Listopadowe trio - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-19, 10:29   #61
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Listopadowe trio

Aguś, mam prosbę, czy mogłabyś napisać coś więcej nt. tej palety 88, jej jakości, łatwości użycia etc. Bo ja mam właśnie Manly120, i z matów nie jestem zadowolona - sypią się i nie trzymają powieki. A zastanawiam się nad tą z CS 88 lub 78 (z rózami i linerami) I nad tą z cieni neutralnych
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 10:56   #62
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Aguś, mam prosbę, czy mogłabyś napisać coś więcej nt. tej palety 88, jej jakości, łatwości użycia etc. Bo ja mam właśnie Manly120, i z matów nie jestem zadowolona - sypią się i nie trzymają powieki. A zastanawiam się nad tą z CS 88 lub 78 (z rózami i linerami) I nad tą z cieni neutralnych
Yen, już piszę. Podobno 120 Manly jest słabsza, zwłaszcza maty. Ja mam 88 i 28 neutralną , z obu jestem zadowolona.
W 88 większość cieni to maty przyzwoita jakośc, nie narzekam. Nie jest to oczywiście górna półka ale cienie są niezłe.
Mam nadzieję że coś pomogłam Yen
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 12:04   #63
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Yen, już piszę. Podobno 120 Manly jest słabsza, zwłaszcza maty. Ja mam 88 i 28 neutralną , z obu jestem zadowolona.
W 88 większość cieni to maty przyzwoita jakośc, nie narzekam. Nie jest to oczywiście górna półka ale cienie są niezłe.
Mam nadzieję że coś pomogłam Yen
Dzięki No właśnie maty w Manly mnie powoli dobijają A z CS podoba mi sie jeszcze paleta 78, muszę poszukać o niej jakiś opinii na forum, bo przecież wszystkich mieć nie mogę
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 12:41   #64
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Listopadowe trio

Aga piękne makijaże, mie najbardziej do gustu przypadły 2 i 3.W wydaniu z ostatniego podobasz mi się najbardziej,bardzo pasują Ci takie kolory.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 14:08   #65
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Listopadowe trio

Wszystkie są fajne i ciekawa jestem czy to pod wplywem nowej ściany naszło Ciebie na taką kolorystykę
Niesamowicie podoba mi się ten granat z drugiego makijażu. Na niektórych zdjęciach jest intensywny i taki jak lubię. Tak sobie pomyślałam że teraz taki odcień jest modny w ciuszkach
Może najmniej podoba mi się pierwszy makijaż. Te kreski na ruchomych powiekach tak zmniejszają oko, choć przy otwartych wygląda wszystko całkiem nieźle.
No trzeci to taki klasyk, niby dymek, tajemnicze spojrzenie A już dawno nie widziałam Ciebie w takim mocnym wieczorowym dymku jak to kiedyś pokazywałaś.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 20:02   #66
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Dzięki No właśnie maty w Manly mnie powoli dobijają A z CS podoba mi sie jeszcze paleta 78, muszę poszukać o niej jakiś opinii na forum, bo przecież wszystkich mieć nie mogę
Yen możesz

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Aga piękne makijaże, mie najbardziej do gustu przypadły 2 i 3.W wydaniu z ostatniego podobasz mi się najbardziej,bardzo pasują Ci takie kolory.
dziękuję

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Wszystkie są fajne i ciekawa jestem czy to pod wplywem nowej ściany naszło Ciebie na taką kolorystykę
Niesamowicie podoba mi się ten granat z drugiego makijażu. Na niektórych zdjęciach jest intensywny i taki jak lubię. Tak sobie pomyślałam że teraz taki odcień jest modny w ciuszkach
Może najmniej podoba mi się pierwszy makijaż. Te kreski na ruchomych powiekach tak zmniejszają oko, choć przy otwartych wygląda wszystko całkiem nieźle.
No trzeci to taki klasyk, niby dymek, tajemnicze spojrzenie A już dawno nie widziałam Ciebie w takim mocnym wieczorowym dymku jak to kiedyś pokazywałaś.
Madie dzięki.
Kolorystyka raczej nie jest zaskoczeniem bo to moje stałe ulubione kolory
Co do mocnych dymków, na starość mój makijaż zmieniam na bardziej light
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 20:05   #67
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Listopadowe trio

chociaz to takie delikatesowe makijaze podobaja mi sie ogromnie,pieknie Ci w nich
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 20:54   #68
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

