♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡ - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-18, 12:36   #1621
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dobra cena za babysense.
A jakie pieluchy kupujecie? Moje dwie znajome chwaliły baby dream fit flo i takie kupiłam do szpitala, narazie jedną paczkę, bo nie wiem jak się będą sprawować.

Ja mam do szpitala Pampers premium care, a w domu mam jeszcze na próbę właśnie z baby dream z Dady i z Lidla


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 12:40   #1622
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dobra cena za babysense.

A jakie pieluchy kupujecie? Moje dwie znajome chwaliły baby dream fit flo i takie kupiłam do szpitala, narazie jedną paczkę, bo nie wiem jak się będą sprawować.
Ja mam pampersy te co dawali za darmo i z Lidla. Dwójki mam kupione 2 paczki z Lidla, ale na noc dokupię pampersy
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 12:42   #1623
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Katarznaka ciężki weekend miałaś o, jak nospa i ciepła kąpiel nie pomaga to chyba już blisko

Riellee ładnie już synek waży super z monitorem!

Annia26 my kupiliśmy Dadę i mam te Pampers z Ross

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 13:22   #1624
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dobra cena za babysense.
A jakie pieluchy kupujecie? Moje dwie znajome chwaliły baby dream fit flo i takie kupiłam do szpitala, narazie jedną paczkę, bo nie wiem jak się będą sprawować.
Ja mam darmowe z rossmanna i dady a co dalej będzie to zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 13:32   #1625
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
U nas weekend byl mocno intensywny bo mialam niezapowiedzianych gości nocujących i jeszcze innych przypadkowych. Babcia kończyła 81 lat, a że teraz ja się nią opiekuje to dzieci się zjechały przeciez na moją głowe. Na szczęście ciotki pomimo, że nic nie mowily same nakupily i napiekly ciast i tort, ale jednak jakies sałatki i obiad musiałam ogarnąć dla tych nocujących a już serio brakuje mi siły mam nadzieje do końca tygodnia skończyć przeprowadzkę, ale jeszcze jak zwykle mężowi dzisiaj wypadł wyjazd na cały dzień i znowu się przediągnie wszystko
Wczoraj równy miesiąc do terminu. Brzuch mam mocno napięty. Ciepła woda, magnez, nospa nie pomaga ale za to oglądam swoje kostki u stóp

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
To cię wymęczyli niech jeszcze posiedzi malutka chociaż do 37tc
Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dobra cena za babysense.
A jakie pieluchy kupujecie? Moje dwie znajome chwaliły baby dream fit flo i takie kupiłam do szpitala, narazie jedną paczkę, bo nie wiem jak się będą sprawować.
Ja mam sporo różnych, zamówiłam darmowe paczki z różnych firm/sklepów i na początku będę testować. Podobno z aldi i lidla są dobre i jeśli przypasują małej to będę ich używać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 13:34   #1626
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Do szpitala mam jedynki z Rossmanna, bo kuznce została cala paczka, ale ja nie mam w mieście swoim rossmana, wiec tradycyjnie pampers premium care, dla mnie najlepsze, od nich nigdy dzieci nie miały żadnych odparzen czy uczuleń, a już od zwykłych pampers lub dada straszne mieki czasem pupcie, ale to okazuje się zwykle w praniu jak dziecko będzie tolerować jakie. Do karmienia mam uszaka z podnozkiem, dostałam od męża i dzieci na urodziny z myślą o karmieniu 🥰 ale ja lubię karmić na leżąco, bo zawsze sobie drzemke strzelam wtedy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 16:18   #1627
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

I ja po wizycie, bóle będą i nic nie zrobię, ale wszystko jest ok w badaniu, spytałam ile waży, to powiedział, że w normie hehhe, a i tak to bez znaczenia, bo i tak mam cesarke miec z a ważne, że prawidłowo, takisz to urok mojego doktorka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-18, 16:35   #1628
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
I ja po wizycie, bóle będą i nic nie zrobię, ale wszystko jest ok w badaniu, spytałam ile waży, to powiedział, że w normie hehhe, a i tak to bez znaczenia, bo i tak mam cesarke miec z a ważne, że prawidłowo, takisz to urok mojego doktorka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dobrze że wszystko ok mój też nie podaje wagi. Pewnie się dowiem dopiero na IP
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 16:42   #1629
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Mamaporazczwarty super, że wszystko w porządku a terminu cc nie będzie wyznaczać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 16:46   #1630
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Dzięki dziewczyny

