Bardzo Prosze Was o pomoc mam cere naczynkowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-17, 19:15   #1
maciej83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Angry

Bardzo Prosze Was o pomoc mam cere naczynkowa


Witam czytajacych ten post.
Otoz jestem mezczyzna,mam 33 lata, i mam cere naczynkowa-ktora jest u mnie rodzinna przypadloscia. Choc niewiele mam tych widocznych pajaczkow, ale staram sie o nia dbac. Drugi problem, to taki,ze posiadam na czole plamy, oraz kosciach jarzmowych rowniez,ktore pojawily sie po zazywaniu sterydow polaczonych z nadmiernym opalaniem sie.Plamy te mam od dwoch lat.
I teraz moje pytanie - zakupilem zestaw,-serum,krem na dzien,na noc REDBLOCKER -dziala na mnie dobrze,bo wczesniej go stosowalem.Oraz IWOSTIN Lucidin,krem na przebarwienie z filtrem 14 (czy jakos tak)
Jak polaczyc ich stosowanie?Rano wstaje i robie trening,wiec nie warto chyba niczego po przebudzeniu nakladac,bo po 2 godzinach biore prysznic..
Natomiast po prysznicu jak? Serum na naczynka, na to Iwostin?I na to krem na dzien na naczynka? Glupi juz jestem. Jesli tak ma byc, to chyba z godzine w szatni bede siedzial zanim wszystko sie weschnie...ps.iwostin troszke dlugo wsiaka.
Prosze o pomoc. A przed snem znowu serum,iwostin i krem na noc na naczynka?
maciej83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 19:32   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Bardzo Prosze Was o pomoc

Cytat:
Napisane przez maciej83 Pokaż wiadomość
Witam czytajacych ten post.
Otoz jestem mezczyzna,mam 33 lata, i mam cere naczynkowa-ktora jest u mnie rodzinna przypadloscia. Choc niewiele mam tych widocznych pajaczkow, ale staram sie o nia dbac. Drugi problem, to taki,ze posiadam na czole plamy, oraz kosciach jarzmowych rowniez,ktore pojawily sie po zazywaniu sterydow polaczonych z nadmiernym opalaniem sie.Plamy te mam od dwoch lat.
I teraz moje pytanie - zakupilem zestaw,-serum,krem na dzien,na noc REDBLOCKER -dziala na mnie dobrze,bo wczesniej go stosowalem.Oraz IWOSTIN Lucidin,krem na przebarwienie z filtrem 14 (czy jakos tak)
Jak polaczyc ich stosowanie?Rano wstaje i robie trening,wiec nie warto chyba niczego po przebudzeniu nakladac,bo po 2 godzinach biore prysznic..
Natomiast po prysznicu jak? Serum na naczynka, na to Iwostin?I na to krem na dzien na naczynka? Glupi juz jestem. Jesli tak ma byc, to chyba z godzine w szatni bede siedzial zanim wszystko sie weschnie...ps.iwostin troszke dlugo wsiaka.
Prosze o pomoc. A przed snem znowu serum,iwostin i krem na noc na naczynka?
Te plamy to przebarwienia. Obawiam się, że zestaw, który wybrałeś, może być za słaby na ten problem. Jeśli Iwostin Lucidin, to raczej peeling, czyli wodna emulsja nakładana na noc. Do kompletu ewentualnie kremowe serum z tej serii. Też na noc. Na dzień za to jakiś wyższy filtr, bo SPF14 to żaden filtr, a warto taki przy kuracji kosmetykami z kwasami stosować, żeby nie nabawić się kolejnych przebarwień.
Na krem z filtrem nie nakłada się żadnych innych mazideł. Oraz nie stosuje się go na noc.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 20:24   #3
maciej83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Bardzo Prosze Was o pomoc

wiem ze za slaba artyleria na plamy,bo sa one glebokie bardzo. znam zasady powody ich powstawania. I znam zasady zabezpieczania sie teraz przed sloncem Normalnie nakladam krem z filtrem 50. Chodzi mi o kolejnosc nakladania kremow na naczynka w polaczeniu iwostinu(ktory jest na dzien)

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

na naczynka mam serum,krem na dzien(z zielonym kryjacym pigmentem),krem na noc. Iwostin mam na dzien.
maciej83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 10:54   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Bardzo Prosze Was o pomoc

Cytat:
Napisane przez maciej83 Pokaż wiadomość
wiem ze za slaba artyleria na plamy,bo sa one glebokie bardzo. znam zasady powody ich powstawania. I znam zasady zabezpieczania sie teraz przed sloncem Normalnie nakladam krem z filtrem 50. Chodzi mi o kolejnosc nakladania kremow na naczynka w polaczeniu iwostinu(ktory jest na dzien)

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

na naczynka mam serum,krem na dzien(z zielonym kryjacym pigmentem),krem na noc. Iwostin mam na dzien.
Kupiłeś po prostu za dużo, nie da się tego połączyć na raz. Ten Iwostin z SPF14 jest tu po prostu zbędny, bo nie da się go nigdzie wcisnąć, zwłaszcza że stosujesz jeszcze wysoki filtr. Ewentualnie używać go zamiennie z kremem na naczynka pod ten wysoki filtr.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-18 11:54:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.