Madie dzięki.
Kolorystyka raczej nie jest zaskoczeniem bo to moje stałe ulubione kolory
Co do mocnych dymków, na starość mój makijaż zmieniam na bardziej light
No tak babuleńka w dymku ...żartujesz chyba z tą starością ...no ale rozumiem, że upodobania się zmieniają, ja mam tak samo jak Ty No ale to nie znaczy chyba, że mocne dymki w Twoim wykonaniu to już tylko przeszłość?

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-11-20 o 20:55
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 20:57   #69
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
No tak babuleńka w dymku ...żartujesz chyba ...no ale rozumiem, że upodobania się zmieniają, ja mam tak samo jak Ty No ale to nie znaczy chyba, że mocne dymki w Twoim wykonaniu to już tylko przeszłość?
trafiłas w sedno z babuleńką prawie 34 lata, na dodatek mrużę często oczy...i zmarszczki gotowe
Czy przeszłość...nie wiem, kocham dymki ale ciemne makijaże są wymagające, potrzebują nieskazitelnego tła a nie zmarszczek, ech... czas nie stoi w miejscu.
Przy następnym ''wrzucie'' specjalnie dla Ciebie będzie mocny dymek
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 21:04   #70
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
trafiłas w sedno z babuleńką prawie 34 lata, na dodatek mrużę często oczy...i zmarszczki gotowe
Czy przeszłość...nie wiem, kocham dymki ale ciemne makijaże są wymagające, potrzebują nieskazitelnego tła a nie zmarszczek, ech... czas nie stoi w miejscu.
Przy następnym ''wrzucie'' specjalnie dla Ciebie będzie mocny dymek
Oglądam Twoją buzię od czterech lat i tych zmian nie widzę No i dziękuję za ten dymek
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 11:31   #71
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Listopadowe trio

wszystkie piekne, ale granat z dodatkami wprost zachwycający
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 18:44   #72
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Oglądam Twoją buzię od czterech lat i tych zmian nie widzę No i dziękuję za ten dymek

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
wszystkie piekne, ale granat z dodatkami wprost zachwycający
dziękuję Kasiu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 19:01   #73
agacio
Zadomowienie
 
Avatar agacio
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z laptopka ;)
Wiadomości: 1 187
Dot.: Listopadowe trio

Przepiękne

Brak mi słów żeby określić te cudeńka nr drugi dla mnie wygrywa

Zazdroszczę cery wspanaiałą
__________________
sudokuholiczka

literakomaniaczka

Mój wątek wymiankowy zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733577

27
agacio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 09:56   #74
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez agacio Pokaż wiadomość
Przepiękne

Brak mi słów żeby określić te cudeńka nr drugi dla mnie wygrywa

Zazdroszczę cery wspanaiałą
dziękuję Agacio
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 10:05   #75
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Yen możesz



Agus, no właśnie nie mogę Moze jeszcze w tym roku obfocę swoje zbiory, to sama zobaczysz, że nie mogę Jestem przerażona ilością kosmetyków jakie posiadam Maluję różne kobietki, ale sama ostatnio wolę dłużej pospać i na poranne malowanie juz mi nie starcza czasu, muszę się w końcu zmobilizować i zacząć wstawać wcześniej Bo inaczej nigdy tego wszystkiego nie zużyję
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2009-11-25 o 10:06
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 22:15   #76
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Listopadowe trio

Aga, jak zawsze piękna i staranna.