Ja biorę pampers premium care. Spisały się przy córce nr 1 to może i przy 2 bedą tez ok

Widzę że większość kupuje babysense 7. Dziewczyny planujecie dziecko w łóżeczku kłaść spać, nie w dostawce? U nas niestety babysense odpada bo my chcemy dostawkę. Zostaje nam chyba tylko zapieluszkowy monitor oddechu :/
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 16:49   #1631
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Mamaporazczwarty super, że wszystko w porządku a terminu cc nie będzie wyznaczać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasami robią cc na gorąco czyli z rozpoczętą akcją porodową. Tak jest lepiej dla maluszka, więc może tutaj też taka sytuacja?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny



Ja biorę pampers premium care. Spisały się przy córce nr 1 to może i przy 2 bedą tez ok



Widzę że większość kupuje babysense 7. Dziewczyny planujecie dziecko w łóżeczku kłaść spać, nie w dostawce? U nas niestety babysense odpada bo my chcemy dostawkę. Zostaje nam chyba tylko zapieluszkowy monitor oddechu :/
Ja będę mieć małą w koszu przy łóżku, więc też się zastanawiam czy jest sens zakupu. Został mi tydzień do donoszonej ciąży, więc raczej wcześniakiem nie będzie, więc już sama nie wiem. Chciałam kupić ale wszystkie moje koleżanki nie miały i mi nagadały pełną czapkę, że nie ma sensu

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-18, 17:30   #1632
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Mamaporazczwarty super, że wszystko w porządku a terminu cc nie będzie wyznaczać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, on jest ordynatorem, więc ma ten luz, że zrobi na swoim dyżurze gdy uzna, że juz jest ok na to. Ja te naturalne porody dość dużo przenosiłam, wiec on sie nie chce spieszyć, żeby nie było dla dziecka za wcześnie. Za tydzień mam znów wizyte i zobaczymy, ale mówił, że około tydzień przed terminem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Ja biorę pampers premium care. Spisały się przy córce nr 1 to może i przy 2 bedą tez ok

Widzę że większość kupuje babysense 7. Dziewczyny planujecie dziecko w łóżeczku kłaść spać, nie w dostawce? U nas niestety babysense odpada bo my chcemy dostawkę. Zostaje nam chyba tylko zapieluszkowy monitor oddechu :/
Ja używam momitoru tez w dostawce, jeden sensor kładę do łóżeczka drewnianego, a drugi do dostawki i tam gdzie akyrat klade dziecko, tam bazę podpinam sprawdziło się przy starszym synu, a dwa sensory są potrzebne jak juz dziecko sie kręci i potrafi przeczołgać się w inna czesc łóżeczka wtedy jeden sensor kladzie sie na jednej połowie, a drugi na drugiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Czasami robią cc na gorąco czyli z rozpoczętą akcją porodową. Tak jest lepiej dla maluszka, więc może tutaj też taka sytuacja?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Ja będę mieć małą w koszu przy łóżku, więc też się zastanawiam czy jest sens zakupu. Został mi tydzień do donoszonej ciąży, więc raczej wcześniakiem nie będzie, więc już sama nie wiem. Chciałam kupić ale wszystkie moje koleżanki nie miały i mi nagadały pełną czapkę, że nie ma sensu

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ale wiesz, ja Ci powiem, że przy dwójce nie miałam i przy trzecim synu mialam i psychicznie odpoczęłam szczegolnie jeśli dziecko ulewa. Powiem tak, jest to pare stówek, więc jeśli tylko finanse Ci pozwalają to ja polecam, bo nigdy nie wiesz czy dziecko nie zwymiotuje i sie nie zakrztusi, gdy lrzy kim nie będziesz. Ja bardziej patrze pod tym kątem, a nie samego bezdechu, chociaż koleżance zmarła córeczka gdy miała juz pół roczku i nie była wczesniakiem. Wiem, ze to trochę brzmi jak straszenie, ale wiem jak jest bez monitora, a jak łatwo gdy sie go ma. Mi osobiście włączył się dwa razy. Raz syn wcisnął się w kąt łóżeczka, wiec pewni3 sensor nie załapał, ale raz leżał na pleckach, dokladnie na środku łóżka, nie patrzyłam czy iddycha, ale porwałam go na ręce, a on tak mocno zaczął płakać. Nie chce się zastanawiać czy to był bezdech, ale od tej pory jestem zafiksowana na posiadanie przez każdego tego ustrojstwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 17:51   #1633
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dobra cena za babysense.
A jakie pieluchy kupujecie? Moje dwie znajome chwaliły baby dream fit flo i takie kupiłam do szpitala, narazie jedną paczkę, bo nie wiem jak się będą sprawować.
Ja na początek mam Pampers Premium Care i Dady złote


