Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-19, 08:18   #61
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tlusta naczynkowa plus zaskorniaki-jaki wybrac krem?

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Poszperam. Ale chyba dam szansę Psychiogelowi, recenzje są kuszące.
To naprawdę dobrze nawilżający krem
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 08:19   #62
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Cera tlusta naczynkowa plus zaskorniaki-jaki wybrac krem?

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
To naprawdę dobrze nawilżający krem
No to klikam. dam znać, jak wrażenia.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 18:47   #63
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

To i ja się podzielę opinią Niedawno skończyłam krem sylveco nagietkowo-brzozowy, wcześniej miałam sam brzozowy. Na KWC uchodzą za cudeńka, sama napisałam racenzje, jednak po upływie czasu mogę napisać, że jednak nie są to kremy, którymi można się zachwycić. Bardziej natłuszczają niż nawilżają, skóra jest po nich miękka, tyle..

Za to mam pytanie o krem Pierre Fabre Dexeryl Również ma super recenzje, dla mojej buzi niby idealny, bo mam bardzo suchą, jednak ten skład Miała któraś z Was?
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 22:22   #64
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
To i ja się podzielę opinią Niedawno skończyłam krem sylveco nagietkowo-brzozowy, wcześniej miałam sam brzozowy. Na KWC uchodzą za cudeńka, sama napisałam racenzje, jednak po upływie czasu mogę napisać, że jednak nie są to kremy, którymi można się zachwycić. Bardziej natłuszczają niż nawilżają, skóra jest po nich miękka, tyle..

Za to mam pytanie o krem Pierre Fabre Dexeryl Również ma super recenzje, dla mojej buzi niby idealny, bo mam bardzo suchą, jednak ten skład Miała któraś z Was?
Ja nie miałam ale podbijam.. A co nie tak ze składem? Silikony?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 05:42   #65
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja nie miałam ale podbijam.. A co nie tak ze składem? Silikony?
Glycerol, white soft paraffin, liquid paraffin, glycerol monostearate, stearic acid, polydimethylcyclo-siloxane, silicone oil, macrogol 600, trolamin, propyl parahydroxybenzoate (E216), purified water
Dwie parafiny, stearynian kupiłam, nawilża ślicznie, ale boję się, że moja buzia po paru dniach będzie siedliskiem zaskórników
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 07:14   #66
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
Glycerol, white soft paraffin, liquid paraffin, glycerol monostearate, stearic acid, polydimethylcyclo-siloxane, silicone oil, macrogol 600, trolamin, propyl parahydroxybenzoate (E216), purified water
Dwie parafiny, stearynian kupiłam, nawilża ślicznie, ale boję się, że moja buzia po paru dniach będzie siedliskiem zaskórników
Ja się nie znam dokładnie ale przy tych parafinach to w zasadzie niemożliwe żeby krem na dłuższą metę Cię nie zapchał . Nie będzie też nawilżał. Będzie zatrzymywał sebum w skórze zaklejał i chociaż początkowo nie będziesz czuła przesusEnia to stan skóry będzie się pogarszał . Ja tak zachłysmęłam się oliwkową ziają . Nie przegłuszcAła a skóra była miła w dotyku więc wydawało mi się że jest super. Niestety buzię moałam potem zapchaną i totalnie nie nawilżoną)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 09:47   #67
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja się nie znam dokładnie ale przy tych parafinach to w zasadzie niemożliwe żeby krem na dłuższą metę Cię nie zapchał . Nie będzie też nawilżał. Będzie zatrzymywał sebum w skórze zaklejał i chociaż początkowo nie będziesz czuła przesusEnia to stan skóry będzie się pogarszał . Ja tak zachłysmęłam się oliwkową ziają . Nie przegłuszcAła a skóra była miła w dotyku więc wydawało mi się że jest super. Niestety buzię moałam potem zapchaną i totalnie nie nawilżoną)
Dziękuję za opinię Ja mam cerę naprawdę bardzo suchą, a na pewnym blogu (chyba dość profesjonalnym) wyczytałam, że zapchanie występuje tylko u osób z tłustą, zanieczyszczoną cerą, a u osób z normalną, suchą jest ono niemożliwe. Także dziewczyny na KWC, które stosowały krem nie narzekały, więc chyba pozostaje mi sprawdzić na własnej skórze
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-20, 10:03   #68
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię Ja mam cerę naprawdę bardzo suchą, a na pewnym blogu (chyba dość profesjonalnym) wyczytałam, że zapchanie występuje tylko u osób z tłustą, zanieczyszczoną cerą, a u osób z normalną, suchą jest ono niemożliwe. Także dziewczyny na KWC, które stosowały krem nie narzekały, więc chyba pozostaje mi sprawdzić na własnej skórze
Nie wydaje mi się. Moja skóra nie przetłuszcza się niemal wcale. Poza latem ale wtedy chyba też bardziej się poci niż przetłuszcZa. Mimo że nie mam problemów z produkcją sebum mam skłonność do zapychania. Mam lekko rozszerzone pory ( zdjęcie na stronie wcześniej) i skórę która reaguje wysypem na wszystko co ma w składzie silikon.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 17:59   #69
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

