Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-08, 20:08   #331
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dziewczyny czy robiłyście już krzywą cukrową? Miałam iść jutro (22+1) ale teraz doczytałam że po 24tc dopiero i zgłupiałam
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 20:30   #332
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy robiłyście już krzywą cukrową? Miałam iść jutro (22+1) ale teraz doczytałam że po 24tc dopiero i zgłupiałam
Ja idę w czwartek, to będzie 23+3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 20:36   #333
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy robiłyście już krzywą cukrową? Miałam iść jutro (22+1) ale teraz doczytałam że po 24tc dopiero i zgłupiałam
Nie, jeszcze nie dostałam skierowania, w środę wizyta, to zobaczymy na kiedy zleci
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 20:37   #334
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja wogole nie robie witamy w uk

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 20:43   #335
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy robiłyście już krzywą cukrową? Miałam iść jutro (22+1) ale teraz doczytałam że po 24tc dopiero i zgłupiałam
Pierwsze slysze o tym badaniu.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 20:45   #336
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja skierowanie dopiero 30 kwietnia dostane, to bedzie 22tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 20:59   #337
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dzięki .. pójdę po świętach wielkanocnych w takim razie, za 2 tygodnie. Nie spieszy mi sie
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-08, 21:17   #338
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
kurcze no... dzisiaj moje dziecię się w ogóle nie rusza (a wczoraj dużo mniej niż zawsze). no może rano jakiś kopniak był. poszłam do lekarza i niby na usg wszystko ok, ale i tak skierowanie do szpitala na obserwację dostałam. więc siedzę teraz z żelkami i sokiem pomarańczowym i próbuję ruszyć bobasa. jak do rana się nie ruszy, to jadę. i oczywiście takie numery jak mój mąż wyjechał na 3 dni do Paryża chciałabym nie być taką panikarą...
Ja dostalam od poloznej zalecenie, zeby w przypadku braku ruchow napic sie baaardzo zimnej wody (moze byc z lodem) i polozyc sie na lewym boku. Jesli wszystko jest ok to bobo powinno sie poruszyc po takim zabiegu. W ktorym tygidniu jestes? Bo jesli dobrze pamietam pomiedzy 22 a 24 tygodnoem niektore kobiety przestaja czuc ruchy na jakis czas, bo dziecko zmienia polozenie.
Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Czasami mogą kopać w kręgosłup a tego chyba nie czujemy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czuje jak moj kopie w tyl. Ma nogi na dole wiec czuje kopanie w yyyy odbycie, albo troche wyzej.

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy robiłyście już krzywą cukrową? Miałam iść jutro (22+1) ale teraz doczytałam że po 24tc dopiero i zgłupiałam
Ja ide rowno w 27 tyg bo w moim szpitalu szybciej nie robia.

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ja wogole nie robie witamy w uk

Sent from my E5823 using Tapatalk
Niektore Polki podobno sciemniaja, ze maja w rodzinie cukrzyka i im robia. Ja nie musialam sciemniac. Mam cukrzyka w najblizszej rodzinie, dlatego musze isc na krzywa.


Pojechalam dzis odebrac moje bluzki, po drodze do kasy wpadla mi w oko sukienka Maz srednio zadowolony. Kupilam jeszcze cos dla corki i dla maluszka dwa komplety bluzka na dlugi rekaw + ogrodniczki. Za pol ceny. Ale to juz wieksze. 3-6 i 6-9. Na 0-3 juz nie kupuje bo nie chce przesadzac.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 21:44   #339
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ja dostalam od poloznej zalecenie, zeby w przypadku braku ruchow napic sie baaardzo zimnej wody (moze byc z lodem) i polozyc sie na lewym boku. Jesli wszystko jest ok to bobo powinno sie poruszyc po takim zabiegu. W ktorym tygidniu jestes? Bo jesli dobrze pamietam pomiedzy 22 a 24 tygodnoem niektore kobiety przestaja czuc ruchy na jakis czas, bo dziecko zmienia polozenie.
No właśnie do wieczora na podelca małego nic nie działało. Ani cukier, ani zimna woda, ani tykanie brzucha. U mnie 23+0 wiec by pasowalo z tą "przerwą". Musze wyluzować


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 21:58   #340
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
No właśnie do wieczora na podelca małego nic nie działało. Ani cukier, ani zimna woda, ani tykanie brzucha. U mnie 23+0 wiec by pasowalo z tą "przerwą". Musze wyluzować


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tutaj masz wszystko fajnie opisane
https://â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â...-brzuchu-matki

Ehh link nie dziala...

