Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-20, 09:39   #61
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

A mogłabyś wkleić link do tej pianki, co to wzbydza zachwyty koleżanek?
Przepraszam, ale już się pogubiłam i mam watpliwosci, o którą chodzi (o której pisałaś).
Olu,proszę
http://www.sephora.pl/Wlosy/Stylizac...tosci/P1388016

Ja całe szczęście mam tylko kilka siwolców i nie muszę się farbować,szkoda,że teraz gdy zaczynam siwieć dopiero zaczęłam dbać o włosy,a nie wcześniej
To u Ciebie nie ma problemu z objętością,więc raczej powinnaś stawiać na odżywianie,kąpiele.No coś za coś

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46525629]No, szkoda. Nie wiedzialam, ze to taki szal. Jakis czas temu zaczelam sie pozbywac swoich szamponow z siarczanami (SLS, SMS itp.). Szkoda mi ich wyrzucac, wiec wlewam do pralki zamiast zelu do prania . Kerastase, profesjonalny L'oreal, Fitomed i mnostwo innych .



Dziekowac. Podpis tez zmienilam i nawet pingwina usunelam. Za goraco na pingwiny.



Ja mam duzo wichrow. Do tego mam lekkie wlosy, wiec wiatr mi zawsze rozwiewa je, co doprowadza mnie do wscieku.
Kupie pianke jak dotre do Rossmanna .[/QUOTE]
Dawaj na wymiankowo,pewnie zaraz polecą w świat.
Kurcze mi byłoby szkoda prać w takich szamponach,a chociaż ubrania zadowolone?

No fakt,zbyt gorąco pingiwnkom,ja bardzo lubię bociany i teraz pora wprost idealna
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki

Edytowane przez ddiana
Czas edycji: 2014-05-20 o 09:36 Powód: dopisek
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 09:41   #62
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Ja całe szczęście mam tylko kilka siwolców i nie muszę się farbować,szkoda,że teraz gdy zaczynam siwieć dopiero zaczęłam dbać o włosy,a nie wcześniej
Jezu, tak rzuciło mi się w oko słowo siwieć i przypomniało mi się jak się w nocy obudziłam przerażona... nawet nie wiecie jaki koszmar miałam. Ja, bez siwego włosa na głowie, w moim śnie, obudziłam się z białym, bialutkim odrostem na 2cm. No cały łeb siwy. Byłam przerażona. I myślałam tylko o tym, że teraz to farbowanie łba co 3 dni będzie Szczególnie, że ja jestem naturalna brunetka, co się praktycznie nie farbuje. Dramat. Jeszcze mi serce kołacze jak sobie przypomnę

Zakupowo się ostatnio ograniczam i udawadniam sama sobie, że nie jestem kosmetykoholiczką... Popełniłam tylko coco shine malutką, ale to się nie liczy, bo co znaczy jednak mała szminka
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 09:48   #63
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Muszę się zatem przyjrzeć tym Bumblom, tylko w mojej S. nie będzie pewnie małych pojemności, a w ciemno kupować dużą nie bardzo mi się uśmiecha. Szkoda że nie mają tych mniejszych wersji w sklepie on line. Jednak dla efektu "wow" chyba zaryzykuję.



Trzymam zatem kciuki żeby okazało się, że nie została jednak wycofana.
Też ubolewam,że nie mają w internetowym małych pojemności.Nie mam teraz kiedy się wybrać do GB,a i też nie mam pewności czy są w niej te małe pojemności.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurcze, po całym dniu noszenia Bonbona, wiem, ze go ..chcę Ja i bombka ...kto by się tego spodziewał
Wie ktos ile dokładnie kosztuje 30 ml w Sephorze? Na stronie jeszcze jej nie widze.
Ja bardzo lubię bombeczki,będę musiała wziąc próbkę na testy przy okazji
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 09:48   #64
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dziewczyny, a jak dostane ta znizke z newsetlera to ona sie polaczy z tym kodem na dzien matki?
Niby pisza, ze nie- ale wole spytac
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 09:54   #65
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziękuję . Teraz już jestem pewna, że to o piankę B&B chodziło .

