Fryzjer Dąbrowa Górnicza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-25, 15:29   #1
Sylviaa14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 5
GG do Sylviaa14

Fryzjer Dąbrowa Górnicza


Witajcie A więc, szukam DOBREGO fryzjera w Dąbrowie Górniczej. Zastanawiam się nad salonem fryzjerskim "Anita" na Konopnickiej. Ale nikt z moich znajomych tam nie był Więc może Wy możecie mi doradzić, czy warto? Myślę także o salonie "Estetica" na Kołłątaja jak dobrze pamiętam, a może polecicie jakiś inny salon w DG? Ale oprócz salonu "Manhattan"w Gołonogu, bo już się o nim nasłuchałam i przekonałam się, że jednak nie jest tak cudownie jak wszyscy mówią.

Poszukuję fryzjera takiego jak każdy, czyli takiego który doradzi, odradzi i będzie kreatywny i najlepiej, aby potrafił zrobić fryzurę bardzo podobną jak na zdjęciu, które mu się pokażę
Wiem, że było już kilka wątków o fryzjerach w DG, ale na żadnym nikt się nie wypowiedział o tych salonac, które wymieniłam:P

Tak więc liczę na Waszą pomoc.

Pozdro
Sylviaa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 20:57   #2
amica25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 30
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Ja tez poszukuje dobrego salonu.Dziewczyny mi polecaly new-line. Maja nawet swoja stronkeW manhattanie byla swietna pani Malgosia ale odeszla.Kolezanka chodzi do Asi i jest zadowolona. Zdecydowanie nie polecam salonu evolution. Reklamuja sie jako salon wella a pracuja na rozjasniaczu z londy.Myslalam ze mi cos doradza bo chcialam cos zmienic ale raczej nie widzialam inwencji z ich strony Jestem bardzo niezadowolona z efektu rozjasniania
amica25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 09:09   #3
cider
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: IE
Wiadomości: 234
GG do cider
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Czesc dziewczyny!!
A wiec tak, ja szykuje sie do slubu i jestem zapisana własnie na Manchatan do fryzjera.Powiem tak ,najlepiej isc do córki szefowej dobrze robi włoski sama do niej chodze i jestem bardzo zadowolona ,ale jesli chodzi o czesanie to do Asi jest rewelacyjna,ostatnio jak byłam to widziałam jak z krótkich włosków zrobiła slicznie upiete loczki ,i to tak ze wcale te włosy jeszcze bardziej sie nie skróciły,naprawde rewelacja,sama jestem zapisana do niej na slubna fryzurke w kwietniu ,teraz pod koniec lutego ide na próbna.Tak wiec ja jak najbardziej polecam.
cider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 07:16   #4
aniolek661
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Witam!Polecam fryzjera "U Anity" na Konopnickiej!Chyba najlepsze fryzjerki w całej Dąbrowie!Czesałam się u nich kilka razy i naprawde nie ma porównania z nikim innym!Za to nie polecam salonu Evolution!!tragedia! słyszałam ze włascicielka bardzo dobrze czesze ale akurat mi sie trafiła ta druga Pani i to co mi zrobiła z włosami to masakra!Kobita kompletnie nie zna się na obcinaniu!grzywke mam jak spod siekiery wyciągniętą a reszta wogóle szkoda gadac! nie polecam
aniolek661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 17:00   #5
Suzi 27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Witam, czy wiecie może gdzie otworzyła własny zakład fryzjerski Asia , co pracowała na manhattanie u Pani Danuty Tylec?
Suzi 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 10:04   #6
blackmarta
Raczkowanie
 
Avatar blackmarta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 225
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Ja zdecydowanie tam na Manhatanie u pani Danuty polecam Dorotę. Ma dziewczyna fach w ręku i rewelacyjnie włoski obcina, tak jak chcesz, tak masz. i Zawsze się rewelacyjnie układają. I młoda Asia też, zawsze doradzi i też super włoski po niej są 20zł za strzyżenie, więc tak normalnie
__________________
Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało.

