Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-17, 18:25   #541
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Ejli Pokaż wiadomość
wizyta u derm w piątek a ja załatwiam problem braku 3 tabletek przez branie leku co drugi dzień (mam dawkę 20 mg) :/. nie wiem, czy to dobra strategia. ale już trudno.

skóra mi się łuszczy ale nie piecze. na nosie wręcz te skórki robią się twarde? muszę się pilnować, by nie skubać . bo to draaażni . zaczynają mi wychodzić maleńkie ropne zmiany na twarzy, nie podoba mi się to .

słuchajcie, zgubiłam kartkę od derm... jakie badania powinnam wykonać przed wizytą? muszę iść na pobranie jutro lub najpóźniej we czwartek . i ile kosztuje mniej więcej taki zestaw?

noo, poza tym jedyne skutki uboczne to właśnie skórki, dziwne pory i ładne włosy ! na drugi dzień troszkę się przybrudzają ale ten stan utrzymuje się też trzeciego dnia, nie są tłuste. to cudowna nowość
Ja robiłam morfologię + rozmaz, glukoza, kreatynina, cholesterol całkowity, trójglicerydy, AlAT, AspAT.
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 19:28   #542
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Od dzisiaj zaczynam pierwszą w życiu kurację Aknenorminem 30mg/dzień.
Moja dermatolog nie mówiła mi absolutnie nic na temat jedzenia, niestety, a ja nie wiedziałam, że to kwestia warta poruszenia. Natomiast moim koleżankom, które brały IZO w innych pigułkach, lekarz zalecił jedzenie przed tabletką kromki z masłem lub łyżki oliwy...

Ja jestem zazwyczaj na zdrowej diecie, nie jem tłuszczy pochodzących z nabiału, mięsa (jestem wegetarianką) i tak dalej, staram się jeść dobre tłuszcze czerpane właśnie z oliwy z oliwek, migdałów itp.

Myślicie, że zamiast wciskania w siebie łyżki oliwy wystarczy po prostu na łyżce oliwy usmażyć sobie omlet na śniadanie, czy jakieś inne danie? Może po obróbce termicznej to już nie jest to samo?
A może lepsza będzie garść migdałów przed tabletką? Poradźcie proszę, dzisiaj wyjątkowo zjadłam masło do pierwszej tabletki, ale nie przepadam za nim, tak samo za tłustym mlekiem, śmietaną itp.


Zamierzam również w ogóle nie pić alkoholu, ale ciekawa jestem jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie? Czytałam o tym co nieco w poprzednich wątkach, ale ciekawa jestem jaka teraz panuje opinia na temat izo+alkoholu.
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód

Edytowane przez lagerfeldised
Czas edycji: 2012-10-17 o 19:30
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 21:03   #543
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
A może lepsza będzie garść migdałów przed tabletką? Poradźcie proszę, dzisiaj wyjątkowo zjadłam masło do pierwszej tabletki, ale nie przepadam za nim, tak samo za tłustym mlekiem, śmietaną itp.

Zamierzam również w ogóle nie pić alkoholu, ale ciekawa jestem jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie? Czytałam o tym co nieco w poprzednich wątkach, ale ciekawa jestem jaka teraz panuje opinia na temat izo+alkoholu.
Ja podczas brania IZO nigdy nie piłam alkoholu, a łykam te tabletki od maja, wiec juz polowa kuracji za mną
Co do jedzenia lepiej jeść przed połknięciem tabletki coś tłustego, newet trzeba, tak dla pewności ze organizm przyswoił witaminę
A. :p
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 22:06   #544
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Ja piłam alkohol i żyję:P Tylko nie bezpośrednio przed/po wzięciu tabletek:P
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 07:52   #545
AlexSandra3
Raczkowanie
 
Avatar AlexSandra3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 61
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość


Myślicie, że zamiast wciskania w siebie łyżki oliwy wystarczy po prostu na łyżce oliwy usmażyć sobie omlet na śniadanie, czy jakieś inne danie? Może po obróbce termicznej to już nie jest to samo?
A może lepsza będzie garść migdałów przed tabletką? Poradźcie proszę, dzisiaj wyjątkowo zjadłam masło do pierwszej tabletki, ale nie przepadam za nim, tak samo za tłustym mlekiem, śmietaną itp.

