Mamy sierpniowe 2020 cz. 2 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-23, 12:14   #1831
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Wstałam dziś z ponurym humorem, że znowu muszę do labu jechać na badanie alatu, bo wyszedł mi ostatnio za wysoki. Jadąc słuchałam radia i był konkurs. Po podjechaniu pod przychodnię stwierdziłam, że napiszę smsa do radia. W konkursie chodziło o to żeby przekonać prowadzących, że to właśnie do mnie powinny trafić bilety na mistrzostwa w żużlu. I wiecie co, jak mi pielęgniarka pobierała krew to miałam tel z radia, że wygrałam hehe od razu lepszy humor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super, gratulacje

U mnie dziś dzień śpiocha i żarłoka..🤨 Chodzę zaspana i pozeram wszystko na znajdę na swej drodze..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 12:55   #1832
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Kasicka no to spory bobasek się szykuje trzymam kciuki, aby z nerkami wszystko było w porządku
Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Wstałam dziś z ponurym humorem, że znowu muszę do labu jechać na badanie alatu, bo wyszedł mi ostatnio za wysoki. Jadąc słuchałam radia i był konkurs. Po podjechaniu pod przychodnię stwierdziłam, że napiszę smsa do radia. W konkursie chodziło o to żeby przekonać prowadzących, że to właśnie do mnie powinny trafić bilety na mistrzostwa w żużlu. I wiecie co, jak mi pielęgniarka pobierała krew to miałam tel z radia, że wygrałam hehe od razu lepszy humor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratki! Miałaś szczęście jak nic dobrze, że humor się poprawił.
Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Gratuluje wygranej. Ja czekam na wizytę. Zobaczę co jest z małą. Ostatnio nawet mi się skóra poprawiła. Dermatolog polecił mi olejek i teraz mniej swędzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie myślałam jak tam Twoja pokrzywka. Fajnie, że już mniej Cię męczy. Daj znać jak po wizycie.

U nas bez zmian malutka w dzień grzecznie podsypia, w nocy troszkę harcuje, ale nie ma jeszcze tragedii. Jak na razie nie mam co narzekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 13:27   #1833
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
U nas bez zmian malutka w dzień grzecznie podsypia, w nocy troszkę harcuje, ale nie ma jeszcze tragedii. Jak na razie nie mam co narzekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już się nawet staram ją trochę rozbudzać w ciągu dnia żeby w nocy spała i muszę powiedzieć mężowi żeby nie robił jej takich ciemności w sypialni, niech uczy odróżniać dzień od nocy ;-) dzisiaj pierwsza kąpiel A jak Twoja starsza się zachowuje, chce dużo pomagać ?
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 13:33   #1834
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Toruń znany jest z żużla, mieszkamy tu kilkanaście lat, ale zagorzałymi kibicami nie jesteśmy W każdym razie mąż zadowolony, że się z kumplem wyrwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to mu zrobiłaś prezent.


Ja dziś miałam niespokojną noc przez te wszystkie wydarzenia. Chyba się za bardzo zamartwiam. Przez to synek pewnie wyczuwał moje emocje i był niespokojny. Dziś już na szczęście lepiej.

Ciągle już chodzę i się zastanawiam kiedy w końcu urodzę. Nie mogę już z tymi wszystkimi dolegliwościami... Mam wrażenie, że chodzę w ciąży od zawsze.
Też tak macie/miałyście?
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 13:52   #1835
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
No to mu zrobiłaś prezent.


Ja dziś miałam niespokojną noc przez te wszystkie wydarzenia. Chyba się za bardzo zamartwiam. Przez to synek pewnie wyczuwał moje emocje i był niespokojny. Dziś już na szczęście lepiej.

Ciągle już chodzę i się zastanawiam kiedy w końcu urodzę. Nie mogę już z tymi wszystkimi dolegliwościami... Mam wrażenie, że chodzę w ciąży od zawsze.
Też tak macie/miałyście?
Nie zamartwiaj się W ogóle uważam, że najbliżsi powinni nam oszczędzić teraz takich wiadomości nieciekawych.. Bo co oprócz martwienia się możemy zrobić?

