Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-06, 16:30   #781
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Prawda, niektórzy mają rękę do tego. Ale faktem jest też to, że dużo zależy od pogody, a jak ciągle susze na przemian z ulewami to nic nie zrobi. Niestety mi tak zalało uprawy i na ten rok jestem bardzo zniechęcona. Chyba posadzę tylko dynie, cukinie i patisony to prawie samo rośnie, nie wymaga dużo pracy. Jak maż zrobi takie skrzynie duże to sobie posadzę nie dużo, jakieś szczypiorki, zioła, koperek, rzodkiewki, sałatę itp. Po prostu to lubię, taka nie duża ilość to jest naprawdę jako hobby.

A poza tym to Witam w Nowym roku. Jak u Was z postanowieniami? Ja znowu planuje wrócić na dobre tory z odżywianiem, ale mam straszny smak na słodycze.
Ciągle coś podjadam, teraz jabłka suszone, choć tyle.
Moja bliska koleżanka porobiła takie skrzynie, dużo i duże, i ogrom pracy i czasu w to włożyła, pieniędzy też nie mało, posadziła sporo warzyw i ziół, pięknie rosły, po czym okazało się, że nie tylko ona i jej rodzina są amatorami jarzyn z przydomowej uprawy, ale też turkuć podjadek. Zeżarł im wszystko
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-08, 09:32   #782
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
A poza tym to Witam w Nowym roku. Jak u Was z postanowieniami? Ja znowu planuje wrócić na dobre tory z odżywianiem, ale mam straszny smak na słodycze.
Ciągle coś podjadam, teraz jabłka suszone, choć tyle.
U mnie w tym roku słabo z postanowieniami- z resztą nigdy nie potrafię wytrzymać w postanowieniach. Doszłam do wniosku, że skoro mam się jeszcz tym przejmować to lepiej sobie dać spokój. Zewsząd atakują mnie artykuły i wpisy na mediach społecznościowych różnych "mądrych osób" więc już mnie to zaczyna denerowawać. Postanowiłam, że trzymam się tego co mam aktualnie do zrobienia, co jest naprawdę dla mnie ważne, a nie dodaję sobie stresu związanego z tym, że założyłam że będę ćwiczyć trzy razy w tygodniu. Jak się uda raz to też będzie ok.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Moja bliska koleżanka porobiła takie skrzynie, dużo i duże, i ogrom pracy i czasu w to włożyła, pieniędzy też nie mało, posadziła sporo warzyw i ziół, pięknie rosły, po czym okazało się, że nie tylko ona i jej rodzina są amatorami jarzyn z przydomowej uprawy, ale też turkuć podjadek. Zeżarł im wszystko
Haha! Ale to urocze żyjątko, chociaż upraw oczywiście szkoda

Ja również bym chciała mieć skrzynię na ogrodzie- może w tym roku się uda. Wystarczy mi jedna- żeby tylko posadzić jakąś rzodkiewkę, sałatę, jakieś zioła i tak jak piszecie cukinię, bo nie ma wymagań dużych. Może jakiś krzak truskawki jeszcze, ale zobaczę w ogóle czy mój mąż będzie miał czas, żeby mi zorganizować taką skrzynię.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-10, 07:14   #783
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Ja nie robię żadnych noworocznych postanowień, poza tym, że chcę wydawać mniej na kosmetyki. W ubiegłym roku przesadziłam, więc teraz chcę zaoszczędzić.