.
Wystarczy zjeść cokolwiek tłustego. Moja derma mówiła że jak mam "tłustszy" obiad to normalnie brać izo po nim, a jak akurat coś "szczupłego" jem (ryba z pary, zupka) to do tego zjeść niewielką garść ziaren słonecznika, dyni, czy orzeszków. To w zupełności wystarczy. Wit. A rozpuszcza się w KAŻDYM tłuszczu, nie tylko zwierzęcym.
AlexSandra3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 09:10   #546
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Moja derm powiedziala, ze nie trzeba dodawac zadnego tluszczu - wystarczy ten, ktory jest juz w jedzeniu, np. zoltym serze czy chudej szynce, mleku. Ale ja tam staram sie teraz smarowac chleb maslem

Jestem juz 2,5 tygodnia na 40mg52 kg... Znowu mam mega suchą skórę (btw - derm mówiła też, że koniecznie nawilżać) i masakrę z ustami. Dzięki za patent z alantanem, bez niego pewnie już bym pięć razy miała zapalenie warg. Poza tym strasznie się łuszczę. Ropniaki nie wyskakują, ale ciągle mam pełno zaskórników :/
anu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 10:41   #547
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Dziewczyny, czy Wam też wągry i małe zaskórniki przekształcają się w takie wystające ponad skórę..cosie? Np broda jest niesamowicie chropowata, tak jakby pory probowały się oczyścić i TAAAK mnie korci, żeby to czymś złuszczyć bo wygląda i w dotyku jest fatalne.
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 12:11   #548
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez sokinky Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wam też wągry i małe zaskórniki przekształcają się w takie wystające ponad skórę..cosie? Np broda jest niesamowicie chropowata, tak jakby pory probowały się oczyścić i TAAAK mnie korci, żeby to czymś złuszczyć bo wygląda i w dotyku jest fatalne.
tak u mnie tak ;D i mialam taka strasznie nierowna powierzhcnie skory! dramat
i zrobilam sobie bardo delikatny enzymatyczny peeling. i przeszlo
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 23:25   #549
malaga20
Raczkowanie
 
Avatar malaga20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 104
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez sokinky Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wam też wągry i małe zaskórniki przekształcają się w takie wystające ponad skórę..cosie? Np broda jest niesamowicie chropowata, tak jakby pory probowały się oczyścić i TAAAK mnie korci, żeby to czymś złuszczyć bo wygląda i w dotyku jest fatalne.
ja miałam to samo na nosie! Ale elegancko zeszło
malaga20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 08:47   #550
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

hm, u mnie sie nic takiego nie dzieje na razie. za to jakiś zajad mi się próbuje zrobić

czy ktorejs z was udalo sie uniknac zapalenia czerwieni wargowej? to moj najgorszy koszmar
anu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 09:07   #551
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez anu Pokaż wiadomość
hm, u mnie sie nic takiego nie dzieje na razie. za to jakiś zajad mi się próbuje zrobić

czy ktorejs z was udalo sie uniknac zapalenia czerwieni wargowej? to moj najgorszy koszmar
Ja miałam raz, jeśli masz często to z całego serca współczuję :P
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 09:11   #552
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Moje usta mają się całkiem nieźle. W ciągu dnia smaruje je pierdyliard razy wazelkinką Flosleku a na noc gruubą warstwą zwykłej białej wazeliny. I jest ok
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 15:36   #553
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez anu Pokaż wiadomość
czy ktorejs z was udalo sie uniknac zapalenia czerwieni wargowej? to moj najgorszy koszmar
Ja na szczęście jeszcze nigdy nie miałam zapalenia czerwieni ale moje usta wysychają tylko troszeczkę, za to włosy są suche jak siano :/
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 14:14   #554
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez fifi_xd Pokaż wiadomość
Ja na szczęście jeszcze nigdy nie miałam zapalenia czerwieni ale moje usta wysychają tylko troszeczkę, za to włosy są suche jak siano :/
Moje tak samo, łamią się, puszą i szeleszczą jak słoma...do tego lecą jak szalone. O ile z ustami, paznokciami i okrutnym wysuszeniem skóry nie mam większych problemów, o tyle włosy to koszmar
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 14:29   #555
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

No i jestem po wizycie u derm.
Wyniki ponoć mam piękne, cudowny lipidogram, cholesterol całkowity lekko poniżej normy a ten dobry powyżej.
Dostałam więc większą dawkę (40 mg, jeśli bym się źle czuła - na zmianę 20 i 40) i wyszłam z torbą pełną próbek kremów i pomadek .
Ogólnie derm jest bardzo zadowolona z efektów .

