Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-02, 05:46   #511
emiluszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Dziewczyny ja nie polecam tej farby...
Kiedy farbowałam Lorealem Castingiem miałam przesuszone końce, wtedy podcinałam i były piękne lśniące, sprawiające wrażenie zdrowych... lejące się, dobrze układające...
Pofarbowałam ostatnio preffect mousse Praliną, kolor wyszedł ciemniejszy, niż na opakowaniu, troche inny odcień. wświetle dziennym jest taki jak na opakowaniu, generalnie jest to jasny brąz. Kolor ładny, ale te włosy.. Oczywiście ta pianka wysyszyła mi włosy, ścięłam je, ale to nic nie pomogło ( tak jak w przypadku Castinga), dalej są przesuszone jak siano. Dlatego nie polecam, choć wiem że jest dużo zwolenniczek, a jak wiadomo, to zalezy co dla kogo..
__________________
It's the little things that makes you crazy
Like the thought of someone touching your skin
emiluszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 00:24   #512
karolinka_0012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

cześć dziewczyny ogolnie mam wlosy sredni / ciemny blond, ale odkąd pamietam rozjasniam je do bardzo jasnego blondu. Ostatnio robiłam casting creme gloss bardzo jasny lodowy blond, kolor wyszedł jak na pudełku, ALE szybko się wypłukuje i juz mam lekko żółte. Chciałabym powrócić do naturalnego odcienia. Piszecie, że perfect mousse przewaznie zawsze wychodzi ciemniejszy niz na opakowaniu. Zastanawiam się nad średnim blondem. Co sądzicie? Dodam, że mam jasna cere sklonna do wszelkiego rodzaju wypryskow, a slyszalam ze sredni i ciemny blond kamufluja niedoskonalosci.
karolinka_0012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 18:43   #513
Millcentaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Witam!
Chciałabym zafarbować włosy farbą nr 950 i bardzo zależy mi żeby kolor wyszedł taki jak na opakowaniu i tu pytanie do was czy moje nigdy nie farbowane włosy w kolorze ciemnego blondu ze złotym połyskiem złapią ten kolor boję się, że staną się brzydkie i żółte i zacznę żałować koloryzacji
Millcentaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 16:34   #514
Madziusiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: włocławek
Wiadomości: 70
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

włosy rozjaśnią ci się maksymalnie o 2 tony i nię będzie to kolor z pudełka używałam i jedno wielkie rozczarowanie
Madziusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 03:23   #515
aga8603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 290
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

jestem rozczarowana... pokusiłam sie na promocje w rossmanie 16,99 i tak: kolor jasny brąz miał mi nie przyciemnic (tzn. nieco rozjaśnic lub po prostu ożywić) włosów a wyszedł CIEMNY BRĄZ prawie czarny. Wiosna farbowałam Sublimme Mousse z L'OReal i tez jasny brązem, nazwa tego była bardziej adekwatna do efektu niż w przypadku Perfect Mousse... miałam jedynie niefajne wrażenie ciągłego wypłukiwania farby, gdyż woda przez wiele myć była zakolorowana. No i oczywiscie Perfect wysuszył włosy i nie dał naturalnego efektu .

Edytowane przez aga8603
Czas edycji: 2012-01-23 o 03:27 Powód: ..
aga8603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 13:30   #516
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Kupiłam średni brąz i teraz się waham czy go kłaść.... tak jak czytam -wychodzi dość ciemno... mam włosy farbowane na czerwono - tzn. teraz już się sprały do jakiegoś rudawego brązu.... kładłam nawet jasny brąz z Loreala, ale nic nie złapało... korzystając z promocji skusiłam się na tę farbę.... myślę sobie - może złapie?? Ale boję się by nie wyszło za ciemno... może skrócenie czasu "trzymania" farby sprawi,że nie wyjdą takie ciemne?? Choć moje naturalne są w ciemnym brązie, bo odrost już mam spory.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 17:06   #517
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez aga8603 Pokaż wiadomość
jestem rozczarowana... pokusiłam sie na promocje w rossmanie 16,99 i tak: kolor jasny brąz miał mi nie przyciemnic (tzn. nieco rozjaśnic lub po prostu ożywić) włosów a wyszedł CIEMNY BRĄZ prawie czarny. Wiosna farbowałam Sublimme Mousse z L'OReal i tez jasny brązem, nazwa tego była bardziej adekwatna do efektu niż w przypadku Perfect Mousse... miałam jedynie niefajne wrażenie ciągłego wypłukiwania farby, gdyż woda przez wiele myć była zakolorowana. No i oczywiscie Perfect wysuszył włosy i nie dał naturalnego efektu .
a ja z jasnym brązem z perfect mousse jestem zachwycona - faktycznie na początku wyszedł ciemno - ale wypłukał się do naprawdę ładnego i jasnego brązu, bardzo naturalnego i bez rudych refleksów, jeszcze nigdy nie miałam takiego fajnego brąziku
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 19:53   #518
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