Edytowane przez martynka89
Czas edycji: 2019-04-08 o 21:59
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 02:34   #341
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Paulina 87 Moja corka w brzuchu byla w miare spokojna, po urodzeniu tez. Wiekszosc czasu spala i malo plakala, pomijajac etap kolek, ktory sie ciagnal jakies 2 tygodnie. Dziecko aniol, do jakiegos 2-3 roku zycia. Od tamtej pory dramat i podejrzenie ADHD. Co mnie to dziecko nerwowo wykonczy, to moje. Dlatego, takie badania, mozna sobie wlozyc miedzy bajki Czlowiek sie na cos nastawi a pozniej wychodzi zupelnie co innego.
U mnie podobnie jeśli chodzi o ruchy w ciazy. Synek w brzuchu spokojny i to bardzo, tak samo do około 1 - 1,5 roku był bardzo spokojny A później do teraz to masakra ma 2,5. często się zastanawiam czy to aby normalne ta jego ruchliwość i nadpobudliwość.

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-09, 06:27   #342
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Hłe hłe... aaa ja spanikowałam w nocy. Zdarzały mi się już stwardnienia brzucha, ale nigdy 6 w 40 minut. Więc się w nocy spakowałam, zamówiłam taksówkę i witam się z wami ze szpitala. Na szczęście z bobasem wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 06:44   #343
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja już robiłam krzywą i dzięki Bogu lekarz powiedział ,ze nie musze powtarzać,teraz tylko co skierowanie na krew i mocz daje mi glukoze do sprawdzenia

Shiz ,ja wczoraj miałam pierwszy raz twardnienie brzucha, zrobił mi się jak kamień i jakby w mgnieniu oka urósł. Ale szybko przeszło . Dziwne to jest bo to ani nie boli ani nic dopiero się później pokapowałam ,że to słynne stawianie sie macicy lepiej poleż w szpitalu nawet dla swojego spokoju psychicznego

Dziewczyny ludzie są bezczelni. Ogólnie my mieszkamy na wsi takiej prawdziwej gdzie tylko my i 2 inne rodziny nie zajmują się rolnictwem. W sąsiedztwie mamy 3 domy i raczej z nikim nie utrzymujemy bliższych kontaktów tylko standardowe "dzień dobry" "ładna pogoda". Więc nikt tutaj w koło nie wie o mojej ciąży. Ale jak to na wsi pewnie już się pokapowali ,ze ja non stop w domu. Węc w niedziele wyjeżdżałam autem z podwórka i zaczepiła mnie sąsiadka bo byla z córka na spacerze ,kobieta taka koło 40tki i do mnie z tekstem "co słychać ". Ja trochę zdębiałam ale jej tam odpowiedziałam ,ze w porządku a ona czy ja chodze do pracy bo ,ze sasiadka X się jej pytała a ja na to ,ze ja dziś wolne a ta wzięła ręke przez odsunietą szybę do auta i zaczela mi odkrywać chustkę ,żeby zobaczyć mój brzuch. Dziewczyna ja siedziałam ZSZOKOWANA. Wydukałam tylko ,ze tak spodziewamy sie dziecka ,ta zaczela serie pytan a na kiedy a macie wózek a łozeczko a blablabla. Poprostu nie moge sobie tego darować ,że jej coś nie odpysknelam. Wiem wiem ,problemy pierwszego świata ale ja w życiu bym się tak nie zachowała i dziwi mnie poprostu taka bezczelność ludzi i interesowanie się czyimś życiem.
Może to głupie co powiem ale widziałam coś ala zazdrość w jej oczach jak powiedziałam ,że termin na sierpień (a ślub braliśmy w tamtym roku w październiku) bo to kobieta która o 2 dzieci starała się latami w tym pare razy poroniła.

