Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :( - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-08, 19:46   #751
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Też się zawsze tego bałam, ale w ojca aucie wszystko było łatwiejsze i jakoś obawy minęły, gdyż samochód jest bardzo dynamiczny (łatwiej jest szybciej wyjechać) i ma większy silnik (a więc łatwiej wjechać pod górkę, wystarczy więcej gazu).
A teraz te obawy wróciły, bo czeka mnie małe autko z silnikiem 1.3. I boje się
Znam to, ojca samochodem nie bylo problemow, a teraz z silniczkiem 1.4 juz są... przezyclam koszmar jadac Piłsudskiego w gore...

PS, ja nie wiem, czy ja jakas pijana tamtego posta pisałam, ale jakoś nieskładnie mi wyszedł :P
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 19:50   #752
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Znam to, ojca samochodem nie bylo problemow, a teraz z silniczkiem 1.4 juz są... przezyclam koszmar jadac Piłsudskiego w gore...

PS, ja nie wiem, czy ja jakas pijana tamtego posta pisałam, ale jakoś nieskładnie mi wyszedł :P
No właśnie, czarno to widzę... No nic, wyjadę gdzieś za miasto, stanę na jakąś górkę i będę wjeżdżała i zjeżdżała aż w końcu się nauczę jak już auto będę miała, rzecz jasna

Hmm... Tak w sumie to i mój post jakiś nieskładny- "łatwiej jest szybciej wyjechać"
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:03   #753
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Wiesz, ja nigyd nie miałam z tym problenmów, ani w nauce jazdy, ani jezdzac z ojcem... dopiero teraz. Ost tez pojechałam na górkę i ruszałam sobie [u mnie na ulicy jest-polecam ], ale szczewrze mowiac, to troche sie zraziłam i i tak wole zaciągnąć reczny i mieć wieksze szanse, ze nie zjedzie i nie zgasnie
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:06   #754
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

A ja miałam w nauce jazdy. To było jedyne co naprawdę sprawiało mi problemy i czego bałam się na egzaminie Z tym, że mówię o ruszaniu pod górkę z nożnego, nie z ręcznego. Nie wiem jak będzie teraz, mam nadzieję, że szybko przystosuję się do auta i jeszcze będę się z tego śmiała. Ale teraz strach jest.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:07   #755
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Ja tez miałam na mysli nożny
Ojciec mo mowil, ze nie moge puszczac sprzegla, za bardzo, jak obroty spadna chyba ponizej 1tys-to zgasnie-ale ile w tym prawdy nie wiem, bo nie sprawdzałam
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:18   #756
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Ile ja teorii na ten temat słyszałam, instruktorzy nawet wymyślali nowe sposoby by mnie nauczyć. W końcu jakoś przyswoiłam, ale bywały chwile, ze nagle też mi gasł. Podobno za szybko puszcza(ła)m sprzęgło Zobaczymy jak to będzie teraz.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 20:37   #757
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Co do ruszania pod górkę też mam czasem stracha szczególnie jak ktoś jest ustawiony za mną... wtedy jeśli jest stromo zaciągam ręczny Ostatnio już mi lepiej idzie, bo zaczęłam wymyślać jakieś sposoby jeśli za szybko (gwałtownie) puści się sprzęgło to auto gaśnie. Ale jeśli zaś za wolno je puszczam, to auto wyje bo gazu dodaje do dechy i aż się kurzy Tak więc trzeba wyczuć ten moment i płynnie poruszać stopkami na pedałach Wszystko do do wyćwiczenia przed nami, dziewczyny
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 15:54   #758
drivemehome
Przyczajenie
 
Avatar drivemehome
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
justynka852- a może weż zobie jakieś lekcje z instruktorem?!