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Ja całe szczęście mam tylko kilka siwolców i nie muszę się farbować,szkoda,że teraz gdy zaczynam siwieć dopiero zaczęłam dbać o włosy,a nie wcześniej
To u Ciebie nie ma problemu z objętością,więc raczej powinnaś stawiać na odżywianie,kąpiele.No coś za coś
Ja siwieć zaczełam szybko, ale u mnie to rodzinne . Mam naturalnie prawie czarne włosy, farbuję na czarno, a że muszę to robić co 2-2,5 tygodnia, to włosy cierpią niestety. Obecnie nie szaleję jednak z drogimi szamponami czy odżywkami, kupuję zwykłe, drogeryjne, bo czego bym nie używała, to efekt taki sam - dość mizerny .
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Jezu, tak rzuciło mi się w oko słowo siwieć i przypomniało mi się jak się w nocy obudziłam przerażona... nawet nie wiecie jaki koszmar miałam. Ja, bez siwego włosa na głowie, w moim śnie, obudziłam się z białym, bialutkim odrostem na 2cm. No cały łeb siwy. Byłam przerażona. I myślałam tylko o tym, że teraz to farbowanie łba co 3 dni będzie Szczególnie, że ja jestem naturalna brunetka, co się praktycznie nie farbuje. Dramat. Jeszcze mi serce kołacze jak sobie przypomnę

Zakupowo się ostatnio ograniczam i udawadniam sama sobie, że nie jestem kosmetykoholiczką... Popełniłam tylko coco shine malutką, ale to się nie liczy, bo co znaczy jednak mała szminka
To Ty masz przynajmniej jedynie senne koszmary, a ja ten koszmar przeżywam w realu . No dobra, nie będę przesadzać, aż do 2 cm białego odrostu to dotąd nie dopuściłam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 09:56   #66
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję
Miałam La vie est Belle, ale mimo, ze oba słodziaki, to tamten mnie denerwował, ten nie, może dlatego ze ma moje ulubione 3 składniki - karmel, ambra, vanilla plus fajns kompozycja z paroma innymi. No przemawia do mnie i tyle
Poza tym na co dzien uzywam zupelnie innych zapachów niz taki cukiereczek, wiec u mnie to byłaby odmiana jakas
Jeśli wytrzymasz o poczekaj do końca czerwca,wtedy zazwyczaj są obniżki i przewaznie V&R zapachy są w przecenie w S.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie, przy dużej ilosci perfum najwieksze flaszki staja sie potem problemem
Z drugiej strony stosunek ceny do ilosci w przypadku pojemnosci 30 jest niekorzystny Najlepiej opłaca sie wieksze.
No i ciagle tyle nowosci kosmetycznych w kazdej dziedzinie, ze człowiek nic tylko coś by testował i kupował
Ja też kupuję 30ki i 50ki
Tylko 30ki jakoś szybko się kończą.Mam kilka flaszek i używam co dzień inny zapach,więc tak szybko się nie nudzą
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 09:57   #67
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ejj no :p
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 10:04   #68
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Jezu, tak rzuciło mi się w oko słowo siwieć i przypomniało mi się jak się w nocy obudziłam przerażona... nawet nie wiecie jaki koszmar miałam. Ja, bez siwego włosa na głowie, w moim śnie, obudziłam się z białym, bialutkim odrostem na 2cm. No cały łeb siwy. Byłam przerażona. I myślałam tylko o tym, że teraz to farbowanie łba co 3 dni będzie Szczególnie, że ja jestem naturalna brunetka, co się praktycznie nie farbuje. Dramat. Jeszcze mi serce kołacze jak sobie przypomnę

