Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Szko³a i edukacja

Notka

Szko³a i edukacja Szko³a i edukacja, to forum dla osób, które chc± siê uczyæ. Tu dowiesz siê wszystkiego o szko³ach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2019-06-30, 17:52   #721
MonikaPK
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

w wiêkzo¶ci placówek id± uczniom na rêkê bardzo wiêc to du¿y plus. Czasem mam wrazenie, ¿e nie do konca przygotowuja do egzaminów i trochê trzeba samemu popracowaæ.
MonikaPK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-05, 20:26   #722
Stawieskie1a29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Cosinus Lublin, czy polecacie?

zapisz siê zemna do cku w legnicy na opiekunke dzieca w rok za 0 z³
Stawieskie1a29 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-09, 12:48   #723
MarAnKat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomo¶ci: 7
Question Studia Cosinus - Administracja

Witam, to mój pierwszy post tutaj, chyba siê nie powtórzê, nie mog³am znale¼æ tutaj takiego tematu
Chcia³am zapytaæ czy jest tu mo¿e kto¶ kto studiowa³ administracjê w Cosinusie albo chocia¿ sam± administracjê (my¶lê o samorz±dowej)? Ogólnie mia³am sporo przerwy po maturze, nie wiem czy mój mózg jeszcze jest w stanie przyswajaæ wiedzê i zmusiæ siê do nauki ;/ Nie wiem jak wygl±daj± studia jak to wszystko siê odbywa. Bojê siê, ¿e na administracji mogê sobie nie poradziæ bo du¿o osób mówi³o mi, ¿e to trudny kierunek... Pracujê na stanowisku pomocy administracyjnej i ci±gle s³yszê, studia, studia, studia... Samo zapisanie siê na studia to dla mnie wyzwanie... jestem osob± nie¶mia³±, spokojn± i boj±c± siê wszystkiego co nowe i nieznane... Tym bardziej studia gdzie bêdzie du¿o nowego i te¿ du¿o nowych osób...
Proszê o pomoc, wyja¶nijcie mi jak wygl±da to wszystko czy jest czego siê baæ i czym stresowaæ?
MarAnKat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-09, 19:05   #724
megamag
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 488
Dot.: Studia Cosinus - Administracja

Cosinus wcze¶nie w tym roku atakuje. Zwykle spamuj± dopiero we wrze¶niu.
megamag jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-09, 23:47   #725
MarAnKat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Studia Cosinus - Administracja

Twoja odpowied¼ zupe³nie mi nie pomog³a i nie wiem nawet co to ma wspólnego z moim pytaniem....
Spamuje czyli, ¿e siê reklamuj±? Nie wiem, mo¿e tak jest, my¶la³am ju¿ kiedy¶ o cosinusie, ale strach zwyciê¿y³ i siê nie zdecydowa³am.
Mo¿e powiecie chocia¿ cokolwiek o administracji jako o kierunku? O Cosinusie te¿ by siê przyda³o, znalaz³am informacje ale g³ównie o liceum i szkole policealnej, a o studiach nic...
Nie ma tu nikogo kto tam studiuje/ studiowa³ albo ma jakie¶ informacje ?
MarAnKat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-10, 10:56   #726
megamag
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 488
Dot.: Studia Cosinus - Administracja

Ludzie, nikt nie wierzy w te wasze cosinusowe w±tki, które pojawiaj± siê tu co roku. Serio. Zaraz zjawi siê kolejna osoba z nowym kontem i jednym postem na koncie, która zarejestruje siê tu tylko po to, ¿eby powiedzieæ, jaka to dobra szko³a ten Cosinus. A potem kto¶ was zg³osi i admin was zbanuje. To naprawdê nie dzia³a. Nikt nie wierzy, ¿e te w±tki s± prawdziwe, nikt nie pójdzie przez to do tej szko³y. A je¶li to nie pracownicy tej szko³y pisz± te komentarze, tylko kupuj± je na jakim¶ Brandle czy w podobnym serwisie za 2 z³, to naprawdê ¶wiadczy tylko o tym, jaki ten Cosinus biedny, ¿e go nie staæ na normaln±, legaln± i cywilizowan± reklamê.
megamag jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-10, 13:16   #727
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: Studia Cosinus - Administracja

¯eby ten cosinus to chocia¿ studia by³y
casus_belli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2019-07-10, 17:41   #728
MarAnKat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Studia Cosinus - Administracja

