Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-15, 09:45   #1381
weraph
Rozeznanie
 
Avatar weraph
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 883
GG do weraph
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja znowu -
ekoraliki.pl - co na zdjęciu to w paczce. Nie mam zastrzezeń.
marmon.com.pl - uwielbiam ten sklep za niskie ceny i jakość. No i mają to co misie potrzebują - posrebrzane szpilki z kulkami i pandorki z uszkiem.
swiatkoralikow.pl - nie dość ze słuchają zachcianek klienta to ceny mają bardzo konkurencyjne, zwłaszcza w hurcie. Polecam rękami i nogami! A już pominę, że mają TOHO. Kupiłam też jedno z pudełek-organizerów, jestem przemega zadowolona.
kadoro.pl - wprowadzili nalepki na koraliki! Jest rewelacyjnie! Tego mi brakowało - teraz już nic mi nie trzeba A te nowe kolorki koralików wodzą na pokuszenie!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524265

Moj wąteczek wizazowy

http://koralikowaweraph.blogspot.com/

Moja koralikowa strona


weraph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 20:16   #1382
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Weźcie mnie zabijcie........... nie dość ze 2 tygodnie czekałam na druty.. najpierw beadshop zawalił, to zrobiłam zakup od niby polecanego Zelichmana na Allegro... i przyszły CUDOWNE druty! Tak beznadziejnie zapakowanych jeszcze w życiu nie widziałam... jak tak można?! No chyba, że ze mną jest coś nie tak i za dużo oczekuję.. chociażby może małych napisików, który ma jaką grubość albo.. nie wiem.. chociaż jakieś znaki zaszyfrowane mogły by być cokolwiek! Ludzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 426671_365234670161884_100000260615237_1408060_829648674_n.jpg (117,0 KB, 105 załadowań)
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 21:21   #1383
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez maximaa Pokaż wiadomość
Weźcie mnie zabijcie........... nie dość ze 2 tygodnie czekałam na druty.. najpierw beadshop zawalił, to zrobiłam zakup od niby polecanego Zelichmana na Allegro... i przyszły CUDOWNE druty! Tak beznadziejnie zapakowanych jeszcze w życiu nie widziałam... jak tak można?! No chyba, że ze mną jest coś nie tak i za dużo oczekuję.. chociażby może małych napisików, który ma jaką grubość albo.. nie wiem.. chociaż jakieś znaki zaszyfrowane mogły by być cokolwiek! Ludzie
Oni zawsze tak pakują... jedyne co jest zaznaczone to lut - jeśli kupuję druty i luty to opisany mam tylko lut... cóż... w związku z cenami ja się pakowania nie czepiam - ważne,że nie są pogięte.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 21:33   #1384
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Jubilex też tak pakował swego czasu. (Dawno nic nie kupowałam, więc nie wiem jak jest teraz.) Ale mi to nie przeszkadzało, bo łatwo jest samemu dojść co jest co.
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 07:13   #1385
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez maximaa Pokaż wiadomość
Weźcie mnie zabijcie........... nie dość ze 2 tygodnie czekałam na druty.. najpierw beadshop zawalił, to zrobiłam zakup od niby polecanego Zelichmana na Allegro... i przyszły CUDOWNE druty! Tak beznadziejnie zapakowanych jeszcze w życiu nie widziałam... jak tak można?! No chyba, że ze mną jest coś nie tak i za dużo oczekuję.. chociażby może małych napisików, który ma jaką grubość albo.. nie wiem.. chociaż jakieś znaki zaszyfrowane mogły by być cokolwiek! Ludzie
Nasz błąd, że wcześniej nie zostało wklejone zdjęcie jak to wygląda. Już gdzieś się ktoś skarżył na takie pakowanie i chociaż ja już się do tego przyzwyczaiłam, to przyznaję, że za pierwszym razem też byłam w dzikim szoku w sumie najważniejsze jest to, o czym pisze Monika- najważniejsze, że nie są pogięte (druty nie pakowaczki )
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 07:18   #1386
snice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 243
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez maximaa Pokaż wiadomość
Weźcie mnie zabijcie........... nie dość ze 2 tygodnie czekałam na druty.. najpierw beadshop zawalił, to zrobiłam zakup od niby polecanego Zelichmana na Allegro... i przyszły CUDOWNE druty! Tak beznadziejnie zapakowanych jeszcze w życiu nie widziałam... jak tak można?! No chyba, że ze mną jest coś nie tak i za dużo oczekuję.. chociażby może małych napisików, który ma jaką grubość albo.. nie wiem.. chociaż jakieś znaki zaszyfrowane mogły by być cokolwiek! Ludzie
No to pisałam kiedyś, że ten sprzedawca mi nie pasuje bo jak pierwszy raz zamawiałam druty 999 u niego to nie dość, że przyszły nieopisane, zapakowane jak u Ciebie to w dodatku 0,25 był tak masakrycznie "pognieciony" że moje pierwsze próby zrobienia wrapków to była katorga - przez to "pogniecenie" rwał się drucik jak ta lala - i na dłuższą chwilę mi się odechciało.
Dopiero jak dorwałam się do Hopei i wzięłam troszkę 0,25 na następną próbę zobaczyłam jak powinien drucik 0,25 wyglądać.

