tabletki na cellulit? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-03, 09:41   #91
yokosima
Przyczajenie
 
Avatar yokosima
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: tabletki na cellulit?

Też o tym ruszczyku słyszałam, że dobry na cellulit, któraś z was brała jakieś tabletki albo piła herbatkę, bo podobno tez w takiej formie występuje.
yokosima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 13:28   #92
blueberrycherry
Przyczajenie
 
Avatar blueberrycherry
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 26
Dot.: tabletki na cellulit?

Cytat:
Napisane przez tamagochistyle Pokaż wiadomość
o jeny, dziękuję! nie sądziłam, ze dostanę taką rozpiskę ;p a do czego mi to było to zastanawiałam sie w sumie czy faktycznie to co napisała Carmelitka faktycznie ma jakieś pokrycie. Niby spoko są te roślinki, ale rejczel wątpię, że coś takiego było dostępne tak ogólnie.. a szkoda, bo w sumie takie zestawionko by było całkiem całkiem ;p
no jak to zawsze jak ma być wszystko to raczej jest to niespotykane ;p o tyle rzecz np. część na pewno z nich widziałam w vialise, ale pewna nie jestem czy to sie wszystko pokrywa. trzeba by było trzeba sprawdzić inci.

>yokosima,

widziałam i smakowałam. nie wiem jak dokładnie on działa poprzez picie go, ale smak mi zbytnio nie podpasował. o wile lepiej np. smakuje mi już zielona herbata czy pokrzywa, co też w sumie usuwają toksyny z organizmu ;p
blueberrycherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-05, 16:40   #93
Anastazija123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 5
Dot.: tabletki na cellulit?

Cytat:
Napisane przez ninabuzi2017 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że najlepiej trzymać zbilansowaną dietę i regularnie ćwiczyć. Po tabletki raczej nie sięgnę.
Podzielam twoją opinię. Zauważcie, że kiedyś kobiety nie miały cellulitu, inaczej się odżywiały, miały więcej ruchu.
Anastazija123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 07:21   #94
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: tabletki na cellulit?

Cytat:
Napisane przez Anastazija123 Pokaż wiadomość
Podzielam twoją opinię. Zauważcie, że kiedyś kobiety nie miały cellulitu, inaczej się odżywiały, miały więcej ruchu.

Kiedy nie miały? Patrząc na obrazy Rubensa to chyba już w XVI w babeczki się z nim męczyły


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 08:58   #95
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: tabletki na cellulit?

Cytat:
Napisane przez Anastazija123 Pokaż wiadomość
Podzielam twoją opinię. Zauważcie, że kiedyś kobiety nie miały cellulitu, inaczej się odżywiały, miały więcej ruchu.

Miały od zawsze tylko to było naturalne, nie było takiej nagonki na to jak teraz, nie było internetów, co druga gazeta nie krzyczała "walcz z tym" itp
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 13:38   #96
blueberrycherry
Przyczajenie
 
Avatar blueberrycherry
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 26
Dot.: tabletki na cellulit?

Nagonka czy nie nagonka mi się grudy na nogach nie podobają :p Wiadomo, każdy robi co chce ze swoim ciałem, a jak ma mi być weselej to się poćwiczy, zdrowo poje, smyrnie kremem i poszoruje peelingiem i jest całkiem przyjaźnie :p
blueberrycherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 09:19   #97
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: tabletki na cellulit?

Cytat:
Napisane przez Anastazija123 Pokaż wiadomość
Podzielam twoją opinię. Zauważcie, że kiedyś kobiety nie miały cellulitu, inaczej się odżywiały, miały więcej ruchu.
Coooo xD

Przecież nawet jeszcze po wojnie ideałem kobiety nie była raczej totalnie szczupła modelka

Cytat:
Napisane przez yokosima Pokaż wiadomość
Też o tym ruszczyku słyszałam, że dobry na cellulit, któraś z was brała jakieś tabletki albo piła herbatkę, bo podobno tez w takiej formie występuje.
Ja kojarze go glownie z kosmetyków do smarowania, wklepywania etc. Co ma chyba najwiecej sensu, bo jest środkiem który ma bezposrednie dzialanie na skóre.

Edytowane przez Lapis_Lazuli
Czas edycji: 2019-07-12 o 09:25
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-04, 09:09   #98
Romannka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: Chełmno
Wiadomości: 43
Dot.: tabletki na cellulit?