Czyli, ¿e niczego siê tu nie dowiem...? Tak za³o¿y³am tu konto i tak mam jeden post, my¶la³am, ¿e kto¶ mi pomo¿e i cokolwiek podpowie na temat tej szko³y albo tego kierunku. Znalaz³am to forum w internecie i my¶la³am, ¿e znajd± siê tu osoby, które chodzi³y do tej szko³y albo znaj± kogo¶ kto ja skoñczy³. Skoñcz z tymi swoimi spamami, nie rozumiem w jakim celu zasmiecasz ten w±tek swoimi domyslami. Nie chce nikogo obra¿aæ, ale przez takie co¶ cz³owiek, który pisze swój pierwszy post tutaj czujê siê ¼le, nie wiem czy co roku s± tu w±tki o cosinusie, nie znalaz³am tego za du¿o. Normalnie napisa³am zadajac normalne pytania. Gdzie jest jaka¶ promocja albo zachêcanie do tej szko³y, nie znam jej, nigdy tam nie by³am nie wiem jak wygl±da tam nauka dlatego zapyta³am. Proszê o odpowied¼ osoby, które maj± co¶ do napisania na temat. Nie potrzebuje atakowania mnie o spam albo, ¿e reklamuje szkole czy zachowa³am, ¿e jest swietna, gdybym chcia³a to zrobiæ wygl±da³oby to chyba inaczej. Szko³a jak szko³a, macie swoje zdanie i fajnie, ale nie musicie byæ od razu niemili wystarczy³o by napisaæ "nie znam tego ale nie polecam", "znam jest spoko ale wybierz co¶ innego..." lub... "ci±gle zak³adaj± lewe konta i siê zachwalaja ¿e s± wspaniali, a jak jest naprawdê nie wiem" czy cokolwiek innego co by mi pomog³o w podjêciu decyzji... Zrobi³o mi siê przykro, ¿e nowego u¿ytkownika traktujecie jak oszusta...
Nie wiem czy bardziej przez takie podejscie (nowe konto- 1 post - wys³annik Cosinusa) ta szko³a wiêcej nie traci ¿e ludzie nie bêd± chcieli tam i¶æ.
MarAnKat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-11, 11:36   #729
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: Studia Cosinus - Administracja

Wiêc zaczynaj±c od pocz±tku, cosinus nie prowadzi studiów wy¿szych, tylko szko³y policealne. Je¶li chodzi o poziom, to pic na wodê fotomonta¿.
casus_belli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-11, 11:48   #730
megamag
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 488
Dot.: Studia Cosinus - Administracja

Cytat:
Napisane przez casus_belli Poka¿ wiadomo¶æ
Wiêc zaczynaj±c od pocz±tku, cosinus nie prowadzi studiów wy¿szych, tylko szko³y policealne. Je¶li chodzi o poziom, to pic na wodê fotomonta¿.
I tu siê mylisz. Oni w Warszawie dostali pozwolenie na prowadzenie licencjatu z administracji. Wiem, straszne...
megamag jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-11, 12:27   #731
MarAnKat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Studia Cosinus - Administracja

Cytat:
Napisane przez casus_belli Poka¿ wiadomo¶æ
Wiêc zaczynaj±c od pocz±tku, cosinus nie prowadzi studiów wy¿szych, tylko szko³y policealne. Je¶li chodzi o poziom, to pic na wodê fotomonta¿.
Prowadzi, dlatego o to zapyta³am, maj± administracjê. Poziom, rozumiem, ¿e chodzi Ci o te szko³y policealne, ale dlaczego pic i fotomonta¿ to te¿ mo¿e siê odnosiæ do studiów?

Cytat:
Napisane przez megamag Poka¿ wiadomo¶æ
I tu siê mylisz. Oni w Warszawie dostali pozwolenie na prowadzenie licencjatu z administracji. Wiem, straszne...
Straszne? O co chodzi z t± szko³±? Mo¿ecie po prostu wyja¶niæ? Jest taka s³aba? Nie ucz± tam? Maj± z³± kadrê?
MarAnKat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-11, 12:35   #732
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: Studia Cosinus - Administracja

Cytat:
Napisane przez megamag Poka¿ wiadomo¶æ
I tu siê mylisz. Oni w Warszawie dostali pozwolenie na prowadzenie licencjatu z administracji. Wiem, straszne...
Jezu...

Tak, ta szko³a jest s³aba, g³ównie dostarcza legitymacji po niskich cenach/za darmo. I nie ma cudów, z beznadziejnej szko³y nie zrobi siê dobrej uczelni, nie w rok czy dwa, mo¿e w dwadzie¶cia. Do cosinusa idzie siê po papier (najczê¶ciej legitymacjê), nie po wiedzê.

