Dziewczyna wymaga dużo uwagi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-20, 09:25   #1
AdamH1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 17

Dziewczyna wymaga dużo uwagi


Poznałem moją dziewczynę 4 lata temu. Obecnie ze sobą mieszkamy. Wcześniej był to związek na odległość i naszym jedynym kontaktem było pisanie maili, czatowanie, dzwonienie do siebie. Moja dziewczyna uwielbiała taką formę kontaktu i chyba się od niej uzależniła. Pisaliśmy godzinami ze sobą. Ja też to lubiłem, ale odkąd razem mieszkamy nie mam już takiej potrzeby. Spędzamy przecież wspólnie popołudnia. Mnie to wystarcza, ale jej nie. Chce, żebyśmy jeszcze do siebie pisali w ciągu dnia i flirtowali lub świntuszyli, żeby nakręcać się na wieczorny seks. Kłócimy się o to, bo ja nie mam takiej potrzeby i powiedziałem jej to. Ma do mnie o to żal i mówi, że to przez to, że z mojej strony na pewno się wypaliło. A to przecież nieprawda, o prostu tyle kontaktu z nią mi wystarcza. Czasami do niej piszę, ale teraz to już nie przyjemność, tylko takie poczucie obowiązku. Ona to wyczuwa i są o to co jakiś czas afery. 
AdamH1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 09:38   #2
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Skoro nie masz takiej potrzeby, to tego nie rób na siłę. Tylko też nie kończ kontaktu drastycznie, a stopniowo go zmniejszaj, może się przyzwyczai i zaakceptuje, a jeśli nie to niestety, w końcu się rozstaniecie bo ciągłe kłótnie do tego doprowadzą.

Na przyszłość - wybieraj dziewczyny które nie wymagają ciągłego kontaktu telefonicznego i ich do tego nie przyzwyczajaj, unikniesz takich problemów.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 10:12   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Pogadaj z nią od serca o tym, co ją niepokoi, czego brak odczuwa w swoim życiu. Bowiem te pretensje o ciągły kontakt telefoniczny, gdzie przecież spędzacie razem wieczory, to może być temat zastępczy. Czy to ona się do Ciebie przeprowadziła, zostawiając za sobą dotychczasowe życie? Może doskwiera jej samotność? Może obawia się, że Ci się znudzi i spowszednieje? Musicie sobie sporo wyjaśnić, coś ustalić, ale też zachować element spontaniczności (bo absolutnie nie chodzi mi o umawianie się na randki z kalendarzem w ręku). Od czasu do czasu wyślij jej spontanicznie miłego sms-a, czy zadzwoń, żeby nie było też tak, że w ogóle cisza z Twojej strony. Ale gdy ona chce wymienić którąś wiadomość z rzędu, to szczerze pisz, że teraz nie masz czasu i nadrobicie wieczorem, że chcesz z nią pogadać na żywo. Albo zacznie rozumieć i "czuć" ten nowy tryb, albo się wcześniej, czy później z tego powodu rozstaniecie. Bo Ty będziesz poirytowany, a ona rozczarowana i z poczuciem opuszczenia.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 10:23   #4
AdamH1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 17
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Ale czy to normalne z jej strony? Czy jest kobietą bluszczem? Kiedyś ja sam uwielbiałem nasze całodzienne rozmowy, ale to był wówczas nasz jedyny kontakt. Ona chce, żebym ją podrywał i adorował na czacie całymi dniami jak jest w pracy (ja pracuję zdalnie w domu). Pisaliśmy tak przez 2 lata codziennie po kilka godzin dziennie. Czemu jej tego potrzeba nadal, podczas gdy ma mnie na co dzień?
Nie, to ja się przeprowadziłem do jej miasta.
AdamH1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 10:29   #5
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Cytat:
Napisane przez AdamH1 Pokaż wiadomość
Ale czy to normalne z jej strony? Czy jest kobietą bluszczem? Kiedyś ja sam uwielbiałem nasze całodzienne rozmowy, ale to był wówczas nasz jedyny kontakt. Ona chce, żebym ją podrywał i adorował na czacie całymi dniami jak jest w pracy (ja pracuję zdalnie w domu). Pisaliśmy tak przez 2 lata codziennie po kilka godzin dziennie. Czemu jej tego potrzeba nadal, podczas gdy ma mnie na co dzień?
Nie, to ja się przeprowadziłem do jej miasta.
Wspolczuje
To nie jest normalne
Podejrzewam ze wasz zwiazek dlugo nie pociagnie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 10:29   #6
aleksssy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 32
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

