DermaPen stamp MyM - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-23, 09:07   #151
Alicjaam123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 26
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
To jest praktycznie to samo co normalny dermapen tyle, że do zbiorniczka wlewasz ampułkę i Ci podaje systematycznie po trochu jak jeździsz po buzi dermapenem. Czyli w skrócie odchodzi Tobie dozowanie samemu ze strzykawki ampułki na twarz bo robi to hydrapen. Igły też droższe są do niego.

A ten zabieg dermapen+Retix wykonują gabinety? Bo jeśli to połączone jest dermapen+Retix to powinno się odrazu po nakłuwaniu rozsmarować ampułkę aby mogła wejść przez kanaliki do skóry. Po 3h jak nałożyłaś to Ci się nie wchłoneło przez dziurki bo już one się zdąrzyły pozamykać


O tym zabiegu w gabinetach nic nie wiem, ale jak już pisałam trafiłam na to naYT w poradach kosmetologa.
Dlatego pierwszy raz zrobiłam tak, jestem zadowolona.
I raczej już na jesieni zrobię dermapen+Retix od razu
Alicjaam123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 09:36   #152
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Alicjaam123 Pokaż wiadomość
O tym zabiegu w gabinetach nic nie wiem, ale jak już pisałam trafiłam na to naYT w poradach kosmetologa.
Dlatego pierwszy raz zrobiłam tak, jestem zadowolona.
I raczej już na jesieni zrobię dermapen+Retix od razu
Jeśli zależy Ci to możesz w to miejsce zakupić PQ Age Evolution i robić na głębokość do 0,75mm, zabieg można wykonywać cały rok nawet latem(oczywiście stosując filtry)

Zabiegi na głębsze partie dermapenem raczej nie należą do tych co można wykonywać latem, ja sama będę robić przerwę już niedługo
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 12:31   #153
Alicjaam123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 26
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Jeśli zależy Ci to możesz w to miejsce zakupić PQ Age Evolution i robić na głębokość do 0,75mm, zabieg można wykonywać cały rok nawet latem(oczywiście stosując filtry)

Zabiegi na głębsze partie dermapenem raczej nie należą do tych co można wykonywać latem, ja sama będę robić przerwę już niedługo

Dlatego właśnie czekam do jesieni, ale wypróbuję ten PQ AGE...
dzięki. A filtry to i tak stosuję całe lato ,mam ciemną karnację więc twarzy nie chcę nawet nie chcę specjalnie opalać
Alicjaam123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 11:41   #154
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez alabamaxy Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź

Przebarwienia młodzieńcze potrądzikowe (nigdy nie miałam jakiś mocnych problemów z nim, ale kiedyś mocno grzebałam przy twarzy - wyciskanie itp ). Lata błędów, niestosowania filtrów itp. Raczej czerwone nacieki na twarzy, niż jakieś brązowe hormonalne. Dwa lata temu miałam kuracje laserową, ale tak naprawdę nic mi nie pomogło tak na twarz jak seria ostatnio ukończona (5-6 zabiegów) kwasem TCA Robiłam u kosmetyczki, bo troszę się bałam sama na początku eksperymentować z takim silnym kwasem . Efekty widziałam już po 1-2 zabiegu (i to mocne! po laserze prawie ich nie było) . Ostatnio robiłam dermapen z TCA i jak przeczytałam, że można w niższej cenie nabyc urządzenie to bardzo mnie to zaciekawiło
Hej ponownie!
Nie chciałam polecać czegoś czego nie przetestowałam, ale teraz mogę z czystym sumieniem polecić Tobie olejek kurkumowy lub jak chce Ci się bawić to kurkumę przyprawę-robić codziennie maseczki. Bardzo ładnie schodzą czerwone plamy, nawet po wyciskaniu pryszczy, dosłownie w kilka dni nie ma śladu. Te co już masz na pewno ładnie zaczną schodzić(sama mam kilka starych plamek) ale każde następne co się przytrafią nie zagoszczą na dłużej jak tydzień na Twojej twarzy
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 08:07   #155
alabamaxy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 739
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Hej ponownie!
Nie chciałam polecać czegoś czego nie przetestowałam, ale teraz mogę z czystym sumieniem polecić Tobie olejek kurkumowy lub jak chce Ci się bawić to kurkumę przyprawę-robić codziennie maseczki. Bardzo ładnie schodzą czerwone plamy, nawet po wyciskaniu pryszczy, dosłownie w kilka dni nie ma śladu. Te co już masz na pewno ładnie zaczną schodzić(sama mam kilka starych plamek) ale każde następne co się przytrafią nie zagoszczą na dłużej jak tydzień na Twojej twarzy
oo! przetestuję i ja!
dzięki za tip
alabamaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-29, 14:59   #156
gr8sky
Raczkowanie
 