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
Jubilex też tak pakował swego czasu. (Dawno nic nie kupowałam, więc nie wiem jak jest teraz.) Ale mi to nie przeszkadzało, bo łatwo jest samemu dojść co jest co.
Nic się nie zmieniło
Ceny też wciąż niskie.
Niedawno zamawiałam miseczki 0,3 mm sztuk chyba ze 150 i 0,4 mm sztuk kilkadziesiąt.
Zapakowali mi w jeden woreczek....:ni e:
Ależ miałam zabawę żeby sobie to posegregować....
snice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 09:37   #1387
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Odnośnie "niepogięcia" ... były niepogięte w momencie kiedy nie zaczęłam ich usiłować od tej tekturki odkleić i jak z grubszymi w miarę dobrze mi poszło.. tak cieniutkie niestety ucierpiały, nie było fizycznej możliwości ich nie pogiąć, a starałam się to robić delikatnie... no ale już.. nie marudzę. Za pakowanie jednak chwalę beadshop, który każdy drut pakuje oddzielnie w woreczki strunowe - każdy z nich jest opisany.
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 09:55   #1388
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja je zawsze odcinam, wtedy nie ma problemów z gięciem podczas odrywania od tekturki
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 10:21   #1389
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez skidblandir Pokaż wiadomość
Ja je zawsze odcinam, wtedy nie ma problemów z gięciem podczas odrywania od tekturki
taaaaaaaaak ja też odcinałam tak czy siak, osoba pakująca to w ten sposób ma chyba dużą wyobraźnię i wyróżnia się wysokim stopniem kreatywności
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:40   #1390
franio
Zadomowienie
 
Avatar franio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 039
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

rozdwojenie jaźni??
__________________
robię biżu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336103
franio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:48   #1391
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez franio Pokaż wiadomość
rozdwojenie jaźni??
hahahaha
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 14:19   #1392
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez franio Pokaż wiadomość
rozdwojenie jaźni??
Myślę,że to coś poważniejszego
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 06:52   #1393
Magnlija
Raczkowanie
 
Avatar Magnlija
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 456
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja pierwszy raz jak kupowałam u zelimchana to poprosiłam aby mi ładnie opisali druciki (które miękkie, które twarde, jaka grubość). Druciki miałam wówczas zapakowane w 1 woreczku ale każdy drucik miał przyklejoną tasiemkę (aby się nie rozwinął), a na niej oznaczenia twardy lub miękki, próba oraz grubość Kupowałam wówczas wszystkie rozmiary. Wszystko da się załatwić ale... trzeba zapytać, poprosić, a nie z góry oczekiwać - każdy sprzedawca jest inny ale z wieloma można się jakoś "dogadać" (poza jubilexem )
Magnlija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 08:08   #1394
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez Magnlija Pokaż wiadomość
Ja pierwszy raz jak kupowałam u zelimchana to poprosiłam aby mi ładnie opisali druciki (które miękkie, które twarde, jaka grubość). Druciki miałam wówczas zapakowane w 1 woreczku ale każdy drucik miał przyklejoną tasiemkę (aby się nie rozwinął), a na niej oznaczenia twardy lub miękki, próba oraz grubość Kupowałam wówczas wszystkie rozmiary. Wszystko da się załatwić ale... trzeba zapytać, poprosić, a nie z góry oczekiwać - każdy sprzedawca jest inny ale z wieloma można się jakoś "dogadać" (poza jubilexem )
następny raz tak zrobię ale i tak mam jedno ale, uważam, że o klienta dbać, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, ot i tyle
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 09:52   #1395
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez Magnlija Pokaż wiadomość
Ja pierwszy raz jak kupowałam u zelimchana to poprosiłam aby mi ładnie opisali druciki (które miękkie, które twarde, jaka grubość). Druciki miałam wówczas zapakowane w 1 woreczku ale każdy drucik miał przyklejoną tasiemkę (aby się nie rozwinął), a na niej oznaczenia twardy lub miękki, próba oraz grubość Kupowałam wówczas wszystkie rozmiary. Wszystko da się załatwić ale... trzeba zapytać, poprosić, a nie z góry oczekiwać - każdy sprzedawca jest inny ale z wieloma można się jakoś "dogadać" (poza jubilexem )
I tu się nie zgodzę- przy drugim zamówieniu poprosiłam o opisanie i prośba została zignorowana
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 06:17   #1396
RudaAB
Zadomowienie
 
