Jakiej firmy produkty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-10, 21:19   #1
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Smile

Jakiej firmy produkty?


Poniewaz szukam dopiero zestawu startowego chcialabym sie dowiedziec co uwazacie o ponizej wypisanych firmach? czytalam troche juz na tym forum, ale polowy z nich nawet nie widzialam w zadnym poscie
  • Christrio
  • EF Exclusive
  • ENTITY
  • Euro Fashion
  • European Secrets Nails - ESN
  • EZ Flow
  • FPO
  • IBD
  • ImpressioNails
  • Nail Art
  • NSI
  • Ra Nails
  • Strata
  • SuperNail Professional
  • SuperNail Systems
  • Trans Design Flexbrush
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 21:50   #2
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Jakiej firmy produkty?

Bedac poczatkujaca, przypuszczam, ze bez kursu zreszta. bez sensu jest pytac o taka ilosc firm. Na logike- jesli nie znalazlas informacji to po co w ogole pytac o nie jesli jestes kompletnie zielona w tym, nie lepiej zorietowac sie na temat firm o ktorych sie duzo pisze(duzo i dobrze) no chyba, ze lubisz eksperymentowac i ryzykowac, tyle, ze w takim razie zadne info nie bedzie Ci potrzebne;];] Zkorzystaj z tego co juz jest ! )
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 22:07   #3
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Jakiej firmy produkty?

Bez kursu, ale przed.. Troche sie juz zorientowalam, ale chodzi mi o to, ze przeciez jako poczatkujaca zapewne moge zuzywac wiecej materialu niz juz kilkuletnia stylista paznokci z doswiadczeniem. Nie ma wiec raczej sensu kupowac zelu czy akrylu firmy Christrio, bo jest drogi i zuzywanie go na pierwsze proby jest bez sensu, ale nie chce tez uczyc sie na tandecie dlatego pytam i we wczesniejszym poscie napsialam, ze chodzi o zestaw startowy.

Edytowane przez Sieciunia
Czas edycji: 2009-12-10 o 22:15
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 22:33   #4
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Jakiej firmy produkty?

Koleżanko, średnio co 3 dni ktoś pyta o "najlepszy zestaw startowy", dlatego proszę...proooooooszę nie pisz, że nie mogłaś znaleźć potrzebnych informacji! W zdecydowanej większości te nazwy, które wymieniłaś pojawiają się w postach bardzo często, a jeśli któreś się nie pojawiają...to wystarczy poczytać trochę forum, by wiedzieć co to oznacza ;-) Jeśli naprawdę na tym forum nie widziałaś informacji o CTO, EF, ESN, NSI, Ra itp. itd., to nie radzę brać się za trzaskanie pazurów, bo najwyraźniej szwankuje Ci wzrok...
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 22:52   #5
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jakiej firmy produkty?

no fakt-informacji na temat wiekszosci wymienionych firm na forum jest mnostwo, tylko, ze sa rozsypane w roznych watkach... Wiec trudno tak naprawde skomasowac sobie wszystkie wiadomosci i sie w tym nie pogubic.
Masz na pewno racje piszac, ze na poczatku nie ma sensu isc w koszta i kupowac produkty z tych najwyzszych polek, ktore czasami nie odbiegaja od tych z troche nizszych-jezeli chodzi o jakosc, bo cena to wiadomo, ze najczesciej placimy za nazwe firmy na ktorej pracujemy. ale nie warto az tak bardzo oszczedzac i kupowac byle co, bo mozna szybko sie zniechecic i stwierdzic, ze sie do tego nie nadajesz a w rzeczywistosci bedzie to problem taniego zelu i calej reszty..
Ja pracuje na takich firmach jak Perfect Lady (gdzie wiekszosc dziewczyn ma negatywne opinie), Sun Flower i Perfect Beauty (na tej od niedawna) i ta bym ci chyba polecala najbardziej Ostatnio bylam na warsztatach pod patronatem tej firmy i jestem w nich bardzo zadowolona na to tez warto zwrocic uwage.. Wejdz sobie na ich strone, zobacz ceny, poczytaj opisy produktow -generalnie mozna sobie skompletowac caly zestawik W przyszlosci nauczysz sie na jakich ci zelach czy akrylach jest lepiej pracowac - gestych, rzadszych, wolno czy szybkoschnacych.. mozna bez problemu uzywac produktow roznych marek, ale na pierwszy raz warto skupic sie na jednej firmie a pozniej eksperymentowac
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 23:02   #6
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Jakiej firmy produkty?

