Mamusie styczniowe 2020 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-22, 21:57   #1801
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Ja też tak jeszcze trochę mam - jakby dwie oponki - nad i pod pępkiem chociaż z dnia na dzień skóra na wysokości pępka się rozciąga i napina, ciekawe kiedy mi pępek wyjdzie całkiem na wierzch.


No coś takiego mam

Dzisiaj zrobiłam rachunek sumienia.
Wyciągnęłam wszystkie rzeczy dla Małej, jakie mam. Wyszli ze z ubranek mamy prawie wszystkie. Potrzebuje jeszcze kilka body, polspiochow,. Może jakiś sweterek - do lekarza jeszcze kombinezon. Śpiworek, czapka, szalik i heja.
Zostały kosmetyki, produkty higieniczne. Trochę pieluch flanelowych. Kocyk. Rożek.
Przewijak ;ta gąbka, materac do łóżeczka. pościel na to.
Zastanawiam się cały czas nad śpiworkiem...
Aaaa wanienka... no i wózek..

Kurde, jednak jest tego trochę...

Jutro jadę na cytologię, krew, -w tym obciążenie, i mocz.

We wtorek zaczynamy szkole rodzenia




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 20:27   #1802
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Hej dziewczyny co tu taka cisza? Jak tam przeziębienia mijają? Ja jutro idę wreszcie do dentysty i zobaczymy czy jednak uda się wyleczyć czy mi wyrwie , ale juz chce żeby było po bo tak mnie meczy ten ząb że coś okropnego. Od poniedziałku biorę żelazo i powiem wam że gdyby nie 3-4 śliwki dziennie to bym chyba przysłowiową dwójkę robiła raz na tydzień, takie mam zaparcia

Co tam u was słychać? Wizytowałyscie dzisiaj?
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 06:44   #1803
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny co tu taka cisza? Jak tam przeziębienia mijają? Ja jutro idę wreszcie do dentysty i zobaczymy czy jednak uda się wyleczyć czy mi wyrwie , ale juz chce żeby było po bo tak mnie meczy ten ząb że coś okropnego. Od poniedziałku biorę żelazo i powiem wam że gdyby nie 3-4 śliwki dziennie to bym chyba przysłowiową dwójkę robiła raz na tydzień, takie mam zaparcia

Co tam u was słychać? Wizytowałyscie dzisiaj?


Ja tez mam problem z dwójka... chodzę co drugi, częściej trzeci dzień...

Wczoraj byłam tylko na pobraniu cytologii, robiłam glukozę obciążeniem, morfologię, tsh i mocz - na szczęście wszystkie wyniki w normie

Byłam tez w galerii i zajrzałam do Tesco - F&F ma świetne jakościowo ciuchy. Kupiłam drugi (i ostatni jaki planowałam kupić) kombinezon, teraz jeszcze tylko śpiworek do wózka.
W weekend dokupilam ostatnie ubranka. Myśle Jeszcze nad sweterkiem. Jakieś skarpetki i jeżeli chodzi o ubranka mam wszystko. Czy kupujecie spodnie typu jakiś jeans czy dresy??
Aha mam problem ze znalezieniem wiązanej czapki zimowej... kupiłam jedna w H&M ale nie jest gruba...
moze znacie jakieś sklepy w których powinnam szukać takich czapek??

Wczoraj dotarły tez naklejki do pokoju Małej od yokodesign


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 07:55   #1804
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Ja tez mam problem z dwójka... chodzę co drugi, częściej trzeci dzień...

Wczoraj byłam tylko na pobraniu cytologii, robiłam glukozę obciążeniem, morfologię, tsh i mocz - na szczęście wszystkie wyniki w normie

Byłam tez w galerii i zajrzałam do Tesco - F&F ma świetne jakościowo ciuchy. Kupiłam drugi (i ostatni jaki planowałam kupić) kombinezon, teraz jeszcze tylko śpiworek do wózka.
W weekend dokupilam ostatnie ubranka. Myśle Jeszcze nad sweterkiem. Jakieś skarpetki i jeżeli chodzi o ubranka mam wszystko. Czy kupujecie spodnie typu jakiś jeans czy dresy??
Aha mam problem ze znalezieniem wiązanej czapki zimowej... kupiłam jedna w H&M ale nie jest gruba...
moze znacie jakieś sklepy w których powinnam szukać takich czapek??

