Sex prezentem na Dzień Chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 19:43   #1
Aniolek_z_charakterkiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 18
Wink

Sex prezentem na Dzień Chłopaka


Co sadzicie o takiej formie prezentu? Nie mam za bardzo pieniedzy teraz na lepszy prezent dla swojego faceta, a sex napewno go ucieszy. Chodzi mi raczej o podpowiedzi z Waszej strony, zeby to nie byl zwykly rutynowy sex. Moze przygotowac jakies "menu" i bedzie mogl sobie wybrac pozycje... albo wpasc do niego z tekstem "jestem prezentem od Twojej dziewczyny na Dzien Chlopaka" i zrobic striptiz przed. Co sadzicie? Robilyscie kiedys cos podobnego?
Aniolek_z_charakterkiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 20:00   #2
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

O matko, a kiedy jest dzień chłopaka? Niedługo jakoś?? Przeziębienie na dobre mnie chyba zamroczyło. Ja na najbliższą okazję planuję mały pokaz tańca erotycznego w charakterze sekretarki - jako singielka poszłam do szkoły tańca ta taki kurs, a teraz warto by go zaprezentować obecnemu TŻowi
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 20:00   #3
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 20:06   #4
Aniolek_z_charakterkiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 18
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Cytat:
Napisane przez Weronikapr Pokaż wiadomość
O matko, a kiedy jest dzień chłopaka? Niedługo jakoś?? Przeziębienie na dobre mnie chyba zamroczyło. Ja na najbliższą okazję planuję mały pokaz tańca erotycznego w charakterze sekretarki - jako singielka poszłam do szkoły tańca ta taki kurs, a teraz warto by go zaprezentować obecnemu TŻowi
30 wrzesnia
Aniolek_z_charakterkiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 20:16   #5
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

: hahaha::h ahaha:
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 20:18   #6
Aniolek_z_charakterkiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 18
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

co widzisz w tym smiesznego? jestesmy razem 5 lat., nie chce kolejny raz kupowac kosmetykow, ubran breloczkow itp
Aniolek_z_charakterkiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 20:29   #7
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

to nie kupuj

brak seksu za kare, seks w nagrode, seks w ramach prezentu... rece opadaja
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 20:38   #8
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

seks jako prezent czyli towar kojarzy mi się nieciekawie
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 20:51   #9
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Nie nie
A może zabierz go w jakieś romantyczne miejsce na kolacje albo co innego... nie wiem co by go ucieszyło bo go nie znam. Ale seks to nie jest dobry pomysł.
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 21:34   #10
agusia327
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: from sky.
Wiadomości: 177
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Seks może być uwieńczeniem tego dnia, ale nie prezentem....
__________________
bo szczęście ma zapach cynamonu.
agusia327 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 21:36   #11
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Cytat:
Napisane przez agusia327 Pokaż wiadomość
Seks może być uwieńczeniem tego dnia, ale nie prezentem....
Dokładnie.
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 21:42   #12
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Cytat:
Napisane przez agusia327 Pokaż wiadomość
Seks może być uwieńczeniem tego dnia, ale nie prezentem....
Popieram

U mnie i tak odpadam bo mam mieć krwawienie a poza tym to moje święto Moje urodzinki :P
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 21:43   #13
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Cytat:
Napisane przez Aniolek_z_charakterkiem Pokaż wiadomość
co widzisz w tym smiesznego? jestesmy razem 5 lat., nie chce kolejny raz kupowac kosmetykow, ubran breloczkow itp
1. kto Ci każe kupować cokolwiek?
2. jak Twoje prezenty są takie kompletnie "nie od serca" to współczuje..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 22:40   #14
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Dziewczyny, wyluzujcie trochę! Co innego, jakby np. pierwszy raz miałby być prezentem na dzień chłopaka - to byłaby przesada i przyzwyczajanie chłopaka do takiego zachowania. Ale np. ja z moim TŻ jesteśmy razem już prawie 6 lat, w tym 5 intymnie i znamy się jak łyse konie. I uważam ze w takiej sytuacji jakiś inny seks niż zwykle, połączony np. z kolacją i kąpielą byłby całkiem fajny - przecież to samo robimy na walentynki i nikt się wtedy nie oburza, a przyznajmy to otwarcie, ze facet zawsze bardziej ucieszy się z takiej formy prezentu niż z breloczka A moim zdaniem jest to bardziej od serca niż jakikolwiek przedmiot, chyba że taki dziergany, wyszywany, szyty czy ogólnie robiony od kilku miesięcy
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 22:56   #15
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wyluzujcie trochę! Co innego, jakby np. pierwszy raz miałby być prezentem na dzień chłopaka - to byłaby przesada i przyzwyczajanie chłopaka do takiego zachowania. Ale np. ja z moim TŻ jesteśmy razem już prawie 6 lat, w tym 5 intymnie i znamy się jak łyse konie. I uważam ze w takiej sytuacji jakiś inny seks niż zwykle, połączony np. z kolacją i kąpielą byłby całkiem fajny - przecież to samo robimy na walentynki i nikt się wtedy nie oburza, a przyznajmy to otwarcie, ze facet zawsze bardziej ucieszy się z takiej formy prezentu niż z breloczka A moim zdaniem jest to bardziej od serca niż jakikolwiek przedmiot, chyba że taki dziergany, wyszywany, szyty czy ogólnie robiony od kilku miesięcy
Ee... i jak rozumiem nie miałabyś nic przeciwko żeby facet zamiast perfum, biżuterii czy kolacji bzyknął Cię w ramach prezentu urodzinowego?;]