Zakupowo się ostatnio ograniczam i udawadniam sama sobie, że nie jestem kosmetykoholiczką... Popełniłam tylko coco shine malutką, ale to się nie liczy, bo co znaczy jednak mała szminka
Kochanato pocieszę Cię tylko,że brunetki siwieją szybciej
Oby sen nie okazał się proroczy
Żarcik
Moja siostra(brunetka,śniada cera,jak Ty) od lat jak gołąbek,a ma 43lata(jeszcze nie skończyła)jestem tylko 3 lata młodsza,a u mnie tylko kilka włosów,za to mam włosy koloru nijakiego,myszowate:confu sed:

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję . Teraz już jestem pewna, że to o piankę B&B chodziło .


Ja siwieć zaczełam szybko, ale u mnie to rodzinne . Mam naturalnie prawie czarne włosy, farbuję na czarno, a że muszę to robić co 2-2,5 tygodnia, to włosy cierpią niestety. Obecnie nie szaleję jednak z drogimi szamponami czy odżywkami, kupuję zwykłe, drogeryjne, bo czego bym nie używała, to efekt taki sam - dość mizerny .

To Ty masz przynajmniej jedynie senne koszmary, a ja ten koszmar przeżywam w realu . No dobra, nie będę przesadzać, aż do 2 cm białego odrostu to dotąd nie dopuściłam .


Też jestem tego zdania,że brunetki szybciej siwieją.Może używaj tych szamponów koloryzujących Casting Loreala,wystarcza na 4-6 tygodni,NIBY tak nie niszczy włosów i włosy po nim się pięknie świecą.Miałaś może?Ja kiedyś używałam i byłam zadowolona
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 10:27   #69
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość



Też jestem tego zdania,że brunetki szybciej siwieją.Może używaj tych szamponów koloryzujących Casting Loreala,wystarcza na 4-6 tygodni,NIBY tak nie niszczy włosów i włosy po nim się pięknie świecą.Miałaś może?Ja kiedyś używałam i byłam zadowolona
Casting miałam, używałam przez wiele lat, ale teraz za słaby
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 10:41   #70
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Kochanato pocieszę Cię tylko,że brunetki siwieją szybciej
Oby sen nie okazał się proroczy
Żarcik
Moja siostra(brunetka,śniada cera,jak Ty) od lat jak gołąbek,a ma 43lata(jeszcze nie skończyła)jestem tylko 3 lata młodsza,a u mnie tylko kilka włosów,za to mam włosy koloru nijakiego,myszowate:confu sed:
Nie słucham Cie, nie czytam Cię!

Mam nadzieję, że pójdzie mi jak mojej mamie, że dopiero koło 50 zaczęło być wyraźnie widać siwiznę...
Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Może używaj tych szamponów koloryzujących Casting Loreala,wystarcza na 4-6 tygodni,NIBY tak nie niszczy włosów i włosy po nim się pięknie świecą.Miałaś może?Ja kiedyś używałam i byłam zadowolona
Oj, mnie po castingu straszliwie poleciały włosy, dosłownie sypały się z głowy...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 11:12   #71
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Nie słucham Cie, nie czytam Cię!

Mam nadzieję, że pójdzie mi jak mojej mamie, że dopiero koło 50 zaczęło być wyraźnie widać siwiznę...
Oj, mnie po castingu straszliwie poleciały włosy, dosłownie sypały się z głowy...


To musiało być wieki temu,bo ja widziałam co innego
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 11:18   #72
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość


To musiało być wieki temu,bo ja widziałam co innego
Hahaha, jaka Ty jesteś milutka Ja kiedyś miałam przysłowiową grzywę włosów, teraz to mi takie niedobitki zostały i dość mizernie wyglądam, bo tarczyca też swoje zrobiła i dość długo walczyłam, żeby te kudły przestały wypadać... Teraz wychodzę na prostą, ale nie wiem czy już mogę zapuścić, bo się boję, że długie, to będą słabsze