Też mam wrażenie, że ciąża się przedłuża, ale lubię ten stan - poza zgagą No ale z drugiej strony chciałabym być znów sprawna fizycznie, pojeździć na rowerze.. Już nawet zaczęłam sobie "normalne" ubrania kupować na "po ciąży" Ale nawet przymierzyć nie mogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 13:56   #1836
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Ja już się nawet staram ją trochę rozbudzać w ciągu dnia żeby w nocy spała i muszę powiedzieć mężowi żeby nie robił jej takich ciemności w sypialni, niech uczy odróżniać dzień od nocy ;-) dzisiaj pierwsza kąpiel A jak Twoja starsza się zachowuje, chce dużo pomagać ?
Ja też w dzień zarzadzilam normalne życie, gra telewizor, rozmawiamy, używamy miksera i innych urządzeń. Starsza jest bardzo pomocna - chętnie przypilnuje małej, jak kwęczy to stara się ją uspokoic, wszystko przyniesie i poda bez marudzenia często prosi, żeby dac jej na ręce. Nie ma zazdrości ani fochów chyba dlatego, że to ona tak bardzo chciała mieć rodzeństwo dumna jest i wszystkim opowiada o siostrzyczce. U nas pierwsza kąpiel szybka była jeszcze w szpitalu. W domu już dwa razy kąpaliśmy. Tak to obmywam małą wcikiem- buzie, rączki i pupę.
Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
No to mu zrobiłaś prezent.


Ja dziś miałam niespokojną noc przez te wszystkie wydarzenia. Chyba się za bardzo zamartwiam. Przez to synek pewnie wyczuwał moje emocje i był niespokojny. Dziś już na szczęście lepiej.

Ciągle już chodzę i się zastanawiam kiedy w końcu urodzę. Nie mogę już z tymi wszystkimi dolegliwościami... Mam wrażenie, że chodzę w ciąży od zawsze.
Też tak macie/miałyście?
Ja dopiero 2 dni przed porodem miałam takie uczucie, że jest mi ciężko i już mam dość. Chociaż nie miałam jakichś uciążliwych dolegliwości i naprawdę dobrze w większości czasu się czułam. Może już niedługo coś się zacznie u Ciebie. Jeszcze troszkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 13:59   #1837
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Ja już mam serdecznie dość. Dzisiaj byłam na ktg, następne za tydzień, nic ciekawego nie wyszło. Młody koło 3kg, to tak dobrze do porodu. Ale tyle. Oficjalny termin we wtorek, zobaczymy czy coś się ruszy. Ciąży mam dość, bo zazwyczaj pół dnia kombinuję jak leżeć/siedzieć żeby mnie nie bolało i żeby młody się nie wiercił. Poza tym mama się co chwilę dopytuje jak tam i mnie wnerwia - tak, wiem, że wczoraj był termin z USG i nie trzeba mi przypominać. Ona akurat urodziła w terminie, więc się spodziewa, że wszyscy tak mają, a nie jakiś znikomy procent ciężarnych.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-23, 14:17   #1838
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Nie zamartwiaj się W ogóle uważam, że najbliżsi powinni nam oszczędzić teraz takich wiadomości nieciekawych.. Bo co oprócz martwienia się możemy zrobić?

Też mam wrażenie, że ciąża się przedłuża, ale lubię ten stan - poza zgagą No ale z drugiej strony chciałabym być znów sprawna fizycznie, pojeździć na rowerze.. Już nawet zaczęłam sobie "normalne" ubrania kupować na "po ciąży" Ale nawet przymierzyć nie mogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też kupuję normalne rzeczy na po ciąży na oko głównie na transmisjach online. Ostatnio kupiłam spódniczkę mini z ekoskóry i landrynkowy sweterek żeby wyglądać jesienią choć trochę jak laska 🤣🤣🤣 póki co spódniczkę mogę wciągnąć do bioder

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Mnie ta końcówka ciąży dobija a do terminu z usg jeszcze 3 tygodnie. Nawet jak dłużej poleżę to później wszystko mnie boli. Już bym chciała wrócić do normalnej sprawności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 14:20   #1839
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Gratuluje mąż się ucieszy ?