Ja wolę dać prezent od serca(w tym roku nie mam kasy więc dostanie ode mnie coś słodkiego i breloczek do pary ze mną) a potem jeśli oboje będziemy mieć ochotę na seks to wtedy można nim zwieńczyć dzień.
Bo w moim związku o dziwo oboje dajemy sobie siebie nawzajem, żadne z nas nie jest przedmiotem który możemy dać komuś w nagrodę czy jako prezent.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 23:04   #16
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Ee... i jak rozumiem nie miałabyś nic przeciwko żeby facet zamiast perfum, biżuterii czy kolacji bzyknął Cię w ramach prezentu urodzinowego?;]

Ja wolę dać prezent od serca(w tym roku nie mam kasy więc dostanie ode mnie coś słodkiego i breloczek do pary ze mną) a potem jeśli oboje będziemy mieć ochotę na seks to wtedy można nim zwieńczyć dzień.
Bo w moim związku o dziwo oboje dajemy sobie siebie nawzajem, żadne z nas nie jest przedmiotem który możemy dać komuś w nagrodę czy jako prezent.
Nie, w ogóle nie pojmuję tego w takich kategoriach jak ty - nie chodzi o "bzyknięcie w ramach prezentu" czy "dawanie siebie jak przedmiotu". Chodzi mi tu bardziej o staranie i gesty - tak, robimy to co zwykle, czyli uprawiamy seks. Ale jedna strona (lub obie) włożyła serce w zrobienie kolacji, urządzenie romantycznej kąpieli, przedekorowanie sypialni. Jest to tak samo miły gest, włożona praca i serce jak zrobienie czegoś handmade. Najmniej romantyczne jest dla mnie właśnie kupowanie.

Ogólnie jestem przeciwna podejściu "no dobra, oddam mu się, niech ma, w końcu jest dzień chłopaka". Ale jeśli seks jest zwieńczeniem jakichś starań, nawet jeśli nie obejmowały one płaceniu przy kasie to dla mnie jest to prezent.

Myślę że umyślnie przekręciłaś moją pierwszą wypowiedź, wyjmując z niej właśnie to, co chciałam powiedzieć najbardziej, aby tylko mieć możliwość wypowiedzenia się, że w Twoim związku to "o dziwo" jest normalnie:/
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif

Edytowane przez owieczkaa
Czas edycji: 2010-09-28 o 23:08
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 23:05   #17
vacations
Raczkowanie
 
Avatar vacations
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Ottawa
Wiadomości: 60
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Ee... i jak rozumiem nie miałabyś nic przeciwko żeby facet zamiast perfum, biżuterii czy kolacji bzyknął Cię w ramach prezentu urodzinowego?;]

Ja wolę dać prezent od serca(w tym roku nie mam kasy więc dostanie ode mnie coś słodkiego i breloczek do pary ze mną) a potem jeśli oboje będziemy mieć ochotę na seks to wtedy można nim zwieńczyć dzień.
Bo w moim związku o dziwo oboje dajemy sobie siebie nawzajem, żadne z nas nie jest przedmiotem który możemy dać komuś w nagrodę czy jako prezent.
Popieram! Seks może być dopełnieniem dnia ale nie prezentem... Jak dla mnie nie trzeba wydawać fortuny, żeby kupić coś fajnego swojemu TŻ, wystarczy trochę wyobraźni.
vacations jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 23:41   #18
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Nie, w ogóle nie pojmuję tego w takich kategoriach jak ty - nie chodzi o "bzyknięcie w ramach prezentu" czy "dawanie siebie jak przedmiotu". Chodzi mi tu bardziej o staranie i gesty - tak, robimy to co zwykle, czyli uprawiamy seks. Ale jedna strona (lub obie) włożyła serce w zrobienie kolacji, urządzenie romantycznej kąpieli, przedekorowanie sypialni. Jest to tak samo miły gest, włożona praca i serce jak zrobienie czegoś handmade. Najmniej romantyczne jest dla mnie właśnie kupowanie.