napislaam, ze polowy z nich nie widzialam... czy naprawde na tym forum nikt nie potrafi konkretnie i normalnie odpowiedziec bez zbednych komentarzy? Po to zalozylam ten watek, zeby dowiedziec sie konkretnie czegos. Czytalam inne watki i wiekszosc z nich przeobraza sie w rozmowy na temat samoukow, braku kursu i tylko w nich pelno zlosliwosci. Chcialabym wiedziec ktore produkty sa najlepsze na zestaw startowy, czy moze bardziej oplaca sie nie kupowac zestawu, a pojedyncze produkty... tak wiec mam nadzieje, ze znajdzie sie ktos kto po protu mi odpowie

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

no wlasnie porozrzucane wszedzie:/ dziekuje bardzo za odpowiedz
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 23:15   #7
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Jakiej firmy produkty?

Tak, wiem, że info są porozrzucane. Wiem doskonale, bo sama się nie raz i nie dwa przekopywałam przez forum, by cokolwiek znaleźć. Ale zapewniam - DA SIĘ! A forum jest zaśmiecone właśnie m.in. przez takie powtarzane do znudzenia pytania "a co polecacie?" / "a jaki zestaw startowy?"/ "a jakie firmy są dobre?" / "a jakie firmy są niedobre?" / "a jaki żel warto kupić?"...no dziewczyny, litości! Przecież są nawet BARDZO KONKRETNE wątki z opiniami, nie piszcie w kółko, że niczego nie możecie znaleźć...

Aha, i żeby nie było - nie piszę tego, by się wyzłośliwiać, ale po to, by w końcu wizaż przestał być śmietnikiem, w którym w kółko wałkuje się to samo.

Edytowane przez Naddel
Czas edycji: 2009-12-10 o 23:17
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 23:57   #8
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jakiej firmy produkty?

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Tak, wiem, że info są porozrzucane. Wiem doskonale, bo sama się nie raz i nie dwa przekopywałam przez forum, by cokolwiek znaleźć. Ale zapewniam - DA SIĘ! A forum jest zaśmiecone właśnie m.in. przez takie powtarzane do znudzenia pytania "a co polecacie?" / "a jaki zestaw startowy?"/ "a jakie firmy są dobre?" / "a jakie firmy są niedobre?" / "a jaki żel warto kupić?"...no dziewczyny, litości! Przecież są nawet BARDZO KONKRETNE wątki z opiniami, nie piszcie w kółko, że niczego nie możecie znaleźć...

Aha, i żeby nie było - nie piszę tego, by się wyzłośliwiać, ale po to, by w końcu wizaż przestał być śmietnikiem, w którym w kółko wałkuje się to samo.
mozna byloby stworzyc watek pt. firmy produkujace akcesoria itd dla stylistek paznokci i-tak jak jest to w watku na temat chyba szkolen, gdzie wymienione sa miasta-tak w tym watku wymienic wiekszosc znanych firm i byloby po balaganie...
Niestety przy takim tlumie nie da sie zachowac pelnej dyscypliny i uchronic przed balaganem Przyznaje, ze ja tez wiele razy szukalam jakis informacji i mimo wpiswania w wyszukiwarke roznych opcji to albo nie bylo zadnej informacji, albo nie ta ktorej szukalam...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 00:00   #9
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Jakiej firmy produkty?

