Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-14, 17:15   #61
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: nadmierne pocenie się ...

jeżeli chodzi o pocenie sie rączek lub stóp to jest jeden sprawdzony sposób: nalezy moczyć co jakiś czas w rozcieńczonej formalinie, naprawde pomaga( z tym że możliwe ze problem będzie z dostaniem formaliny, na prawde nie mam pojęcia gdzie mozna kupić, mi załatwił skądś tata)
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 20:49   #62
małaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Dziewczyny Rewelka;] ten Antidral naprawde dziala, uzylam go na noc a na drugi dzien suchutko !!! nie wierzylam a jednak jednak troszke szczypie ale da sie wytrzymac. POlecam ps. dzieki ze zalozyliscie te formum
małaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 14:26   #63
kinga4477
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Hej!!! Sama nie moge w to nadal uwieżyć zastosowałam antidral na noc a potem cały dzień suchutko jedynie może troszke ale to nic do tego co miałam przedtem>narazie używm go co drugi dzień(dwa razy go stosowałam) a potem to już bede stosować go coraz żadziej najpierw co 3 a potem co 4 dni> mam nadziej że bedzie dobrze.
kinga4477 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 18:01   #64
kinga4477
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: nadmierne pocenie się ...

No i jak tam kobietli??!! a właśnie co do antidralu to mam tylko dwie uwagi: wysusza skure i podrażnia no i szczypie ale tylko troszeczke (przynajmniej mnie) ale i tak warto sie poświęcić. Polecam ANTIDRAL
kinga4477 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 12:05   #65
gosiatana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 60
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Bezwzględnie kup Etiaxil!!!!!!!!!!!!! Nie znajdziesz niczego lepszego. A poza tym on nie hamuje pocenie się, tylko je reguluje. Jest to dodatkowy plus bo nie jest całkowitym blokerem. Ale i tak powiem Ci, że od czasu jak go używam to jeszcze nigdy nie miałam mokrych pach .

Jestem z niego strasznie zadowolona, bo wcześniej strasznie się wstydzilam zakładać w ogóle bluzek z długim rękawem. To było straszne, ale jak widać wszystko da się zrobić. Stosuję go już około póltora roku i jest na prawde super. W dodatku bardzo wydajny. Mi wystarcza na ponad pół roku, więc na prawdę opłacze się wydać te 40 zł (około, zależy w jakiej aptece). Stosujesz go co 3-5 dni, (nawet rzadziej w zależności od potrzeb) na noc. Rano zmywasz. W ciągu dnia możesz używać jeszcze zwykłych dezodorantów, żeby jeszcze ładnie pachniało. I jest super!
__________________


gosiatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 13:29   #66
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: nadmierne pocenie się ...

kupilam antidral kilka dni temu. pierwszy raz zastosowalam go przed wczoraj oczywiscie na noc i na sucha skore. zastosowalam sie do tych wszystkich wskazowek, ktore przeczytalam na forum. co prawda nie nalozylam go zbyt duzo obawiajac sie tego piekielnego szczypania o ktorym tyle sie naczytalam. ale nic nie szczypalo! nastepnego dnia po dlugich zakupach w upalnym centrum handlowym moje paszki niestety byly mokre
wczoraj na noc ponownie zaaplikowalam antidral, troche wiecej niz poprzednio i znow mnie nic nie szczypalo. czy skoro nie szczypie to znaczy ze nie dziala????
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 16:01   #67
magula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cześć! Powiem Wam, że używałam antidral i na początku było super , suche paszki - rewelacja, ALE... niestety nie działał na mnie długo, bo już po około 3 tygodniach zaczęłam sie pocić, tak jak się pociłam... I zamierzam kupic teraz ten droższy odpowiednik antidralu i zobaczymy...Pzdr
magula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-28, 18:06   #68
dziubas509
Raczkowanie
 
Avatar dziubas509
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 29
Dot.: nadmierne pocenie się ...