Ogólnie jestem przeciwna podejściu "no dobra, oddam mu się, niech ma, w końcu jest dzień chłopaka". Ale jeśli seks jest zwieńczeniem jakichś starań, nawet jeśli nie obejmowały one płaceniu przy kasie to dla mnie jest to prezent.

Myślę że umyślnie przekręciłaś moją pierwszą wypowiedź, wyjmując z niej właśnie to, co chciałam powiedzieć najbardziej, aby tylko mieć możliwość wypowiedzenia się, że w Twoim związku to "o dziwo" jest normalnie:/
Sama piszesz o seksie jako o zwieńczeniu więc gdzie tu seks jako prezent? I o to wszystkim tu dziewczynom chodzi. Żeby zrobiła mu kolację np albo zabrała gdzieś w ciekawe miejsce. A nie dawała mu seks w ramach prezentu.
Akurat faceci z reguły wolą praktyczne niż romantyczne prezenty Zwłaszcza że sporo dziewczyn serwuje swoim facetom kąpiele, kolacje, i seks nie tylko od święta.
Nic umyślnie nie przekręcałam. Z Twojej wypowiedzi wyszło ze seks jako prezent to świetny pomysł a wg mnie to dziwny pomysł bo seks to coś co wychodzi od obojga partnerów a nie jeden daje drugiemu. A co jak facet wtedy nei będzie miał ochoty na seks? Prezent nie wypali;]
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 23:59   #19
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Sama piszesz o seksie jako o zwieńczeniu więc gdzie tu seks jako prezent? I o to wszystkim tu dziewczynom chodzi. Żeby zrobiła mu kolację np albo zabrała gdzieś w ciekawe miejsce. A nie dawała mu seks w ramach prezentu.
Akurat faceci z reguły wolą praktyczne niż romantyczne prezenty Zwłaszcza że sporo dziewczyn serwuje swoim facetom kąpiele, kolacje, i seks nie tylko od święta.
Nic umyślnie nie przekręcałam. Z Twojej wypowiedzi wyszło ze seks jako prezent to świetny pomysł a wg mnie to dziwny pomysł bo seks to coś co wychodzi od obojga partnerów a nie jeden daje drugiemu. A co jak facet wtedy nei będzie miał ochoty na seks? Prezent nie wypali;]
No seks jest jakby główną częścią kulminacyjną wieczoru - tak, przyjęcie urodzinowe to oprawa, ale prezent prezentem
Nie napisałam, że seks to świetny pomysł - napisałam po prostu, żeby nie naskakiwać tak na dziewczynę, bo wyszło, jakby ona jemu "dawała", a to zupełnie nie tak.
Co do prezentów praktycznych - jak jest się ze sobą dłużej, to wszelkie prezenty już się kupiło. Poza tym każdy prezent w każdym związku jest rzeczą relatywną, wyczuciową. Np. mój facet jest antymaterialistą, używa 1 pary butów dopóki mu nie spadną z nóg, a porządny portfel, teczkę, ubrania, COKOLWIEK przydatnego już mu kupiłam z każdej możliwej okazji. Co do rzeczy praktycznych - mogłabym kupić np. wiertarkę (taki żart na rozładowanie nastroju) I nie mówię że seks to coś jednostronnego - tak, robią to dwie osoby, ale np. wysiłek związany z odpowiednią, odświętną odprawą jest tylko po jednej stronie. Co do ochoty, to też jest sprawa wyczucia. Na pewno nie planowałabym wielkiej pompy z miesięcznym wyprzedzeniem, bo coś komuś wypadnie i będzie po ptakach
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif

