Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-23, 23:51   #301
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Brak orgazmu, co nie tak?

zależy też na jaki orgazm chcesz osiągnąć ... łechtaczkowy czy pochwowy... z tym drugim jest trudniej no i jak już tu ktoś piał... jak masz być zadowalana przez faceta skoro sama nie wiesz jak siebie zadowolić
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 14:07   #302
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Brak orgazmu, co nie tak?

Szczerze, też miałam problemy z orgazmem, nie umiałam dojść pomimo tego, iż TŻ na prawdę się starał, teoretycznie było wszystko, nastrój, gra wstępna itp.
Aż w końcu wydusiłam z siebie, co mnie na prawdę pociąga, jakiego chce seksu, wcześniej go nakierowywałam, lecz średnio rozumiał o co mi chodzi, więc powiedziałam wszystko prosto z mostu, facet zrozumiał o co chodzi, pracujemy nadal nad naszym seksem i jest jak najbardziej ok, a i orgazm zagości czasem w naszym łóżku Więc ja polecam szczerą rozmowę bez wstydu i krępacji
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 17:21   #303
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: Brak orgazmu, co nie tak?

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
Szczerze, też miałam problemy z orgazmem, nie umiałam dojść pomimo tego, iż TŻ na prawdę się starał, teoretycznie było wszystko, nastrój, gra wstępna itp.
Aż w końcu wydusiłam z siebie, co mnie na prawdę pociąga, jakiego chce seksu, wcześniej go nakierowywałam, lecz średnio rozumiał o co mi chodzi, więc powiedziałam wszystko prosto z mostu, facet zrozumiał o co chodzi, pracujemy nadal nad naszym seksem i jest jak najbardziej ok, a i orgazm zagości czasem w naszym łóżku Więc ja polecam szczerą rozmowę bez wstydu i krępacji

Sa rozne opowiedni na temat orgazmow. Tez zawsze slyszalam, ze jest lechtaczkowy i pochwowy a ktos inny sie wypowiadal, ze to jedno i to samo, ze wszystko idzie od lechtaczki tylko ze poprzez pocieranie w srodku odczuwamy bardziej w srodku i myslimy, ze to dwa inny no i ten w srodku trudniej uzyskac. No ale nie wiem. Tak samo to wszysto nie jest takie latwe. Ja nie wiem co mi sie podoba, bardzo lubie sie kochac z moim partnerem nawet jesli nie osiagam orgazmu. Poprzez stymulacje lechtaczki ja nie mam problemu z osiagnieciem orgazmu, za pewne jak wiekszosc, ale z tym drugim to nawet juz nie mysle. Nie zalezy mi w sumie na tym bo orgazm mam? mam wiec jest okej. Jest mi mega dobrze nawet bez niego? Tak wiec nie narzekam. Ale jak chodzi o stymulacje w srodku to moim zdaniem na mnie najlepiej dziala gdy nogi sa nad glowa i kiedys czytalam ze wlasnie w tedy pochwa jest wezsza i dluzsza co sprzyja osiagnieciu orgazmu dla obu stron
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 11:54   #304
Evitte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 49
Dot.: Brak orgazmu, co nie tak?

Nie chcę zakładać nowego wątku, ale też mam z tym problem. 1,5 roku próbujemy z chłopakiem i nic... Może za mało mnie rozgrzewa... ostatnio przeglądałam przy nim dział seks bez zalogowania się i zwrócił uwagę na ten wątek żebym sobie poczytała, przykro mi się zrobiła jakbym to ja była temu winna... sama potrafię dojść, a z nim niestety ... nie potrafię sobie wyobrazić tego co czują kobiety podczas orgazmu ze stosunkiem, że to niby takie och i ach?
Evitte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 14:17   #305
Justys_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3
Dot.: Brak orgazmu, co nie tak?

Mysle ze orgazmu tak jak i innych czynnosci po prostu trzeba sie nauczyc mozecie wprowadzac jakies delikatne urozmaicenie lub dluzsza gra wstepna i powinno byc ok, na wszystko potrzeba czasu
Justys_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 15:22   #306
karola1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Brak orgazmu, co nie tak?