Pozdrawiam!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 01:48   #77
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Dot.: Listopadowe trio

o rany właśnie umarłam, zobaczyłam prawdziwe dzieła sztuki. Cudo - brak mi słów, a drugi makijaż - rewelacja.
Moim cichym marzeniem jest, aby kiedyś trafić pod Twój pędzel

Zawód - stomatologia?? Tym bardziej jestem pod wrażeniem
__________________

Edytowane przez DrGandzia
Czas edycji: 2009-11-26 o 01:59
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 10:00   #78
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Aga, jak zawsze piękna i staranna.

Pozdrawiam!
Pomadko dawno Cię nie widziałam
Dziękuję

pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez DrGandzia Pokaż wiadomość
o rany właśnie umarłam, zobaczyłam prawdziwe dzieła sztuki. Cudo - brak mi słów, a drugi makijaż - rewelacja.
Moim cichym marzeniem jest, aby kiedyś trafić pod Twój pędzel

Zawód - stomatologia?? Tym bardziej jestem pod wrażeniem
fajny nick
Dzięki za miłe słowa. A stomatologia to już praktycznie przeszłość, prawdopodobnie zacznę jednak pracować jako makijażystka
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 11:08   #79
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Pomadko dawno Cię nie widziałam
Dziękuję

pozdrawiam

fajny nick
Dzięki za miłe słowa. A stomatologia to już praktycznie przeszłość, prawdopodobnie zacznę jednak pracować jako makijażystka
ależ proszę, toz to czysta prawda.
a nick, cóż... chętnie bym go teraz zmieniła, bo się niektórym głupio kojarzy (kiedyś miała to być pewna forma prowokacji)
__________________
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 10:50   #80
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez DrGandzia Pokaż wiadomość
ależ proszę, toz to czysta prawda.
a nick, cóż... chętnie bym go teraz zmieniła, bo się niektórym głupio kojarzy (kiedyś miała to być pewna forma prowokacji)
wolę zdecydowanie taki niż np. xxxSłIttAśnAxxx xxxLoVjUbEjBixxx
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 11:57   #81
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Ktosiu staram się
Dziękuję


Basieńko, dziękuję
Moja cera nie jest idealna, a była, jeszcze rok temu nie wiem czy to starość czy raczej cofam się wiekowo bo od kilku miesięcy mam problem z wągrami, zaskórnikami i drobnymi krostkami.
Bez makijażu rewelacyjnie nie wyglądam
Załącznik 2662656

Moja pielęgnacja na pewno sporo zmieniła pozwolę sobie wkleić listę
na dzień
Pod oczy stosuję ujędrniający krem pod oczy Mary Kay albo Intensive eye & fine line Cream Earthen Glow Minerals.
Na twarz albo krem z wysokim filtrem albo Bright&Even Cream Earthen Glow Minerals.
Jako tonik hydrolaty-oczarowy, różany, jabłkow itp. Albo robię tonik z kwasem BHA

W ciągu dnia nakładam na twarz za pomocą pędzla do podkładu puder perłowy albo mother of pearl (macica perłowa)

Twarz myję olejkiem myjącym własnoręcznie zrobionym, makijaż też nim zmywam. Zawsze na wieczór do olejku dodaję popiół wulkaniczny i masuję tym skórę przez kilka minut

na noc
pod oczy i na całą twarz stosuję własnoręcznie zrobiony koncentrat peptydowy z retinolem i liposomami. Potem pod oczy wklepuję olej z nasion malin a na twarz nakładam olej herbaciany.

Co kilka dni nakładam peeling enzymatyczny (Dermika Meritum) albo z Biochemii Urody. Maseczki-spirulina albo glinki.
W okresie jesienno-zimowym złuszczam się silnie co 4 tygodnie kwasem migdałowym.


No i nie używam praktycznie wcale tradycyjnych podkładów tylko czyste minerały
A może to właśnie te czyste minerały powodują pogorszenie sie stanu skóry?

