drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-17, 00:01   #331
Owieecka
Raczkowanie
 
Avatar Owieecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 372
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Szukam, nie to że tańszego/droższego odpowiednika, ale pojedynczego cienia, który będzie podobny do Lotus Flower z paletki Sleeka. Moja mama go uwielbia i zużyła do zera, podczas, gdy reszta paletki jest nieużywana. Trochę nie ma sensu kupować kolejną paletkę dla jednego cienia. W dodatku cienie Sleeka mocno się osypują i chciałabym kupić jej coś nawet lepszej jakości, ale koniecznie w zbliżonym kolorze. Po długich poszukiwaniach zastanawiam się nad Metalową Lawendą z Glam Shadows, ale nie widziałam ich na żywo i wcale nie mam pewności czy to faktycznie zbliżony kolor. Może macie jakieś pomysły?
Owieecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 08:58   #332
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez Owieecka Pokaż wiadomość
Szukam, nie to że tańszego/droższego odpowiednika, ale pojedynczego cienia, który będzie podobny do Lotus Flower z paletki Sleeka. Moja mama go uwielbia i zużyła do zera, podczas, gdy reszta paletki jest nieużywana. Trochę nie ma sensu kupować kolejną paletkę dla jednego cienia. W dodatku cienie Sleeka mocno się osypują i chciałabym kupić jej coś nawet lepszej jakości, ale koniecznie w zbliżonym kolorze. Po długich poszukiwaniach zastanawiam się nad Metalową Lawendą z Glam Shadows, ale nie widziałam ich na żywo i wcale nie mam pewności czy to faktycznie zbliżony kolor. Może macie jakieś pomysły?

chyba najlepiej jak z tym cieniem albo zdjeciem pojdziesz do Sephory/Douglasa Maca czy Inglota....
przez net bedzie cieżko - mi nic nie przychodzi do głowy
EDIT:
a może z cieni Urban Decay z serii kosmicznej Integalactic czy coś takiego, ale nie wiem czy one nie są bardziej drobinkowe a Sleek bardziej perłowy albo Lilac wonder z Nabli
albo całą paletke w takich odcieniach z Hudy - Ametyst albo Gemstone
z Inglota sypki 112, z Glam shopu Kokietka czy Zorza, Turbo Śnieżka czy Czary Mary
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2019-08-17 o 16:03
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-17 08:58:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.