Cytat:
Napisane przez Evitte Pokaż wiadomość
Nie chcę zakładać nowego wątku, ale też mam z tym problem. 1,5 roku próbujemy z chłopakiem i nic... Może za mało mnie rozgrzewa... ostatnio przeglądałam przy nim dział seks bez zalogowania się i zwrócił uwagę na ten wątek żebym sobie poczytała, przykro mi się zrobiła jakbym to ja była temu winna... sama potrafię dojść, a z nim niestety ... nie potrafię sobie wyobrazić tego co czują kobiety podczas orgazmu ze stosunkiem, że to niby takie och i ach?
A ja uważam, że ogolny problem tkwi w nudzie. u mnie bylo tak, że ciagle kochalismy sie w tej samej pozycji i wlasnie zmiana wyszlaby mi na lepsze! w kazdym razie poszperalam poszperalam i teraz figlujemy sobie wiecej i roznorodniej. Polecam http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
karola1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 23:58   #307
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: Brak orgazmu, co nie tak?

Cytat:
Napisane przez karola1999 Pokaż wiadomość
A ja uważam, że ogolny problem tkwi w nudzie. u mnie bylo tak, że ciagle kochalismy sie w tej samej pozycji i wlasnie zmiana wyszlaby mi na lepsze! w kazdym razie poszperalam poszperalam i teraz figlujemy sobie wiecej i roznorodniej. Polecam http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
Nie widac stronki
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 17:45   #308
corkatswxd
Raczkowanie
 
Avatar corkatswxd
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 141
Dlaczego nie mam orgazmu?

Czuję się strasznie. Mam faceta ponad rok - cudo, a nie mężczyzna. Niesamowity jest. Od pół roku pieścimy się oralnie.
Kłopot w tym, że nie miałam orgazmu jeszcze nigdy...
Sama też nie umiem się doprowadzić do takiego stanu. Nigdy.
Czasami gra wstępna trwała nawet godzinę na oko, czasami krócej lub całkiem krótko - jesteśmy raczej w różnych miejscach, bo mamy do tego możliwości. Nic nas nie stresuje, nie ogranicza.
Nie wiem jak z normalnym stosunkiem. Po wprowadzeniu do pochwy dwóch palców (jego oczywiście) zawsze czuję taki przyjemny dreszcz i na tym jednym jedynym się kończy. Zawsze. Jeśli chodzi o minetkę, to zawsze jakoś tak... nie robi tego tak, jakbym chciała. Pomimo tego, że parę razy delikatnie sugerowałam, że mógłby to robić dłużej lub z większym wyczuciem. Nie mam jak tego odkręcić, bo to jest mój pierwszy facet i gdy zaczęliśmy to robić a ja nie mogłam dojść, to spanikowałam i zaczęła udawać... przecież mu nie powiem teraz "kochanie, udawałam pół roku i musimy porozmawiać dlaczego tak jest".
Za nic w świecie go nie zostawię.
__________________
I cel: 70-69-68-67-66-65
II cel: 64-63-62-61-60
III cel: 59-58-57-56-55
Start: 16 listopada 2012
Meta: 1 kwietnia 2013.

Zero słodyczy, zero alkoholu, zero napojów słodkich.
Biust: 90
Talia: 94
Biodra: 102
Uda: 59
Łydki: 41
corkatswxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 17:57   #309
Osobliwy
Przyczajenie
 
Avatar Osobliwy
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: \
Wiadomości: 26
Dot.: Dlaczego nie mam orgazmu?

Ajjjj.. Straszny błąd popełniłaś nie mówiąc mu o tym ;s. Ja jako facet po uzyskaniu takiej informacji ( z początku rzecz jasna ) postarałbym się dobrać odpowiedni zestaw pieszczot aż do uzyskania efektu.
Nie mówiąc mu, że nie masz orgazmu, on zapewne przyjmuje cały czas tę samą taktykę podczas seksu. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta i raczej nie muszę odpowiadać.
Nie jestem w stanie Ci doradzić co byłoby na tę chwilę lepsze w twoim przypadku (mowa tu o tym, czy mu powiedzieć czy też nie), ponieważ nie znam Twoich relacji z facetem jak i jego samego.
Pomijając już to, czy mu powiedzieć czy też nie, jedyną deską ratunku jest chyba wypróbowanie przez Ciebie wszystkich możliwych metod masturbacji i wyszukanie tej, która da Ci ten napewno upragniony orgazm .
Jest też i jedna opcja, o której trzeba wspomnieć, a mianowicie - możliwe, że nie masz orgazmu łechtaczkowego, tylko pochwowy ( z czego na twoim miejscu bym się bardziej cieszył ). Z twojego postu wnioskuję, że nie współżyłaś jeszcze z swoim Tż, tylko się pieścicie.
Na tę chwilę radzę Ci pobróbować jeszcze te metody masturbacji, jeśli to nie zadziała, no to trudno, musisz poczekać na seks ;p

