Velashape - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-10, 09:58   #1
gkas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1

Velashape


Witam!
Od dlugiego czasu walcze z nadwaga, a w zwiazku z tym, ze borykalam sie juz z roznymi problemami, lacznie z anoreksja, strasznie ciezko jest mi teraz schudnac.
W zwiazku z tym pomyslalam, ze zabieg Velashape moglby mi trochę pomóc, a na pewno zmotywować do pracy nad sobą. Czy warto? Czy Velashape w ogóle przynosi jakieś efekty?

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź!

K
gkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 21:32   #2
karola_zzzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Velashape

Nie byłam na takim zabiegu, ale słyszałam z dobrego źródła, że jest bardzo skuteczny. Moja kuzynka bardzo chciała schudnąć przed swoim ślubem i wybrała się na serię takich zabiegów - nie pamiętam ile ich dokładnie miała 3 czy 4. Później przymierzała swoją suknię ślubną, kupioną kilka miesięcy wcześniej i okazało się, że trzeba będzie tę suknię zanieść do krawca 3 tygodnie przed ślubem, by ją zwęził w talii, bo ta moja kuzynka schudła kilka centymetrów, bodajże 6 lub 8. Teraz po ślubie trzyma wagę, ale nie wiem, czy to dalej kwestia tego zabiegu czy tego, że razem ze swoim mężem jeżdżą na dość długie wycieczki rowerowe.
karola_zzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:51   #3
lena8383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Velashape

ja również chodziłam na zabiegi velashape w białymstoku i również byłam bardzo mile zaskoczona efektami po kilku pierwszych zabiegach. Niespodziewałam się takiego rewelacyjnego efaktu ! polecam jak najbardziej
lena8383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:11   #4
plum_12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: Velashape

Z własnego doświadczenia stwierdzam , że zabieg dość fajny ale ma jeden minus jak masz tendencje do naczynek (czasem nawet o tym nie wiemy ) to popękają a potem wydasz kasę na ich zamykanie.....

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-05-27 o 17:11
plum_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 18:59   #5
monikaaaple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Velashape

Widzę, że jestem kolejną zadowoloną osobą, która zrobiła sobie serię zabiegów velashape. Nie liczyłam na takie efekty i bardzo mile byłam zaskoczona. Warto było wybrać porządny sprzęt, porządnej firmy Syneron. Dla zainteresowanych korzystałam z zabiegów w Białymstoku, bardzo miło i przyjemnie Pozdrawiam
monikaaaple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 10:54   #6
mala789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 6
Dot.: Velashape

Poszukuje sprawdzonej kliniki w wawie która ma vela shape III. Ktoś coś?
mala789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-05, 07:57   #7
Gosc77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Velashape

Jestem zaskoczona tak wieloma pochlebnymi opiniami. Chodziło mi o poprawienie jakości skóry, cellulit no i jak to możliwe trochę obwody. Jestem z branży więc wiem że cudów nie ma bez diety nic się nie zdziała więc zabieg potraktowałam jako wspomagający dodatek. Wykonałam we Wrocławskim gabinecie Dermamed 7 zabiegów vela shape i jestem totalnie rozczarowana. Nie wiem dlaczego ale u mnie efektów nie ma zupełnie nic choćbym nawet bardzo chciała dobrego słowa nie mogę powiedzieć. Wyrzucone ( nie małe )pieniądze.Kilka lat wcześniej miałam robiłam endermologię i efekty były całkiem niezłe a dużo tańszy. Chyba jednak bardzo chciałam uwierzyć w opisy i reklamy że podgrzanie i zasysanie to może coś lepszego niż masaż podćiśnieniem. Osobiście traktuje to jako moją porażkę że dałam się zwieść reklamie. Ogólne odczucie zabiegu bardzo delikatne choć Pani wykonująca zapewniała mnie że to maxymalna moc. Myślicie że mogł być sprzęt nie dokońca sprawny?
Gosc77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 12:14   #8
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Velashape

Dziewczyny, czy ktoś próbował tego zabiegu na brzuch czy tylko na cellulit?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 12:39   #9
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Velashape

Jak będziecie robić ten zabieg to pamiętajcie, że Vela Shape 3 jest dużo mocniejszy niż 2. Chodzi o efekty - są dużo lepsze po trójce, znajomy lekarz mówił mi nawet, że o 300%.
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 17:31   #10
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Velashape

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Jak będziecie robić ten zabieg to pamiętajcie, że Vela Shape 3 jest dużo mocniejszy niż 2. Chodzi o efekty - są dużo lepsze po trójce, znajomy lekarz mówił mi nawet, że o 300%.
Tylko czy są gwarantowane...
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 14:33   #11
paulawat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Dot.: Velashape

Byłam na velashape III , ponieważ chciałam szybciej zobaczyć rezultaty. Wg preducenta efekt miał być widoczny po jednym zabiegu, po 6-8 tygodniach. Niestety minęło 10 tygodni i zero efektu. Nigdy w tak głupi sposób nie wydalam pieniędzy. Myślę , że osoby które wychwalają ten zabieg to wlaściciele salonów, którzy chcą zwrotu z inwestycji w sprzęt.
paulawat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-28, 16:26   #12
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Velashape

Cytat:
Napisane przez paulawat Pokaż wiadomość
Byłam na velashape III , ponieważ chciałam szybciej zobaczyć rezultaty. Wg preducenta efekt miał być widoczny po jednym zabiegu, po 6-8 tygodniach. Niestety minęło 10 tygodni i zero efektu. Nigdy w tak głupi sposób nie wydalam pieniędzy. Myślę , że osoby które wychwalają ten zabieg to wlaściciele salonów, którzy chcą zwrotu z inwestycji w sprzęt.
Ja chodziłam dwa lata temu. Miałam serię na brzuch i na dolną część ciała.
Na początku wydawało mi się, że skóra jest gładsza, mniej cellulitu, ale po krótkim czasie wszystko wróciło do poprzedniego stanu.
W międzyczasie na różnych stronach zaczęłam czytać, że wszystkie zabiegi laserowe jednak gotują kolagen
W sumie to bardzo żałuję, że wydałam kilka tysięcy na Velashape
Teraz chodzę na zwykły rollmasaż i to jest o niebo lepsze
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-28 17:26:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.