Tajlandia - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-12, 12:48   #181
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez lida82 Pokaż wiadomość
ostatnio lecialam Kuwait airways...tani sa i nic im zarzucic nie moge
mozna znalez tanie czartery np. thomas cook
z londynu lata tego cala masa ...wyszukiwarka..
a ceny jakie polskie biura oferuja sa smieszne...
latasz z biurem czy na własną rękę?
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 08:26   #182
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Tajlandia

na wlasna reke...
tajlandia jest tania i latwa do zorganizowania
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 10:06   #183
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez lida82 Pokaż wiadomość
na wlasna reke...
tajlandia jest tania i latwa do zorganizowania
To prawda, ja też latam na własną rękę. Chociaż Tobie jest chyba łatwiej skoro mieszkasz w UK. Z Polski nie ma lotów bezpośrednich a przesiadka to większy koszt. A ja się powoli pakuję bo jutro wylot...
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 11:46   #184
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Tajlandia

painka, zazdroszcze, tutaj taka kiszkowa pogoda, a Ty wkrotce bedziesz sie cieszyc sloneczkiem i tropikami. Czekamy na zdjecia i relacje
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 13:24   #185
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
To prawda, ja też latam na własną rękę. Chociaż Tobie jest chyba łatwiej skoro mieszkasz w UK. Z Polski nie ma lotów bezpośrednich a przesiadka to większy koszt. A ja się powoli pakuję bo jutro wylot...
Właśnie zazwyczaj te z przesiadką są tańsze. A z UK to w ogóle jest dużo drożej niż z Polski, przynajmniej w przeliczeniu.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:17   #186
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
Właśnie zazwyczaj te z przesiadką są tańsze. A z UK to w ogóle jest dużo drożej niż z Polski, przynajmniej w przeliczeniu.
to w końcu skąd jest taniej? przy czym słowo "taniej" kazdy inaczej interpretuje, więc najlepiej cenami operować

parę stron wcześniej ktoś podawał cenę 1700zł z PL (chyba jesień tamtego roku)
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:37   #187
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
to w końcu skąd jest taniej? przy czym słowo "taniej" kazdy inaczej interpretuje, więc najlepiej cenami operować

parę stron wcześniej ktoś podawał cenę 1700zł z PL (chyba jesień tamtego roku)
Różnie interpretować można co to znaczy tanio, ale taniej zawsze znaczy taniej. A taniej, i to zdecydowanie taniej jest z Polski. Lot takim Kuwait Airways, o których lida82 pisze, że są tani, kosztuje 750-850 funtów, czyli w przeliczeniu od 3,5 tysiąca w górę, a lotów w cenach poniżej 2200 zł w ogóle tam nie ma, za to w Polsce nie ma problemów ze zmieszczeniem się w dwóch tysiącach. Z konkretnych cen, to na przykład 1690 w maju tego roku, 1670 i 1730 w czerwcu, 1790 w sierpniu, 1690 we wrześniu i 1970 w grudniu.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 21:07   #188
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

To już sama nie wiem. Słyszałam odwrotnie, ale muszę się z Wami zgodzic skoro podajecie konkretne ceny, nie płacę to nie wiem i się kłócic nie będę Wracam do pakowania.....
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 07:55   #189
obniski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Tajlandia

Rabid, sprawdzałeś kiedyś te różnice? Osobiście mieszkam w Uk i tydzień temu wróciłem z 3tyg pobytu w Tajlandi. Różnica w cenie biletów miedzy PL a UK była taka ze moja dziewczyna która mieszka w PL wolała przylecieć do UK i lecieć z tąd niż z PL.

My lecieliśmy Etihad'em, linie Emiratów Arabskich, wiec samo przez sie mówi, że panowie z tego kraju luksus lubią. Luksusu nie było ale komfort na maxa. co do biletu to nie wiem czy 450 funtów w dwie strony na okres 23.01-12.02 to dużo zwłaszcza ze funt oscyluje w okolicy 4.6zł, faktem jest ze trzeba jeszcze doliczyć bilet z Pl do UK. wszystkim szukającym polecam skyscanner.net codzienne sprawdzanie różnych opcji i kupowanie jak się tylko pojawi jakaś promocja.