Avatar gr8sky
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 53
Dot.: DermaPen stamp MyM

Czy probowalyscie tej ampulki?

Jaka ampulke mozecie polecic na blizny?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20210329-155530.jpg (58,4 KB, 53 załadowań)
gr8sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-29, 15:01   #157
gr8sky
Raczkowanie
 
Avatar gr8sky
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 53
Dot.: DermaPen stamp MyM

I na zmarszki jakie ampulki uzywac?

Jak czesto przeproqadzacie zabieg?

Czy efekty sa zadowalajace? Brak skutkow ubocznych?
gr8sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-29, 17:53   #158
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez gr8sky Pokaż wiadomość
I na zmarszki jakie ampulki uzywac?

Jak czesto przeproqadzacie zabieg?

Czy efekty sa zadowalajace? Brak skutkow ubocznych?
Skutków ubocznych nie ma i nie powinno być jeśli jest sterylnie wszystko przeprowadzone no i na odpowiednią głębokość. Polecam Ci na zmarszczki Hyamino Care 75, Neofund, oraz Curenex. Dość drogie ale patrząc na efekty jakie są po nich to warte ceny tym bardziej, że ampułkę możesz podzielić na kilka użyć I na blizny i na przebarwienia no i zmarszczki. Wiadomo, głębokość nakłucia też ma tu znaczenie, bo jak zrobisz na 0,75mm to będziesz miała tylko Glow no i nawilżenie. Polecam te które sama przetestowałam. Trzeba jednak pamiętać o cierpliwości, bo to jednak trwa, taka likwidacja zmarszczek czy blizn.

Ja przeprowadzałam co dwa tygodnie zabiegi na głębokość do 2mm- po dwóch latach regularnej mezoterapii , skórę mam zahartowaną, mocno pogrubioną i w mojej ocenie już po tygodniu zregenerowaną(po dwóch dniach nie ma śladu po nakłuwaniu/zaczerwienienia)
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2021-03-30 o 08:03
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 06:16   #159
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Skutków ubocznych nie ma i nie powinno być jeśli jest sterylnie wszystko przeprowadzone no i na odpowiednią głębokość. Polecam Ci na zmarszczki Hyamino Care 75, Neofund, oraz Curenex. Dość drogie ale patrząc na efekty jakie są po nich to warte ceny tym bardziej, że ampułkę możesz podzielić na kilka użyć I na blizny i na przebarwienia no i zmarszczki. Wiadomo, głębokość nakłucia też ma tu znaczenie, bo jak zrobisz na 0,75mm to będziesz miała tylko Glow no i nawilżenie. Polecam te które sama przetestowałam. Trzeba jednak pamiętać o cierpliwości, bo to jednak trwa, taka likwidacja zmarszczek czy blizn.

Ja przeprowadzałam co dwa tygodnie zabiegi na głębokość do 2mm.
Na glebokosc 2 mm powinien byc odstep min 4 tyg-tyle trwa przebudowa i regeneracja skory, przy glebokosci 0.5 mozna co tydzien bo jest to traktowane jak zabieg kosmetyczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 07:58   #160
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Na glebokosc 2 mm powinien byc odstep min 4 tyg-tyle trwa przebudowa i regeneracja skory, przy glebokosci 0.5 mozna co tydzien bo jest to traktowane jak zabieg kosmetyczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego napisałam, że ja tak robię. Wiem, że potrzeba większego odstępu czasu by skóra się zregenerowała, ja już nie potrzebuje, na początku robienia mezoterapii dermapenem taki odstęp robiłam, obecnie po dwóch latach robienia mezo na taką głębokość moja skóra dzień po jest tylko delikatnie zaróżowiona a po 2-3 dniach nie ma śladu.

