Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-29, 14:04   #4981
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
przez agencje nian musialabys miec przede wszytskim papierkow duzo first aid certificate i musialabys byc zarejestrowana jako niania chyba a to pap;ierkow wymaga



ojp
znalazlam na stronie
4. What happens if I have my 26th birthday before my Railcard runs out?

You can buy or renew your 1-year 16-25 Railcard up to and including the day before your 26th birthday, and your 3-year Railcard up until the day before your 24th birthday - and keep using it until its expiry date. So, even if you turn 26 while your Railcard is valid, you can still make huge savings.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

czyli jezzzisz dopoki waznosc karty nie wygasnie nawet jak juz 26 bedziesz miec
wiem, ze first aid trzeba, plus referencje/doswiadczenie. Mam 3 lata doswiadczenia. No i mozna sie w ofsted zarejestrowac, dopytam jeszcze siostry co ona tam robila. Tylko nie wiem czy juz sie za to brac czy jeszcze mam czas. Moze juz zaczne oszczedzac, bo kasa na pewno bedzie potrzebna
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 15:04   #4982
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

w zyciu kazdej au pair przychodzi taka chwila...

zwlaszcza kiedy ma dzieci w wieku PYTAN.


dzis zostalo mi zadane pytanie Czy widzialam prawdziwego ZIZI?!



wszystko juz przerabialam, smierc, rozmnazanie, to ze dziewczynki maja kiki a chlopcy zizi....


Ale CZY ja widzialam PRAWDZIWEGO zizi?




Dziewczyny, mialyscie jako au pair albo nianie takie pytania od dzieci, z ktorych niewiadomo jak wybrnac...?



Oczywiscie powiedzialam, ze widzialam ( ale daaawno temu ) i dzieki bogu, temat sie skonczyl.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 15:09   #4983
Lena_ruda
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: tu i tam.
Wiadomości: 2 435
GG do Lena_ruda Send a message via Skype™ to Lena_ruda
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

haha ala,Twoje dziewczynki są najlepsze


ojp- hm, myślę,że wybrałabym tą Chinkę:P
__________________
Niewidomi - śnią, niemi - myślą, głusi - czują, a Ty? Czy patrząc - widzisz?
Lena_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 15:25   #4984
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

hah taaa, one jak juz cos wymysla to tyyylleee



dopiero teraz zauwazylam post Ojp!

Ojp, fajnie brzmi ta chineczka..

dowiedz sie jakie konkretnie dodatkowe obowiazki mialabs miec, czy Ci zaoferuje te travelke...i ..wydaje sie byc ok, niewiele godzin, 1 dziecko...luzzik
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 15:33   #4985
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy myslicie, ze powinnam sie domagac od hostki zwrot kasy za szkole za dwa dni, bo teraz srode i czwartek nie moglam isc, bo dzieci maja jeszcze wakacje (fr szkola) a ja juz nie? Dodam, ze za szkole placilam sobie sama i kosztuje mnie ona 8f za dzien.
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 15:49   #4986
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość

ojp
znalazlam na stronie
4. What happens if I have my 26th birthday before my Railcard runs out?

You can buy or renew your 1-year 16-25 Railcard up to and including the day before your 26th birthday, and your 3-year Railcard up until the day before your 24th birthday - and keep using it until its expiry date. So, even if you turn 26 while your Railcard is valid, you can still make huge savings.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

czyli jezzzisz dopoki waznosc karty nie wygasnie nawet jak juz 26 bedziesz miec
Dzięki, Kacha Powinniśmy Ci płacić za wyszukiwanie tych wszystkich informacji :P

Cytat:
Napisane przez Lena_ruda Pokaż wiadomość
ojp- hm, myślę,że wybrałabym tą Chinkę:P
Póki co, są moim numerem 1

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość

dopiero teraz zauwazylam post Ojp!

Ojp, fajnie brzmi ta chineczka..

dowiedz sie jakie konkretnie dodatkowe obowiazki mialabs miec, czy Ci zaoferuje te travelke...i ..wydaje sie byc ok, niewiele godzin, 1 dziecko...luzzik


Wcześniej napisałam, że niestety nie ma travelki, ale i tak spoko. W sumie te wszystkie obowiązki wypisałam, nie ma tego dużo. Jeszcze mi napisała:

"like i said, we are fair people but i don't want my au pair always counting her working hours, sometimes i might need you the whole day, but then if one day when you need some extra time off, if i'm free then i'll let you go and there's no problem at all. if one day i take you and baby out to bluewater shopping mall, we do shopping, have lunch and coffee there together, or i take you and baby to southend to see my friends who owns a chinese restaurant there, we can have a nice lunch there and walk by the sea front, play some games perhaps, will you see that as all working hours? To me, i thought it would be nice to get out the house and do something different and see something different, so i wouldnt count it as work. To be honest, i know a lot of british don't go out to restaurant that often with their au pair, but if you are with us, we will take you out to restaurant at least once a week, thats what we do anyway, we like to go to japanese/korean, chinese, vietnamese, nandos, thai... Restaurants so be prepare you might put on weight! We just love our food so much".