I zrobiłam xD ciemne strasznie po tym średnim brązie - dla mnie to czekolada Ale mam nadzieję,że się troszkę wypłuczą do weekendu - przy moim codziennym myciu...
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 20:33   #519
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 88
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Wypłucze się na pewno.
Ogólnie brązy i czernie z tej pianki schwarzkopfa bardzo ładnie wychodzą, świetne kolory
__________________
Chociaż wy nie mylcie mnie z kobietą...



devil inside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 08:54   #520
aga8603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 290
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
I zrobiłam xD ciemne strasznie po tym średnim brązie - dla mnie to czekolada Ale mam nadzieję,że się troszkę wypłuczą do weekendu - przy moim codziennym myciu...
czekolada to bardzo dobre określenie również dla jasnego brązu... jasny... ciemny... bez różnicy.... wychodzi czekolada, ale może faktycznie spierze się i będzie fajniejszy. w każdym razie przyzwyczaiłam się..
__________________
było 58kg --> jest 54,8 ---> 55----> będzie 52kg i mniej
aga8603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 18:49   #521
kasiuniabb86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ostrzeżenie dla blondynek chcących przyciemnić włosy!
Naturalny kolor mam dość jasny blond tylko trochę szary-mysi, robiłam więc u fryzjera pasemka, miałam piękne włosy, takie prawie naturalne, do połowy pleców, początkiem grudnia postanowiłam zmienić kolor i zafarbowałam sama pianką loreal naturalny jasny brąz-wyszło dość ciemno... po 2 tygodniach gdy wypłukał sie na ciemno rudo położyłam więc też sama, farbę bardzo jasny popielaty blond-wyszedł jasno rudy, na kilka dni przed sylwestrem poszłam do fryzjera, który zrobił mi jasne blond pasemka-wyszły jak roztrzepane jajko, więc w dzień sylwestra poszłam do kolejnego fryzjera przedstawiając mu całą historię jajecznicy na moich włosach i zaproponowano mi SZAMPON KOLORYZUJĄCY (ze względu na fatalny stan włosów), kolor miał być bardzo naturalny średni blond-Wyszedł jak po pierwszym farbowaniu-Brązowy i ciemny oczywiście znów się wypłukiwał na ciemno rudy.
Żeby było mało 5 stycznia, kolejny raz poszłam do fryzjerki która zrobiła mi dosłownie kilka jasnych pasemek-pasemka wyszły fajnie i nawet nie wypadły wszystkie, no reszta włosów coraz bardziej sie wypłukiwała i osiągnęła kolor ciemno rudo-pomarańczowy, pełna desperacji 2 dni temu kupiłam Perfect Mouse kolor 1000 perłowy blond, potrzymałam zgodnie z zaleceniami i byłam w TOTALNYM SZOKU! Włosy się rozjaśniły teraz są koloru złoty blond, kupiłam więc szampon srebrny Joanny aby zniwelować złoty odcień.
Finał jest taki że obcięłam włosy chyba z 15-20 cm, są bardzo zniszczone, Długo potrwa aby wrócić do stanu z przed mojej "metamorfozy"
DZIEWCZYNY JEŚLI MACIE JASNE WŁOSY NIE PRZYCIEMNIAJCIE ICH!
kasiuniabb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 18:56   #522
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez aga8603 Pokaż wiadomość
czekolada to bardzo dobre określenie również dla jasnego brązu... jasny... ciemny... bez różnicy.... wychodzi czekolada, ale może faktycznie spierze się i będzie fajniejszy. w każdym razie przyzwyczaiłam się..
Już dzisiaj widać ciut jaśniejsze przebłyski... No tak, powinnam dodać ciemna czekolada Mam nadzieję,że ostatecznie będzie taki jak na opakowaniu... póki co na szczęście niewiele osób mnie musi oglądać, haha
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 10:27   #523
Dalla
Przyczajenie
 