Mam nadzieję, że Ci pomogłem i życzę powodzenia
__________________
Osobliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 18:06   #310
corkatswxd
Raczkowanie
 
Avatar corkatswxd
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 141
Dot.: Dlaczego nie mam orgazmu?

Bożesztymój, kolejny powód żeby rozpocząć współżycie, a ja nie czuję się gotowa
No cóż, chyba będę musiała jednak z nim pogadać, ale jak mu to powiem, żeby nie zerwał ze mną... <łolaboga>
__________________
I cel: 70-69-68-67-66-65
II cel: 64-63-62-61-60
III cel: 59-58-57-56-55
Start: 16 listopada 2012
Meta: 1 kwietnia 2013.

Zero słodyczy, zero alkoholu, zero napojów słodkich.
Biust: 90
Talia: 94
Biodra: 102
Uda: 59
Łydki: 41
corkatswxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 18:10   #311
Osobliwy
Przyczajenie
 
Avatar Osobliwy
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: \
Wiadomości: 26
Dot.: Dlaczego nie mam orgazmu?

Cytat:
Napisane przez corkatswxd Pokaż wiadomość
Bożesztymój, kolejny powód żeby rozpocząć współżycie, a ja nie czuję się gotowa
No cóż, chyba będę musiała jednak z nim pogadać, ale jak mu to powiem, żeby nie zerwał ze mną... <łolaboga>
Ejj.. No spokojnie ;p Jeśli nie jesteś gotowa, to broń panie Boże nie zaczynaj, bo tylko sobie krzywdę zrobisz ;p. Hm.. rozmowa, dzięki niej dowiesz się też czy mu tak serio, serio, serio na Tobie zależy, chociaż po takim czasie bycia razem, to przetrwacie
__________________
Osobliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 18:12   #312
corkatswxd
Raczkowanie
 
Avatar corkatswxd
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 141
Dot.: Dlaczego nie mam orgazmu?

E tam krzywda. Moim zdaniem totalnie przekolorowany jest sam stosunek.
Oach, ach, bo ja muszę być gotowa i w ogóle pokazać wszystkim, że jestem delikatną dziewicą xD
A prawda jest taka, że większośc chce i to bardzo, ale trzymają ją jakieś durne zasady, tak jak mnie ;]
Haha, będę z nim rozmawiać xD Dzięki za pomoc ;]
__________________
I cel: 70-69-68-67-66-65
II cel: 64-63-62-61-60
III cel: 59-58-57-56-55
Start: 16 listopada 2012
Meta: 1 kwietnia 2013.

Zero słodyczy, zero alkoholu, zero napojów słodkich.
Biust: 90
Talia: 94
Biodra: 102
Uda: 59
Łydki: 41
corkatswxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 19:07   #313
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Dlaczego nie mam orgazmu?

Nie sugeruj mu delikatnie, bo to wiesz, jak zauważy to ok, ale pewnie nawet tego nie zauważy. Powiedz mu to wprost albo najlepiej pokaż.
Ja nawet nie pamiętam bym miała orgazm przy seksie oralnym :|.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 10:52   #314
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: Dlaczego nie mam orgazmu?