No a próbowałeś z nią o tym pogadać? Dowiedzieć się czemu tak jest? Może to rzeczywiście coś głębszego, może czuje się zaniedbywana? To jest mało szczegółów, żebyśmy my tutaj oceniali.
No ale dziewczyna przesadza, skoro chce pisać z Tobą nawet w czasie pracy. Nie ma swoich obowiązków?
Kiedy ja byłam w związku w czasie pracy zamienialiśmy z chłopakiem tylko parę wiadomości, że na przykład idzie właśnie zjeść lunch albo ktoś zobaczył przypadkiem w necie coś śmiesznego i to wysłał. Nikt nie wymagał od siebie dostępności 24/7 i każdy rozumiał swoje obowiązki. Wracaliśmy z pracy o jakiejś 18 i to był czasem czas dla nas, czasem ktos sobie szedł czytać książkę albo posiedzieć na kompie. Jak będziesz się tak ciągle zmuszał do rozmowy z nią to w końcu zaczniesz mieć jej dosyć.

Edytowane przez aleksssy
Czas edycji: 2019-09-20 o 10:34
aleksssy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 10:36   #7
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Cytat:
Napisane przez AdamH1 Pokaż wiadomość
Ale czy to normalne z jej strony? Czy jest kobietą bluszczem? Kiedyś ja sam uwielbiałem nasze całodzienne rozmowy, ale to był wówczas nasz jedyny kontakt. Ona chce, żebym ją podrywał i adorował na czacie całymi dniami jak jest w pracy (ja pracuję zdalnie w domu). Pisaliśmy tak przez 2 lata codziennie po kilka godzin dziennie. Czemu jej tego potrzeba nadal, podczas gdy ma mnie na co dzień?
Nie, to ja się przeprowadziłem do jej miasta.
Nie, to nie jest normalne.

Musisz z nią pogadać na poważnie, z czego to wynika i że nie jesteś w stanie ciągle z nią pisać. Widzicie się codziennie, nie uciekniesz jej, masz prawo do wolnego czasu tylko dla siebie i nie musicie wisieć na telefonie. Albo dojdziecie do porozumienia, albo się rozstaniecie.

Natomiast osobiście twierdzę, że panna tego nie zaakceptuje, znam ten typ i jak zaczniesz się tłumaczyć to zaraz wyskoczy z tekstami że jej nie kochasz, że już się nie starasz, że kiedyś to kurła było (musiałem XD) a teraz to nie ma czasów.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 10:40   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Cytat:
Napisane przez AdamH1 Pokaż wiadomość
Ale czy to normalne z jej strony? Czy jest kobietą bluszczem? Kiedyś ja sam uwielbiałem nasze całodzienne rozmowy, ale to był wówczas nasz jedyny kontakt. Ona chce, żebym ją podrywał i adorował na czacie całymi dniami jak jest w pracy (ja pracuję zdalnie w domu). Pisaliśmy tak przez 2 lata codziennie po kilka godzin dziennie. Czemu jej tego potrzeba nadal, podczas gdy ma mnie na co dzień?
Nie, to ja się przeprowadziłem do jej miasta.
Siła przyzwyczajenia plus czegoś jej w życiu brakuje i przerzuca odpowiedzialność za to na Ciebie, w tym dopatruje się problemu, gdzie moim zdaniem problem leży tak naprawdę gdzie indziej. Możliwe, że tak naprawdę to jej uczucie się wypala, nie czuje się dobrze w tym związku, a to czepianie się Ciebie to temat zastępczy. Zapytaj jej skąd ta ciągła potrzeba bycia stymulowaną, podbijaną uczuciami? Ty jesteś pewien swoich uczuć, więc nie musisz się nakręcać. Możliwe, że ona nie jest i stąd to ciągłe "adoruj mnie, uwodź mnie". Tak, czy inaczej szczera do bólu rozmowa. Albo sobie to przemyśli, albo wjedziecie na tor pt. związek się wypala.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 10:54   #9
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Cytat:
Napisane przez AdamH1 Pokaż wiadomość
Ale czy to normalne z jej strony? Czy jest kobietą bluszczem? Kiedyś ja sam uwielbiałem nasze całodzienne rozmowy, ale to był wówczas nasz jedyny kontakt. Ona chce, żebym ją podrywał i adorował na czacie całymi dniami jak jest w pracy (ja pracuję zdalnie w domu). Pisaliśmy tak przez 2 lata codziennie po kilka godzin dziennie. Czemu jej tego potrzeba nadal, podczas gdy ma mnie na co dzień?
Nie, to ja się przeprowadziłem do jej miasta.

