Mamy majowe 2019 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-24, 16:24   #2521
ladyfun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 37
Dot.: Mamy majowe 2019

Ja robie USG pren i pappe, bo mi finansuje NFZ (mam 36lat). Myślę, że gdyby nie NFZ też bym zrobiła, chociaż po konsultacji z lekarzem... Ufam mu... W poprzedniej ciąży nie robiłam badań prenatalnych. Nikt mi nie mówił, chociaż miałam 1 usg okolo 10 tyg, w którym lekarz robił sporo pomiarów.. To może to było to..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyfun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 16:29   #2522
blekitna laguna
Rozeznanie
 
Avatar blekitna laguna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 570
Dot.: Mamy majowe 2019

Ja jestem taka, ze jak juz cos robie to robie to na 100% . I w pracy i w zyciu prywatnym. Jesli wiem, ze badania prenatalne pomagaja to je robie . Po to robimy morfologie, tsh i inne zeby moc kontrolowac i zapobiegac a nie liczyc, ze bedzie co bedzie Ale to tylko moje zdanie, nie chce nikogo urazic
blekitna laguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 16:58   #2523
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez blekitna laguna Pokaż wiadomość
Ja robie usg i pappe. Niektore schorzenia mozna leczyc przed urodzeniem, wiec dobrze wiedziec. Poza tym boję sie chorob genetycznych
Ja robie aby wiedzieć. Plus kontrola żołądek serduszko zastawka. To, jak piszesz, można leczyć.
Ja nie umiem sobie wyobrazić jak można nie korzystać z takiej szansy skoro się ją ma... Jak ok, genetyczne trudno. Będzie co ma być tak chyba dobrze wiedzieć że dziecko ma wadę serca, nerek i trzeba rodzic w specjalistycznym szpitalu..
Cytat:
Napisane przez blekitna laguna Pokaż wiadomość
Nie mam, ale taki np. zespół downa to przeciez nie jest dziedziczna choroba tylko loteria. Każda z nas moze to neistety dotknac :/
True... True...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 17:19   #2524
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019

Lilly, ale u Ciebie w normie jest ta przezierność, tak? A te usg w końcu miałaś dopochwowo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 17:25   #2525
mari_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 123
Dot.: Mamy majowe 2019

Nie pamiętam, która z Was miała dzisiaj wizytę u diabetologa. Jak po wizycie? Mnie jutro czeka wizyta w poradni, mam zjawić się o 7.30 i siedzieć tam do 14.00. Mam nadzieję, że to jednorazowo i później wystarczą wizyty u diabetologa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mari_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 17:47   #2526
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Lilly, ale u Ciebie w normie jest ta przezierność, tak? A te usg w końcu miałaś dopochwowo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przez brzuch jednak. Przezierność w normie, ale lekarz określił to jako taką górną normę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 18:09   #2527
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Przez brzuch jednak. Przezierność w normie, ale lekarz określił to jako taką górną normę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też bym chciała wiedzieć wcześniej jak to USG będzie u mnie wyglądało, bo nie wiem jak się ubrać Ech, te problemy pierwszego świata...
Lilly, norma to norma, nieważne górna, dolna czy idealnie środek. Nie denerwuj się, na pewno wszystko jest w porządku


Co do kwestii samych badań, to nie wyobrażam sobie nie skorzystać z takiej możliwości. Lubię wiedzieć, mieć plan i być przygotowana, nawet jeśli miałyby być to najgorsze wiadomości.

Edytowane przez Elsabel
Czas edycji: 2018-10-24 o 18:11
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-24, 18:31   #2528
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Też bym chciała wiedzieć wcześniej jak to USG będzie u mnie wyglądało, bo nie wiem jak się ubrać Ech, te problemy pierwszego świata...
Lilly, norma to norma, nieważne górna, dolna czy idealnie środek. Nie denerwuj się, na pewno wszystko jest w porządku