A czy przy używaniu tego kremu stosowałaś peelingi enzymatyczne? Czytałam, że niezależnie od kremu, należy dobrze oczyszczać skórę...generalnie załączam link http://scr.hu/0v1l/sczii
pochodzi z blogu 'Kosmostolog'
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 18:10   #70
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
A czy przy używaniu tego kremu stosowałaś peelingi enzymatyczne? Czytałam, że niezależnie od kremu, należy dobrze oczyszczać skórę...generalnie załączam link http://scr.hu/0v1l/sczii
pochodzi z blogu 'Kosmostolog'
Ja czy koleżanka? Ja peelinguje skórę systematycznie
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 18:55   #71
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja czy koleżanka? Ja peelinguje skórę systematycznie
Ty Kurczę szczerze to sama nie wiem, naczytałam się o tej skórze suchej na blogu, więc wykonam eksperyment, i będę smarować się tym kremem tylko w jednej partii twarzy i zdam relację
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-20, 19:01   #72
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
Ty Kurczę szczerze to sama nie wiem, naczytałam się o tej skórze suchej na blogu, więc wykonam eksperyment, i będę smarować się tym kremem tylko w jednej partii twarzy i zdam relację
Daj znać
3 mam kciuki za powodzenie misji
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 08:57   #73
gosia1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 28
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

ja polecam kosmetyki Thalgo, regularnie robie sobie różne zabiegi tej właśnie firmy i stosuje kosmetyki thalgo na codzień, polecam!

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

myślę że powinnaś zadbać o dietę ale również o dobre nawadnianie! może skórę masz za bardzo wysuszoną i łatwiej powstają zmarszczki!
gosia1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 21:10   #74
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Ja mam raczej suchą skórę na twarzy, ale na czole i na brodzie pojawiają mi się zaskórniki, do tego czasem świecę się w niektórych miejscach... Na świecącą twarz najlepszy jest po prostu dobry puder i krem. Na razie używam kremu matującego ogórek i limonka bielendy, on jest właśnie do cery mieszanej. Jestem z niego zadowolona, bo nie jest drogi, a dobrze działa. Większość kremów które miałam nie dawało żadnego efektu...
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 22:29   #75
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa99 Pokaż wiadomość
Ja mam raczej suchą skórę na twarzy, ale na czole i na brodzie pojawiają mi się zaskórniki, do tego czasem świecę się w niektórych miejscach... Na świecącą twarz najlepszy jest po prostu dobry puder i krem. Na razie używam kremu matującego ogórek i limonka bielendy, on jest właśnie do cery mieszanej. Jestem z niego zadowolona, bo nie jest drogi, a dobrze działa. Większość kremów które miałam nie dawało żadnego efektu...
z bielendy tez jest dobra seria Pharm do suchej cery
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 22:40   #76
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Ja używam tego z Green Pharmacy z zieloną herbatą. Fantastycznie normalizuje w ciągu dnia i nie wysusza. Jedynym minusem jest jakiś zapychacz w składzie, więc jeśli ktoś ma skórę szczególnie wrażliwą na zapychanie, to może się z nim nie polubić.
Ostatecznie nie kupiłam Physiogelu, tylko krem nawilżający tradycyjny od Fitomedu - recenzje wykazały, że jest uniwersalny(czyt. małą ilość nałóż na dzień, nawal na noc ), więc wydał mi się być idealny. Zobaczymy, czekam na znak od apteki, że jest już do odbioru.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 08:28   #77
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Ja używam tego z Green Pharmacy z zieloną herbatą. Fantastycznie normalizuje w ciągu dnia i nie wysusza. Jedynym minusem jest jakiś zapychacz w składzie, więc jeśli ktoś ma skórę szczególnie wrażliwą na zapychanie, to może się z nim nie polubić.
Ostatecznie nie kupiłam Physiogelu, tylko krem nawilżający tradycyjny od Fitomedu - recenzje wykazały, że jest uniwersalny(czyt. małą ilość nałóż na dzień, nawal na noc ), więc wydał mi się być idealny. Zobaczymy, czekam na znak od apteki, że jest już do odbioru.
Mam nadzieję że się sprawdzi daj znać. Ja wczoraj kupiłam krem pod oczy Altery Orchidea, byłam go ciekawa. Może zda egzamin.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia1977 Pokaż wiadomość
ja polecam kosmetyki Thalgo, regularnie robie sobie różne zabiegi tej właśnie firmy i stosuje kosmetyki thalgo na codzień, polecam!

