Dieta kopenhaska - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-09, 11:12   #2821
shyla
Rozeznanie
 
Avatar shyla
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 901
Dot.: Dieta kopenhaska

Witam, czy ktoś stosował tę dietę ostatnio i mógłby pochwalić się efektami? A może przyłączyć się do mnie? Ja od dziś zaczynam dietę, chciałabym schudnąć na sylwestra i wskoczyć w super kieckę mam tylko nadzieję, że wytrwam.
__________________
Zakochaj się, a każdy wszędzie, wszystkie rzeczy, wszystkie słowa oznaczać będą „miłość”. To samo dzieje się, kiedy kogoś utracisz.
J Carroll





shyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 18:20   #2822
BlackFeel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta kopenhaska

Już raz (kilka lat temu) stosowałam i byłam zadowolona z efektów Zaczynam od jutra, bo niestety przybyło mi kilka kg. Trzeba zacząć nowy rok bez negatywnych nawyków nabytych w 2013 roku Do Sylwestra skończę! Ktoś się przyłącza?
BlackFeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 10:52   #2823
Mala_Mi_24
Przyczajenie
 
Avatar Mala_Mi_24
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta kopenhaska

Witajcie Ludziska Jest ktoś tu jeszcze? Jestem tu nowiteńka,dziś zaczęłam diete kopenhaską i mam pytanko czy może ktoś chciałby powalczyć przez te 13 dni razem ze mną? Jak wiadomo w grupie raźniej ;-) Kiedyś już próbowałam tej diety ale chyba dotrwałam tylko do 4 dnia - zwyciężyły pokusy ... :/ Teraz już jestem zdeterminowana i zdecydowana na maxa gdyż w przeciągu zaledwie 6 miesięcy "przybyło" mi około 15 kg ... :/ Do lata i do BIKINI już tylk0 niecałe 6 miesięcy więc to najodpowiedniejszy moment na start. Ja mam taki plan żeby przetrwać tą diete,póżniej już tylko jedzenie z głową i ćwieczenia Przybywajcie tu i trwajmy razem !! Za mną już obiad -nie był wcale taki najgorszy ;-)
Mala_Mi_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 16:07   #2824
marlhert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Dieta kopenhaska

więc i ja się dołączam.
Dziś dzień drugi się kończy
Dane przed:
160 cm - 68,7kg
cm nie mierzyłam.

ktoś pisał o zaparciach, nie zgodzę się - u mnie wprost na odwrót!
pewnie ta oliwa z oliwek dodawana do sałaty i befsztyk w marynacie z oliwy swoje robią. Chyba...

jak będzie dalej to się okaże...
marlhert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 07:27   #2825
diamanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Dieta kopenhaska

witam, czy mogę się dołączyć? Dziś mój pierwszy dzień, zobaczymy co będzie, ale jak dziś zobaczyłam wagę to się przeraziłam, 6 kg więcej niż w wakacje, a nie jest to żaden efekt jojo, bo żadnych diet nie stosowałam wcześniej. No to start
diamanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 09:28   #2826
marlhert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez diamanda Pokaż wiadomość
witam, czy mogę się dołączyć? Dziś mój pierwszy dzień, zobaczymy co będzie, ale jak dziś zobaczyłam wagę to się przeraziłam, 6 kg więcej niż w wakacje, a nie jest to żaden efekt jojo, bo żadnych diet nie stosowałam wcześniej. No to start
witaj, chyba jestesmy tu same... :-(
trudno

ja dziś 9 dzień.
Nie potrafię tak rygorystycznie jej stosować, opowiem Ci o swoich błędach:
1. nie piję kawy, wogóle, więc teraz tez nie piję.
2. Co prawda nie słodzę herbaty normalnie, ale pół łyżeczki cukru zawsze dodaję i teraz też z tym, że cukier zamieniłam na miód, słodzę każdą jedną herbatę pół łyzeczki miodu naturalnego ( nie tego ze sklepu ) - wiem nie powinnam ale tak robię
3. Raz zjadłam jedno ciasto ( z paczki takie kakaowe), raz 1 kostka czekolady.

