Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-18, 17:50   #2581
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Luka -ja aahahahaha. Więcej gruczolu?? Przecież ja deska byłam. Moge spytac które zdjęcie wzięłaś? Fajna propozycję dał dr. To naprawdę świetny człowiek i dr Będziesz zadowolona
No ma rację dr, dobrze to określił, że Ty taka bardziej mięsista byłaś. Zobacz, ja też deska, ale taka sucha - kości i cieniutka skóra. Obie byłyśmy deski, ale jednak inne. Efekt też różny - u mnie implant i skóra.

Luka, super, że jesteś zadowolona! Fajną tę propozycję dostałaś. Będzie ładny cyc.

Cotton, ale świr! Ale po obejrzeniu Twojego ostatniego zdjęcia troszkę mu się nie dziwię.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 18:11   #2582
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

miumiu kochana a boli Cię ta pierś? to tak właśnie wygląda jakby mięsień nie puścił. Generalnie przy cc występuje bolesność tej piersi, w której zrobiła się kapsulacja, pierś jest również dużo twardsza w porównaniu do drugiej, zdrowej. Haha, Komtesa dzięki za komplement ale teraz zaczynam widzieć większy sens w burkach hahaha
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS

Edytowane przez Cotton2015
Czas edycji: 2017-05-18 o 18:22
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 18:18   #2583
miumiu29
Rozeznanie
 
Avatar miumiu29
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 663
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Kochana a boli Cię ta pierś? to tak właśnie wygląda jakby mięsień nie puścił.
nie boli , jest troche sztywniejsza od lewej tez tak myslalam, dziewczyny tez mi tak pisały oprócz patrycjanki chyba, doktor stwierdził, że to jednak torebka. torebka na początku nie boli.

Edytowane przez miumiu29
Czas edycji: 2017-05-18 o 18:25
miumiu29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 18:40   #2584
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Tak, faktycznie. Czytałam coś kiedyś, że są różne fazy i w początkowej faktycznie może nie boleć. Jejciu, to tyle dobrze, że nie czujesz żadnego dyskomfortu. Najważniejsze, że lekarz nie widzi problemu z poprawką. Musisz płacić za narkozę? Bo rozumiem, że za poprawkę dr Cię nie skasuje?
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 18:48   #2585
miumiu29
Rozeznanie
 
Avatar miumiu29
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 663
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Tak, faktycznie. Czytałam coś kiedyś, że są różne fazy i w początkowej faktycznie może nie boleć. Jejciu, to tyle dobrze, że nie czujesz żadnego dyskomfortu. Najważniejsze, że lekarz nie widzi problemu z poprawką. Musisz płacić za narkozę? Bo rozumiem, że za poprawkę dr Cię nie skasuje?
za nic nie płacę, AK bierze wszystko na siebie. Owszem gdyby trzeba było to nie miałabym nic przeciwko bo większość lekarzy każe płacić jakąś tam kwotę.

Sent from my SM-G900F using Wizaz Forum mobile app
miumiu29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 18:53   #2586
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Super! fajny gość z Twojego doktora, postawa godna pochwały Zobaczysz, teraz już wszystko będzie super Twój kształt piersi bardzo mi się podoba, będą śliczne, jak już zostanie usunięte powikłanie
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 19:10   #2587
miumiu29
Rozeznanie
 
Avatar miumiu29
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 663
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Super! fajny gość z Twojego doktora, postawa godna pochwały Zobaczysz, teraz już wszystko będzie super Twój kształt piersi bardzo mi się podoba, będą śliczne, jak już zostanie usunięte powikłanie
naprawdę się ciesze ze dzięki dziewczynom tutaj jego wybrałam ☺ przed konsultacja miałam spisane pytania i właśnie podejście do poprawki/gdy coś pójdzie nie tak było jednym z priorytetów przy wyborze lekarza🙂 choć ja i tak na ogień poszłam, bo AK byl pierwszym i ostatnim u którego byłam na konsultacji mam nadzieje ze będzie dobrze i ze będę mogła się cieszyć dwoma fajnymi cycuchami😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miumiu29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 19:32   #2588
KKrajanka
Raczkowanie
 
Avatar KKrajanka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 275
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Hej dziewczyny, a ja jestem po usg piersi i cos qoorwa znaleźli. Jakis płyn, 5ml pod piersia. Dr powiedzial,ze wyglada przejrzyscie i nie ma poza tym nic dziwnego tylko aby za 4 tyg sprawdzic czy sie zwieksza czy zmniejsza. Co to do cholery moze byc!!?