Edytowane przez casus_belli
Czas edycji: 2019-07-11 o 12:38
casus_belli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-11, 13:13   #733
megamag
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 488
Dot.: Studia Cosinus - Administracja

I tak, i nie. Bo Cosinus to tak naprawdê tylko biuro, oni nie maj± w³asnych szkó³ czy sal. Oni wynajmuj± sale razem z nauczycielami od techników, z którymi maj± umowy. Chodzisz wiêc powiedzmy do ekonomika i masz zajêcia z nauczycielami z ekonomika, tylko ¿e w weekend. Ale fakt faktem, ¿e bior± kasê od ³ebka z bud¿etu, wiêc im kilka lat temu wprowadzili takie ograniczenie, ¿e jak uczeñ siê nie pojawi chocia¿ na 50% zajêæ, to maj± go skre¶liæ. Ale ponoæ mo¿na tê listê podpisaæ w biurze i mieæ legitymacjê bez chodzenia. Ale jak oni zorganizowali szko³ê wy¿sz± i kto na tej administracji uczy, to ja chyba wolê nie wiedzieæ.
megamag jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-12, 10:24   #734
MarAnKat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Studia Cosinus - Administracja

Czyli... p³aci siê i ma siê papier, a nawet chodziæ nie trzeba... My¶la³am, ¿e w zaocznych szko³ach jest jaki¶ obowi±zek chodzenia na te zjazdy, a tu takie cuda. Piszecie jeszcze o wynajmowaniu sal i nauczycieli, czyli ludzie je¿d¿± gdzie¶ zupe³nie w inne miejsca
MarAnKat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-16, 05:54   #735
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Studia Cosinus - Administracja

Ja chodzi³am do policealnej szko³y w Krakowie na rachunkowo¶æ.
Bardzo du¿o osób jakie¶ 70% zapisa³o siê dla legitymacji, byli na pierwszym zje¼dzie a potem ich nie by³o.
Co ciekawe, wiele osób my¶la³o, ¿e wystarczy byæ na zajeciach, ¶wiecic oczami i siê przejdzie na nastêpny semestr.ku zaskoczeniu wszystkich, wiele osób nie zda³o semestralnego egzaminu i nie prze¶zli na 2 semestr!
¯eby podej¶æ do egzaminu semestralnego trzeba mieæ ponad 50%obecnosci plus 3 oceny za pracê na lekcji) i do tego trzeba zdaæ ten semestralny(jest przewidziana poprawka tez)
Stronê w dzienniku kseruj± po ka¿dym bloku przedmiotowym, wiêc jak kto¶ dopisze potem swój podpis to widaæ czarno na bia³ym kto chcia³ oszukaæ

Rachunkowo¶ci uczula nas pani, która w tygodniu by³a ksiêgow±, a angielskiego Pani, która w tygodniu uczy³a angielskiego w technikum.

Trzebabylo siê uczyæ, du¿o w domu, ¿eby zdaæ koñcowy egzamin pañstwowy daj±cy tytu³ technika. Tam jest du¿y procent zdawalnosci, ale to dlatego ¿e ma³o kto "dochodzi" do koñca, bo trzeba uczyæ siê w domu, a nie tak jak kto¶ wy¿ej tu pisze, ¿e wystarczy przyj¶æ i siê u¶miechaæ.

Tak to prawda, ¿e cosinus nie ma swoich placówek, jedynie biura.
Wiem ¿e w Krakowie policealna administracja, rachunkowo¶æ, by³y w ca³kowicie osobnej szkole ni¿ np liceum czy opiekun medyczny.

Nauczyciele bardzo id± na rêce je¶li chodzi o terminy poprawek, godziny egzaminow
Tylko trzeba mieæ doros³e podej¶cie i przede wszystkim musi uczniowi zale¿eæ

W Krakowie te¿ s± jakie¶ oferty szko³y wy¿szej.
Ja polecam szkole policealn±


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-17, 10:10   #736
MarAnKat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Studia Cosinus - Administracja

W koñcu wypowiedzia³ siê kto¶ kto by³ uczniem tej szko³y i wcale nie by³o tak "³atwo" jak pisa³y osoby wcze¶niej.
Szkoda, ¿e nie udzieli³ siê jeszcze nikt kto by³ albo jest w trakcie studiów w Cosinusie. Ciekawi mnie gdzie te zajêcia siê odbywaj±, czy studenci te¿ musz± doje¿d¿aæ w inne miejsce, ale podejrzewam, ¿e niestety tak jest...