Pozdrawiam
obniski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 11:30   #190
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Tajlandia

przecież rabid podał konkretne ceny i wychodzi taniej (ciut, ale taniej) i jeszcze trzeba dolot do UK doliczyć, więc Twoje 2000zł+dolot to więcej niż 1670-1970 rabida
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:48   #191
altamira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 27
Dot.: Tajlandia

Nie znam cen biletow z Polski. My za nasza podroz liniami Emirates w marcu 2010 zaplacilismy 443 funty za osobe. Bilety zakuplismy w grudniu 2009 i wiem ze miesiac czy dwa wczesniej mozna bylo je dostac nawet za 370 funtow. Ceny roznia sie tez zaleznie z jakiego miasta w UK jest wylot.
altamira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 23:53   #192
gehas89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tajlandia

a jak sprawa wyglada z wizami? mógłby ktoś napisać jak to sie odbywa? dużo jest formalności na lotnisku? bo chyba można załatwić to po przylocie.

PS. Painka masz chłopaka?
gehas89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 20:19   #193
tomekr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Tajlandia

witam wybieramy się do tajlandii i mam problem czy wykupić wczasy w biurze turystycznym all inklusive czy lepiej wziąć wczasy w hotelu tylko ze śniadaniem .chcemy troszkę poleżeć i troszkę pozjeżdzić i zwiedzać.gdzie lepiej pojechać pucket czy ko samui
tomekr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 12:37   #194
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez tomekr Pokaż wiadomość
witam wybieramy się do tajlandii i mam problem czy wykupić wczasy w biurze turystycznym all inklusive czy lepiej wziąć wczasy w hotelu tylko ze śniadaniem .chcemy troszkę poleżeć i troszkę pozjeżdzić i zwiedzać.gdzie lepiej pojechać pucket czy ko samui
a jaka różnica w cenie? a może HB-śniadanie, dzień na podróżowaniu/zwiedzaniu i na kolacje do hotelu?
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 12:07   #195
obniski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Tajlandia

Tomek, ciekaw jestem jaką ofertę proponuje Ci biuro? Ja wróciłem z Tajlandii 2tyg temu i szczerze odradzam biura, zwłaszcza jeżeli masz zamiar leżeć na plaży. Wszystko jest tam tak proste że nie wiem czy jest sens płacić komuś za coś co spokojnei zrobisz sam.

Pomyśl nad Krabi, Phuket prawie każdy Ci odradzi.
obniski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 13:47   #196
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez tomekr Pokaż wiadomość
witam wybieramy się do tajlandii i mam problem czy wykupić wczasy w biurze turystycznym all inklusive czy lepiej wziąć wczasy w hotelu tylko ze śniadaniem .chcemy troszkę poleżeć i troszkę pozjeżdzić i zwiedzać.gdzie lepiej pojechać pucket czy ko samui

Chcesz jechać do Tajlandii wykupując wycieczkę z biura? To się raczej nie opłaca. Ponadto, samemu fajniej. Jedziesz gdzie chcesz, śpisz w hotelu, w którym chcesz, zwiedzasz co chcesz itp. Tajlandię czy Indie lepiej zwiedzać samemu.
Phuket, jest bardzo popularny i dużo tam ludzi. Myślę, że Krabi będzie lepsze. W każdym razie ja teraz w marcu będę między innymi na Krabi. Jak wrócę to zdam relację
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 23:55   #197
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Ja 2 godzinki temu wrocilam z Tajlandii i melduję, że jest o 40 stopni więcej niż w PL
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 08:24   #198
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Tajlandia

Painka, czekałam na Twój powrót. Pisz pisz koniecznie wszystko, fotki załącz
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 10:08   #199
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Tajlandia

szczerze odradzam biura i zorganizowane wycieczki do tajlandii
oni zyja z turystyki komunikacja jest wysoko rozwinieta wiec kazdy nawet poczatkujacy sobie poradzi.
polecam linie airasia aby zwiedzic troszke Azji
zwiedzilam dzieki nim vietnam. kambodze, singapur, malezje itd..sa b.tani
co do cen z polski a z UK to nie chce sie spierac ale niestety z uk jest duzo!!! taniej np
w 2009 roku za bilet zaplacilam 328 funtow na os ( w dawie strony londyn-bankok)
w 2010roku 420 funtow w listopadzie a powrot przed samymi swietami Bozego narodzenia...
pozdrawiam
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 10:18   #200
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Tajlandia

lida82 no ale rabid już udowodnił, że z PL można polecieć za mniej niż 2tys zł, więc Twoje ceny nie są duuuużo niższe od cen w PL (nie uwzględniam jeszcze dolotu do UK z PL)
chyba, że te ceny to standard, bez polowania na okazję (w co wątpię) a w PL to upolowane a nie pierwsze lepsze
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 11:01   #201
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