Poproś, aby pieścił Cię w sposób, w jaki TY chcesz i pokaż mu, że tak jest Ci o wiele przyjemniej. Poproś o eksperymentowanie, zasugeruj, że chcesz więcej spróbować i wtedy stwierdzisz, kiedy jest bardziej, a kiedy mniej miło - później wystarczy mu tylko podpowiedzieć ("Odpływam, kiedy Ty...." etc).
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 11:01   #315
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: Dlaczego nie mam orgazmu?

do 18 roku nie wiedzialam co to orgazm. W ogole temat masturbacji byl dla mnie po prostu odlegly, a najbardziej masowanie lechtaczki w ogole nie wiedzialam o co w niej chodzi. Moj pierwsszy chlopak robil mi minetke , palcami w srodku ale nie masowal mi samej lechtaczki no i tez nigdy nie mialam orgazmu. Czulam czesto ze jest blisko ze na prawde jestem rozpalona ale on nigdy nie probowal do skutku. No ale tez jakos mi na tym nie zalezalo bo ja nie wiedzialam jakie to uczucie.

Kiedys usiadlam i poczytalam na temat orgazmow. Wyczytalam ze mozna go osiagnac poprzez masowanie lechtaczki. Wiec sie polozylam i mowie a sprobuje. Kiedys cos tam probowalam, ale wiecie to gilalo wiec mnie to odpychalo. No to lezalam, zaczelam masowac bez myslenia o skutkach po prostu sobie normalnie masowalam, nie podniecalam sie jakos bo po prostu mialam na celu zobaczyc o co w ogole w tym chodzi w pewnym momencie poczulam ze musze zaczac naciskac mocniej i zrobilo mi sie goraco w glowie i goraca na dole i takie skorcze. Pomyslalam "ooo bozeeeeeee to jest ten orgazm?" No musial byc bo czulam sie tak dobrze jak nigdy. Potem mowie zobacze jeszcze raz bo chcialam sie upewnic. I tak znow i okazalo sie, ze to byl moj pierwszy orgazm
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 22:50   #316
harmeen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 202
Dot.: Dlaczego nie mam orgazmu?

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek133 Pokaż wiadomość
do 18 roku nie wiedzialam co to orgazm. W ogole temat masturbacji byl dla mnie po prostu odlegly, a najbardziej masowanie lechtaczki w ogole nie wiedzialam o co w niej chodzi. Moj pierwsszy chlopak robil mi minetke , palcami w srodku ale nie masowal mi samej lechtaczki no i tez nigdy nie mialam orgazmu. Czulam czesto ze jest blisko ze na prawde jestem rozpalona ale on nigdy nie probowal do skutku. No ale tez jakos mi na tym nie zalezalo bo ja nie wiedzialam jakie to uczucie.

Kiedys usiadlam i poczytalam na temat orgazmow. Wyczytalam ze mozna go osiagnac poprzez masowanie lechtaczki. Wiec sie polozylam i mowie a sprobuje. Kiedys cos tam probowalam, ale wiecie to gilalo wiec mnie to odpychalo. No to lezalam, zaczelam masowac bez myslenia o skutkach po prostu sobie normalnie masowalam, nie podniecalam sie jakos bo po prostu mialam na celu zobaczyc o co w ogole w tym chodzi w pewnym momencie poczulam ze musze zaczac naciskac mocniej i zrobilo mi sie goraco w glowie i goraca na dole i takie skorcze. Pomyslalam "ooo bozeeeeeee to jest ten orgazm?" No musial byc bo czulam sie tak dobrze jak nigdy. Potem mowie zobacze jeszcze raz bo chcialam sie upewnic. I tak znow i okazalo sie, ze to byl moj pierwszy orgazm
cieszymy się razem z Tobą, ale jak to się ma do problemu autorki?...
__________________
Olejujemy
Drożdże skrzyp+pokrzywa od 27.11
harmeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 11:12   #317
Kowal89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dochodzi tylko za pomocą języka

