¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2002-08-26, 14:45   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 15 954

¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?


dziewczyny, mialam brazowo blond balejaz i postanowilam zrobic sobie na cale wlosy blond, z racji oszczednosci kupilam sobie farbe sama (Natea 111)i przy pomocy kolezanki ufarbowalam sobie wloski, niestety na samej gorze wyszly zolte!! okropnie to wyglada, postanowilam odczekac 2 tyg. i ponownie ( zeby nie mieszac) ta sama farba zrobic te zolte tylko i co,nic nie wzielo mi, nadal sa zolte a ja juz nie wiem co mam zrobic z nimi ?? boje sie ze jesli znowu w tym tygodniu sprobuje je farbowac to mi powypadaja czy nie znacie jakiejs metody na te zolte kudelki tak od zaraz .Za pomoc z gory bardzo wdzieczna !!!
guest jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-08-26, 15:42   #2
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomo¶ci: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: pOMOCY - ¿ó³ty blond

Kup sobie ... niebiesk± p³ukankê.
Wiem, ¿e to sposób, delikatnie mówi±c, archaiczny [img]icons/icon12.gif[/img] ale przynamniej pozbêdziesz siê tej osza³amiaj±cej ¿ó³ci.

Powodzenia [img]icons/icon10.gif[/img]
aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-08-26, 16:35   #3
AgaZ
Przyjació³ka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6 818
Re: pOMOCY - ¿ó³ty blond

Nie dawno wizazanki doradzaly juz na ten temat. Wpisz prosze w ikonce [szukaj] slowa "¿ó³te w³osy" i "p³ukanka"; Jest tam troche informacji [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam
AgaZ
__________________
Kochane Wiza¿anki,
bardzo Was proszê piszcie w sprawie wszystkich zg³oszeñ i problemów do Anio³ka Tasmañskiego. Anio³ek jest THE BEST. Ja ju¿ nie pracujê w wiza¿u od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale ju¿ nie mogê odpowiadaæ na Wasze pro¶by
AgaZ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2002-08-26, 20:06   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 15 954
Re: pOMOCY - ¿ó³ty blond

Hej!
Nie przejmuj siê zbytnio. Mia³am ten sam problem. Dziewczyny z Wiza¿u poradzi³y mi u¿yæ szamponu koloryzuj±cego Palette, kolor "go³êbi" numer 310. Nie przejmuj siê, ¿a szampon ma kolor... fioletowy. Ma g³ówce wspaniale gasi kurczakow± ¿ó³æ, nadaj±c w³oskom piêkny, platynowy odcieñ - ¿aden "babciny" fiolet czy niebieski kolor! Powodzenia i nie przejmuj siê!
guest jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-01-17, 17:40   #5
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomo¶ci: 1 868
Kolejna ofiara losu z ¿ó³tymi w³osami!

Zafarbowa³am sobie w³osy farb± Bell Color nr 111 i wyszed³ mi kurczaczek na w³osach. Przep³uka³am je raz w p³ukance Celii i trochê ta ¿ó³æ przygas³a, ale nadal s± ¿ó³tawe. Co teraz? Czy mo¿liwe jest, ¿e ta ¿ó³æ zniknie po jeszcze paru u¿yciach tej p³ukanki, czy mo¿e nie czekaæ i zafarbowaæ w³osy inn± farb±? I tak przy okazji: jakie odcienie rudo¶ci pasuj± osobie bêd±cej latem? I je¿eli bym znowu farbowa³a w³osy po paru dniach od poprzedniego farbowania, to czy lepiej by³oby u¿yæ takiej samej marki farby, czy mo¿e to jest obojêtne?
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-01-17, 18:58   #6
201608040942
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomo¶ci: 9 977
Re: Kolejna ofiara losu z ¿ó³tymi w³osami!