a więc nie potrafię rygorystycznie jej przestrzegać.
dotąd schudłam 2,6 kg.
marlhert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 05:43   #2827
diamanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Dieta kopenhaska

hej

fajnie, że jest ktoś jeszcze bo myślałam, że wątek padł. Dziś trzeci dzień. Wczoraj byłam taka zabiegana, że dzieliłam te posiłki na części. Trudno mi zresztą zjeść np. dwie szklanki jogurtu naturalnego naraz, strasznie mnie mdli po nim. Powiedz lepiej jak się czujesz prawie na finishu? Masz zawroty głowy itp.? Troszkę się obawiam takich efektów, ale póki co idZie gładko
diamanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 16:39   #2828
marlhert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez diamanda Pokaż wiadomość
hej

fajnie, że jest ktoś jeszcze bo myślałam, że wątek padł. Dziś trzeci dzień. Wczoraj byłam taka zabiegana, że dzieliłam te posiłki na części. Trudno mi zresztą zjeść np. dwie szklanki jogurtu naturalnego naraz, strasznie mnie mdli po nim. Powiedz lepiej jak się czujesz prawie na finishu? Masz zawroty głowy itp.? Troszkę się obawiam takich efektów, ale póki co idZie gładko
no to Cię załamie...
ja się złamałam i rzuciłam dietę.
Nie miałam żadnych takich objawów!
ja po prostu nie mam silnej woli, jestem beznadziejna:-(
nie umiem, nie potrafię, nie wiem jak to zrobić by wytrwać.
tak się kończą wszystkie moje diety....
szlag....
mi kiedys tylko meridia pomogla, byl to rok 2008...
moglam jesc normalnie i chudłam...a teraz... szukam podobnego środka i
mam w nosie to, że ktoś mi tu napisze ze to niezdrowe itd,,, każdy ma swoje życie do przeżycia...
znalazłam coś... kupiłam, właśnie czekam na przesyłkę...

Edytowane przez marlhert
Czas edycji: 2014-02-12 o 16:41
marlhert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 21:11   #2829
diamanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Dieta kopenhaska

9 dni...ehhh...szkoda, ale sama nie wiem, czy wytrwam. Dziś czwarty dzień, jest ok, ale wczoraj była masakra. Obawiam się weekendu. W ciągu tygodnia wiadomo, dużo zajęć i brak lodówki pod ręką (choć dziś koleżanka przyniosła tarte cytrynową do pracy i strasznie ciężko było odmówić), ale w weekend to ja nie wiem co będzie Do tego tak zaczęłam się czuć jakbym ciągle była po piwku. Szumi w głowie dziś przygotowałam posiłek na jutro do pracy, bo też jest problem z tym. Wracam późno i zjadam niemal całe menu z danego dnia wieczorem. Ale efekt jest. W cztery dni 2 kg do tyłu. Docelowo jeszcze 3 kg chciałabym zrzucić. Może po dwóch tygodniach właśnie to osiągnę. Dla mnie najlepszym motywatorem jest poranne ważenie i coraz bardziej płaski brzuszek
diamanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 15:37   #2830
marlhert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez diamanda Pokaż wiadomość
9 dni...ehhh...szkoda, ale sama nie wiem, czy wytrwam. Dziś czwarty dzień, jest ok, ale wczoraj była masakra. Obawiam się weekendu. W ciągu tygodnia wiadomo, dużo zajęć i brak lodówki pod ręką (choć dziś koleżanka przyniosła tarte cytrynową do pracy i strasznie ciężko było odmówić), ale w weekend to ja nie wiem co będzie Do tego tak zaczęłam się czuć jakbym ciągle była po piwku. Szumi w głowie dziś przygotowałam posiłek na jutro do pracy, bo też jest problem z tym. Wracam późno i zjadam niemal całe menu z danego dnia wieczorem. Ale efekt jest. W cztery dni 2 kg do tyłu. Docelowo jeszcze 3 kg chciałabym zrzucić. Może po dwóch tygodniach właśnie to osiągnę. Dla mnie najlepszym motywatorem jest poranne ważenie i coraz bardziej płaski brzuszek
trzymaj się i dzielna bądż!
ja dziś dostałam tabsy i znów probuję od nowa
aha - waga po rzuceniu kopenhadzkiej poszła do góry o 0,5 kg.
marlhert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 22:58   #2831
Patrish28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez diamanda Pokaż wiadomość
hej

fajnie, że jest ktoś jeszcze bo myślałam, że wątek padł. Dziś trzeci dzień. Wczoraj byłam taka zabiegana, że dzieliłam te posiłki na części. Trudno mi zresztą zjeść np. dwie szklanki jogurtu naturalnego naraz, strasznie mnie mdli po nim. Powiedz lepiej jak się czujesz prawie na finishu? Masz zawroty głowy itp.? Troszkę się obawiam takich efektów, ale póki co idZie gładko
Hej dziewczyny Łączę się z Wami w tym ''cierpieniu'' ja ma za sobą drugi dzień i powiem że nie ma lekko,ze względu na moją słabą silną wole ale jakoś daję radę,biorąc pod uwage że prowadzę z mężem restauracje ''na wynos'' i cały dzień jestem otoczona pysznym jedzeniem to na domiar złego kolega w pracy upiekł pyszne babeczki,ale dałam rade,sama nie wiem jak
diamanda muszę Cię zasmucić bo piszesz że mdli Cię juz po dwóch szklankach jogurtu,w rozpisku diety piszą 2/3 szklanki - niestety to oznacza dwie trzecie czyli niecałą szklanke a nie dwie lub trzy szklanki....
Ale w jedności siła,więc musimy się wspierać i damy radę!!!! Pozdrawiam Was wszystkie
Patrish28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 08:18   #2832
KasDi
Rozeznanie
 
