Zakończony Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Remington! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-20, 11:08   #31
marta_1234
Raczkowanie
 
Avatar marta_1234
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 83
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Jak pewnie większość osób na forum odnalazłam ulubiony kosmetyk poprzez testowanie wizażowe Pokochałam od pierwszego użycia szampon i odżywkę Tresseme. Włosy, moje kochane "siano", przestało być sianem i zyskały fantastyczny naturalny blask. Jeśli chodzi o triki makijażowe to wreszcie liczne artykuły przekonały mnie do kupienia beautyblendera, co prawda nie tego oryginalnego, ale zainwestowałam w jego naśladowcę, gąbeczkę "made in sephora", która też dobrze się sprawdza.
marta_1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 13:32   #32
Aleksandra1504
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Jesli chodzi o mnie to Wizaż jest dla mnie kopalnią wiedzy. To dzięki tej stronie dowiedziałam się wiele ciekawostek, porad oraz poznałam wiele nowych produktów, które zrewolucjonizowały moje dotychczasowe próby walki o zdrowe włosy. Włosomaniactwo zajmuje coraz to ważniejszą rolę w moim życiu własnie dzięki tej stronie. Poznałam tu wiele produktów. Dzięki opiniom Wizażanek oraz ich ocenom zaopatrzyłam się w hity, które o dziwo podpasowały moim włosom. Wiele ludzi, wiele opinii a moje włosy coraz to w lepszym stanie. Wracając do pytania na bieżąco sledzę artykuły w zakładce fryzury i tam własnie odkryłam wiele przydatnej wiedzy, którą stosuję do dzisiaj. Moją ulubioną autorką artykułów jest Milena Majak, dzięki której w końcu wzięłam się za swoje włosy. Trików, które poznałam dzięki jej artykułom jest sporo ale napiszę tutaj o moich faworytach. Wiedza ta jest powszechnie znana, ale nie mi .. do czasu gdy przeczytałam porady na tej stronie.

Jednym z nich jest użycie balsamu do ciała - na włosy .. tak na włosy. Gdy skończył mi się szampon i nie miałam w domu nic czym mogłabym umyć włosy a były one w opłakanym stanie przypomniałam sobie o tym artykule i o dziwo .. pomogło! Nie należy jednak stosować tego triku za często bo może przetłuszczać ale na awaryjne sytuacje sprawdza się w sam raz. Może też zadziałać jako maseczka ale moim zdaniem należy być ostrożnym bo nie każdy skład pasuje wszystkim włosom.

Podobnym bardzo trikiem jest użycie płynu do higieny intymnej jako szamponu. Z racji tego, że jest delikatny i ma łagodny skład swietnie sprawdza się do mycia włosów. Moim faworytem, zapewne tak jak większosci Wizażanek jest Facelle z Rossmanna, który można kupić za grosze a wykorzystać na wiele sposobów. Wiedza ta była i jest strzałem w dziesiątkę, ponieważ za niewielkie pieniądze można skolekcjonować fajny zestaw do pielęgnacji.

Innym ciekawym sposobem jest użycie pudru transparentnego zamiast suchego szamponu. Zanim przyzwyczaiłam się do używania szamponu trik ten był zdecydowanie moim faworytem, ponieważ w szybki i łatwy sposób matowił przetłuszczające się u nasady włosy, Wystarczyło przejechać pędzlem po głowie w delikatny sposób i w kilka sekund fryzura była uratowana. Na początku pomysł ten wydawał mi się dziwny ale po pierwszej próbie zmieniłam zdanie. Ten trik polecam z całego serducha! (szczególnie gdy mamy tylko puder w torebce a nie szampon).

Kiedys miałam włosy proste jak druty a marzyłam o kręconych .. znalazłam wtedy artykuł o lokach robionych na opasce ->(https://wizaz.pl/Fryzury/Loki-na-opaske-do-wlosow) To był hit . Po obejrzeniu filmiku postanowiłam zrobić cos takiego u siebie. 2 opaski, trochę cierpliwosci i piękne loki <3