widze ze jestes tym samym typem urody co ja. Wiec tak do pani lato pasuja zimne barwy czyli ciemny blond z popielatym polyskiem, typowe popielate wlosy, bardzo jasny blond nawet w kolorze platynowym. Sa nawet lata co maja brazowe wlosy ale zawsze z tym chlodnym popielatym polyskiem nigdy to nie jest cieply braz. Nirktore lata nie lubia swoje go koloru(ja tez nie lubie)wiec je farbuja(ja tez to robie-pasemka), niektorym pasuja rudosci ale nie takie jak u pani jesien. Te kasztany to raczej odcienie czerwonego np wisnia, burgund. I musze przyznac ze sama sie dlugo farbowalam na takie kolory, teraz mam jasne pasemka, gdyz po 6 latach troche mi sie znudzil ten kolor i chcialam wrocic do swoich wloskow, chodz kusily mnie czerwone pasemka to jednak zrobilam jasne, przez co ludzie daja mi 17 lat a mam 27 hihihhi. Co do reszty twojego pytania to nie jestem pewna jak bedzie najlepiej bo nie jestem fryzjerka i nie chce ci czegos doradzic ze co fryzjer mnie przeklnie. Ale skoro juz tak nadwyrezylas swoje wlosy to lepiej moze na dalsze farbowanie do fryzjera on bedzie wiedzial co zrobic zeby ci wlosow nie spalic aha i jeszcze cos jak masz zolty kolor to umyj pare razy w szamponie do wlosow siwych, gwarantuje po jakims czasie zolty sie zmyje i bedziesz miec cudny blond
201608040942 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-01-17, 19:09   #7
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomo¶ci: 670
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
szampon do wlosow siwych

czesc Monika,
mam pytanie odnosnie "szamponu do wlosow siwych", o ktorym wczesniej wspomnialas, czy moglabys dokladniej opisac co to za produkt.
__________________

    1. " W ¿yciu niewiasty rozró¿niæ mo¿na siedem okresów: niemowlê, dziewczynka, dziewczyna, m³oda kobieta, m³oda kobieta, m³oda kobieta i m³oda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2004-01-17, 22:27   #8
wiewiorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomo¶ci: 36
Re: szampon do wlosow siwych

polecam szampon color boosting isa dory,odcien silver.jest on do siwych i blond wlosow.zabija zolc,nadaje platynowy odcien.trzeba go potrzymac spieniony ok. 3-4 min. na wlosach.naprawde swietny
wiewiorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-01-17, 22:31   #9
maarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomo¶ci: 38
Re: szampon do wlosow siwych

A wiesz mo¿e gdzie mo¿na go dostaæ, jest w normalnych drogeriach? (interesuje mnie W-wa), bo niestety mam podobny problem...
a czy on zadzia³a na w³osy farbowane ju¿ jaki¶ czas temu (ale nadal ¿ó³tawe, fuj)???
maarta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-01-17, 23:35   #10
Kizia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 39
GG do Kizia
Re: szampon do wlosow siwych

Mo¿esz te¿ u¿yæ szamponu Welli "Regenal" (szampon do w³osów siwych i blond). Sama u¿ywam go co kilka dni i mam ³adny popielaty blond (bo zazwyczaj jaki¶ czas po farbowaniu robi mi siê kurczakopodobny kolorek).
Szampon kosztuje ok. 18 z³ (czarna prostok±tna butelka ze srebrn± nalepk±)
Kizia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-01-18, 19:20   #11
201608040942
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomo¶ci: 9 977
Re: szampon do wlosow siwych

a ja polecam GUHL, moja mama byla zachwycona w sklad kompletu dochodzi jeszcze odzywka do splukania. Moja mama juz po jednym razie zadzwonila do mnie i piala z zachwytu jej wlosy sa miekkie(ma wysuszone od trwalej), dobrze sie ukladaja, pierwsze siwe wloski nabraly pieknej barwy, a te jeszcze nie siwe tez jakies takie lepsze. Szampon przeznaczony jest do wlosow siwych posiwialych i platynowych blond. Nie wiem czy ta firma jest w PL, ale u mnie w Deutschland, jest w kazdym markecie kosztuje ok. 5€ za jeden produkt, ja mam z tej firmy odzywke do wlosow blond a szampon mi sie juz skonczyl. Aha jeszcze firma YR zawiera szampon do wlosow siwych z wyciagiem z blawatka. I dziewczyny nie bujcie sie jak z butelki wyleje sie niebieski plyn, nie zafarbuje wam wlosow na niebiesko, wyprobowane na moich wlosach i nic a nic sie na niebiesko nie swieci. Moze po jednym umyciu ten paskudny zolty kolor sie nie zmyje, ale po paru albo parunastu napewno.
201608040942 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-28, 15:41   #12
niki86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 13
jaki odcien??