U mnie kolejny eko sklep stacjonarny zamknięty. Pandemia wybiła mi sklepiki


Czekam jeszcze na płyty CD, które zamówiłam na początku grudnia. Lecą z USA i coś nie mogą dolecieć. Mam nadzieję, że dolecą w końcu, że nie będę mieć problemów na początku roku
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 08:31   #784
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Haha! Ale to urocze żyjątko, chociaż upraw oczywiście szkoda

Oryginalne określenie Wygląd jak z filmów Del Toro, a nazwa jak z Leśmiana.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 08:50   #785
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Oryginalne określenie Wygląd jak z filmów Del Toro, a nazwa jak z Leśmiana.
Ja mam chyba sentyment do wszelkich owadów po tym, mieszkaliśmy na wsi, a moja córka oglądała namięnie Pszczółkę Maję i szukaliśmy tych robaków wokół domu
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 10:04   #786
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Oryginalne określenie Wygląd jak z filmów Del Toro, a nazwa jak z Leśmiana.
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja mam chyba sentyment do wszelkich owadów po tym, mieszkaliśmy na wsi, a moja córka oglądała namięnie Pszczółkę Maję i szukaliśmy tych robaków wokół domu
Widziałam ustrojstwo właśnie u tej koleżanki, jej syn je łapał i bawił się w entomologa, gdyż ma zamiłowanie do owadów właśnie, wtedy sześciolatek. Potworne obrzydlistwo i naprawdę sporych rozmiarów, nie wiem czy widziałam w naturze większego owada. Cukinie zeżarte do połowy.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 07:23   #787
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Obkupiłam się na Empik za kilka stówek na promocji zimowej. Teraz czekam na paczkę Wzięłam kilka książek, płyt i gazet. Niby wysyłka w ciągu 24 godzin, to może na początku przyszłego tygodnia dojdzie.



Czekam jeszcze na płyty z USA, bo wciąż nie ma.



Za to nic nie kusi mnie z ubrań czy butów. Mam przesyt. Cała szafa zawalona.



A wy coś kupujecie na zimowej promocji?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-13, 08:06   #788
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Obkupiłam się na Empik za kilka stówek na promocji zimowej. Teraz czekam na paczkę Wzięłam kilka książek, płyt i gazet. Niby wysyłka w ciągu 24 godzin, to może na początku przyszłego tygodnia dojdzie.



Czekam jeszcze na płyty z USA, bo wciąż nie ma.



Za to nic nie kusi mnie z ubrań czy butów. Mam przesyt. Cała szafa zawalona.



A wy coś kupujecie na zimowej promocji?
Nic nie kupiłam Ale chyba dlatego, że nawet nie miałam czasu się zastanowić nad tym.
Książki ostatnio wypożyczam w bibliotece, bo z córką muszę i tak chodzić, więc przy okazji coś tam chwycę do czytania. A ciuchów do wiosny nie kupuję. Muszę tylko córce kupić nowe dżinsy i jakieś bluzki z długim rękawem. Po niej widać że rośnie, bo ciągle spodnie ma krótkie. Górne części garderoby może nosić bardzo długo, niektóre bluzy ma parę lat, a spodnie moment i za krótkie.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 08:16   #789
Czubas
Raczkowanie
 
Avatar Czubas
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 164
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Ja już dawno książki w dłoni nie miałam i powiem szczerze, że nawet nie wiem co obecnie weszło ciekawego do księgarni..
Czubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 11:40   #790
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Obkupiłam się na Empik za kilka stówek na promocji zimowej. Teraz czekam na paczkę Wzięłam kilka książek, płyt i gazet. Niby wysyłka w ciągu 24 godzin, to może na początku przyszłego tygodnia dojdzie.



Czekam jeszcze na płyty z USA, bo wciąż nie ma.



Za to nic nie kusi mnie z ubrań czy butów. Mam przesyt. Cała szafa zawalona.



A wy coś kupujecie na zimowej promocji?
To miłego czytania, te płyty pewnie gdzieś zalegają na jakimś magazynie czy przeładunku na granicy, dotrą pewnie za jakiś czas. Trzymam kciuki, żeby nie zginęły.
Ja narazie nie mam większych planów zakupowych co najmniej do końca marca, w grudniu wydałam sporo kasy, póki co chcę odpocząć od zakupów i nieco zwiększyć budżet. Ciuchy może dopiero na lato jakieś będę kupować, ale to jeszcze. Kosmetyków też mam na cały rok. Wszystko co teraz bym kupiła byłoby czystą fanaberią, a nie z konieczności.