Ostatnim trikiem, o którym chcę wspomnieć a naprawdę warto o nim napisać jest plopping. Czytając artykuły jakies 2/3 lata temu na Wizaż trafiłam na stronę, gdzie zachwalana jest metoda ręcznikowania a raczej koszulkowania włosów. Z racji tego, że moje włosy były mega proste pominęłam ten artykuł bo wiedziałam, że do niczego się nie przyda.. bo jak moje proste włosy mogą się nagle stać kręconymi. Obecnie włosomaniactwo sprawiło, że mam włosy falowane, nawet z tendencją do kręconych. Przypomniałam sobie o tym artykule i wyszperałam w internecie więcej informacji na ten temat. Nikt by nie pomyslał, że ta metoda idealnie sprawdzi się na moich włosach i że niepozorny i zapomniany artykuł przyczyni się do stworzenia burzy loków na mojej głowie Plopping to nic innego, jak umieszczenie wszystkich świeżo umytych włosów na czubku głowy i zwinięcie w odpowiedni materiał (najlepiej bawełniany T-shirt). Zanim jednak to zrobimy należy użyć produktu do stylizacji, który wzmocni efekt (np. odżywka bez spłukiwania lub mój faworyt glutek z siemienia lnianego) Instruktaż jak dokładnie zrobić plopping można znaleźć w internecie. Należy jednak pamiętać by potem nie rozczesywać włosów bo nie uzyskamy odpowiedniego efektu.

Wizaż, tak jak wspominałam na początku jest moją kopalnią wiedzy i swietną stroną, dzięki której zaczęłam dbać o swoje włosy. Poznałam tu wiele trików, przeczytałam setki opinii na temat kosmetyków. Teraz jestem jedną z całej wielkiej grupy Wizażanek i będę się dzielić swoją wiedzą ( a raczej dopiero zacznę. Dzięki Wizaż !
Aleksandra1504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 13:36   #33
jagodam77
Przyczajenie
 
Avatar jagodam77
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 8
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Znalazłam na Wizażu pewien trik, który na początku wydawał się absurdalny, pomyślałam wręcz co za głupota! Ale zaryzykowałam. Był to artykuł o ujędrnianiu twarzy butelkami. Pomyślałam że spróbuję tej metody przez tydzień. I zobaczę co i jak. A że na mojej skórze nie pękały naczynka więc uznałam to za przyzwolenie na dalszy eksperyment. I powiem szczerze że po miesiącu byłam bardzo zaskoczona, to działało!Chodzi głównie o zassanie powietrza i przeciągnięcie go po całej twarzy. Stosowałam to również na podbródku, który jest moim mankamentem. Powiem wam że cera wyraźnie była ujędrniona, poprawił mi się cały kontur twarzy i zmniejszył się ten nieszczęsny podbródek! Cera się ożywiła i nabrała kolorytu, nie jestem już szara jak mysz! Ten trik pomógł mi! Jest on moim najlepszym hitem, jaki wypróbowałam z naszego wizażowego portalu. Dziewczyny, tylko jedna rzecz jest jasna! Jeśli po pierwszym razie zobaczycie pękające naczynka zaprzestańcie koniecznie! Przecież nie każda z nas ma taką samą cerę. Pozdrawiam serdecznie wszystkie Wizażanki!
https://wizaz.pl/Pielegnacja/jak-ujedrnic-policzki
jagodam77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 14:01   #34
aleksandra_madam
Przyczajenie
 
Avatar aleksandra_madam
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Moja przygoda z Wizaż.pl zaczęła się dawno temu, lecz siedziałam po cichutku, nie odzywając się i jedynie przeglądając artykuły. W końcu uznałam, że dłużej tak być nie może! Muszę przecież wreszcie opowiedzieć, jaki trik urodowy poznałam dzięki tej wspaniałej stronie

Już od dłuższego czas interesuje się nie tylko koreańską, co ogólnie azjatycką pielęgnacją, gdzie odmładzające masaże są bardzo popularne, lecz jakoś nigdy nie byłam do nich przekonana. Jednakże, trik, który postanowiłam wreszcie zastosować w swojej codziennej pielęgnacji znalazłam w filmiku pani Ani Małeckiej w artykule ,,Jak zrobić odmładzający masaż twarzy w domu?" (https://wizaz.pl/Pielegnacja/Jak-zro...-twarzy-w-domu).

Już od roku stosuje pokazany przez panią Anię masaż (codziennie wieczorem po demakijażu, przy nakładaniu toników, emulsji, esencji, serum i kremu), by pobudzić wszystkie komórki i komóreczki do działania! Nie tylko moja skóra stała się bardziej jędrna (borykałam się z drobnymi problemami z elastycznością!), ale również dzięki relaksacyjnym właściwościom masażu, odkryłam, ze chodzę spać spokojniejsza i weselsza! Masaż codziennie zajmuje mi kilka minut, a jego efekty są fenomenalne!