Mój błąd powinnam napisać dokładnie, że skórę mam już tak zahartowaną i pogrubioną, że mogę cześciej wykonywać bez jakich kolwiek skutków ubocznych.

ps: klasyczną mezoterapię igłą można robić raz w tygodniu
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 22:12   #161
Alicjaam123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 26
Dot.: DermaPen stamp MyM

A czy na 2mm to stosujesz jakieś znieczulenie czy już nie?

Fajnie że podajesz produkty jakich używasz.....
Alicjaam123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-31, 06:39   #162
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Alicjaam123 Pokaż wiadomość
A czy na 2mm to stosujesz jakieś znieczulenie czy już nie?

Fajnie że podajesz produkty jakich używasz.....
Tak, od początku przygody z dermapenem używam maści przed. Zawsze odczuwałam dyskomfort delikatny nawet po użyciu maści, ale jest to porównywalne z zabiegiem jaki wykonywałam z PQ Age na głębokości do 0,75mm i to na czole, bo na reszcie nie czuje nic. Kupuje tubki 10g. Na pewno znajdziesz

Aha i są dni przed lub po okresie gdzie dyskomfort jest o wiele większy, ja jeszcze u siebie muszę poobserwować to aby wiedzieć dokładnie kiedy najlepiej wykonywać. Za chwilę będę po okresie więc sprawdzę
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-08, 09:30   #163
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cześć,


rozpoczelam przygode z samonaklowaniem narazie kupilam derma stepel z iglami 0,5 ml ampulki, plyn doezynfekcji i krem po zabiegach kosmetycznych.


Zobaczymy jak mi bedzie szlo i pewnie skusze sie na dermapen
powiem wam ze po naklowaniu odczuwalam sciagniecie i pieczenie twarzy, dzis juz jest ok, bez zaczerwienien.


Dziewczyny robicie jakis okreslony rytual?
Po zabiegu nakladanie jeszcze maske np algowa?


I jeszcze jedno pytanie czy 1 ampulke w szklanej butelczce zuzywacie na raz czy niewykorzystana czesc w jakis sposob wykorzystujecie?
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-08, 10:13   #164
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
Cześć,


rozpoczelam przygode z samonaklowaniem narazie kupilam derma stepel z iglami 0,5 ml ampulki, plyn doezynfekcji i krem po zabiegach kosmetycznych.


Zobaczymy jak mi bedzie szlo i pewnie skusze sie na dermapen
powiem wam ze po naklowaniu odczuwalam sciagniecie i pieczenie twarzy, dzis juz jest ok, bez zaczerwienien.


Dziewczyny robicie jakis okreslony rytual?
Po zabiegu nakladanie jeszcze maske np algowa?


I jeszcze jedno pytanie czy 1 ampulke w szklanej butelczce zuzywacie na raz czy niewykorzystana czesc w jakis sposob wykorzystujecie?

Tak, na pewno na początku przygody z nakłuwaniem będziesz odczuwać nieprzyjemności takie jak pieczenie/palenie/tkliwość, ale z każdym następnym skóra będzie wiedzieć co robić i będzie się szybciej regenerować

Jak kupuje ampułki łamane to idzie na raz taka ampułka, a jak do nabierania preparatu to przechowuje w kopercie bąbelkowej w szafie za ciuchami aby mieć pewność, że nikt mi jej nie zabierze żartuje, żeby temperatura była stała. Ampułka 5ml starcza mi na 3-5razy.

Po dermapenie nie nakładam nic, nie myje twarzy nawet przez kilka godzin bo i tak siedzę w domu po zabiegu. Kanaliki po nakłuwaniu są otwarte przez jakiś czas, niby do godziny ale nie znalazłam informacji szczegółowych więc nie chce ryzykować, i nie nakładam żadnych masek i kremów bo zawsze mnie piekło jak to robiłam, skóra robiła się bardzo czerwona i gorąca.
Na następny dzień dopiero nakładam maskę i kremy.

