Jestem chlopakiem mam dlugie wlosy czy mam sciac ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-02, 08:48   #31
makijarzystka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jestem chlopakiem mam dlugie wlosy czy mam sciac ?

Zapuść sobie grzywke do brody i wlosy do łopatek
makijarzystka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 10:39   #32
MoniTka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: Jestem chlopakiem mam dlugie wlosy czy mam sciac ?

Nie wiem , czy już ściąłeś - mam nadzieję , że nie Moja opinia jest taka - czym dłuższe włosy u faceta tym lepiej . Może kiedyś mi się to zmieni ale jak na razie ... kocham facetów w długich włosach . Słucham metalu i racja - nie jest to od razu coś , co powinno wpływać na wygląd - czaaarne ubrania , dłuuugie włosy ale są ludzie , którzy chcą i lubią się identyfikowac z muzyką gdy np jest dla nich ona bardzo ważna i towarzyszy im na kazdym kroku- tak jest w moim przypadku . Jeśli czujesz się zle w długich włosach , przeszkadzają Ci to je zetnij oczywiście [ odrosną ] ale ... długie włosy są piękne i hmm ... czym by to pózniej pomachać na koncercie czy nawet przed komputerem słuchając muzyki
MoniTka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 12:23   #33
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jestem chlopakiem mam dlugie wlosy czy mam sciac ?

Cytat:
Napisane przez MoniTka95 Pokaż wiadomość
Nie wiem , czy już ściąłeś - mam nadzieję , że nie Moja opinia jest taka - czym dłuższe włosy u faceta tym lepiej . Może kiedyś mi się to zmieni ale jak na razie ... kocham facetów w długich włosach . Słucham metalu i racja - nie jest to od razu coś , co powinno wpływać na wygląd - czaaarne ubrania , dłuuugie włosy ale są ludzie , którzy chcą i lubią się identyfikowac z muzyką gdy np jest dla nich ona bardzo ważna i towarzyszy im na kazdym kroku- tak jest w moim przypadku . Jeśli czujesz się zle w długich włosach , przeszkadzają Ci to je zetnij oczywiście [ odrosną ] ale ... długie włosy są piękne i hmm ... czym by to pózniej pomachać na koncercie czy nawet przed komputerem słuchając muzyki
Warto czasem poczytac wszystkie posty

Ja jestem na nie, nie podoba mi sie, w tych dluzszych miales lagodniejsze rysy twarzy, teraz wygladssz kurcze tak zwyczajnie, nawet bym sie nie obejrzala.
Ale wlosy odrosna
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 00:37   #34
Camillo1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jestem chlopakiem mam dlugie wlosy czy mam sciac ?

Witam, jestem tu nowy i tak jak autor nadal mam dlugie wlosy, wystawcie wasza opinie :-P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140304_143957.jpg (33,8 KB, 163 załadowań)
Camillo1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 13:20   #35
martus283328
Raczkowanie
 
Avatar martus283328
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 58
Dot.: Jestem chlopakiem mam dlugie wlosy czy mam sciac ?

Moim zdaniem włosy Ci pasują. Na przyszłość, noś taką fryzurę jaka Ci odpowiada. Nie pytaj innych o zdanie, Ty wiesz najlepiej w jakich włosach najlepiej się czujesz. Pozdrawiam
martus283328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 09:47   #36
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: Jestem chlopakiem mam dlugie wlosy czy mam sciac ?

długie były ok ale z przedziałkiem na środku jeśli już!!! teraz najlepiej obetnij bardzo króciutko bo w tym momencie to jest trochę nijak a pasowałaby ci jakaś fryzura z charakterem .....http://0.tqn.com/d/menshair/1/0/R/F/-/-/levine.jpg osobiście uważam że prawdziwy facet najlepiej wygląda w maksymalnie krótkich włosach, ale to już kwestia preferencji ;p

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaaa3 Pokaż wiadomość
długie były ok ale z przedziałkiem na środku jeśli już!!! teraz najlepiej obetnij bardzo króciutko bo w tym momencie to jest trochę nijak a pasowałaby ci jakaś fryzura z charakterem .....http://0.tqn.com/d/menshair/1/0/R/F/-/-/levine.jpg osobiście uważam że prawdziwy facet najlepiej wygląda w maksymalnie krótkich włosach, ale to już kwestia preferencji ;p
PS to się odnosi do autora pierwszego postu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Camillo1990 Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowy i tak jak autor nadal mam dlugie wlosy, wystawcie wasza opinie :-P
Możesz zapuszczać , wyglądasz fajnie.

Ale jak ci się znudzi to spokojnie rób jakąś króciutką fryzurke. Będzie ekstra,-super mesko i seksownie Obie wersje są dobre!
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 17:28   #37
Only_Dream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: Jestem chlopakiem mam dlugie wlosy czy mam sciac ?

Moim zdaniem powinieneś ściąć włosy. To zawsze jakaś zmiana a jeżeli ci się nie spodoba to i tak włosy odrosną. Nie powiedziane jest że każdy kto gra na gitarze musi mieć długie włosy ;D
Only_Dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-22, 10:06   #38
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: Jestem chlopakiem mam dlugie wlosy czy mam sciac ?

Ja bym ścięła na krótko i unosiła nad czołem. Pozdrawiam.
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 11:56   #39
Ertix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 128
Dot.: Jestem chlopakiem mam dlugie wlosy czy mam sciac ?

Aż dziw jak wiele osób było za ścięciem włosów. :O
W życiu bym Ci nie radził ścinać takich włosów. Jedynie mogłeś zmienić styl czesania się, lub zrobić je w kitkę. Teraz wyglądasz tak.... pospolicie, jak każdy facet. Eh. :/ Poprzedni fryz podkreślał Twoje rysy twarzy.
Dlaczego ludzkość tak zimno ocenia i patrzy na facetów z długimi włosami?
Ertix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 15:32   #40
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: Jestem chlopakiem mam dlugie wlosy czy mam sciac ?

Szkoda, że ściąłeś, bo fryzura ze zdjęcia w pierwszym poście była fakt, beznadziejna, ale każdy zapuszczający włosy facet musiał przejść ten etap, że ni w kij ni w oko. TO był właśnie ten.
No cóż, trudno! Miejmy nadzieję, że teraz czujesz się lepiej, z taką fryzurą!.
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-12 16:32:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.