strzelam, że po 1) nie ma w ciągu dnia nic ciekawszego do roboty i nudzi się, a Ty zapewniasz jej rozrywkę, która łechcze jej ego, oraz 2) ma niską samoocenę i dlatego potrzebuje, żebyś cały czas ją adorował.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 11:46   #10
AdamH1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 17
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Powiem wam dla pełnego obrazu jak to wygląda. Nasza znajomość zaczęła się w taki sposob, że zaczepiłem ją na jednym forum i zaczęliśmy flirtować. Od tego czasu adorowałem ją codziennie bardzo intensywnie. Czuła się wtedy szczęśliwa. Wtedy zostawiła dla mnie swojego poprzedniego chłopaka (to było bardziej skomplikowane, ale w uproszczeniu wystarczy). Teraz mowi, ze ma wrażenie, że się znudziłem nią, ze tego nie robię, a jej tego brakuje, bo nasz związek z "romantycznego" stał się "zwyczajny". To jej słowa. Poza tym ona pracuje poza domem, ja robię jakies zlecenia zdalnie, ale nie pracuję na stałe i ona ma pretensje, że całymi dniami "gram w gry", a do niej nie napiszę nawet w ciągu dnia jak jej leci albo jak pojedzie na noc do mamy, to też się nie odzywam w ogóle i czuje się zapomniana, podczas gdy ja jestem caly czas przy komputerze i przecież mógłbym. Nie wiem czy to coś zmienia.

Edytowane przez AdamH1
Czas edycji: 2019-09-20 o 11:48
AdamH1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 11:54   #11
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

No zalatuje bluszczem i księżniczką, co tu więcej pisać... Pracujesz w domu więc masz ją zabawiać, masz czas bo w domu siedzisz. I standardowe "ciągle grasz w te głupie gierki, zamiast ze mną pisać".

Podejrzewam że wiele nie ugrasz z nią, ale spróbuj. Tylko bądź stanowczy i nie daj sobie wejść na głowę.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 12:03   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Cytat:
Napisane przez AdamH1 Pokaż wiadomość
Powiem wam dla pełnego obrazu jak to wygląda. Nasza znajomość zaczęła się w taki sposob, że zaczepiłem ją na jednym forum i zaczęliśmy flirtować. Od tego czasu adorowałem ją codziennie bardzo intensywnie. Czuła się wtedy szczęśliwa. Wtedy zostawiła dla mnie swojego poprzedniego chłopaka (to było bardziej skomplikowane, ale w uproszczeniu wystarczy). Teraz mowi, ze ma wrażenie, że się znudziłem nią, ze tego nie robię, a jej tego brakuje, bo nasz związek z "romantycznego" stał się "zwyczajny". To jej słowa. Poza tym ona pracuje poza domem, ja robię jakies zlecenia zdalnie, ale nie pracuję na stałe i ona ma pretensje, że całymi dniami "gram w gry", a do niej nie napiszę nawet w ciągu dnia jak jej leci albo jak pojedzie na noc do mamy, to też się nie odzywam w ogóle i czuje się zapomniana, podczas gdy ja jestem caly czas przy komputerze i przecież mógłbym. Nie wiem czy to coś zmienia.
To ja bym tak szczerze mówiąc zainteresowała jeszcze jednym wątkiem: czy przypadkiem pani z nadmiarem wolnego czasu nie ma już aby przypadkiem kolejnego adoratora, w zestawieniu z którym wypadasz blado, bo jej codziennie nie bajerujesz. Nie mówię, że Cię zdradza, ale może kręci się wokół niej jakiś typek, obiecuje złote góry i ona próbuje wprowadzić element nieświadomej rywalizacji "co dotychczasowy facet ma mi do zaoferowania".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 12:05   #13
Marchewkowlosa
Raczkowanie
 
