Ponowne starania po T. cz. II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-26, 17:08   #1081
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mamiska podziwiam, piątka dzieci i chcecie starać się dalej mimo przejść, cudownie że dostaliście zielone światło ☺ trzymam kciuki za udane starania. U mnie Acard wprowadzony ze względu na poprzednie poronienia, choć nie robiłam jeszcze badań w tym kierunku bo znowu zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu i tak sobie mówiłam, że zrobię je jak znowu się nie powiedzie, ale póki co jest ok, więc Acard podobno będę brać do końca ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 17:31   #1082
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Mi lekarz dziś powiedział że jak by się pojawiły, dwie kreski na teście to odrazu mam albo dzwoni dalbo na wizytę się umówić i odrazu zrobić badania bo może będzie trzeba wprowadzić duphaston żeby zapobiedz kolejnemu poronieniu. A już go brałam w czwartej ciąży bo miałem plamienia i pomógł w tedy 😃. Ale nic nie wspominał o acardzie. Mamy 5 dzieci ale z bardzo duża różnica wieku najstarszy właśnie miał próbne matury 😅. A najmłodsza będzie miała za chwilę dwa lata i tak chcieliśmy żeby była mała różnica między najmłodszymi i tak miało byc bo niecałe półtora roku (na lipca miałam termin z ciąży terminowanej) ale... Mam nadziej ze teraz będzie ok bo to moje ostatnie podejście będzie 😊
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 19:13   #1083
Angels01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 5
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Iskierka95 tak kochana zrozumiałam jak napisałaś, ja też pisałam że 3 ciążę bez happyendu niestety.. Twoja historia dodała mi mobilizacji że warto probowac 🥰, ja też niestety tylko 35 procent szans na zdrowe dziecko ze względu na moją translokacje.. a powiedz kochana czy jakieś leki wspomagające przed ta ciaza brałaś może?? Ciesze sie ze u Ciebie jest narazie dobrze i tak ony pozostało do końca 🥰
Angels01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 19:39   #1084
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Nie, jedyne co brałam to pregna start wcześniej, później przeszłam na prenatal uno no i oprócz tego Euthyrox, bo mam Hashimoto, poza tym nic, ale my też za długo nie planujemy, zawsze jak zaplanowaliśmy że bierzemy się do roboty, to udawało się za pierwszym razem, chociaż tyle dobrego w tym wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 21:09   #1085
Angels01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 5
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Iskierka95 tez mogę powiedzieć że problemu z zajściem nie mam, bo jak sie decydowaliśmy to za pierwszym lub drugim razem sie udawało.. no ale nie może być za latwo.. translokacja utrudnia ale nie poddam sie !
Angels01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 14:52   #1086
Karolaaaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 111
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny pisałam niedawno, że wynik testu podwójnego plus USG nie był u mnie idealny, skorygowany 1:856 ZD. Wiem, że on nie był tragiczny, ale stres cały czas w głowie. Skąd taka wysoka betahcg 3,46mom? Cały tydzień czekałam na wynik Sanco i dzisiaj zadzwonili, że jest do odbioru. Jak narazie zdrowa dziewczynka ♥️😉Jestem bardzo szczęśliwa. Nadal się boję połówkowych, ale już trochę lżej. Próbuje znaleźć z czego wynikała taka wysoka beta i czy to później nie będzie miało przełożenia na jakieś komplikacje, ale staram się myśleć pozytywnie. Od początku myślałam, że będzie chłopak a tu będzie córeczka. Pozdrawiam dziewczyny i trzymam kciuki za Was wszystkie♥️
Karolaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 21:42   #1087
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Karola gratuluję
Tez sie zapisalam na pobranie Sanco
A wysoka beta czasem tak bywa. Wiem ze jak jesy niska pappa wtedy zalecaja acard ale przy becie nic sie nie robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-27, 21:55   #1088
loksx33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 27
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Hejka co prawda nie staramy się jeszcze , ale za jakiś czas będziemy ❤️ Nasze kariotypy są ok ❤️ Super informacja w tak beznadziejnej sytuacji
loksx33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 04:48   #1089
ona1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Hej my już po porodzie. Mała jest boska. Ja też czuje się bardzo dobrze. Pozdrawiamy i trzymamy za was wszystkie kciuki.
ona1107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 05:11   #1090
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ona, wspaniale, aż się mozna wzruszyć! Cieszcie się sobą i bądźcie zdrowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 06:31   #1091
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Karola wspaniała wiadomość! Możesz spać spokojnie 😉 i cieszyć się ciąża na calego, Wpaść w ten różowy szał:P



Ona gratulacje! Wspaniale że już masz mała pod ręką i wszystko jest dobrze 😉
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-28, 08:38   #1092
Karolaaaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 111
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziękuję Wam dziewczyny ♥️

Ona nawet nie masz pojęcia ile razy ja już w głowie taki etap przerobiłam, który Ty właśnie doświadczasz. Gratulację i ciesz się wspólnymi chwilami z małą istotką♥️

Iskierka Twoją historię cały czas śledzę i trzymam kciuki bardzo mocno. Tym razem po prostu musi wyjść wszystko prawidłowo.