Ja też mam prawko 5 lat, jeździłam bardzo żadko i to gdzies tylko po okolicznych wiochach, nigdy po mieście. Panicznie się tego bałam. W końcu w czerwcu postanowiłam coś ze sobą zrobić i kupiłam sobie 5 jazd. Powiem szczerze ,że dwie pierwsze jazdy były dla mnie zmorą. Stresowałam się potwornie. Jak drugą jazdę pan przełożył na za kilka dni to wrecz słyszałam chóry anielskie ,że nie muszę danego dnia jeździć Głupol ze mnie i tyle!! Od trzeciej jazdy okazało się ,ze nawet nieźle się czuję za kółkiem. Co prawda sama jeszcze nie wsiadę w nasze auto- duże , starawe, bez wspomagania ale zmieniamy je w najbliższym czasie na takie bardziej kompatybilne ze mną i wtedy dokupię jeszcze kilka jazd i mam nadzieję ,że będę śmigać!
Na razie Pan instruktor był nawet zadowolony ze mnie, bo nie musiał łapać mi za kierownicę czy pomagać wciskając swoje pedały, ale jak to stwierdził " trzeba dopracować technikę".
No i zawsze taka obca osoba ma inny dystans do Ciebie niż Twoj luby i vice versa

oliwia2629 - normalnie wymiatasz!!!!!!! Jeszcze trochę pojeżdzisz i pewnie będziesz się śmiała z tego jak się bałaś! mam nadzieje,że ja też bedę na takim etapie



Ja mam prawko od 3 lat. Zdałam za 1-szym razem, ale był to przekręt. ;(
"Wujek" mi "załatwił" prawko, bo zna egzaminatora.
Na kursie z moim instruktorem śmigałam jak Kubica. Szło mi lepiej, niż się po sobie spodziewałam, potem były dodatkowe godziny w innym mieście (okropnym!) z innym instruktorem. A na koniec ten zje**n& egzamin.!!!!!
Facet po drodze wyzywał mnie i szczypał po rękach. A ja nic nie mogłam zrobić, bo siewszystko nagrywało, a przecież MUSIAŁAM zdać!
Wolała bym zdać za 10 lub 20 razem i nie przeżyć tego co przeżyłam w ciągu tych 45 min z tym dziadem!
Mówię wam, kobiety - nic po znajomościach nic po żadnych układach bo tak będziecie jeździć jak ja. Mam teraz taki lęk przed prowadzeniem, który się wciąż pogłębia - że nikomu takiego nie życze.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Nie wiem czy kiedykolwiek siąde za kółkiem Naprawdę, wątpie. Ale może kiedyś wykupię sobie kilka godz. u jakiegoś instruktora??
Hmmm, pożyjemy zobaczymy.

Edytowane przez drivemehome
Czas edycji: 2009-06-29 o 15:56
drivemehome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:53   #759
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Gratuluję odwagi, że się przyznałaś. Naprawdę nie wiem czy w podobnej sytuacji napisałabym o tym.. no ale nie istotne. Zastanawia mnie dlaczego ten dziad Cię szczypał, wyzywał. Może ja mam troszkę inny charakter ale ja bym najpierw na niego nawrzeszczała a później wysiadła z auta. Nagrywało się i on nie miał prawa robić Ci nic - tym bardziej obrażać czy o zgrozo! szczypać!! Co to za oszołom do jasnej !
Myślę, że potrzebujesz teraz kilku jazd z instruktorem, na spokojnie żeby trochę tą traumę zwalczyć. Ale nic na siłę. Dopiero jak będziesz czuła, że jesteś gotowa. Pozdrawiam
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:43   #760
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie dlaczego ten dziad Cię szczypał, wyzywał. Może ja mam troszkę inny charakter ale ja bym najpierw na niego nawrzeszczała a później wysiadła z auta. Nagrywało się i on nie miał prawa robić Ci nic - tym bardziej obrażać czy o zgrozo! szczypać!! Co to za oszołom do jasnej !
może był taki straszny, żeby go nie posądzili, że przepuszcza...?
Ale ja też bym nawrzeszczała i wysiadła

a potem na gnoja doniosła
Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
Myślę, że potrzebujesz teraz kilku jazd z instruktorem, na spokojnie żeby trochę tą traumę zwalczyć. Ale nic na siłę. Dopiero jak będziesz czuła, że jesteś gotowa. Pozdrawiam
dokładnie tak
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:58   #761
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

ło matko boicie się jeździć autem z silnikiem 1.3?

ja jezdze z silnikiem 700 i co mam powiedzieć ;/
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 21:13   #762
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez Sonata_ona Pokaż wiadomość
ło matko boicie się jeździć autem z silnikiem 1.3?