dbam o włosy.
57-58-59-60-61-62-...-za biust -...-do talii
Moje włosy
blackmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 07:34   #7
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Ja jestem bardzo zadowolona z usług Pani Ani. Pani Ania pracowała wcześniej w salonie Savoir u Pani Iwony Pluty, teraz jednak otworzyła (na całe szczęście!) własny salon - nazywa się Finezja i miesci się na ul. Tysiąclecia 1a <Dąbrowa Górnicza> (w nowym budynku, w którym jest też fitness, siłownia i centurm inspiracji). Budynek jest przy końcu ulicy, w głębi (nie należy sugerować się numeracją bloków).

Miło, sympatycznie, za rozsądną cenę (damskie strzyżenie z myciem 25zł).

Z całego serca polecam
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda


Edytowane przez sioodemka
Czas edycji: 2011-02-25 o 07:39
sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 19:50   #8
999999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie a propo wypowiedzi Pani sioodemka o Szanownej Pani Ani co pracowała w salonie fryzjerskim SAVOIR to słuszna uwaga nareszcie stamtąd poszła. Niestety prawda jest tak że zawsze była strasznie antypatyczna w stosunku do klientów . Nawet jeśli człowiek się starał miło i grzecznie o coś zapytać lekceważąco odpowiadała. Bardzo się cieszę że nareszcie tej Pani już w tym salonie niema bo dzięki niej niechętnie się tam chodziło. Osobiście bardzo serdecznie polecam wszystkim usługi salonu Savoir a szczególności Pani Iwonki .Bardzo profesjonalne podejście do wykonywanej usługi. Cenowo bardzo przystępnie względem większości salonów : : :

Edytowane przez 999999
Czas edycji: 2011-03-02 o 05:14
999999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 07:18   #9
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

To dziwne, bo dla mnie niemiła nie była dla innych moich znajomych również (sama poszłam do niej z polecenia ).
Poza tym jak w pracy jest niezdrowa atmosfera przez szefową (właśnie Panią Iwonę w tym wypadku) i brakuje podstawowych materiałów do pracy (farby, pianka do włosów itp.), to chyba trudno oczekiwać od pracowników, że będą jak skowronki świergotać?
Troszkę obiektywizmu - teraz Pani Ania jest u siebie i chodzi uśmiechnięta aaaaa i ma pyszną kawę !
Jeszcze raz polecam !
Do Savoir już nie zajrzę nawet (nie ma po co - została szefowa i same praktykantki)
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda


Edytowane przez sioodemka
Czas edycji: 2011-03-02 o 07:20
sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 18:29   #10
999999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Widzę Madziu że jesteś doskonale rozeznana w tym czego i kiedy brakowało . Żałosna wypowiedz jakby była pisana przez osobę zwolnioną z pracy( chyba zrozumiałaś)

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Widzę Madziu że jesteś doskonale rozeznana w tym czego i kiedy brakowało . Żałosna wypowiedz jakby była pisana przez osobę zwolnioną z pracy( chyba zrozumiałaś)
Szanowna Pani Madziu jest to przykre co Pani pisze bo jeśli komuś w pracy atmosfera nie odpowiada to zmienia prace a nie siedzi przez 7 lat.Jakbyś nie wiedziała to dobra fryzjerka prace znajdzię od zaraz bez problemu.
To co Pani pisze jest żałosne dziecinne i świadczy tylko o Pani.
Opinia godna pogardzenia i pożałowania
999999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 18:34   #11
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

hahaha... jako klienta doskonale wiem czego brakowało, gdy przychodziłam i kolejny raz słyszałam "przepraszam, przykro mi, ale nie mamy tego odcienia farby" itd. itd. Praktykantki czasem też zapominaja ugryźć się w język - będąc na myjce, na zapleczu różne opowieści byłam zmuszona wysłuchiwać.