2 dni nie brałam w ogóle leku (skończył mi się) i skóra wraca do normalności, oby to nie zaszkodziło. no to się złuszczam dalej
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 14:47   #556
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Ejli można wiedzieć ile ważysz? Mi derm zalecił ciągle 20 mg, ale wydaje mi się, że to jest za mało.. I chyba zacznę brać na zmianę 20 i 40 mg, ale ciągle zastanawiam się, czy to na pewno dobry pomysł.
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 18:28   #557
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez sokinky Pokaż wiadomość
Moje tak samo, łamią się, puszą i szeleszczą jak słoma...do tego lecą jak szalone. O ile z ustami, paznokciami i okrutnym wysuszeniem skóry nie mam większych problemów, o tyle włosy to koszmar
Moje nie wypadają prawie wcale tylko są brzydkie w dotyku i wyglądzie, wypadały jak łykała Tetralysal, który i tak mi nie pomógł...
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 08:48   #558
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

moje wypadają niestety i są matowe. poza tym zaczeły mi się robić wypryski na dekolcie i szyi :/ zawsze miałam tam czysto, ale derm coś wspominała że może się tak zdarzyć
anu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 09:02   #559
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Mi włosy wypadały garściami, na początku pazdziernika skończyłam leczenie i powiem wam że już wypada zdecydowanie mniej
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 09:59   #560
AlexSandra3
Raczkowanie
 
Avatar AlexSandra3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 61
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Jestem na izoteku 2 tyg. Buzia prócz tego że mniej się przetłuszcza to bez większych zmian, jak acne wychodziły tak wychodzą. Włosy faktycznie myje rzadziej teraz, usta lekko przesuszone ale carmex mam cały czas na wyciągnięcie ręki i pięknie je ratuje. Nie wiem czy nie przyjmuję za małej dawki...
AlexSandra3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 10:20   #561
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
Ejli można wiedzieć ile ważysz? Mi derm zalecił ciągle 20 mg, ale wydaje mi się, że to jest za mało.. I chyba zacznę brać na zmianę 20 i 40 mg, ale ciągle zastanawiam się, czy to na pewno dobry pomysł.
61 kg. 40 mg starczy? nie chcę przesadzać, mam chory przewód pokarmowy i powikłania mogą być nieciekawe...
a Ty? czemu nie zwiększyła? nie zwiększaj na własną rękę! zresztą potem leku Ci nie starczy .

ja mam zwiększoną dawkę dzięki super wynikom krwi (i dostałam receptę na 2 miesiące )
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 10:39   #562
Pluma_
Rozeznanie
 
Avatar Pluma_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 528
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Ejli Pokaż wiadomość
61 kg. 40 mg starczy? nie chcę przesadzać, mam chory przewód pokarmowy i powikłania mogą być nieciekawe...
a Ty? czemu nie zwiększyła? nie zwiększaj na własną rękę! zresztą potem leku Ci nie starczy .

ja mam zwiększoną dawkę dzięki super wynikom krwi (i dostałam receptę na 2 miesiące )
4o mg spokojnie wystarczy. Gratuluję super wyników i próbek kremików.

U mnie, dwa miesiące po zakończeniu leczenia, obserwuję duży nawrót... Moje nadzieje, że to stan przejściowy maleją z każdą nową wyskakującą zmianą. A wizytę u derm mam dopiero 7 listopada.
Pluma_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 12:33   #563
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez anu Pokaż wiadomość
moje wypadają niestety i są matowe. poza tym zaczeły mi się robić wypryski na dekolcie i szyi :/ zawsze miałam tam czysto, ale derm coś wspominała że może się tak zdarzyć
Długo już bierzesz? Bo mnie na początku też bardzo wysypało na dekolcie, plecach i ramionach, wysyp na początku się zdarza więc nie martw się!