Avatar RudaAB
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 1 781
GG do RudaAB
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez aneta045 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o sklepie który znalazłam wczoraj podobają się Wam takie rzeczy ?
Liczę na Waszą pomoc
[/URL]
Reklamą mi pachnie... lub śmierdzi?
__________________


Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2012-02-18 o 18:10 Powód: usunięcie linku
RudaAB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 14:44   #1397
Carpe Noctem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 23
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

to może ja powiem coś na temat sklepów, w których kupuję.
w gal-art.pl zaopatruję się w różnego rodzaju półfabrykaty typu bigle, druty i inne metalowe elementy, wydaje mi się że cenowo jak i odnośnie przesyłki (którą zawsze mam praktycznie po dwóch dniach) nie mam nic do zarzucenia.
w craftstudio.pl są różne drewniane elementy, ja tam kupuję drewniane surówki pod kolczyki, też jest w porządku.
na bizu.pl uwielbiam rzeczy z porcelany i coś co tam zowią drewnem etnicznym.
__________________
www.pucipucidesign.blogspot.com

Edytowane przez Carpe Noctem
Czas edycji: 2012-02-18 o 18:37
Carpe Noctem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 17:53   #1398
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

I sami jej dodatkowo robicie reklamę, za każdym razem cytując jej post z tym linkiem
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 18:56   #1399
snice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 243
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez weraph Pokaż wiadomość
Ja znowu -
kadoro.pl - wprowadzili nalepki na koraliki! Jest rewelacyjnie! Tego mi brakowało - teraz już nic mi nie trzeba A te nowe kolorki koralików wodzą na pokuszenie!
Takiego sklepu jak kadoro.pl to ze świecą szukać.
Po zakupach często pojawia się mail z prośbą o ocene zakupów, są pytania o stopień zadowolenia, ale też o zachciewajki klientów.
Za pierwszym razem wypełniłam ankietę niczego nie oczekując, napisałam że brakowało mi kilku rzeczy. Tego samego dnia dostałam odpowiedź, że to i to jest - z linkami do produktów, a to i to będzie za dwa tygodnie.
I tak sobie z przemiłą Panią pogadałam, zostałam zaproszona do sklepu żeby sobie pogrzebać w kamykach i w czym tylko zechcę, bo choć stacjonarnego sklepu nie mają to się nie ukrywają .
Ale mimo, że we Wrocku mieszkam to dla mnie wyprawa wieloma środkami lokomocji i się jeszcze nie wybrałam. Ale przy następnym zamówieniu z miesiąc czy dwa później dostałam gratis i to związany z naszą dyskusją mailową
Nigdy nie było pomyłki w wysłanych przedmiotach, biorą pod uwagę nawet zmiany po złożeniu zamówienia, co popełniłam ostatnio zamawiając sporo drutu a pomyliłam rozmiar.
Jestem z tego sklepu mega zadowolona

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Magnlija Pokaż wiadomość
każdy sprzedawca jest inny ale z wieloma można się jakoś "dogadać" (poza jubilexem )
Z jubilexem też czasem można, ale niestety tylko telefonicznie.
No i niestety ciężko wpłynąć na szybkość wysyłki, ale znów telefonicznie i smsowo da się zrobić.
Maile są najczęściej olewane
snice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 22:00   #1400
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez snice Pokaż wiadomość
Z jubilexem też czasem można, ale niestety tylko telefonicznie.
No i niestety ciężko wpłynąć na szybkość wysyłki, ale znów telefonicznie i smsowo da się zrobić.
Maile są najczęściej olewane
Mam inne wspomnienia z rozmowy telefonicznej z panem z jubilexa. Dzwoniłam ok. 13, a miałam wrażenie, że właśnie wyrwałam swojego rozmówcę z głębokiego, zimowego snu, potem miałam wrażenie, że owszem- słyszy mnie, ale nie słucha o co mi chodzi.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 18:24   #1401
Mira_Cetus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cześć dziewczyny. Nie wiecie może co się dzieje z artclaysilver.pl ?
Zamówiłam u nich w zeszłym tygodniu towar, status nadal mam "czeka na akceptację", brak odpowiedzi na maila. Pierwszy raz mi się to u nich zdarza. Teraz nie wiem czekać, czy złożyć zamówienie w innym sklepie.
Może któraś z was jest w podobnej sytuacji?
Mira_Cetus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 19:09   #1402
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Wiecie co... właśnie dostałam z qnsztu sms informujący o promocji. Niefajnie, że sklep bez porozumienia ze mną korzysta z podanych danych w innym celu niż wysyłka.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 19:40   #1403
E_W
Wtajemniczenie
 
