Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-11, 14:20   #1
master0s
Przyczajenie
 
Avatar master0s
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Bournemouth
Wiadomości: 16
Unhappy

Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!


Cześć dziewczyny!
Mam wielki problem.
Otóż nie potrafię sama określić jakie kolory włosów do mnie pasują czy jasne czy ciemne czy chłodne odcienie czy ciepłe.
Co chwile zmieniam kolor włosów i nigdy nie jestem w pełni zadowolona.
Mój naturalny kolor włosów to zwykły blond, oczy niebiesko-zielone z czarną otoczką, brwi szare.
Dodaje swoje zdjęcia w różnych kolorach mam nadzieje ze ktoś będzie w stanie mi pomóc (pierwsze zdjęcie jest z opalenizną)
Chciałabym wybrać coś z farb L'Oreal Majirel (więc może mogłybyście od razu doradzić jakiś numerek z palety)

https://imageshack.com/a/m4Hz/1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg master0s.jpg (73,5 KB, 78 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2015-05-13 o 12:49 Powód: zalaczenie zdj; do zalacznika-regulamin
master0s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:18   #2
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

jak dla mnie to na zdjęciu z długimi rozpuszczonymi włosami jasny blond wyglądasz najładniej
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:37   #3
Hime1795
Raczkowanie
 
Avatar Hime1795
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 165
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Moim zdaniem celuj w blond, bo serio w nim ci bardzo ładnie.
Hime1795 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 16:21   #4
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Proszę zamieścić zdjęcia do załącznika.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 16:52   #5
master0s
Przyczajenie
 
Avatar master0s
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Bournemouth
Wiadomości: 16
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Proszę zamieścić zdjęcia do załącznika.
.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0504.jpg (45,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (39,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (50,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cg.jpg (25,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cz.jpg (32,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xz.jpg (36,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zxcz.jpg (53,7 KB, 74 załadowań)
master0s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 19:59   #6
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Cytat:
Napisane przez master0s Pokaż wiadomość
.
Blond loczki - przeslicznie Mysle, ze w ciemniejszym blondzie tez byloby ladnie, jesli martwi Cie niszczenie wlosow (cos o tym wiem).
meowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 20:03   #7
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Ładnie Ci w neutralnych, naturalnych delikatnych kolorach - jasny brąz, blond. Ciemne będą wyglądać sztucznie.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 20:40   #8
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

"Co chwile zmieniam kolor włosów i nigdy nie jestem w pełni zadowolona."

Nic dziwnego.. Z miejsca odpuść sobie wszelkie ciemne i zbyt ciepłe odcienie - burgundy, ciemne brązy i rude. koszmar, to się źle komponuje z Twoją delikatną jasną urodą.

Najlepiej wyglądasz na ostatnim zdjęciu tam gdzie siedzisz na chodniku?
Stonowane, raczej chłodniejsze i niezbyt jasne odcienie blondów, ewentualnie beżowe.
zdjęcia dałaś kiepskie, nie widać dokladnie kolorów naturalnych?
może posiadasz jakieś z czasów sprzed farbowania gdzie widać naturalny odcień?

Co do określenia typu.. na podstawie tych zdjęć powiem Ci ze ciężka sprawa.
bardzo odmiennie wypada twoja skora i kolory w zaleznosci od światla na fotografii.
sprobuj moze dodać wiecej zdjęć zrobionych w neutralnym oswietleniu?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 21:42   #9
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Jasny blond na poziomie 9/10 dobrze Ci w neutralnych jasnych odcieniach.Brązy Cię przytłaczają co do koloru to polecam 10.31 lub 9.31 chociaż stawiałabym na ten wyższy
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 22:06   #10
master0s
Przyczajenie
 
Avatar master0s
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Bournemouth
Wiadomości: 16
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Bardzo dziękuje wszystkim za komentarze nawet nie zdajecie sobie sprawy jak już mi pomogłyście!
Zawsze szłam w ciepłe odcienie, a teraz dowiedziałam się od was że to był mój największy błąd.
Niestety nie mam lepszej jakości zdjęć bo po prostu ich nie lubię. Najlepiej chyba rzeczywistość oddaje zdjęcie gdzie siedzę na betonie przy plaży.
Chciałabym wybrać coś z farb nie rozjaśniających bo okropnie zniszczyłam już włosy rozjaśnianiem.
Dziękuje jeszcze raz jeśli macie jakieś jeszcze pomysły co do koloru to czekam z niecierpliwością!