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
MarAnKat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-17, 12:49   #737
justzyzak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ja Cosinusa osobi¶cie nie polecam, a ju¿ na pewno nie polecam kosmetologii. Ja po semestrze zrezygnowa³am i przenios³am siê do Studium Pracowników Medycznych i Spo³ecznych na profil technik us³ug kosmetycznych, na którym jest SPA & Wellnes, charakteryzacja teatralna , elementy medycyny estetycznej. Jestem mega zadowolona z tego wyboru.
justzyzak1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-20, 22:03   #738
Polishwolf97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 91
Thumbs down Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Czy tu Cosinus ma jakie¶ boty?

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez megamag Poka¿ wiadomo¶æ
To akurat gó...o prawda. Mo¿na trochê z³ego powiedzieæ o Cosinusie, choæby to, ¿e ¿eby dostaæ wiêksze dotacje zawy¿a liczbê s³uchaczy i fa³szuje listy obecno¶ci. Mo¿na je podpisaæ w administracji za miesi±c z góry, nie bêd±c ani razu na zajêciach. I ¿e przez to ma kiepskie opinie u pracodawców. Ale na pewno nie to, ¿e trzeba tam p³aciæ za odej¶cie ze szko³y czy w ogóle za cokolwiek (na kierunku bezp³atnym). Wiem to na pewno, bo niejedna kole¿anka ju¿ tam ty³a zapisana (choæ g³ównie dla ubezpieczenia ). Tak¿e tego... pozdrawiamy konkurencjê i speców od czarnego marketingu.
Jest to prawda. Chocia¿ u mnie nie zdarza³y siê przypadki wpisywania osób, które s± martwymi duszami. Za to ka¿dy protokó³ (nie powiem jaki to kierunek) to po¶wiadczenie nieprawdy i najlepsze, ¿e jeste¶ w budynku najlepszej szko³y bran¿owej (w sensie technikum) nie przystêpujesz do zadania licz±cego siê na egzaminie CKE.
Polishwolf97 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-18, 10:15   #739
roza1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 1
Szko³a Policealna Cosinus Administracja.

Hej od wrze¶nia idê do Cosinusa do szko³y policealnej na Administracjê. Jaka jest Wasza opinia o tym kierunku ? Kto¶ chodzi³ i mo¿e siê wypowiedzieæ ? Czy podoba³y Wam siê zajêcia ?

Czy ogó³em polecacie szko³ê Cosinus ? Czy mo¿e jakie¶ inne szko³y ?? Z góry dziêkujê za odpowiedzi
roza1122 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-04, 10:32   #740
Kriszna35BB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Nie wydaje mi siê, ¿eby to co by³o napisane o Cosinusie to by³a prawda

Zapisa³am siê ostatnio do Cosinusa w Bia³ej Podlaskiej. Pani w sekretariacie zapewnia³a mnie, ¿e szko³a jest darmowa. Za zapis, wydanie za¶wiadczenia czy nawet rezygnacjê nic siê nie p³aci. W kwestionariuszu czy nawet podaniu nie ma nic o odp³atno¶ci. Nie wiem, wiêc sk±d takie do¶wiadczenia :/
Wcze¶niej chodzi³am do Cosinusa w innym mie¶cie i zarówno z poziomu nauczania jak i braku odp³atno¶ci by³am zadowolona.
Kriszna35BB jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-10, 15:26   #741
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec ¶wiata i jeszcze dalej ;)
Wiadomo¶ci: 536
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

To teraz wypowiem siê ja! Jakie¶ 6 miesiêcy temu szuka³am tu na forum informacji odno¶nie szko³y Cosinus. Wydawa³o mi siê, ¿e wszystkie pochlebne opinie to reklamy. Mimo to postanowi³am zaryzykowaæ, co mi szkodzi, w koñcu weekendy mam wolne... Postanowi³am na Technika Us³ug Kosmetycznych w Szczecinie I min±³ mi w³a¶nie miesi±c na tym kierunku