Nigdy nie zostałam zwolniona z pracy tak na marginesie, a i z fryzjerstwem mam do czynienia jedynie w charakterze klientki.
Jestem w swojej opinii bardzo obiektywna - bo i po co miałabym kłamać ? To forum ma przecież służyć radą przy znalezieniu odpowiedniego miejsca, osoby, ma pomóc, każdy sam obiektywnie oceni to w praktyce jeśli zechce
Natomiast Pani/Pan Dziewiątka - ta wypowiedź coś mi "pachnie" autoreklamą i to mocno PRZEreklamowaną

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

P.S. tak na marginesie o tym, że Pani Ania jest fryzjerką naprawdę świetną świadczy dodatkowo fakt, że jednak chce mi się dojeżdżać do drugiego miasta, tylko po to by skorzystać z usługi właśnie u niej Nieprawdaż ?
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 18:37   #12
999999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Dokładnie forum powinno nam ułatwić dobry wybór salonu, tutaj jak najbardziej się zgadzamy.
Mimo wszystko uważam że Pani opinia jest jak najbardziej fałszywa i wynika z zazdrości. Jeśli Pani jako klient pisze co brakowało czego niema itd. oznaczaj tylko jedno niechciany pracownik. Pozdrawiam
999999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 18:42   #13
bisia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Talking Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Właśnie chciałam się dowiedzieć gdzie teraz jest Pani Ania z Savoir, bo też jej poszukiwałam - dziękuję znalazłam dzięki temu forum w jej byłym miejscu pracy nikt nie chciał mi dać na nią namiarów - chore!

Ania jest super i ma talent dziewczyna !!!! ja też polecam jej usługi i nie słuchajcie opinii zawistnych, zazdrosnych ludzi
bisia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 18:47   #14
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Cytat:
Napisane przez 999999 Pokaż wiadomość
Mimo wszystko uważam że Pani opinia jest jak najbardziej fałszywa i wynika z zazdrości. Jeśli Pani jako klient pisze co brakowało czego niema itd. oznaczaj tylko jedno niechciany pracownik.

Ubawiłam się ja jestem po ekonomii gdzie mi do fryzjerstwa, jestem dojrzałą kobietą - nie w głowie mi dziecinne oszustwa i nie namawiałabym nikogo do pójścia do złego fryzjera.


A i jeszcze jedno - gdybym rzeczywiście była fryzjerką (za którą Pani/Pan mnie uważa, a którą ktoś rzekomo wyrzucił z pracy), to czy posyłałabym kogoś do swojej konkurencji, którą bez wątpienia byłaby w tym wypadku Pani Ania ? Nie bądźmy śmieszni
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 19:07   #15
999999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Nie wiem i nie obchodzi mnie kim Pani jest Pani Madziu bo na pewno nie jest Pani klientką bynajmniej ja to tak odbieram. Zbyt dużo szczegółów w Pani opisach co na zdrowy rozsądek świadczy że pisze to osoba chcąca zareklamować samą siebie. Reklama tak jak najbardziej ale zdrowa . Miejmy nadzieję że Pani Ania zdoła się utrzymać na rynku czego życzę jej jak najlepiej.
A dla wszystkich Państwa życz jak najlepszego dopasowania dla własnych potrzeb i wymagań salonu fryzjerskiego.Na terenie Dąbrowy Górniczej jest naprawdę bardzo dużo dobrych fryzjerek np. w salonie u Pani Tylcowej
999999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 11:33   #16
klien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

od jakiegos czasu w Savoir pracuje nowa fryzjerka niestety nie wiem jak ma na imię zawsze dokladna konkretna polecam!

btw. moze ktos wie jak ma na imie ta Pani
klien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 01:30   #17
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

jeeej ale wątek

chciałabym się zapytać czy Finezja gdzie pracuje polecana p. Ania ma stronę www? chciałabym dokładny cennik i mapkę jak dojechać bo zupełnie nie wiem gdzie to ...