dziewczyny tak czytam i czytam o tym antidralu i sie chyba skusze tylko mam pytanko bo doczytalam sie ze tam nie ma instrukcji- poczatkowo stosuje go co 2 dni a potem po jakim czasie przeskakuje na stosowanie co 3 dni? aha no i jak sie miewa sprawa z ubraniami?? nie pozostawia sladów?? (w sumie go rano powinnam zmywac to nie powinien ale sie wole upewnic) no i jak wyglada pizamka czy zostaja na niej jakies slady czy nie? dzieki z gory za info pozdrowionka
dziubas509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 18:44   #69
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez dziubas509
dziewczyny tak czytam i czytam o tym antidralu i sie chyba skusze tylko mam pytanko bo doczytalam sie ze tam nie ma instrukcji- poczatkowo stosuje go co 2 dni a potem po jakim czasie przeskakuje na stosowanie co 3 dni? aha no i jak sie miewa sprawa z ubraniami?? nie pozostawia sladów?? (w sumie go rano powinnam zmywac to nie powinien ale sie wole upewnic) no i jak wyglada pizamka czy zostaja na niej jakies slady czy nie? dzieki z gory za info pozdrowionka

Nie zostawia śladów na piżamie.

A stosować możesz stosownie wg potrzeb. Myślę, że zimą spokojnie wystarczy smarować się 1-2 razy w tygodniu.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 19:12   #70
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Gosiatana- widzisz ja mam połowę ciuchów czarnych, Antidral przestał działać i będę chyba zmuszona to kupna Etiaxilu lub Chlorku Glinu.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 10:36   #71
dziubas509
Raczkowanie
 
Avatar dziubas509
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 29
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Antidral jest super stosowalam dopiero 2 razy i juz widze rezultaty./.... to znaczy nie widze zadnego sladu bomba icha
dziubas509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 10:04   #72
Angi89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Czesc.. Moja Ciocia miala podobny probloem po Antidralu... Posmarowala sie odrazu po goleniu i jej wyszly biale grudki pod pachami i usuwano je operacyjnie... Nie wolno sie smarowac na podrazniona skore tymbardziej nie po goleniu... Pozdrawiam
Angi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 21:19   #73
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: nadmierne pocenie się ...

A słyszałyście coś o smarowaniu pach naparem z szałwii?Albo picie szałwii?Ponoć też działa.Ja też stosuję Etiaxil, ale rzadko, tylko okazyjnie, ponieważ swędzą mnie po nim pachy i często zapominam go użwyć na noc No i jest drogi.Czytałam gdzieś o tej szałwii zastanawiam się, czy to może pomóc...
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 13:08   #74
kitty666
Raczkowanie
 
Avatar kitty666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 34
Dot.: nadmierne pocenie się ...

ja pije szalwie codziennie rano i wieczorem i NIC! A jak z tym antidralem? Bo ona zatyka te gruczoły czy co tam, prawda? Ale ktos tu gdzies pisał, ze organizm musi jakos sie ochladzac, i ze jak nie przez pachy, to zaczyna przez plecy, TWARZ, stopy, rece??
__________________
Just because you're the adult, doesn't mean you're always right.
-
Don't try to fix me. I'm not broken.
-
If my music is too loud, you're too old!
kitty666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 08:35   #75
kitty666
Raczkowanie
 
Avatar kitty666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 34
Dot.: nadmierne pocenie się ...