ja jezdze z silnikiem 700 i co mam powiedzieć ;/
To nie było tak, że się boję, ale bałam się zmiany z większego silnika na mniejszy Ale jest ok

Czyżbyś miała Cinquecento ?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2009-06-29 o 21:14
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 21:20   #763
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 993
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
To nie było tak, że się boję, ale bałam się zmiany z większego silnika na mniejszy Ale jest ok

Czyżbyś miała Cinquecento ?
ja mialam kiedys seicento ale 900tke
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 21:51   #764
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

owszem cinquecento :P
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 21:56   #765
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Tak właśnie myślałam Nie ma co się przejmować, pomyśl sobie, że jak nauczysz się jeździć na małym silniku, to potem będziesz potrafiła śmigać w każdych warunkach A w takim Cinku nawet ze 130 km/h da się wyciągnąć
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 17:54   #766
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Odebrałam plasticzek w poniedziałek. Tego samego dnia Tż namówił mnie na krótką przejażdzkę, szczerze strasznie się bałam. Nie wiem ale jakos nie czuje się pewnie bez L na dachu :P
źle nie było, nie zgasł, nie szarpał, obyło się bez kolizji.
Jednak sama chyba do auta w najbliższym czasie nie wsiąde
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 07:45   #767
Bibellda
Przyczajenie
 
Avatar Bibellda
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

gwiazdeczka84: gratulacje)) to już coś ja zrobiłam prawko jakieś 2 lata temu mój kochany tata od razu zapodał mi śliczne małe, niebieskie autko i...... zmusił, abym sama pojechała do Gdańska ( dodam, że to ponad 100 km). Bałam się jak cholera, ale najważniejsze, to przezwyciężyć. Teraz nie wyobrażam sobie siebie bez samochodu)) chociaż aktualnie po stłuczce Moj samochodzik zawędrował do blacharza pozdrawiam wszystkie wizażowki, bojące się jeździć DZIEWCZYNY DACIE RADĘ
Bibellda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 07:59   #768
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Odebrałam plasticzek w poniedziałek. Tego samego dnia Tż namówił mnie na krótką przejażdzkę, szczerze strasznie się bałam. Nie wiem ale jakos nie czuje się pewnie bez L na dachu :P
źle nie było, nie zgasł, nie szarpał, obyło się bez kolizji.
Jednak sama chyba do auta w najbliższym czasie nie wsiąde
ja bym sobie taką L chętnie zakupiła i na swój przyczepiła
albo przynajmniej jakieś inne ostrzezenie, że początkujący kierowca (jakis wielki migający neon byłby myśle odpowiedni )

ja jeszcze ze 2 tygodnie na swój papierek poczekam
a później nie wiem jak będzie, niby się nie boje, ale samochód, którym będę mogła jeździć jest kompletnie inny od tego którym się uczyłam (duży i ciężki), także nie wiem jak będzie - teraz się nie mogę doczekać a jak będzie prawko w ręce to się okaże że nie wsiąde bo się boję
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 08:56   #769
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Pokaż wiadomość
ja bym sobie taką L chętnie zakupiła i na swój przyczepiła
albo przynajmniej jakieś inne ostrzezenie, że początkujący kierowca (jakis wielki migający neon byłby myśle odpowiedni )

ja jeszcze ze 2 tygodnie na swój papierek poczekam
a później nie wiem jak będzie, niby się nie boje, ale samochód, którym będę mogła jeździć jest kompletnie inny od tego którym się uczyłam (duży i ciężki), także nie wiem jak będzie - teraz się nie mogę doczekać a jak będzie prawko w ręce to się okaże że nie wsiąde bo się boję