Daj znać po jaki olejek używasz ?
Z waledy, ten dla kobiet w ciąży. Bardzo mi się podoba jego zapach. I skóra jest bardzo fajna po nim. Nawet pokrzywka mi się zmniejszyła.

Jestem po wizycie. Wszystko jeszcze zamknięte a mała ma 3100g. Ktg wyszło też ładnie, mała cały czas się ruszała. Następna wizyta 4 sierpnia bo mój lekarz jest na urlopie.



Mnie jeszcze ta ciąża tak nie męczy. Mój brzuch mnie wkurza. W zeszłej pod koniec miałam już dość ale mały urodził się 9 dni po terminie i co dwa dni musiałam iść do szpitala na ktg. Teraz jeszcze jest ok.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna

Edytowane przez dooorra
Czas edycji: 2020-07-23 o 14:34
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 14:36   #1840
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Nie zamartwiaj się W ogóle uważam, że najbliżsi powinni nam oszczędzić teraz takich wiadomości nieciekawych.. Bo co oprócz martwienia się możemy zrobić?

Też mam wrażenie, że ciąża się przedłuża, ale lubię ten stan - poza zgagą No ale z drugiej strony chciałabym być znów sprawna fizycznie, pojeździć na rowerze.. Już nawet zaczęłam sobie "normalne" ubrania kupować na "po ciąży" Ale nawet przymierzyć nie mogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha ja też mam mnóstwo nowych ubrań "po ciąży" liczę na to, że moje +20 kg zniknie szybko


Dziś u mnie 38+0, już by mogło się zacząć... Ja się w ogóle nie oszczędzam, no ale trudno się oszczędzać przy 2,5 latku liczę, że moje plany na sn po cc się powiodą, może właśnie dzięki tym ciągłym spacerom i gonitwach za nim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez baby blues
Czas edycji: 2020-07-23 o 14:39
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 14:39   #1841
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Ja kompletnie nie myślę o ciuchach na przyszłość. Mam sporo szafy do stopniowego odzyskania - w miarę rośnięcia brzucha pomału odkładałam kolejne rzeczy. Zresztą nie lubię kupować bez mierzenia, więc nic mi nie będzie jak poczekam. A i tak z młodym dużo nie powychodzę, żeby trzeba wyglądać. Na sam spacer to i w dresie mogę iść, jest mi obojętne.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-23, 14:40   #1842
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Ja już właśnie też myślę o normalnych ubraniach. Mieszczę się już tylko w kilka rzeczy i nie mogę już na nie patrzeć.
Brzuch coraz częściej twardnieje, nieraz te skurcze są naprawdę bolesne. Tak się snuję z kąta w kąt, już tyle rzeczy chciałabym robić, a nie mogę. Nawet pójście na spacer jest bardzo męczące. Ech no pocieszam się, że jeszcze chwila. Do terminu z usg tydzień, do tego z om 12 dni. Oby tylko nie przenosić, bo już każdy dzień jest coraz gorszy.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 15:15   #1843
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Ja już mam serdecznie dość. Dzisiaj byłam na ktg, następne za tydzień, nic ciekawego nie wyszło. Młody koło 3kg, to tak dobrze do porodu. Ale tyle. Oficjalny termin we wtorek, zobaczymy czy coś się ruszy. Ciąży mam dość, bo zazwyczaj pół dnia kombinuję jak leżeć/siedzieć żeby mnie nie bolało i żeby młody się nie wiercił. Poza tym mama się co chwilę dopytuje jak tam i mnie wnerwia - tak, wiem, że wczoraj był termin z USG i nie trzeba mi przypominać. Ona akurat urodziła w terminie, więc się spodziewa, że wszyscy tak mają, a nie jakiś znikomy procent ciężarnych.
Współczuje. Ze mną 3 leżały właśnie po terminie, ja zaciskałam nogi a one modliły się o skurcze ... jednej pomógł balonik. Mam nadzieje, że za chwile siezacznie

