Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-20, 13:55   #1
Foxyy75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4

Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.


Witam Was drogie Wizażanki. Zwracam się z wielką prośbą o pomoc, a mianowicie chodzi o pomoc w doborze specyfików do makijażu jak i doradzeniu mi jak powinnam się zacząć malować. Chciałabym uwydatnić swoją urodę (o ile to można tak nazwać) a nie stwarzać karykaturę. Kompletnie nie znam się na kosmetykach, nigdy się nie musiałam malować i nie czułam takiej potrzeby. A każda próba bycia bardziej kobiecą wychodziła mi paskudnie. Co się pomaluje czarną kredką, zmniejsza mi to bardziej oczy (a już są blisko/głęboko osadzone), usta pomalowane zbyt mocnym kolorem też nie wyglądają na mnie dobrze. Użycie podkładów i pudrów + cieni robi ze mnie klauna. Dlatego nie maluję się na co dzień. Bo nie wiem jak powinnam to robić aby weszło mi w krew. Mam według mnie wyłupiaste oczy z lekkim zezem, spore usta i duży rzymski nochal, do tego cofnięty podbródek. Nie mam ładnego profilu niby nie jestem brzydka ale chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie.

Moje ulubione kolory to czerń, czerwień, szarości, zgniła zieleń, amarant.

Kolor oczu: szaro-zielone
Cera: raczej pomarańczowa/żółtawa
Kolor ust: ??

Z natury jestem ciemną blondynką/złotawe refleksy nie wiem jak nazwać ten kolor.
Jak widać (przepraszam za słabą jakość) na zdjęciu mam dość krótkie włosy.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

No i zdjęcie się nie wkleiło Nie wiem jak edytować post, nie mogę znalezc takiej możliwości. Wrzucam zdjęcia jeszcze raz.

http://images77.fotosik.pl/346/56eb123eac83c3afm.jpg

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

http://images77.fotosik.pl/346/56eb123eac83c3af.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 56eb123eac83c3af.jpg (136,0 KB, 730 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2016-02-21 o 13:07 Powód: zalaczenie zdj; do zalacznika -regulamin
Foxyy75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 11:35   #2
Iskierka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

Może na początek lekko podkreśl brwi kredką i wytuszuj rzęsy Jesteś piękna i nie potrzebny Ci ostry makijaż. Zacznij od tego co wymieniłam powyżej.
Iskierka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 13:51   #3
pszczolka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 42
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

Mam podobną "kolorystykę" do Ciebie, przynajmniej tak sądzę po zdjęciach ;-) Może powiem Ci czego ja używam do makijażu:
- cienie - używam w dwóch tonacjach: ciemny brąz - złoty - jasny beż oraz śliwka - delikatny róż - perłowy. Maluję najciemniejszym w zewnętrznym kąciku oka, średnim powiekę, a najjaśniejszym wewnętrzny kącik i delikatnie pod łukiem brwiowym. Czasem robię kreski cieniem na górnej powiece i pod dolnymi rzęsami.
- tusz do rzęs - czarny,
- kredka - zazwyczaj nie używam, jak już to brązową, granatową, NIGDY czarną. Myślę że Ty też powinnaś darować sobie czarne kreski.
- pomadki - rzadko, częściej bezbarwne błyszczyki, na jakąś okazję pomadka w kredce Bourjois odcień Sweet macchiato.
- podkład - obecnie krem BB z Ziaji. Masz ładną cerę więc możesz zrezygnować z ciężkich podkładów i postawić właśnie na krem BB.
Mam nadzieję, że pomogą Ci moje rady,
Pozdrawiam!
__________________
Czasem słońce, czasem deszcz.
pszczolka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 16:05   #4
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