Książek kupiłam dużo na prezenty gwiazdkowe, a dla siebie tylko jedną. Kupuję tylko książki, które naprawdę chcę mieć, gdyż z jakiegoś powodu dana pozycja wiele dla mnie znaczy, a nie tylko dlatego, żeby mieć co czytać. Na punkcie książek nie mam jakiegoś fioła, ale lubię czasem czytać, a to dlatego, że mam ich bardzo dużo w domu, setki, o ile nie tysiące. Tzn. jeszcze do mnie nie należą, ale kiedyś będą. Z pewnością gdyby nie internet, w którym jest mnóstwo treści, to książki stanowiłyby większą część mojego życia.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 07:03   #791
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Ja w ostatnich latach chodziłam do biblioteki, to zaoszczędziłam 12000 zł. Ale postanowiłam te fajniejsze pozycje sobie kupić, bo mam wspólnika do czytania książek, a lubi takie co ja


Z płyt wkurza mnie, to że niektórzy artyście przerzucili się na cyfrowe mp3 i nie ma już CD A ja kocham kupować CDs
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-14, 09:21   #792
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Ja mam tak z DVD, mamy całą ścianę filmów i do dużej części wracamy z mężem regularnie. Ja mam kilka swoich ulubieńców ( głównie angielskie stare seriale z tym ich humorem ), on swoje ulubione.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 09:49   #793
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja w ostatnich latach chodziłam do biblioteki, to zaoszczędziłam 12000 zł. Ale postanowiłam te fajniejsze pozycje sobie kupić, bo mam wspólnika do czytania książek, a lubi takie co ja


Z płyt wkurza mnie, to że niektórzy artyście przerzucili się na cyfrowe mp3 i nie ma już CD A ja kocham kupować CDs
Ja zbieram CD, ale ich nie używam. Nie zamawiam, tylko to, co spotkam stacjonarnie. Jestem z pokolenia kaset magnetofonowych i kiedyś miałam ich sporo, potem weszły krążki i wyparły taśmy, więc zaczęłam wymieniać pozycje, które miałam na kasetach na cd, część, żeby po prostu mieć, a część dlatego, że komuś pożyczyłam na wieczne nieoddanie lub kaseta zwyczajnie się zużyła od ciągłego przewijania i słuchania. Byłam przekonana, że taki krążek cd to jest coś na wieki wieków, jednak w krótkim czasie wyszło, że cd również się zużywają lub psują, więc obecnie je zbieram, żeby mieć na pamiątkę i do wspominania i żeby wspierać artystów, ale gdy chcę posłuchać, to odpalam yt
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2022-01-14 o 09:50
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 11:27   #794
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Ja z moją muzyką mam problem. Specjalizuję się w R&B i soul lat 90-tych. Muszę zamawiać głównie z USA. Choć czasem coś mi też wpadnie w ucho z popu, co łatwiej dostępne np. ostatnio Little Mix czy Fifth Harmony.



A książki lubię kryminały (skandynawskie są super), thirllery psychologiczne i biografie znanych osób. Choć też mnie ostatnio zachwyciły romanse wojenne np. Walc dla Izabeli oraz Narzeczona nazisty.



Perfumy znów w górę. Miałam upatrzoną za 100 zł, a dziś już 140 zł
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 14:46   #795
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja z moją muzyką mam problem. Specjalizuję się w R&B i soul lat 90-tych. Muszę zamawiać głównie z USA. Choć czasem coś mi też wpadnie w ucho z popu, co łatwiej dostępne np. ostatnio Little Mix czy Fifth Harmony.



A książki lubię kryminały (skandynawskie są super), thirllery psychologiczne i biografie znanych osób. Choć też mnie ostatnio zachwyciły romanse wojenne np. Walc dla Izabeli oraz Narzeczona nazisty.



