Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-04, 01:30   #1
ata007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53

Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?


Może jestem tu krótko, ale czegoś tu nie rozumiem! Kiedy któraś z dziewczyn pisze, że łamią, rozdwiajają lub wykrzywiają się jej paznokcie, albo wypadają włosym albo cera blada, albo jeszcze coś innego, wtedy wszystkie jak jeden mąż wypisujecie tony kosmetyków jakie temu problemowi zaradzą, i jakby to wszystko zsumować to minimum dwie średnie krajowe trzeba zainwestować w to, żeby jakoś z tego problemu wybrnąć... Później efekt jest taki, że mamy łazienkę zawaloną milionami kosmetyków, nie możemy się spakować na wakacje (bo przecież nie zrezygnuje z mojego rewelacyjnego plynu na rozdwajanie się paznokci!) a do kosmetyczki jakoś nie chce wejść trzydzieste opakowanie kremu...

Czy zastanawiałyście się kiedyś nad tym, że 99% waszych problemów z wyglądem bierze się tylko i wyłącznie z tego, że nie dbacie o siebie w sensie zdrowotnym? Wieczne diety odchudzające, to nie odbija się bez echa na organizmie! Jak chcecie odżywić paznokieć czy włos odżywkami?? Przecież to jest zrogowaciała martwa tkanka! Można ją odżywić tylko od wewątrz! Jedząć zdrowe jedzenie, uprawiając sport!

Kupcie sobie jakieś warzywa, zróbcie sałatkę do tego ugotujcie pierś z kurczaka, a potem pójdźcie na basen czy pobiegać. Uwierzcie mi, że po pewnym czasie będziecie mogły ze spokojnym sumieniem wywalić trzy czwarte kosmetyków z waszej szafy a i kasy z portfelu będzie więcej i zostanie na jakiś fajny ciuch

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny dbające o siebie od środka!
ata007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 10:52   #2
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?

Nie można się zgodzić ze wszystkim co napisałaś! Niekoniecznie jest tak jak Ty uważasz że problem np. ze skórą czy z paznokciami tkwi wewnątrz nas, zła dieta itd...Bardzo ważna jest pielęgnacja skóry paznokci itd...od zewnatrz również.
Ja jeśli chce zasięgnąć porady i pytam się na forum dostając kilka odpowiedzi, albo nawet i tony wypisanych kosmetyków, róznych firm to niekoniecznie lecę do sklepu i kupuję wszystkie wymienione lecz analizuję i wybieram najbardziej odpowiedni dla mnie! Wiem co mówię bo już to przerabiałam.
Piszesz o paznokciach?? Że jest to martwy zrogowaciały naskórek i powinno się odżywiać paznokcie od wewnątrz!!?? Ja też tak myślałam ale właśnie dzięki temu forum i KWC odkryłam fantastyczną odżywkę dzięki której moje paznokcie się tak wzmocniły, właściwie są nie do poznania!!! A w diecie przez ten czas nic nie zmieniałam!!
Tu nie ma żadnego przymusu nikt nikomu nie każe kupować i nikt nikomu nie każe siedziec i czytac to wszystko!! Jeśli ma to komuś poprawić humor czy nastrój to proszę bardzo!!
Wolna wola niech każdy robi co chce
Pozdrawiam
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:13   #3
pannajadowita
Raczkowanie
 
Avatar pannajadowita
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 56
GG do pannajadowita
Dot.: Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?

Cytat:
Napisane przez loona211 Pokaż wiadomość
a też tak myślałam ale właśnie dzięki temu forum i KWC odkryłam fantastyczną odżywkę dzięki której moje paznokcie się tak wzmocniły, właściwie są nie do poznania!!! A w diecie przez ten czas nic nie zmieniałam!!
a jaka to odzywka?

PS. pytam z ciekawosci a nie zeby ja sobie kupic ;P
pannajadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:48   #4
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?

Cytat:
Napisane przez pannajadowita Pokaż wiadomość
a jaka to odzywka?

PS. pytam z ciekawosci a nie zeby ja sobie kupic ;P
Może chodzi o Herome - ja też jestem nią zachwycona
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:55   #5
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?