Polecam każdemu, bez wyjątków, a zwłaszcza osobom, które tak jak ja nie tylko dbają o dobry stan swojej cery, ale również duszy!
aleksandra_madam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 14:20   #35
justyna_giera
Dżastinka
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Moim ulubionym trikiem urodowym, który poznałam dzięki Wizaż i który często stosuje jest sposób na osiągnięcie koloru nude na ustach. Najpierw należy zrobić delikatny peeling ust, aby usunąć martwy naskórek (można to też zrobić za pomocą szczoteczki do zębów i odrobiny balsamu nawilżającego). Przed nałożeniem pomadki należy dać na usta odrobinę podkładu, który zgasi naturalny kolor ust.
justyna_giera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 14:38   #36
41a5bb885ce8145655f630d001d26af06a407e05_5ea8b5725a150
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

która zamieściła wpis dotyczący mycia pędzli. Przy codziennym makijażu higiena tych przedmiotów jest niezmiernie istotna. Skóra się poci, pojawiają się na niej zmiany zapalne, złuszcza się martwy naskórek. Pędzle dotykają całej twarzy, przenosząc bakterie. Dzięki wizaz.pl zainteresowałam się tym tematem i bardzo dbam o higienę i dezynfekcję pędzli, a zaskórników i mikrocyst jest coraz mniej! Niezmiernie jestem Wam za to wdzięczna <3
41a5bb885ce8145655f630d001d26af06a407e05_5ea8b5725a150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 14:59   #37
adaxoxo33
Przyczajenie
 
Avatar adaxoxo33
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Dzięki wizażowi poznałam Lancome. Miałam zaszczyt wziąć udział w teście cudownego serum, dzięki któremu pielęgnacja mojej skóry zmieniła się o 180°.
Kobieta po 30 żyjąca w dużym mieście, gdzie wymaga się od nas nienagannego wyglądu. Skóra musi byc młoda i świeża. a z twarzy nie może schodzić nam uśmiech. Nie chce się poddać presji miasta i otaczających mnie sztucznych tworów czyjejś wyobrażni. Chce byc sobą, a przyszłość i piękno mojej skóry powierzam Lancome. ️ Pokochałam to serum od pierwszego użycia. Lekka formułą, która wchłania się do matu, co w przypadku stosowania go na dzień jest mile widziane. Skóra jest natychmiast ujędrniona i wygładzona, to jest mój photoshop w kroplach. Pory są zredukowane, skóra jest gęstsza i sprężysta. ️Po kilku dniach zauważyłam, że skóra nabiera zdrowego blasku. Jest nawilżona i dotleniona. Drobne linie zniknęły, skóra jest zdecydowanie młodsza. Uwielbiam obserwować to jak zmienia się moja skóra i jaką przyjemność sprawia mi ta zmiana. ️ Nie jestem idealna, bo w nie nie wierzę, ale dzięki Lancome czuję, że robie dla swojej skóry to co najlepsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adaxoxo33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-20, 16:16   #38
paulus9701
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Osobiście uważam, że wszelka siła tkwi w prostocie. Dzięki wizażowi poznałam wiele świetnych trików, jednak najlepszym okazał się oczywiście ten najprostszy.

Uwielbiam dbać i stylizować swoje włosy, jednak zawsze miałam problem z ich "oklapywaniem'. Receptą na to okazały się nie najlepsze szampony i produkty do stylizacji, ale zwykły patent polegający na suszeniu włosów głową w dół! Banalnie proste i oczywiste, a okazało się najlepszą i najskuteczniejszą metodą. Pomagała mi w tym oczywiście niezawodna suszarka marki Remington, z której jestem bardzo zadowolona i z wielką chęcią wypróbowałabym inne produkty!
paulus9701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 16:59   #39
ZanetaWieczorek
Przyczajenie
 
Avatar ZanetaWieczorek
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Przyznam, że dopiero od niedawna jestem stałym bywalcem na Wizaż.pl. Wcześniej zaglądałam tu tylko z nudów, jednak do czasu!

