Life Arcadia Opinie Poznań - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-06, 10:22   #1
Syliandra35
Przyczajenie
 
Avatar Syliandra35
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Szczepankowo
Wiadomości: 3
Wink

Life Arcadia Opinie Poznań


Witajcie dziewczynki
Od pewnego czasu słyszę wśród znajomych o firmie a raczej organizacji założonej przez Michała Pasterskiego Life Arcadia. (może niektóre z was kojarzą). Chciałabym zapytać czy któraś z was korzystała może z usług tego pana? Czy zamówiła z was jakiś kurs z tej strony? Bardzo mi zależy na informacji gdyż od pewnego czasu bardzo interesuję się tematem i z tego co zdążyłam wyczytać wygląda to bardzo ciekawie.

Moim problemem jest straszna gonitwa myśli, nieprzystosowanie do kontaktów między ludzkich, strasznie się denerwuję gdy mam porozmawiać z kimś starszym lub o wyższym statusie zawodowym.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!
Syliandra35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 10:47   #2
marzena_horod74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 55
Dot.: Life Arcadia Opinie Poznań

Z kursów nie korzystałam, ale byłam na warsztacie pt "Kobieca Strona mocy" nawet pytałam na forum czy ktoś by chciał się zabrać ze mną ale skasowali
Co do warsztatu było bardzo fajnie. Michał nie jest jak inni "trenerzy", on nawet siebie tak nie nazywa co spodobało mi się od razu Widać i czuć dobrą wolę w tym człowieku. Jeżeli byłby ktoś po jakimś kursie również chętnie przeczytam.
marzena_horod74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 19:24   #3
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Life Arcadia Opinie Poznań

Nie korzystałam z usług tego Pana, ale czytałam kiedyś jego blog i miałam bardzo pozytywną opinię na jego temat. Ostatnio mnie jednak trochę zamurowało, kiedy przeglądając profile na portalu randkowym zobaczyłam M. Pasterskiego, a przecież facet ma żonę... to było dziwne.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-14 20:24:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.