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
Bez kursu, ale przed.. Troche sie juz zorientowalam, ale chodzi mi o to, ze przeciez jako poczatkujaca zapewne moge zuzywac wiecej materialu niz juz kilkuletnia stylista paznokci z doswiadczeniem. Nie ma wiec raczej sensu kupowac zelu czy akrylu firmy Christrio, bo jest drogi i zuzywanie go na pierwsze proby jest bez sensu, ale nie chce tez uczyc sie na tandecie dlatego pytam i we wczesniejszym poscie napsialam, ze chodzi o zestaw startowy.
wiec po co wpisalas christrio na liste jak sama doszlas do wniosku, ze nie oplaca Ci sie go kupic jesli doszlas do takiego oto wniosku to mozesz ze swojej listy wykreslic wiekszosc firm. co do tematu, prosze bardzo dokladnie jak teraz patrzylam jeden temat pod Twoim jest watek o nazwie "zestaw startowy" ale nvm... no i jezeli jestes przed kursem to moze zakup sobie produkty z takiej firmy na jakiej bedziesz pracowac na kursie to jest najlepsze wyjscie)
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 00:46   #10
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Jakiej firmy produkty?

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
Czytalam inne watki i wiekszosc z nich przeobraza sie w rozmowy na temat samoukow, braku kursu i tylko w nich pelno zlosliwosci.

Przyzwyczajaj się Sieciunia , bo tu dużo złośliwości, niektóre to najchętniej... Heh Malo pomocnych osób jest ale na szczęście jeszcze takie istnieją! Ja ucząc się pracowałam na żelach z allegro... tak tak są tandetą, ale do łopatologii którą na początku trzaskałam były w sam raz. Są nie trwałe, zapowietrzają się itp. itd. Obecnie pracuję na CM proffesional clear i white - jestem zadowolona, i zamówiłam niedawno kamuflaż SUN FLOWER róż, dziewczyny zachwalają ogólnie SF , jest niedrogi i niezły


Ps. Przysłowie " Kto pyta nie błądzi" nie zawsze się sprawdza
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 09:35   #11
bliblablo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Z brzucha Mamy
Wiadomości: 24
Dot.: Jakiej firmy produkty?

Dziewczyny, nie chodzi o złośliwości, a jeśli się pojawiają to się nie dziwcie. Wystarczy nauczyć się korzystać z wyszukiwarki wizażowej lub (może przede wszystkim) GOOGLE. Wpisujesz co Cie interesuje i spędzasz kilka kolejnych godzin na czytaniu
Poza tym wystarczy uważnie przeglądnąć spis tematów, informacji jest od groma, wszelkich, a że rozrzucone...cóż, gdyby użytkownicy czytali ze zrozumieniem potrafili szukać, wykazywali minimalny wysiłek, poświęcili trochę swojego cennego czasu, nie byłoby takiego bałaganu, ale nie, lepiej założyć nowy temat- mimo tego, ze już istnieją 3 ;P
I co jeszcze ważne? Trzeba umieć wyłapywać najwazniejsze wiadomości, a tam gdzie jakieś kłótnie, "prywatne wycieczki" -POMIJAĆ

A tu coś co Ci znacznie pomoże:
Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci Bardzo, bardzo przydatne linki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196450

Miłego czytania
bliblablo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 11:27   #12
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Jakiej firmy produkty?

Na Forum dużo dziewczyn poleca żele I-nails z Dobrejrady. Wystarczy trochę poczytać
Sama zaczęłam od I-nails (siedziałam i czytałam od wakacji, a dopiero w październiku kupiłam pierwsze żele). Teraz przerzucam się stopniowo na PB, zastanawiałam się nad Prestige. Samemu trzeba kupić kilka opakowań i przetestować. Jedne dziewczyny lubią pracować na gęstych, inne na rzadszych żelkach. Jedne polecą ci tą, a inne inną firmę
A o zestawy startowe było już tyle postów, że bez sensu kolejny zakładać. Lepiej podpytać, kto na czym pracuje
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.