Sosna daj znać jak po Sanco, ale u Ciebie te ryzyko chyba było bardzo malutkie, co nie zmienia faktu że rozumiem zrobienie tego testu😉

Maciejka w różowy szał wpadnę chyba dopiero po połówkowych 😉U Ciebie jest już pełny wynik po 1prenatalnych?

Dziewczyny jak któraś jest ze Śląska i ma namiary na dobrego ginekologa to dajcie znać. Ja do mojego mam zaufanie, ale on jest starej daty. Ostatnio jak byłam na wizycie, to sprawdził tylko tętno na USG, a jak Was czytam to gin sprawdza po całości czy jest ok, czy nic się nie dzieje. Wizyta trwa bardzo szybko i po prostu zaczęło mnie to trochę irytować. Tak dla świętego spokoju chce iść jeszcze do innego sprawdzić czy ok.

Termin porodu mi się przesunął na 28maja, może któraś ma podobnie?😉
Karolaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 09:38   #1093
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ona1107 cudowne informacje! Życzę zdrówka!
Dziewczyny ja dziś jestem w 32 dniu cyklu. Nie mam okresu. Około 10 dni temu miałam wstrętna infekcje i wzięłam Gynoxin (zawsze mi to pomaga, a teraz jest bez recepty). Przeszła ta infekcja, ale za chwilę był nawrot, wiec ja znów wzięłam ten durny Gynoxin. Od 30 dnia cyklu zauważyłam bladoróżowe plamienie (śluz jest podbarwiony krwią). To plamienie jest skąpe i nawet nie zostawia śladu na papierze, ale byłam tak przerażona, że sprawdzilam to za pomocą tampona. Nigdy w życiu tak nie miałam od dziś rana ten ślub jest lekko brązowy. Wczoraj zrobiłam test u wyszedł negatywny (wiem, że miałam testować w sobotę). Nie wiem co zrobić. Ostatni stosunek był 17.10. chcę mi się płakać, bo przeczuwam, za ten cykl jets nieudany


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 09:42   #1094
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ona gratuluję z całego serca ☺ cieszcie się sobą
Karola jeśli chodzi te wartości bety to ja się w ogóle nie orientuję. Gratuluję dobrego wyniku, to kolejna cudowna wiadomość tutaj ☺ ja w poniedziałek będę dzwonić zapisać się na połówkowe, żeby znowu nie było za późno, na USG pierwszego trymestru z zapisaniem się czekałam długo, podświadomie myśląc, że mogę do tego czasu poronić, teraz też już czekam na same dobre wiadomości, więc nie będę wróżyć sobie już głupot ja mam wpisany tp na 27 maja ☺ chociaż z USG maluch jest prawie o tydzień większy, ale tak było od początku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 10:46   #1095
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ja mam 25 maja wiec bedzie sie dzialo w maju u nas na forum

ONA gratuluję ! przetrwalas ciążę teraz tylko sie cieszyć

Platynowa zrób jeszcze test np za dwa dni, czesto jest plamienie na poczatku ciazy wiec nie trac nadziei. A nawet jak sie nie uda to za meisiac sie uda tylko nie można tak tego wyliczać na sztywno (bo wtedy sie nie uda) trzymam kciuki za Ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 11:09   #1096
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa powtórz test, a jeśli tym razem się nie udało, trzymamy kciuki aby udało się w kolejnym cyklu, tylko musisz trochę wyluzować, bo z takim nastawieniem może być ciężko zajść. Wiem, że łatwo się mówi, ale cieszcie się sobą, nie załamuj się od razu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 11:28   #1097
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ona gratulacje
Karolaaaa89 super wieści

Platynowa91 najlepiej zrób w poniedziałek betę nie będzie żadnych wątpliwości. U mnie w ciąży T test po chyba po 20 min był pozytywny teraz kupiłam clearblue bo nie chciałam mieć wątpliwości, a wyniki w moim labo są późno. A jeśli się nie udało to się nie załamuj 3mam ogromne kciuki będzie dobrze

Ja wczoraj miałam awaryjna wizytę bo od kilku dni mam mokre gacie i lekarz bal się czy to nie wody płodowe, ale na szczęście wszystko jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 13:10   #1098
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa, spróbuj na spokojnie. Stres Ci nie pomoże. Poczekaj jeszcze kilka dni i udaj się do ginekologa, jeśli okres nie nadejdzie. Czekając na ciąże sprawdzamy każdy śluz, analizujemy każde ukłucie w macicy. Bądźmy dobrej myśli, może to plamienie implantacyjne?