Dzięki Wizaż dowiedziałam się jak mogę poradzić sobie z moimi niedoskonałościami na twarzy. Cera mieszana to jedna z bardziej wymagających, a dbanie o nią to nie lada wyzwanie. Wizaż podsunęło mi rozwiązanie samo- otrzymałam w ramach konkursu szczoteczkę soniczną Foreo Luna mini 2. Jest to dla mnie największe odkrycie tego roku, jeśli chodzi o pielęgnację skóry!

Ponadto śledzę też informacje o trikach makijażowych. Wizaż podsuwa świetne pomysły, dzięki którym wyglądam jak milion dolarów, wydając naprawdę niewiele
ZanetaWieczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 17:39   #40
kj00132
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Odkąd pamiętam, moją zmorą były nieestetycznie wyglądające wągry na nosie. Próbowałam wszelkich sposobów, jednak większość zawodziła, albo dawała krótkotrwały efekt. Pomógł mi artykuł na wizażu , który dawał sposób na zaskórniki, a była to..... maseczka z żelatyny i mleka! To był hit, który stosuję do dnia dzisiejszego !

Polecam wizaz.pl, pokazuje wiele sposobów i urodowych tricków, pozwala testować produkty, a przede wszystkim... zrzesza grupę wspaniałych osób, których rady bardzo sobie cenię
kj00132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 17:48   #41
Gugus007
Raczkowanie
 
Avatar Gugus007
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 226
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Drogi wizażu jesteśmy ze sobą już 10 lat jeszcze z nikim tak długo nie byłam w związku jak z wami zaczynałam naszą wspólną przygodę od szukania sposobu na uporczywy cellulit , gdzie cudownym trikiem okazał się peeling kawowy i foliowanie, które okazało się genialne dzięki uzyskanym efektom mogłam zachęcić do tego inne zdesperowane dziewczyny , które szukały pomocy u was na forum, gdzie nawiązałyśmy niesamowitą więź i przyjaźń, To dzięki Wam możemy zobaczyć najnowsze triki , kosmetyki , sposoby na walkę z każdym kobiecym problemem. Nasza "forumowa" społeczność czasem okazuję się lepsza , niż niejeden lekarz czy "doktor Google".

Życzę Wam , a zarazem nam kolejnych lat spędzonych na poszukiwaniu najnowszych trendów,które pomagają nam na co dzień stawać się coraz piękniejszymi .
Dziękujemy za forum , na którym możemy stale motywować siebie do osiągania coraz lepszych efektów , czy też po prostu za to ,że możemy dzięki Wam stworzyć naszą kobiecą społeczność :jupi :
Gugus007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-20, 18:01   #42
paul_t
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Zawsze przed zakupem nowego, nieznanego produktu do makijażu czy też kosmetyku do pielęgnacji zaglądam na WIZAŻ by sprawdzić czy dana rzecz jest warta zakupu.

Pamiętam, że gdy zawsze robiłem maseczki z glinki nie dbałem o to, czy zaschnie ona na mojej twarzy czy też zmyję ją, gdy będzie jeszcze mokra. To właśnie dzięki Wizażankom dowiedziałem się, że maseczki z glinki powinny być na twarzy zawsze wilgotne i podczas ich 20 minutowego działania powinniśmy spryskiwać je wodą, by utrzymać ich wilgotność i nie dopuścić do ich wyschnięcia!

Dzięki temu trikowi, już nigdy po zmyciu maseczki z glinki moja twarz nie była czerwona i ściągnięta!

Dziękuję wam WIZAŻANKI!

Edytowane przez paul_t
Czas edycji: 2018-07-20 o 18:10
paul_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 18:33   #43
magda_lenka_
Magdalena
 
Avatar magda_lenka_
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Kreska na powiece