Avatar KasDi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam:)
Wiadomości: 652
Dot.: Dieta kopenhaska

Zaczynam tą dietę od dzisiaj. Od wakacji (m.in.ze wzlględu na przyjmowane leki i moje obżarstwo słodyczowe) przytyłam 15 kg.

Ogólnie zaczynam tą dietę, bo dwa lata temu jak ją stosowałam to w 12 dni schudłam 8 kg. (praktycznie bez dodatkowych ćwiczeń), ale to co mi się w niej najbardziej podobało- to gdy skończyłam dietę i powoli wracałam do "normalnych" porcji jedzenia - nie byłam w stanie zjeść jednego całego wafelka princessa. Był dla mnie za słodki i robiło mi się od niego niedobrze.

Walkę z moją otyłością zaczęłam już dwa tygodnie temu, ograniczyłam słodycze, zmniejszałam stopniowo dawki jedzenia. Biegałam minimum 20 min wieczorem. I przez te 2 tygodnie schudłam 4 kg.

Ta dieta ma mi pomóc iść dalej w tę drogę. Mam zamiar zwiększyć wysiłek fizyczny: bieganie wieczorem + seria ćwiczeń, rano rozciąganie. Wiem, że będzię ciężko, ale dam radę!!!

Dobra rada: jak nie macie rano czasu na ćwiczenia (nie macie siły, ochoty), wstańcie z łóżka i porozciągajcie się 5-10 min. Wspaniale to działa na metabolizm i dobre samopoczucie!
KasDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 22:22   #2833
valetka
Przyczajenie
 
Avatar valetka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 26
Dot.: Dieta kopenhaska

Witajcie
3 maja zaczynam Kopenhaską, w pełni świadoma wad i zalet.

Przede wszystkim mam postanowienie - jeśli poczuję, że cokolwiek źle się dzieje przerywam dietę i żrę
A tak na poważnie - Kopenhaska ma mi dać "kopa" do zajęcia się w końcu moją rosnącą tuszą. Przy 170cm ważę 75kg i czuję się jak ostatni spaślak.
Jeśli wytrzymam te 13 dni, przechodzę na zbilansowaną, zdrową dietę i biorę się za ćwiczenia.

Zobaczymy co to będzie
valetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 19:13   #2834
Alillah
Raczkowanie
 
Avatar Alillah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 229
Dot.: Dieta kopenhaska

Ja zaczynam 5 maja, od poniedziałku wcześniej muszę zjeść to co mi zostało jeszcze w lodówce, jakieś serki, jogurty itp żeby mnie nie kusiło.
Alillah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 16:05   #2835
olgera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: Dieta kopenhaska

zaczełam dzisiaj, tylko zamiast polędwicy wołowej zjem indyka bo akurat nie mam. Jutro się zważę. Mam nadzieję, że wytrzymam
olgera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 09:37   #2836
Alillah
Raczkowanie
 
Avatar Alillah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 229
Dot.: Dieta kopenhaska

Ja juz po kawie. Musze jeszcze się wybrać na zakupy bo wołowiny nie mam ;-)
Alillah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 17:53   #2837
olgera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: Dieta kopenhaska

już po kolacji, w ciągu dnia troche bolała mnie głowa ale teraz już nie. Mam nadzieję że mimo głodu szybko zasnę. Ahhh i wypiłam dziś ponad 3 litry wody!!!
olgera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 19:01   #2838
Alillah
Raczkowanie
 
Avatar Alillah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 229
Dot.: Dieta kopenhaska

Cytat:
Napisane przez olgera Pokaż wiadomość
już po kolacji, w ciągu dnia troche bolała mnie głowa ale teraz już nie. Mam nadzieję że mimo głodu szybko zasnę. Ahhh i wypiłam dziś ponad 3 litry wody!!!
Za mną dopiero pierwszy dzień i tez juz po kolacji, męczy mnie okropny smak w ustach - pewnie organizm jest w szoku i się zaczął oczyszczać. Jak zabić ten smak? Nie da się wszędzie z pasta do zębów chodzić. Gumy do żucia podobno nie wolno :-(
Alillah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 19:16   #2839
olgera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: Dieta kopenhaska