Avatar Dalla
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez kasiuniabb86 Pokaż wiadomość
Ostrzeżenie dla blondynek chcących przyciemnić włosy!
Naturalny kolor mam dość jasny blond tylko trochę szary-mysi, robiłam więc u fryzjera pasemka, miałam piękne włosy, takie prawie naturalne, do połowy pleców, początkiem grudnia postanowiłam zmienić kolor i zafarbowałam sama pianką loreal naturalny jasny brąz-wyszło dość ciemno... po 2 tygodniach gdy wypłukał sie na ciemno rudo położyłam więc też sama, farbę bardzo jasny popielaty blond-wyszedł jasno rudy, na kilka dni przed sylwestrem poszłam do fryzjera, który zrobił mi jasne blond pasemka-wyszły jak roztrzepane jajko, więc w dzień sylwestra poszłam do kolejnego fryzjera przedstawiając mu całą historię jajecznicy na moich włosach i zaproponowano mi SZAMPON KOLORYZUJĄCY (ze względu na fatalny stan włosów), kolor miał być bardzo naturalny średni blond-Wyszedł jak po pierwszym farbowaniu-Brązowy i ciemny oczywiście znów się wypłukiwał na ciemno rudy.
Żeby było mało 5 stycznia, kolejny raz poszłam do fryzjerki która zrobiła mi dosłownie kilka jasnych pasemek-pasemka wyszły fajnie i nawet nie wypadły wszystkie, no reszta włosów coraz bardziej sie wypłukiwała i osiągnęła kolor ciemno rudo-pomarańczowy, pełna desperacji 2 dni temu kupiłam Perfect Mouse kolor 1000 perłowy blond, potrzymałam zgodnie z zaleceniami i byłam w TOTALNYM SZOKU! Włosy się rozjaśniły teraz są koloru złoty blond, kupiłam więc szampon srebrny Joanny aby zniwelować złoty odcień.
Finał jest taki że obcięłam włosy chyba z 15-20 cm, są bardzo zniszczone, Długo potrwa aby wrócić do stanu z przed mojej "metamorfozy"
DZIEWCZYNY JEŚLI MACIE JASNE WŁOSY NIE PRZYCIEMNIAJCIE ICH!
Pianki mają to do siebie, że wychodzą ciemniej - nawet bardziej niż niejedna farba. Średni blond wychodzi już b. ciemno, a co tu mówić o brązach. Nawet ciemny blond jest już jak ciemny brąz, a czasem nawet i podchodzi pod czerń - zależy na jaką bazę kładziemy. Dla tych, które mają jasny blond włosy i nie chcą przeżyć szoku - nie polecam niczego innego oprócz 1000 perłowy blond. Plus jest taki, że te pianki wypłukują się równomiernie i łatwo przyjmują "na siebie" inne farby (w tym jaśniejsze).
Kasiunia znam Twój ból i w pełni zgadzam się z Tobą, aby nie robić tego typu błędu i nie przyciemniać włosów, a jak już, to nie więcej niż o 2 tony.
Kilka lat wstecz zachciało mi się czarnych pasemek na swoich piaskowych blond włosach. Pierwszy raz - ok, ale za drugim razem 2/3 włosów było już czarnych. Wtedy powiedziałam sobie dość... Nieźle się namęczyłam ze swoimi włosami, aby wrócić do jasnego blondu. Jednak dawałam im więcej przerwy pomiędzy farbowaniem - niż Ty. Dobrym sposobem na powrót do jasnych włosów jest - pasemka z rozjaśniacza + pasemka np. miodowy blond - można nawet jeszcze jakiś trzeci odcień blondu dodać. Wtedy włosy - wiadomo - nie niszczą się aż tak jak po całkowitym rozjaśnianiu. 3 razy taki miks i za 4tym razem (po ok.3-4 miesiącach) można już kłaść taki blond jaki chciałoby się w pełni uzyskać ( jest w tym super walor - bo co by się nie położyło, to zostają we włosach piękne refleksy z pasemek czyli taki wielotonowy jasny blond). Włosy na bank ucierpią, ale nigdy w życiu nie można ich co kilka tygodni traktować samym rozjaśniaczem czy ogólnie rozjaśniać je co rusz bo gwarantowane jest to, że utraci się z 1/3 jak nie połowę włosów, więc taki miks jak polecam jest o niebo bezpieczniejszy. Przeżyłam i to - to wiem jak jest i jak trzeba się mordować, aby powrócić do blondu. Najbardziej cierpią oczywiście włosy. Także ścięłam je po tych czarnych pasemkach i po pierwszym tego typu miksie pasemek blond. Chciałam aby odżyły. Miałam włosy do łopatek, a ścięłam tak przed ramiona... Ok. 3 lata minęły zanim urosły za łopatki i zgęstniały (pomogła belissa, tran i szampon "dermena") i wiem, że nie popełnię już tego typu błędu z tym przyciemnianiem. Dobrze, że jest wizaż i są osoby, które bezinteresownie pomagają - dzięki temu czytam opinie z 10 razy i zastanawiam się z 5 - zanim wybiorę jakiś kosmetyk, w tym farbę i cokolwiek użyje.
Perłowy blond polecam z czystym sumieniem. Nie ma po nim żadnych niechcianych niespodzianek. U mnie wychodzi piękny miodowo-słoneczny blond ( z tymi refleksami z dawnych pasemek ), odrosty rozjaśniają się tak jak po zwykłej farbie z amoniakiem - do jasnego piaskowego blondu. Minusy jedyne jakie ta pianka posiada - to cena (gdy włosy potrzebują dla 100% pokrycia aż dwie pianki. Jedna starczała mi do czasu kiedy miałam włosy przed łopatki, a zaczęło jej być mało, gdy włosy zaczęły rosnąć dalej i zgęstniały) oraz to, że po niecałym miesiącu farba z odrostów zmywa się do odcienia typu jasny rudy. Za wysuszenie końcówek nie mogę jej winić aż tak bardzo (porównując ją z farbami jakie używałam), ponieważ dzięki niej moje włosy przestały wychodzić garściami - jak po farbowaniu zwykłymi farbami... Wszystkie inne farby działały tak, że i włosy wypadały po nich i końcówki były przesuszone, rozdwojone i nawet już szkoda gadać było o nich, a po piance to przesuszenie końcówek to dla mnie pryszcz - wystarczy wax do włosów blond raz na tydzień i turkusowa maska z herbal essences po każdym myciu (ciężko ją ostatnio znaleźć, ale odżywka z tej serii też sobie radzi z przesuszonymi końcówkami) i kondycja włosów jest na 5 z plusem.
Wstawiam zdjęcia po perłowym blondzie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1000.jpg (31,6 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1000.2.jpg (42,0 KB, 152 załadowań)