Ja stosuję żel micelarny do zmywania apteczny / Rosaliac / oraz wode termalna Avene jako tonik i kremy w zalezności od stanu portfela - generalnie dobrze nawilżające a na wieczór z dodatkami odżywczymi. /aktualnie Liftactiv C&P. Raz na tydzien mikrodermabrazja Mary Kay. Pożegnałam sie na zawsze od paru lat z zaskórnikami, pryszczami, wągrami, plamami, aczkolwiek skóra jest nadal bardzo wrażliwa na jakies innowacje. Te czyste minerały moim zdaniem mogą własnie powodować "brudzenie" skóry, podkład Mary Kay, ten pseudomineralny - jest oczyszczony z tych szkodliwych dla skóry minerałów i mi np bardzo dobrze służy- gdyby tylko te kolory były troche fajniejsze... Dlatego na sam koniec nakładam biały Kanebo sypaniec, który ładnie wykancza koloryt i czasem dorzuce Meteorki

A makijaże jak zwykle bez zarzutu, często tez ciebie podpatruje

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2009-11-28 o 12:03
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 09:05   #82
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
A może to właśnie te czyste minerały powodują pogorszenie sie stanu skóry?

Ja stosuję żel micelarny do zmywania apteczny / Rosaliac / oraz wode termalna Avene jako tonik i kremy w zalezności od stanu portfela - generalnie dobrze nawilżające a na wieczór z dodatkami odżywczymi. /aktualnie Liftactiv C&P. Raz na tydzien mikrodermabrazja Mary Kay. Pożegnałam sie na zawsze od paru lat z zaskórnikami, pryszczami, wągrami, plamami, aczkolwiek skóra jest nadal bardzo wrażliwa na jakies innowacje. Te czyste minerały moim zdaniem mogą własnie powodować "brudzenie" skóry, podkład Mary Kay, ten pseudomineralny - jest oczyszczony z tych szkodliwych dla skóry minerałów i mi np bardzo dobrze służy- gdyby tylko te kolory były troche fajniejsze... Dlatego na sam koniec nakładam biały Kanebo sypaniec, który ładnie wykancza koloryt i czasem dorzuce Meteorki

A makijaże jak zwykle bez zarzutu, często tez ciebie podpatruje
dziękuję

czyste minerały tylko na samym początku stosowania mogą (ale nie muszą) spowodować pogorszenie cery. I na pewno są lepsze dla cery niż pseudo-minerały które zawierają m.in. talc czy konserwanty 100% minerały stosuję już prawie dwa lata one działają wręcz leczniczo na skórę więc teoria o szkodzeniu cerze, zwłaszcza mojej jest zupełnie nietrafiona
A stosowałaś czyste minerały, jeśli tak to jakie?

Podkład pseudo-mineralny Mary Kay o którym wspominasz to dla mnie przynajmniej zupełnie nie trafiony produkt i nigdy w życiu bym go nie kupiła. Długi skład (popatrz na króciutkie składy czystych minerałów) , zawiera talk który mimo że jest minerałem nie służy cerze i jest niemile widziany w prawdziwych mineralnych kosmetykach, dimethicone (silikon) którego unikam jak ognia w kosmetykach do twarzy, parabeny...nie nie i jeszcze raz nie nie wiem jak możesz sądzić że skład Mary Kay jest oczyszczony ze szkodliwych składników dla porównania skład podkładu Buff'd który zawiera tylko 5 składników naturalnych

Zaś cera popsuła mi się jeszcze na wakacjach które spędziłam na pół-dziko na działce gdzie nie używałam wlaśnie minerałów. I teraz mam efekty
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-11-29 o 09:16
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 09:18   #83
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Listopadowe trio

Aga, jak zwykle makijaże fantastyczne. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego talentu.
Spróbuję skopiować drugi i trzeci makijaż, chociaż wątpię, że mi wyjdzie.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Jeszcze mam pytanie co do pielęgnacji twarzy - używasz wyłącznie produktów naturalnych?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 16:36   #84
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Aga, jak zwykle makijaże fantastyczne. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego talentu.
Spróbuję skopiować drugi i trzeci makijaż, chociaż wątpię, że mi wyjdzie.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Jeszcze mam pytanie co do pielęgnacji twarzy - używasz wyłącznie produktów naturalnych?
dziękuję Fuksjo spróbuj, wierzę że się uda