Wczoraj dotarły tez naklejki do pokoju Małej od yokodesign


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dżinsy absolutnie nie. Ja nawet 2-latce nie zakładam typowych dżinsów, bo jak dla mnie to mega niewygodne. Spodnie dresowe pewnie tak, bo u mnie zimno w domu, więc legginsy odpadają.

Co do czapek to uważam, że taka niezbyt ciepła wystarczy. Też miałam z hm na zimę. Dziecko masz i tak z reguły w kombinezonie, więc zakładasz też kaptur. Plus gondola jest osłonięta. Ja małej kupię kominokaptur, ale to dlatego, że u mnie chusta będzie w codziennym użyciu i wtedy to jest najwygodniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 08:42   #1805
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Slodkaaa - jak chcesz śpiworek do wózka to bardzo grubej czapy chyba nie trzeba...

Ja mam same dresowe spodenki i cieńsze, bawełniane legginsy. Żadnego jeansu, nawet dla mnie całodzienne chodzenie czy leżenie w takich spodniach jest średnio komfortowe.


Boli mnie dzisiaj lewa pachwina. A nad ranem obudził mnie okropny ból też w okolicy lewego biodra z przodu, tak między podbrzuszem a kością. Miałam niezłego stracha...

Jutro w końcu wyruszam na zakupy do Ikea.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 08:44   #1806
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja również nie jestem zwolenniczka jeansu. Po prostu pytałam

Co do czapki - ponoć ma być zima stulecia wiec jeszcze poszukam

Jestem na L4 i nie wyszłam jeszcze z łóżka. No ale trzeba działać. Dom i wszystko inne samo się nie ogarnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 09:39   #1807
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Ja również nie jestem zwolenniczka jeansu. Po prostu pytałam

Co do czapki - ponoć ma być zima stulecia wiec jeszcze poszukam

Jestem na L4 i nie wyszłam jeszcze z łóżka. No ale trzeba działać. Dom i wszystko inne samo się nie ogarnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Chyba, że podwójna czapeczka - pod spód cienka bawełniana i na to ta grubsza...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-24, 10:03   #1808
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Chyba, że podwójna czapeczka - pod spód cienka bawełniana i na to ta grubsza...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Jak niczego nie znajde to tak będę robić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 10:33   #1809
paullcia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 38
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Też mam kombinezon z f&f, fajny jest 🙂 Czapki nie kupiłam wiązanej, ale widziałam takie w smyku, 5.10.15 czy KappAh (swoją drogą są tam śliczne ciuszki, szkoda, że takie drogie). Dwie czapeczki mogą uciskać, takie mam odczucie zakładając skarpety na rajstopy zimą Co do jeansów to nie kupiłam, ale są słodkie. Kupiłam za to spodnie dresowe, leginsy.

Słodka pochwal się jak już nakleisz te naklejki!

Dziewczyny, zapisałam się na szkole rodzenia i jestem po pierwszym spotkaniu, powiem wam, że żadnych nowości tam nie usłyszałam. Dodatkowo położna mówiła o przypadku gdy mama najadła się tortu, więc mały płakał, bo jak twierdzi, taki noworodek nie jest w stanie strawić takiego pokarmu Myślałam, że to raczej ja bym mogła mieć jakieś problemy z trawieniem Przecież w naszych jelitach pokarm jest rozkładany do substancji odżywczych, które trafiają do krwi z której dopiero powstaje mleko...Szkoda gadać Zobaczymy jak będzie dalej. A jak u was wyglądają zajęcia?
paullcia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 10:38   #1810
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez paullcia89 Pokaż wiadomość
Też mam kombinezon z f&f, fajny jest Czapki nie kupiłam wiązanej, ale widziałam takie w smyku, 5.10.15 czy KappAh (swoją drogą są tam śliczne ciuszki, szkoda, że takie drogie). Dwie czapeczki mogą uciskać, takie mam odczucie zakładając skarpety na rajstopy zimą Co do jeansów to nie kupiłam, ale są słodkie. Kupiłam za to spodnie dresowe, leginsy.