Edytowane przez Dalla
Czas edycji: 2012-01-25 o 11:32
Dalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 10:36   #524
Dalla
Przyczajenie
 
Avatar Dalla
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez aga8603 Pokaż wiadomość
czekolada to bardzo dobre określenie również dla jasnego brązu... jasny... ciemny... bez różnicy.... wychodzi czekolada, ale może faktycznie spierze się i będzie fajniejszy. w każdym razie przyzwyczaiłam się..
W takim razie możemy wywnioskować, że:
Średni i ciemny blond = ciemny brąz, a czasem nawet i jak czerń...
Jasny czy ciemny brąz = czekolada.
Taka mała przestroga dla osób, które wybiorą cokolwiek innego niż perłowy blond ;-)
P.s. Spierze się na bank. Używaj szamponu przeciwłupieżowego i będzie szybciej. Po jakimś czasie powinien wyjść kolor coś w deseń takiego jak na próbniku.
Dalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 12:27   #525
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Od farbowania w poniedziałek szoruję włosy szamponami przeciwłupieżowymi i faktycznie - z każdym myciem kolor się rozjaśnia ale mam strasznie suche włosy... nawet odżywka gliss kur, która stała na półce właściwie nieużywana bo była za mocna dla mnie - obciążała mi włoski i wyglądały jak przetłuszczone -teraz, nałożona nawet w dużej ilości wcale ich nie obciąża. No nic, jeszcze jutro je porządnie poszoruję a potem jakieś odżywki niech odżyją

Cieszę się,że farbę kładłam na spraną czerwień - czyli coś wpadające w rudy kolor Przebija mi się przez co są takie jaśniejsze refleksy

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2012-01-27 o 12:34
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 12:29   #526
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

tak Was podczytuję i chyba zdecyduję się na perłowy blond
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 23:20   #527
Sol Magda
Rozeznanie
 
Avatar Sol Magda
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 654
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Perłowy blond ślicznie wychodzi.
Sol Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 23:18   #528
Ssylwka3
Raczkowanie
 