Masz piękne, duże oczy.
Poczytaj o makijażu dla okularnic.
Moim zdaniem masz urodę do szarego/stalowego smokey eyes.
Z malowaniem ust uważaj z kolorami bo usta masz dość duże. Ja bym je równoważyła wyrazistym makijażem oka.
Kolor włosów ciemny. Zrobiłabym np. świetliste pasemka.
L'oreal ma wygodne farby gotowe do takich zabaw. Fryzura nabrałaby objętości, a twarz wyglądałaby młodziej.
Zobacz też jak optycznie wyszczuplić nos bronzerem/ciemną kredką do konturowania (są w drogeriach takie zestawy 3 kredek do konturowania) bo nosek masz szeroki i jego boki można optycznie makijażem wyszczuplić tak, żeby nie odwracał uwagi od Twoich atutów- pięknych oczu i niewątpliwie ładnych, pełnych ust.
Zainwestuj w odżywkę do rzęs- np. Long 4 lashes bo ładne rzęsy przy okularach dodadzą Ci urody.
Też mam szaro-zielone oczy i dobrze to wygląda z cieniami w kolorze złota, moreli/brzoskwini, różu.
Poza tym taki kolor oka lubi czerń, granat, szarości i ciemną albo butelkową zieleń. Czasem do łagodniejszego makijażu warto sięgnąć po grafit albo brąz (kredka do rzęs, eyeliner albo tusz).

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Odnośnie malowania oczu, to sobie obejrzyj:
https://www.youtube.com/watch?v=1V3E4DSON0I
jesli kredka pomniejsza Ci oko to źle malujesz. Nie masz oczu zbyt blisko osadzonych, ani małych.
Masz średni rozstaw i dość duże oczy, tylko musisz je odpowiednio malować.

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Możesz też zerknąć tu i zobaczyć jakie robisz błędy:
https://www.youtube.com/watch?v=E6ztXpn4C2g

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

I jeszcze jedno- masz nierówno wypełnione brwi, więc jak będziesz malować oczy to zadbaj też o wypełnienie brwi np. kredką, cieniem.
To nada Twojej twarzy wyrazu, a brwi odciągną uwagę od oprawek okularów.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Tego typu makijaż oka mógłby Ci pasować:
http://kafeteria.tv/Krok-po-kroku-Sz...-S-JPTxJybkdse
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 19:09   #5
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

mas zpiekne oczy, więc postawiłabym na nie, jakaś fajna kreska, cień i będzie super!!
usta zaznaczyłabym tylko delikatnie jakimś błyszczykiem w przybliżonym kolorze, co naturalny idcień Twoich ust.
p.s. podobasz mi się w okularach
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 09:56   #6
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

Masz bardzo ładną buzię, oczy i usta boskie! uważam że delikatna kredka brąz i tusz do rzęs plus błyszczyk na usta wystarczą, żeby nadać wyrazu twarzy .... co do fluidu polecam maybelline affinitone koszt ok 20 zł a jest naprawdę super i nie uczula...i zapuściłabym włoski jeszcze
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 15:05   #7
m_i_r_a
Raczkowanie
 
Avatar m_i_r_a
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 36
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

Cytat:
Napisane przez aniaaa3 Pokaż wiadomość
a...i zapuściłabym włoski jeszcze
Zgadzam się co do włosów! Piękne oczy i usta, ja widzę je podkreślone! Stawiaj na mocny kolor, idzie wiosna, jesteś młoda - testuj tylko do mocnego koloru na ustach dobrze mieć ujednoliconą i zmatowioną cerę, więc wybierz dobry podkład i puder
m_i_r_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 15:27   #8
letitiah
art at its finest.
 