Witam. Mamy z partnerką problem. Podczas stosunku jej nam dobrze, odczuwa przyjemność tak samo jak j, jednak nie dochodzi. Kiedy ma na to ochote podczas stosunku prosi żebym zrobił to językiem i wtedy dochodzi, jednoczesnie robie jej to palcem i językiem po łechtaczce. Kilka razy zdarzyło jej się dojść za pomocą nakładki wibracyjnej durex ale rzadko. Wiem, że przeżywa orgazm łechatczkowy, ponieważ dochodzi kiedy dotykam językiem jej łechtaczkę. Znacie może jakieś pozycje, w których łechatczka jest szczególnie pobudzana ? Może znacie jakieś własne sposoby ? Dodam, że nie w każdej pozycji jest jej dobrze, ponieważ ma podobno przodozgięcie, tak stwierdził kiedyś ginekolog. Skoro dochodzi do orgazmu jest szansa, że dojdzie podczas normalnego stosunku. Współżyjemy już półtora roku. Dla niej nie jest to problem ale dla mnie to przykre i chciałbym żeby dochodziła jak każda moja inna partnerka podczas stosunku. Z przedwczesnym wytryskiem nie ma u mnie problemu. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam
Kowal89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 11:27   #318
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Dochodzi tylko za pomocą języka

A może się wstydzi (tak wiem 1,5 roku, ale niektórzy całe życie się wstydzą przed swoim partnerem..), powiedzieć Ci co ją naprawdę kręci? Może nie dostaje w łóżku (bo Ci nie mówi), tego czego na prawdę by chciała? Spróbuj pogadać szczerze. Może ma po prostu jakieś "zboczenia" i boi się jaka będzie Twoja reakcja?

Ja z TŻ, zawsze jak kochamy się na misjonarza, to wtedy on co jakiś czas zwalnia, pchnięcia się wolniejsze, ale za to bawi się palcem moją łechtaczką.
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 12:38   #319
ashika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 232
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Wszystko zależy od umiejętności partnera, owszem uczucie namiętność też jest ważna. Z moim poprzednim byłym tylko raz byłam bardzo blisko orgazmu ( wogole to częstotliwość seksu nie była dla mnie zadowalajaca gdyż on miał pracę związaną z wyjazdami więc nie było zbyt wiele okazji), ale gdy on mi robił dobrze paluszkami to szły takie wibracje przez podłogę że szafka na której stał TV zaczeła się trząść on w śmiech i nastrój szlag trafił, przy seksie oralnym z nim nawet krzty przyjemności nie odczuwałam.
Natomiast facet z którym się spotykałam jakiś czas temu był mega doświadczony w tej dziedzinie, otwarty na różne pomysły ( których niestety niezrealizowaliśmy) dysponował bardzo dobrym wyposażeniem i mimo, że orgazmu nie miałam to podczas pieszczot oralnych było mi meega dobrze, i podczas samego stosunku odczuwałam więcej przyjemności niż z poprzednim partnerem, ale orgazmu nie było, choć było ostro że tak powiem, ale tak jak lubię.
Natomiast jak porównuję tych dwóch to wychodzi że doświadczenie i otwartość partnera ma kolosalne znaczenie.
ashika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 14:29   #320
Kowal89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Jest podniecona podczas seksu, mówi do mnie różne dla mnie przyjemne rzeczy, jest podniecona i bardzi wilgotna więc nie ma z tym problemu. Poprostu kiedy już czuje ten moment, że chce dojsć prosi żebym zrobił jej językiem i dochodzi. Jej orgazm jest mocno i napewno nie udawany Jej to odpiwada taki finał i nie czuje się niezaspokojona i często rozmawiamy o intymnych sprawach więc nie ma z tym problemu, mówi co ją podnieca i jak chce to zrobić Poprostu ją satysfakcjonuje w sposób jaki dochodzi ale chciałbym dojść równo z nią...
Kowal89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 19:47   #321
afyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 224
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

a ja ostanio doszlam do wniosku, ze wiecej razy dochodze bawiac sie...sama, niz z chlopakiem, wspolzyjemy 1,5 roku i nawet stwierdzilam, ze nie ma sensu, zebym brala tabletki. Wczesniej juz troche pisalam o problemie, ale nawet nie mialam okazji "pocwiczyc". Przez ostatnie miesiace nie ma zadnych urozmaicen, bo nie ma za bardzo jak i przewaznie jest to tylko jedna pozycja
-od tylu <w ktorej nie potrafie dojsc>, w dodatku zawsze wyobrazalam sobie seks inaczej, a moj tż ostatnio nawet przestal mnie rozbierac, tylko ze tak powiem, obsuwa mi spodnie i odchyla majtki i robi swoje w 4-5 min, wiec czasami nawet nie zdaze dojsc<jezeli jest moja ulubiona pozycja ofc> i tyle...
co ja mam o tym myslec? czasami tylko mam satysfakcje, jak zechce mu sie sciagnac mi jedna nogawke od spodni i zmienic pozycje, w ktorej oczywiscie dochodze

...
__________________
c`est la vie.