Co do kwestii samych badań, to nie wyobrażam sobie nie skorzystać z takiej możliwości. Lubię wiedzieć, mieć plan i być przygotowana, nawet jeśli miałyby być to najgorsze wiadomości.
Dzięki Nie denerwuję się w sumie, zdaje sobie sprawę z tego, że pewnie wszystko ok. Nie zdołowało mnie to, ale humoru też nie poprawiło. Ogólnie czekam już na "normalne" usg, żeby normalnie zobaczyć dziecko i się tym cieszyć, bo te to była masa stresu. Ale muszę przyznać, że tż bardzo mnie wspiera. Naprawdę się interesuje, chce być na wszystkich badaniach, nawet jak w piątek idę po wyniki z Pappy to koniecznie chce iść chociaż pracuje no i to przeciez tylko kwestia wyników. Nie wiem, jak radzą sobie samotne mamy i podziwiam je naprawdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 18:56   #2529
Beautyfuldreams2
Raczkowanie
 
Avatar Beautyfuldreams2
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Przez brzuch jednak. Przezierność w normie, ale lekarz określił to jako taką górną normę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaka ma dzidziuś przeziernosc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beautyfuldreams2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 19:00   #2530
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Beautyfuldreams2 Pokaż wiadomość
Jaka ma dzidziuś przeziernosc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2,1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 19:10   #2531
Beautyfuldreams2
Raczkowanie
 
Avatar Beautyfuldreams2
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
2,1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój ma 1.9
Nie ma się co martwić bo napewno jest wszystko okjutro mam mieć jeszcze wyniki pappy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beautyfuldreams2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-24, 19:16   #2532
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Dzięki Nie denerwuję się w sumie, zdaje sobie sprawę z tego, że pewnie wszystko ok. Nie zdołowało mnie to, ale humoru też nie poprawiło. Ogólnie czekam już na "normalne" usg, żeby normalnie zobaczyć dziecko i się tym cieszyć, bo te to była masa stresu. Ale muszę przyznać, że tż bardzo mnie wspiera. Naprawdę się interesuje, chce być na wszystkich badaniach, nawet jak w piątek idę po wyniki z Pappy to koniecznie chce iść chociaż pracuje no i to przeciez tylko kwestia wyników. Nie wiem, jak radzą sobie samotne mamy i podziwiam je naprawdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze, to ja nie zabierałam TŻ ani na pierwszą, ani na drugą wizytę. Bałam się, ze coś będzie nie tak z dzieckiem, a on by to bardzo przeżywał. Nie wiem jeszcze czy pójdziemy razem na prenatalne, ale niech mnie chociaż odprowadzi, bo na pewno będę zestresowana...
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 19:18   #2533
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Beautyfuldreams2 Pokaż wiadomość
Mój ma 1.9
Nie ma się co martwić bo napewno jest wszystko okjutro mam mieć jeszcze wyniki pappy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać jak tam wyniki ja w piątek będę mieć.
Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Kurcze, to ja nie zabierałam TŻ ani na pierwszą, ani na drugą wizytę. Bałam się, ze coś będzie nie tak z dzieckiem, a on by to bardzo przeżywał. Nie wiem jeszcze czy pójdziemy razem na prenatalne, ale niech mnie chociaż odprowadzi, bo na pewno będę zestresowana...
No moim zdaniem tż to fajne wsparcie podczas wizyty, zresztą z nas dwojga to ja bardziej przeżywająca on się przydaje, bo bacznie obserwuje, dziś np. ja tylko słuchałam w napięciu lekarza a on dopytywał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 19:26   #2534
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Daj znać jak tam wyniki ja w piątek będę mieć. No moim zdaniem tż to fajne wsparcie podczas wizyty, zresztą z nas dwojga to ja bardziej przeżywająca on się przydaje, bo bacznie obserwuje, dziś np. ja tylko słuchałam w napięciu lekarza a on dopytywał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zazdroszczę, bo ja zawsze sama. Ale wiedziałam na co się piszę, ale jakoś mięknę z wiekiem, a zawsze mi się wydawało, że ja taka silna
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 19:28   #2535
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Daj znać jak tam wyniki ja w piątek będę mieć. No moim zdaniem tż to fajne wsparcie podczas wizyty, zresztą z nas dwojga to ja bardziej przeżywająca on się przydaje, bo bacznie obserwuje, dziś np. ja tylko słuchałam w napięciu lekarza a on dopytywał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to mój też ma zawsze 1000 pytań Moje wizyty i tak są długie, z nim to bym chyba z 1,5 godziny siedziała w gabinecie
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 19:44   #2536
mari_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 123
Dot.: Mamy majowe 2019

