Włosy, które wyrywają się w połowie sterczą na wszystkie strony mimo pielęgnacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-04, 01:12   #1
Ofelia9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Unhappy

Włosy, które wyrywają się w połowie sterczą na wszystkie strony mimo pielęgnacji


Problem widać na zdjęciach. Moje włosy plączą się od wszystkiego. Najmniejszy wiatr i boję się przeczesać je palcami. Próbowałam już chyba wszystkiego i naprawdę staram się o nie dbać - po każdym myciu nakładam odżywkę, nie czeszę na mokro, jeśli suszę suszarką to tylko chłodnym nawiewem, nie farbuję, staram się olejować co tydzień, psikam odżywką bez spłukiwania przed rozczesywaniem. Wszystko na nic. Uwielbiają się urywać na całej długości. Próba rozczesania ich to męka. Staram się robić to bardzo powoli i delikatnie, ale kołtunów robi się tyle, że mam ochotę płakać przy czesaniu. Próbowałam różnych szczotek i grzebieni, ale przy każdej się dalej wyrywają.

Włosy mam takie chyba odkąd pamiętam, ale na zdjęciach z podstawówki wyglądają jeszcze na zdrowe. Są wysokoporowate.

Czy jesteście w stanie może polecić jakiś produkt, który rzeczywiście ułatwia rozczesywanie? A może któraś z Was miała podobny problem i się go pozbyła? Bardzo proszę o porady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pixomatic_4420221959648.jpg (38,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1651621026111.jpg (115,7 KB, 27 załadowań)
Ofelia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 03:06   #2
saratg91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy, które wyrywają się w połowie sterczą na wszystkie strony mimo pielęgnacj

a swędzi Cię skóra głowy? jeśli tak to znaczy że jest ona przesuszona i dlatego też włosy wyglądają tak jak wyglądają, więc trzeba ją nawilżyć odpowiednim szamponem żadna maska, olej czy odżywka nic tu nie dadzą - wiem to z własnego doświadczenia...
saratg91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-06 04:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.