Słodka pochwal się jak już nakleisz te naklejki!

Dziewczyny, zapisałam się na szkole rodzenia i jestem po pierwszym spotkaniu, powiem wam, że żadnych nowości tam nie usłyszałam. Dodatkowo położna mówiła o przypadku gdy mama najadła się tortu, więc mały płakał, bo jak twierdzi, taki noworodek nie jest w stanie strawić takiego pokarmu Myślałam, że to raczej ja bym mogła mieć jakieś problemy z trawieniem Przecież w naszych jelitach pokarm jest rozkładany do substancji odżywczych, które trafiają do krwi z której dopiero powstaje mleko...Szkoda gadać Zobaczymy jak będzie dalej. A jak u was wyglądają zajęcia?
KappAhl ma cudne rzeczy. Czasami na wyprzedaży ceny są super i można kupić

Co do jedzenia. Niestety jeszcze multum położnych czy lekarzu mówi o diecie matki karmiącej. Mi lekarze przy pierwszym synu zabronili pić herbatę czy jeść ser, bo od tego niby luźna kupa. Albo że nie mogę jeść surowych warzyw. Na szczęście szybko ustawiłam się do pionu. Można jeść wszystko, pamiętajcie o tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 10:59   #1811
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez paullcia89 Pokaż wiadomość
Też mam kombinezon z f&f, fajny jest Czapki nie kupiłam wiązanej, ale widziałam takie w smyku, 5.10.15 czy KappAh (swoją drogą są tam śliczne ciuszki, szkoda, że takie drogie). Dwie czapeczki mogą uciskać, takie mam odczucie zakładając skarpety na rajstopy zimą Co do jeansów to nie kupiłam, ale są słodkie. Kupiłam za to spodnie dresowe, leginsy.



Słodka pochwal się jak już nakleisz te naklejki!



Dziewczyny, zapisałam się na szkole rodzenia i jestem po pierwszym spotkaniu, powiem wam, że żadnych nowości tam nie usłyszałam. Dodatkowo położna mówiła o przypadku gdy mama najadła się tortu, więc mały płakał, bo jak twierdzi, taki noworodek nie jest w stanie strawić takiego pokarmu Myślałam, że to raczej ja bym mogła mieć jakieś problemy z trawieniem Przecież w naszych jelitach pokarm jest rozkładany do substancji odżywczych, które trafiają do krwi z której dopiero powstaje mleko...Szkoda gadać Zobaczymy jak będzie dalej. A jak u was wyglądają zajęcia?


My dzisiaj jedziemy na pierwsze zajęcia ze szkoły rodzenia. Dodatkowo w czwartek mamy ekstra zajęcia z fizjoterapeutka.
Dam znać jak było.

Paulcia do naklejek to pewnie jeszcze trochę czasu. Bo najpierw chce zrobić porządek z meblami tzn umyć je i podmalować gdzie nie gdzie

Ja kombinezony takie z „futerka” kupiłam dwa. Jedno wczoraj w F&F a drugie już jakiś czas temu w Smyku.

Założyłam sobie ze w tym miesiącu już niczego nie kupie.... ale jak mi się to uda



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-24, 13:01   #1812
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Szybko skompletowalyscie wyprawke! Ja dostalam ostatnio sporo rzeczy od znajomych, ale wiele jeszcze musze dokupic, zwlaszcza takie grubsze tematy typu spiworki, kocyki, itd. Plus cala apteka, oczywiscie nic nie mam jeszcze. Za to zapisuje sie na sesje ciazowa
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 13:32   #1813
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja ze swojej szkoły jestem baaaardzo zadowolona. Jestem po 3 spotkaniach i siedzę tam jak zaczarowana. Wczoraj miały być zajęcia z oddechu, ale przełożyli.