Avatar letitiah
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 673
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

Cytat:
Napisane przez Foxyy75 Pokaż wiadomość
Witam Was drogie Wizażanki. Zwracam się z wielką prośbą o pomoc, a mianowicie chodzi o pomoc w doborze specyfików do makijażu jak i doradzeniu mi jak powinnam się zacząć malować. Chciałabym uwydatnić swoją urodę (o ile to można tak nazwać) a nie stwarzać karykaturę. Kompletnie nie znam się na kosmetykach, nigdy się nie musiałam malować i nie czułam takiej potrzeby. A każda próba bycia bardziej kobiecą wychodziła mi paskudnie. Co się pomaluje czarną kredką, zmniejsza mi to bardziej oczy (a już są blisko/głęboko osadzone), usta pomalowane zbyt mocnym kolorem też nie wyglądają na mnie dobrze. Użycie podkładów i pudrów + cieni robi ze mnie klauna. Dlatego nie maluję się na co dzień. Bo nie wiem jak powinnam to robić aby weszło mi w krew. Mam według mnie wyłupiaste oczy z lekkim zezem, spore usta i duży rzymski nochal, do tego cofnięty podbródek. Nie mam ładnego profilu niby nie jestem brzydka ale chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie.

Moje ulubione kolory to czerń, czerwień, szarości, zgniła zieleń, amarant.

Kolor oczu: szaro-zielone
Cera: raczej pomarańczowa/żółtawa
Kolor ust: ??

Z natury jestem ciemną blondynką/złotawe refleksy nie wiem jak nazwać ten kolor.
Jak widać (przepraszam za słabą jakość) na zdjęciu mam dość krótkie włosy.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

No i zdjęcie się nie wkleiło Nie wiem jak edytować post, nie mogę znalezc takiej możliwości. Wrzucam zdjęcia jeszcze raz.

http://images77.fotosik.pl/346/56eb123eac83c3afm.jpg

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

http://images77.fotosik.pl/346/56eb123eac83c3af.jpg
Jak dobrze mogą Ci doradzić obce baby w internecie, które widzą Twoją twarz każda inaczej, w zależności od parametrów monitora?
Jeśli pójdziesz do Inglota, to panie doradzą Ci i pomalują Cię za darmo, i to profesjonalnie.
__________________
मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
þú ert engillinn efst á trénu mínu
letitiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 18:41   #9
jazzowa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

Ja nie wiem czy to nie jakaś podpucha lub test, czy coś w tym rodzaju. Widzę młodą dziewczynę o subtelnej urodzie, dużych (a nie wyłupiastych) oczach i pięknych ustach. Właściwie wystarczyłby tusz do rzęs i błyszczyk na usta. Taką cerę warto chronić wysokim filtrem przeciwsłonecznym latem. Dałabym jeszcze kolorowe, wyraziste okulary i lekko rozjaśniła włosy (może refleksami).
Jeżeli pisze to prawdziwa dziewczyna ze zdjęcia, to, moim zdaniem, czepia się swoich drobnych wad, a nie dostrzega zalet.
jazzowa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 11:21   #10
Foxyy75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

Jestem niezmiernie dzięczna za rady i miłe słowa. Ja naprawdę myślę o sobie bardzo zle (niska samoocena) pewnie dlatego że sporo ludzi zwykle mi dokuczało przez wygląd. Ale trzeba się pogodzić z tym jak się wygląda. Spróbuje zrobić makijaż taki jaki mi polecacie i pokaże może swoje efekty po przemianie. Włosy zapuszczam (kiedyś miałam długie).

Ogólnie mam ciemną karnacje, rzęsy, brwi..te nieszczęsne włosy są wszędzie ;/ Czy powinnam kupić czarną kredkę do brwi czy grafitową/ciemno-brązową?
Panie ekspedientki zwykle nieudanie dobierały mi kosmetyki wciskając to co same używają lub co jest akurat w promocji. Lubię malować usta na czerwono od czasu do czasu ale wtedy tylko lekko tuszuje rzęsy. Jednak taki look nie sprawdza się na co dzień. Dlatego założyłam ten temat. Zawsze byłam przekonania że ja po prostu nie potrafię się malować jak koleżanki. A jak patrzyłam na tutoriale np na youtube to przerażała mnie ilość tych wszystkich specyfików, a pieniędzy na to nie mam.

Letitah, widać mogą doradzić, nie oczekiwałam niewiadomo jakich odpowiedzi, zwykła pomoc w doborze co ewentualnie mogłoby mi pasować.