Edytowane przez afyra
Czas edycji: 2012-12-10 o 20:05
afyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 23:19   #322
ashika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 232
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Afyra daj sobie spokój z tym kolesiem, traktuje Cię jak dmuchaną lalę. Rzuć go w cholerę, nie warto marnować swojego czasu z kimś kto ma takie podejście do Ciebie jako kobiety.
Zasługujesz na kogoś lepszego, kto będzie Cię traktował z należytym szacunkiem i dbał także o twoje potrzeby nie tylko w seksie ale w każdej innej dziedzinie życia.



Cytat:
Napisane przez afyra Pokaż wiadomość
a ja ostanio doszlam do wniosku, ze wiecej razy dochodze bawiac sie...sama, niz z chlopakiem, wspolzyjemy 1,5 roku i nawet stwierdzilam, ze nie ma sensu, zebym brala tabletki. Wczesniej juz troche pisalam o problemie, ale nawet nie mialam okazji "pocwiczyc". Przez ostatnie miesiace nie ma zadnych urozmaicen, bo nie ma za bardzo jak i przewaznie jest to tylko jedna pozycja
-od tylu <w ktorej nie potrafie dojsc>, w dodatku zawsze wyobrazalam sobie seks inaczej, a moj tż ostatnio nawet przestal mnie rozbierac, tylko ze tak powiem, obsuwa mi spodnie i odchyla majtki i robi swoje w 4-5 min, wiec czasami nawet nie zdaze dojsc<jezeli jest moja ulubiona pozycja ofc> i tyle...
co ja mam o tym myslec? czasami tylko mam satysfakcje, jak zechce mu sie sciagnac mi jedna nogawke od spodni i zmienic pozycje, w ktorej oczywiscie dochodze

...
ashika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 12:11   #323
afyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 224
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

ashika ja go kocham i nie moglabym odejsc z takiego powodu, moze sprobuje cos zmienic, postawie mu jakis warunek lub cos, ale ostatnio sie zaczelam zastanawiac jak to by bylo z innym facetem, czy seks calkiem inny by byl,lepszy i ogolnie zwiazek...
__________________
c`est la vie.
afyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 12:48   #324
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez afyra Pokaż wiadomość
a ja ostanio doszlam do wniosku, ze wiecej razy dochodze bawiac sie...sama, niz z chlopakiem, wspolzyjemy 1,5 roku i nawet stwierdzilam, ze nie ma sensu, zebym brala tabletki. Wczesniej juz troche pisalam o problemie, ale nawet nie mialam okazji "pocwiczyc". Przez ostatnie miesiace nie ma zadnych urozmaicen, bo nie ma za bardzo jak i przewaznie jest to tylko jedna pozycja
-od tylu <w ktorej nie potrafie dojsc>, w dodatku zawsze wyobrazalam sobie seks inaczej, a moj tż ostatnio nawet przestal mnie rozbierac, tylko ze tak powiem, obsuwa mi spodnie i odchyla majtki i robi swoje w 4-5 min, wiec czasami nawet nie zdaze dojsc<jezeli jest moja ulubiona pozycja ofc> i tyle...
co ja mam o tym myslec? czasami tylko mam satysfakcje, jak zechce mu sie sciagnac mi jedna nogawke od spodni i zmienic pozycje, w ktorej oczywiscie dochodze

...
A powiedziałaś mu, że nie odpowiada Ci obecna sytuacja?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 13:11   #325
BlackGlass
Raczkowanie
 
Avatar BlackGlass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 152
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez afyra Pokaż wiadomość
ashika ja go kocham i nie moglabym odejsc z takiego powodu, moze sprobuje cos zmienic, postawie mu jakis warunek lub cos, ale ostatnio sie zaczelam zastanawiac jak to by bylo z innym facetem, czy seks calkiem inny by byl,lepszy i ogolnie zwiazek...
Jak można kochać faceta, który Ciebie nie szanuje? Zwł w łóżku? Lepiej przecierpieć i odejść, niż żebyś potem miała płakać po nocach, że Cię traktuje coraz gorzej.
__________________
BlackGlass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 13:39   #326
afyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 224
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Lea_ny Ogolnie to planuje mu dzisiaj WSZYSTKO powiedziec, wczesniej tez wiele razy rozmawialismy i postepy byly, ale teraz znowu to samo