naturalny kolor wlosow mam ciemny braz ale od dlugiego czasu farbuje wlosy na blond. obecnie wlosy mam w odcieniu bardziej jasnym slonecznym ktory przenika czasem w podobny do zoltego ;/ teraz chce zafarbowac wlosy na kolor ktory nie wpadalby w zolc lecz nie znam sie kompletnie na odcieniach blond. chcialabym osiagnac efekt podobny jak na zalaczonych zdjeciach.dziewczyny pomozcie jaki odcien farby mam wybrac zeby pokrylo obecny rozjasniony kolor i ciemne odrosty
niki86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-02-28, 20:57   #13
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 501
GG do lilu1980
Re: jaki odcien??

ja robilam Nutrisse popielaty jasny blond, chyba to tak sie nazywalo, robilam kolezance, na ciemnych wloskach i wychodzil ladnie, opakowanie dla przyklady, dkladnie nie pamietam czy to to, al powiem ze farbki sa ogolnie dobre. pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-02-28, 21:10   #14
Pamina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 48
Re: jaki odcien??

lilu- na jak ciemnych wlosach to robilas?
Pamina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-02-28, 21:20   #15
niki86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 13
Re: jaki odcien??

akurat nie chodzi mi o konkretna farbe tylko o odcien bo marke dobrej i delikatnej farby juz mam tylko jaki wybrac odcien??lilu a znasz moze jakis mniej popielaty bo jak dla mnie to troche jest to przybrudzony kolorek
niki86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-02-28, 21:54   #16
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 501
GG do lilu1980
Re: jaki odcien??

ale nnie wyjdzie Ci w zó³ty! musisz w sklepie zobacz, a robilam na brazowych,sredni braz. Jesli nie wybierzesz popielatego to mysle ze inne pojda w zolty odcien, pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-02-28, 23:49   #17
niki86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 13
Re: jaki odcien??

mozliwe ale czekam na jeszcze jakies propozycje bo jednak chodzi mi bardziej o taki odcien jak na zalaczonych fotkach a tam raczej chyba popielatego nie ma;/prosze pomozcie!!
niki86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-03-01, 19:19   #18
niki86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 13
Re: jaki odcien??

up up
niki86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-03-02, 21:45   #19
niki86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 13
Re: jaki odcien??

up
niki86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-06, 13:07   #20
niki86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 13
Re: jaki odcien??

up
niki86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-05-12, 13:45   #21
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 797
GG do Apsik
Ratunku, ¿ó³te w³osy!!!

Mojej mamie zawsze wychodz± ¿ó³te w³osy, je¶li farbuje je na ja¶niejszy ni¿ naturalny. Je¶li na ciemniejszy - prawie czarne. Ostatnio ¿ó³æ na jej g³owie osi±gnê³a swój zenit, chyba nic nie jest bardziej ¿ó³te ni¿ jej w³osy! A to wynik farbowania w salonie fryzjerskim... za co sporo zap³aci³a.
Mam pytanie, czy na takie w³osy mo¿na po³o¿yæ ja¶niejszy kolor i on co¶ zmieni, czy poprostu ¿ó³ty bêdzie ja¶niejszy? My chcemy co¶ popielatego, jak mo¿na co¶ z tym zrobiæ, ¿eby uzyskaæ popielaty bl±d? Czy skorzystaæ z dekolorantu, czy dobraæ farbê bez ciep³ych pigmentów? Zupe³nie siê na tym nie znam.
Apsik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-05-12, 13:49   #22
dasza
Raczkowanie
 
Avatar dasza
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 84
GG do dasza
Dot.: Ratunku, ¿ó³te w³osy!!!