Ciuszki Newbie też uwielbiam super przyjemne materiały, moje wzornictwo... nawet udało mi się w lumpku kilka sztuk upolować. Szkoda, że nawet używki na olx są w kosmicznych cenach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 15:30   #1814
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny pochwalcie się fotkami tych kombinezonów z f&f ? Rozmiary są ok czy tak jak w Lidlu trzeba kupić mniejszy rozmiar?

Byłam dziś u dentysty , nie uwierzycie jaka ja dziś wkur..... wyszłam z gabinetu. Nie dość że czekałam 50 minut przed gabinetem bo przecież plotkowała z koleżanką ( nikt inny nie czekał do niej) to wyobraźcie sobie że mi nie wyrwała zęba , w życiu mnie tak nikt dawno nie zdenerwował , zaczęła mi tu że ona się nie podejmie że nieda rady zrobić zdjęcia bo jestem w ciąży i co ona zrobi jak ząb się ukruszy , no mówię wam że w środku to aż się we mnie gotowało. Zapytałam to w takim razie po co zapisywała mnie na wyrwanie zęba i mówiła że go wyrwie , a ja tydzień czasu czekam do niej bo nikt inny nie miał wolnego terminu, lekarz do którego bym poszła chory , a ona że się nie podejmie i koniec . Dla mnie to jakaś kpina . Córce zrobiłam wolne w szkole żeby się zajęła młodszą siostrą a ja nic nie załatwiłam . Dzwoniłam do lekarza który tydzień temu był chory czy już przyjmuje i niby jutro do południa ma być i żebym podjechała i znów muszę szukać kogoś kto mi zostanie z małą Adą. Eh powiem wam że taka wkurzona to już dawno nie byłam
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 16:28   #1815
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pochwalcie się fotkami tych kombinezonów z f&f ? Rozmiary są ok czy tak jak w Lidlu trzeba kupić mniejszy rozmiar?

Byłam dziś u dentysty , nie uwierzycie jaka ja dziś wkur..... wyszłam z gabinetu. Nie dość że czekałam 50 minut przed gabinetem bo przecież plotkowała z koleżanką ( nikt inny nie czekał do niej) to wyobraźcie sobie że mi nie wyrwała zęba , w życiu mnie tak nikt dawno nie zdenerwował , zaczęła mi tu że ona się nie podejmie że nieda rady zrobić zdjęcia bo jestem w ciąży i co ona zrobi jak ząb się ukruszy , no mówię wam że w środku to aż się we mnie gotowało. Zapytałam to w takim razie po co zapisywała mnie na wyrwanie zęba i mówiła że go wyrwie , a ja tydzień czasu czekam do niej bo nikt inny nie miał wolnego terminu, lekarz do którego bym poszła chory , a ona że się nie podejmie i koniec . Dla mnie to jakaś kpina . Córce zrobiłam wolne w szkole żeby się zajęła młodszą siostrą a ja nic nie załatwiłam . Dzwoniłam do lekarza który tydzień temu był chory czy już przyjmuje i niby jutro do południa ma być i żebym podjechała i znów muszę szukać kogoś kto mi zostanie z małą Adą. Eh powiem wam że taka wkurzona to już dawno nie byłam
Współczuję sytuacji. Podobna miałam gdy poszłam z bolacym zębem przed ciąża jeszcze, zrobiła rtg i okazało się że w kanale mam część narzędzia dentystycznego i odesłala mnie na leczenie pod mikroskopem. Dała jakieś namiary gdzie czeka się kilka miesięcy. Oki rozumiem nie zna się, nie jej dziedzina itd. Ale żeby nie zaproponować chociaż jakiegoś czyszczenia czy naprawienia innych zębów. Wizyta trwała może 10 min A zapłacone jak za leczenie. też byłam wściekła wtedy.