Karola czekam na wyniki z pappy jeszcze. Więc stresik jeszcze nie odpuszcza



Dziewczyny, nie wiem jakim cudem, ale mam termin na 31.05 z usg, z okresu 5.06 😁Wydawało mi się ciągle, że jestem w ciąży daleko za Wami, a tu niespodzianka 😉
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 17:37   #1099
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dzięki dziewczyny! Wiadomo, że najlepiej się nie denerwować i nie nakręcać, ale czasem to jest trudne. Chyba najbardziej spokojne są dziewczyny, które zachodzą w pierwszym czy drugim cyklu. Tak mi się wydaje. Plamienie się całkowicie skończyło - mam normalny, przezroczysty śluz i lekki ból podbrzusza. Nie wiem co z tego będzie, ale poinformuje jeśli chodzi o ginekologa to udało mi się umówić wizytę na środę u jakiegoś zupełnie innego, a swojego mam dopiero 15.12 bez możliwości przyspieszenia wizyty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-29, 05:01   #1100
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Pisze do Was z samego rana! Nie mogłam się doczekać i powtórzyłam test ciążowy. W piątek negatywny, a dziś obydwa pokazują druga blada kreskę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 07:29   #1101
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa ale super!! ️ Bardzo się cieszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

I dzięki za cynk o gynoxinie ja teraz wakczez infekcją.. Dostałam coś od gina ale na krótko pomogło.. Może ten gynoxin mi pomoże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 08:08   #1102
Karolaaaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 111
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa super wieści!!♥️😉 Też bym pewnie testy powtarzała, no sporo Ci się okres spóźniał 😉 Trzymam kciuki za rozwój sytuacji😉
Karolaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 08:12   #1103
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa gratulacje jednak stres nie był potrzebny ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 08:33   #1104
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Idę jutro na betę i progesteron. Martwię się trochę tym plamienie i bólem brzucha przez te 2 dni ponad. Czytałam, że takie plamienie to albo implantacja albo za mało progesteronu. Jaki powinien być poziom proga dobry? Zobaczymy co będzie. Staram się nie nakręcać trzymajcie kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 09:07   #1105
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa! Super! Myślę o Tobie żeby było wszystko dobrze. Na pewno dołączysz do grona naszych szczęśliwych dwupaczków!🙂

A ja mam nadzieję, że jak Wy będziecie pięknie rodzic w maju/czerwcu i później, to ja będę się chwalić dwoma krechami.

Trzymam za wszystkie kciuki!!
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 09:47   #1106
Pandka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 191
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa, super wieści! Gratulacje Dawaj znać jak tam progress

Ja będę się testować za tydzień. Zobaczymy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pandka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 10:11   #1107
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa super Trzymam kciuki! Ja rozpoczęłam w końcu drugi cykl, jeszcze jeden i zaczynamy starania️ Ostatnio udało się u nas za pierwszym razem i mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Tylko, że wtedy to nie było jakoś specjalnie planowane i boję się że teraz głowa może wszystko zblokować bo tak bardzo chce Strasznie chciałabym odczarować ten przyszły rok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 10:21   #1108
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa91 takie wieści z rana to ja lubię 3mam kciuki. Jeśli boli Cie nadal brzuch to weź spokojnie nospę max, a jak bys takie spinanie czuła to weź magnez. Progesteron to tak min. 11 ng/ml powinien być.
A co do plamień to organizm czasem też nie zatrybi, że jest w ciąży moja mama np do 3 miesiąca miała okres i nie wiedziała o ciąży .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 10:59   #1109
Tulipanowyslonecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 293
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa ale pięknie!!!
Pozytywnie zazdroszczę! Też chciałabym już testowac. A to dopiero za dobry tydzień....jeeeeezu jak przestać o tym myśleć i się nie nakręcać?!?!?!??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tulipanowyslonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 11:21   #1110
Pandka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 191
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Tulipanowy, to testujemy za tydzień razem!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pandka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 18:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.