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Znalazłam odpowiedź od jakiegos dr. Sory babki za długość, ale co tam, wkleje. Dobrze wiedziec:
Dzień dobry,
dziękuję za pytanie;
w Polsce już bardzo wiele kobiet poddało się operacji polegającej na korekcie piersi implantami - stąd coraz częściej na forach pojawiają się pytania dotyczące powikłań po operacji;
statystyka jest nieubłagana - po tego typu operacji dochodzi do powikłań wynikających z długotrwałego przebywania ciała obcego w ciele kobiety;
jednym z takich powikłań, które w mojej praktyce jest najczęstsze to pojawienie się płynu wokół implantu - zwykle wokół tylko jednego;
powikłanie to często określa się jako tzw. "późny seromat";
Etiologia (przyczyna) tego powikłania nie jest jednorodna i nie jest do końca poznana;
Jedną z przyczyn może być mechaniczne drażnienie tkanek przez implant o teksturowanej (nie gładkiej) powierzchni - w tych przypadkach odpoczynek, odciążenie rąk, unieruchomienie piersi w mocnym staniku w znacznym odsetku przypadków powoduje samoistne ustąpienie płynu;
mam taką pacjentkę, której nawraca płyn tylko wtedy gdy gra intensywnie w squasha, a jak przestaje grać to wszystko wraca do normy;
Drugą przyczyną może być infekcja florą bakteryjną - w tych przypadkach zwykle tuż przed pojawieniem się płynu występuje jakaś choroba infekcyjna typu zapalenie zatok, ucha lub zęba; bakterie powodujące te stany zapalne wysiewają się do krwi i z prądem krwi docierają do implantów - ciało obce nie ma zdolności obronnych przed bakteriami, które wykorzystują to i osiedlają się na powierzchni implantów - w zależności od rodzaju i od liczny bakterii występuje bardziej lub mniej nasilona reakcja zapalna organizmu - czasami to ostry stan ropny wymagający operacji w trybie pilnym, a czasami to przewlekłe gromadzenie się płynu, które nie wymaga natychmiastowej reakcji - w tych przypadkach można spróbować empirycznie (na podstawie doświadczenia, a nie posiewu) zastosować leczenie antybiotykiem - czasami pomaga;
jeśli leczenie empiryczne nie pomoże trzeba spróbować nakłuć płyn - najlepiej pod kontrolą usg żeby nie uszkodzić implantów - nakłucie z jednej strony spowoduje odbarczenie piersi (ulgę) z drugiej mamy materiał do posiewu i ewentualnego leczenie zgodnie z posiewem;
takie postępowanie może być skuteczne, ale nie zawsze jest, nawet jeśli się je powtarza;
miałem w mojej praktyce taką pacjentkę, której płyn narósł bardzo szybko w ciągu kilku dni po infekcji bakteryjnej zatok, towarzyszył temu stan zapalny miejscowy - zaczerwienienie, obrzęk, ból - musiałem wyjąć implant, wyleczyć stan zapalny i założyć nowy implant dopiero po 6 miesiącach;
kolejną przyczyną pojawienia się płynu może być pęknięcie implantu;
dlatego w przypadku podejrzenia płynu wokół implantów warto wykonać usg piersi i implantów - badanie to może określić ilość płynu i ocenić stan implantów;
warto też w takich przypadkach poza usg wykonać rezonans piersi i implantów - to badanie najdokładniej uwidoczni stan implantów - jeśli jest podejrzenie pęknięcia w rezonansie to nawet gdyby po wyjęciu implant był cały to powinna być uwzględniona gwarancja na implant;
trzeba też pamiętać o rzadkiej choć najniebezpieczniejszej przyczynie pojawienia się płynu - to choroba nowotworowa - jeśli płyn został nakłuty to warto go wysłać na badanie cytologiczne - pokazuje jakie komórki są wpłynie (pokaże też komórki nowotworowe) - nie ma obecnie twardych dowodów na to, że implanty mogą spowodować tą chorobę nowotworową, ale wiadomo z całą pewnością, że taka koincydencja występuje czasami;
u pacjentek bezobjawowych (takich, które nie zgłaszają żadnych dolegliwości ani objawów ze strony piersi po założeniu implantów) niewielka ilość płynu wokół implantów stwierdzana w badaniu usg to norma - nie trzeba się tym przejmować;
trzeba tylko raz na rok wykonywać badanie usg piersi i implantów;
każda Pacjentka poddająca się operacji implantów piersi powinna pamiętać, że implanty z założenia mają pozostać na całe życie; nowoczesne implanty nie wymagają wymiany po 10 latach; statystyka jednak mówi, że nawet 20-30% kobiet musi się poddać w ciągu 10 lat od założenia implantów ponownej operacji - jedną z przyczyn może być pojawienie się płynu wokół implantów;
__________________
Anatomiczne Mentor 295 i 330 ml
KKrajanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:07   #2589
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