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

myślę że powinnaś zadbać o dietę ale również o dobre nawadnianie! może skórę masz za bardzo wysuszoną i łatwiej powstają zmarszczki!
Dieta jest decydująca.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 20:51   #78
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Powracam, minęło 9dni odkąd używam kremu pierre fabre, dexeryl. Krem mimo potencjalnych zapychaczy nie zapchał mnie! Wręcz przeciwnie, nie wiem jakim cudem, ale zniknęły mi grudki z policzków i czoła Buzia jest też bardzo nawilżona, więc w sumie naprawdę polecam, spisuje się też świetnie na suche dłonie i stopy
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 18:19   #79
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
To i ja się podzielę opinią Niedawno skończyłam krem sylveco nagietkowo-brzozowy, wcześniej miałam sam brzozowy. Na KWC uchodzą za cudeńka, sama napisałam racenzje, jednak po upływie czasu mogę napisać, że jednak nie są to kremy, którymi można się zachwycić. Bardziej natłuszczają niż nawilżają, skóra jest po nich miękka, tyle..

Za to mam pytanie o krem Pierre Fabre Dexeryl Również ma super recenzje, dla mojej buzi niby idealny, bo mam bardzo suchą, jednak ten skład Miała któraś z Was?
To same oleje Za to wersje lekkie zrobiły mi okropną masakrę na skórze, są dla mnie za ciężkie i zbyt tłuste. Od siebie polecam Biodermę Sensibio Tolerance + Plus, mistrzostwo. To jest lekki krem, chyba nie lubię się zbytnio z naturalnymi kosmetykami.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 18:22   #80
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
To same oleje Za to wersje lekkie zrobiły mi okropną masakrę na skórze, są dla mnie za ciężkie i zbyt tłuste. Od siebie polecam Biodermę Sensibio Tolerance + Plus, mistrzostwo. To jest lekki krem, chyba nie lubię się zbytnio z naturalnymi kosmetykami.
A jaką masz cerę?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 19:07   #81
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
A jaką masz cerę?
Pod względem tłustości normalna, ale mam tendencję do trądziku. Lubię się z nawilżaczami, ale konsystencja kremu rzadko kiedy mi odpowiada.. na dłuższą metę za bardzo obciąża skórę.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 19:14   #82
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Pod względem tłustości normalna, ale mam tendencję do trądziku. Lubię się z nawilżaczami, ale konsystencja kremu rzadko kiedy mi odpowiada.. na dłuższą metę za bardzo obciąża skórę.
Chyba mam podobnie. Pod względem tłustości cera normalna, zadbana ale skora do zapychania, naczynkowa...
Lubię lekkie konsystencje ale z dwa razy w tyg po demakijażu wrzucam bogaty krem, zwykle po peelingu.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 14:19   #83
luciasabogal
Zakorzenienie
 
Avatar luciasabogal
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 844
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Dziewczyny jaki krem na perwsze zmarszczki 30+ ?
cera tlusta, problematyczna
luciasabogal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 21:37   #84
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Właśnie po raz pierwszy posmarowałam się tradycyjnym Fitomedem. Jutro dam znać, jak wrażenia. Póki co tłuścioch straszny, ale nie żałowałam go sobie.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 22:11   #85
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Ja aplikuje dziś serum z witaminą c i resztki mojego ukochanego kremu od Kenebo:/ szkoda że się kończy. Był rewelacyjny..