Avatar E_W
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 2 693
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Wiecie co... właśnie dostałam z qnsztu sms informujący o promocji. Niefajnie, że sklep bez porozumienia ze mną korzysta z podanych danych w innym celu niż wysyłka.
Ne tylko Ty Ja też zostałam zaatakowana przez qunszt, a nie robiłam u nich zakupów od ponad 4 lat
E_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:52   #1404
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Hm... nie wiem,może jestem nadwrażliwa ale jak dla mnie telefon podawany przy zamówieniu powinien służyć tylko i wyłącznie do tego celu [chyba, że wyraźnie zaznaczę iż chcę otrzymywać oferty na tel], inaczej musiałabym co 2 minuty odbierać sms-a z informacją, która mnie nie interesuje. Telefon dla mnie jak domofon...
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 21:35   #1405
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja nie dostałam. A zamawiałam u nich ostatnio niecałe 2 miesiące temu.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 22:11   #1406
HexeH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: miasto100mostów
Wiadomości: 185
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez Mira_Cetus Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Nie wiecie może co się dzieje z artclaysilver.pl ?
Zamówiłam u nich w zeszłym tygodniu towar, status nadal mam "czeka na akceptację", brak odpowiedzi na maila. Pierwszy raz mi się to u nich zdarza. Teraz nie wiem czekać, czy złożyć zamówienie w innym sklepie.
Może któraś z was jest w podobnej sytuacji?
Mam to samo - 8 dni temu złożyłam zamówienie i cisza. Trochę wpadam w panikę, bo przelew zrobiłam w dniu zamówienia, a to nie były małe zakupy. Wysyłam do nich maile, próbuję się dodzwonić, ale nikt nie odbiera ani nie odpisuje. Nie bardzo mam pomysł jak jeszcze można się z nimi skontaktować...
HexeH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 10:04   #1407
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Hm... nie wiem,może jestem nadwrażliwa ale jak dla mnie telefon podawany przy zamówieniu powinien służyć tylko i wyłącznie do tego celu [chyba, że wyraźnie zaznaczę iż chcę otrzymywać oferty na tel], inaczej musiałabym co 2 minuty odbierać sms-a z informacją, która mnie nie interesuje. Telefon dla mnie jak domofon...
ja wścieklizny dostałam.. jak w dzień urlopu... o 7 rano (dla mnie to środek nocy) dostałam smsa z qnsztu i jakiejś promocji.. myślałam, że mnie grom z jasnego nieba strzeli........ po czym wlazłam na konto, zmieniłam numer.. na jakiś byle jaki.. jeśli oni tak, to ja też tak
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:01   #1408
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Hm... nie wiem,może jestem nadwrażliwa ale jak dla mnie telefon podawany przy zamówieniu powinien służyć tylko i wyłącznie do tego celu [chyba, że wyraźnie zaznaczę iż chcę otrzymywać oferty na tel], inaczej musiałabym co 2 minuty odbierać sms-a z informacją, która mnie nie interesuje. Telefon dla mnie jak domofon...
Zgadzam się w 100%. Dlatego też, już sobie nie życzę ani maili, ani smsów z informacjami od nich - trza się tylko zalogować i odklikać. Jeśli mi mimo tego coś przyślą - będę robić awantury przez słowne. Telefon nie spamowa skrzynka!!
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 11:42   #1409
HexeH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: miasto100mostów
Wiadomości: 185
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Sklep ArtClaySilver.pl nadal nie odpowiada. Miałyście może kiedyś taką sytuację - składacie zamówienie, jest wpłata, a sklep milknie?
Napisałam do nich maila, że jak do poniedziałku się nie odezwą to zgłaszam sprawę do Urzędu Ochrony Konsumenta, ale nic nie wskazuje na to, że się tym przejęli.
Nigdy nie miałam takiej sytuacji i do końca nie wiem, jak postępować. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki
HexeH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 12:09   #1410
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Próbowałaś dzwonić? Na stronie w zakładce "kontakt" podali nr tel [pn-pt 10-15].
W sumie ostatni dzwonek, od pn 27 02 mają mieć czasowo nieczynny tel.
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2012-02-24 o 12:11
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-15 13:04:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.