PS
Wyślę Ci fotki któregoś dnia, bo teraz jestem po pełnym zestawie

Swoją drogą, jak już jesteśmy przy temacie włosów, to może któraś umie mi doradzić jak osiągnąć efekt włosów typu Anja Rubik - taki bałagan i wygniecione kudły Cos jak tutaj na fotce też. Marzy mi się takie coś, ale nie umiem tego osiągnąć. Mimo, że mkam włosy jak pióra, cieniutkie, to cokolwiek z nimi nie zrobię, to mi opadną i wyglądam jak ulizana mona liza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy24.jpg (35,5 KB, 34 załadowań)
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2014-05-20 o 11:24
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 11:26   #73
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Hahaha, jaka Ty jesteś milutka Ja kiedyś miałam przysłowiową grzywę włosów, teraz to mi takie niedobitki zostały i dość mizernie wyglądam, bo tarczyca też swoje zrobiła i dość długo walczyłam, żeby te kudły przestały wypadać... Teraz wychodzę na prostą, ale nie wiem czy już mogę zapuścić, bo się boję, że długie, to będą słabsze

PS
Wyślę Ci fotki któregoś dnia, bo teraz jestem po pełnym zestawie
Ja bym chciała miec takie"niedobitki"
za szybki powrót do zdrowia.

dzięki,ja niedługo też się wybieram ponownie
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 11:27   #74
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Ja bym chciała miec takie"niedobitki"
za szybki powrót do zdrowia.

dzięki,ja niedługo też się wybieram ponownie
Dasz znać, jak będziesz? To na tę kawę/herbatę może pójdziemy
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 11:28   #75
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dziewczyny pisały o tym:
http://www.sephora.pl/Wlosy/Stylizac...x_BestSell%3A3

Nawet linki z opisami i fotkami wklejały w poprzednim wątku

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dasz znać, jak będziesz? To na tę kawę/herbatę może pójdziemy
tylko nie wcześniej jak czerwiec/lipiec
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 11:30   #76
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisały o tym:
http://www.sephora.pl/Wlosy/Stylizac...x_BestSell%3A3

Nawet linki z opisami i fotkami wklejały w poprzednim wątku

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------


tylko nie wcześniej jak czerwiec/lipiec
Idę czytać, choć opis zawartości soli morskich mnie ostudził, bo jakoś wyobraziłam sobie suche, przesolone włosy...

Szkoda, że vipy już były.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 11:33   #77
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Idę czytać, choć opis zawartości soli morskich mnie ostudził, bo jakoś wyobraziłam sobie suche, przesolone włosy...

Szkoda, że vipy już były.
Vipy są do 26maja
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 11:35   #78
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Vipy są do 26maja
O. To ja jakaś nietomna. Idę maile przeszukać

Dzięki

edit:
E, do rzyci są te vipy, 4 stówy wydać, żeby mieć 20% rabatu, to ja już zapłacę cenę regularną
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2014-05-20 o 11:37
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 13:25   #79
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Czy ktoś wie, czy znizka na kody 10, 15, 20 % łączy sie z bonem za punkty na 40zł
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 13:27   #80
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie, czy znizka na kody 10, 15, 20 % łączy sie z bonem za punkty na 40zł
Na 99% bon jest niestety do wykorzystania tylko stacjonarnie
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 13:28   #81
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Jeśli wytrzymasz o poczekaj do końca czerwca,wtedy zazwyczaj są obniżki i przewaznie V&R zapachy są w przecenie w S.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------


Ja też kupuję 30ki i 50ki
Tylko 30ki jakoś szybko się kończą.Mam kilka flaszek i używam co dzień inny zapach,więc tak szybko się nie nudzą
No nie bardzo, bo juz bym chciała go nosić