BlackGlass Moglam troche inaczej napisac, bo to nie jest tak, ze on mnie nie szanuje i tylko mnie wykorzystuje, jest dla mnie bardzo czuly, ale chyba nie widzi, ze to sie zrobilo dziwne, wydaje mi sie ze on tak robi, bo nie mieszka jeszcze sam i w kazdej chwili moze ktos wejsc, wiec o calkowitym rozbieraniu nie ma mowy, a w sumie rzadko spie u niego, wiec tez nie mamy duzego pola do popisu, a jak wyjdzie spontaniczna chęc, to nie bedziemy czekac do weekendu zeby spac u siebie, wiec tez sama nie wiem co robic, jedynie mam nadzieje, ze sie to zmieni jak bedziemy mieszkac razem...
__________________
c`est la vie.

Edytowane przez afyra
Czas edycji: 2012-12-11 o 13:41
afyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 22:15   #327
blaskskonca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 400
niewrazliwosc

Hej,
zakładam watek, bo juz nie wiem co z tym zrobic. Mam powazny problem.
Wczesniej jakos mi to nie przeszkadzalo, ale odkad mam partnera zaczelo. Problem jest z moja łechtaczką. Nigdy nie doprowadzilam sie sama, strumienie od prysznica, czy inne takie na nią nie dzialaja. Cos tam czuje, ale jest to daaalekie od orgazmu.
Teraz zaczal moj facet. Jest on o wiele blizej tego, niz ja sama bylam do tej pory, ale to dalej nie to... Czasami mam wrazenie, ze jest blisko, ale i tak do niczego nie dochodzi. A wrecz jest dziwnie. Albo przychodzi takie dziwne uczucie, ze nie moge tego dluzej wytrzymac i kaze mu przestac. Gdzies czytalam, ze to z bolu, ale kurde... to sie zdarza nawet po krotkiej chwili.
Oralnie to juz w ogole tragedia.. nie czuje prawie nic, za lekka stymulacja.
No i to tez zalezy od dnia. Czasami czuje sporo, czasami wlasciwie nic. Nie ma to nic wspolnego z rozgrzaniem, dosc szybko sie pobudzam.
blaskskonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 22:32   #328
BlackGlass
Raczkowanie
 
Avatar BlackGlass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 152
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez afyra Pokaż wiadomość
Lea_ny Ogolnie to planuje mu dzisiaj WSZYSTKO powiedziec, wczesniej tez wiele razy rozmawialismy i postepy byly, ale teraz znowu to samo

BlackGlass Moglam troche inaczej napisac, bo to nie jest tak, ze on mnie nie szanuje i tylko mnie wykorzystuje, jest dla mnie bardzo czuly, ale chyba nie widzi, ze to sie zrobilo dziwne, wydaje mi sie ze on tak robi, bo nie mieszka jeszcze sam i w kazdej chwili moze ktos wejsc, wiec o calkowitym rozbieraniu nie ma mowy, a w sumie rzadko spie u niego, wiec tez nie mamy duzego pola do popisu, a jak wyjdzie spontaniczna chęc, to nie bedziemy czekac do weekendu zeby spac u siebie, wiec tez sama nie wiem co robic, jedynie mam nadzieje, ze sie to zmieni jak bedziemy mieszkac razem...
Bez przesady. Ja mam współlokatorkę i jak chłopak do mnie przychodzi, to po prostu czasem ją proszę, żeby się zmyła, bo chcemy razem pobyć. Kwestia czasu jest do dogadania, a nie tak, żeby odhaczyć w kalendarzu 'zaliczone'. Rodzice mojego chłopaka też wiedzą, że lepiej zapukać do drzwi, a nie wchodzić od razu ;] da się wszystko ustalić, żeby Wam OBOJGU odpowiadało.
__________________
BlackGlass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 08:45   #329
rosalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Kompletnie nieczuła :(