Twoja mama musi polozyc sobie plukanke fioletowa, wtedy wyjdzie popielaty blond
__________________
dasza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-05-12, 14:14   #23
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 797
GG do Apsik
Dot.: Ratunku, ¿ó³te w³osy!!!

Próbowa³y¶my, ale nate¿enie ¿ó³tego pigmentu jest tak du¿e, ¿e po p³ukance w³osy zrobi³y sie jakby szare... W ka¿dym razie brudnawe, a nie popielate...
Apsik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-05-12, 14:48   #24
dasza
Raczkowanie
 
Avatar dasza
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 84
GG do dasza
Dot.: Ratunku, ¿ó³te w³osy!!!

uuuuuu..... to moze mama pofarbuje sobie na jakis odcien brazu?? Np.jasny braz??? z pasemkami blond ???
__________________
dasza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-05-12, 17:46   #25
owieczka21
Raczkowanie
 
Avatar owieczka21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomo¶ci: 140
Exclamation Dot.: Ratunku, ¿ó³te w³osy!!!

moja kumpela tez mia³a ten problem!!po jakis 3 dniach trzeba po³ozyc na to nastepna farbe najlepiej jakis b.b.b jasny popielaty blond np.loreala i potem od szampony którego uzywa dodac kilka kropli p³ukanki najlepiej srebrnej i myc jak zwykle z tym ze po spienieniu pozostawic to na g³owie na ok.5-7 minBedzie dobrze po prostu twoja mama ma duzo farbnika we w³osach i dlatego tak sie dzieje pozdrawiam
owieczka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-05-12, 23:40   #26
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: Ratunku, ¿ó³te w³osy!!!

chcialabym wiedziec czy mama miala wczesniej wlosy farbowane ? i czym i na jaki kolor?
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-05-13, 00:07   #27
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 797
GG do Apsik
Dot.: Ratunku, ¿ó³te w³osy!!!

Wcze¶niej farbowa³a u fryzjera, wiêc nie wiem czym. Wiem na pewno, ¿e to nie by³ dekolorant, kolor mia³ byæ jasnym orzechem.
Apsik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-05-13, 00:29   #28
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: Ratunku, ¿ó³te w³osy!!!

ok, czyli wczesniej wlosy byly farbowane, nie wazne czym... ale na jaki kolor?, i jaki teraz po tym farbowaniu miala uzyskac?czy chiala uzyskac?
bo z tego co piszesz to wywnioskowalam ze wczesniej byly farbowane na ciemniejszy a teraz na jasniejszy mialy byc?
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-05, 20:21   #29
Kropeczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 282
Jak Usunac Farbe?????

Dziewczyny blagam o pomoc... pofarbowalam wlosy szamponetka w kolorze "sredni blond". Na glowie mam kolor podobny do zoltka jaja :/ CO Z TYM ZROBIC?????? ;(
Kropeczkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-05, 20:32   #30
Medea27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Jak Usunac Farbe?????

Ja uparcie bêdê reklamowaæ farbê : kolor -Viking farba - Loreal Recital Preference - sliczny kolor - popielaty blond ABSOLUTNIE nie ZOLTY i pokryl zoltko, które, podobnie jak Ty, zafundowalam sobie ostatnio na glowie. Zaraz nastepnego dnia zafarbowalam tym Vikingiem i jestem zachwycona kolorem Jest taki nie wiem jak to opisaæ, nic ¿óltego, ¿aden barbiasty blond, taki jasny popielaty,ale blond chlodny, naprawde polecam P.S. ¯ó³tko z Viva Welli ( nigdy ju¿ nie kupiê tego dziadostwa, fuuuuuuuuu!) pokry³ doskonale i nie zniszczyla farba wlosów.
Medea27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-04-14 07:58:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.