KKrajanka, nie stresuj się. Zgłoś się na konsultację do swojego lekarza, w pierwszej kolejności prawdopodobnie dostaniesz antybiotyk i być może ten płyn sam ustąpi. Na pewno będziesz to musiała monitorować, ale nie stresuj się na zapas. Napisz do swojego doktora. I koniecznie daj znać, co ustalicie. Trzymam kciuki!
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:19   #2590
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

KKrajanka, bądź dobrej myśli. Może z czasem ten płyn się wchłonie. Zgłoś się do swojego lekarza, jak najszybciej i zobaczysz, czy od razu da Ci antybiotyk, czy każe czekać na kolejne usg.
Dlaczego, dlaczego, dlaczego takie rzeczy się dzieją?!
A w Internecie na razie nie grzeb, bo to tylko dodatkowy stres.
Wiem, łatwo powiedzieć.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:46   #2591
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Krajanka, płyn w piersi miałam m-c po operacji od strony mostka 5 ml i przy mięśniu 3. Dr od usg powiedział, aby się nie martwić, powinno się wchłonąć. Bądź dobrej myśli!

Zuchaczek, wracaj do nas! Nadąsana????

Miumiu, podobno wczesną fazę torebki można Singularem leczyć

Sonka, jak urlop? Czy to Twoja zasługa, że dziś takie piękne słońce?
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 21:17   #2592
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Wiecie może jak to wygląda z tymi poprawkami u A.B.? Mi powiedział że w razie krwiaka około 3 tys. zabieg kosztuje usunięcia tzn. chyba przebicia.

No i ja już dojrzałam implanty które dokładnie mi zaproponował i mamy tak:

Silimed Natural 370 HI proj. 5,7
Polytech Replicon 380 P proj. 5,9

Zdecydowana jestem pod mięsień i te większe

Edytowane przez kinia00sokp
Czas edycji: 2017-05-18 o 22:24
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 05:48   #2593
Luka_ja
Raczkowanie
 
Avatar Luka_ja
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 265
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Kkrajanka z tymi wszelkimi płynami to często, gęsto jest tak, że teraz są, a za chwilę może ich nie być. Do tego dochodzą umiejętności diagnosty, nie kazdy potrafi ta palete szarosci, cieni odczytywac dobrze. Nie chce Twojej czujnosci usypiac absolutnie, ale wiem co mowie z własnego doświadczenia. Także nie zrób sobie proszę większej szkody stresem zw z czarnowidztwem tylko tak jak dziewczyny radzą powtórz badanie.

Powiedzcie mi proszę czy po op potrzebowałyście kogoś do pomocy w ciągu dnia? Zakładając opanowanie wstawania z pozycji pollezacej dam sobie rade sama caly dzien?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
17.10.2017r. AK
Sebbin 425 ccc proj.5,7
dł.12,7, szer.12,00
Luka_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 06:35   #2594
paaulinaa90
Raczkowanie
 
Avatar paaulinaa90
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 237
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez Luka_ja Pokaż wiadomość
Kkrajanka z tymi wszelkimi płynami to często, gęsto jest tak, że teraz są, a za chwilę może ich nie być. Do tego dochodzą umiejętności diagnosty, nie kazdy potrafi ta palete szarosci, cieni odczytywac dobrze. Nie chce Twojej czujnosci usypiac absolutnie, ale wiem co mowie z własnego doświadczenia. Także nie zrób sobie proszę większej szkody stresem zw z czarnowidztwem tylko tak jak dziewczyny radzą powtórz badanie.