I co, brałybyście to jako godziny pracy ? Bo jak dla mnie, to fajna opcja do miłego spędzenia dnia, więc nie liczyłabym tego jako pracę.

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy myslicie, ze powinnam sie domagac od hostki zwrot kasy za szkole za dwa dni, bo teraz srode i czwartek nie moglam isc, bo dzieci maja jeszcze wakacje (fr szkola) a ja juz nie? Dodam, ze za szkole placilam sobie sama i kosztuje mnie ona 8f za dzien.
Hmm, myślę, że gdyby hostka była fair, to sama by zaproponowała oddanie tych 16 funtów... Może zapytaj jak ona to widzi ?
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".

Edytowane przez ojp
Czas edycji: 2011-04-29 o 15:51
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 15:52   #4987
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy myslicie, ze powinnam sie domagac od hostki zwrot kasy za szkole za dwa dni, bo teraz srode i czwartek nie moglam isc, bo dzieci maja jeszcze wakacje (fr szkola) a ja juz nie? Dodam, ze za szkole placilam sobie sama i kosztuje mnie ona 8f za dzien.
sama nie wiem, w sumie to nie jest majatek..
ale...

nie idziesz do szkoly, bo zajmujesz sie dziecmi ...

Czy ona choc Ciebie spyta czy mozesz zostac z dziecmi w te dni? Czy nie koliduje to ze szkola?

czy po prostu zbyla temat?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 15:56   #4988
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

ojp nie ma sprawy


mi sie ta babka podoba jak moja T. troche dla mnie.
bo np. moja teznieraz od 9 do 7 z mala bylam a nieraz wyszlo ze N. zabral mala na basen i wrocili o 15.00 takze mialam czesto czas dla siebie i w sumie fajne to bylo i tez zabierali nie jesli chcialam do przyjaciol etc spotkania zakupy
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 16:02   #4989
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
ojp nie ma sprawy


mi sie ta babka podoba jak moja T. troche dla mnie.
bo np. moja teznieraz od 9 do 7 z mala bylam a nieraz wyszlo ze N. zabral mala na basen i wrocili o 15.00 takze mialam czesto czas dla siebie i w sumie fajne to bylo i tez zabierali nie jesli chcialam do przyjaciol etc spotkania zakupy

No właśnie taka mega dobra się wydaje, ciekawe czy w rzeczywistości też taka jest No zobaczymy, powiedziała, że jestem jej numerem 1, oni, póki co, też. Tylko kurcze nie wiem, bardzo chciałabym Londyn tym razem, a oni z obrzeża Londynu... Nie wiem czy nie będzie mi tam smutno tak samej
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 16:17   #4990
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Cytat:
Napisane przez ojp Pokaż wiadomość
No właśnie taka mega dobra się wydaje, ciekawe czy w rzeczywistości też taka jest No zobaczymy, powiedziała, że jestem jej numerem 1, oni, póki co, też. Tylko kurcze nie wiem, bardzo chciałabym Londyn tym razem, a oni z obrzeża Londynu... Nie wiem czy nie będzie mi tam smutno tak samej
LOL moja tez sie wydawala na pocztaku taka mega dobra i urocza :P


nie no, nie narzekam
odchudzamy sie teraz, wysylamy sobie smsy podtrzymujace na duchu, a ona kupuje duzo specjalnego jedzenia-gdybym musiala sie na wlasny koszt odchudzac to bym zbankrutowala :P


kupila mi wczoraj niespodzianke
nie wiem jak w PL czy u Was, ale tu to jest bardzo modne i popularne, a ja chcialam mic taka...czerwona z krzyzykiem szwajcarskim ( ale planuje kupic jeszcze jakas kolorowa)...
noo zawsze chcialam tu taka miec, ale nie trafilam nigdy na taka jaka chcialam..a ona mi wczoraj taka przyniosla:
http://www.e-biwak.pl/butelka-na-wod...cec462ea3b3581



OJP, to nad czym sie zastanawiasz? POgadaj z nia jeszcze przez tel/skype....
i bierz!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2011-04-29 o 16:19
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 16:19   #4991
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
sama nie wiem, w sumie to nie jest majatek..
ale...

nie idziesz do szkoly, bo zajmujesz sie dziecmi ...