Perfumy znów w górę. Miałam upatrzoną za 100 zł, a dziś już 140 zł
Ja od niedawna rozglądam się za skandynawskim kinem, uważam, że skandynawowie robią świetne filmy zwłaszcza kryminalne, obejrzałam kilka, w tym teraz oglądam jeden serial i bardzo mi się podobają, miła odmiana od holywoodzkiego kina, zupełnie inny klimat, a bardzo dobre i mocne kino, a polskich filmów takich maks 20letnich niestety, w większości nie da sie oglądać, przykre, ale takie są fakty.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-15, 08:11   #796
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja od niedawna rozglądam się za skandynawskim kinem, uważam, że skandynawowie robią świetne filmy zwłaszcza kryminalne, obejrzałam kilka, w tym teraz oglądam jeden serial i bardzo mi się podobają, miła odmiana od holywoodzkiego kina, zupełnie inny klimat, a bardzo dobre i mocne kino, a polskich filmów takich maks 20letnich niestety, w większości nie da sie oglądać, przykre, ale takie są fakty.

Coś mnie ostatnio dopadła chandra i nie oglądam seriali. Nawet przestałam oglądać reality show Love & Hip Hop, a śledziłam te show od początku.



W poniedziałek przylecą do mnie płyty z USA
A Empik mi napisał, że wysyłka dopiero we wtorek, a miało być w ciągu 24 godzin
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-15, 11:15   #797
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja od niedawna rozglądam się za skandynawskim kinem, uważam, że skandynawowie robią świetne filmy zwłaszcza kryminalne, obejrzałam kilka, w tym teraz oglądam jeden serial i bardzo mi się podobają, miła odmiana od holywoodzkiego kina, zupełnie inny klimat, a bardzo dobre i mocne kino, a polskich filmów takich maks 20letnich niestety, w większości nie da sie oglądać, przykre, ale takie są fakty.
Mój mąż ogląda dużo skandynawskich, a mnie one męczą. Mam wrażenie, że czasami na siłę są takie mocne i mnóstwo okropieństwa pokazują. Ja nie lubię się umartwiać przy oglądaniu Wystarczy mi codziennego umartwiania.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-15, 11:33   #798
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Mój mąż ogląda dużo skandynawskich, a mnie one męczą. Mam wrażenie, że czasami na siłę są takie mocne i mnóstwo okropieństwa pokazują. Ja nie lubię się umartwiać przy oglądaniu Wystarczy mi codziennego umartwiania.
Lubię skandynawskie kryminały, ale po obejrzeniu wielu widać bardzo powtarzalny schemat. Zlepkiem charakterystycznych motywów jest dość nowy Kasztanowy ludzik na Netflixie.

Lubię też skandynawską literaturę kryminalną.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-15, 12:02   #799
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
W poniedziałek przylecą do mnie płyty z USA
A Empik mi napisał, że wysyłka dopiero we wtorek, a miało być w ciągu 24 godzin
Super
Pewnie 24 godziny dotyczą wysyłki pojedynczego produktu, a w przypadku większego zamówienia, skompletowanie trwa dłużej.
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Mój mąż ogląda dużo skandynawskich, a mnie one męczą. Mam wrażenie, że czasami na siłę są takie mocne i mnóstwo okropieństwa pokazują. Ja nie lubię się umartwiać przy oglądaniu Wystarczy mi codziennego umartwiania.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Lubię skandynawskie kryminały, ale po obejrzeniu wielu widać bardzo powtarzalny schemat. Zlepkiem charakterystycznych motywów jest dość nowy Kasztanowy ludzik na Netflixie.