Po zabiegu/po kilku godzinach dla złagodzenia pieczenia możesz pryskać twarz wodą termalną, po wodzie Uriage nic mnie nie piekło, po Avene piekło
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-08, 10:28   #165
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: DermaPen stamp MyM

No właśnie po zabiegu praktycznie odrazu nalozylam krem pozabiegowy - chyba za szybko bo ona ma taka tłustawą konsystencje..
Nabyłam ampułki łamane i chyba nie ma co kombinowac i sa rzeczywiscie na raz poprostu Trzymam je w szufladzie z bizuteria tez ze wzgledu na w miare stala temeperature w pokoju.



Spróbuje nastepnym razem z woda termalna, chociaz ja mam po zabiegach wrazliwa skore i np pantenol po laserze piecze jak diabli


teraz mam faze na szukanie roznych ampulek i czytabnie o nich
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-08, 10:51   #166
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

new_me Uważaj bo to uzależnia i to szybko...ja po dwóch latach regularnych nakłuć aż byłam w szoku jak zobaczyłam swoje zdjęcia z przed 3lat buzia zrobiła się jak u 20-latki, brak zmarszczek, żuchwa wyostrzona, i buzia taka papuśna się zrobiła, nabita w pozytywny sposób jak właśnie miałam 20lat
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 08:37   #167
alabamaxy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 739
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Tak, od początku przygody z dermapenem używam maści przed. Zawsze odczuwałam dyskomfort delikatny nawet po użyciu maści, ale jest to porównywalne z zabiegiem jaki wykonywałam z PQ Age na głębokości do 0,75mm i to na czole, bo na reszcie nie czuje nic. Kupuje tubki 10g. Na pewno znajdziesz

Aha i są dni przed lub po okresie gdzie dyskomfort jest o wiele większy, ja jeszcze u siebie muszę poobserwować to aby wiedzieć dokładnie kiedy najlepiej wykonywać. Za chwilę będę po okresie więc sprawdzę
Pierwszy zabieg za mną na pierwszy raz poszłam bez znieczulenia na 0.75 na twarz (ampułka witaminowa, nawilżająca) i 0.5 na brwii (biotyna)

Mam pare pytań, bo nie wiem czy dobrze rozumiem i robię Schemat ostatnio był taki: dezynfekcja -> rozsmarowanie małymi partiami po kropelce na twarz ampułki i jeżdżenie dermapenem, cały czas uzupełniałam ampułkę na twarzy,zeby byl poslizg i mokro. Po zabiegu należy zostawić to na cala noc jesli zostaje w domu i robię wieczorem czy zmyc/zdezynfekować ocniseptem?

Druga sprawa - jak dziewczyny robicie PQ Age na głębokości do 0,75mm aniolek199007 ???
Kupiłam kwas hialuronowy i planuję najpierw nim się pokłóć (tak mi Pani robila pierwszy raz w gabinecie jak bylam na dermapenie) , potem nakładam na twarz (na ile nakładacie?) i dalej co? jakis neutralizator kwasu nakładacie? dezynfekcja, jakiś nawilżacz? nie wiem czy wytrzymam bez czegoś lagodzącego, bo ostatnio po ampulce twarz byla mocno zciągnięta, zaogniona, ratowałam się wodą termalną.

zastanawiałam się czy taki potrójny kwas hialuronowy z BU/mazideł/ZSK nie byłby dobry jako końcowy produkt dla zlagodzenia.

jeszcze pytanko odnośnie krzemu, ktoś wspominał, ze miesza z biotyną - gdzie kupujecie?

Dzięki za opowiedz
alabamaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 10:17   #168
Alicjaam123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 26
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez alabamaxy Pokaż wiadomość
Pierwszy zabieg za mną na pierwszy raz poszłam bez znieczulenia na 0.75 na twarz (ampułka witaminowa, nawilżająca) i 0.5 na brwii (biotyna)

Mam pare pytań, bo nie wiem czy dobrze rozumiem i robię Schemat ostatnio był taki: dezynfekcja -> rozsmarowanie małymi partiami po kropelce na twarz ampułki i jeżdżenie dermapenem, cały czas uzupełniałam ampułkę na twarzy,zeby byl poslizg i mokro. Po zabiegu należy zostawić to na cala noc jesli zostaje w domu i robię wieczorem czy zmyc/zdezynfekować ocniseptem?