Jeszcze taka mała ciekawostka - na zdjęciach w ciemnych włosach mam lat 19, a w blondach 24
master0s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 22:19   #11
ExtraRema1073
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

też mi się wydaje, że jakiś blond. nie jestem pewna jaki odcień tylko.. może wybierz się do dobrego fryzjera-stylisty, który dobierze ci właściwy kolor?
ExtraRema1073 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 22:26   #12
master0s
Przyczajenie
 
Avatar master0s
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Bournemouth
Wiadomości: 16
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Jeszcze jedno pytanie.
Jeśli zdecydowałabym się na farbę z poziomu 9 lub 10, to jakiego utleniacza powinnam użyć 6% czy 9%?
Obecnie mam mocno rozjaśnione włosy prawie do białego, ale nałożyłam na nie tydzień temu Casting na poziomie 7 który już się zmywa i przebija się już bardzo jasny blond.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ExtraRema1073 Pokaż wiadomość
też mi się wydaje, że jakiś blond. nie jestem pewna jaki odcień tylko.. może wybierz się do dobrego fryzjera-stylisty, który dobierze ci właściwy kolor?
Za każdym razem gdy pytam fryzjerkę jaki kolor do mnie pasuje to ona "nie wie".
Ostatnio to w ogóle mnie jedna zastrzeliła chcąc mi zrobić jakieś ciemno brązowo mahoniowe i jej podziękowałam.
master0s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 22:44   #13
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

taka włąśnie fryzjerka. Doborem kooru włosów powinna się zajmować osoba znająca sie na analizie kolorystycznej, a przynajmniej taka, ktora rozroznia chociaz typy cieple od chlodnych.

a moze zrob sobie zdjęcie z lampą w pomieszczeniu? nawet w obecnym kolorze? chce zobaczyc dokladnie odcien teczowki i brwi

btw wiem ze o to nie pytasz, ale popracowalabym tez nad makijazem. kreska na dolnej powiece jest jak ten mahoniowy odcień. przytłacza, wcale nie dodaje urody!
maluj, ale górną powiekę, dół zostawilabym w spokoju
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 23:23   #14
master0s
Przyczajenie
 
Avatar master0s
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Bournemouth
Wiadomości: 16
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
a moze zrob sobie zdjęcie z lampą w pomieszczeniu? nawet w obecnym kolorze? chce zobaczyc dokladnie odcien teczowki i brwi
Postaram się jutro rano coś wrzucić.

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
btw wiem ze o to nie pytasz, ale popracowalabym tez nad makijazem. kreska na dolnej powiece jest jak ten mahoniowy odcień. przytłacza, wcale nie dodaje urody!
maluj, ale górną powiekę, dół zostawilabym w spokoju
Już nie maluje dolnej kreski, przynajmniej nie całej. Póki co maluje do połowy jasną kredką, bez czuje się bardzo źle.
master0s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 06:58   #15
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Zmień fryzjera.Bo skoro nie umie określić Twojego typu urody i dobrać koloru czy nawet odcienia włosów to proponuję iść do wykwalifikowanego specjalisty.Co do wody to zazwyczaj w gotowych farbach do włosów, czyli takich z drogerii wody są gotowe więc nie masz zbytnio wyboru co do procentu.Jeśli chodzi o fryzjera to on już sam dobierze wodę.Na farbach na których pracuję aktualnie nawet na 6 wychodzi fajny blond.Ale to jest już kwestią umiejętności fryzjera,efektem końcowym,i materiałami na jakich pracuje.
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 12:42   #16
master0s
Przyczajenie
 
Avatar master0s
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Bournemouth
Wiadomości: 16
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
a moze zrob sobie zdjęcie z lampą w pomieszczeniu? nawet w obecnym kolorze? chce zobaczyc dokladnie odcien teczowki i brwi

btw wiem ze o to nie pytasz, ale popracowalabym tez nad makijazem. kreska na dolnej powiece jest jak ten mahoniowy odcień. przytłacza, wcale nie dodaje urody!
maluj, ale górną powiekę, dół zostawilabym w spokoju
Pierwsze zdjęcie jest z naturalnymi brwiami i bez dolnej kreski.
Drugie w pełnym makijażu.
Ogólnie teraz jestem w ciąży więc przytyłam. Do tego musiałam ściąć włosy bo od rozjaśniaczy zrobiła mi się guma. Koloru nie komentuje to był wypadek.
Więc póki co na całej linii mam depresje co do swojego wyglądu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0015.jpg (39,1 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0037.jpg (34,0 KB, 123 załadowań)
master0s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 12:53   #17
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

A ja nie zgadzam się, że ten jasny blond pasuje, moim zdaniem też nie wyglądasz w nim zdrowo. Ogólnie to co pierwsze rzuca mi się w oczy na tych zdjęciach to to, że włosy masz zniszczone. Niestety, żadna farba tego nie zakryje.