hej hej?!
__________________
Just because you're the adult, doesn't mean you're always right.
-
Don't try to fix me. I'm not broken.
-
If my music is too loud, you're too old!
kitty666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:57   #76
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Ja używam Antidral...Szczerze? Jestem wdzięczna osobom, które to cudeńko wyprodukowały. Naprawdę tak jak zawsze było źle, mokro aż wręcz ohydnie... To teraz sucho. Nareszcie noszę kolorowe bluzki!!! A nie tylko czarne
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 11:41   #77
Rozalkazgr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Witam, jestem tu nowa i tak samo jak Wy mam ten piekielny problem z poceniem, głównie pod pachami. I to od ładnych paru lat. Nie wiem już sama co z tym cholerstwem począć... To strasznie krępujące w zwykłych, codziennych sytuacjach, kiedy z byle powodu i niezależnie od pory roku, oraz temperatury widać wykwity mokrych plam pod pachami!!! Tak sobie czytałam te wszytkie posty i aż podskoczyłam z radości! W tunelu pojawiło się światełko nadziei Zamierzam lecieć do apteki. Zacznę od Antidralu i modlę sie w duchu, żeby wreszcie okazało się, że to jest to! Żebym w końcu pozbyła się tych plam na bluzkach! Mam tylko obawy, że na mnie może nie zadziałać... Za dużo już było takich cudownych specyfików, które inni zachwalali pod niebiosa, a dla mnie okazały sie tylko podsycaniem nadziei, że oto mam problem z głowy, bo najzwyczajniej w świecie nie dawały rady w nierównej walce z moimi " fontannami " ;/ Ale tego jeszcze nie próbowałam, więc zakupię jutro, zaaplikuję jutro i... się okaże co warty jest ten preparat O efektach napiszę niebawem. Pozdrawiam szystkich forumowiczów
Rozalkazgr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 20:49   #78
Danuta Nowicka
dr n. med.
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 270
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Preparat Etiaxyl to sól glinowa, czyli związek który tamuje ujścia gruczołów potowych. Preparat skuteczny, ale należy robić przerwy w jego stosowaniu (przynajmniej 14 dni co trzy miesiące) żeby nie dopuścić do wtórnego nadkażenia bakteryjnego gruczołów łojowych. Sposób stosowania - na opakowaniu. Jesli i to nie pomoże zostaje jeszcze zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej czyli popularnego botoxu. Wstrzykuje się preparat pod pachy całkowicie hamując pracę gruczołów potowych, efekt na jakieś 6 miesięcy. Niestety zabieg dość kosztowny - należy liczyć się z kwotą około 1000 zł. Zabieg ten staje się coraz bardziej popularny wśród osób cierpiących na nadmierne wydzielanie potu.
__________________
www.danutanowicka.pl
Danuta Nowicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 11:14   #79
Rozalkazgr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Hej, ludziska! Wczoraj kupiłam i posmarowałam na noc ( w/g zaleceń tu wyczytanych ) i myślę sobie: ale straszyli z tym pieczeniem! A później się zaczęło...! <szok> Tyle, że mnie bardziej łaskotało i kłuło niż piekło. Raz nawet podskoczyłam jak by mnie osa ukąsiła
I chociaż cały czas mam wrażenie, że jest mokro, to na razie sukces! Nie spociłam się! Zobaczymy czy Antidral poradzi sobie z największym moim demonem: wyjazdem do pracy :/ To zawsze kosztuje mnie najwięcej nerwów... Jazda samochodem :/ Jeśli w tym stresującym momencie zadziała, to naprawdę uwierzę, że jest skuteczny Ale i tak mam już jakiś komfort. Dzisiaj jadę do pracy w czerwonej bluzce!!! Heh!
Rozalkazgr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 18:43   #80
monic84
Rozeznanie
 
Avatar monic84
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 622
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Ja mam pytanie do Pani Doktor Danuty Nowickiej,
Zauwazylam ze nadmierne pocenie dotyczy szerokiej liczby osob, jednak srodkow ktore leczyly by ta dolegliwosc jest malo. Wiedza niektorych lekarzy na ten temat jest minimalna. Moj Pan Doktorek powiedzial ze to "normalne, tak sie ludzie poca".
Wyszlam od niego wsciekla, co to za doktor jak nie zna sie na rzeczy.
To jest bardzo uciazliwa dolegliwosc.
Czemu w Polsce nie mowi sie o tej dolegliwosci, moze wtedy znalazl by sie jakis cudowny srodek na to.
Pamietam czasu kiedy jej nie mialam, pojawila sie nagle, w drugiej klasie liceum. Czy kiedys tez nagle zniknie, czy juz do konca zycia musze sie z tym meczyc??
monic84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 09:15   #81
Rozalkazgr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Muszę z wielką i nieukrywaną radością stwierdzić, że... Antidral dał radę!!!!!!! Koniec z wstrętnymi , mokrymi pachami!!!! Wreszcie jestem free i happy Pozdrowionka
Rozalkazgr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 19:28   #82
waniliowaxksiezniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 94
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Mam problemy z nadmiernym poceniem się i jest to bardzo uciążliwe... To przeczytaniu waszych recezji boję się tego szczypania! ale chyba się zdecyduję na Antidral... chcę się w końcu pozdyć tej udręki. mam nadzieję, że jakoś przeżyję
waniliowaxksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 19:38   #83
rysiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar rysiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 624
Dot.: nadmierne pocenie się ...