A ja sie nie odchudzam, jem warzywa (bo uwielbiam, zwlaszcza gotowane na parze), dodatkowo lykam mikroelementy i witaminy i co? I paznokcie w strzepach. Zdrowy tryb zycia nic nie zmieni, gena nie wydlubiesz Akurat fatalne paznokcie odziedziczylam po Ojcu.
I wiecie co jeszcze? Jako, ze jestem archeologiem, wiem, ze na dluzsza (pokoleniowo) mete, ratowanie paznokci, wlosow, zebow, nie ma najmniejszego sensu, ewolucja zmierza ku temu, zeby je calkowicie wyeliminowac, w dzisiejszych czasach nie sa nam juz do niczego potrzebne. Nie rozrywamy szponami upolowanej zwierzyny, to, co jemy, jest przewaznie po obrobce termicznej (taki madry zwrot ), wlosy nie musza nas juz tez chronic przed zimnem, goracem itp.
Krotko mowiac -im slabsze paznokcie, wlosy i zeby, tym bardziej postepowy czlowiek
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 02:22   #6
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
A ja sie nie odchudzam, jem warzywa (bo uwielbiam, zwlaszcza gotowane na parze), dodatkowo lykam mikroelementy i witaminy i co? I paznokcie w strzepach. Zdrowy tryb zycia nic nie zmieni, gena nie wydlubiesz Akurat fatalne paznokcie odziedziczylam po Ojcu.
I wiecie co jeszcze? Jako, ze jestem archeologiem, wiem, ze na dluzsza (pokoleniowo) mete, ratowanie paznokci, wlosow, zebow, nie ma najmniejszego sensu, ewolucja zmierza ku temu, zeby je calkowicie wyeliminowac, w dzisiejszych czasach nie sa nam juz do niczego potrzebne. Nie rozrywamy szponami upolowanej zwierzyny, to, co jemy, jest przewaznie po obrobce termicznej (taki madry zwrot ), wlosy nie musza nas juz tez chronic przed zimnem, goracem itp.
Krotko mowiac -im slabsze paznokcie, wlosy i zeby, tym bardziej postepowy czlowiek
A ja jako osoba, która kilkakrotnie otarła się o śmierć powiem ci,że życie mam jedno, kruche i krótkie i jeśli coś robię to dla siebie i dla przyjemności bo żyje się raz.
I nigdy nie będę sobie żałować wydatków na kosmetyki i moje ukochane perfumy bo mam mało czasu ,żeby się tym wszystkim nacieszyć.
Gena nie wydłubiesz ale codzienna pielęgnacja pomaga poprawić urodę i samopoczucie.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 14:51   #7
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?

Do pannajadowita:

Oczywiście chodzi o HEROME
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 18:55   #8
pannajadowita
Raczkowanie
 
Avatar pannajadowita
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 56
GG do pannajadowita
Dot.: Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?

aa dziekuje za inf ;*
pannajadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 20:20   #9
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Krotko mowiac -im slabsze paznokcie, wlosy i zeby, tym bardziej postepowy czlowiek
jak dres jest łysy i nie ma zębów to jest jedną nogą w kolejnej epoce jednym słowem
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 20:56   #10
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?



Murszafka... to przygnębiające co napisałaś...

A kochana ata, która tu się wymądrza na temat nieskuteczności odżywek do paznokci, założyła wątek, w którym próbuje się dowiedzieć, jak się je stosuje! Nie dowiedziała się bidaczka, to się wyżyła. Jak ona nie wie jak stosować, to po co inne mają to robić? Droga ato! piszesz tu o zbyt wielu polecanych produktach... Tobie żadnej odżywki nie polecono, więc się nie przejmuj... Nie ma powodów.
A jeśli chodzi o pirsi z kurczaka, to zalecane jest ich jedzenie maksymalnie raz w tygodniu, ponieważ kurczaki są hodowane na sztucznych paszach z dodatkiem hormonów i mogą powodowac zmiany genetyczne. Znany jest przypadek dziewczynki, która jadła codziennie pierś z kurczaka i dojrzała w wieku 8 lat...
__________________

Edytowane przez nattaliah
Czas edycji: 2008-12-05 o 21:06
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 12:12   #11
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?

Jesli ow dres ma lysine z naturalnych przyczyn, to owszem, postepowy
A co do ilosci kosmetykow, to chyba sie nie zrozumielismy -ja przeciez nie pisalam w zadnym miejscu, zeby ich sobie odmawiac... WQprost przeciwnie, sama mam aktualnie 11 odzywek Wypowiedzialam genom wojne Trzymajcie kciuki, poku co, Herome im troche nosa utarlo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 07:12   #12
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
A ja jako osoba, która kilkakrotnie otarła się o śmierć powiem ci,że życie mam jedno, kruche i krótkie i jeśli coś robię to dla siebie i dla przyjemności bo żyje się raz.
I nigdy nie będę sobie żałować wydatków na kosmetyki i moje ukochane perfumy bo mam mało czasu ,żeby się tym wszystkim nacieszyć.
Gena nie wydłubiesz ale codzienna pielęgnacja pomaga poprawić urodę i samopoczucie.