Lubię też skandynawską literaturę kryminalną.
Obecnie oglądam serial "Bitwa o ciężką wodę", historyczny, na faktach, bardzo dobry, bardzo wciągający, bez przesadnej brutalności. Polecam, trzyma niesamowicie w napięciu, zwłaszcza 4 odcinek, do którego wczoraj doszłam, i najchętniej bym obejrzała wszystkie odcinki jeden po drugim na raz, gdyby nie brak czasu. Oczywiście należy oglądać po kolei. Bardzo dobrze rozwinięte role bohaterów, np. noblisty Heisenberga, polecam przeczytać jego życiorys na wiki, żeby być bardziej w temacie jego osoby, i temat II wojny jest bliski Polakom. Dostępny na cda, ale w premium. Moim zdaniem ocena np. na Filmwebie jest troszkę zaniżona, nie wiem z czego to wynika, mnie osobiście bardzo ujął i dobra obsada.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-17, 08:55   #800
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Super
Pewnie 24 godziny dotyczą wysyłki pojedynczego produktu, a w przypadku większego zamówienia, skompletowanie trwa dłużej.Obecnie oglądam serial "Bitwa o ciężką wodę", historyczny, na faktach, bardzo dobry, bardzo wciągający, bez przesadnej brutalności. Polecam, trzyma niesamowicie w napięciu, zwłaszcza 4 odcinek, do którego wczoraj doszłam, i najchętniej bym obejrzała wszystkie odcinki jeden po drugim na raz, gdyby nie brak czasu. Oczywiście należy oglądać po kolei. Bardzo dobrze rozwinięte role bohaterów, np. noblisty Heisenberga, polecam przeczytać jego życiorys na wiki, żeby być bardziej w temacie jego osoby, i temat II wojny jest bliski Polakom. Dostępny na cda, ale w premium. Moim zdaniem ocena np. na Filmwebie jest troszkę zaniżona, nie wiem z czego to wynika, mnie osobiście bardzo ujął i dobra obsada.
A to CDA Premium to rozumiem, że płatne jest? Długo z tego korzystasz? Opłaca się?
My mamy tylko Netflixa, bo i tak za dużo nie mamy czasu na oglądanie, więc nie widzimy sensu wykupywania dostępu do każdego serwisu. Ale trochę Netlix mi się znudził.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Lubię skandynawskie kryminały, ale po obejrzeniu wielu widać bardzo powtarzalny schemat. Zlepkiem charakterystycznych motywów jest dość nowy Kasztanowy ludzik na Netflixie.

Lubię też skandynawską literaturę kryminalną.
Widziałam może 2-3 odcinki tego serialu i jakoś nie specjalnie ciekawiło mnie zakończenie Masz rację z tym schematem- jak się obejrzy kilka to potem trudno jeden od drugiego odróżnić. W sumie trochę mi się zlewają w jeden
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 09:09   #801
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
A to CDA Premium to rozumiem, że płatne jest? Długo z tego korzystasz? Opłaca się?
My mamy tylko Netflixa, bo i tak za dużo nie mamy czasu na oglądanie, więc nie widzimy sensu wykupywania dostępu do każdego serwisu. Ale trochę Netlix mi się znudził.
Też mam tylko Netflixa, ale mało korzystam. Bywa że przez cały miesiąc nic nie oglądam. Teraz planuję nowe sezony After Life i Ozark. Nie jestem typem osoby, która codziennie zalega przed Netflixem, byleby coś oglądać.
Chciałabym żeby w ofercie było więcej nowych filmów kinowych, zwłaszcza jak np zbliżają się Oskary, to chciałabym obejrzeć nominowane filmy. Do kina też lubię chodzić, ale jednak nie dam rady na każdy film, który mnie interesuje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 09:13   #802
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
A to CDA Premium to rozumiem, że płatne jest? Długo z tego korzystasz? Opłaca się?
My mamy tylko Netflixa, bo i tak za dużo nie mamy czasu na oglądanie, więc nie widzimy sensu wykupywania dostępu do każdego serwisu. Ale trochę Netlix mi się znudził.