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Z waledy, ten dla kobiet w ciąży. Bardzo mi się podoba jego zapach. I skóra jest bardzo fajna po nim. Nawet pokrzywka mi się zmniejszyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cena mnie zniechęciła, najważniejsze , że Tobie pomógł
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 15:20   #1844
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja też kupuję normalne rzeczy na po ciąży na oko głównie na transmisjach online. Ostatnio kupiłam spódniczkę mini z ekoskóry i landrynkowy sweterek żeby wyglądać jesienią choć trochę jak laska 🤣🤣🤣 póki co spódniczkę mogę wciągnąć do bioder

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Mnie ta końcówka ciąży dobija a do terminu z usg jeszcze 3 tygodnie. Nawet jak dłużej poleżę to później wszystko mnie boli. Już bym chciała wrócić do normalnej sprawności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja nie mogłam się oprzeć lawendowej serii z H&M bo kocham ten kolor Kupiłam krótki kombinezon i sukienkę z bufkami - jeszcze na lato.

No mi też wstać jest ciężko jak poleżę czy posiedzę.. Biodra mnie bolą, dopiero jak się rozruszam to mija. Dobrze na piłce posiedzieć zamiast na kanapie.
Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Haha ja też mam mnóstwo nowych ubrań "po ciąży" liczę na to, że moje +20 kg zniknie szybko


Dziś u mnie 38+0, już by mogło się zacząć... Ja się w ogóle nie oszczędzam, no ale trudno się oszczędzać przy 2,5 latku liczę, że moje plany na sn po cc się powiodą, może właśnie dzięki tym ciągłym spacerom i gonitwach za nim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie 38+5.
No ja też mam już +20 kg, się zważyłam...
Najlepsze jest to,że nie wiem gdzie te kg są, bo oprócz brzucha i cycków to nie widać żebym przytyła..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 15:39   #1845
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Ciekawe czy po ciąży będziemy się mieścić we wcześniejsze ubrania.

U mnie dziś 38+2 i 13 kg na plusie.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 15:40   #1846
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
A ja nie mogłam się oprzeć lawendowej serii z H&M bo kocham ten kolor Kupiłam krótki kombinezon i sukienkę z bufkami - jeszcze na lato.

No mi też wstać jest ciężko jak poleżę czy posiedzę.. Biodra mnie bolą, dopiero jak się rozruszam to mija. Dobrze na piłce posiedzieć zamiast na kanapie.U mnie 38+5.
No ja też mam już +20 kg, się zważyłam...
Najlepsze jest to,że nie wiem gdzie te kg są, bo oprócz brzucha i cycków to nie widać żebym przytyła..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko woda! Będziemy sikały po porodzie i karmiły, i zejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 15:54   #1847
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

U mnie +11 kg, ale i przed ciążą było co zrzucać bo zostało po poprzedniej. Dam sobie trochę czasu po porodzie a później długie spacery planuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 16:05   #1848
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Współczuje. Ze mną 3 leżały właśnie po terminie, ja zaciskałam nogi a one modliły się o skurcze ... jednej pomógł balonik. Mam nadzieje, że za chwile siezacznie



Cena mnie zniechęciła, najważniejsze , że Tobie pomógł
Jak zobaczyłem cenę to też nie byłam zachwycona ale tak mnie swędziało wszystko, że jednak się zdecydowałam.

Ja przytyłam na razie 16 kg. nigdy wcześniej nie wazylam tyle co teraz. Ale najbardziej mi poszło wszystko w tyłek. Nie wiem jak ja się zmieszczę w moje spodnie przed ciążą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 16:26   #1849
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 689
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Wstałam dziś z ponurym humorem, że znowu muszę do labu jechać na badanie alatu, bo wyszedł mi ostatnio za wysoki. Jadąc słuchałam radia i był konkurs. Po podjechaniu pod przychodnię stwierdziłam, że napiszę smsa do radia. W konkursie chodziło o to żeby przekonać prowadzących, że to właśnie do mnie powinny trafić bilety na mistrzostwa w żużlu. I wiecie co, jak mi pielęgniarka pobierała krew to miałam tel z radia, że wygrałam hehe od razu lepszy humor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

byłam dziś na pedi, we wtorek idę na uzupełnienie rzęs i manicure, w środę na depilację i mogę rodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-23, 16:26   #1850
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
A ja nie mogłam się oprzeć lawendowej serii z H&M bo kocham ten kolor Kupiłam krótki kombinezon i sukienkę z bufkami - jeszcze na lato.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pochwal się, ja kupuje, ale pod warunkiem, że można karmić piersią ;-) i wszystko co nie można chowam ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 16:26   #1851
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 689
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

o ubraniach po ciąży nawet nie myślę... też mam 20+

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 16:52   #1852
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
o ubraniach po ciąży nawet nie myślę... też mam 20+