Takim ostrzeżeniem jest zielony listek Ale ja nie polecam, nie będą Cię szanować na drodze
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 09:04   #770
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Takim ostrzeżeniem jest zielony listek Ale ja nie polecam, nie będą Cię szanować na drodze
Tak też myslałam. Dlatego nie mam zamiaru z nim jeździć. Ale taki neon byłby dobry
Wczoraj miałam krótka przejażdzkę z mamą. Zle nie było, ale no nadal nie czuje sie pewnie jakoś. Mama mówi że mnie wrzuci na głeboką wodę i jutro będe musiała ją odwieźć na wesele i sama wrócić...mam mieszane uczucia co do tego,ale może ma racje,że tak teraz sie nie przełamie,to nigdy nie wsiąde sama do auta
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 13:01   #771
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Ja sądzę, że takie wrzucenie na głęboką wodę pomaga. Ja też na początku zapierałam się rękami i nogami i krzyczałam, że żeby pojechać chociaż kawałeczek to muszę mieć kierowcę obok bo się boję. Ale wiele razy stawiano mnie w sytuacji bez wyjścia (wściekałam się strasznie) ale musiałam się opanować i z mniejszymi czy większymi przygodami dawałam radę. Bo to tak działa, że jak się nie ma na kogo liczyć w aucie to trzeba się skupić na swoich umiejętnościach i wierzcie mi lub nie nic nie daje większej satysfakcji.
I kończąc ten wywód chciałam dodać, że pomimo tego, że jestem amatorką to już się nie boję jeździć czego i Wam życzę
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 13:12   #772
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
Ja sądzę, że takie wrzucenie na głęboką wodę pomaga. Ja też na początku zapierałam się rękami i nogami i krzyczałam, że żeby pojechać chociaż kawałeczek to muszę mieć kierowcę obok bo się boję. Ale wiele razy stawiano mnie w sytuacji bez wyjścia (wściekałam się strasznie) ale musiałam się opanować i z mniejszymi czy większymi przygodami dawałam radę. Bo to tak działa, że jak się nie ma na kogo liczyć w aucie to trzeba się skupić na swoich umiejętnościach i wierzcie mi lub nie nic nie daje większej satysfakcji.
I kończąc ten wywód chciałam dodać, że pomimo tego, że jestem amatorką to już się nie boję jeździć czego i Wam życzę
No to może faktycznie macie racje. Chociaz boje się strasznie. Ale wiem,że trzeba się jakoś przełamać, ale czy to nie jest za wczesnie...no ale z drugiej strony nie ma na co czekać i pomyśleć że głupia L na dachu dodaje tyle pewności siebie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 14:03   #773
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Takim ostrzeżeniem jest zielony listek Ale ja nie polecam, nie będą Cię szanować na drodze
ja podczas pierwszej jazdy sama w samochodzie wzięłam zielony listek do torebki "w razie czego" ale okazało się, że tylko bym na siebie niepotrzebnie zwracała uwagę i mam nadzieję, że nie było sytuacji w której było widać, że jestem początkująca
Aktualnie zrobiłam międzynarodowe prawo jazdy i jeżdżę w USA w samochodzie z automatyczną skrzynią biegów. NUDA! Chociaż rusza się dziecinnie prosto, bo auto zaczyna jechać już jak puszczasz hamulec. Trochę się bałam jeździć, bo znaki są tu trochę inne, nawet inne zasady na skrzyżowaniach równorzędnych (nie ma zasady prawej ręki, ale ten, kto pierwszy był na skrzyżowaniu, ten pierwszy robi ruch).
Dziewczyny, trzeba się przełamywać nawet wbrew sobie, dla dobra na przyszłość!!!
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 15:09   #774
Blk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Świętokrzyskie :)
Wiadomości: 557
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzeba się przełamywać nawet wbrew sobie, dla dobra na przyszłość!!!
bardzo słuszna uwaga!
Blk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 15:12   #775
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Dziewczyny, trzeba się mniej bać, więcej wiary w siebie, swoje umiejętności i do przodu Szkoda nerwów na stres, strach itp.
Wszystko dla ludzi, także jazda autem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 15:25   #776
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzeba się mniej bać, więcej wiary w siebie, swoje umiejętności i do przodu Szkoda nerwów na stres, strach itp.
Wszystko dla ludzi, także jazda autem