Widziałam może 2-3 odcinki tego serialu i jakoś nie specjalnie ciekawiło mnie zakończenie Masz rację z tym schematem- jak się obejrzy kilka to potem trudno jeden od drugiego odróżnić. W sumie trochę mi się zlewają w jeden
Można wziąć pierwsze 14 dni na próbę za free, tylko potem nie zapomnieć wyłączyć karty bankowej przed upływem terminu, bo żeby wziąć to próbne, to trzeba najpierw podać nr karty i po 14 dniach automatycznie pobierają z góry na cały następny miesiąc, ale na próbnym można zobaczyć jakie filmy i seriale są dostępne w premium. My wykupujemy dopiero od 3 miesięcy i często oglądamy na jednym koncie na dwa, a nawet trzy komputery jednocześnie. Jeśli mam być szczera, to tak średnio jest z tym cda, mogłoby być lepiej z dostępnością naprawdę dobrych filmów, ale wiadomo, zawsze można zrezygnować w każdej chwili, póki co jeszcze pooglądamy i zobaczymy jak to będzie, bo zdażają się też perełki, ale bez premium też można więcej obejrzeć, niż gdzie indziej, ja wiele lat byłam bez premium i często oglądałam filmy na cda darmowe i jakoś żyłam. Teraz można zobaczyć np. Boże ciało w premium, albo Mandarynki, 24 zł miesięcznie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 10:12   #803
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Nic nie kupiłam Ale chyba dlatego, że nawet nie miałam czasu się zastanowić nad tym.
Książki ostatnio wypożyczam w bibliotece, bo z córką muszę i tak chodzić, więc przy okazji coś tam chwycę do czytania. A ciuchów do wiosny nie kupuję. Muszę tylko córce kupić nowe dżinsy i jakieś bluzki z długim rękawem. Po niej widać że rośnie, bo ciągle spodnie ma krótkie. Górne części garderoby może nosić bardzo długo, niektóre bluzy ma parę lat, a spodnie moment i za krótkie.
Myślałam, że biblioteki są już mało odwiedzane, a tu proszę zaskoczenie. Ja zaczęłam korzystać od 2,5 roku na nowo, po długiej przerwie, głównie to książeczki syn dużo pożycza, szybko mu się znudzą książki. Jeszcze nie czyta samodzielnie, więc po każdej takiej wizycie w bibliotece mam trzy dni z głowy i gdzie tu znaleźć jeszcze czas na własne czytanie ? Tak się naczytam z nim że szczerze mam już dosyć.

Cytat:
Napisane przez Czubas Pokaż wiadomość
Ja już dawno książki w dłoni nie miałam i powiem szczerze, że nawet nie wiem co obecnie weszło ciekawego do księgarni..
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja w ostatnich latach chodziłam do biblioteki, to zaoszczędziłam 12000 zł. Ale postanowiłam te fajniejsze pozycje sobie kupić, bo mam wspólnika do czytania książek, a lubi takie co ja


Z płyt wkurza mnie, to że niektórzy artyście przerzucili się na cyfrowe mp3 i nie ma już CD A ja kocham kupować CDs
Niezłe oszczędności. Ja kupowałam książki, ale nie gromadzę biblioteki, nie mam miejsca gdzie tego trzymać, więc odsprzedawałam książki. Uważam, że lepiej puścić książkę dalej, niżby miała leżeć gdzieś upchnięta w szafie.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Coś mnie ostatnio dopadła chandra i nie oglądam seriali. Nawet przestałam oglądać reality show Love & Hip Hop, a śledziłam te show od początku.