Czy ona choc Ciebie spyta czy mozesz zostac z dziecmi w te dni? Czy nie koliduje to ze szkola?

czy po prostu zbyla temat?
Tylko w tym problem, ze to nie pierwszy raz, w marcu opuscilam 3dni bo maly byl chory i pozniej w kwietniu znowu 3. Ona nie pyta czy moge zostac tylko mowi, ze jest chory i niestety nie moze isc do szkoly. Aha o ona wie kiedy mam szkole, bo przeciez mieszkam z nimi i wie, ze studiuje codziennie.
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 16:46   #4992
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Tak myśle i myśle... i niewiem... co z tym pakowaniem... na tydzień, dwa bym się spakowała, ale na rok?
jak Wam to szło?
co jest najważniejsze?
jakbym chciała wziąść swój bezrękawnik to przecież sam w walizkę chyba by sie nie zmieścił
roux- muszę się dopytać i Ci odpiszę. w Rosny sous Bois
rozmawiałam przez telefon z jej ciocią zaprosiła mnie w poniedziałek na obiad do restauracji... toż to ja bym wolała na lody iść...

Edytowane przez katrina1991
Czas edycji: 2011-04-29 o 16:52
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 17:12   #4993
luskaaa
Raczkowanie
 
Avatar luskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 493
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
Lusia, byłoby wspaniale... nigdy jeszcze nie leciałam samolotem i mam stracha dużego, czy zrobir wszystko o.k odprawa i te sprawy
ja mam samolot o 6 rano a Ty?
Paryz Beauvais - godz. 6 - wizzair
jesli to to samo to faktycznie byloby super.
chociaz musze ci powiedziec ze ja tez sie nie znam na odprawie ale sobie pomyslalam ze zawsze mozna kogos spytac

ahh. to juz za miesiac

a slubu tez nie ogladalam <zakonczenie roku > ale widzialam w wiadomosciach sukienke - ladna
__________________

luskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 17:22   #4994
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

ojp wiesz a na gumtree szukasz tez? rodzinek jest troche na gumtree nawet duzo z samego londka.

my z londka tez mamy sie nieraz problem spotkac,nigdy z ruciakowa i riel sie zgadac nie moge ja pracuje one off i etc takze nie od miejsca tylko to zalezy

ja na obrzezach londka mieszkam powiedzmy tez, wygoogluj shepperton sobie, na clapham mam ok 35min pociagiem chyba, do kingston 22 min. Zawsze jak cos mozna u mnie na weekend sie kimnac co prawda nie mam nic tylo sofe albo materac ale zawsze cos. I sobie na londek jezdzic mozesz a tu sie kimnac


wiesz nie wiem, jak chcesz koniecznie londek na gumtree wysylaj aplikacje duzo widzialam

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

http://www.gumtree.com/p/jobs/au-pair-live-in/78662285

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

http://www.gumtree.com/london/16/75742016.html
http://www.gumtree.com/p/jobs/live-i...-2011/78548217
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 17:30   #4995
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Cytat:
Napisane przez luskaaa Pokaż wiadomość
Paryz Beauvais - godz. 6 - wizzair
jesli to to samo to faktycznie byloby super.
chociaz musze ci powiedziec ze ja tez sie nie znam na odprawie ale sobie pomyslalam ze zawsze mozna kogos spytac

ahh. to juz za miesiac

a slubu tez nie ogladalam <zakonczenie roku > ale widzialam w wiadomosciach sukienke - ladna
samolot Warszawa-Paris Beauvais depart 6h
aaaaaaaaaa!!!!!!!! normalnie Bogu dzięki, bo juz plan niecny miałam, że pójdę do jakiejś baby, która tam pracuje, i powiem, że to mój pierwszy raz i żeby mi wszystko wytłumaczyła...
razem będzie raźniej
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 17:36   #4996
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Jeeju dziewczyny aż mi narobiłyście smaka na ponowne aupairkowanie

Edytowane przez windykatorka
Czas edycji: 2011-04-29 o 17:41
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 17:38   #4997
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

ooo to razem lecicie fajnie

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

windy!! kope lat z fb zniknelas co u ciebie opowiadaj kochana martwilysmy sie
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 17:44   #4998
ankaa_
Raczkowanie
 