Edytowane przez AmnesiaB
Czas edycji: 2019-04-09 o 06:45
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 07:01   #344
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Hłe hłe... aaa ja spanikowałam w nocy. Zdarzały mi się już stwardnienia brzucha, ale nigdy 6 w 40 minut. Więc się w nocy spakowałam, zamówiłam taksówkę i witam się z wami ze szpitala. Na szczęście z bobasem wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że wszystko w porządku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 07:15   #345
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość
Ja już robiłam krzywą i dzięki Bogu lekarz powiedział ,ze nie musze powtarzać,teraz tylko co skierowanie na krew i mocz daje mi glukoze do sprawdzenia

Shiz ,ja wczoraj miałam pierwszy raz twardnienie brzucha, zrobił mi się jak kamień i jakby w mgnieniu oka urósł. Ale szybko przeszło . Dziwne to jest bo to ani nie boli ani nic dopiero się później pokapowałam ,że to słynne stawianie sie macicy lepiej poleż w szpitalu nawet dla swojego spokoju psychicznego

Dziewczyny ludzie są bezczelni. Ogólnie my mieszkamy na wsi takiej prawdziwej gdzie tylko my i 2 inne rodziny nie zajmują się rolnictwem. W sąsiedztwie mamy 3 domy i raczej z nikim nie utrzymujemy bliższych kontaktów tylko standardowe "dzień dobry" "ładna pogoda". Więc nikt tutaj w koło nie wie o mojej ciąży. Ale jak to na wsi pewnie już się pokapowali ,ze ja non stop w domu. Węc w niedziele wyjeżdżałam autem z podwórka i zaczepiła mnie sąsiadka bo byla z córka na spacerze ,kobieta taka koło 40tki i do mnie z tekstem "co słychać ". Ja trochę zdębiałam ale jej tam odpowiedziałam ,ze w porządku a ona czy ja chodze do pracy bo ,ze sasiadka X się jej pytała a ja na to ,ze ja dziś wolne a ta wzięła ręke przez odsunietą szybę do auta i zaczela mi odkrywać chustkę ,żeby zobaczyć mój brzuch. Dziewczyna ja siedziałam ZSZOKOWANA. Wydukałam tylko ,ze tak spodziewamy sie dziecka ,ta zaczela serie pytan a na kiedy a macie wózek a łozeczko a blablabla. Poprostu nie moge sobie tego darować ,że jej coś nie odpysknelam. Wiem wiem ,problemy pierwszego świata ale ja w życiu bym się tak nie zachowała i dziwi mnie poprostu taka bezczelność ludzi i interesowanie się czyimś życiem.
Może to głupie co powiem ale widziałam coś ala zazdrość w jej oczach jak powiedziałam ,że termin na sierpień (a ślub braliśmy w tamtym roku w październiku) bo to kobieta która o 2 dzieci starała się latami w tym pare razy poroniła.
Trzeba było jej tą łape szybą przyciąć masakra

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Hłe hłe... aaa ja spanikowałam w nocy. Zdarzały mi się już stwardnienia brzucha, ale nigdy 6 w 40 minut. Więc się w nocy spakowałam, zamówiłam taksówkę i witam się z wami ze szpitala. Na szczęście z bobasem wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6 to sporo. Ja mam max 6 ale na całą dobę... może łykaj Aspargin (magnez z potasem) ale nie zostajesz na dłużej?

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
No właśnie do wieczora na podelca małego nic nie działało. Ani cukier, ani zimna woda, ani tykanie brzucha. U mnie 23+0 wiec by pasowalo z tą "przerwą". Musze wyluzować


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A łożysko jak masz? Moze z przodu stąd słabo sie czuje ruchy.

W 1 ciąży miałam na tylnej ścianie teraz na przedniej i jest ogromna różnica. Detektor tętna był dobrym pomysłem, bo bym osiwiała chyba z nerwów.

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

U nas słabo😦 Córka z sobotnich urodzin wróciła z gorączką i leży 3 dzień w łóżku z bólem ucha i katarem. Kuruje ją nurofenem i otoalginem -kroplami do uszka przeciwzapalnymi. Jak do jutra nie będzie lepiej to czeka nas lekarz.. 😑
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 07:41   #346
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Trzeba było jej tą łape szybą przyciąć masakra

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

6 to sporo. Ja mam max 6 ale na całą dobę... może łykaj Aspargin (magnez z potasem) ale nie zostajesz na dłużej?

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------


A łożysko jak masz? Moze z przodu stąd słabo sie czuje ruchy.