hmm uzywlam raz BOSKo uzylam drugi raz dwa dni po.. bosko nie uzywlaam pozniej tydzie (siweta byly sprzatalam wiec nie chcialam meczyc paszek) i caly tydzien mialam SUCHO potem dzien przed dyska posmarowalam, cala dyska bez krpoli potu pod paszka nie uzywalam ANITIDRALU od niedzieli do dzisaj (stwierdzialm ze lepiej meczyc skory bo czytalam wypowiedzi ze sie skora przyzwyczaja) ale dzisaj jednak ANTIDRAL tak dlugo nie dzialal, dzisaj juz bylo mokro ;( nie tak intensywnie jak zazwyczaj ale jednak.. mam nadzieje ze moja skora powoli sie nie przyzyczaja...nie przezylabym tego...
__________________
matura 2009

dam rade..



rysiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 20:01   #84
Makena
Raczkowanie
 
Avatar Makena
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 357
Dot.: nadmierne pocenie się ...

[quote=Apiska;1226614]Gosiatana- widzisz ja mam połowę ciuchów czarnych,


Witam wizażanki, całkiem przypadkiem natrafiłam na ten wątek i jestem niezmiernie szczęśliwa. ehh skąd ja to znam te czarne bluzki. Dobrze, że dobrze wyglądam w czarnych bluzkach i je polubiłam. Ale ile ja już wurzuciłam bluzek, golfów ,bo były przepocone? Jak zaczęłam brać tabletki anty, to jest trochę lepiej, nie pocę się tak jak kiedyś, ale mimo wszysto się pocę więcej niż moje koleżanki z kl. U mnie jest o tyle dziwnaa? sprawa, że prawa pacha poci się więcej od lewej. I w to zawsze jak gdzieś jestem. W domu oczywiście suchutko. Ostatnio doszłam do wniosku, że to chyba ze stresu ale nie normalnymi sytuacjami, tylko tym, że ktoś zobaczy, że mam mokro. Ale te szczypanie mnie nie przeraziło, jutro lecę do apteki i się zobaczy.
__________________
Każdy dzień ma swój aromat
/Melchior Wańkowicz/

"..Bo ja przez Ciebie nawet nie wiem jak żyć, sto lat niech chociaż minie, nim spotkam Cię znów, proszę Cię, zostaw juz..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=247773 propozycje na wypady z naszymi psiakami, zapraszam do wpisów

Makena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 20:06   #85
rysiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar rysiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 624
Dot.: nadmierne pocenie się ...

[quote=Makena;7049501]
Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Gosiatana- widzisz ja mam połowę ciuchów czarnych,


Witam wizażanki, całkiem przypadkiem natrafiłam na ten wątek i jestem niezmiernie szczęśliwa. ehh skąd ja to znam te czarne bluzki. Dobrze, że dobrze wyglądam w czarnych bluzkach i je polubiłam. Ale ile ja już wurzuciłam bluzek, golfów ,bo były przepocone? Jak zaczęłam brać tabletki anty, to jest trochę lepiej, nie pocę się tak jak kiedyś, ale mimo wszysto się pocę więcej niż moje koleżanki z kl. U mnie jest o tyle dziwnaa? sprawa, że prawa pacha poci się więcej od lewej. I w to zawsze jak gdzieś jestem. W domu oczywiście suchutko. Ostatnio doszłam do wniosku, że to chyba ze stresu ale nie normalnymi sytuacjami, tylko tym, że ktoś zobaczy, że mam mokro. Ale te szczypanie mnie nie przeraziło, jutro lecę do apteki i się zobaczy.
no wlasnie mam tak samo ze w domu sie nie poce.. zastanawialam sie dlaczego tak jest... chcoiaz faktycznie w szkole to czesto przylapuje sie na tym ze mysle o tym moim "poceniu" uciazliwe to troszke
__________________
matura 2009

dam rade..



rysiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 20:40   #86
Makena
Raczkowanie
 
Avatar Makena
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 357
Dot.: nadmierne pocenie się ...