Avatar Marchewkowlosa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 384
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Jak nie potrafisz napisac przez caly dzien glupiego pytania czy w ogole zyje i co tam u niej to rzeczywiscie masz problem.
Marchewkowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 12:05   #14
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To ja bym tak szczerze mówiąc zainteresowała jeszcze jednym wątkiem: czy przypadkiem pani z nadmiarem wolnego czasu nie ma już aby przypadkiem kolejnego adoratora, w zestawieniu z którym wypadasz blado, bo jej codziennie nie bajerujesz. Nie mówię, że Cię zdradza, ale może kręci się wokół niej jakiś typek, obiecuje złote góry i ona próbuje wprowadzić element nieświadomej rywalizacji "co dotychczasowy facet ma mi do zaoferowania".
Albo w otoczeniu jakaś koleżanka ma adoratora i zazdrości opowiadań i tego jak ją porywa w romantycznie miejsca. Bardzo możliwe.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 12:14   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Cytat:
Napisane przez Marchewkowlosa Pokaż wiadomość
Jak nie potrafisz napisac przez caly dzien glupiego pytania czy w ogole zyje i co tam u niej to rzeczywiscie masz problem.
Jeżeli taka rzeczywiście jest druga strona medalu, to racja. Oboje chyba przeszli od super romansu, full adoracja, szmery bajery, do proza życia, on sobie, ona sobie i wzajemne żale narastają.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87187012]Albo w otoczeniu jakaś koleżanka ma adoratora i zazdrości opowiadań i tego jak ją porywa w romantycznie miejsca. Bardzo możliwe.[/QUOTE]

Jasne, to nie musi się dziać w jej życiu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 12:18   #16
aleksssy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 32
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

No szczerze mówiąc w takim wypadku też by mnie trochę uwierało to, że chłopak nawet nie zapyta co u mnie czy jak mi mija dzień. Albo jak wyjeżdżam też miło by było przeczytać głupią wiadomość jak leci i czy wszystko ok.
aleksssy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 12:24   #17
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

widocznie Autorowi wystarcza, że zapyta ją o jej dzień wieczorem, osobiście, bo ze sobą mieszkają.
ja tam rozumiem i jego i ją. bo jemu wystarcza kontakt na żywo wieczorem, a ona była adorowana do granic możliwości, a tu nagle koniec.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 12:55   #18
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Twoja dziewczyna chyba w ogóle nie ma pojęcia co to jest dynamika związku i jak ona się zmienia na przestrzeni lat. Raczej jest uzależniona od motylków w brzuchu a zmniejszenie częstotliwości rozmów utożsamia od razu z wygaśnięciem uczucia. Raz zostawiła już swojego partnera bo ktoś inny (patrz Ty) ją adorował więc uważaj aby teraz historia się nie powtórzyła.
Z ciekawości zapytam, czy jak już jesteście razem po pracy to spędzacie wspólnie czas? Wychodzicie na randki? Spacery? Czy może każde zajmuje się sobą?
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 12:59   #19
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Przeciez sama Ci powiedziala, ze Wasz zwiazek z 'romantycznego' stal sie 'zwyczajny'.

Tobie odpowiada ten zwyczajny zwiazek, a jej nadal potrzeba romantycznych uniesien i wrazen.

Sadze, ze niedlugo sie rozstaniecie.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 13:09   #20
AdamH1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 17
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
widocznie Autorowi wystarcza, że zapyta ją o jej dzień wieczorem, osobiście, bo ze sobą mieszkają.
ja tam rozumiem i jego i ją. bo jemu wystarcza kontakt na żywo wieczorem, a ona była adorowana do granic możliwości, a tu nagle koniec.
Zazwyczaj spędzamy razem. Oglądamy filmy, leżymy, uprawiamy seks, coś czasem razem ugotujemy. Na randki nie chodzimy, ja jestem domatorem. Ona często wraca później, bo gdzieś sobie chodzi. Zauważyłem, że kiedy przyjdzie do domu, a ja próbuję się zająć swoimi sprawami, to ona chce, żebyśmy jednak robili coś razem.
AdamH1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 13:26   #21
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;87187159]Twoja dziewczyna chyba w ogóle nie ma pojęcia co to jest dynamika związku i jak ona się zmienia na przestrzeni lat. Raczej jest uzależniona od motylków w brzuchu a zmniejszenie częstotliwości rozmów utożsamia od razu z wygaśnięciem uczucia. Raz zostawiła już swojego partnera bo ktoś inny (patrz Ty) ją adorował więc uważaj aby teraz historia się nie powtórzyła. [/QUOTE]

Nie rozumie bo ją do tego przyzwyczaił. Jak codziennie kupujesz dziecku lizaka, a pewnego dnia mówisz że już starczy, to będzie płacz.