Czy na 6 zdjęciu (tym w czarnym sweterku) masz odrost? Ten kolor na czubku głowy moim zdaniem najlepiej do Ciebie pasuje.

I tak jak ktoś pisał, nie rób kreski na dolnej powiece, tylko na górnej
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 19:14   #18
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

a mogę zakazać Ci farbowania włosów? wyjdzie Ci na zdrowie
sluchaj, na Twoim miejscu wróciłabym do naturalnego koloru, będzie lepszy niż wszystko to co sobie zrobiłaś z włosami do tej pory.
Póki jesteś w ciąży korzystaj z tego, bo hormony podtrzymujące ciążę przyspieszaja takze porost włosów. Na twoim miejscu zapuściłabym solidny odrost i poszła zrobić kolor taki jak naturalny. a odrost po to, żeby kazda fryzjerka widzilaa jaki ma byc kolor skoro maja z tym az taki problem.

Te ostatnie zdjęcia sporo pokazują i raczej jestem pewna , że jesteś typem cool summer, fajnie by bylo gdyby ktos to potwierdzil jeszcze, ale do rzeczy.
Wyraźnie widać jak chłodne masz oczy, a jasny cieply kolor taki jak ten różowy blond na ost zjdeciach tylko sprawia, ze twoja twarz wyglada na cholernie zmęczoną.

Kolor polecałabym albo ciemny chlodny blond albo jasny chlodny brąz. stonowane nie za ciemne i nie za jasne.

załączam zdjęcia
na jednym jest zrobiony zbyt cieply blond a na drugim chlodniejszy widzisz roznice?

potem masz dosc ciemny mysi brąz
a na koncu moim zdaniem najlepsza propozycja. nie sugeruj się ksztaltem tych fryzur bo są to niezbyt ladne fotomontaze, chodzi o wspolgranie koloru z kolorystyką twarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0015.jpg (35,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0015blond xcvxb.jpg (41,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0015blond.jpg (37,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0015blond xcv.jpg (35,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0015kjhg.jpg (38,7 KB, 52 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 19:49   #19
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Zgadzam się z przedmówczyniami, postaw na jakiś naturalny chłodny brąz lub ciemny blond i będzie super Faktycznie widać, że włosy masz zniszczone, więc teraz przede wszystkim spróbuj skupić się na ich regeneracji. Zrezygnuj z jasnej kreski pod okiem, wygląda to niezbyt atrakcyjnie i trochę tandetnie. Jesteś osobą, która najładniej wygląda gdy jest jak najbardziej naturalna.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 12:23   #20
master0s
Przyczajenie
 
Avatar master0s
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Bournemouth
Wiadomości: 16
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Nie zauważyłam tego wcześniej, ale te zdjęcia które dodałam mam z podkładem który wyszedł na bardzo różowy. Na tamtych zdjęciach mam różową twarz i żółte ciało, gdzie naprawdę mam raczej wszystko bardziej blado-żółtawe.
Dlatego dodaje jeszcze jedno zdjęcie bez żadnego podkładu żeby było łatwiej określić czy na pewno jestem typem cool summer.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0048.jpg (66,6 KB, 100 załadowań)
master0s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 15:56   #21
Solvidka
Raczkowanie
 
Avatar Solvidka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 36
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
a mogę zakazać Ci farbowania włosów? wyjdzie Ci na zdrowie
sluchaj, na Twoim miejscu wróciłabym do naturalnego koloru, będzie lepszy niż wszystko to co sobie zrobiłaś z włosami do tej pory.
Póki jesteś w ciąży korzystaj z tego, bo hormony podtrzymujące ciążę przyspieszaja takze porost włosów. Na twoim miejscu zapuściłabym solidny odrost i poszła zrobić kolor taki jak naturalny. a odrost po to, żeby kazda fryzjerka widzilaa jaki ma byc kolor skoro maja z tym az taki problem.

Te ostatnie zdjęcia sporo pokazują i raczej jestem pewna , że jesteś typem cool summer, fajnie by bylo gdyby ktos to potwierdzil jeszcze, ale do rzeczy.
Wyraźnie widać jak chłodne masz oczy, a jasny cieply kolor taki jak ten różowy blond na ost zjdeciach tylko sprawia, ze twoja twarz wyglada na cholernie zmęczoną.