Edytowane przez Wojowniczka_
Czas edycji: 2011-04-08 o 01:31
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 06:53   #18
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Poszperałam i widzę, że salon ma już swoją stronę www
http://www.salonfinezja.pl/site/index.html
szybciutko udało się ją zrobić i fajnie
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 23:41   #19
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

dziękuję bardzo szkoda że nie ma cennika :/

Edytowane przez Wojowniczka_
Czas edycji: 2011-04-08 o 23:44
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 20:34   #20
marta1978c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Salon
Hehehehe dobre
Jak można nazwać salonem coś takiego.
Mała klitka na piętrze w dodatku tylko jeden pracownik czyli właścicielka.
Pyszna kawa hehehe też dobre zwykła kawa z taniego ekspresu.
Opis pseudo salonu z ogromną przesadą.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Salon
Hehehehe dobre
Jak można nazwać salonem coś takiego.
Mała klitka na piętrze w dodatku tylko jeden pracownik czyli właścicielka.
Pyszna kawa hehehe też dobre zwykła kawa z taniego ekspresu.
Opis pseudo salonu z ogromną przesadą.
Nazwala bym to raczej usilna mocno przesadzona REKLAMA
marta1978c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 20:42   #21
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

A ja bym to nazwała usilnym i nieudolnym ratowaniem opinii byłego salonu - tylko po to zakładasz nowe konta na wiazażu? Żałosne.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, które zaglądają tu w celu znalezienia rzetelnej opinii i pomocy życzę spokojnej nocy, mając nadzieję, że obserwując zachowania pewnych "wizażanek" (bo czy można kogoś nazwać pełnoprawnym użytkownikiem, gdy wchodzi tu tylko raz by pozostawić "smród"?) dojdą same do właściwych wniosków

Żegnam się i nie zamierzam więcej uczestniczyć w tych dziecinnych, słownych przepychankach. Każdy z nas ma swój rozum i sam oceni co jest prawdą, a co fałszem i kto tu ściemnia
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 12:42   #22
anpada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

witam serdecznie
Tez poszukuje fajnego fryzjera w dąbrowie. Znam jego nazwisko ale nie wiem w jakim salonie pracuje nazywa się Filiański Damian
Może ktoś coś słyszał na jego temat czekam na informacje
anpada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 16:04   #23
oolinkaa
Raczkowanie
 
Avatar oolinkaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 31
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Ja w niedzielę byłam w CH Pogoria w La Moda Italia. Wyszłam zniesmaczona i zła! Fryzjerka, która mnie obcinała nie mała o niczym zielonego pojęcia! Podejrzewam, że się dopiero uczyła. Grzywkę poprawiała mi 5 razy ale i tak nie jest taka jak trzeba. Włosy obcięte krzywo. Miał być tzw. Bob a wyszła fryzura jak "od garnka obciął". Właśnie dziś dzwoniłam do nich z reklamacją i jutro mają mi poprawić. Zapłaciłam w miarę dużo bo 50zł!!! Samo strzyżenie kosztuje 35zł. Oczywiście nie poinformowano mnie, że modelowanie kosztuje aż 15zł- wyszłam z oklapniętymi włosami- moim zdaniem to nie było modelowanie. Pani nawet lakierem nie spryskała włosów. Ale cóż...
Jutro dowiem się jak ma na imię inna fryzjerka bo widziałam, że fajnie obcina i zapewne będę się zapisywała do niej
Paniom stażystkom/praktykantkom/uczącym się MÓWIMY NIE!!!!!!!!!!!!!!
oolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 07:33   #24
oolinkaa
Raczkowanie
 