Co do pielęgnacji-tak. Praktycznie wszystko jest ze sklepów o których wspominałam wcześniej. Jedynie krem z filtrem oraz krem pod oczy na dzień kupuję w zwykłym sklepie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:50   #85
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadowe trio

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję

czyste minerały tylko na samym początku stosowania mogą (ale nie muszą) spowodować pogorszenie cery. I na pewno są lepsze dla cery niż pseudo-minerały które zawierają m.in. talc czy konserwanty 100% minerały stosuję już prawie dwa lata one działają wręcz leczniczo na skórę więc teoria o szkodzeniu cerze, zwłaszcza mojej jest zupełnie nietrafiona
A stosowałaś czyste minerały, jeśli tak to jakie?

Podkład pseudo-mineralny Mary Kay o którym wspominasz to dla mnie przynajmniej zupełnie nie trafiony produkt i nigdy w życiu bym go nie kupiła. Długi skład (popatrz na króciutkie składy czystych minerałów) , zawiera talk który mimo że jest minerałem nie służy cerze i jest niemile widziany w prawdziwych mineralnych kosmetykach, dimethicone (silikon) którego unikam jak ognia w kosmetykach do twarzy, parabeny...nie nie i jeszcze raz nie nie wiem jak możesz sądzić że skład Mary Kay jest oczyszczony ze szkodliwych składników dla porównania skład podkładu Buff'd który zawiera tylko 5 składników naturalnych

Zaś cera popsuła mi się jeszcze na wakacjach które spędziłam na pół-dziko na działce gdzie nie używałam wlaśnie minerałów. I teraz mam efekty
Aga, ja tak przeczytałam o tych pseudominerałach w jakiejś ulotce wprowadzającej puder MK, że tak być powinno, ja się nie znałam na składach więc po prostu wierzyłam, a że nie powodował on mi żadnych niespodzianek, więc tym bardziej nie zgłębiałam tematu.
Minerałów czystych nie stosowałam jeszcze, właściwie to tu, na Wizażu dopiero się dowiedziałam o nich. Wprawdzie juz jakiś czas przymierzam sie do ich zakupu, jednak z uwagi na mnogość firm i różnorodność ich to tak naprawdę nie wiem które by mi odpowiadały.
Ale może wypadałoby choc spróbować? Idę zobaczyć na tamte wątki.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 08:30   #86
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Listopadowe trio

Babulenko, nie wierz w bełkot firm kosmetycznych naprawdę, z własnego doświadczenia wiem że czyste minerały są świetne dla skóry może się zdarzyć że jakiś składnik nie będzie pasował Twojej skórze ale to nie wina jego szkodliwości tylko po prostu Twoja cera może być na niego uczulona i źle reagować.
Firm jest całe mnóstwo ale każda w ofercie ma niedrogie próbki, na forum mineralnym istnieją wspólne zamówienia co pozwala wypróbować niewielkim nakładem finansowym sporo kolorów i marek. Możesz zacząć od Everyday Minerals, to najbardziej popularna firma mineralna ze świetnymi i niedrogimi pędzlami, wklej w wątku EDM fragment twarzy na nasze specjalistki doradzą kolorystycznie.
Jeżeli chodzi o moją cerę, teraz na nią narzekam ale i tak jest w lepszym stanie niż wtedy gdy stosowałam zwykłe kosmetyki. Teraz jest jest idealna przez wakacje ale myślę że nad nią zapanuję no i siedzę od kilku miesięcy w domu, na długim zwolnieniu więc siła rzeczy się nie maluję codziennie i nie nakładam minerałów. Chyba muszę zacząć i wtedy cera się uspokoi.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-11-30 o 08:32
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 13:13   #87
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Listopadowe trio

Drugi jest przecudowny i nieeesamowity. Aga ja wiem że już pisałam gdzie indziej ale wiesz że marudna jestem czy w wolnej chwili, jak Cię natchnie i będzie Ci się chciało, mogłabyś zrobić stepik dla wiernej wielbicielki? ?
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.