Co do ubranek to ostatnio odkupilam od jednej babki ubranka w różnych rozmiarach. Popralam i od razu w worek próżniowy. Będą meble to zacznę to porządkować i wtedy zobaczę czego mi brakuje.

Przywiozlam też od siostry drewniana kołyske, zapomniała mi dac tylko stelaża do zaslonek które można dodatkowo powiesić, jakąś matę dostałam, wkład do wózka / fotelika z otworami na pasy i podusie motylka. W tej kołysce muszę tylko kólka wymienić z plastiku na silikonowe i materacyk.

Myślę że od października będę już pomału rozglądać się za wyprawka, coś nieco że sklepów A co.nieco pewnie z neta od jednego dostawcy.

U mnie katar od wczoraj. Głównie chyba od kurzu z remontowanego pokoiku małego, bo jestem uczulona. Jeszcze sprzątanie mnie czeka tego wszystkiego. wizyt póki co żadnych nie ma, umówiona jestem na usg 3d/4d. Jeszcze na sesję brzuszkowa chcemy się umówić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 18:24   #1816
paullcia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 38
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pochwalcie się fotkami tych kombinezonów z f&f ? Rozmiary są ok czy tak jak w Lidlu trzeba kupić mniejszy rozmiar?
Ciszki z f&f według mnie mają dobrą rozmirówkę, ani nie jest zawyżona ani zaniżona.

Dziewczyny w ten weekend jest promocja 20% na foteliki i wózki w smyk megastore. Szkoda, że akurat kupiłam wózek w tamten weekend, bo zaoszczędziłabym ponad 500 stów. Jestem wkurzona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1F3BDD75-5052-4C25-B227-F9B265FD49F9.jpg (247,2 KB, 49 załadowań)
paullcia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 19:17   #1817
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez paullcia89 Pokaż wiadomość
Ciszki z f&f według mnie mają dobrą rozmirówkę, ani nie jest zawyżona ani zaniżona.

Dziewczyny w ten weekend jest promocja 20% na foteliki i wózki w smyk megastore. Szkoda, że akurat kupiłam wózek w tamten weekend, bo zaoszczędziłabym ponad 500 stów. Jestem wkurzona
A jaki masz wózek?
Też słyszałam o tej promocji, ale w Smyku chyba trzeba być zdecydowanym na konkretny model fotelika, chyba nie mają na tyle przeszkolonych pracowników, którzy doradzą, dopasują fotelik do auta, pomogą w montażu.
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 20:27   #1818
paullcia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 38
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
A jaki masz wózek?
Też słyszałam o tej promocji, ale w Smyku chyba trzeba być zdecydowanym na konkretny model fotelika, chyba nie mają na tyle przeszkolonych pracowników, którzy doradzą, dopasują fotelik do auta, pomogą w montażu.
Już od dawna miałam wybrany, espiro next avenue birdy beige. Wymagań jakiś specjalnych nie miałam, raczej będę spacerowała chodnikami. Przyznam szczerze, ze kierowałam się głównie wyglądem To była moja miłość od kilku miesięcy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 0C39AC12-46B6-40D9-A11E-D924F0EE1821.jpeg (183,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25840327-D5B8-442D-B5ED-5B02CB2462A9.jpg (152,5 KB, 44 załadowań)
paullcia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 22:00   #1819
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez paullcia89 Pokaż wiadomość
Ciszki z f&f według mnie mają dobrą rozmirówkę, ani nie jest zawyżona ani zaniżona.

Dziewczyny w ten weekend jest promocja 20% na foteliki i wózki w smyk megastore. Szkoda, że akurat kupiłam wózek w tamten weekend, bo zaoszczędziłabym ponad 500 stów. Jestem wkurzona
Sliczny! Jaki bralas rozmiar i jaka cena?