Avatar Ssylwka3
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 85
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Polecam kolor Bursztynowy Złoty Blond 865 - na moich blond włosach - odrosty ciemny blond, im niżej, tym jaśniejsze (bez podtekstów ) wyszedł ciemny blond/jasny brąz z rudą poświatą. Cudo Włoski pokryte równomierne, farba nie wysusza. Trzymałam 20 minut.
Ssylwka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 14:10   #529
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Dalla Pokaż wiadomość
Pianki mają to do siebie, że wychodzą ciemniej - nawet bardziej niż niejedna farba. Średni blond wychodzi już b. ciemno, a co tu mówić o brązach. Nawet ciemny blond jest już jak ciemny brąz, a czasem nawet i podchodzi pod czerń - zależy na jaką bazę kładziemy. Dla tych, które mają jasny blond włosy i nie chcą przeżyć szoku - nie polecam niczego innego oprócz 1000 perłowy blond. Plus jest taki, że te pianki wypłukują się równomiernie i łatwo przyjmują "na siebie" inne farby (w tym jaśniejsze).
Kasiunia znam Twój ból i w pełni zgadzam się z Tobą, aby nie robić tego typu błędu i nie przyciemniać włosów, a jak już, to nie więcej niż o 2 tony.
Kilka lat wstecz zachciało mi się czarnych pasemek na swoich piaskowych blond włosach. Pierwszy raz - ok, ale za drugim razem 2/3 włosów było już czarnych. Wtedy powiedziałam sobie dość... Nieźle się namęczyłam ze swoimi włosami, aby wrócić do jasnego blondu. Jednak dawałam im więcej przerwy pomiędzy farbowaniem - niż Ty. Dobrym sposobem na powrót do jasnych włosów jest - pasemka z rozjaśniacza + pasemka np. miodowy blond - można nawet jeszcze jakiś trzeci odcień blondu dodać. Wtedy włosy - wiadomo - nie niszczą się aż tak jak po całkowitym rozjaśnianiu. 3 razy taki miks i za 4tym razem (po ok.3-4 miesiącach) można już kłaść taki blond jaki chciałoby się w pełni uzyskać ( jest w tym super walor - bo co by się nie położyło, to zostają we włosach piękne refleksy z pasemek czyli taki wielotonowy jasny blond). Włosy na bank ucierpią, ale nigdy w życiu nie można ich co kilka tygodni traktować samym rozjaśniaczem czy ogólnie rozjaśniać je co rusz bo gwarantowane jest to, że utraci się z 1/3 jak nie połowę włosów, więc taki miks jak polecam jest o niebo bezpieczniejszy. Przeżyłam i to - to wiem jak jest i jak trzeba się mordować, aby powrócić do blondu. Najbardziej cierpią oczywiście włosy. Także ścięłam je po tych czarnych pasemkach i po pierwszym tego typu miksie pasemek blond. Chciałam aby odżyły. Miałam włosy do łopatek, a ścięłam tak przed ramiona... Ok. 3 lata minęły zanim urosły za łopatki i zgęstniały (pomogła belissa, tran i szampon "dermena") i wiem, że nie popełnię już tego typu błędu z tym przyciemnianiem. Dobrze, że jest wizaż i są osoby, które bezinteresownie pomagają - dzięki temu czytam opinie z 10 razy i zastanawiam się z 5 - zanim wybiorę jakiś kosmetyk, w tym farbę i cokolwiek użyje.
Perłowy blond polecam z czystym sumieniem. Nie ma po nim żadnych niechcianych niespodzianek. U mnie wychodzi piękny miodowo-słoneczny blond ( z tymi refleksami z dawnych pasemek ), odrosty rozjaśniają się tak jak po zwykłej farbie z amoniakiem - do jasnego piaskowego blondu. Minusy jedyne jakie ta pianka posiada - to cena (gdy włosy potrzebują dla 100% pokrycia aż dwie pianki. Jedna starczała mi do czasu kiedy miałam włosy przed łopatki, a zaczęło jej być mało, gdy włosy zaczęły rosnąć dalej i zgęstniały) oraz to, że po niecałym miesiącu farba z odrostów zmywa się do odcienia typu jasny rudy. Za wysuszenie końcówek nie mogę jej winić aż tak bardzo (porównując ją z farbami jakie używałam), ponieważ dzięki niej moje włosy przestały wychodzić garściami - jak po farbowaniu zwykłymi farbami... Wszystkie inne farby działały tak, że i włosy wypadały po nich i końcówki były przesuszone, rozdwojone i nawet już szkoda gadać było o nich, a po piance to przesuszenie końcówek to dla mnie pryszcz - wystarczy wax do włosów blond raz na tydzień i turkusowa maska z herbal essences po każdym myciu (ciężko ją ostatnio znaleźć, ale odżywka z tej serii też sobie radzi z przesuszonymi końcówkami) i kondycja włosów jest na 5 z plusem.
Wstawiam zdjęcia po perłowym blondzie.