Wanienke mam bez stelaża i będziemy kłaść na łóżku a pod wanienke ręcznik lub duży podkład nieprzemakalny

Dzis byłam na wizycie i jednak synek idealnie w 50 centylu rosnie, wiec ostatnie usg na NFZ bylo trochę przeklamane dzis 34+1 i wazy 2 kg, kolejna wizyta za 3 tyfodnie. I najważniejsze dla mnie to to że sie ułożył juz glowkowo wiec oby tak zostało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 18:15   #1634
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Ja na początek mam Pampers Premium Care i Dady złote


Wanienke mam bez stelaża i będziemy kłaść na łóżku a pod wanienke ręcznik lub duży podkład nieprzemakalny

Dzis byłam na wizycie i jednak synek idealnie w 50 centylu rosnie, wiec ostatnie usg na NFZ bylo trochę przeklamane dzis 34+1 i wazy 2 kg, kolejna wizyta za 3 tyfodnie. I najważniejsze dla mnie to to że sie ułożył juz glowkowo wiec oby tak zostało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 18:19   #1635
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny



Ja biorę pampers premium care. Spisały się przy córce nr 1 to może i przy 2 bedą tez ok



Widzę że większość kupuje babysense 7. Dziewczyny planujecie dziecko w łóżeczku kłaść spać, nie w dostawce? U nas niestety babysense odpada bo my chcemy dostawkę. Zostaje nam chyba tylko zapieluszkowy monitor oddechu :/
Ja nie kupuję babysense. Dostawki też nie mam. Córka będzie spać na początku raczej ze mną, potem pewnie w łóżeczku.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 18:28   #1636
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Pytam o tą dostawkę bo nie powinno się w dostawce stosować monitorów oddechu typu babysense bo mogą nieprawidłowo działać.
Musi być jakaś solidna odleglość od łożeczka do łóżka rodziców.
W poprzedniej ciąży mieliśmy inny monitor tego typu i się nie sprawdził bo właśnie uruchamiał się alarm nieprawidłowo, zbierając dane z naszego łożka zamiast z dostawki.
Chyba że ten babysense jakoś inaczej działa?

W moim szpitalu pierwszego wyboru zniesli możliwość porodów rodzinnych :/ dołek
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 18:32   #1637
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
I ja po wizycie, bóle będą i nic nie zrobię, ale wszystko jest ok w badaniu, spytałam ile waży, to powiedział, że w normie hehhe, a i tak to bez znaczenia, bo i tak mam cesarke miec z a ważne, że prawidłowo, takisz to urok mojego doktorka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najwazniejsze, ze wszystko jest okej
Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Ja biorę pampers premium care. Spisały się przy córce nr 1 to może i przy 2 bedą tez ok

Widzę że większość kupuje babysense 7. Dziewczyny planujecie dziecko w łóżeczku kłaść spać, nie w dostawce? U nas niestety babysense odpada bo my chcemy dostawkę. Zostaje nam chyba tylko zapieluszkowy monitor oddechu :/
Słyszałam, ze nawet w dostawcę się przydaje. Ale nie interesowałam się za bardzo tymi przypinanymi na pieluszce.
chciałam go mieć bo koleżanka dzięki niemu uratowała dziecko mimo, ze nie było wcześniakiem i też już miało kilka miesięcy. A dodatkowo w szpitalach też jest używany u wcześniaków.
Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Ja na początek mam Pampers Premium Care i Dady złote


Wanienke mam bez stelaża i będziemy kłaść na łóżku a pod wanienke ręcznik lub duży podkład nieprzemakalny

Dzis byłam na wizycie i jednak synek idealnie w 50 centylu rosnie, wiec ostatnie usg na NFZ bylo trochę przeklamane dzis 34+1 i wazy 2 kg, kolejna wizyta za 3 tyfodnie. I najważniejsze dla mnie to to że sie ułożył juz glowkowo wiec oby tak zostało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O super, gratuluję udanej wizyty oby już został glowkowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Riellee
Czas edycji: 2020-08-18 o 18:34
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 19:00   #1638
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 19:18   #1639
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Pytam o tą dostawkę bo nie powinno się w dostawce stosować monitorów oddechu typu babysense bo mogą nieprawidłowo działać.
Musi być jakaś solidna odleglość od łożeczka do łóżka rodziców.
W poprzedniej ciąży mieliśmy inny monitor tego typu i się nie sprawdził bo właśnie uruchamiał się alarm nieprawidłowo, zbierając dane z naszego łożka zamiast z dostawki.
Chyba że ten babysense jakoś inaczej działa?