Avatar ankaa_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 182
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
samolot Warszawa-Paris Beauvais depart 6h
aaaaaaaaaa!!!!!!!! normalnie Bogu dzięki, bo juz plan niecny miałam, że pójdę do jakiejś baby, która tam pracuje, i powiem, że to mój pierwszy raz i żeby mi wszystko wytłumaczyła...
razem będzie raźniej


Ale się fajnie złożyło, że lecicie razem dziewczynki




Napisałam do takiej babki czy mogłaby mi więcej wysłać fotek dzieciaków bo były tylko 2 a w sumie wymieniłyśmy troche emaili a ona do mnie tak teraz:
''No, sorry I cannot send more photos. I havent got the program and
in the one from aupair world a friend did it. I dont reaaly understand
why you need more photos.''
Chciałam po prostu zobaczyć dzieciaki a ona ze nie spoko...

Edytowane przez ankaa_
Czas edycji: 2011-04-29 o 17:46
ankaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 17:44   #4999
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
LOL moja tez sie wydawala na pocztaku taka mega dobra i urocza :P


nie no, nie narzekam
odchudzamy sie teraz, wysylamy sobie smsy podtrzymujace na duchu, a ona kupuje duzo specjalnego jedzenia-gdybym musiala sie na wlasny koszt odchudzac to bym zbankrutowala :P



OJP, to nad czym sie zastanawiasz? POgadaj z nia jeszcze przez tel/skype....
i bierz!

No widzisz jak fajnie Plusem jest to, że ona po polsku mówi, więc barier językowych nie macie. Chciałabym też taki kontakt załapać z moją przyszłą hostką, hehe.

No kurcze nie wiem, bo teraz tak myślę, skoro mam nie liczyć tych wypadów z nią gdzieś tam, np. do jej znajomych na plażę jako pracy, to automatycznie mam mniej wolnego ? No chyba, że jej będę mogła odmówić i ona pojedzie z dzieckiem gdzieś tam sobie, a ja na zakupy czy spotkać się z kimś.

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
ojp wiesz a na gumtree szukasz tez? rodzinek jest troche na gumtree nawet duzo z samego londka.

my z londka tez mamy sie nieraz problem spotkac,nigdy z ruciakowa i riel sie zgadac nie moge ja pracuje one off i etc takze nie od miejsca tylko to zalezy

ja na obrzezach londka mieszkam powiedzmy tez, wygoogluj shepperton sobie, na clapham mam ok 35min pociagiem chyba, do kingston 22 min. Zawsze jak cos mozna u mnie na weekend sie kimnac co prawda nie mam nic tylo sofe albo materac ale zawsze cos. I sobie na londek jezdzic mozesz a tu sie kimnac


wiesz nie wiem, jak chcesz koniecznie londek na gumtree wysylaj aplikacje duzo widzialam

Kachaaa
szukałam właśnie na gumtree, przeglądałam trochę ogłoszeń, ale albo wymagają jakieś kursy, prawo jazdy czy coś albo chcą na rozmowę czy rozpoczęcie w maju/czerwcu :/

Będę jeszcze szukać dzisiaj, umówiłam się z tą moją na rozmowę na msn w poniedziałek wieczorem. W sumie przecież mam jeszcze 2 miesiące, żeby coś fajnego znaleźć.


Kto zakłada nowy wątek ?
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".

Edytowane przez ojp
Czas edycji: 2011-04-29 o 17:45
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 17:54   #5000
kse
Raczkowanie
 
Avatar kse
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 96
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Cytat:
Napisane przez ankaa_ Pokaż wiadomość
Ale się fajnie złożyło, że lecicie razem dziewczynki




Napisałam do takiej babki czy mogłaby mi więcej wysłać fotek dzieciaków bo były tylko 2 a w sumie wymieniłyśmy troche emaili a ona do mnie tak teraz:
''No, sorry I cannot send more photos. I havent got the program and
in the one from aupair world a friend did it. I dont reaaly understand
why you need more photos.''
Chciałam po prostu zobaczyć dzieciaki a ona ze nie spoko...
to dziwne trochę. a co ty jej na to odp?
kse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 17:58   #5001
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Cytat:
Napisane przez ankaa_ Pokaż wiadomość
Napisałam do takiej babki czy mogłaby mi więcej wysłać fotek dzieciaków bo były tylko 2 a w sumie wymieniłyśmy troche emaili a ona do mnie tak teraz:
''No, sorry I cannot send more photos. I havent got the program and
in the one from aupair world a friend did it. I dont reaaly understand
why you need more photos.''
Chciałam po prostu zobaczyć dzieciaki a ona ze nie spoko...
Do tej ze Sri Lanki ?