Mnie to nawet 30-ki ciezko schodzą ale jak sie ma kilka flakonów, to nie dziwota

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Na 99% bon jest niestety do wykorzystania tylko stacjonarnie
bleeeeeh, do d*** taka ich polityka
W sumie nie rozumiem czemu tylko stacjonarnie, skoro wliczaja punkty w zakupach online :/ debilne maja jakies te regulaminy...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-05-20 o 13:29
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 13:35   #82
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
bleeeeeh, do d*** taka ich polityka
W sumie nie rozumiem czemu tylko stacjonarnie, skoro wliczaja punkty w zakupach online :/ debilne maja jakies te regulaminy...
Też nad tym ubolewam - zniżek brak, próbek skąpią
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 13:37   #83
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Też nad tym ubolewam - zniżek brak, próbek skąpią
Nooo, mario to mieli gest - wsio sie łaczyło, a nie jak te skapiradła s i d
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 13:51   #84
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nooo, mario to mieli gest - wsio sie łaczyło, a nie jak te skapiradła s i d
mieli gest i splajtowali

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Hahaha, jaka Ty jesteś milutka Ja kiedyś miałam przysłowiową grzywę włosów, teraz to mi takie niedobitki zostały i dość mizernie wyglądam, bo tarczyca też swoje zrobiła i dość długo walczyłam, żeby te kudły przestały wypadać... Teraz wychodzę na prostą, ale nie wiem czy już mogę zapuścić, bo się boję, że długie, to będą słabsze

PS
Wyślę Ci fotki któregoś dnia, bo teraz jestem po pełnym zestawie

Swoją drogą, jak już jesteśmy przy temacie włosów, to może któraś umie mi doradzić jak osiągnąć efekt włosów typu Anja Rubik - taki bałagan i wygniecione kudły Cos jak tutaj na fotce też. Marzy mi się takie coś, ale nie umiem tego osiągnąć. Mimo, że mkam włosy jak pióra, cieniutkie, to cokolwiek z nimi nie zrobię, to mi opadną i wyglądam jak ulizana mona liza
co do takiej fryzury, to wydaje mi się, że:
po 1. dobre cięcie
po 2. pianka na objętość
po 3. układanie/delikatne zlepianie włosów (końcówek) woskiem
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 13:57   #85
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Mam już 2 kupony na -40 pln do wykorzystania w D. Niestety w moim mieście jest straszna bida, nie ma Bobbi ani Armaniego. Napisałam kilka dni temu do Douglasa, kiedy maja zamiar umożliwić realizację tych kuponów w internetowym sklepie. Odpisali (pewnie z automatu), że obecnie z kuponów można skorzystać tylko w sklepach stacjonarnych
może gdyby więcej osób ich "napadło" w tej sprawie, mogliby coś zmienić
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 14:03   #86
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Jakby u nas mieli Laure Mercier, to coś bym sobie za ten bon wybrała, a tak ...Wiec zostawie go chyba sobie na krem pod oczy, który w sumie mi sie pomału kończy. Chociaż szczerze, to taniej bym go kupiła teraz na tych znozkach ..
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 14:04   #87
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

bleeeeeh, do d*** taka ich polityka
W sumie nie rozumiem czemu tylko stacjonarnie, skoro wliczaja punkty w zakupach online :/ debilne maja jakies te regulaminy...
zgadzam się, tym bardziej, że stacjonarnie nie ma wszystkiego co jest online
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 14:05   #88
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
zgadzam się, tym bardziej, że stacjonarnie nie ma wszystkiego co jest online
Własnie. gdyby było to samo i tu i tu, to zawsze coś by sie capneło, a tak ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 14:06   #89
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam już 2 kupony na -40 pln do wykorzystania w D. Niestety w moim mieście jest straszna bida, nie ma Bobbi ani Armaniego. Napisałam kilka dni temu do Douglasa, kiedy maja zamiar umożliwić realizację tych kuponów w internetowym sklepie. Odpisali (pewnie z automatu), że obecnie z kuponów można skorzystać tylko w sklepach stacjonarnych
może gdyby więcej osób ich "napadło" w tej sprawie, mogliby coś zmienić
też do nich napiszę
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 14:17   #90
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Oby dało im to do myślenia
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.