łatwo ci mówić
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 15:29   #777
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Ten stres mija z czasem
Wejdzcie na watek "amatroki, czyli mam prawo jazdy i co dalej" tam nawet ja pisałam jak się stresuje
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 15:38   #778
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
łatwo ci mówić
Mówię to, co wiem z doświadczenia
Z próżnego to i Salomon nie naleje. Jak sie jest tchórzem i się boi przemóc to trudno zdobyć jakiekolwiek doświadczenie i pokonać strach Żeby go pokonać trzeba właśnie jeździć.
Mnie rzucono na głęboko wodę, mimo że zapierałam odnóżami i mogę powiedzieć, ze metoda zdała egzamin
Więc to wcale nie tylko "łatwo mi mówić"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2009-07-31 o 15:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 23:00   #779
Motee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 20
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Mam prawko od dobrego miesiąca, mam nawet własne auto (prezent od rodziców), ale strasznie boję się jeździć. Do jazdy wręcz zmuszam się. Wolę jeździć sama bez pouczających mnie członków rodziny bo to mnie denerwuje. Dzisiaj gdy jeździłam zdołowałam się okropnie. Najpierw wjechałam na trudno dostępny parking i za cholerę nie mogłam z niego wyjechać. "Na oko" sympatyczny pan instruował mnie co mam robić. Gdy cofałam usłyszałam uderzenie, byłam pewna, że nic nie zrobiłam bo jechałam strasznie wolno i widziałam w lusterku, że mam jeszcze miejsce, ale uroczy pan poinformował mnie, że zgniotłam sobie tył auta. Wyskoczyłam z samochodu, oczywiście wszystko było ok, a gość uderzył ręką w moje auto dla "żartu". Tak, ładne mi żarty. Ciśnienie mi skoczyło, nie powiem. Później gdy jechałam dalej, genialnie zatrzymałam się w połowie sygnalizatora tak, że nie widziałam świateł. Bomba, po prostu. Gość za mną zatrąbił gdy było zielone. Czułam się jak ostatnia kretynka. Ten incydent na parkingu mnie zestresował, a ja niestety działam falowo. Jak już coś idzie nie tak, to reszta też się wali.
Nie wiem, czy tylko ja tak mam, że popełniam jakieś głupie błędy? Rzeczy które w ogóle nie powinny mieć miejsca...
Jutro znowu muszę gdzieś jechać, a po tym co było dzisiaj, nie mam najmniejszej ochoty. Może ja się nie nadaję na kierowcę?
Motee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 01:49   #780
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez Motee Pokaż wiadomość
Mam prawko od dobrego miesiąca, mam nawet własne auto (prezent od rodziców), ale strasznie boję się jeździć. Do jazdy wręcz zmuszam się. Wolę jeździć sama bez pouczających mnie członków rodziny bo to mnie denerwuje. Dzisiaj gdy jeździłam zdołowałam się okropnie. Najpierw wjechałam na trudno dostępny parking i za cholerę nie mogłam z niego wyjechać. "Na oko" sympatyczny pan instruował mnie co mam robić. Gdy cofałam usłyszałam uderzenie, byłam pewna, że nic nie zrobiłam bo jechałam strasznie wolno i widziałam w lusterku, że mam jeszcze miejsce, ale uroczy pan poinformował mnie, że zgniotłam sobie tył auta. Wyskoczyłam z samochodu, oczywiście wszystko było ok, a gość uderzył ręką w moje auto dla "żartu". Tak, ładne mi żarty. Ciśnienie mi skoczyło, nie powiem. Później gdy jechałam dalej, genialnie zatrzymałam się w połowie sygnalizatora tak, że nie widziałam świateł. Bomba, po prostu. Gość za mną zatrąbił gdy było zielone. Czułam się jak ostatnia kretynka. Ten incydent na parkingu mnie zestresował, a ja niestety działam falowo. Jak już coś idzie nie tak, to reszta też się wali.
Nie wiem, czy tylko ja tak mam, że popełniam jakieś głupie błędy? Rzeczy które w ogóle nie powinny mieć miejsca...
Jutro znowu muszę gdzieś jechać, a po tym co było dzisiaj, nie mam najmniejszej ochoty. Może ja się nie nadaję na kierowcę?
ja tez dzialam falowo jak sie cos dzieje to posiedz w samochodzie chwilke, zeby ochlonac, wlacz muzyke i sie odprez.
Masz prawko dopiero od miesiaca, a to na prawde krociutko. Wszystko dopiero przed toba
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 5 (0 użytkowników i 5 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-23 15:35:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.