Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz nowy! - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-02, 12:34   #5011
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Skąd takie info?

Poszłam do Rossa bo chciałam kupić jakiś tusz na zapas (Maybelline lub Rimmel) i wyszłam z niczym. Chociaż tuszy było sporo to mam wrażenie, że wszystkie były zmacane A ja chciałam coś na zapas, czego używałabym może za kilka miesięcy więc stwierdziłam, że nie warto.W ogóle tym razem jakiś lekki syf mieli. Tusze wolę kupować w SP. Oni przynajmniej poszli po rozum do głowy i je jakoś zabezpieczają.
Dziewczyny pisały- chyba w wątku ogólnym rossman.
Jak zamawiać to przez e-sklep bo wtedy jest zakup poza lokalem i bez problemu ze zwrotami.
Jak coś potrzebujesz z tuszy to na e-glamour albo ezebra sobie zajrzyj.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 12:38   #5012
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Czy sprawdzajac tusz odkrecajac go jedynie na ten jeden centymetr mozna go kupic na zapas,tak aby zaczac go uzywac np za 4miesiace,czy raczej takie odkrecenie powoduje ze juz biegnie data wyznaczona na opakowaniu?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 12:41   #5013
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisały- chyba w wątku ogólnym rossman.
Jak zamawiać to przez e-sklep bo wtedy jest zakup poza lokalem i bez problemu ze zwrotami.
Jak coś potrzebujesz z tuszy to na e-glamour albo ezebra sobie zajrzyj.

No to kiepsko Mam nadzieję, że taka polityka się szybko na nich odbije (reklamacje etc.). Nie lepiej zakleić? Choćby taśmą klejącą, to przecież mniej roboty niż czyszczenie.

Tak, wiem, wiem. Zawsze jak zamawiam perfumy na e-glamour to sobie obiecuję, że dorzucę jakiś tusz i zapominam. Ale ceny tuszy Rimmel mają kuriozalnie wręcz niskie.
Za to Maybelline (Colossal, Rocket etc) są już w takiej przeciętnej, promocyjnej cenie. Na razie mam jeszcze mały zapasik tuszy więc przepuszczenie tej promocji nie jest dla mnie jakąś tragedią
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 12:42   #5014
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Czy sprawdzajac tusz odkrecajac go jedynie na ten jeden centymetr mozna go kupic na zapas,tak aby zaczac go uzywac np za 4miesiace,czy raczej takie odkrecenie powoduje ze juz biegnie data wyznaczona na opakowaniu?
Trochę powietrza wejdzie, ale niewiele, bo w ten sposób nie wpompowujesz powietrza (szczoteczka działa jak korek). Zawsze możesz się też na wszelki wypadek zaopatrzyć w sól fizjologiczną.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 12:46   #5015
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Dziewczyny wątek przekroczył już 5 000 postów, więc zapraszam do nowej części https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post51252107
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 12:46   #5016
pastdaylight
Raczkowanie
 
Avatar pastdaylight
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 300
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Dzisiejszym hitem była dla mnie kobieta, przed którą stała czysta szczoteczka do tuszu, który ją zainteresował, a ona i tak otworzyła maskarę leżącą dosłownie obok czystej szczoteczki. Czy jakieś wróżki spełniające życzenia wyskakują z tych maskar, że trzeba wszystkie pootwierać?
pastdaylight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 13:10   #5017
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
m
Zasada, żeby brać z końca się nie sprawdza. Biorę zwykle ze środka albo z szuflady. Bo zwykle, jak ktoś testuje, otwiera i wsuwa na koniec ten użyty, a kupuje ten z przodu.
Chyba ze produkty sa przycisniete sprezyna wtedy nie da sie od tylu wlozyc, trzeba os przodu;-) Ale tak jest tylko w niektorych szafach;-)
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2015-05-02 o 13:12
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-02, 13:23   #5018
Justynaa_aa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 18
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Hej ! Jestem tu nowa i nie mogę zrozumieć tych postów ani nic coś :/. A potrzebuję pomocy w znalezieniu fajnej torebki średniej wielkości Proszę was bardzo o pomoc bo nie mogę nic znaleźć :/ chociaż na razie coś takiego mam :
1.
http://allegro.pl/monnari-torebka-pi...254094686.html

2. http://ebutik.pl/product-pol-148701-...ml#mainwrapper
(minus tej torebki, że ma limonkowe boki :/).
Przepraszam, że dodaję to tutaj ale kompletnie nie wiem gdzie to dodać, żeby mieć dużo odpowiedzi bo się nie mogę połapać. Pomocy
Justynaa_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 13:26   #5019
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Justynaa_aa Pokaż wiadomość
Hej ! Jestem tu nowa i nie mogę zrozumieć tych postów ani nic coś :/. A potrzebuję pomocy w znalezieniu fajnej torebki średniej wielkości Proszę was bardzo o pomoc bo nie mogę nic znaleźć :/ chociaż na razie coś takiego mam :
1.
http://allegro.pl/monnari-torebka-pi...254094686.html

2. http://ebutik.pl/product-pol-148701-...ml#mainwrapper
(minus tej torebki, że ma limonkowe boki :/).
Przepraszam, że dodaję to tutaj ale kompletnie nie wiem gdzie to dodać, żeby mieć dużo odpowiedzi bo się nie mogę połapać. Pomocy
No na pewno nie na Rossmanowym wątku Prędzej tutaj: https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=28
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-02 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.