Czy da się uratować to małżeństwo? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-04, 16:16   #61
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Czy da się uratować to małżeństwo?

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88683914]Ja zrozumiałam, że będzie na nią żeby syn po nim nie dziedziczył. Bo jakby koleś wziął i się zawinął z tego świata, a mieliby wspólnotę, to wówczas autorka zyskałaby nowego współwłaściciela w osobie syna. Biorąc pod uwagę fakt, że to jest kupione za jej kasę, jest dla niej bardzo mocno niekorzystne, delikatnie rzecz ujmując. Wyszłoby na to, że musiałaby chłopaka spłacić z nieruchomości, która sfinansowała całkowicie sama.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Ja to rozumiem. Ale przecież mąż chce od niej odkupić pół gospodarstwa no to ja nie rozumiem dlaczego on ma po nim nie dziedziczyć (gdy odkupi pół) ?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 16:51   #62
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Czy da się uratować to małżeństwo?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja to rozumiem. Ale przecież mąż chce od niej odkupić pół gospodarstwa no to ja nie rozumiem dlaczego on ma po nim nie dziedziczyć (gdy odkupi pół) ?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Bo syn zły, była żona zła. Autorka pewnie po rozowdzie też będzie ta zła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 16:56   #63
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Czy da się uratować to małżeństwo?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja to rozumiem. Ale przecież mąż chce od niej odkupić pół gospodarstwa no to ja nie rozumiem dlaczego on ma po nim nie dziedziczyć (gdy odkupi pół) ?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

No ale przecież właśnie jak odkupi pół od autorki to syn odziedziczy. Żeby tak się nie stało, to musiałby zapisać swoją cześć komuś innego, ale i tak pozostaje kwestia zachowku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 17:04   #64
stokrotka00000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 13
Dot.: Czy da się uratować to małżeństwo?

Nie twierdzę, że syn jest zły ale nie widzę powodu, żeby dziedziczył to, co ja wypracowałam. A co do byłej żony tak, to zła osoba, wielu ludzi skrzywdziła, sama jest alkoholiczką i osobą chorą psychicznie i to jej częściowo mąż zawdzięcza zryty beret. Ale nie zamierzam się tu nad tym rozwodzić bo sprawa z nią trafiła do prokuratury. Natomiast od początku ustalaliśmy, że działka będzie na mnie i nie widzę powodu, żeby to zmieniać, zwłaszcza, że tak naprawdę on nie ma grosza, tylko liczy na porozliczanie jakichś starych długów, co moim zdaniem nigdy nie nastąpi.
stokrotka00000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 17:09   #65
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy da się uratować to małżeństwo?

Cytat:
Napisane przez stokrotka00000 Pokaż wiadomość
Nie twierdzę, że syn jest zły ale nie widzę powodu, żeby dziedziczył to, co ja wypracowałam. A co do byłej żony tak, to zła osoba, wielu ludzi skrzywdziła, sama jest alkoholiczką i osobą chorą psychicznie i to jej częściowo mąż zawdzięcza zryty beret. Ale nie zamierzam się tu nad tym rozwodzić bo sprawa z nią trafiła do prokuratury. Natomiast od początku ustalaliśmy, że działka będzie na mnie i nie widzę powodu, żeby to zmieniać, zwłaszcza, że tak naprawdę on nie ma grosza, tylko liczy na porozliczanie jakichś starych długów, co moim zdaniem nigdy nie nastąpi.
no i dobrze ze jest na ciebie na tym sie skup jak to bylo twoje marzenie a nie na tym pijusie ktory prawdopodobnie wpedzil ex zone w alkoholizm i chorobe psychiczna
jestes straszna naiwniara ze lykasz te jego wszystkie smetne opowiesci,taka ofiara ,zona taka zla a teraz ty jestes taka zla tak opowiada do siostry na ciebie jak nadawal na ex zone do ciebie
taki facet to wrzod na dupie powinnas bogu dziekowac ze sie odciebie odczepil a nie probowac cokolwiek ratowac

po co zalozylas ten watek dziewczyno?
nikt tu by go kijem dotknac nie chcial nikt o zdrowych zmyslach nie doradzi ci walke o ten toksyczny uklad

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2021-05-04 o 17:14
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 17:11   #66
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Czy da się uratować to małżeństwo?

Cytat:
Napisane przez stokrotka00000 Pokaż wiadomość
Nie twierdzę, że syn jest zły ale nie widzę powodu, żeby dziedziczył to, co ja wypracowałam. A co do byłej żony tak, to zła osoba, wielu ludzi skrzywdziła, sama jest alkoholiczką i osobą chorą psychicznie i to jej częściowo mąż zawdzięcza zryty beret. Ale nie zamierzam się tu nad tym rozwodzić bo sprawa z nią trafiła do prokuratury. Natomiast od początku ustalaliśmy, że działka będzie na mnie i nie widzę powodu, żeby to zmieniać, zwłaszcza, że tak naprawdę on nie ma grosza, tylko liczy na porozliczanie jakichś starych długów, co moim zdaniem nigdy nie nastąpi.
To co, ona go krzywdziła to on może teraz krzywdzić Ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 17:48   #67
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Czy da się uratować to małżeństwo?

