pazurki passion27 - prosze o ocenę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-28, 20:19   #1
passion27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10
GG do passion27

pazurki passion27 - prosze o ocenę


Witam wszystkie wizażanki
mam do Was wielka prośba.. pazurkami zajmuję się juz od 2,5 roku. Zaczynałam jako samouk i jakies 1,5 roku temu zrobiłam sobie kurs żeby mieć papierek. Na kursie nie dowiedzialam sie nawet, jak porzadnie zrobic pazurki od strony technicznej a wydaje mi sie ze to jest chyba podstawa kursu kolejny kurs mam studium kosmetycznego i nawet tam kurs paznokci przebiegł w opłakanym stanie.. szkoda mi juz czasu i pieniędzy na kolejny kurs, dlatego prosze o ocenę moich prac od strony technicznej jesli jest cos nie tak prosze o cenne uwagi. Dodam ze stylizacja pazurków jest moja pasja a szczegolnie ich zdobienie wiem jednakze ze strona techniczna jest takze bardzo wazna.
czekam na opinie pasjonatek pazurków

zalaczam pare prac do oceny
passion27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 20:31   #2
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: pazurki passion27 - prosze o ocenę

Strona techniczna nie jest 'również bardzo ważna', ale jest PODSTAWĄ. Zdobienia można robić lub nie. Ale co komu po ładnym zdobieniu, skoro paznokcie odpadaja na drugi dzień?

Pierwsze co mi się rzuca w oczy to french. Proponuję go bardziej uśmiechać, będzie bardziej efektowny. Zainwestuj w cover. Robisz ładne pazurki, a z kamuflażem będą piękne! Pazurki są smukłe, są krzywe.

Wydaje mi się, że pracujesz na tipsie? Tunele są małe. A dobry tunel sprawą techniczną jest

Ogólna ocena -4+ (gdyby był cover byłoby 5 )
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 20:54   #3
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: pazurki passion27 - prosze o ocenę

Jak na dwa kiepskie kursy, twoje prace prezentują całkiem niezły poziom, widać, że bardzo się starasz. To co glównie rzuca mi się w oczy, to - powtarzając za magali - brak krzywej c paznokcia - wyrzuć tipsy, a jak już to zrobiłaś to poćwicz podkładanie form i zaciskanie tunelu. I boczki mozna by dopieścić pilnikiem, żeby krawędzie były bardziej ostre, popracuj nad kształtem, wtedy będą wyglądały bardziej smukło... Ogólne jednak wrażenie raczej pozytywne

Zdobień nie komentuję, bo po pierwsze to kwestia gustu, po drugie - sama zdobić nie umiem... )
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 20:56   #4
kiniaczek711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 375
Dot.: pazurki passion27 - prosze o ocenę

Paznokcie są za płaskie, za mało masy żelowej nie widzę krzywej. Włos jest za gruby. French można bardziej uśmiechnąć.
__________________

kiniaczek711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 21:42   #5
Natii890706
Zadomowienie
 
Avatar Natii890706
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 474
Dot.: pazurki passion27 - prosze o ocenę

dziewczyny maja racje ale naprawdę jest nieźle :0
te mnie urzekły https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1262031436
Natii890706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 22:44   #6
bedronka
Rozeznanie
 
Avatar bedronka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Pisz/Gdańsk
Wiadomości: 512
Dot.: pazurki passion27 - prosze o ocenę

Witaj!
Prace Twoje nie należą do najgorszych. Dziewczyny sie znają to napisały co jest nie tak. Na pewno Twoje są lepsze od moich.Ja na razie ukończyłam jeden kiepski kurs.
Dziewczyny ale na ostatnich tojest chyba ten cover co?
__________________

Mój wątek

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387327

Mam swój blog
http://bedronka.blogspot.com/

ZAPRASZAM
bedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 09:14   #7
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: pazurki passion27 - prosze o ocenę

dziewczyny już podpowiedziały co jest do poprawy, ale nie jest źle! a nawet jest dobrze, widac ze sie starasz i masz pomysły
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 09:27   #8
passion27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10
GG do passion27
Dot.: pazurki passion27 - prosze o ocenę

dzieki dziewczyny za uwagi ja pracuję i na tipsie i na szablonie. Zdjęcie nr 1,2, 4 ,5, i 6 to pazurki naturalne więc ciezko w nich o tunel Na tipsie sa pazurki nr 8 i 9 a szablonowe pazurki sa z nr 3, 7 i 10. Dodam ze w szablonach nie mam zadnego kursu jestem samoukiem a jak chce kobietkom zrobic efektowniejszy tunel za pomoca zaciskarki to nie chca bo im sie takie nie podobaja:/ albo sie płosza na widok zaciskarki hehe. A co do covera to bedronka ma rację tam jest cover bo pazurki byly okropnie obgryzione musialam robic szablon na zaczepke w takim stanie miala kobietka pazurki.. a propos usmiechnietego frencha.. mi tez sie bardzo taki podoba ale wiekszosc moich klientek woli french lekko usmiechniety a jak wiadomo klient nasz pan generalnie najgorszy moj problem to krzywa C bo lini wlosa staram sie przestrzegac zeby nie przekraczala 1 mm. I czasem mam tak ze kobietka przychodzi z pazurkami po miesiacu na uzupelnienie a czasem po kilku dniach pazurki najzwyczajniej sie lamia i nie wiem czy to wina moja czy kobietki...

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

aaa jeszcze mam pytanko.. czy ktoras slyszala o szkoleniach firmy master?? bo slyszalam ze jest tam genialna instruktorka p. Elena ktora podobno uczy dokladnie wszystkich metod przedluzania pazurkow z wielkim naciskiem na techniczne wykonanie paznokci, a grupy sa 2 lub 4 osobowe kursy nawet 10 dniowe.. aa i egzamin wykonujesz na modelce gdybym wiedziala ze faktycznie jest tak dobrze jak slyszalam to moze i bym zainwestowala po raz 3 i mam nadzieje ostatni.. tylko ze ten kurs jest chyba w Krakowie a ja jestem w okolic Poznania więc jeszcze musze sobie doliczyc nocleg i wyzywienie itd wiec chyba zrozumiale ze chce miec pewnosc ze mi sie to opłaci a nie po raz kolejny wyrzuce kase w bloto..
passion27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 09:38   #9
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: pazurki passion27 - prosze o ocenę

Mi Twoje pazurki sie podobaja. Moje sa o wiele gorsze. A co do kursu to ja u mnie w szkole (studium uslugi kosmetyczne) tez mialam z Wampa. I coz szczerze mowiac wiecej dowiedzialam sie pozniej z innych for niz z niego. O krzywej C nie bylo nic. Ja chcialysmy z kolezanka zeby pani nam pomogla podlozyc formy to ona powiedziala "trzeba sobie patyczkiem pomagac" i tyle. Szczerze mowiac nie pokazala nam jak sie "tym patyczkiem pomaga" wiekszosc nauczylam sie z internetu a kurs to poprostu papierek ktory moge pokazac ze jestem po kursie, zeby nie bylo. bedzie kasa to pojde na doszkolenie z prawdziwego zdarzenia.
specialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 20:15   #10
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: pazurki passion27 - prosze o ocenę

Pazurki bardzo ładne .co do strony technicznej troszke im brakuje jak dziewczyny juz pisaly ..podobaja mi sie te najbardziej https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1262031436
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.