Mój tż też chodzi ze mną i zawsze widzę łezkę w oku, on jest bardziej wrażliwy niż ja. Nawet podczas ślubu łezka w oku mu się zakręciła, a ja ani drgnęłam. Mam też wrażenie, że mój gin stara mu się każdy szczegół dokładniej wyjaśnić niż mi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mari_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 19:47   #2537
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019

Ja na wizyty chodzę sama. Teraz na usg pójdzie ze mną, a potem na to połówkowe i na końcu. Przy młodym było tak samo. Na badania itd też wszędzie sama jeżdżę, nie wiem na co mi on chyba żeby wkurzać, bo on nie lubi w kolejce siedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 19:53   #2538
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019

A dla mnie to fajne takie przeżywanie we dwoje wizyt. W końcu to wspólne dziecko. Tż bardzo czeka na każde usg, a ja mam poczucie, że od samego początku go angażuję we wszystko, co związane z dzieckiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 20:01   #2539
Pomaranczowacytryna
Raczkowanie
 
Avatar Pomaranczowacytryna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 259
Dot.: Mamy majowe 2019

Ja niestety teraz na wszystkie wizyty chodzę sama. Bo tż pracuje za granicą. Na prenatalne jedziemy razem ale wejdę do gabinetu sama. Bo nie mamy z kim zostawić młodego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pomaranczowacytryna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-24, 20:06   #2540
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019

Co do wakacji to my w tym roku byliśmy nad morzem, w górach, w Grecji, syn jeszcze pojechał z teściową do Wiednia, zaliczył obóz sportowy, więc nie miał żadnych pretensji do nas, że chcemy jechać zaliczyć jakąś stolicę europejską sami. Szczególnie, że nam zależało na zwiedzaniu, a to go nie jara córka pewnie by bardziej przeżyła rozstanie, ale dziadki ją by rozpieszczali do bólu przez ten czas. Raz dzieci przeciągneliśmy kilka dni po Londynie, to się wszyscy umęczyliśmi, szczególnie mąż który miał ciągle córkę na barana
Mnie osobiście nie kręcą zupełnie wczasy leżąco-odpoczywające ale przez ostatnie 10 lat praktycznie tylko takie u nas ze względu na dzieci. Dlatego nie miałam większych wyrzutów sumienia planując wypad na kilka dni szaleństwa no ale w moim obecnym stanie to bym nie zaszalała raczej, bo ani tu wypić, ani tu pojeść, a o 22.00 to już smacznie chrapię

Ja się ciągle zastanawiam czy zabrać męża na usg. Sama nie wiem... Chyba wolę pójść sama, gdyby były jakieś złe wiadomości. A jakby co to zadzwonię i za 5 min mąż już będzie, bo pracuje obok.

Skusiłam się dziś na kebaba. Jaki to był kiepski pomysł
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 20:17   #2541
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Pomaranczowacytryna Pokaż wiadomość
Ja niestety teraz na wszystkie wizyty chodzę sama. Bo tż pracuje za granicą. Na prenatalne jedziemy razem ale wejdę do gabinetu sama. Bo nie mamy z kim zostawić młodego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja biorę młodego do gabinetu niech zobaczy i się oswaja z dzidziolem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 20:30   #2542
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019

A ja miałam wspaniały plan na przyszłoroczne wczasy! Który nie wypali, gdyż to miała być majówka a zabrać ze sobą mieliśmy po prostu moją mamusię tym samym w dzień byśmy pluskali się z dziećmi, a nocą zaliczali dancingi
W tym roku mama nam się wymiksowała w ostatniej chwili przed wykupieniem fajnego lasta, bo tak jej maliny obrodziły, że prawie jej serce pękło, że ma to wszystko zostawić
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 20:32   #2543
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość


A ja miałam wspaniały plan na przyszłoroczne wczasy! Który nie wypali, gdyż to miała być majówka a zabrać ze sobą mieliśmy po prostu moją mamusię tym samym w dzień byśmy pluskali się z dziećmi, a nocą zaliczali dancingi
W tym roku mama nam się wymiksowała w ostatniej chwili przed wykupieniem fajnego lasta, bo tak jej maliny obrodziły, że prawie jej serce pękło, że ma to wszystko zostawić
Hahahaha, też już miałam plan wyjazdowy na przyszłoroczną majówkę Chcieliśmy spędzić ją na Sardynii. Cóż, może się nie udać
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-24, 20:38   #2544
ladyfun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 37
Dot.: Mamy majowe 2019