Druga sprawa - jak dziewczyny robicie PQ Age na głębokości do 0,75mm aniolek199007 ???
Kupiłam kwas hialuronowy i planuję najpierw nim się pokłóć (tak mi Pani robila pierwszy raz w gabinecie jak bylam na dermapenie) , potem nakładam na twarz (na ile nakładacie?) i dalej co? jakis neutralizator kwasu nakładacie? dezynfekcja, jakiś nawilżacz? nie wiem czy wytrzymam bez czegoś lagodzącego, bo ostatnio po ampulce twarz byla mocno zciągnięta, zaogniona, ratowałam się wodą termalną.

zastanawiałam się czy taki potrójny kwas hialuronowy z BU/mazideł/ZSK nie byłby dobry jako końcowy produkt dla zlagodzenia.

jeszcze pytanko odnośnie krzemu, ktoś wspominał, ze miesza z biotyną - gdzie kupujecie?

Dzięki za opowiedz

Po nakłuwaniu robi się na skórze taki kontrolowany stan zapalny, więc to normalne że czujemy zaognienie.
Niczego nie zmywaj, ja nakładam nawilżający cetapil lub bepanten. Cały czas mocno nawilżam, bo skóra odbudowuje się i warto dostarczyć jej odpowiednich produktów

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

A, i duuuużo wody pić
Alicjaam123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 06:46   #169
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez alabamaxy Pokaż wiadomość
Pierwszy zabieg za mną na pierwszy raz poszłam bez znieczulenia na 0.75 na twarz (ampułka witaminowa, nawilżająca) i 0.5 na brwii (biotyna)

1.Mam pare pytań, bo nie wiem czy dobrze rozumiem i robię Schemat ostatnio był taki: dezynfekcja -> rozsmarowanie małymi partiami po kropelce na twarz ampułki i jeżdżenie dermapenem, cały czas uzupełniałam ampułkę na twarzy,zeby byl poslizg i mokro. Po zabiegu należy zostawić to na cala noc jesli zostaje w domu i robię wieczorem czy zmyc/zdezynfekować ocniseptem?

Druga sprawa - jak dziewczyny robicie PQ Age na głębokości do 0,75mm aniolek199007 ???
Kupiłam kwas hialuronowy i planuję najpierw nim się pokłóć (tak mi Pani robila pierwszy raz w gabinecie jak bylam na dermapenie) , potem nakładam na twarz (na ile nakładacie?) i dalej co? jakis neutralizator kwasu nakładacie? dezynfekcja, jakiś nawilżacz? nie wiem czy wytrzymam bez czegoś lagodzącego, bo ostatnio po ampulce twarz byla mocno zciągnięta, zaogniona, ratowałam się wodą termalną.

zastanawiałam się czy taki potrójny kwas hialuronowy z BU/mazideł/ZSK nie byłby dobry jako końcowy produkt dla zlagodzenia.

jeszcze pytanko odnośnie krzemu, ktoś wspominał, ze miesza z biotyną - gdzie kupujecie?

Dzięki za opowiedz
1. Tak, dobrze jest zostawić skórę w spokoju na przynajmniej godzinę aby kanaliki się pozamykały, możesz umyć twarz przed snem albo jak wolisz po godzinie.

Z PQ Age robiłam na 0,75mm, nakłuwanie-nakładanie PQ Age na 5min-zmywanie płatkiem namoczonym w chłodnej wodzie-koniec.

Jak Twoja skóra wytrzyma smarowanie to nakładaj, nawet kilka razy dziennie. Mnie zbyt mocno piecze po wszystkim by nakładać cokolwiek.
Sam kwas hialuronowy może ściągać, najlepiej go zmieszać z czymś, olejki odpadają w tym wypadku po nakłuwaniu bo może Ci się cera zapchać, i nie tylko.

Krzem zamawiałam z Mesoestetic, taka fiolka wielorazowego użytku, wpuszczałam ampułkę z biotyną do środka.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-12, 09:36   #170
alabamaxy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 739
Dot.: DermaPen stamp MyM

aniolek199007 i Alicjaam123 -dzięki dziewczyny! dzisiaj będę probowała
alabamaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 16:41   #171
Czystaabstrakcja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 3
Dot.: DermaPen stamp MyM

Kobietki, pytanie do tych, które robiły mezo skóry głowy- jakim kardridżem najlepiej? 8?12?24?36 i czy można dermapen przesuwać aż do czubka glowy , delikatnie zachaczając o jej tył? Na czubku mój chłopak ma lekkie gniazdo, ale jak byliśmy na mezo u kosmetyczki to działała głównie przy skroniach, czy jest tego jakis głębszy powód? I czy warto zainwestować w lepszy preparat typu hair filler? Czy do dermapenu nie ma sensu ?