Strona wizaż.pl uratowała mnie przed ważną imprezą, kiedy postanowiłam zaszaleć i namalować sobie kreskę na powiece (chciałam wykonać makijaż wieczorowy). Nigdy nie potrafiłam narysować idealnej kreski, zawsze albo ją rozmazywałam na powiece albo wychodziła mi za gruba. Towarzyszył mi również problem znany chyba każdej kobiecie - nawet jeżeli na jednym oku udało mi się ją w miarę dobrze wykonać to na drugim już nie Jednak wtedy powiedziałam sobie, że muszę w końcu się nauczyć. Wpisałam w Google hasło "jak narysować idealną kreskę" i pierwszy wynik, jaki mi się pojawił to był artykuł na Waszej stronie. W artykule zamieszczony był filmik, na którym to zostało krótko i łatwo przedstawione. Bardzo mi to pomogło, zresztą od tamtego momentu zostałam Waszą stałą czytelniczką.
magda_lenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 21:32   #44
patrycja901127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Moje Kochane - dla Mnie WIZAŻ o skarbnica wiedzy!
Moje ulubione ,,triki urodowe", które gdzieś tam odkryłam przeglądając stronę wizaż to:
Po pierwsze --> domowy peeling na bazie tylko 3 składników takich jak: miód, owoce malin i herbata miętowa. Gdy połączę składniki według tajnej receptury, nakładam go na skórę i dokładnie wcieram w skórę.Trzymamy peeling na skórze od 10-15 minut.Po upływie czasu skórę myję zimną wodą i osuszam ręcznikiem i gotowe. Moja skóra w mig staje się piękniejsze, wygładzone, nawilżone i rozpieszczona .
Po drugie--> GIMNASTYKA - wystarczy być naturalną i nie bać się okazywać swoich emocji. Nie dość, że poprawia to komfort naszego życia, to jeszcze pozytywnie wpływa na stan skóry. Taka rozgrzana, wyćwiczona skóra jest lepiej ukrwiona i doskonale absorbuje cenne składniki zawarte w kosmetykach. Jest pięknie napięta i rozświetlona, odwdzięczając się nam za szczęście, ład i harmonię w naszym życiu.
patrycja901127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 21:45   #45
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Moim ulubionym trickiem urodowym poznanym dzięki Wizażowi jest zasada "im mniej tym lepiej" czyli minimalizm kosmetyczny. To podejście zdecydowanie pomogło mojej skórze i włosom a przede wszystkim szufladom i półkom w mieszkaniu oraz portfelowi. No i kosmetycznych rozczarowań mam teraz o wiele mniej.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 21:59   #46
bozena901127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Moje naj...naj...naj..najbardz iej ulubione triki!!!
1. Trik pielęgnacyjny, czyli mycie twarzy miodem Najlepiej sprawdzają się do tego miody naturalne z zaufanej pasieki. Ale jeśli nie macie takich pod ręką jak najbardziej mogą być te z marketu. Miód ma działanie antybakteryjne, oczyszczające i nawilżające. Za pomocą miodu można też wykonać peeling lub maseczkę Samo dobro Polecam! <3
2. Trik makijażowo – pielęgnacyjny – własnoręcznie robiony puder z mąki ziemniaczanej, glinki czerwonej oraz glinki zielonej. Taki puder robię w proporcji 2:1:1 (np. 2 łyżeczki mąki i po jednej łyżeczce glinek). Mąka ziemniaczana pochłania nadmiar sebum i sprawia, że skóra w dotyku staje się jedwabista. Zielona glinka działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Natomiast glinka czerwona ogranicza powstawanie zaczerwienień, a dzięki zawartości tlenku żelaza daje efekt lekkiej, naturalnej opalenizny. Jest to dobra alternatywa dla drogiego pudru
P.S. Trudno mi było wybrać jeden!
bozena901127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 23:14   #47
pindapindacool
Raczkowanie
 
Avatar pindapindacool
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tu i Tam
Wiadomości: 427
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Ja dzieki wizażowi dowiedziałam sie o takim dobrodziejstwie jak rozjasniacz sally hansen który idealnie spisuje sie do rozjasnienia ciemnych włosków na całym ciele .
Drugim kosmetykiem poznanym dzieki wizazowi jest korund kosmetyczny .
Gdyby nie wizaz nawet bym na niektóre kosmetyki nie spojrzała.
pindapindacool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 04:39   #48
kinga255
Przyczajenie
 
Avatar kinga255
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Pustków
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Dla mnie odkryciem było magiczne "błotko"- domowa pasta do czyszczenia zębów. Wiadomo najlepszym makijażem jest uśmiech . Uwielbiam małą czarna a jak wiadomo niestety brudzi zęby. Dzięki tej mieszance pozbyłam się osadu i zęby wyglądają jaśniej -piękniej i zdrowiej. Buzia zyskała blasku i odjęło mi latMogę uśmiechać się szeroko i bez obaw że coś mnie szpeci . Dziękuje ;**
kinga255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 04:47   #49
arturionidas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Puszące się włosy zawsze mam z tym problem dzięki wam już pozbyłam się tego uciążliwego problemu.
Wyciągnąć z torebki krem do rąk (warto go mieć zawsze przy sobie, nie tylko po to, by dać ulgę skórze na dłoniach), rozsmarować jego niewielką ilość i wetrzeć we włosy. Dla pewności lepiej je związać (jeśli długość Ci na to pozwala) np. w kok i schować pod kaptur/czapkę. Po przyjściu w docelowe miejsce wystarczy rozplątać oraz rozczesać i już wszystko powinno być w porządku!
arturionidas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-21, 11:21   #50
sundaville
Rozeznanie
 