Edytowane przez Rose08
Czas edycji: 2019-09-25 o 04:57
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-25, 07:28   #1820
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez paullcia89 Pokaż wiadomość
Już od dawna miałam wybrany, espiro next avenue birdy beige. Wymagań jakiś specjalnych nie miałam, raczej będę spacerowała chodnikami. Przyznam szczerze, ze kierowałam się głównie wyglądem To była moja miłość od kilku miesięcy


Mi tez się podoba. Finalnie jednak kupujemy Baby Jogger City Elite.


Wczoraj byliśmy na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. Było 8 par, w których 5 czeka na dziewczynki
Zajęcia na razie powiedziałabym wprowadzające. Omówienie faz porodu, co zabrać do szpitala. Na luzie z jajem, ale tez merytorycznie. Podobało mi się i mojemu Mężowi tez o dziwo

Zdjęcie kombinezonu podeśle jak wstanę IMG_2884.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 08:06   #1821
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cześć dziewczyny dawno sie nie odzywałam jakoś przyznam że nie mam humoru ostatnio i nie przez ciążę tylko przez męża . Czytam Was cały czas i siedząc teraz na glukozie w końcu do Was pisze. Jakoś pragnę od męża więcej wsparcia uczuć A tu tylko praca i praca. Ehh... Ale wiedzialy galy co brały. Chciałam twardziela to mam A czasem przydałby się taki Ciapus przynajmniej w takim stanie jak teraz ...
Samopoczucie super w tej ciąży również. Z wyprawki kompletnie nic. Wózek po córce czyli baby jogger summit x3 uwielbiam wszędzie Nim podjade wjade przejade A dla Nas to było ważne . Tak spoglądam ze już wkrótce wybije Nam 100 dniowka. Ale ten czas leci masakra przy dziecku zdecydowanie szybciej nie odlicza się.... miłego dnia Wam zycze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 08:08   #1822
Linka24
Wtajemniczenie
 
Avatar Linka24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tam, gdzie mi najlepiej;)
Wiadomości: 2 329
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja pierdziule wy już wszystko, wózki, foteliki, ciuszki, ☠☠☠☠☠☠☠y a ja mam na wszystko czas nie mam nic poza 2 bodami i 2 spodenkami z Lidla - na tym się kończy moja wyprawka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
Ja pierdziule wy już wszystko, wózki, foteliki, ciuszki, a ja mam na wszystko czas nie mam nic poza 2 bodami i 2 spodenkami z Lidla - na tym się kończy moja wyprawka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 08:10   #1823
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
Ja pierdziule wy już wszystko, wózki, foteliki, ciuszki, y a ja mam na wszystko czas nie mam nic poza 2 bodami i 2 spodenkami z Lidla - na tym się kończy moja wyprawka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam nic. Nawet bodow z Lidla

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez paullcia89 Pokaż wiadomość
Ciszki z f&f według mnie mają dobrą rozmirówkę, ani nie jest zawyżona ani zaniżona.



Dziewczyny w ten weekend jest promocja 20% na foteliki i wózki w smyk megastore. Szkoda, że akurat kupiłam wózek w tamten weekend, bo zaoszczędziłabym ponad 500 stów. Jestem wkurzona
Ja bym zwróciła i kupiła ponownie . Nie da się?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 08:16   #1824
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Wrzucam kombinezon F&F dla zainteresowanych.

IMG_3076.JPGIMG_3075.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 08:37   #1825
paullcia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 38
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Rose08 niedrogi, bo 80 zł, rozmiar chyba 62. Nie mam już metki, a na tej wewnętrznej jest tylko napisane, że jest do 3 miesiąca życia.

Słodka wózek super ��

Co do reszty dziewczyn to nie macie się o co martwić z tą wyprawką, w sklepach jest wszystkiego w bród ��

Zostało mi 99 dni do TP!

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Linka24
Ja bym zwróciła i kupiła ponownie . Nie da się?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Zastanawialam się nad tym, niby wszystkie kartony i zabezpieczenia mamy, więc możnaby go spakować. Tylko wyjdziemy na Januszy Dla mnie to mega krępujące by było.

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Wrzucam kombinezon F&F dla zainteresowanych.