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Mi włosy wypadały garściami, na początku pazdziernika skończyłam leczenie i powiem wam że już wypada zdecydowanie mniej
O, to pociesza, że tak szybko przestają wypadać!

Cytat:
Napisane przez Pluma_ Pokaż wiadomość
4o mg spokojnie wystarczy. Gratuluję super wyników i próbek kremików.

U mnie, dwa miesiące po zakończeniu leczenia, obserwuję duży nawrót... Moje nadzieje, że to stan przejściowy maleją z każdą nową wyskakującą zmianą. A wizytę u derm mam dopiero 7 listopada.
O kurcze.. Mam nadzieję, że to chwilowe..
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 15:08   #564
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Mi włosy wypadały garściami, na początku pazdziernika skończyłam leczenie i powiem wam że już wypada zdecydowanie mniej
to mnie pocieszyłaś

jutro mam wizytę u dermatologa, w środę ostatnia tabletka. Jestem bardzo zadowolona, ale też trochę rozczarowana. "To" pod okiem dalej tkwi, a z policzka też nie zeszło. Jest już bardo, bardzo małe, ale ciągle siedzi. Szkoda... Ciekawe co jutro powie lekarz
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 18:49   #565
malaga20
Raczkowanie
 
Avatar malaga20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 104
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

koniecznie daj znac!
malaga20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 20:09   #566
tulipanowapanienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 59
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Ok, zwracam honor wszystkim tym, którym się dziwiłam, że boją się końca kuracji. Zostało mi 11 dni i obawiam się nawrotu po odstawieniu, bardzo często się to zdarza?
tulipanowapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 20:27   #567
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

dam, dam
tulipanowapanienka wiadomo, że każdy boi się nawrotu, ale jak będziemy o nim myśleć to po co w ogóle zaczynać taką ciężką kurację? Nie miało by to sensu dlatego często sobie powtarzam, że już mi to okropieństwo nie wróci, że nie ma takiej opcji ;p Pozytywne myślenie też dużo daje (chociaż kiedyś w to nie wierzyłam)
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 00:19   #568
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez AlexSandra3 Pokaż wiadomość
Jestem na izoteku 2 tyg. Buzia prócz tego że mniej się przetłuszcza to bez większych zmian, jak acne wychodziły tak wychodzą. Włosy faktycznie myje rzadziej teraz, usta lekko przesuszone ale carmex mam cały czas na wyciągnięcie ręki i pięknie je ratuje. Nie wiem czy nie przyjmuję za małej dawki...
Nie przyjmujesz, wierz mi. Też tak myślałam, bo miałam podobnie jak Ty-mniejsze przetłuszczanie, lekkie wysuszenie warg..poczekaj, jak Cię z dnia na dzień pierdyknie to będziesz miała aż nadto dawki Cierpliwości, lada dzień zauważysz silniejsze działanie leku
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 09:17   #569
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

i po wizycie. Pożaliłam się na to co nie chce zejść Derma powiedziała, że zejdzie, muszę być jeszcze cierpliwa. Przepisała mi aknemycin punktowo. Muszę jeszcze zrobić badania i zgłosić się za 2 tygodnie z nimi. Pytałam o włosy, dała coś do wcierania i powiedziała, że za miesiąc przestaną wypadać Oby miała rację. Spytałam też czy mogę smarować czymś na przebarwienia (zamierzałam teraz używać no- scar) ale mam z tym poczekać na razie. Wspominała o zabiegach, ale myślę, że do pól roku wszystko ładnie zblednie więc nie wiem czy będą mi potrzebne. Dostałam jakieś próbki z Iwostinu. no to tyle. W środę koniec!
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 09:33   #570
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez tulipanowapanienka Pokaż wiadomość
Ok, zwracam honor wszystkim tym, którym się dziwiłam, że boją się końca kuracji. Zostało mi 11 dni i obawiam się nawrotu po odstawieniu, bardzo często się to zdarza?
Rzadko Po pierwszej kuracji około 70% osób ma trądzik z głowy
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-19 14:47:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.