I rzeczywi¶cie, wszystko jest bezp³atne! Nawet badania lekarskie, czym by³am bardzo pozytywnie zaskoczona, bo by³am przygotowana na $$, nawet wyci±gnê³am portfel i chcia³am normalnie zap³aciæ, a pani zdziwiona spojrza³a na mnie i poinformowa³a mnie, ¿e to bezp³atne. Mia³am ju¿ dwa zjazdy i jest baaardzo zadowolona. Powoli zaczynam przyswajaæ wiedzê, choæ my¶la³am, ¿e za wiele jej nie bêdzie. Myli³am siê Serio serio polecam wszystkim tym, które chc± zacz±æ co¶ nowego w swoim ¿yciu, nic to nie kosztuje, a mo¿e okazaæ siê ciekaw± przygod±

Jedyne, czego ¿a³ujê, to ¿e nie zapisa³am siê du¿o wcze¶niej, z rok albo i dwa lata!
kamilaohio jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-11-20, 10:06   #742
SandraMes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ja do Cosinus £ód¼ uczêszcza³am na kierunek medyczny, a dok³adnie Opiekun Medyczny i te¿ nie mam ¿adnych zastrze¿eñ je¶li chodzi o poziom, organizacjê zajêæ i oczywi¶cie jakiekolwiek op³aty poniewa¿ tak jak zosta³o mi wszystko wyja¶nione w sekretariacie jest to palcówka ca³kowicie darmowa i tak by³o przez ca³y okres nauczania. Dlatego w mojej opinii jest to dobry wybór bo jednak daj± mo¿liwo¶æ nauki oraz zdobywania konkretnych umiejêtno¶ci co pozwala pó¼niej na ³atwiejsze zdobycie konkretnego zawodu oraz lepsze stanowisko. Ja nie spotka³am siê z czym¶ takim ¿eby kto¶ wpisywa³ obecno¶æ dla osób które nie przychodzi³y.
SandraMes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-11-21, 11:17   #743
williampeterson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Cosinus Lublin, czy polecacie?

Co mogê powiedzieæ? Czeka tam na ciebie profesjonalna kadra nauczycielska i przyjazna atmosfera, choæ nie nazwa³bym tam edukacji najlepsz±. Co do wskazówek ... czym jeste¶ zainteresowany? Niestety nie polecê mojego custom writing kierunku: ekonomii i administracji.
williampeterson jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-11-22, 10:29   #744
Polishwolf97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 91
Dot.: Cosinus Lublin, czy polecacie?

Nie polecam Cosinusa absolutnie gdy¿ zosta³em 2 razy oszukany na obietnicê utworzenia KKZ oraz fa³szywy powód rozwi±zania semestru i pozbawiony mo¿liwo¶ci nauki w kierunku Informatyka. Widzê ¿e wpis powy¿ej to przyk³ad nieudolnego copywritingu oraz kupowania sobie opinii.

Edytowane przez Polishwolf97
Czas edycji: 2019-11-22 o 10:30
Polishwolf97 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-03-05, 18:20   #745
Anna_I
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez joplin Poka¿ wiadomo¶æ
Jak w tytule. Czy która¶ z Was zetknê³a siê z t± sieci± szkó³? Dzia³aj± w do¶æ du¿ej ilo¶ci miast w Polsce, pe³na lista jest na ich stronie internetowej. Proszê o opinie o szkole wszystkich, którzy mieli styczno¶æ .
Chodzê do szko³y policealnej "Cosinus" na kierunek "Technik administracji". Podoba mi siê nauka w tej szkole ze wzglêdu na ¿yczliwy stosunek do uczniów, jest tu naprawdê ¶wietna atmosfera. Egzaminy po pierwszym semestrze zda³am bez niepotrzebnego stresu, nauczyciele o to dbali. Fajne jest tez to, ¿e mo¿na bezp³atnie chodziæ na fakultety przygotowane z my¶l± o egzaminie koñcowym. Z tego co widzê, ka¿dy kto na nie uczêszcza zdaje w 100%.
Anna_I jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-04-22, 20:48   #746
Kamilamalibu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomo¶ci: 13
Manikurzystka- Szkola Policealna Cosinus( opinie)

Czy ktos moglby sie podzielic opinia z nauki na tym kierunku?
Chcialabym sie dowiedziec jak wyglada nauka na tym kierunku, czy warto, jak wygladaja zajecia praktyczne, czy jestescie zadowolone?
Kamilamalibu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-05-23, 22:34   #747
dorissen
Przyczajenie
 