328 to rzeczywiście tanio, ale albo to była AirAsia, która kiedyś miała rzeczywiście niskie ceny, albo jakaś wyjątkowa promocja, bo jak tak patrzę na cały ten rok, to nie widać nic za mniej niż 440, nie licząc oczywiście biletów do i z Londynu. Za to w Polsce, prawie w każdym miesiącu można znaleźć lot w cenach, które podawałem, czyli w przeliczeniu jakieś 355-420.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 19:18   #202
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Tajlandia

www.wefly.co.uk
polecam ta stronke
mieszkam w uk od lat wiec mozliwe, ze w PL ceny spadly
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 23:55   #203
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Co do AirAsia to mam złe wspomnienia, ponieważ zostałam przez nich wprowadzona w błąd. Tzn miałam wykupiony bilet powrotny z bangkoku na lot przez Kijów, wylot w sobotę wieczorem, rano miałam byc już w Polsce, przyszłam na lotnisko i okazało się, że mój bilet kupiony za 700$ został anulowany bez żadnej informacji, maila czy cokolwiek! zaproponowano mi ponowny zakup biletu za 1800 euro :/ Sprawa była o tyle trudna, że w poniedziałek koniecznie musiałam byc w pracy. Zaczęłam więc chodzic po lotniskowych stoiskach i szukac jakiegoś biletu powrotnego, jak się okazało na wszystkie loty do europy był overbooking, więc zdecydowałam się na lot na trasie Bangkok->Hanoi->Moskwa->Warszawa. W stoisku Air Asia zapytałam czy nie będzie mi potrzebna wiza tranzytowa, powiedziano mi, że wystarczy że okażę bilet na dalszą podróż - tak też zrobiłam, kupiłam bilet AirAsia do Hanoi oraz na dalszą trasę Aeroflotem. Była godz. 23 więc spokojnie pojechałam do hotelu na kilka godzin snu, bo o 6 miałam samolot do Hanoi. Jakie było moje zdziwienie o 5 rano, gdy chcialam nadac bagaż i dowiedziałam się, że nie wpuszczą mnie na poklad z powodu braku wizy....!!! Szanowna Pani manager wmawiała mi że to nie jest możliwe żeby ktoś mi udzielił takiej informacji, bo w ich liniach jest wymagana wiza ponieważ są low costem itd itp, w sensie że w Hanoi nikt nie przejmuje pasażerów ich linii. Powiedziała że załatwienie takiej wizy trwa 1 dzień, z tym że to była niedziela więc ambasada była zamknięta. Zaczęłam więc biegac po wszystkich możliwych stoiskach i szukac jakiegokolwiek połączenia do europy. Udało mi się wsiąsc na pokład airberlin, fartem, bo byłam zapisana na liście standby'owej i w ostateczności wróciłam do polski przez monachium i frankfurt...
W drodze do Tajlandii też miałam przygody, ponieważ utknęliśmy z rodzicami w Frankfurcie na jedną noc, w cienkiej bluzie i z walizką letnich ubrań zwiedzałam 7 stopniowy frankfurt... Kolejnego dnia udało mi się wsiąsc na pokład i poleciałam sama do Bangkoku, a moi rodzice dolecieli do mnie dopiero po 3 dniach, więc 3 dni spędziłam sama w Bangkoku! Nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie fakt że wszystkie bagaże były zarejestrowane na moją mamę, więc mój bagaż nie poleciał.. I tak o to znalazłam się w 37 stopniowym bangkoku w jeansach, adidasach, bluzie, z jakieczkiem, telefonem i aparatem w ręce... musiałam kupic sobie jakieś krótkie ciuchy i podstawowe kosmetki... Także przygody miałam niezłe!!!

A co do samej Tajlandii to co tu dużo opowiadac - gorąca pogoda, wspaniałe widoki i cudowni ludzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S0242943.jpg (129,4 KB, 111 załadowań)
__________________
TP 18.09.2015

Edytowane przez painka
Czas edycji: 2011-03-04 o 00:02
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 10:50   #204
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Tajlandia

ale jaja!!!i nie wiadomo dlaczego odwali ten lot powrotny?!
mogłaś szybko zorganizować sobie podręczny z kilkoma koszulkami, szortami i kosmetykami (mam na myśli plecaczek-już Cię widzę z reklamówką na odprawie) ale gratuluje odwagi i stalowych nerwów-ja bylam 20min od podróżowania we wrześniu w sandałach z Niemiec do Pl pociągiem/busemprzygoda, przygoda każdej chwili szkoda!
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 16:06   #205
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