I drugie pytanie , czy filorga moze byc również używana przy dermapenie ?
Czystaabstrakcja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 19:16   #172
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Czystaabstrakcja Pokaż wiadomość
Kobietki, pytanie do tych, które robiły mezo skóry głowy- jakim kardridżem najlepiej? 8?12?24?36 i czy można dermapen przesuwać aż do czubka glowy , delikatnie zachaczając o jej tył? Na czubku mój chłopak ma lekkie gniazdo, ale jak byliśmy na mezo u kosmetyczki to działała głównie przy skroniach, czy jest tego jakis głębszy powód? I czy warto zainwestować w lepszy preparat typu hair filler? Czy do dermapenu nie ma sensu ?

I drugie pytanie , czy filorga moze byc również używana przy dermapenie ?
Polecam zamiast dermapena zakupić igłę Nanosoft, strzykawki, ampułkę Fusion F-Hair - 10ml. Igła ma tylko albo aż 0,6mm jest na tyle bezpieczna, że nie będziesz wstanie zrobić krzywdy, stosowane do leczenia wypadania włosów oraz na zmarszczki wkoło oczu.
Poszperaj w internecie, pooglądaj filmiki.
I tak można i dermapenem i igłą wjeżdżać aż na czoło/skronie. Nie bardzo zrozumiałam kwestii, tego co zrobiła kosmetyczka, ominęła czubek głowy? wszędzie powinna wjechać gdzie są przerzedzenia włosów.
Jak będziecie działać dermapenem to igły 36 a nawet 42.

Tak Filorga i inne preparaty pod którymi jest napisane, że są do mezoterapii igłowej, mikroigłowej, można spokojnie używać.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 08:59   #173
Alicjaam123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 26
Smile Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Polecam zamiast dermapena zakupić igłę Nanosoft, strzykawki, ampułkę Fusion F-Hair - 10ml. Igła ma tylko albo aż 0,6mm jest na tyle bezpieczna, że nie będziesz wstanie zrobić krzywdy, stosowane do leczenia wypadania włosów oraz na zmarszczki wkoło oczu.
Poszperaj w internecie, pooglądaj filmiki.
I tak można i dermapenem i igłą wjeżdżać aż na czoło/skronie. Nie bardzo zrozumiałam kwestii, tego co zrobiła kosmetyczka, ominęła czubek głowy? wszędzie powinna wjechać gdzie są przerzedzenia włosów.
Jak będziecie działać dermapenem to igły 36 a nawet 42.

Tak Filorga i inne preparaty pod którymi jest napisane, że są do mezoterapii igłowej, mikroigłowej, można spokojnie używać.

Aniolek199007......jestem w szoku.....jeszcze jak powiesz że nanosoft już stosujesz to padnę.......czytałam, jest to nowa metoda, a ty już w temacie.....
Chyba że jesteś z branży?
Alicjaam123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 09:20   #174
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: DermaPen stamp MyM

Aniołek jest skarbnica wiedzy w temacie:P


Dziewczyny, jakie ampulki sa waszymi ulubionymi? Może zrobmy jakis ranking potrzebuje czegos aby zapobiegac starzeniu, rewitalizowac skore - prewencja
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 09:48   #175
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Alicjaam123 Pokaż wiadomość
Aniolek199007......jestem w szoku.....jeszcze jak powiesz że nanosoft już stosujesz to padnę.......czytałam, jest to nowa metoda, a ty już w temacie.....
Chyba że jesteś z branży?
Minęłam się z powołaniem i powinnam zostać lekarzem od medycyny estetycznej A pracę mam przed kompem.