Mam taki kłopot... Kiedy chłopak mnie dotyka albo próbuje pieścić w jakiś sposób, ja właściwie NIC nie czuję... Dosłownie nic... Ale potem, kiedy leżę sama i myślę o tym zaczynam odczuwać podniecenie... Przypominam sobie, co mi robił i odczuwam podekscytowanie, mogłabym nawet uprawiać seks bez gry wstępnej - taka jestem "tam" mokra... Ale kiedy jestem z nim i on np. dotyka moich piersi albo robi mi minetę, ja jestem jak kawałek drewna... Ostatnio on sam to zauważył i powiedział: "Jesteś taka suchutka" - dodam, że to było już pod sam koniec całej akcji...Pewnie Was to rozśmieszy, a ja naprawdę nie wiem, co zrobić, żeby to jakoś odwrócić we właściwym kierunku Jestem strasznie podłamana
rosalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 20:02   #330
Nej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 256
Mój TŻ ma problem z osiągnięciem orgazmu.

Witam Was. Zwracam sie do Was z prośbą, mam nadzieję,że może coś mi doradzicie, bo sama się zadręczam już tą sprawą.
Otóż, mój TŻ zaczął dziwnie się zachowywać, jeśli chodzi o sprawy lóżkowe. Nigdy nie narzekaliśmy, ale ostatnio , po 4 latach, pojawił się problem. Dłużej niż zwykle dochodzi, jest to dla mnie i dla niego męczące. W ogóle nie chce być we mnie, stwierdził,że nie chce mu się w ogóle ruszać. Co dla mnie jest niezrozumiałe. Pare ruchów i ja muszę dalej zabawiać go ręką przez 30 min. Cięzko mi wytrzymać. Ostatnio pare dni się nie widzieliśmy, potem miało być miło, tak też się zapowiadało,ale po długim seksie, ja doszłam, on - nie. Dodam,że nie było wcześniej takich sytuacji. Za 2 dni było niby normalnie, potem znów musze używać ręki. Oczywiście,że próbowałam z nim rozmawiać, jednak nie dowiedziałam się niczego konkretnego. On sam nie umie, może nie chce , powiedzieć mi, gdzie leży problem. Pytałam, naciskałam,czy ja go pociągam, podniecam, czy coś mu nie pasuje. Zaprzeczał. Raz stwierdził,że jest zmęczony, potem po dłuższym naciskaniu powiedział,że może jakaś inna pozycja. Wywnioskowałam,że chyba nudzi mu się w łóżku. Powiedział,że jest dobrze, ale kiedyś uprawialiśmy seks w dziwnych miejsach, jego to kręciło, teraz jest tylko łóżko w jego domu ( nie mieszkamy razem) Stwierdził,że czasem jest suchy. Co mnie najbardziej wkurza,że on nie stara się rozwiązać problemu, musze go zmuszać,żeby cokolwiek powiedział. Niedługo mamy wspólny wyjazd,może tam nasze relacje sie poprawią. Kupiłam żel truskawkowy, nową,ładną bieliznę, jestem otwarta na nowe propozycje. Jednak nie jestem w stanie rozbierać się u niego w domu i ćwiczyć nowe pozycje, kiedy za ścianą jego tata je kolacje... Nie ma na to po prostu warunków.
Czuje się źle , gdy myślę o tej sprawie. Jest mi przykro jakoś i czuję się niedowartościowana. Mam wrażenie, że nie pociągam już swojego partnera. On twierdzi,że ma ochote, a potem, jak przychodzi co do czego, to jakoś mu brak chęci i sił. Nie wiem co sie dzieje, straciłam już ochotę na cokolwiek, jak sobie pomyśle,że znowu mam machać ręką prawie godzine.
Czy miał ktoś podobną sytuację lub może mi coś doradzić?
Dodam,ze jestem normalną, zadbaną, dziewczyną, chyba nie odstraszam swojego partnera. Nie przytułam ostatnio, nie mam problemów z wagą.
Pewnie to istotne- TŻ oglądał i ogląda porno. Kłócimy się o to,bo mi ciężko jest to zaakceptować, jednak staram się w przynajmniej mały stopniu go zrozumieć.
Nej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-03 19:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.