Załącznik 7692340Załącznik 7692339


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fajny misiu �� Ale mnie interesuje to co pod nim? Motywem pasowałoby mi do obrazków, które zamówiłam na aliekspress

Edytowane przez paullcia89
Czas edycji: 2019-09-25 o 08:41
paullcia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 08:54   #1826
Linka24
Wtajemniczenie
 
Avatar Linka24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tam, gdzie mi najlepiej;)
Wiadomości: 2 329
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic. Nawet bodow z Lidla

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Ja bym zwróciła i kupiła ponownie . Nie da się?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Oooo jak dobrze że nie ja jedna sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 09:00   #1827
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez paullcia89 Pokaż wiadomość
Rose08 niedrogi, bo 80 zł, rozmiar chyba 62. Nie mam już metki, a na tej wewnętrznej jest tylko napisane, że jest do 3 miesiąca życia.

Słodka wózek super ��

Co do reszty dziewczyn to nie macie się o co martwić z tą wyprawką, w sklepach jest wszystkiego w bród ��

Zostało mi 99 dni do TP!

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------



Zastanawialam się nad tym, niby wszystkie kartony i zabezpieczenia mamy, więc możnaby go spakować. Tylko wyjdziemy na Januszy Dla mnie to mega krępujące by było.



Fajny misiu �� Ale mnie interesuje to co pod nim? Motywem pasowałoby mi do obrazków, które zamówiłam na aliekspress


A na kiedy masz termin? Bo nie ma Cię na liście w pierwszym poście.

Ja dzisiaj jadę do Ikei po jakieś drobne rzeczy plus może komodę.
Na październik planuję fotelik i chyba łożeczko... albo jak się trafi jakiś fajny, to wózek, a łóżeczko w listopadzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 13:05   #1828
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez paullcia89 Pokaż wiadomość
Rose08 niedrogi, bo 80 zł, rozmiar chyba 62. Nie mam już metki, a na tej wewnętrznej jest tylko napisane, że jest do 3 miesiąca życia.

Słodka wózek super ��

Co do reszty dziewczyn to nie macie się o co martwić z tą wyprawką, w sklepach jest wszystkiego w bród ��

Zostało mi 99 dni do TP!

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------



Zastanawialam się nad tym, niby wszystkie kartony i zabezpieczenia mamy, więc możnaby go spakować. Tylko wyjdziemy na Januszy Dla mnie to mega krępujące by było.



Fajny misiu �� Ale mnie interesuje to co pod nim? Motywem pasowałoby mi do obrazków, które zamówiłam na aliekspress


Pod tego misia myśle body jakieś śpiochy/polspiochy. A to wszystko do spiworka

Ah przyszło mi właśnie zamówienie z Pinokio jakie cudne rzeczy super jakos bawełny.
Jeszcze jakiś dresik/sweterek/śpiworek i chyba wsio z ubranek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 14:19   #1829
paullcia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 38
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Pod tego misia myśle body jakieś śpiochy/polspiochy. A to wszystko do spiworka

Ah przyszło mi właśnie zamówienie z Pinokio jakie cudne rzeczy super jakos bawełny.
Jeszcze jakiś dresik/sweterek/śpiworek i chyba wsio z ubranek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z tym co pod kombinezonem to chodziło mi o ten przewijak czy kokon, to w sarenki i króliczki Pasowałoby mi pod obrazki
Pochwal się ubrankami

Miniminiv termin porodu mam na 2.01.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C320011C-E7F7-48A3-AA6D-9837FC841432.jpg (62,5 KB, 43 załadowań)
paullcia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-25, 15:23   #1830
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez paullcia89 Pokaż wiadomość
Z tym co pod kombinezonem to chodziło mi o ten przewijak czy kokon, to w sarenki i króliczki Pasowałoby mi pod obrazki

Pochwal się ubrankami



Miniminiv termin porodu mam na 2.01.


Pod spodem zestaw do wozka czy czego tam się chce

Ciuszki w załączniku.

Co do leśnego tematu w taki deseń będziemy robić pokój


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.