W moim szpitalu pierwszego wyboru zniesli możliwość porodów rodzinnych :/ dołek
Babysense wyłapuje mikroruchy materaca podczas oddechu, wiec jeśli nie styka się łóżeczko z waszym to nie powinno szwankować, ja mam baby hug, wiec nie musi się stykać z naszym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-18, 19:22   #1640
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Baambi my w łóżeczku

Mamaporazczwarty a, rozumiem

Pretty super, że synek ułożony główkowo

Baambi ale lipa z brakiem porodów rodzinnych!

BabySense chyba nie musi mieć jakiejś znacznej odległości między lóżeczkiem, a łóżkiem u nas będzie prawie jedno przy drugim...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 19:41   #1641
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja kupiłam właśnie monitor oddechu na pieluszkę Snuza Hero. Sprawdził się przy starszym, więc nie szukałam już nic innego.

Jutro mam 35+0, ktg i wizytę może zdążę też do szpitala, żeby ustalić termin cc

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 20:03   #1642
calineczka_dwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 76
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

A czy POZ dziecka musi być tam gdzie mój? Chyba możemy być w innych przychodniach? Wtedy podaję w szpitalu POZ swój czy dziecka? Bo bez sensu żeby wysłali kartę szczepień do mojego, gdy dziecko będzie gdzie indziej? A właściwie to kiedy zapisujecie dziecko do PÓZ? Dopiero po porodzie, gdy ma nadany PESEL?

Ja mam babysense 7, ostatnio zamontowaliśmy już sprawdzić czy działa. Muszę się jeszcze doedukować jak udzielić dziecku pierwszej pomocy, gdy włączy się alarm?

Mam już wyznaczony termin CC na 39+3, dziś odebrałam ujemny wynik GBS i to chyba koniec rutynowych badań czeka mnie jeszcze przed porodem wizyta u neonatologa i za kilkanaście dni dzień zero


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
calineczka_dwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 20:05   #1643
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Baambi my w łóżeczku

Mamaporazczwarty a, rozumiem

Pretty super, że synek ułożony główkowo

Baambi ale lipa z brakiem porodów rodzinnych!

BabySense chyba nie musi mieć jakiejś znacznej odległości między lóżeczkiem, a łóżkiem u nas będzie prawie jedno przy drugim...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może warto napisać do babysense np na Facebooku i zapytać [1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;88076478]Ja kupiłam właśnie monitor oddechu na pieluszkę Snuza Hero. Sprawdził się przy starszym, więc nie szukałam już nic innego.

Jutro mam 35+0, ktg i wizytę może zdążę też do szpitala, żeby ustalić termin cc

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]O to ciekawe na kiedy wyznaczą Ci CC powodzenia na wizycie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 20:37   #1644
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja miałam sporo zajęć na studiach z ratownikami i opowiadali takie historie, że bym chyba nie spała tylko przy łóżeczku siedziała. Także ten monitor to jest bardziej dla mojej psychiki.
Dzisiaj pytałam mamę jak to u niej było z porodem i mam nadzieję że u mnie będzie tak samo lajtowo
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 20:57   #1645
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez calineczka_dwa Pokaż wiadomość
A czy POZ dziecka musi być tam gdzie mój? Chyba możemy być w innych przychodniach? Wtedy podaję w szpitalu POZ swój czy dziecka? Bo bez sensu żeby wysłali kartę szczepień do mojego, gdy dziecko będzie gdzie indziej? A właściwie to kiedy zapisujecie dziecko do PÓZ? Dopiero po porodzie, gdy ma nadany PESEL?

Ja mam babysense 7, ostatnio zamontowaliśmy już sprawdzić czy działa. Muszę się jeszcze doedukować jak udzielić dziecku pierwszej pomocy, gdy włączy się alarm?