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będziemy się wspierać, dziewczyny założymy sobie rywalizację na Endomondo np.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 16:53   #1853
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
Gratulacje

byłam dziś na pedi, we wtorek idę na uzupełnienie rzęs i manicure, w środę na depilację i mogę rodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to będziesz odstrzelona na porodówce.

Ja pedi zrobię sobie sama po porodzie.

Przypomniałaś mi, że muszę ściągnąć hybrydę z rąk. Już tak zbieram się od kilku dni i się zebrać nie mogę.
Zrobię sobie chyba takie bezbarwne - sama baza i top. Bo bez tego, to mi się zaraz połamią, a nie mam żadnej odżywki ani lakieru bezbarwnego w domu.
Zresztą i tak muszę skrócić moje szpony, bo jeszcze dziecku zrobię krzywdę.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 16:57   #1854
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
Gratulacje

byłam dziś na pedi, we wtorek idę na uzupełnienie rzęs i manicure, w środę na depilację i mogę rodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ja się dzisiaj umówiłam na pedi na koniec lipca. Mąż zdziwiony po co ... chwile myślałam, ale stwierdziłam, że coś z tego życia muszę mieć ;-)

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
o ubraniach po ciąży nawet nie myślę... też mam 20+

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Większość kilogramów urodzisz mi zostały może ze 2 a nadal połóg trwa

Dziecko wykąpane przez tatę, teraz muszę pazurki jej ogarnąć
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 17:28   #1855
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Super ja się dzisiaj umówiłam na pedi na koniec lipca. Mąż zdziwiony po co ... chwile myślałam, ale stwierdziłam, że coś z tego życia muszę mieć ;-)



Większość kilogramów urodzisz mi zostały może ze 2 a nadal połóg trwa

Dziecko wykąpane przez tatę, teraz muszę pazurki jej ogarnąć
Pewnie, warto się poczuć choć odrobinę kobieco ja byłam na pedi w poniedziałek a szybki mani, czyli piłowanie robiłam dziś sobie sama, bo paznokcie wołały o zlitowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 17:33   #1856
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Justysia mi udał się vbac, ale nie miałam żadnych przeciwwskazań.
Pamiętaj, że to że źle znioslas pierwsza CC, wcale nie oznacza, że z drugą będzie tak samo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Panna Felicjana ja hybrydę miałam ściągać w sobotę, urodziłam w środę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 17:46   #1857
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Wstałam dziś z ponurym humorem, że znowu muszę do labu jechać na badanie alatu, bo wyszedł mi ostatnio za wysoki. Jadąc słuchałam radia i był konkurs. Po podjechaniu pod przychodnię stwierdziłam, że napiszę smsa do radia. W konkursie chodziło o to żeby przekonać prowadzących, że to właśnie do mnie powinny trafić bilety na mistrzostwa w żużlu. I wiecie co, jak mi pielęgniarka pobierała krew to miałam tel z radia, że wygrałam hehe od razu lepszy humor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super

U mnie +12-13 kg więc się cieszę bo poprzednią ciążę kończyłam z +20kg

Jestem ledwo żywa, zaraz odpadną mi nogi bo 5 h łaziłam po zoo aż jestem w szoku że dałam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 17:50   #1858
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Ja miałam nadzieję, że doczekam z paznokciami do porodu, ale nie, więc wczoraj się zmusiłam, żeby obciąć. Zwłaszcza nogi były koszmarne, zresztą już nie mogłam tylko domalować kolejnej warstwy lakieru, tylko musiałam zmyć i pomalować od nowa. O dziwo się udało