W 1 ciąży miałam na tylnej ścianie teraz na przedniej i jest ogromna różnica. Detektor tętna był dobrym pomysłem, bo bym osiwiała chyba z nerwów.[COLOR="Silver"]
Powiedzieli, ze jak juz przyszłam, to zostane 2-3 dni na obserwacji. Badania krwi porobili (potas i sód w normie), usg zrobia i mam liczyc ruchy 3x1h w ciagu dnia. I tyle. No i od razu mniej sie tu stresuje, chociaz hotel to nie jest
I dzisiaj sie bobas rusza. Łożysko mam na przedniej ścianie, ale wczoraj wyjątkowo nawet cukier go nie ruszyl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 07:44   #347
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cześć dziewczyny
wczoraj miałam słaby dzień , więc tylko czytałam a dziś się odniosę
dziś już naszczęście dobrze, pierwszy raz od początku ciąży całą noc przespałam, bez wycieczek do córki i toalety i jest mega różnica w samopoczuciu rano do tego takie piękne słońce, chce się żyć

Shiz trzymaj się dobrze że pojechałaś, lepiej sprawdzić niż coś zaniedbać, ja też w zeszłym tygodniu biegłam do lekarza na nieplanowną wizytę bo jakieś miałam wewnętrzne niepokoje i cieszę się że poszłam bo jestem spokojniejsza. Przebadają Cię i na siłę nie będą trzymać

Amnesia, wiesz ludzie muszą czymś żyć, szczególnie w takich małych miejscowościach, najgorsze w tym wszystkim jest to że im jest najlepiej jak drugiemu się dzieje krzywda. Omijaj szerokim łukiem , w razie czego rozmawiaj tylko o pogodzie .

Co do ruchów , ja mam termin na 26.o8 ruchy czuję o 16+0 ale one są bardzo nieregularne, czasem mam wrażenie że cały dzień się rusza a czasem dwa dni cisza. Rozmawiałam o tym z lekarzem tydzień temu i powiedział żeby się nie przejmować , na tym etapie ciąży może tak być.
Ale w niedzielę mnie tak kopnął że brzuchem poruszył

Ubranka mam zamiar prać i prasować na początku lipca . Do lipca planuję skompletować sobie wszystko , zaraz po świętach ruszamy z mikro remontem mieszkania ( tylko malowanie pokoju dla dzieci, przedpokoju i może kuchni) a później zwiozę rzeczy do małego jak już będzie porządek .

Paulina, oj kiepsko że się córka rozchorowała, oby jej szybciutko przeszło, dużo zdrówka .

Miłego dnia
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 08:07   #348
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Amnesia, co za zachowanie tej kobiety... Brak słów i rozumiem Twoje poirytowanie w tej sytuacji. Ja dodatkowo nie lubię, no nie znoszę, jak się ktoś spoza rodziny i najbliższych znajomych wścibsko wypytuje co u mnie i próbuje wyciągnąć jakieś szczegóły. Od razu się wtedy blokuję i próbuję uciąć rozmowę :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 08:11   #349
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Mąż sie nabija, że jak wszystko z wynikami bedzie ok, to mnie na psychiatrię przerzucą...
Ja wczoraj bawilam się aplikacją Dekorala i dobierałam sobie kolor farby w pokoju synka fajna sprawa generalnie. Daje jakiekolwiek pojecie dla kogos bez artystycznej wyobrazni jak ja


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Usg wporzadku. Bobas wazy 660g, a szyjka ma 4cm
Aa i łożysko na tylnej ścianie... to ciekawe dosyć, do tej pory słyszałam że na przedniej...
__________________
Czekamyyyyy!

Edytowane przez Shiz
Czas edycji: 2019-04-09 o 09:31
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-09, 09:36   #350
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Mąż sie nabija, że jak wszystko z wynikami bedzie ok, to mnie na psychiatrię przerzucą...
Ja wczoraj bawilam się aplikacją Dekorala i dobierałam sobie kolor farby w pokoju synka fajna sprawa generalnie. Daje jakiekolwiek pojecie dla kogos bez artystycznej wyobrazni jak ja