Ja bym sobie ich darowała po takiej akcji :|
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 17:58   #5002
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

anka nie czaje tak ciezko program do zmniejszania fot sciagnac lol ale dobra nie czepiam sie


ojp masz prawo wybrzydzac szukaj moze znajdziesz, wyslij zgloszenia, co sie stanie, najwyzej odpowiedza nie czy na aw czy gumtree nic nie stracisz
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 18:01   #5003
ankaa_
Raczkowanie
 
Avatar ankaa_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 182
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Cytat:
Napisane przez kse Pokaż wiadomość
to dziwne trochę. a co ty jej na to odp?
No właśnie to dostałam przed chwilą i jeszcze jej nic nie odpisywałam, bo nawet nie mam pojęcia co;/ a i jeszcze napisała, że jest wegetarianką więc chyba i tak sobie odpuszczę, poszukam kogoś innego

Nie to nie Ci ze Sri Lanki Jakaś samotna matka z 2 dzieciaków i jesscze tekst, żebym sobie poszukała zajecia jakiegoś na 2 tgodnie w sierpniu bo oni jadą na wakacje do Włoch i mnie nie zabierają

Edytowane przez ankaa_
Czas edycji: 2011-04-29 o 18:02
ankaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 18:10   #5004
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość

ojp masz prawo wybrzydzac szukaj moze znajdziesz, wyslij zgloszenia, co sie stanie, najwyzej odpowiedza nie czy na aw czy gumtree nic nie stracisz
:P Wysłałam maila do tej jednej babeczki, może coś odpisze

Cytat:
Napisane przez ankaa_ Pokaż wiadomość

Nie to nie Ci ze Sri Lanki Jakaś samotna matka z 2 dzieciaków i jesscze tekst, żebym sobie poszukała zajecia jakiegoś na 2 tgodnie w sierpniu bo oni jadą na wakacje do Włoch i mnie nie zabierają
Ja bym już nic nie odpisała, skoro taka niemiła jest to niech się w tyłek pocałuje :/
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 18:50   #5005
kse
Raczkowanie
 
Avatar kse
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 96
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Cytat:
Napisane przez ankaa_ Pokaż wiadomość
No właśnie to dostałam przed chwilą i jeszcze jej nic nie odpisywałam, bo nawet nie mam pojęcia co;/ a i jeszcze napisała, że jest wegetarianką więc chyba i tak sobie odpuszczę, poszukam kogoś innego

Nie to nie Ci ze Sri Lanki Jakaś samotna matka z 2 dzieciaków i jesscze tekst, żebym sobie poszukała zajecia jakiegoś na 2 tgodnie w sierpniu bo oni jadą na wakacje do Włoch i mnie nie zabierają
To już wogóle bez sensu . bez kitu lepiej poszukać sobie czegoś innego-lepszego
kse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 18:50   #5006
martynoszka
Zadomowienie
 
Avatar martynoszka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Namysłów | Londyn
Wiadomości: 1 658
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Lol marty, na lotnisku czy gdziekolwiek indziej- nie chodzi o miejsce, ale sam fakt pierwszego spotkania z rodziná :P

bo przeciez sa one jednakowo stresujace, bez wzgledu na to, gdzies sie odbywaja..
mialam na mysli te różnice gdy spotkanie odbedzie sie po kilku dniach od przylotu a nie taka zmeczona po 12h lotu i tak dalej...

Mi za dwa miesiace stuknie rok jak zostalam aupair W ogole wczoraj snilo mi sie ze jestem u moich blizniaczek(co zdarza mi sie nawet czesto), kurde tesknie za nimi
__________________
I look like yes and you like no!
martynoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 18:56   #5007
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

czy 3 dni po przylocie czy od razu stres ten sam, ja nawet wolalabym kiec to wszystko za soba jednego dnia
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 20:13   #5008
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

koniec paplania gaduly!

zakladam nowy watek! dajcie mi chwile, zaraz wjleje link



ZAPRASZAM TU:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post26617683
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2011-04-29 o 20:34
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 19:05   #5009
Kasiamarta120
Raczkowanie
 
Avatar Kasiamarta120
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 151
GG do Kasiamarta120
Dot.: Byłam, jestem, chcę byc AU PAIR- part VII

Hej. Mam ogromną prośbę. czy wiecie jeśli chodzi o wizę do usa jest taka sytuacja .
Znalazłam fajną rodzinkę , nie z programu tylko na stronce z usa i jeśli chodzi o wizę czy oni muszą mi przesłać jakieś papiery żebym dostała ta wizę ?
Kasiamarta120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.