Cytat:
Napisane przez AdamH1 Pokaż wiadomość
Zazwyczaj spędzamy razem. Oglądamy filmy, leżymy, uprawiamy seks, coś czasem razem ugotujemy. Na randki nie chodzimy, ja jestem domatorem. Ona często wraca później, bo gdzieś sobie chodzi. Zauważyłem, że kiedy przyjdzie do domu, a ja próbuję się zająć swoimi sprawami, to ona chce, żebyśmy jednak robili coś razem.
Czyli najpewniej wypalony związek. Siedzicie w domu, oglądacie filmy, czasem seks z przyzwyczajenia i na tym koniec. Tobie to odpowiada, ale dla niej to widocznie za mało, potrzebuje więcej emocji i wrażeń.

Jeśli chcesz próbować to naprawić, to widzę to tak. Próbujesz pobudzić dawne emocje, zabierz ją na randkę do knajpki, czy nawet na głupie piwo w fajne miejsce, albo za miasto. Jak masz fundusze to coś bardziej emocjonującego, wesołe miasteczko, park gier, wymyśl coś.

Jednocześnie odsuń się nieco, wyjdź czasem sam z domu, żeby mogła za Tobą zatęsknić. Dałeś sobie wejść na głowę zapewne i przez to tracisz szacunek u niej, pokaż że może Cię stracić i umiesz się wyrwać, może zacznie panować nad sobą i przestanie robić awantury, a zacznie rozmawiać.

Jeśli po czymś takim ona się "uspokoi", to fajnie. Jeśli nie, to widocznie jest już za późno.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 13:46   #22
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Cytat:
Napisane przez AdamH1 Pokaż wiadomość
Zazwyczaj spędzamy razem. Oglądamy filmy, leżymy, uprawiamy seks, coś czasem razem ugotujemy. Na randki nie chodzimy, ja jestem domatorem. Ona często wraca później, bo gdzieś sobie chodzi. Zauważyłem, że kiedy przyjdzie do domu, a ja próbuję się zająć swoimi sprawami, to ona chce, żebyśmy jednak robili coś razem.
Domator domatorem, ale fajnie gdzieś wyskoczyć razem. Także tą stronę jej pretensji rozumiem. Ciągłe oglądanie filmów, leżenie i "czasem coś ugotowanie" to jednak aż za dużo rutyny. Musicie się spotkać w pół drogi, inaczej nic z tego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 14:09   #23
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Cytat:
Napisane przez AdamH1 Pokaż wiadomość
Ale czy to normalne z jej strony? Czy jest kobietą bluszczem? Kiedyś ja sam uwielbiałem nasze całodzienne rozmowy, ale to był wówczas nasz jedyny kontakt. Ona chce, żebym ją podrywał i adorował na czacie całymi dniami jak jest w pracy (ja pracuję zdalnie w domu). Pisaliśmy tak przez 2 lata codziennie po kilka godzin dziennie. Czemu jej tego potrzeba nadal, podczas gdy ma mnie na co dzień?
Nie, to ja się przeprowadziłem do jej miasta.
To jest normalne jeśli obie osoby robią to w sposób niewymuszony i z obustronna chęcią.

Są ludzie którzy nawet po kilku latach związku i mieszkając razem czują potrzebę częstego kontaktu, są ludzie którzy nie potrzebują. Ważne żeby się dobrać w tym temacie

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 18:43   #24
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Autorze, a ona nie próbuje nic organizować z własnej woli, wyjść, randek? Czy może coś proponuje, a Ty nie chcesz, bo jak piszesz jesteś domatorem i nie masz ochoty nigdzie wychodzić?
Sam nie organizujesz żadnych wyjść? Może warto od czasu do czasu jednak wyjść do ludzi?