Mam już wyznaczony termin CC na 39+3, dziś odebrałam ujemny wynik GBS i to chyba koniec rutynowych badań czeka mnie jeszcze przed porodem wizyta u neonatologa i za kilkanaście dni dzień zero


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w szpitalu pytali, gdzie chcę dziecko zapisać i tam wysłali dokumenty. Potem przyszła mi do domu położna i u niej wypełniałam deklarację. A dopiero na wizycie w przychodni spisali sobie pesel.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 21:33   #1646
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dobra cena za babysense.
A jakie pieluchy kupujecie? Moje dwie znajome chwaliły baby dream fit flo i takie kupiłam do szpitala, narazie jedną paczkę, bo nie wiem jak się będą sprawować.
Ja postawiłam na pieluchy pampers premium care, mam sporo "1" i "2" już. Po wywiadzie środowiskowym te najczęściej się sprawdzały, nawet na bardzo wrażliwe pupki
Mam też małą paczke "1" lupilu z Lidla, ale chyba więcej nie będę kupować na testy, myślę że inne firmy będę testować trochę później

Ja ciągle myślę nad tym monitorem oddechu... Z jednej strony chciałabym bardzo, z drugiej nikt z rodziny/znajomych nie miał tego monitora. A co ciekawe na olx jest pełno tych bebysense 7 sprzedawanych w idealnym stanie, że użyte tylko kilka razy itd

Znowu byłam w lidlu i kupiłam jeszcze jeden stanik do karmienia także zamykam ten temat bo mam ich już kilka sztuk
Dostałam dziś w końcu przesyłkę z nanią No i ostatnia dostawa apteki (czwarta ) ale to głownie dla mnie witaminy na końcówke ciąży i połóg
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 21:48   #1647
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Dziewczyny, a czy któraś tak jak ja musiała pozbyć się stolika przy łóżku (żeby zmieścić łóżeczko). Zastanawiam się teraz, gdzie na noc odkładać telefon i okulary. Na podłogę raczej nie, bo jeszcze depnę
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-18, 22:20   #1648
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ja postawiłam na pieluchy pampers premium care, mam sporo "1" i "2" już. Po wywiadzie środowiskowym te najczęściej się sprawdzały, nawet na bardzo wrażliwe pupki
Mam też małą paczke "1" lupilu z Lidla, ale chyba więcej nie będę kupować na testy, myślę że inne firmy będę testować trochę później

Ja ciągle myślę nad tym monitorem oddechu... Z jednej strony chciałabym bardzo, z drugiej nikt z rodziny/znajomych nie miał tego monitora. A co ciekawe na olx jest pełno tych bebysense 7 sprzedawanych w idealnym stanie, że użyte tylko kilka razy itd

Znowu byłam w lidlu i kupiłam jeszcze jeden stanik do karmienia także zamykam ten temat bo mam ich już kilka sztuk
Dostałam dziś w końcu przesyłkę z nanią No i ostatnia dostawa apteki (czwarta ) ale to głownie dla mnie witaminy na końcówke ciąży i połóg
Zauważ, że wszystkie są ok. roku od kupna (jeszcze gwarancja jest ale z tym kilka razy użyty bym się zastanowiła bo pewnie leżał cały czas pod materacem ) W sumie ja też będę sprzedawać za jakiś rok chyba, że ktoś z bliskich będzie potrzebował. Tak jest że wszystkimi gadżetami dziecięcymi - zazwyczaj zostawiają sobie osoby, które mają zamiar szybko mieć kolejne dziecko, w innym przypadku sprzedają bo technologia idzie do przodu i za kilka lat już może być coś lepszego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 06:34   #1649
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez calineczka_dwa Pokaż wiadomość
A czy POZ dziecka musi być tam gdzie mój? Chyba możemy być w innych przychodniach? Wtedy podaję w szpitalu POZ swój czy dziecka? Bo bez sensu żeby wysłali kartę szczepień do mojego, gdy dziecko będzie gdzie indziej? A właściwie to kiedy zapisujecie dziecko do PÓZ? Dopiero po porodzie, gdy ma nadany PESEL?

Ja mam babysense 7, ostatnio zamontowaliśmy już sprawdzić czy działa. Muszę się jeszcze doedukować jak udzielić dziecku pierwszej pomocy, gdy włączy się alarm?

Mam już wyznaczony termin CC na 39+3, dziś odebrałam ujemny wynik GBS i to chyba koniec rutynowych badań czeka mnie jeszcze przed porodem wizyta u neonatologa i za kilkanaście dni dzień zero


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kazali Ci robić Gbs? Moj powiedział, ze nie ma sensu skoro i tak cesarka, ale fajnie, że juz wiesz kiedy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-19, 06:49   #1650
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Treść usunięta

Edytowane przez 081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Czas edycji: 2020-08-19 o 08:29
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 14:31:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.