Używam i bardzo sobie chwalę igiełki, są tak krótkie, że nie ma się czego bać. Na początku wahałam się aby wbić w powiekę górną ruchomą i faktycznie ciężko to zrobić bo jest ruchoma, więc jednym palcem trzeba przytrzymać-naciągnąć powiekę i ładnie wbić w gładką powierzchnię powieki prawie, że prostopadle a póżniej strzykawkę pod kąd 45 stopni i robić bąbelki
Widziałyście pewnie na youtube i na facebooku też filmiki są.

Pod oczy również polecam bo pięknie ta okolica się wygładza i nawilża A i ja ampułki stosowałam dwie EyeBag Solution z Dermaheal-na zastój limfy pod oczami, i Dermaheal SR na rewitalizację bez kwasu hialuronowego-super nawilża oczy i unosi powieki.
Warto dbać o tą okolicę bo po niej najszybciej widać lata upływające

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
Aniołek jest skarbnica wiedzy w temacie:P


Dziewczyny, jakie ampulki sa waszymi ulubionymi? Może zrobmy jakis ranking potrzebuje czegos aby zapobiegac starzeniu, rewitalizowac skore - prewencja
Ja obecnie testuje Curenex z PDRN polinukleotydy z rybek pozyskiwane, do tego zawiera kolagen, czynniki wzrostu i hexapeptyd-8 który jest alternatywą dla botoxu, i glutation.
I co mogę napisać po pierwszym użyciu to w lustrze efekt jak z photoshopu cera mega rozjaśniona, napięta i żadne defekty skóry nie widoczne i to w słońcu
Już po jednym razie zmarszczki które powstają mimiczne i się chowają zniknęły, zwłaszcza lwia zmarszczka która od słońca cały czas jest uwidaczniana...skóra jakby się wypełniła

Hehe ostatnio ściągnęłam sobie aplikację bo chciałam sprawdzić czy fryzura/kolor włosów będzie mi pasować, i tam jest opcja zmiany wieku, na starszy ale się uśmiałam i przeraziłam aż musiałam zrobić mezoterapię.
Aplikacja nazywa się FaceApp
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 09:53   #176
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: DermaPen stamp MyM

kurde moze zamowie te ampolki;p zuzywasz 1 na raz? bo to jest 5 ml z tego co widze i ampulka nie lamana tylko taka z ktorej mozna wyciagnac produkt strzykawka
165 zl ampulka ale z drugiej strony i tak o ponad polowe taniej niz zabieg w gabinecie
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 10:05   #177
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
kurde moze zamowie te ampolki;p zuzywasz 1 na raz? bo to jest 5 ml z tego co widze i ampulka nie lamana tylko taka z ktorej mozna wyciagnac produkt strzykawka
165 zl ampulka ale z drugiej strony i tak o ponad polowe taniej niz zabieg w gabinecie

1,5-2ml wystarczy na zabieg podesłałam Ci linka
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-26, 02:53   #178
infidell
Przyczajenie
 
Avatar infidell
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: DermaPen stamp MyM

Hejo kobietki, troche mnie tu nie bylo i juz widzie Aniolek jakies nowosci wyszukala
Ja poki co dzialam z kwasem TCA i jestem zadowolona, ale niebawem bede wracac do ampulek i dermapenu
infidell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 20:03   #179
LadyAlexis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: DermaPen stamp MyM

Je też mam pytania.
1. Kupiłam sobie jakiś czas temu pena i głównie interesują mnie zmarszczki pod oczami, dokupiłam katridze nano i czy mogę jezdzic nimi bezpośrednio przy oku czy to raczej niewskazane?
2. Jak długo powinien trwać mniej więcej zabieg na całej twarzy?

Edytowane przez LadyAlexis
Czas edycji: 2021-04-30 o 20:05
LadyAlexis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 06:09   #180
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez LadyAlexis Pokaż wiadomość
Je też mam pytania.
1. Kupiłam sobie jakiś czas temu pena i głównie interesują mnie zmarszczki pod oczami, dokupiłam katridze nano i czy mogę jezdzic nimi bezpośrednio przy oku czy to raczej niewskazane?
2. Jak długo powinien trwać mniej więcej zabieg na całej twarzy?
1. Tak możesz bezpośrednio pod okiem działać.
2. Zależy jak szybko/wolno działasz, może wystarczyć na całą twarz 30min lub nawet godzina.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.