Co do kilogramów to jest różnie, moja mama przytyła 22, nie ćwiczyła, bardzo mało chodziła na spacery (ostra zima, to spacer ile wytrzyma pielucha a potem do domu), nie karmiła i nie stosowała diety - i schudła jakoś ekspresowo. W sumie na zdjęciach letnich sprzed ciąży i po wygląda praktycznie tak samo, więc spoko. Ja podejrzewam, że nawet trochę zrzuciłam w ciąży jakieś nadmiary, więc po połogu będę ważyć mniej niż przed ciążą (no, z poprawką na karmienie). Tylko z ciuchami dalej nie wiadomo, koleżanka np. bardzo schudła na twarzy i bardzo przytyła w biodrach - w sumie po prostu jej się budowa mocno pozmieniała.

To ja na razie będę pomału wracać do rzeczy sprzed ciąży i tylko najwyżej dokupię jakieś niezbędne rzeczy. Pewnie jak karmienie wypali to się zaopatrzę w jakieś bardziej praktyczne ubrania, ale też po domu potrzebuję tylko kilka rzeczy a poza domem nie będę karmić, to może nic nie będzie trzeba.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 17:58   #1859
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Ale super

U mnie +12-13 kg więc się cieszę bo poprzednią ciążę kończyłam z +20kg

Jestem ledwo żywa, zaraz odpadną mi nogi bo 5 h łaziłam po zoo aż jestem w szoku że dałam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podziwiam, mi by chyba brzuch odpadł

Pewnie zaraz po porodzie się nie zmieścimy we wszystkie ciuch sprzed ciąży, ale minie parę tygodni i będziemy jeszcze szczuplejsze niż przed ciążą. Będą spacerki non stop, nie będzie czasu zjeść... Damy radę Teraz nie bardzo możemy, ale z wózeczkiem trzeba będzie zasuwać, kilometry robić

Widzę, że wiele z Was robi sobie paznokcie na poród, a ja nie wiem czy w szpitalu nie będą mieć o to pretensji.. Mi siostra zrobiła tydzień temu pedi, ale po wielkich namowach, bo twierdzi, że już powinnam być gotowa do szpitala i nie mieć pomalowanych.. A ja jej na to: rób, za 2 tyg zdejmę na spokojnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Pochwal się, ja kupuje, ale pod warunkiem, że można karmić piersią ;-) i wszystko co nie można chowam ;-)
Nie do końca, ale można opuścić łatwo dekolt

https://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0901804002.html
https://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0871581002.html
https://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0850641002.html
https://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0856310006.html jeszcze taką tylko białą bo mam czarna i jest super, nawet teraz na mnie pasuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 18:03   #1860
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Podziwiam, mi by chyba brzuch odpadł

Pewnie zaraz po porodzie się nie zmieścimy we wszystkie ciuch sprzed ciąży, ale minie parę tygodni i będziemy jeszcze szczuplejsze niż przed ciążą. Będą spacerki non stop, nie będzie czasu zjeść... Damy radę Teraz nie bardzo możemy, ale z wózeczkiem trzeba będzie zasuwać, kilometry robić

Widzę, że wiele z Was robi sobie paznokcie na poród, a ja nie wiem czy w szpitalu nie będą mieć o to pretensji.. Mi siostra zrobiła tydzień temu pedi, ale po wielkich namowach, bo twierdzi, że już powinnam być gotowa do szpitala i nie mieć pomalowanych.. A ja jej na to: rób, za 2 tyg zdejmę na spokojnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Nie do końca, ale można opuścić łatwo dekolt

https://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0901804002.html
https://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0871581002.html
https://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0850641002.html
https://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0856310006.html jeszcze taką tylko białą bo mam czarna i jest super, nawet teraz na mnie pasuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też podziwiam. Krótkie spacery już są dla mnie męczarnią.


Ja pedi zrobiłam ze 4 tygodnie temu i mam jakiś odrost, ale póki co nie jestem w stanie ich ogarnąć, więc muszą zostać takie jakie są. Zresztą przy porodzie mają znaczenie tylko paznokcie u rąk, a nie u nóg. A i to tylko w przypadku podania znieczulenia czy cc.
No ja na wszelki wypadek nie będę robić koloru na dłoniach, bo to nigdy nie wiadomo.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-09 13:02:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.