Avatar dorissen
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

To, ¿e szko³a jest bezp³atna to prawda ale niestety ¶wiadczy to te¿ o pewnym poziomie... Zapisa³am siê na kierunek "Florystyka" i jestem bardzo niezadowolona. Organizacja w szkole fatalna, nie przekazuj± podstawowych informacji np. jaki nauczyciel - jaki przedmiot. Niektórzy nauczyciele wymagaj± aby pisaæ do nich prace, jednak nie potrafi± siê przedstawiæ i podaæ kontaktu e-mail. Wszystkiego trzeba siê domy¶laæ, brak rzetelnego i czytelnego przekazu informacji ze strony niektórych (nie wszystkich oczywi¶cie) nauczycieli. W zajêciach e-learning ogólny chaos, podej¶cie niektórych nauczycieli do uczniów jak za dawnych czasów (z poczuciem wy¿szo¶ci). Niektórym nauczycielom ciê¿ko dostosowaæ siê do nowych form nauczania i obecnych czasów - to moje wra¿enia. Obecnie przeszli na nauczanie e-learning, co spowodowane jest obecn± sytuacj± w kraju - niestety szko³a nie do koñca sobie z tym radzi...
Ja nie jestem z tej szko³y zadowolona i wolê zainwestowaæ w jakie¶ konkretne kursy zawodowe a nie æwiczyæ na zdech³ych kwiatach...
dorissen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-05-24, 10:55   #748
Polishwolf97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 91
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ogólnie jako¶æ kszta³cenia w Cosinus i ¯AK to po prostu powód do zamkniêcia tych szkó³ oraz odebrania im ¶rodków publicznych za które mo¿na by by³o zrobiæ porz±dne kursy zawodowe we wspó³pracy z przedsiêbiorstwami. Straci³em rok na kszta³ceniu w nich. Semestr-Rozwi±zanie, Semestr-Rozwi±zanie.
Polishwolf97 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-10, 15:28   #749
henka65
Przyczajenie
 
Avatar henka65
 
Zarejestrowany: 2020-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez dorissen Poka¿ wiadomo¶æ
To, ¿e szko³a jest bezp³atna to prawda ale niestety ¶wiadczy to te¿ o pewnym poziomie... Zapisa³am siê na kierunek "Florystyka" i jestem bardzo niezadowolona. Organizacja w szkole fatalna, nie przekazuj± podstawowych informacji np. jaki nauczyciel - jaki przedmiot. Niektórzy nauczyciele wymagaj± aby pisaæ do nich prace, jednak nie potrafi± siê przedstawiæ i podaæ kontaktu e-mail. Wszystkiego trzeba siê domy¶laæ, brak rzetelnego i czytelnego przekazu informacji ze strony niektórych (nie wszystkich oczywi¶cie) nauczycieli. W zajêciach e-learning ogólny chaos, podej¶cie niektórych nauczycieli do uczniów jak za dawnych czasów (z poczuciem wy¿szo¶ci). Niektórym nauczycielom ciê¿ko dostosowaæ siê do nowych form nauczania i obecnych czasów - to moje wra¿enia. Obecnie przeszli na nauczanie e-learning, co spowodowane jest obecn± sytuacj± w kraju - niestety szko³a nie do koñca sobie z tym radzi...
Ja nie jestem z tej szko³y zadowolona i wolê zainwestowaæ w jakie¶ konkretne kursy zawodowe a nie æwiczyæ na zdech³ych kwiatach...
A ja jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam Cosinus znowu. Je¿eli nauczyciel nie poda³ adresu to warto zadzwoniæ lub napisac email do sekretariatu, gdzie na pewno Pani pomog± w tym ³atwym temacie. Sytuacja jest jaka jest, ale wed³ug mnie szko³y sobie bardzo dobrze radz± w tej nowej codzienno¶ci.
henka65 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-06-29, 15:46   #750
KarinaWer
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Witam ucze sie w szkole xxx w Radomiu na kierunku opiekunka dziecie ca wybra³am ten kierunek bo kocham dzieci szko³a umo¿liwia mi podniesienie kwalifikacji i zdobycie zawodu moge polecic szko³e jest tu bardzo fajna atmosfera sprzyjaj±ca nauce za nic sie nie p³aci jest przez ca³y czas trwania nauki poziom nauki jest do ogarniêcia zdwalno¶c egzamnów zew. tez maja wysoka tak¿e jest ok

Po opiekunce moze zrobie sobie jeszcze kierunek florystyka to tylko 1 rok tak¿e szybko zleci a na rynku pracy trzeba byc elastycznym

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-06-30 o 09:03 Powód: reklama
KarinaWer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Szko³a i edukacja


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-04-28 16:59:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.