W poniedziałek przylecą do mnie płyty z USA
A Empik mi napisał, że wysyłka dopiero we wtorek, a miało być w ciągu 24 godzin
Właśnie niedawno wykupiłam okres próbny na amazon prime video , można korzystać bezpłatnie miesiąc czasu. Później jest za ok 10 zł miesięcznie, ale nie wiem czy w to pójdę, nie mam zbyt wiele czasu na seriale. Wolę w tym czasie poćwiczyć, albo jakąś medytację zrobić.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 11:10   #804
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Właśnie niedawno wykupiłam okres próbny na amazon prime video , można korzystać bezpłatnie miesiąc czasu. Później jest za ok 10 zł miesięcznie, ale nie wiem czy w to pójdę, nie mam zbyt wiele czasu na seriale. Wolę w tym czasie poćwiczyć, albo jakąś medytację zrobić.
Nie przepadam za Amazonem. Nie wiem jak w PL, ale u mnie za wiele filmów i tak trzeba płacić pomimo posiadania prime, a na dodatek często jest tylko wersja z niemieckim dubbingiem, zaś na Netflixie kilka różnych wersji dubbingu i napisów. Jedyne co Amazon ma fajne, to opcja bieżącego poglądu aktorów występujących w danej scenie, ale przy ich nędznej ofercie to słaby plus.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 08:57   #805
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie przepadam za Amazonem. Nie wiem jak w PL, ale u mnie za wiele filmów i tak trzeba płacić pomimo posiadania prime, a na dodatek często jest tylko wersja z niemieckim dubbingiem, zaś na Netflixie kilka różnych wersji dubbingu i napisów. Jedyne co Amazon ma fajne, to opcja bieżącego poglądu aktorów występujących w danej scenie, ale przy ich nędznej ofercie to słaby plus.
Ale to zdaje się Amazno właśnie kręci serial Władca Pierścieni? Jeśli już będzie dostępny to pewnie będzie miał wzięcie

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Myślałam, że biblioteki są już mało odwiedzane, a tu proszę zaskoczenie. Ja zaczęłam korzystać od 2,5 roku na nowo, po długiej przerwie, głównie to książeczki syn dużo pożycza, szybko mu się znudzą książki. Jeszcze nie czyta samodzielnie, więc po każdej takiej wizycie w bibliotece mam trzy dni z głowy i gdzie tu znaleźć jeszcze czas na własne czytanie ? Tak się naczytam z nim że szczerze mam już dosyć.
Moim zdaniem mało osób korzysta w małych miejscowościach. Nasza biblioteka jest na nowym osiedlu i może mała, ale ludzie korzystają. Myślę, że jak jest coś blisko, po drodze to często ludzie zajdą. Nie są to tłumy jak w biedronce Ale jakoś jednak te biblioteki funkcjonują. Ja od studiów nie chodziłam do biblioteki. Ale teraz mam czytelniczkę w domu i trochę mnie zmusiła Właśnie wystawiłam na Vinted 12 jej ksiażek "Dziennik cwaniaczka". bo takie książki co się raz przeczyta i leży... A jedna chyba 25 zł kosztuje, więc trochę szkoda.
A poza tym, chyba dopiero teraz mam więcej czasu na czytanie, tzn. i tak czytam wieczorem, ale wcześniej to bywałam tak zmęczona, że nie miałam ochoty właściwie na nic.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 11:34   #806
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
A poza tym, chyba dopiero teraz mam więcej czasu na czytanie, tzn. i tak czytam wieczorem, ale wcześniej to bywałam tak zmęczona, że nie miałam ochoty właściwie na nic.
A co zrobiłaś/zmieniłaś że masz więcej czasu i nie jesteś zmęczona? Bo mnie po pracy i ogarnięciu chałupy już się wieczorem nic nie chce, ogólnie to ciągle jakaś zmęczona jestem i na nic nie ma czasu a też książki mi zalegają bo nie mam czasu czytać.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 15:04   #807
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ale to zdaje się Amazno właśnie kręci serial Władca Pierścieni? Jeśli już będzie dostępny to pewnie będzie miał wzięcie.
Tak, od września ma być w ofercie. Na pewno będę oglądać i mam nadzieję, że będzie lepszy niż żenująco słaby Wiedźmin od Netflixa.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 16:08   #808
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
A co zrobiłaś/zmieniłaś że masz więcej czasu i nie jesteś zmęczona? Bo mnie po pracy i ogarnięciu chałupy już się wieczorem nic nie chce, ogólnie to ciągle jakaś zmęczona jestem i na nic nie ma czasu a też książki mi zalegają bo nie mam czasu czytać.
Mam już większe dziecko, które ogarnia się same i czasami w domu pomoże
No i staram się co mogę ogarniać w domu w weekendy, np więcej gotuję na kilka dni. Podzieliłam sobie tydzień, tak żeby zrobić jakąś jedną rzecz wieczorem, np. w poniedziałki myję łazienki, we wtorki prasuję a w środy ćwiczę jogę. W czwartki oglądam coś w tv albo dłużej czytam, a w piątek jadę na zakupy. Na zajęcia dodatkowe jeździ z córką mąż, bo do tej pory ja jeźdźiłam- to też dużo mi odeszło.
Jestem zmęczona, czasu wiecznie brakuje oczywiście, ale mam wrażenie, że odkąd córka jest większa a my ogarnęliśmy dom na tyle że da się w nim normalnie mieszkać to w końcu jakoś łatwiej chyba jest.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 20:03   #809
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Mam już większe dziecko, które ogarnia się same i czasami w domu pomoże