No i muszę przyznać, że Twój post bardzo mnie zaintrygował i jednocześnie poruszył i bardzo wpłynął na moją osobę. Miałam bowiem niesamowitą ochotę na jedne takie drogie perfumy, no i już chyba 20. z kolei odżywkę/maskę do włosów :P No i gdy tak przeczytałam Twoją wiadomość, to tego dnia kupiłam te perfumy, jak i fluid do końcówek Gliss Kura, no i kilka lakierów do paznokci i takich z cieniutkim pędzelkiem do wzorków.... Ale muszę Ci jednak powiedzieć, że gdy tak głębiej się nad tym zastanowić, to oczywiście masz w tym poście największą rację, ale jednocześnie trochę się mylisz, bo chyba są rzeczy w życiu, ważniejsze niż nowe perfumy i lakier, którymi należałoby się nacieszyć, a które właśnie przez takie przyziemne sprawy jak te odżywki, perfumy, lakiery, są niezauważalne, a szkoda... Mam tu na myśli takie bezcenne rzeczy, jak miłość, przyjaźń, to, że żyjemy i dzięki temu możemy cieszyć się pięknymi drzewami, błękitnym niebem, niebiańskim śpiewem ptaków, przyjemnością jaką daje wiosenny powiew ciepłego wiaterku, zapach rozgrzanej słońcem plaży i w sumie tym się trzeba cieszyć, bo żyjemy, bo życie jedno, krótkie, kruche, a nie jakimiś bzdurami, jak odżywki, szampony, perfumy, kupowane przez uzależnienie...
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 07:45   #13
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
I wiecie co jeszcze? Jako, ze jestem archeologiem, wiem, ze na dluzsza (pokoleniowo) mete, ratowanie paznokci, wlosow, zebow, nie ma najmniejszego sensu, ewolucja zmierza ku temu, zeby je calkowicie wyeliminowac, w dzisiejszych czasach nie sa nam juz do niczego potrzebne.
Jak to paznokcie nie są potrzebne?;( Nawet nie mów takich rzeczy! One nie moga zniknąć!!!
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 10:42   #14
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Jak to paznokcie nie są potrzebne?;( Nawet nie mów takich rzeczy! One nie moga zniknąć!!!
Spoooko... To jeszcze pewnie kwetsia kilku(nastu) tysiecy lat, nam nie grozi. Ale to, ze sa slabsze niz "drzewiej bywalo" to znak czasow
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 12:33   #15
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?

ananonda191 masz racje. Żyjmy a nie przeczekujmy.
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 15:32   #16
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Spoooko... To jeszcze pewnie kwetsia kilku(nastu) tysiecy lat, nam nie grozi. Ale to, ze sa slabsze niz "drzewiej bywalo" to znak czasow
hehe, my na razie nie mamy o co się martwić ale to fakt, kiedyś włosy, paznokcie były zdrowe, piękne i grube, moja babcia do dziś ma strasznie twarde paznokcie i naprawdę widać różnicę ją a mnie dzielącą, zawsze patrzy na mnie i się śmieje jak wcieram balsam herba studio i mówi, co by było jakby ona se to jeszcze wsmarowała, jak już ma takie twarde jak skała Po prostu każde następne pokolenie będzie bardziej "postępowe" i będzie miało słabsze włosy i paznokcie, aż do całkowitego zaniku tych zbędnych wytworów naskórka


Cytat:
Napisane przez aamidale Pokaż wiadomość
ananonda191 masz racje. Żyjmy a nie przeczekujmy.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 23:24   #17
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?

No to dziewczyny ja musze sie pochwalic ze jestem bardzo postepowa o czym swiadcza moje mizerne i zanikajace wciaz wlosieta
A co do postu autorki to musze sie zgodzic jesli chodzi o wlosy,bo np o pazury srednio sie troszcze,rzeczywiscie lepiej na nie wplywaja naturalne metody pielegnacji ( w tym dieta oczywiscie)niz napakowane chemia odzywki
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 10:29   #18
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: Po co wydawać tony pieniędzy na kosmetyki?!?

To ja jestem jak człowiek pierwotny bo mam strasznie dużo włosów na głowie
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.