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Usg wporzadku. Bobas wazy 660g, a szyjka ma 4cm
Aa i łożysko na tylnej ścianie... to ciekawe dosyć, do tej pory słyszałam że na przedniej...
Ciesze sie, ze wszystko w porzadku. Chyba pora troche wyluzowac bo tak Cie ta ciaza psychicznie wymeczy, ze przy dziecku sil zabraknie, albo panika bedzie jeszcze wieksza.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 10:20   #351
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ciesze sie, ze wszystko w porzadku. Chyba pora troche wyluzowac bo tak Cie ta ciaza psychicznie wymeczy, ze przy dziecku sil zabraknie, albo panika bedzie jeszcze wieksza.
No dobrze by było panikuje, bo poprzednia ciąża obumarła praktycznie bezobjawowo w 7 tyg, a strasznie to przezylismy z mezem. I chociaz teraz od samego poczatku wszystko jest ok i bez problemow, to i tak ciezko sie wyluzowac. Podziwiam kobiety ktore stracily kilka ciazy, a nadal sie nie poddaja. Jezeli cos mialoby mnie powstrzymac przed kolejnym dzieckiem, to wlasnie ten ciagly strach. Aczkolwiek przy kolejnym dziecku juz pewnie nie ma czasu tak kazdego kopniecia analizowac, bo sie pierworodnym trza zajac
Tyle dobrego, ze nie maja co badac u mnie to mi krzywa cukrowa jutro zrobia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 10:31   #352
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
No dobrze by było panikuje, bo poprzednia ciąża obumarła praktycznie bezobjawowo w 7 tyg, a strasznie to przezylismy z mezem. I chociaz teraz od samego poczatku wszystko jest ok i bez problemow, to i tak ciezko sie wyluzowac. Podziwiam kobiety ktore stracily kilka ciazy, a nadal sie nie poddaja. Jezeli cos mialoby mnie powstrzymac przed kolejnym dzieckiem, to wlasnie ten ciagly strach. Aczkolwiek przy kolejnym dziecku juz pewnie nie ma czasu tak kazdego kopniecia analizowac, bo sie pierworodnym trza zajac
Tyle dobrego, ze nie maja co badac u mnie to mi krzywa cukrowa jutro zrobia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja pierworodna jest na tyle duza, ze pol dnia spedza w szkole a pozniej przez wiekszosc czasu sama sie soba zajmuje, bo w tym wieku nie jest zainteresowana zabawa z matka.

W pierwszej ciazy poronienia sa podobno czeste. Sama znam kilka dziewczyn, ktore pierwsza ciaze stracily bez powodu praktycznie a z druga nie mialy zadnych problemow.

Ja mam stres ogromny, ale nie z powodu ewentualnego poronienia, tylko bardziej martwie sie tym, czy moj organizm da rade. Moze to egoistyczne, ale w ciaze wiekszosc kobiet moze zajsc ponownie, zdrowia badz zycia niestety sie nie odzyska.
Mam kilka chorob, obnizona odpornosc i jestem zaledwie dwa lata po sepsie. Stad stres. Ale nie mozna dac sie zwariowac. Gdybym miala z kazdym niepokojacym objawem wszczynac alarm, to maz pewnie juz dawno by sie spakowal. Z reszta chyba sama bym nie wytrzymala ciaglego chodzenia po lekarzach.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 11:58   #353
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dzieki dziewczyny za słowa wsparcia i zrozumienia

Marianna ja też planuję wszystko pozalatwiać do lipca żeby później tylko odpoczywać i czekać na poród. I też mnie czeka urządzanie pokoju ale to akurat chyba będzie przyjemne 😁

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Mąż sie nabija, że jak wszystko z wynikami bedzie ok, to mnie na psychiatrię przerzucą...
Ja wczoraj bawilam się aplikacją Dekorala i dobierałam sobie kolor farby w pokoju synka fajna sprawa generalnie. Daje jakiekolwiek pojecie dla kogos bez artystycznej wyobrazni jak ja


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Usg wporzadku. Bobas wazy 660g, a szyjka ma 4cm
Aa i łożysko na tylnej ścianie... to ciekawe dosyć, do tej pory słyszałam że na przedniej...
Wooow czyli wszystko w porządku kochana

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Moja pierworodna jest na tyle duza, ze pol dnia spedza w szkole a pozniej przez wiekszosc czasu sama sie soba zajmuje, bo w tym wieku nie jest zainteresowana zabawa z matka.

W pierwszej ciazy poronienia sa podobno czeste. Sama znam kilka dziewczyn, ktore pierwsza ciaze stracily bez powodu praktycznie a z druga nie mialy zadnych problemow.

Ja mam stres ogromny, ale nie z powodu ewentualnego poronienia, tylko bardziej martwie sie tym, czy moj organizm da rade. Moze to egoistyczne, ale w ciaze wiekszosc kobiet moze zajsc ponownie, zdrowia badz zycia niestety sie nie odzyska.
Mam kilka chorob, obnizona odpornosc i jestem zaledwie dwa lata po sepsie. Stad stres. Ale nie mozna dac sie zwariowac. Gdybym miala z kazdym niepokojacym objawem wszczynac alarm, to maz pewnie juz dawno by sie spakowal. Z reszta chyba sama bym nie wytrzymala ciaglego chodzenia po lekarzach.
O matko, nie wiedziałam, że jesteś po takich zdrowotnych przejściach. I rozumiem Twój strach nie tylko o dziecko ale i o siebie, zdrowie ma się jedno. Nie martw się napewno wszystko będzie w porzadku niestety ciąża to taki stan ,że nigdy nie wiadomo co jest normalne co nie. Mnie wczoraj strasznie biodro bolało i od razu net i okazuje się ze Młody musi uciskac nerw. Polezalam i przeszło. Ja nie wiem jak wcześniej kobiety radziły sobie bez wujka Google
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 12:34   #354
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cześć dziewczyny
Ja w tej ciazy jestem sporo spokojniejsza. i faktycznie przy 2 latku nie ma za bardzo czasu się wsluchiwac w wszystko.
Dziś mam wizytę. mam nadzieję ze w koncu poznam płeć.