Kolor polecałabym albo ciemny chlodny blond albo jasny chlodny brąz. stonowane nie za ciemne i nie za jasne.

załączam zdjęcia
na jednym jest zrobiony zbyt cieply blond a na drugim chlodniejszy widzisz roznice?

potem masz dosc ciemny mysi brąz
a na koncu moim zdaniem najlepsza propozycja. nie sugeruj się ksztaltem tych fryzur bo są to niezbyt ladne fotomontaze, chodzi o wspolgranie koloru z kolorystyką twarzy.
Zgadzam się z tą opinią - kolorystyka z ostatniego zdjęcia bardzo by Ci pasowała
A żeby poprawić kondycję włosów polecałabym pobawić się trochę w olejowanie ich naturalnymi olejami lub mieszankami olejów. Jest pełno takich porad na blogach włosomaniaczek - osobiście polecałabym blog Anwen lub blondhaircare (jak wpiszesz w wyszukiwarkę, to wyskoczy). Sama troszkę się naeksperymentowałam w tej dziedzinie, ale uważam, że warto! Moje farbowane i czasami prostowane włosy wyglądają dzięki systematycznemu olejowaniu pięknie i zdrowo Spokojnie doprowadzisz swoje do ładu po tych rozjaśniaczach

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
a mogę zakazać Ci farbowania włosów? wyjdzie Ci na zdrowie
sluchaj, na Twoim miejscu wróciłabym do naturalnego koloru, będzie lepszy niż wszystko to co sobie zrobiłaś z włosami do tej pory.
Póki jesteś w ciąży korzystaj z tego, bo hormony podtrzymujące ciążę przyspieszaja takze porost włosów. Na twoim miejscu zapuściłabym solidny odrost i poszła zrobić kolor taki jak naturalny. a odrost po to, żeby kazda fryzjerka widzilaa jaki ma byc kolor skoro maja z tym az taki problem.

Te ostatnie zdjęcia sporo pokazują i raczej jestem pewna , że jesteś typem cool summer, fajnie by bylo gdyby ktos to potwierdzil jeszcze, ale do rzeczy.
Wyraźnie widać jak chłodne masz oczy, a jasny cieply kolor taki jak ten różowy blond na ost zjdeciach tylko sprawia, ze twoja twarz wyglada na cholernie zmęczoną.

Kolor polecałabym albo ciemny chlodny blond albo jasny chlodny brąz. stonowane nie za ciemne i nie za jasne.

załączam zdjęcia
na jednym jest zrobiony zbyt cieply blond a na drugim chlodniejszy widzisz roznice?

potem masz dosc ciemny mysi brąz
a na koncu moim zdaniem najlepsza propozycja. nie sugeruj się ksztaltem tych fryzur bo są to niezbyt ladne fotomontaze, chodzi o wspolgranie koloru z kolorystyką twarzy.
Zgadzam się z tą opinią - kolorystyka z ostatniego zdjęcia bardzo by Ci pasowała
A żeby poprawić kondycję włosów polecałabym pobawić się trochę w olejowanie ich naturalnymi olejami lub mieszankami olejów. Jest pełno takich porad na blogach włosomaniaczek - osobiście polecałabym blog Anwen lub blondhaircare (jak wpiszesz w wyszukiwarkę, to wyskoczy). Sama troszkę się naeksperymentowałam w tej dziedzinie, ale uważam, że warto! Moje farbowane i czasami prostowane włosy wyglądają dzięki systematycznemu olejowaniu pięknie i zdrowo Twoim też zrobi to dobrze po tych wszystkich rozjaśniaczach

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Hmm coś mi się zdublowała ta ostatnia wiadomość...:P
Solvidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 23:30   #22
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!