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez luciasabogal Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki krem na perwsze zmarszczki 30+ ?
cera tlusta, problematyczna
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...mieszanej.html

Poczytaj ))
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 18:34   #86
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Mam mieszane uczucia odnośnie Fitomedu. Z jednej strony zniknęły suche skórki. Z drugiej natomiast chyba nie czuję supernawilżenia...i jednak jest tłusty, niezależnie od tego, ile nałożę. Wkurza mnie też to, że po nałożeniu twarz jest trochę cieplejsza - to jakoś zraża mnie do kremów, zazwyczaj wtedy tylko natłuszczają mi buzię. Ale poużywam jeszcze.
A czy któraś z Was stosowała kremy Apis? Zaintrygował mnie ten miodowy...
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 21:08   #87
Infamia
Raczkowanie
 
Avatar Infamia
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 30
Krem do twarzy, która często jest czerwona

Przeglądałam kilka wątków i nie znalazłam. Zatem nie wiem jaką mam cerę. Często moja twarz robi się czerwona od m.in:
-zmiany temperatur ( wejścia z zimnego dworu do ciepłego pomieszczenia);
-śmiania się;
-zdenerwowania;
-wysiłku fizycznego;
-długiego przebywania na mrozie;
-gdy jest mi po prostu ciepło.
Pewnie jeszcze czegoś nie wymieniłam. Czytałam coś o cerze naczynkowej, ale mi naczynka nie pękają, nie robią mi się pajączki, więc to chyba nie to, prawda?
Ogólnie na mojej twarzy od jakiegoś czasu pojawiają się wypryski, szczególnie podczas miesiączki. Kiedyś nie miałam z tym problemu (mam 17 lat, a wypryski pojawiają się jakoś od niecałych dwóch lat). Nie mam problemu z przetłuszczającą się twarzą.
To czego szukam to krem, który rozwiąże kłopot czerwonej skóry. Chcę byście wskazały mi jaką mam cerę, żebym wiedziała wśród czego mam poszukiwać. Jeśli polecicie mi jakieś konkretne kosmetyki też się nie obrażę . Starałam się wszystko opisać dokładnie, ale mogłam pominąć jakieś informacje. Jakby były jakieś wątpliwości to pytać. Z góry dzięki za pomoc.
Infamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 21:33   #88
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Krem do twarzy, która często jest czerwona

Cytat:
Napisane przez Infamia Pokaż wiadomość
Przeglądałam kilka wątków i nie znalazłam. Zatem nie wiem jaką mam cerę. Często moja twarz robi się czerwona od m.in:
-zmiany temperatur ( wejścia z zimnego dworu do ciepłego pomieszczenia);
-śmiania się;
-zdenerwowania;
-wysiłku fizycznego;
-długiego przebywania na mrozie;
-gdy jest mi po prostu ciepło.
Pewnie jeszcze czegoś nie wymieniłam. Czytałam coś o cerze naczynkowej, ale mi naczynka nie pękają, nie robią mi się pajączki, więc to chyba nie to, prawda?
Ogólnie na mojej twarzy od jakiegoś czasu pojawiają się wypryski, szczególnie podczas miesiączki. Kiedyś nie miałam z tym problemu (mam 17 lat, a wypryski pojawiają się jakoś od niecałych dwóch lat). Nie mam problemu z przetłuszczającą się twarzą.
To czego szukam to krem, który rozwiąże kłopot czerwonej skóry. Chcę byście wskazały mi jaką mam cerę, żebym wiedziała wśród czego mam poszukiwać. Jeśli polecicie mi jakieś konkretne kosmetyki też się nie obrażę . Starałam się wszystko opisać dokładnie, ale mogłam pominąć jakieś informacje. Jakby były jakieś wątpliwości to pytać. Z góry dzięki za pomoc.
O kremach tu.
Co do naczynek to możesz moeć skłonność ale wz z młodym wielkiej nie będą to całe pajęczynki tych żyłek. Najważniejsze żeby w Twojej pielęgnacji nie było produktów z alkoholem. Tołpa ma fajny krem do cery naczynkowej. Warto suplementować sobie też wit C .
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 22:12   #89
Infamia
Raczkowanie
 
Avatar Infamia
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 30
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Ale ja w ogóle nie mam ani jednego pękniętego naczynka. Mam jedynie problem z czerwoną skórą od wyżej wymienionych czynników. Czy przyczyna tego może być inna niż cera naczynkowa? Może chodzi tylko o to że cera jest wrażliwa albo coś? A nie wystarczy jakiś zwykły krem na zimę, który będzie chronił skórę przed temperaturą? Ewentualnie może dobry będzie jakiś fluid?
Infamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 05:52   #90
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

To że normalnie ich nie widać i nie są to fioletowe potworki to nie znaczy że ich nie ma. Od ukojenia cery jest pielęgnacja. Podkład niewiele pomoże. U mnie było widać tę przypadłość nawet po Double wear
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-25 17:05:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.