Regeneracja włosów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-09, 06:47   #61
moniczka_toruń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Dot.: Regeneracja włosów

Paradiso, na Twoim miejscu zakupiłabym komplet, czyli szampon, odżywkę, rekonstruktor i hydrator. Na allegro znalazłam taki mini zestaw 4 x po 118ml :

http://allegro.pl/item937539309_joic...ml_probka.html

dla osób, które właśnie chcą spróbować po raz pierwszy Joico, żeby przekonać się czy odpowiada im ten kosmetyk, czy nie.

Kiedyś kupiłam sam rekonstruktor i przyznam szczerze, że efektu nie widziałam. Dopiero fryzjerka w salonie powiedziała mi, że sens użycia rekonstruktora jest dopiero wtedy jak po nim nałoży się kolejny produkt, czyli hydrator (intensywnie nawilżająca maska).
moniczka_toruń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 09:48   #62
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Regeneracja włosów

zastanawiam sie czy te aminokwasy które są w odżywce ,mogą wniknąć tzn wpasować się w ubytki włosa?? hmnnn tak na zdrowy rozum??? czy to poprostu nie jest efekt silikonu? no ale cóż nie spróbujemy ,nie dowiemy się
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 13:34   #63
moniczka_toruń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Dot.: Regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Pokaż wiadomość
zastanawiam sie czy te aminokwasy które są w odżywce ,mogą wniknąć tzn wpasować się w ubytki włosa??
No ja to tak rozumuje właśnie...
moniczka_toruń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 19:50   #64
moniczka_toruń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Dot.: Regeneracja włosów

Witam Miłe Panie, po dłuższej przerwie. I zapytuję, czy są jakieś pozytywne zmiany, w związku ze stosowaniem Joico?

Jeśli o mnie chodzi, to tak jak wspomniałam w pierwszym poście, miałam mega problem z kruszącymi się włosami. Niestety nie obyło się bez radykalnego cięcia, przestałam się łudzić, że jest jakikolwiek kosmetyk, który odtworzy bardzo zniszczony włos. Pogodziłam się z tym, że włos musi poprostu odrosnąć nowy, zdrowy. Ale w miedzyczasie byłam u dermatologa, bo miałam już takie prześwity, że podejrzewałam jakaś chorobę, ale pani dr powiedziała, że zdrowa jestem jak rydz, a włosy są ewidentnie spalone...

Stosuję cały czas cały rytułał Joico do domowej rekonstrukcji (raz na tydzień), szampon do codziennego mycia także śmiało mogę powiedzieć, że w końcu widać efekt. Używałam także 2 mce ampułek Vichy aminexil, żeby pobudzić włos do szybszego porostu.
Włosy są jedwabiste w dotyku, miękkie i błyszczące, nie puszą się, nie szarpią i nie ciągną przy rozczesywaniu. Tyle, że są krótkie - do brody. Najładniej jednak lśnią włosy te u nasady, odrastające.

Na ten moment jestem na etapie ponownego zapuszczania włosów : )
moniczka_toruń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 17:57   #65
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez moniczka_toruń Pokaż wiadomość
Witam Miłe Panie, po dłuższej przerwie. I zapytuję, czy są jakieś pozytywne zmiany, w związku ze stosowaniem Joico?

Jeśli o mnie chodzi, to tak jak wspomniałam w pierwszym poście, miałam mega problem z kruszącymi się włosami. Niestety nie obyło się bez radykalnego cięcia, przestałam się łudzić, że jest jakikolwiek kosmetyk, który odtworzy bardzo zniszczony włos. Pogodziłam się z tym, że włos musi poprostu odrosnąć nowy, zdrowy. Ale w miedzyczasie byłam u dermatologa, bo miałam już takie prześwity, że podejrzewałam jakaś chorobę, ale pani dr powiedziała, że zdrowa jestem jak rydz, a włosy są ewidentnie spalone...

Stosuję cały czas cały rytułał Joico do domowej rekonstrukcji (raz na tydzień), szampon do codziennego mycia także śmiało mogę powiedzieć, że w końcu widać efekt. Używałam także 2 mce ampułek Vichy aminexil, żeby pobudzić włos do szybszego porostu.
Włosy są jedwabiste w dotyku, miękkie i błyszczące, nie puszą się, nie szarpią i nie ciągną przy rozczesywaniu. Tyle, że są krótkie - do brody. Najładniej jednak lśnią włosy te u nasady, odrastające.

Na ten moment jestem na etapie ponownego zapuszczania włosów : )
Ja stosuję cały rutułał Joico od 1,5 miesiąca i mogę śmiało powiedzieć, że widać efekty. Chociaż po pierwszych myciach nic się nie zmieniło i byłam wręcz zła na siebie, ze wydałam 500zł na kosmetyki, po których nie widać natychmiastowego efektu. Ale na to potrzeba niestety czasu.
Mam długie włosy blond, za łopatki, delikatne i cienkie,(choć nie jest ich mało) od czasu do czasu rozjaśniane i prostowane raz, dwa razy w miesiącu.
Moją największą nagrodą po terapii stosowania kosmetyków Joico był komentarz fryzjerki, która powiedziała, że mam delikatne włosy, ale jak na taką długość, rozjaśnianie i okazjonalne prostowanie są w naprawdę dobrej kondycji. Poza tym mój narzeczony z którym już jestem kilka lat razem stwierdził, że naprawdę ostatnio poprawiły mi się włosy - błyszczą, są gładkie i tutaj cytuję " wyglądają jak w reklamie szamponów". Usłyszeć coś takiego od faceta, który widzi Cię kilka lat na co dzień to już musi być coś
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 06:54   #66
magdusia_hej
Przyczajenie
 
Avatar magdusia_hej
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Regeneracja włosów

Do tematu... Czy ktos był na rekonstrukcji włosow joico w salonie Hotelu Swing w Krakowie?? Mam tam wykupiony kupon z grupera i nie wiem czego sie spodziewac
magdusia_hej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 00:09   #67
sylwusiek95lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: Regeneracja włosów

Dziewczyny a wiecie gdzie taki zabieg joico wykonują w Lublinie bo kurcze ja nie mam zielonego pojecia szukalam i znalezc nie moge. Ktora z was moze wie?
sylwusiek95lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-05, 12:48   #68
aga2284
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Regeneracja włosów

Co do regeneracji włosów. Słyszałam coś tam fajnego o olejowaniu, ale ja osobiście stosuję Vitapil i mnie pomaga.
aga2284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-05 13:48:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.