Raz jeszcze dziękuję za wszystkie odpowiedzi dziewczyny!
Foxyy75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 08:40   #11
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

hej a dasz radę zrobić nieco lepszej jakości zdjęcia? w dziennym świetle np ?
wyglądasz mi na typ cool summer, ale zdjęcia są bardzo slabe, nie oddają prawdziwych kolorow, to pewne,

po pierwsze nie maluj oka kredką dookoła, masz oczy raczej okrągłe, a nie skosne i taki makijaż nigdy u takich dziewczyn nie wygląda dobrze, rozplynie się zrobi takie oko pandy, kąciki pociągnie jeszcze bardziej w dół..
Co do Ciebie pasuje to kreska 'jaskółka' na górnej powiece linerem albo kredką jak wolisz.
Masz regularne rysy , duże oczy wyraźne brwi, prosty nos i spore usta. Idealna twarz mozna wyczarować na niej co sie chce.

Brwi nie mam sensu mocniej podkreślać a przynajmniej odradzam jesli nie widzilama lepszych zdjęc.

Wlosy zapuść, obecna dlugosc jakos moim zdaniem nie jest najlepsza.
Co do koloru,, absolutnie unikaj zbyt cieplych tonów, jesli mam rację co do typu, to jedynie chłodne brązy lub idące w złoty jasny ton, albo bardzo ciemne blondy.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 16:15   #12
eeewwaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

-podkreśl brwi, na początek jakąś delikatną kredką
-powieki rób naturalnym beżowym kolorem i tylko załamanie zimnym brązem delikatnie- postaw na rzęsy!!
- krem bb albo lekki podkład coś typu wydaje mi się Revlon Colorstay odcień: Buff- chyba by Ci pasował
- zimny bronzer pod kość policzkową
- pomadka w naturalnym kolorze ust
eeewwaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 19:29   #13
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

Myślę, że w Twoim przypadku sprawdzi się makijaż typu makeup - no makeup, a więc makijaż, który podkreśli Twoją urodę. Skoro dotychczas się nie malowałaś to nie ma co kombinować z mocnymi cieniami i szminką. Proponuję zakup paletki typu Urban Decay Basics, a jeśli cena jest za wysoka to kup sobie jakąś tańszą paletkę w podobnej kolorystyce. Tusz do rzęs to mus, do tego kredka do brwi np. z Catrice, róż do policzków (wg. mnie będą Ci pasować odcienie brzoskwiniowe i jasny róż). Puder do konturowania (z tanich np. Kobo) i podkład mineralny lub fluid. Zrobiłam małą wizualizację, nieco niezdarnie, ale widać o co mi chodzi. Uważam, że świetnie wyglądałabyś w blond włosach Zrobiłam wizke z blond włosami - totalnie na szybko, ale chodziło mi o to, aby pokazać Ci jak blond współgra z Twoją urodą. Ah i mała propozycja oprawek okularów. Pzdr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 56eb123eac83c3af hmm.jpg (286,2 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 56eb123eac83c3af hmm blond.jpg (301,6 KB, 125 załadowań)
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 11:46   #14
MagdaOm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

Masz taki typ urody jak Natalia Imbruglia, polecam pooglądać ku inspiracji

https://www.google.pl/search?q=natal...w=1680&bih=881
MagdaOm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 12:09   #15
Ira12
Przyczajenie
 
Avatar Ira12
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 9
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

Nie maluj się mocno, bądź naturalna i nie zakładaj maski ;-) ja bym lekki makijaż

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Ennyo ,Ja myśle , że jak przefarbuje to strasznie zniszczy włosy, Ludzie NIE FARBUJCIE WŁOSÓW !!!! to niszczy !!!
Ira12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 20:50   #16
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

mam kolezanke z taka biala cera i niebieskimi oczami, miala brazowe wlosy podobne do Twoich i wygladala "nijak" teraz zaszalala i ma fajny rudy odcien, ale nie pomarancze czy karmel, po prostu rudy i jest super, uwazam, ze Ty tez powinnas miec odwazniejszy kolor by poczuc sie lepiej
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 19:01   #17
chewing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 49
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