Czy też ona czeka, aż wypełnisz jej życie emocjami, zajęciami i randkami bo się nudzi w pracy i po?
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 23:53   #25
AdamH1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 17
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Randek nie, ale np. wyjazdy tak, restauracje czasem. Jak się spotykaliśmy przed zamieszkaniem to organizowała nam noclegi i wyżywienie na weekendy.
AdamH1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 06:11   #26
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Jeśli nie masz ochoty wychodzić , jesteś domatorem co rozumiem i Tobie to pasuje i masz na siłę się zmieniać to taki związek nie ma szans. Będziesz się męczył. Jeśli chodzi o pisanie smsów,wiszenie na telefonie to baba chyba nie ma co robić. Mnie by mnie wkurzało takie trucie dupy, zwłaszcza, że mieszkacie razem.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 09:14   #27
luks_baba
Raczkowanie
 
Avatar luks_baba
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 369
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Twoja dziewczyna nie wymaga dużo uwagi, tylko pewnie ma wrażenie, że skoro na początku nie miałeś problemu żeby ją adorować, to teraz też nie będziesz miał. Jak widać, bardzo się myli.

Jak dla mnie, po prostu dostałeś co chciałeś i Ci się znudziło. Smsa napisać Ci ciężko, wyjść ciężko, bo jesteś "domatorem".
No i to jest faktycznie zaskoczenie, że kobieta po powrocie do domu chciałaby spędzić z Tobą czas...
Na jej miejscu czułabym się oszukana. Ona miała pewnie jakieś wyobrażenie związku z Tobą, a teraz wychodzi szydło z worka.
__________________
W życiu przecież chodzi o to, żeby pićko pić.
luks_baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 09:23   #28
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Cytat:
Napisane przez luks_baba Pokaż wiadomość
Twoja dziewczyna nie wymaga dużo uwagi, tylko pewnie ma wrażenie, że skoro na początku nie miałeś problemu żeby ją adorować, to teraz też nie będziesz miał. Jak widać, bardzo się myli.

Jak dla mnie, po prostu dostałeś co chciałeś i Ci się znudziło. Smsa napisać Ci ciężko, wyjść ciężko, bo jesteś "domatorem".
No i to jest faktycznie zaskoczenie, że kobieta po powrocie do domu chciałaby spędzić z Tobą czas...
Na jej miejscu czułabym się oszukana. Ona miała pewnie jakieś wyobrażenie związku z Tobą, a teraz wychodzi szydło z worka.
Facet to nie maszynka do zabawiania, a związek ewoluuje, jeśli miała takie oczekiwania to faktycznie się pomyliła, ale przy następnym kolesiu będzie to samo zdziwienie
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 10:45   #29
luks_baba
Raczkowanie
 
Avatar luks_baba
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 369
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87188868]Facet to nie maszynka do zabawiania, a związek ewoluuje, jeśli miała takie oczekiwania to faktycznie się pomyliła, ale przy następnym kolesiu będzie to samo zdziwienie [/QUOTE]Związek ewoluuje w to, że facet jest zdziwiony że dziewczyna chce z nim spędzić czas po pracy? Rozumiem, że dopóki ona na odległość zabawiała jego, to było spoko?
__________________
W życiu przecież chodzi o to, żeby pićko pić.
luks_baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 10:48   #30
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna wymaga dużo uwagi

Cytat:
Napisane przez luks_baba Pokaż wiadomość
Związek ewoluuje w to, że facet jest zdziwiony że dziewczyna chce z nim spędzić czas po pracy? Rozumiem, że dopóki ona na odległość zabawiała jego, to było spoko?
Mieszkają razem, a ona codziennie wymaga ciągłego kontaktu telefonicznego i jeszcze spędzania czasu po pracy. AAAAALE ona sama wychodzi z domu gdy chce, tak to opisał.

I tak sądzę jak wcześniej ktoś pisał że wcale nie chodzi o kontakt i spędzanie czasu razem, tylko związek się wypalił, może przez rutynę. Natomiast ona powinna nazwać rzeczy po imieniu, a nie robić dramy o wszystko dookoła - niestety przy zerwaniach to często schemat, kłócą się o wszystko, tylko nie o to co jest problemem.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 13:50:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.