Avatar sundaville
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 881
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Mój ulubiony trik poznany dzięki Wizażowi:
Olejowanie włosów

Nieprzerwanie od pięciu lat olejuje włosy przeróżnymi olejami. Moje ulubione to lniany, łopianowy z czerwoną papryką Green Pharmacy oraz indyjska Amla

Nakładam je na całą długość i skórę głowy, łączę ze sobą lub z maskami, odżywkami, naftą kosmetyczną.

Dzięki temu moje włosy są miękkie, puszyste, lśniące, wyglądają na zdrowsze

Kocham olejowanie i nigdy z niego nie zrezygnuje
sundaville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 19:01   #51
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Dzięki portalowi wizaż.pl poznałam świetne działanie pudru dla niemowląt - Babydream lub Nivea.

Nie mam dzieci, za to sama już nie wyobrażam sobie bez niego życia. Kosztuje niewiele, pięknie pachnie i cudownie się sprawdza jako puder matujący do twarzy.
Z racji tego, że mam tłustą cerę, to od zawsze moją zmorą było świecenie się jej. Puder w połączeniu z podkładem Revlon Colorstay (który też odkryłam dzięki wizażowi) sprawiają, że na wiele godzin mogę zapomnieć o poprawianiu makijażu.
Drugie zastosowanie tegoż pudru, to suchy szampon. Wystarczy niewielka ilość nałożona na włosy, by odzyskały świeżość.

Pomaga mi to zaoszczędzić na pudrach do twarzy i suchych szamponach. Już nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłam któryś z tych produktów.



Kolejnym trikiem, poznanym na wizażu jest używanie ręczników papierowych lub papieru toaletowego jako bibułek matujących. Idealnie się sprawdzają, zbierają nadmiar sebum z twarzy. Wystarczy tylko kilka ruchów i znów dobrze wyglądam, bez znienawidzonego świecenia.


Jeszcze jednym hitem, odkrytym tutaj jest dla mnie wcierka do włosów marki Jantar. Dotychczas miałam słabe, cienkie włosy. Nic mi nie pomagało, żadne odżywki, łykanie skrzypu czy pokrzywy. Dopiero po regularnym wcieraniu na noc wcierki z bursztynu moje włosy nabrały objętości, pojawiło się mnóstwo baby hair i co najważniejsze - włosy w końcu przestały tak wypadać!


Zdecydowanie mogłabym wymienić jeszcze wiele, natomiast powyższe triki były dla mnie bardzo ważnym odkryciem. Pozarażałam nimi wręcz moje koleżanki, które też zaczęły wchodzić na wizaż szukając porad czy opinii.
Oby wizaż służył nam jeszcze przez długie lata.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 19:10   #52
kerocna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Mój NAJ NAJ NAJ NAJ NAJulubieńszy trik urodowy EVER, który znalazłam w serwisie Wizaż to sposób na utrwalenie fryzury naturalnymi sposobami. Natknęłam się na niego gdy szukałam inspiracji urodzinowych dla mojej córeczki i chciałam poszaleć z fryzurami Jubilatki i jej koleżanek-gości ale zależało mi na tym by nie fundować maluchom lakierów i pianek. I tak oto dowiedziałam się, że siemię lniane jest I D E A L N E i N I E Z A S T Ą P I O N E jeśli chcemy utrwalić fryzurę. To działaaaaaaaaaaaaaa! Teraz wakacyjną porą również stosuję ten trik nie tylko u moich małych dam!
kerocna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 19:19   #53
Ulka_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Mój ulubiony trik z wizażu? Od zawsze borykam się z małymi, odstającymi baby hair oraz puszącymi się włosami. W żaden sposób nie mogłam sobie z tym problemem poradzić. Dopiero artykuł o fryzurze Kim Kardashian pozwolił mi rozwiązać problem. Trik jest banalnie prosty, spryskuje lakierem grzebień i przeczesuje włosy. 2 problemy rozwiązane za jednym razem! Dziękuje Wizaż!!! <3 <3 <3
Ulka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-21, 19:27   #54
Radoska35
Rozeznanie
 