Powiedzcie mi proszę czy po op potrzebowałyście kogoś do pomocy w ciągu dnia? Zakładając opanowanie wstawania z pozycji pollezacej dam sobie rade sama caly dzien?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dasz sobie radę tylko pamiętaj, że rąk wysoko nie podniesiesz wiec wszystkie potrzebne przedmioty trzymaj nisko. I miałam też problem z krojeniem czegokolwiek a nawet dalej mam - ciężko mi się np mięso kroi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.04.2017 - mój dzień; )
P- 323 cpg 390ml L- 322 cpg 330ml
paaulinaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 06:54   #2595
Luka_ja
Raczkowanie
 
Avatar Luka_ja
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 265
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

To jest cenna informacja, o bólu przy sile nacisku rękoma na cokolwiek nie pomyślałam Nic, będzie owsianka ewrydej
__________________
17.10.2017r. AK
Sebbin 425 ccc proj.5,7
dł.12,7, szer.12,00
Luka_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 07:19   #2596
paaulinaa90
Raczkowanie
 
Avatar paaulinaa90
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 237
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez Luka_ja Pokaż wiadomość
To jest cenna informacja, o bólu przy sile nacisku rękoma na cokolwiek nie pomyślałam Nic, będzie owsianka ewrydej
Niektóre dziewczyny mają też problem z klamkami od drzwi, ja akurat nie miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.04.2017 - mój dzień; )
P- 323 cpg 390ml L- 322 cpg 330ml
paaulinaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 07:32   #2597
myselfe
Raczkowanie
 
Avatar myselfe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 320
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez paaulinaa90 Pokaż wiadomość
Niektóre dziewczyny mają też problem z klamkami od drzwi, ja akurat nie miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mialam taki problem;p ale u mnie generalnie byl ze wszystkim problem, klamki, krojenie, podnoszenie.. caly wachlarz niedogodnosci

Dziewczyny ja mam pytanie, czy jak miesien mocniej trzyma piers to powinnam odczuwac jakis bol? U mnie dalej roznica w piersiach sie utrzymuje i juz sama nie wiem czym to jest spowodowane.. mam jeszcze opuchlizne na mostku tak od polowy w dol i piers ktora przed operka byla mniejsza jest teraz wieksza a ta co byla lekko wieksza jest mniejsza


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.02.17 D.F 445cc eurosilicone anatomiczne
Poprawka AB 05.02.2018 Polytech replicon 425
myselfe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 08:05   #2598
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Myselfe, ja dłuuugo miałam jedną pierś wyżej. One naprawdę potrzebują czasu. Do trzech miesięcy nie martwiłabym się nierównościami.
Cytat:
Napisane przez Luka_ja Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę czy po op potrzebowałyście kogoś do pomocy w ciągu dnia? Zakładając opanowanie wstawania z pozycji pollezacej dam sobie rade sama caly dzien?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mąż, przed wyjściem do pracy, zdejmował mi z górnych półek wszystko, o co go poprosiłam i odkręcał mi słoiki. Kupowałam krojony chleb. Wcześniej powekowałam sobie zupy i in., żeby nie gotować za dużo.

Miłego dnia. Piękna pogoda!
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 08:16   #2599
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Luka_ja, ja akurat bym nie dała rady. Byłam strasznie obolała. Klamki nie dałam rady nacisnąć, otworzyć szuflady ( mamy te na domyk ). Bolało bardzo wszystko. Nie umiałam sama wstać jak już się położyłam na pół siedząco.
tzn. może dałabym rade, jakbym miała wszystko naszykowane.
Ale były dzieci w domu i to głównie przez to mąż wziął kilka dni urlopu.
Pamiętaj, że możesz nie odkręcić butelki z wodą nawet. Poustawiaj sobie wszystko nisko, butelki odkręć. Wiesz, były tu laski, które w dniu operacji wyszły z kliniki i poszły na miasto na kebaba i nic je nie bolało. Także.... różnie to jest
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 08:52   #2600
myselfe
Raczkowanie
 
Avatar myselfe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 320
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Myselfe, ja dłuuugo miałam jedną pierś wyżej. One naprawdę potrzebują czasu. Do trzech miesięcy nie martwiłabym się nierównościami.

Mąż, przed wyjściem do pracy, zdejmował mi z górnych półek wszystko, o co go poprosiłam i odkręcał mi słoiki. Kupowałam krojony chleb. Wcześniej powekowałam sobie zupy i in., żeby nie gotować za dużo.

Miłego dnia. Piękna pogoda!