No i staram się co mogę ogarniać w domu w weekendy, np więcej gotuję na kilka dni. Podzieliłam sobie tydzień, tak żeby zrobić jakąś jedną rzecz wieczorem, np. w poniedziałki myję łazienki, we wtorki prasuję a w środy ćwiczę jogę. W czwartki oglądam coś w tv albo dłużej czytam, a w piątek jadę na zakupy. Na zajęcia dodatkowe jeździ z córką mąż, bo do tej pory ja jeźdźiłam- to też dużo mi odeszło.

Jestem zmęczona, czasu wiecznie brakuje oczywiście, ale mam wrażenie, że odkąd córka jest większa a my ogarnęliśmy dom na tyle że da się w nim normalnie mieszkać to w końcu jakoś łatwiej chyba jest.
Ja muszę przyznać, że też mam mniej roboty koło dziecka, w wielu kwestiach się usamodzielnił, za to stresów coraz więcej, za kilka miesięcy kończy podstawówkę, niedługo egzaminy. Czuję, że osiwieję niedługo. W dodatku ma dziewczynę i na początku myślałam, że to taka przelotna znajomość, w tym wieku wiecie jak to jest, młodzież się zakochuje i odkochuje, a to już trwa od wakacji.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-19, 07:51   #810
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja muszę przyznać, że też mam mniej roboty koło dziecka, w wielu kwestiach się usamodzielnił, za to stresów coraz więcej, za kilka miesięcy kończy podstawówkę, niedługo egzaminy. Czuję, że osiwieję niedługo. W dodatku ma dziewczynę i na początku myślałam, że to taka przelotna znajomość, w tym wieku wiecie jak to jest, młodzież się zakochuje i odkochuje, a to już trwa od wakacji.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
No taki wiek, ale wiesz to normalna kolej rzeczy
Moja idzie do 4 klasy w przyszłym roku szkolnym i też się denerwuję, ponieważ uważam, że dzieci mocno straciły w pandemii i wiele dzieciaków w klasie nie umie dobrze liczyć. Nie mówiąc już o zasadach ortografii. Pani rzadko robi im dyktanda a jak już zrobi to jakiś pogrom jest. My staramy się w domu dużo pracować z córką, ale nie każdy ma taką możliwość. Myślę, że będzie duży problem w przyszłym roku z podstawowymi umiejętnościami.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak, od września ma być w ofercie. Na pewno będę oglądać i mam nadzieję, że będzie lepszy niż żenująco słaby Wiedźmin od Netflixa.
Wiedźmina nie widziałam, nigdy mnie nie ciekawił, ale Władcy jesteśmy z córką fankami, tylko ona wiadomo póki co tylko Hobbita przeczytała Ale film tyle razwy widziałyśmy, że trochę już nam sie znudził i w sumie bardzo jestem ciekawa co będzie w serialu. Tylko zobaczymy jak będzie z dostępnością poza Amazonem.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-16 21:12:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.