Avatar Radoska35
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 619
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Pewnie zaskoczę, ale był czas kiedy za te ciekawe rzeczy, które wyczytałam na Wizaż.pl dostałam awans i podwyżkę Mechanizm był prosty, dostałam pracę w sieciówce drogeryjnej, ale jako doradca klienta miałam tak naprawdę nikłą wiedzę o kosmetykach, zabiegach kosmetycznych, pielęgnacji, makijażu...Paradoks prawda No właśnie. I czułam dyskomfort i niedosyt. Bo jak tu doradzać klientkom jak samemu się błądzi? Były oczywiście szkolenia, ale szybko okazało się, że niewystarczające. Jak bardzo uświadomił mi właśnie Wizaż. I oczywiście przyszedł z pomocą. To było jak olśnienie. Znajdowałam tu odpowiedzi na wszystkie pytania i mnóstwo informacji, o których nie miałam pojęcia. Zaczęło się studiowanie portalu po nocach (bo pracowałam zwykle do 20-tej) i prawdziwe uzależnienie. Pozytywne, bo zyskały zarówno klientki jak i moja uroda. Że o zysku w postaci awansu na kierownika sklepu nie wspomnę. To był rok 2009. Wizaż nie był jeszcze tak znany jak dzisiaj. Często polecałam go klientkom jako bezcenne miejsce do poszarzania wiedzy. Kopalnię wręcz. I często zbierałam za to bardzo pozytywne reakcje zwrotne. Dziewczyny zaglądały i były zachwycone. Nic dziwnego, te z trądzikiem, cerą naczynkową, skłonną do przebarwień, czy dojrzałą, często popełniały mnóstwo błędów pielęgnacyjnych. Dzięki Wizażowi radykalnie zmieniały nawyki i zyskiwały. Poza tym bazując na KWC świadomiej robiły zakupy. Tyle tytułem wstępu...Jeśli zaś chodzi o moje korzyści wynikające z przyjaźni z Wizaż.pl, to jest ich sporo (prócz korzyści w pracy), a najważniejsze to zakończona sukcesem walka z przebarwieniami na twarzy. Ileż ja miałam z tego tytułu kompleksów. Dopiero po sesjach z arbutyną, kwasowych, kuracjach z wit. C i retinolem plamki ustąpiły. Jednocześnie świadomą pielęgnacją okiełznałam nadwrażliwość mojej cery, a olejowaniem puszenie się włosów. Odkryłam minerały i kosmetyki azjatyckie. Nie wiem, czy można te rzeczy nazywać trikami, to raczej nawyki pielęgnacyjne, ale to za nie jestem wdzięczna Wizażowi. A co do trików makijażowych to też coś się znajdzie, na przykład konturowanie. Dzięki niemu znikają moje pucate policzki. Albo zagęszczanie rzęs u nasady cieniutkim pędzelkiem zamoczonym w eyelinerze. Wypatrzyłam ten trik, na którymś z tutoriali. Idealne rozwiązanie dla kogoś kto nie radzi sobie z malowaniem jaskółki, ale chce powiększyć optycznie oko. Dla kogoś takiego jak ja...
Radoska35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 02:41   #55
justyna_staszczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Dzięki forum dowiedziałam się o nietypowym zastosowaniu suchego szamponu kiedy to nasze dłonie i stopy są spocone- wówczas należy je spryskać tym kosmetykiem, i problem z głowy. Wyprawia z opresji w sytuacjach stresowych przydaje się zwłaszcza podczas sesji :l ove:
justyna_staszczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 08:04   #56
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Wizaz to kopalnia wiedzy i ciesze się że jest takie miejsce dla wszystkich mądrych kobiet Dowiedziałam się tu mnóstwa nowych rzeczy i ciągle się uczę! Zaczynając od drobnostek w zależności na co jest aktualnie moda - tutaj przeczytałam o ombre w zdobieniu paznokci, czy depilacja pastą cukrową, triki już bardziej zmieniające życie - używaniu olejku (tak!) do golenia - zero podrażnień, skóra mięciutka. Ale to co NAPRAWDĘ zmieniło moją dotychczasową pielęgnacje to wątek dla CG (Curly Girl) Do tej pory moje włosy były kupą siana, z którą nie miałam pojęcia co robić i regularnie nakładałam na nią keratynę (500zł co pół roku u fryzjera to nie takie hop) tutaj dziewczyny mnie uświadomiły, że kręcone włosy to skarb, jedyne czego potrzebują to troszkę innego traktowania i cierpliwości Girl power
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 09:44   #57
mrsagu
Raczkowanie
 