Avatar oolinkaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 31
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Cytat:
Napisane przez oolinkaa Pokaż wiadomość
Ja w niedzielę byłam w CH Pogoria w La Moda Italia. Wyszłam zniesmaczona i zła! Fryzjerka, która mnie obcinała nie mała o niczym zielonego pojęcia! Podejrzewam, że się dopiero uczyła. Grzywkę poprawiała mi 5 razy ale i tak nie jest taka jak trzeba. Włosy obcięte krzywo. Miał być tzw. Bob a wyszła fryzura jak "od garnka obciął". Właśnie dziś dzwoniłam do nich z reklamacją i jutro mają mi poprawić. Zapłaciłam w miarę dużo bo 50zł!!! Samo strzyżenie kosztuje 35zł. Oczywiście nie poinformowano mnie, że modelowanie kosztuje aż 15zł- wyszłam z oklapniętymi włosami- moim zdaniem to nie było modelowanie. Pani nawet lakierem nie spryskała włosów. Ale cóż...
Jutro dowiem się jak ma na imię inna fryzjerka bo widziałam, że fajnie obcina i zapewne będę się zapisywała do niej
Paniom stażystkom/praktykantkom/uczącym się MÓWIMY NIE!!!!!!!!!!!!!!
W końcu nie pojechałam tam z reklamacją- skonsultowałam się z moją fryzjerką Jak mnie zobaczyła to się załamała. Doprowadziła mnie do normalności- fajna modna fryzurka choć troszkę za krótka ale nie dało się inaczej
Co mi odbiło, żeby iść gdzie indziej!!!
Więc z czystym sumieniem polecam-
P. Iwona, salon "Anita" na ul. Konopnickiej 30 ( za Pałacem Kultury, na przeciwko tego ryneczku co już go chyba nie ma) Dąbrowa Górnicza
oolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 23:00   #25
monisia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

witam któś wcześniej pytał się o panią Asię

Witam, czy wiecie może gdzie otworzyła własny zakład fryzjerski Asia , co pracowała na manhattanie u Pani Danuty Tylec?


Ma swój salon w Dąbrowie Górniczej na III POWSTANIA ŚLĄSKIEGO OD STRONY TRAMWAJU
monisia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 08:09   #26
miciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 19
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

poszukuję dobrej fryzjerki z okolic Dąbrowy, Sosnowca, Będzina która uczesze mnie na ślub. Zależy mi na naturalnym upięciu włosów (żadnych loków itp) proszę o namiary i ceny jeżeli znacie pozdrawiam
miciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 21:17   #27
uwiklana
Przyczajenie
 
Avatar uwiklana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Cytat:
Napisane przez miciaa Pokaż wiadomość
poszukuję dobrej fryzjerki z okolic Dąbrowy, Sosnowca, Będzina która uczesze mnie na ślub. Zależy mi na naturalnym upięciu włosów (żadnych loków itp) proszę o namiary i ceny jeżeli znacie pozdrawiam
Witam A ja polecam P.Anię zakład mieści się na Manhattanie przyznam się szczerze że nazwy dokładnie nie pamiętam ale chyba Salon Styl ? hehehe atmosfera jest tam bardzo miła , pani Ania pełna profeska pozdrawiam
uwiklana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 23:08   #28
evita3112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Witam czy słyszałyście o zakładzie Beauty Center na Sienkiewicza
słyszałam że szefowa fajnie obcina i to w przystępnej cenie
jak możecie to proszę o opinie
evita3112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 20:39   #29
evita3112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Witam widzę że nikt już nie odwiedza forum ale jakby kogoś jeszcze
interesowało to salon fryzjerski Beauty Center jest świetny
Wybrałam się z lekką niepewnością ale niepotrzebnie bo panie
które tam pracują są świetne miła atmosfera długie godziny
otwarcia a jak się wcześniej umówisz to nawet w niedzielę do tego
znają się na swojej pracy .
Polecam z czystym sumieniem
evita3112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 09:57   #30
omosia
Raczkowanie
 
Avatar omosia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ZAGŁĘBIE
Wiadomości: 436
Dot.: Fryzjer Dąbrowa Górnicza

Ale byłaś tam się obciąć czy na czesaniu??Rozglądam sie za dobrym fryzjerem, który uczesałby mnie na ślub.
Jak narazie widze, że salon Anita ma dużo pozytywnych opini.
omosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-14 14:05:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.