Komtesa tylko ze u mnie w przyszlym tygodniu wybija 3 miesiace dlatego zaczynam sie martwic. Ogolnie sa mnie wiecej na tej samej wysokosci tylko jakby w wielkosci sie roznia co jest bardzo dziwne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.02.17 D.F 445cc eurosilicone anatomiczne
Poprawka AB 05.02.2018 Polytech replicon 425
myselfe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 08:53   #2601
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

kkrajanka, spokojnie!!!!. Wybierz się jeszcze do innego lekarza na usg a potem do swojego chirurga. Zobaczysz co Ci powie

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

myselfe, u mnie też długo byla różnica. Nie pamiętam dokładnie kiedy się wyrównały, ale nadal nie są idealnie równe
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 09:47   #2602
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez Luka_ja Pokaż wiadomość
Kkrajanka z tymi wszelkimi płynami to często, gęsto jest tak, że teraz są, a za chwilę może ich nie być. Do tego dochodzą umiejętności diagnosty, nie kazdy potrafi ta palete szarosci, cieni odczytywac dobrze. Nie chce Twojej czujnosci usypiac absolutnie, ale wiem co mowie z własnego doświadczenia. Także nie zrób sobie proszę większej szkody stresem zw z czarnowidztwem tylko tak jak dziewczyny radzą powtórz badanie.

Powiedzcie mi proszę czy po op potrzebowałyście kogoś do pomocy w ciągu dnia? Zakładając opanowanie wstawania z pozycji pollezacej dam sobie rade sama caly dzien?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Problemy się ma z najbardziej prozaicznymi rzeczami. Mnie zaskoczył dozownik do mydła i szpomponow. .. a poza tym wyjście z budynku bo drzwi wejściowe były za ciężkie, spacer z psem i takie tam różne bzdury. Ale byłam na większość przygotowana dzięki forum
Witam laseczki

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 10:09   #2603
Luka_ja
Raczkowanie
 
Avatar Luka_ja
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 265
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Taaaak, forum jest nieocenione.

Ok, nie ma co myśleć, wystarczy tego-proszę Ona o wpisanie do wyliczanki na 27 czerwca 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
17.10.2017r. AK
Sebbin 425 ccc proj.5,7
dł.12,7, szer.12,00
Luka_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 10:10   #2604
paaulinaa90
Raczkowanie
 
Avatar paaulinaa90
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 237
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Problemy się ma z najbardziej prozaicznymi rzeczami. Mnie zaskoczył dozownik do mydła i szpomponow. .. a poza tym wyjście z budynku bo drzwi wejściowe były za ciężkie, spacer z psem i takie tam różne bzdury. Ale byłam na większość przygotowana dzięki forum
Witam laseczki

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Ooo tak, dozownik to było wyzwanie. I spłuczka w toalecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.04.2017 - mój dzień; )
P- 323 cpg 390ml L- 322 cpg 330ml
paaulinaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 10:11   #2605
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

W mnie na 11 września

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 10:11   #2606
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Hahaha, myślałam, że mam przywidzenia. Długienogi, witaaaaj!
Pisz, co u Ciebie:
jak cycki, jak syn, jak instruktor, jak włosy...?
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 10:15   #2607
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Hahaha, myślałam, że mam przywidzenia. Długienogi, witaaaaj!
Pisz, co u Ciebie:
jak cycki, jak syn, jak instruktor, jak włosy...?
przyłączam się do pytania!!
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 10:19   #2608
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Witam laseczki
Hej hej Kochana! Co tam?
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 10:21   #2609
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Hahaha, myślałam, że mam przywidzenia. Długienogi, witaaaaj!
Pisz, co u Ciebie:
jak cycki, jak syn, jak instruktor, jak włosy...?
Cycków stuknąl roczek foto w galerii. Syn zdaje maturę - czekamy na wyniki z pisemnych, instruktora od nart wymieniam na surfera - no bo przecież nie sezon na narty a włosy rosną jak szalone... tyle że odrastają kręcone! Tez zamieściła zdjęcie.
A co z maleficentą? Miała ta operacje?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 10:27   #2610
myselfe
Raczkowanie
 
Avatar myselfe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 320
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Dzieki ismenka pocieszylas mnie troche, ale nadal nie rozumiem czemu ta piers co byla mniejsza jest teraz wieksza a ta co byla wieksza jest teraz mniejsza..
tak czy siak ile ja bym dala zeby moje piersi byly chociaz troche jak twoje!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.02.17 D.F 445cc eurosilicone anatomiczne
Poprawka AB 05.02.2018 Polytech replicon 425
myselfe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-28 20:14:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.