Avatar mrsagu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 145
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Portal wizaż odkryłam, gdy byłam nastolatką! Od tego momentu stałam się zafascynowana kosmetykami, uwielbiałam je testować, stanowiło to moje hobby (i stanowi nadal, jestem od tego nieziemsko uzależniona ) !
Cudo, jakie wynalazłam dzięki tej stronie to zdecydowanie pomadka do ust Isana, Alterra rumiankowa , założę się, że znana już każdej z Was!
Jest to totalny must have w mojej kosmetyczce!
Pomyślicie - pomadka ? pomadka do ust takim wielkim cudem?
ZDECYDOWANIE TAK!

Oprócz tego, że jako produkt do ust spełnia się naprawdę świetnie, jako baza pod szminki także idealnie, nawilża usta , a nałożona na noc sprawi , że nasze usta o poranku będą niesamowicie gładkie!
Oprócz tej swojej "podstawowej" funkcji jest to produkt świetny do rzęs i brwi!
Wielokrotnie szukałam produktu, który pomoże mi zagęścić brwi i sprawi, że moje rzęsy będą dłuższe. Niestety koszt takich produktów był baardzo wysoki. Postanowiłam - spróbuję tego, pomadka kosztuje zaledwie kilka złotych, na promocji kupimy ją nawet za niecałe 3 złote!
I okazało się, że jest to cudo! Po dłuższym okresie, codziennego używania moje brwi zagęściły się naprawdę świetnie, na rzęsach również widzę poprawę , właściwie nie muszę używać tuszu do rzęs

Jest to produkt wart uwagi, nie tylko ze względu na to, że jest mega tani, ale także ,że jest NIESAMOWITY i NIEZASTĄPIONY!
Dziękuję Wizaż, gdyby nie Wy, to musiałabym płacić miliony monet za produkt o podobnym działaniu!

Perełka roku, odkrycie dzięki wizaż
mrsagu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 10:58   #58
fruda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Nie ma lepszego sposobu niż miłość pod każdą postacią. Czy to jest miłość do męża czy miłość do dziecka obydwie działają tak samo. Szczęśliwa i kochająca się rodzina jest lepsza niż lifting. Codzienny widok radosnego i uśmiechniętego dziecka jest lepszy niż najdroższe maseczki. Gonitwa po domu za raczkującym maluszkiem jest lepsza niż ćwiczenia na sali gimnastycznej. Robienie głupich min do dziecka, aby tylko przestało płakać jest lepsze niż użycie kwasu hialuronowego. Śmiech razem ze swoją pociechą jest lepszy niż mezoterapia pod każda postacią. Wielogodzinne spacery na dworze sprawiają, że cera nabiera młodzieńczego wyglądu, zaś drzemki w ciągu dnia razem z maluszkiem ułatwiają nam pozbycie się cieni pod oczami. No i na końcu karmienie piersią wygładza nawet najdrobniejsze zmarszczki i pomaga zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Kobieta wówczas unosi się nad ziemią i emanuje od niej niesamowity blask.
: roza:
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  WP_001298.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  145,9 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
fruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 11:09   #59
hogatka1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Wizaż to skarbnica wiedzy. Często tu zaglądam, żeby się zainspirować. Odkrywam nowości i szukam nowinek ze świata kosmetyków. Triki urodowe - kozieradka na wypadające włosy oraz olejek rycynowy na zmarszczki zamiast botoxu. Takie proste i tanie a efekty rewelacyjne.
hogatka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 11:09   #60
ciusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Wizaz to tak cudowne miejsce w internecie. Dowiedziałam się tutaj wielu przydatnych rzeczy. Najważniejsze są dla mnie wątki związane z trądzikiem, dzięki radą innych kobiet udało mi się zredukować mój problem.
ciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-07 01:25:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.