---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------



Zgadzam się z tą opinią - kolorystyka z ostatniego zdjęcia bardzo by Ci pasowała
A żeby poprawić kondycję włosów polecałabym pobawić się trochę w olejowanie ich naturalnymi olejami lub mieszankami olejów. Jest pełno takich porad na blogach włosomaniaczek - osobiście polecałabym blog Anwen lub blondhaircare (jak wpiszesz w wyszukiwarkę, to wyskoczy). Sama troszkę się naeksperymentowałam w tej dziedzinie, ale uważam, że warto! Moje farbowane i czasami prostowane włosy wyglądają dzięki systematycznemu olejowaniu pięknie i zdrowo Twoim też zrobi to dobrze po tych wszystkich rozjaśniaczach

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Hmm coś mi się zdublowała ta ostatnia wiadomość...:P[/QUOTE

Dla mnie to ten odcień z ostatniego zdjęcia jest zbyt żółty,kolor ala kurczaczek.Pomyśl nad naturalnym blondem albo blondem w odcieniu ciepłego złota...Żadne żółcie to tylko dodaje tandetności Twoim rysom.A taki naturalny blond z jaśniejszym blond ombre czy jakieś refleksy podbiłyby Twoje piękne duże niebieskie oczy
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 09:24   #23
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Hej, no więc to ostatnie zdjęcie jest super, Ależ masz piękne niebieskie oczy!
Podtrzymuję swoje zdanie co do typu chłodnego, bo pytalaś w wiadomości.
W typach chłodnych nie ma nic złego i nie trzeba ich na siłę ocieplać. Owszem pasują czasami kolory lekko ocieplone, np jasne złote brązy, ale to muszą być subtelne tony.
Na Twoim miejscu odhodowałabym włosy, są bardzo zniszczone, tak jak napisałam wyżej hormony ciążowe plus jakiś odżywki (seboravit, wcierki z apteki) powinny wspomóc odrost. Nie bawiłabym sie w sklepowe mazidła bo to tylko sam silikon i pozorne "odzywienie" nie ma odzywek, ktore naklada sie na 2 min i splukuje. to nie pomaga, tylko obkleja wlos.

Twój typ urody można pięknie pokreślić odpowiednią kolorystyką ubrań,
radzę wypróbować takie jak poniżej:
głębokie szarości,
granatowe, turkusowe (pięknie podkreśli oczy)
bordo,
ten ciemny róż nie wiem jaka jest nazwa amarantowy? to by była rewelacja!

Gdy już będziesz mieć bardziej pasujący odcień włosów, to wtedy dobieraj ubrania, bo w tym momencie jeszcze bardziej się pogubisz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CSu.jpg (79,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cool-summer-seasonal-color-palette.jpg (47,0 KB, 7 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 13:53   #24
master0s
Przyczajenie
 
Avatar master0s
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Bournemouth
Wiadomości: 16
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Dziękuje wam bardzo dziewczyny!
Więc póki co zabiorę się za ratowanie kondycji moich włosów, a później pobawię w kolor.
Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile mi pomogłyście.
Wszystko robiłam źle, cuchy też mam wszystkie nie tego koloru powinnam. Całość robiłam "na ciepło".

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

*co powinnam
master0s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 18:54   #25
master0s
Przyczajenie
 
Avatar master0s
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Bournemouth
Wiadomości: 16
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Nie mogłam się powstrzymać (i na siebie już patrzeć) i właśnie pofarbowałam włosy farbą "Nice'n Easy natural dark cool blonde".
Na moich mocno wybielonych włosach wyszedł niezbyt ciemny może średni(?) popielaty blond.
Zdjęcie robione w sztucznym świetle.
Wydaje mi się że taki odcień bardzo mi pasuje, ale następnym razem chciałabym położyć coś jeszcze ciemniejszego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0054.jpg (64,6 KB, 96 załadowań)
master0s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 19:55   #26
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

jest różnica! A spróbuj zrobić zdjęcie w takim oświetleniu jak z postu nr 20 albo te ktore dla Ciebie przerobiłam w PS ?
chce zobaczyc ten kolor, ale w takim świetle jak powyżej, to zdjecie, ktore dodałaś teraz jest bardzo przekłamane jeśli chodzi o światlo, a to wiele zmienia.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 21:21   #27
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Faktycznie zdjęcie jest nieostre oraz wykonane w zbyt ciemnym świetle - ale i tak widać, że jest o wiele lepiej niż było
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 07:46   #28
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Wyglądasz promiennie a teraz odżywiaj odżywiaj i jeszcze raz odżywiaj i pielęgnuj swoje włosy!
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 09:49   #29
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

Bardzo dobrze teraz wyglądasz
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 11:08   #30
master0s
Przyczajenie
 
Avatar master0s
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Bournemouth
Wiadomości: 16
Dot.: Proszę pomóżcie wybrać kolor włosów!

W świetle dziennym.
Teraz została mi tylko regeneracja i zapuszczanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0065.jpg (64,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0066.jpg (70,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0068.jpg (68,1 KB, 68 załadowań)
master0s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-13 21:55:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.