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 12:50   #355
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy robiłyście już krzywą cukrową? Miałam iść jutro (22+1) ale teraz doczytałam że po 24tc dopiero i zgłupiałam


Ja idę w piątek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 13:33   #356
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

elo
a ja sie dziś przełamałam i kupiłam paczkę ciuszków na małego na all. Firmowe, używane w idealnym stanie. r. 50-56. stwierdziłam że zaryzykuje, bo raczej kolosem nie będzie tak jak córka i za tą cenę jest git, 60zł za 23 sztuki, a będą dobre pewnie na pierwsze 2-3 tygodnie..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 50-56.jpg (116,8 KB, 41 załadowań)
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 13:51   #357
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
elo
a ja sie dziś przełamałam i kupiłam paczkę ciuszków na małego na all. Firmowe, używane w idealnym stanie. r. 50-56. stwierdziłam że zaryzykuje, bo raczej kolosem nie będzie tak jak córka i za tą cenę jest git, 60zł za 23 sztuki, a będą dobre pewnie na pierwsze 2-3 tygodnie..
Sliczne

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 14:09   #358
Karoktoto
Przyczajenie
 
Avatar Karoktoto
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 7
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

hej Laseczki. Witajcie w nowym wątku! u mnie po połówkowe były w piątek. Wszystko w porządku z maluszkiem, wazy 420 g i ma długie ręce i nogi po tatusiu ruchy czuję dopiero od początku kwietnia i długo nie mogłam się zorientować czy ''to jest to''. z każdym dniem czuć coś więcej ale bardzo nie regularnie. Z dolegliwości mega mnie boli mnie kość ogonowa jak dłużej siedzę. I masakrycznie bolą mnie piersi (sutki) jak robi mi się zimno. normalnie pieką tak jakby mi je ktoś odcinał. czy któraś z Was tak ma? macie jakieś rady?
Karoktoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 14:22   #359
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Karoktoto Pokaż wiadomość
hej Laseczki. Witajcie w nowym wątku! u mnie po połówkowe były w piątek. Wszystko w porządku z maluszkiem, wazy 420 g i ma długie ręce i nogi po tatusiu ruchy czuję dopiero od początku kwietnia i długo nie mogłam się zorientować czy ''to jest to''. z każdym dniem czuć coś więcej ale bardzo nie regularnie. Z dolegliwości mega mnie boli mnie kość ogonowa jak dłużej siedzę. I masakrycznie bolą mnie piersi (sutki) jak robi mi się zimno. normalnie pieką tak jakby mi je ktoś odcinał. czy któraś z Was tak ma? macie jakieś rady?
Na kosc chyba nie ma rady poza wstawaniem i rozprostowaniem sie
z sutkami nie pomoge
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 14:43   #360
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Karoktoto Pokaż wiadomość
hej Laseczki. Witajcie w nowym wątku! u mnie po połówkowe były w piątek. Wszystko w porządku z maluszkiem, wazy 420 g i ma długie ręce i nogi po tatusiu ruchy czuję dopiero od początku kwietnia i długo nie mogłam się zorientować czy ''to jest to''. z każdym dniem czuć coś więcej ale bardzo nie regularnie. Z dolegliwości mega mnie boli mnie kość ogonowa jak dłużej siedzę. I masakrycznie bolą mnie piersi (sutki) jak robi mi się zimno. normalnie pieką tak jakby mi je ktoś odcinał. czy któraś z Was tak ma? macie jakieś rady?
Ja! Ja mam tak z sutkami. Uciekłam z basenu po 15min bo nie dałam rady dłuzej siedzieć. Wyciągnęłam ze zdobycznych próbek maltan i nim smaruję sutki, w przyszlym tygodniu dopiero pojde na basen, to zobaczymy czy to jakkolwiek pomoze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.