Aparat stały - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa

Notka

Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa Na Wasze pytania odpowiada Iwona Gnach-Olejniczak, lekarz stomatolog z 23-letnim doświadczeniem, od kilkunastu lat praktykująca implantologię i ortodoncję, założycielka wrocławskiej kliniki UNIDENT UNION Dental Spa.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-03-17, 12:36   #1
Temptation_
Raczkowanie
 
Avatar Temptation_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 30

Aparat stały


Witam,

Usilnie odkładam pieniądze na założenie sobie stałego aparatu. Mam w miarę dobrze wyglądające zęby w górnej części, z dołem już gorzej. Moje pytanie jest odnośnie przewidywanej dlugości noszenia takiego aparatu przy moim zgryzie oraz to czy jak już założę sobie taki aparat to czy efekt będzie zadowalający. Zależy mi na tym, żeby moje zęby były równiutkie niczym sztuczna szczęka Czy zakładając taki aparat będę mogła go osiągnąć? Mój dentysta jest kilkaset km stąd, więc postanowiłam zapytać eksperta na forum. W załączniku przesyłam zdjęcie zębów, jeśli to w czymś pomoże.

Pozdrawiam


Jeszcze jedno pytanie. Czy zakładając aparat zmieni mi się "kształt" uśmiechu? Nie podoba mi się to jak teraz się uśmiecham, czy po zdjęciu uśmiech będzie ładniejszy?

Edytowane przez Temptation_
Czas edycji: 2013-04-07 o 11:05
Temptation_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:00   #2
dominiakvevo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Aparat stały

Witam. Miałam aparat na zębach od 15miesięcy, moje zęby były proste przeciętnie po 6miesiącach od założenia, ogólnie aparat powinno się nosić dłużej ale wizyty kosztowały mnie 150zł etc więc zdjęłam aparat na życzenie, po tym miałam przyklejone druciki które mają utrzymać efekt więc nie przejmuj się że zęby Ci się skrzywią nawet jak nie będziesz nosiła aparatu 2-3 lata bo nie masz aż takiej wady zgryzu... a oni potrafią naciągać na długie noszenie oj potrafia ;-))
osobiście miałam aparat estetyczny więc nie było go w sumie widać ale jeżeli założysz sobie aparat tylko na dolne zęby nie będzie się zupełnie rzucał w oczy a będziesz miała piękny zgryz
dominiakvevo jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta stomatologa z UNIDENT UNION Dental Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.