piękny kolor

__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 22:15   #530
illoonka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

a czy średni brąz wychodzi jako kolor ciepły czy zimny , osobiście szukam zimnego brązu
illoonka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 13:36   #531
paniprezesola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

biorąc pod uwagę wasze opinie, ze kolor wychodzi ciemniejszy, kupiłam średni blond(800). Trzymałam piankę na włosach 20 minut zamiast 30 i wyszedł mi kolor, z którego jestem bardzo zadowolona, Jest to sredni brąz pod światło ze złotymi refleksami. Kolor na opakowaniu był całkiem inny wiec nie polecam go gdy ktoś chce miec włosy blond.
Pianka jest bardzo wydajna, mam włosy do ramion, pokryłam bardzo dokładnie całe i jeszcze dużo zostało w buteleczce. Łatwo też sie zmywa ze skóry, dość dobrze mi pokryła całkiem spore odrosty mam nadzieje, ze sie szybko z nich nie zmyje. Przez jakies trzy dni po myciu wypadało mi trochę włosów ale już wszytsko jest w porządku.
paniprezesola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 23:14   #532
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Farbowałam dziś orzechem laskowym po dekoloryzacji z średniego brązu.
Oto kolorek: http://imageshack.us/photo/my-images...chlaskowy.jpg/
Chyba do końca zostanę przy tej farbie.
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 12:46   #533
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Kobietki powiedzcie mi proszę, ile kosztuje w Rossmanie ta farbka bez promocji?
Chcę ją wybróbować, włosy ostatnio farbowałam prawie 2 miesiące temu, więc mam już spory odrost, jestem naturalną blondynką, a włosy farbuję na brąz, mam do Was pytanie, zastanawiam się czy wybrać kolor 600 jasny brąz, czy może 500 średni brąz? Ważne jest dla mnie, zeby kolor nie wyszedł czarny, więc na początku od razu postanowiła, że kupię jaśniejszy, ale... mam taki problem, że wiele farb jak dotąd źle pokrywało mi jasny odrost i w tym miejscu włosy miałam dużo jaśniejsze niż resztę na długości, dlatego zastanawiam się, czy nr 600 nie będzie znów zbyt jasny i czy równomiernie pokryje włosy, prosze Was bardzo o radę, jeśli macie jakieś doświadczenie z tymi kolorkami
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 14:46   #534
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kobietki powiedzcie mi proszę, ile kosztuje w Rossmanie ta farbka bez promocji?
Chcę ją wybróbować, włosy ostatnio farbowałam prawie 2 miesiące temu, więc mam już spory odrost, jestem naturalną blondynką, a włosy farbuję na brąz, mam do Was pytanie, zastanawiam się czy wybrać kolor 600 jasny brąz, czy może 500 średni brąz? Ważne jest dla mnie, zeby kolor nie wyszedł czarny, więc na początku od razu postanowiła, że kupię jaśniejszy, ale... mam taki problem, że wiele farb jak dotąd źle pokrywało mi jasny odrost i w tym miejscu włosy miałam dużo jaśniejsze niż resztę na długości, dlatego zastanawiam się, czy nr 600 nie będzie znów zbyt jasny i czy równomiernie pokryje włosy, prosze Was bardzo o radę, jeśli macie jakieś doświadczenie z tymi kolorkami
O 500 się nie wypowiem, bo nie próbowałam, ale też mam jasny odrost i 600 mi dobrze pokryła. Kolor na początku wyszedł ciemnobrązowy, ale sprał się do jasnego brązu. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, bo nie ma rudych refleksów

Bez promocji kosztuje chyba 22,99
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 21:36   #535
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
O 500 się nie wypowiem, bo nie próbowałam, ale też mam jasny odrost i 600 mi dobrze pokryła. Kolor na początku wyszedł ciemnobrązowy, ale sprał się do jasnego brązu. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, bo nie ma rudych refleksów