J
Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
ale jaja!!!i nie wiadomo dlaczego odwali ten lot powrotny?!
mogłaś szybko zorganizować sobie podręczny z kilkoma koszulkami, szortami i kosmetykami (mam na myśli plecaczek-już Cię widzę z reklamówką na odprawie) ale gratuluje odwagi i stalowych nerwów-ja bylam 20min od podróżowania we wrześniu w sandałach z Niemiec do Pl pociągiem/busemprzygoda, przygoda każdej chwili szkoda!
Lot nie byl odwolany, po prostu byl taki popyt na bilety z Bangkoku, ze linie lotnicze "scancelowaly" moj bilet nawet mnie o tym nie informujac. Do infolinii nie moglismy sie dodzwonic, wiec napisalismy szybko maila i okazalo sie ze nawet pieniadze za nilet sa juz w drodze! I zaproponowali ponowny zakup biletu za 1800euro! To byl jakis lot czarterowy, wiec nawet nie chce mi sie z nimi o cokolwiek wyklocac...
A co do bagazu to chodzi o to ze my latajac za darmo odpdawiamy sie normalnie w check-in'nie z bagazem i dopiero przy samym gate'cie dowiadujemy sie czy lecimy, jak juz wszyscy wsiada na poklad. Wiec nie mialam jak sie przepakowac, wiadomo ze normalnie to tak bym to zrobila ;-)
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 20:55   #206
jaroovka
Raczkowanie
 
Avatar jaroovka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 57
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Cena nie dziwi, bo wtedy jest monsun i deszcz pada non stop przez kilka miesięcy = nie ma sezonu
e tam
spędziłam dwa miesiące w Tajlandii między lipcem a wrzesniem i pogoda była całkiem niezła. Przez pierwsze dwa tygodnie wcale nie widziałam deszczu za potem padało jedynie kilka razy wieczorem
za to ceny byly niskie a ludzi mało
__________________
"My dzieci dekadentów
Córki, synowie rozpusty
Alkohol mamy od zawsze we krwi
Rozum genetycznie struty..."
jaroovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 21:29   #207
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez jaroovka Pokaż wiadomość
e tam
spędziłam dwa miesiące w Tajlandii między lipcem a wrzesniem i pogoda była całkiem niezła. Przez pierwsze dwa tygodnie wcale nie widziałam deszczu za potem padało jedynie kilka razy wieczorem
za to ceny byly niskie a ludzi mało
Ehhh dobrze, cofam stwierdzenie że leje non stop. Chodzi o to, że jest pora monsunowa wtedy i MOŻE, ale NIE MUSI byc idealnej pogody, na której zapewne zalezy osobom lecącym tam np na tydzień na plażowanie. Po prostu inny termin, bardziej w sezonie, jest pewniakiem co do pogody...
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 14:20   #208
gehas89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez scoryska Pokaż wiadomość
Witam
Ja tez marze o podrózy do Tajlandii, najlepiej chciałabym wybrac sie na własna reke, ale niestety nie mam z kim, a sama sie po porstu boje. Z biura podrózy nie chce bo tak jak mowiłyscie, buiro nie zapewnie mi tylu atrakcji.
Narazie jestem na etapie zbierania pieniedzy i mam nadzieje, ze kogos znajde kto bedzie chciał sie ze mna wybrac

moze ktoras chetna ??
może moge jechać z tobą? mam podobna sytuację, nie mam z kim jechać. ps.nie jestem któraś tylko któryś, wiec jak nie przeszkadza ci to, napisz
gehas89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:09   #209
justine_
Raczkowanie
 
Avatar justine_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 347
Dot.: Tajlandia

Co do deszczu w porze monsunowej to roznie bywa. My pojechalismy na 5 tygodni pod koniec lipca i bylo pieknie ale pod koniec sierpnia wybralismy sie na wyspe ko chang i z 6 dni jakie chcielismy tam spedzic 4 padalo. I faktycznie padalo non stop, podtopilo nawet lokalne sklepiki. Wiec trzeba poprostu uwazac w jaki rejon sie jedzie. My z ko chang zaryzykowalismy, bo slyszelismy ze moze byc kiepsko. Podobno juz po drugiej stronie (Krabi, Phuket) jest znacznie lepiej w tym okresie

Edytowane przez justine_
Czas edycji: 2011-03-10 o 11:11
justine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 00:52   #210
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Tajlandia

Wylatuję 25 marca. Niby miała być pora gorąca i sucha. Tymczasem wg prognozy pogody ulewy przez pierwszy tydzień. Cudnie. Aż mi się odechciało tej całej wycieczki.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-13 11:44:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.