[quote=rysiuniaaa;7049584]
Cytat:
Napisane przez Makena Pokaż wiadomość

no wlasnie mam tak samo ze w domu sie nie poce.. zastanawialam sie dlaczego tak jest... chcoiaz faktycznie w szkole to czesto przylapuje sie na tym ze mysle o tym moim "poceniu" uciazliwe to troszke
no to chyba z tego wynika, bo nie stresuję się jakimiś sprawdzianami, odp. czy czymś takim. Po prostu jak czuję , że mi się zaczyna robić mokro, to zaraz patrzę po innych i widzę, że wszystkie mają sucho. I myślę o tym wtedy jeszcze intensywniej, a wtedy to już wiadomo.. mam nadzieję ,że ten cudowny środek mi pomoże. ZAcznę od tego tańszego, zobaczymy.

A jaki antyperspirant uważacie za najlepszy? ja wypróbowałam mnóstwo i najbardziej mi spasował Lady SpeedStic (czy jakoś tak, wiecie o co chodzi hehe)
__________________
Każdy dzień ma swój aromat
/Melchior Wańkowicz/

"..Bo ja przez Ciebie nawet nie wiem jak żyć, sto lat niech chociaż minie, nim spotkam Cię znów, proszę Cię, zostaw juz..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=247773 propozycje na wypady z naszymi psiakami, zapraszam do wpisów

Makena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 09:30   #87
waniliowaxksiezniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 94
Dot.: nadmierne pocenie się ...

[quote=Makena;7049501]
Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Witam wizażanki, całkiem przypadkiem natrafiłam na ten wątek i jestem niezmiernie szczęśliwa. ehh skąd ja to znam te czarne bluzki. Dobrze, że dobrze wyglądam w czarnych bluzkach i je polubiłam. Ale ile ja już wurzuciłam bluzek, golfów ,bo były przepocone? Jak zaczęłam brać tabletki anty, to jest trochę lepiej, nie pocę się tak jak kiedyś, ale mimo wszysto się pocę więcej niż moje koleżanki z kl. U mnie jest o tyle dziwnaa? sprawa, że prawa pacha poci się więcej od lewej. I w to zawsze jak gdzieś jestem. W domu oczywiście suchutko. Ostatnio doszłam do wniosku, że to chyba ze stresu ale nie normalnymi sytuacjami, tylko tym, że ktoś zobaczy, że mam mokro. Ale te szczypanie mnie nie przeraziło, jutro lecę do apteki i się zobaczy.
właśnie mam podobnie. prawa pacha poci mi się bardziej niż lewa. oprócz tego dłonie;/ dziś zamierzam kupić Antridral i naprawdę mam nadzieję że pomoże. najbardziej się pocę podczas szkoły. jestem bardzo zrestresowana i strasznie się denerwuje lekcjami, pytaniem, sprawdzianami...
chociaż w domu jak są stresowe sytuacje to też...
waniliowaxksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 09:37   #88
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Nie mam jakiś wielkich problemów z potliwością pod pachami, ale robi się coraz cieplej, a ja chciałabym czuć sie pewniej
mogę bez obaw używać go czy mogę sobie pogorszyć sprawę? nie chciałabym żeby po odstawieniu okazało się, że moje gruczoly wariują i żeby nie przyszły problemy, których nigdy nie miałam
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 09:41   #89
waniliowaxksiezniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 94
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Nie mam jakiś wielkich problemów z potliwością pod pachami, ale robi się coraz cieplej, a ja chciałabym czuć sie pewniej
mogę bez obaw używać go czy mogę sobie pogorszyć sprawę? nie chciałabym żeby po odstawieniu okazało się, że moje gruczoly wariują i żeby nie przyszły problemy, których nigdy nie miałam
nie wiem a nie możesz używać po prostu antyperpirantów?
są takie wchłaniające pot jeśli jest go mało...
adidas for women 3 action...
dezodorant antyperspirant.
waniliowaxksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 10:05   #90
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: nadmierne pocenie się ...

jak narazie służy mi nivea, ale jak przyjdą cieplejsze dni, to chyba niewiele zdziała
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-01 15:58:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.