Bez promocji kosztuje chyba 22,99
Dziękuję bardzo za wiadomość A gdy kolorek zaczął się wypłukiwać i jaśnieć, nie odznaczał się w miejscach gdzie farbowałąś jasny odrost, kolor był jednolity na całej długości?
Czy jakaś kobietka może powiedzieć mi coś o kolorze nr 500, najbardziej mi zależy na informacji, czy nie wychodzi on czarny po zafarbowaniu?
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 21:47   #536
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 88
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za wiadomość A gdy kolorek zaczął się wypłukiwać i jaśnieć, nie odznaczał się w miejscach gdzie farbowałąś jasny odrost, kolor był jednolity na całej długości?
Czy jakaś kobietka może powiedzieć mi coś o kolorze nr 500, najbardziej mi zależy na informacji, czy nie wychodzi on czarny po zafarbowaniu?
Farbowałem 400 i 300.
Włosy po farbowaniu 400 wychodzą czarne. Jednak po kilku myciach wypłukują się do takiego koloru jak na opakowaniu.
Więc posądzam, że 500 wyjdzie jak bardzo ciemny brąz, podchodzący pod czerń. Ale po paru myciach spłucze się do takiego jak na opakowaniu czyli średniego brązu.
__________________
Chociaż wy nie mylcie mnie z kobietą...



devil inside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 12:01   #537
dropulka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez karolinka_0012 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny ogolnie mam wlosy sredni / ciemny blond, ale odkąd pamietam rozjasniam je do bardzo jasnego blondu. Ostatnio robiłam casting creme gloss bardzo jasny lodowy blond, kolor wyszedł jak na pudełku, ALE szybko się wypłukuje i juz mam lekko żółte. Chciałabym powrócić do naturalnego odcienia. Piszecie, że perfect mousse przewaznie zawsze wychodzi ciemniejszy niz na opakowaniu. Zastanawiam się nad średnim blondem. Co sądzicie? Dodam, że mam jasna cere sklonna do wszelkiego rodzaju wypryskow, a slyszalam ze sredni i ciemny blond kamufluja niedoskonalosci.
Witam.Byc moze moj post juz Cie nie wspomoze, bo zapewne przez ten czas pofarbowałas juz włoski, ale ja na rudawy blond nałozyłam własnie sredni blond 800 i wyszło cos takiego.Mi sie baaardzo spodobało, wyszło bardzo naturalnie, juz dawno nie miałam takiego naturalnego koloruNapewno za miesiac ponownie pokryje włosy tym odcieniem.
ponizej załaczam zdjęcia.Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja33.jpg (21,9 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja32.jpg (22,8 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja35.jpg (21,3 KB, 225 załadowań)
dropulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 17:22   #538
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za wiadomość A gdy kolorek zaczął się wypłukiwać i jaśnieć, nie odznaczał się w miejscach gdzie farbowałąś jasny odrost, kolor był jednolity na całej długości?
Czy jakaś kobietka może powiedzieć mi coś o kolorze nr 500, najbardziej mi zależy na informacji, czy nie wychodzi on czarny po zafarbowaniu?
Farbowałam 500 - wychodzi baaaardzo ciemno - a kładłam na spraną czerwień... weź lepiej jasny brąz
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 23:18   #539
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Farbowałam 500 - wychodzi baaaardzo ciemno - a kładłam na spraną czerwień... weź lepiej jasny brąz
Ojoj, a już kupiłam kolorek 500 z obawy, że jasny brąz nie za dobrze złapie mi odrost, mam nadzieję, że nie będę miała czarnych włosów
a możesz powiedzieć, czy z czasem się rozjaśnił?
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 14:20   #540
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Ojoj, a już kupiłam kolorek 500 z obawy, że jasny brąz nie za dobrze złapie mi odrost, mam nadzieję, że nie będę miała czarnych włosów
a możesz powiedzieć, czy z czasem się rozjaśnił?
Szybko zjaśniał - po tygodniu intensywnego szorowania szamponami przeciwłupieżowymu H&S i Nizoral zjaśniał..... kładłam też maseczki z miodu ( podobno rozjaśnia tylko blond, no ale nie zaszkodziło spróbować) i teraz, po 3 tygodniach praktycznie śladu nie ma
Także wymywa się - na początku byłam załamana ale jak zobaczyłam jak szybko się wymywa to się uspokoiłam
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.