Ja byłam dziś u diabetologa. Wyglądało to tak, że było na 08.00 około 12 kobiet w ciąży.. Najpierw po kolei każda wchodziła do lekarza. Tam był wywiad. Z pytań zdziwiło mnie pytanie o datę pierwszej miesiaczki i MOJA masę po urodzeniu... . Reszta pytań to standard. Potem każda szła na pobranie krwi. I jak już tą grupą dziewczynce LA to przeszła to zabrała nas jakas pani pielęgniarka na instruktaż żywieniowy. Mówiła o diecie.. Na koniec dostaliśmy glukometr za free i była instrukcja jego obsługi.. Ostatecznie wyszłam faktycznie po 12.00...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyfun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 05:57   #2545
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86035979]Zazdroszczę, bo ja zawsze sama. Ale wiedziałam na co się piszę, ale jakoś mięknę z wiekiem, a zawsze mi się wydawało, że ja taka silna [/QUOTE]

Ja też zazwyczaj sama, idzie się przyzwyczaić, jedyne co to w pierwszej ciąży trochę kulałam językowo, teraz to już luz.
Eh tak mi się dobrze spało, i coś mnie wybudzilo, teraz już nie zasnę, a miałabym jeszcze godzinkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 06:25   #2546
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja lubię z młodym jeździć na wakacje. Byliśmy w tym roku nad morzem z nim i jedyne co nam przeszkadzało to to, że nie mogliśmy wyjść wieczorem pospacerować np. Ale w sumie, nie zmarnowaliśmy tego czasu skoro z wakacji z dzieckiem przywiezlismy jeszcze jedno w pakiecie
poczekaj jeszcze troche, my tez w tym roku z mloda bylismy nad morzem, przestawila sie na tryb wakacyjny, wstawala o 10 i spokojnie wieczorem dlugo wytrzymywala



ja na wizyty poki co chodze sama, mam nadzieje, ze chociaz na polowkowe maz pojdzie, ale na razie marne szanse, bo w lipcu zmienil prace, wiec ani urlopu ani sie zwolnic, poza tym z jego pracy do mojego gina jest ok 30 km...
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 07:26   #2547
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019

Hej dziewczyny u mnie chyba zapowiada się już drugi dzień bez większych ciążowych dolegliwości, ale zobaczymy. Już raz miałam takie dwa dni a potem wszystko wróciło ze zdwojoną siłą zapomniałam dodać, że wczoraj ginekolog podtrzymał ten sam termin porodu co mój lekarz - 4 maja na moje imieniny. Ale nie przywiązuję się do tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 07:43   #2548
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Pomaranczowacytryna Pokaż wiadomość
Ja niestety teraz na wszystkie wizyty chodzę sama. Bo tż pracuje za granicą. Na prenatalne jedziemy razem ale wejdę do gabinetu sama. Bo nie mamy z kim zostawić młodego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wejdz z dzieckiem ja bylam tak teraz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 07:54   #2549
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u mnie chyba zapowiada się już drugi dzień bez większych ciążowych dolegliwości, ale zobaczymy. Już raz miałam takie dwa dni a potem wszystko wróciło ze zdwojoną siłą zapomniałam dodać, że wczoraj ginekolog podtrzymał ten sam termin porodu co mój lekarz - 4 maja na moje imieniny. Ale nie przywiązuję się do tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziecko i tak samo zdecyduje kiedy wyleźć



nie widac było jeszcze jaka płeć ?
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-25, 08:06   #2550
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
dziecko i tak samo zdecyduje kiedy wyleźć



nie widac było jeszcze jaka płeć ?
Nic lekarz nie mówił o płci za jakieś 3 tygodnie idziemy do naszego lekarza prowadzącego to go zapytamy, może już coś będzie widać fajnie. No wiem, że dziecko zdecyduje ja bym najchętniej się rozpakowała już w kwietniu xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-04 22:10:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.