Ja uważam, że najładniej by ci było w chłodnym odcieniu - rudości odpadają, pomyśl o chłodnych brązach. Zdecydowanie nie rozjaśniałabym. Tak jak dziewczyny pisały wyżej - zapuść włosy

Masz tak ładne oczy i usta, że wystarczy dobry podkład, żeby wyrównać odcień skóry, kredka do brwi (polecam tę z Catrice, w nazwie ma "ash", czyli popiel, chłodny odcień), mocno wytuszowane rzęsy i delikatny matowy kolor na usta. Ewentualnie bronzer/róż. Na większe wyjścia kreska eyelinerem albo czerwona szminka

I na pewno zmieniłabym oprawki, na tej wizualizacji widać, że świetnie wyglądasz w tzw. "kocich", czyli wyciągniętych do góry. W fajne oprawki dobrze jest zainwestować, w końcu nosimy to codziennie na buzi, okulary to pierwsze, co rzuca się innym w oczy.

Trzymam kciuki za metamorfozę
chewing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 19:40   #18
ayla_fi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

Masz piękną, proporcjonalną twarz, serio. Nie wiem dlaczego się tak źle oceniasz... w sumie dobrze trafiłam, bo kolorystykę mamy właściwie identyczną. Ja zawsze obracam się w kolorach zbliżonych do tych, którymi jestem pokolorowana przez naturę Zawsze maluję się w beżach, brązach, brzoskwini, złocie. Oczy maluję złotem, usta beżem o ciepłej tonacji lub koralową szminką, tusz zawsze czarny, bo mam czarne rzęsy, róż łososiowy.Moim zdaniem fajnie by Ci było w ładnie podkreślonych brwiach - żel do brwi i delikatny cień do brwi. Usta masz piękne, więc możesz poszaleć z kolorami - koral, ciepła czerwień, może jakaś fuksja... serio jest materiał, nawet mega, więc nie marnuj tego i nie doszukuj się wad, których nie ma. Jesteś bardzo ładna. No i też zgadzam się co do włosów - w długich będzie cudnie.
ayla_fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 18:19   #19
Catalys
Przyczajenie
 
Avatar Catalys
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 29
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

Patrzę i patrzę, i widzę trochę Julię Kamińską... Może coś podpatrzyć u niej A z drugiej strony, do makijażu trzeba się przyzwyczaić, żeby się w nim dobrze czuć. Zacznij (jak ktoś radził wyżej), od maskary i błyszczyka.
__________________
"Nie zrobisz tego!" Słowa, po których możesz wszystko.
Catalys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 20:04   #20
shirubya
Raczkowanie
 
Avatar shirubya
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 234
Dot.: Proszę o pomoc bo nie mogę już siebie znieść.

Wowwowwow. Świetnie wyglądasz bez makijażu. Ja generalnie jestem z tych osób co nie lubią za bardzo się malować, wydaje mi się, że u mnie daje to czasami za bardzo karykaturalny efekt i wolę nie przesadzać. Jak już robię kreski eyelinerem, a brwi delikatnie podkreślam konturówką do brwi w żelu z inglota to chyba nr12, uniwersalna taka bardziej, daje naturalny efekt. Wcześniej używałam zestawu do brwi z oriflame i też dawało radę, ale teraz jestem całkowicie oddana tej konturówce :3
Co do włosów ja się raczej nie wypowiadam, bo sama miałam problemy z doborem koloru przez wiele lat xD W załączniku moje pół twarzy bez makijażu i drugie pół z kreską i brwią podkreśloną wcześniej wspomnianym specyfikiem. Wolę zdecydowanie takie delikatne podkreślenie brwi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6tag_061215-190141.jpg (196,8 KB, 64 załadowań)
__________________
WIERSZE PISZĘ! MOJA PASJA!
http://https://www.facebook.com/sylwiislowa/
shirubya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 21:04:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.