Edytowane przez owieczkaa
Czas edycji: 2010-09-29 o 00:01
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 00:22   #20
Aniolek_z_charakterkiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 18
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Generalnie nie chodzi m o cos w stylu, a szybki sex i bedzie z glowy a raczej o jakas oprawe tego, cos innego niz zwykly numerek. Swiece itp to oczywiste, ale mialam na mysli raczej cos co bedzie dla niego zaskoczeniem i poniekad niespodzianka
Aniolek_z_charakterkiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 08:39   #21
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Cytat:
Napisane przez Aniolek_z_charakterkiem Pokaż wiadomość
Generalnie nie chodzi m o cos w stylu, a szybki sex i bedzie z glowy a raczej o jakas oprawe tego, cos innego niz zwykly numerek. Swiece itp to oczywiste, ale mialam na mysli raczej cos co bedzie dla niego zaskoczeniem i poniekad niespodzianka

no skoro zawsze macie zwykly szybki numerek i z glowy to pozostaje współczuć.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 09:18   #22
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Cytat:
Napisane przez Aniolek_z_charakterkiem Pokaż wiadomość
Nie mam za bardzo pieniedzy teraz na lepszy prezent dla swojego faceta, a sex napewno go ucieszy.
o matko, to jak w takim kawale o babie, która pieniedzy na usługę nie miała więc zapłaciła w naturze
słuchaj, czyli rozumiem, że jakbyś miała akurat sporo pieniędzy na odjazdowy prezent, to fikuśnego seksu by już nie było?

Edytowane przez wandaweranda
Czas edycji: 2010-09-29 o 09:20
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 09:35   #23
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

30 września jest dzień chłopaka.
A kiedy jest dzień dziewczyny?
Maże ja też dostałabym porcyjkę jakieś fojnego sexu albo prezent?
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 09:40   #24
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

A ja myślałam, że dorośli ludzie nie obchodzą świąt wymyślonych dla dzieci z podstawówki. Tak dla ciekawostki Dzień Chłopca (30.09) występuje tylko w Polsce, Międzynarodowy Dzień Mężczyzny obchodzony jest 19.11. Jak ktoś chce to może sobie dwa razy świętować.
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 12:07   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Nie podoba mi się ten pomysł. Ogólnie i w szczegółach. Coś się się we mnie buntuje, gdy słyszę o seksie jako "prezencie". Romantyczna kolacja, która się może zakończyć seksem - OK, jakiś tam erotyczny masaż - spoko, ale deklarowanie, że na 100% będzie seks - nie OK.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:12   #26
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

A co jesli TEGo dnia nie będziesz mieć ochoty na seks? Będziesz się źle czuła itp....Oddasz mu się bo taki miał być prezent? Bo akurat nic nie kupiłaś i to miało być podarunkiem ?
Od seksu lepsze bedzie kreatywne zorganizowanie wspólnie spędzonego czasu razem. A seks powinien być dodatkiem. Niekoniecznie zaplanowanym.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:46   #27
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
A co jesli TEGo dnia nie będziesz mieć ochoty na seks? Będziesz się źle czuła itp....Oddasz mu się bo taki miał być prezent? Bo akurat nic nie kupiłaś i to miało być podarunkiem ?
Od seksu lepsze bedzie kreatywne zorganizowanie wspólnie spędzonego czasu razem. A seks powinien być dodatkiem. Niekoniecznie zaplanowanym.
Lepiej-jak on nie będzie mieć ochoty? To w ogóle prezentu nie dostanie żadnego
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2010-09-29 o 13:47
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 16:19   #28
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

weź mu kolacje ugotuj


też nie uważam za dobry pomysł prezentowania seksu, nagradzania seksem, karania seksem i cokolwiek seksem
seks to sie z miłości uprawia a nie w nagrodę (no chyba, że ktoś lubi bez zobowiązań, wolna wola)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 18:13   #29
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Cytat:
Napisane przez Aniolek_z_charakterkiem Pokaż wiadomość
Nie mam za bardzo pieniedzy teraz na lepszy prezent dla swojego faceta, a sex napewno go ucieszy.
Litości
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 20:49   #30
Aveda Noir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 58
Dot.: Sex prezentem na Dzień Chłopaka

Cytat:
Napisane przez Aniolek_z_charakterkiem Pokaż wiadomość
Nie mam za bardzo pieniedzy teraz na lepszy prezent dla swojego faceta, a sex napewno go ucieszy.
To nie jest sprawa pieniedzy (nie badzmy materialistkami), tylko Twojej wlasnej woli i checi. Jesli naprawde chcesz podarowac mu cos milego z "czystego serca" to moze zrob, badz stworz cos wlasnorecznie, a Twoj Mezczyzna z pewnoscia doceni Twoj trud.
__________________
- ...Kiedy jesteś jedyną kobietą w pokoju, jesteś warta milion dolarów... -
Aveda Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-11 01:15:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.