Cytat:
Napisane przez stokrotka00000 Pokaż wiadomość
Nie twierdzę, że syn jest zły ale nie widzę powodu, żeby dziedziczył to, co ja wypracowałam. A co do byłej żony tak, to zła osoba, wielu ludzi skrzywdziła, sama jest alkoholiczką i osobą chorą psychicznie i to jej częściowo mąż zawdzięcza zryty beret. Ale nie zamierzam się tu nad tym rozwodzić bo sprawa z nią trafiła do prokuratury. Natomiast od początku ustalaliśmy, że działka będzie na mnie i nie widzę powodu, żeby to zmieniać, zwłaszcza, że tak naprawdę on nie ma grosza, tylko liczy na porozliczanie jakichś starych długów, co moim zdaniem nigdy nie nastąpi.
Podsumowujac : zona zla alkoholiczka, maz alkoholik ale dobry



---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotka00000 Pokaż wiadomość
Nie twierdzę, że syn jest zły ale nie widzę powodu, żeby dziedziczył to, co ja wypracowałam. A co do byłej żony tak, to zła osoba, wielu ludzi skrzywdziła, sama jest alkoholiczką i osobą chorą psychicznie i to jej częściowo mąż zawdzięcza zryty beret. Ale nie zamierzam się tu nad tym rozwodzić bo sprawa z nią trafiła do prokuratury. Natomiast od początku ustalaliśmy, że działka będzie na mnie i nie widzę powodu, żeby to zmieniać, zwłaszcza, że tak naprawdę on nie ma grosza, tylko liczy na porozliczanie jakichś starych długów, co moim zdaniem nigdy nie nastąpi.
znaczy pobicia? wymuszenia? rozboje? bop inaczejto cywilne a nie pokuratorXD
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-04, 17:54   #68
stokrotka00000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 13
Dot.: Czy da się uratować to małżeństwo?

Dlatego jest prokurator.
stokrotka00000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 18:22   #69
stussy
przyczajony tygrys
 
Avatar stussy
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 216
Dot.: Czy da się uratować to małżeństwo?

Weźcie mnie trzymajcie.. ex żona zła kobieta, zaburzona alkoholiczka a twój kochany misiaczek alkoholik gwalciciel kłamca to dobry człowiek? Błagam cię.

Ale wiesz co, to w sumie fantastyczny pomysł. Dobrze ze jest ten twój misio bo dzięki niemu spełniasz marzenia, własna farma i zwierzątka. Bo właśnie to w tej chwili jest najważniejsze, prawda? Te śmieszne zwierzątka i domek na wsi, a to ze chłop pije, kłamie, oszukuje i gwałci to nie ważne, ważne ze kurki będą biegac po gospodarstwie.

H i t.
__________________
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie.
Cholera jasna
Charles Bukowski

Taedium vitae
stussy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 18:29   #70
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Czy da się uratować to małżeństwo?

Cytat:
Napisane przez stussy Pokaż wiadomość
Weźcie mnie trzymajcie.. ex żona zła kobieta, zaburzona alkoholiczka a twój kochany misiaczek alkoholik gwalciciel kłamca to dobry człowiek? Błagam cię.

Ale wiesz co, to w sumie fantastyczny pomysł. Dobrze ze jest ten twój misio bo dzięki niemu spełniasz marzenia, własna farma i zwierzątka. Bo właśnie to w tej chwili jest najważniejsze, prawda? Te śmieszne zwierzątka i domek na wsi, a to ze chłop pije, kłamie, oszukuje i gwałci to nie ważne, ważne ze kurki będą biegac po gospodarstwie.

H i t.
To nie ten wątek. Ten nie gwałci tylko pijeoraz niby chce rozwodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez madzil
Czas edycji: 2021-05-04 o 18:32
madzil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 18:31   #71
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Czy da się uratować to małżeństwo?

Ale właściwie po co jest ten wątek autorko? Nikt Ci nie doradzi walki o to małżeństwo, nikt o zdrowych zmysłach - to na bank. Jedyną rozsądna opcją jest rozwód i ucięcie tej relacji. To nie jest tylko alkoholizm, tem człowiek ma absolutnie toksyczna osobowość, a od takich ludzi należy się izolować, a nie tańczyć jak oni zagrają.
Jeśli chcesz z nim być to droga do tego jest bardzo prosta - po prostu toleruje jego, jego wyskoki i zaburzenia i tyle. Ale tego raczej nikt Ci nie doradzi. I jeszcze sobie zapamiętaj raz na zawsze - z alkoholikiem nic się nie planuje to raz, a dwa do leczenia nikogo się nie da zmusić - nie da się na drugiego człowieka wpłynąć żeby się zmienił, można wpłynąć tylko na siebie i swoje działania. Zrozum to, a będzie Ci w życiu łatwiej, przestaniesz walczyć z toksynami, tylko będziesz je eliminować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-04, 19:56   #72
Darli
Raczkowanie
 
Avatar Darli
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 168
Dot.: Czy da się uratować to małżeństwo?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88682969]Jezu dziewczyno daj spokoj
To jest alkoholik, dorosly czlowiek nie zmienisz go
Przestań ratowac kogos kto jest zadowolony z tego jak żyje, ratuj siebie[/QUOTE]

Dokładnie to samo pomyślałam, że robi to wszystko - pije/niszczy psychicznie/chce rozwodu /przeprasza i od nowa i jest zadowolony ze swojego życia.

Życzę Ci bardzo, żebyś kiedyś powiedziała że też jesteś ze swojego zadowolona
Darli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-04 19:56:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.