Nie wiem czy w sumie bym w to poszła. Tak samo jakoś nie ufam w tabletki na powiększenie biustu -.- Jak już coś to własnie też mi się wydaje że wklepywanie ma większy sens niż faszerowanie sie chemią -.- Ogólnie jakoś nie ufam. Szczotkowanie na sucho, masaże, bańki i własnie nawilżenie.. w sumie nawet na cellulit wodny sa w kremach jakieś składniki by usunąć ten nadmiar wody więc nie czuje jeszcze coś łykać. No chyba że zieloną herbate bo ona też przy tej odmianie niby pomaga.
Romannka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 12:57   #99
StaryPiernik
Raczkowanie
 
Avatar StaryPiernik
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 72
Dot.: tabletki na cellulit?

te herbatki to tez czasem jest niezla sciema bo przeciez reklamuja je na wszystko a taka jest prawda ze one pomagaja tylko troche. wiekszych zmian po tym wszystkim niestety nie bedzie. jak już cos nakładać to na skórę typu serum czy krem (ja mam wialise czy jakoś tak). wracając do tematu.. w sumie o samej zielonej herbacie to nie wiedzialam ze dziala ona na usuniecie wody. musze sprawdzic czy wiecej chodze po niej do lazienki xD

Edytowane przez StaryPiernik
Czas edycji: 2019-10-24 o 11:39
StaryPiernik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 13:25   #100
kurka_ziemna
Raczkowanie
 
Avatar kurka_ziemna
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 329
Dot.: tabletki na cellulit?

Cytat:
Napisane przez StaryPiernik Pokaż wiadomość
te herbatki to tez czasem jest niezla sciema bo przeciez reklamuja je na wszystko a taka jest prawda ze one pomagaja tylko troche. wiekszych zmian po tym wszystkim niestety nie bedzie. w sumie o samej zielonej herbacie to nie wiedzialam ze dziala na usuniecie wody. musze sprawdzic czy wiecej chodze po niej do lazienki xD
Na usuwanie wody dobra jest pietruszka i pokrzywa, z tym ze ta druga moze podobno wywolac u co niektorych jakies krosty na ciele.
kurka_ziemna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 13:10   #101
Romannka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: Chełmno
Wiadomości: 43
Dot.: tabletki na cellulit?

Prędzej słyszałam jeżeli chodzi o picie to własnie z herbatek to zieloną herbatę, albo... wypić piwko xDDDD Chociaż ta pietruszka też brzmi ok
Romannka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-16, 12:35   #102
blueberrycherry
Przyczajenie
 
Avatar blueberrycherry
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 26
Dot.: tabletki na cellulit?

Piwo... ojjjj!! Straszne to jest rozwiązanie i takie kółko bo i od piwa jest cellulit :P W sumie zamiast do picia to może ogólnie coś dobrego na cellulit to co jest? Strasznie dużo ostatnio czytałam o kasztanowcu i bylicy. Podobno bardzo dobrze nie tylko właśnie na cellulit działają ale tez na naczynka, ale w sumie nie wiem jak to wiązać z pagórkami na nogach :P O maskach z kofeiny (a dokładniej z fusów po wypitej kawie) słyszałam już dawno i od jakiegoś czasu robię ją sumiennie i muszę przyznać, że całkiem fajne rzeczy się dzieją :P Macie jeszcze w sumie inne rzeczy z takich sprawdzonych na grudki?
blueberrycherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 14:28   #103
sokole_oko
Raczkowanie
 
Avatar sokole_oko
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Tuchola
Wiadomości: 139
Dot.: tabletki na cellulit?

do nakładania? algi. zwłaszcza jak też zatrzymuje ci się woda w organizmie to ona ją też wyciąga. co do bylicy to nawet nie wiem do końca co to jest, ale o bluszczu na cellulit już słyszałam. kilka opinii pozytywnych słyszałam o nim. oczywiście pod względem wykorzystania jego w rzeczach urodowych normalnie bluszczu raczej nigdy nie lubi xD
__________________
Higher, Further, Faster,
sokole_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 11:41   #104
StaryPiernik
Raczkowanie
 
Avatar StaryPiernik
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 72
Dot.: tabletki na cellulit?

że chodzi o bylice (swiete drzewko)? jak tak to cos kojarzę że wzmacnia i poprawia przemianę materii. no i chyba tonizuje... tak mi sie przypomniało. W sumie mozna znaleźć gdzieś tonik z takiego drzewka?

Edytowane przez StaryPiernik
Czas edycji: 2019-10-24 o 11:46
StaryPiernik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-24 12:41:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.