Szczerze to nie wiem, co to za smak cię męczy, może musisz pić więcej wody ?? Alillah, z jaką wagą startujesz? Ja się miałam zważyć, ale znowu nie miałam dostępu do wagi. Mam nadzieję że jutro się uda...
olgera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 19:21   #2840
Alillah
Raczkowanie
 
Avatar Alillah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 229
Dot.: Dieta kopenhaska

Taki fuj smak w ustach. Ble ;-) ja ważę 75 kg przy 165 cm wzrostu. Masakra :-( docelowo chciałabym ważyć 58 kg. Dlatego dla mnie ta dieta to tylko wstęp do dalszego odchudzania
Alillah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 08:13   #2841
olgera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: Dieta kopenhaska

zaczynam 3 dzień, udało mi się dziś zważyć : 67 przy 169cm. Po tej diecie chciałabym zejść poniżej 60kg.. może sie uda mhh
olgera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 06:44   #2842
Alillah
Raczkowanie
 
Avatar Alillah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 229
Dot.: Dieta kopenhaska

Ja z tą dieta może dobije do 68 kg - bardzo bym chciała przynajmniej. ;-)
Alillah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 15:00   #2843
Alillah
Raczkowanie
 
Avatar Alillah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 229
Dot.: Dieta kopenhaska

Dziś 4 dzień. Rano tak mnie łeb napierdzielał, że myślałam, że do pracy nie pójdę. Na szczęście przeszło po kawie. W sumie nie ma się czemu dziwić :/ taki szok dla organizmy. A dawniej 3 butelki wina na tydzień, tony ciastek, croissantów, mcdonald, kfc, pizze i chińszczyzna na wynos to była codzienność
Alillah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 15:16   #2844
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: tzw. dieta kopenhaska

Ja stosowałam, w ciągu 13 dni zrzuciłam 9kg, ale efekt jojo wrócił. Wtedy ważyłam 75 (po diecie 66-65) a teraz ważę 82...głodówka, głodówka i jeszcze raz głodówka. Od dziś zaczęłam Dukana, chcę wrócić do 65
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 15:00   #2845
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: tzw. dieta kopenhaska

podziwiam ludzi, którzy ćwiczą na kopenhaskiej. ja momentami nie kontaktowałam i wyjście do miasta graniczyło z cudem. szacun.
Cytat:
Napisane przez introgliceryna Pokaż wiadomość
Ja stosowałam, w ciągu 13 dni zrzuciłam 9kg, ale efekt jojo wrócił. Wtedy ważyłam 75 (po diecie 66-65) a teraz ważę 82...głodówka, głodówka i jeszcze raz głodówka. Od dziś zaczęłam Dukana, chcę wrócić do 65
u mnie trochę wróciło, bo pojawiły się problemy hormonalne - musiałam łykać jakieś tabletki, które zwiększyły apetyt i zatrzymały dodatkowo wodę. ogólnie wierzę, że jeśli przeprowadzisz spoko stabilizację po kopenhaskiej, to nie przytyjesz. o efekt jojo łatwo i trzeba o tym wiedzieć już w momencie decydowania się na tę dietę, bo później 13 dni wyrzeczeń szlag trafi. wbrew pozorom to nie dwa tygodnie - to dwa tygodnie i obowiązkowo min. 1,5 miesiąca wychodzenia z diety.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 17:36   #2846
Niuniaa_90
Raczkowanie
 
Avatar Niuniaa_90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 59
GG do Niuniaa_90
Dot.: Dieta kopenhaska

Cześć dziewczyny/chłopaki )
czy ktoś teraz jest na tej diecie?
Ja zaczynam od jutra, bo miałam od dziś, ale .... wygrała pokusa i muszę zacząć od nowa :/

16.06.2015 - zaczynam!
__________________
<3
Niuniaa_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 08:28   #2847
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Dieta kopenhaska

ja nie polecam
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 08:24   #2848
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Smile Kopenhaska

Ktoś jeszcze stosuje tą "dietę" ?

zaczynam dzisiaj...celem jest raczej detoks i zmniejszenie żołądka schudnięcie będzie miłym dodatkiem

p.s. bez hejtów poproszę typu:głupota, głodówka,jojo. Przeszłam raz i wiem, że takie oczyszczenie działa na mnie rewelacyjnie!

Zapraszam chętne na 13-dniowy wspólny spacer
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 12:34   #2849
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Dieta kopenhaska

Chciałabym rozpocząć tą diętę po świętach. Obecnie jestem bardzo mało aktywna fizycznie, cały czas siedze w domu i nigdzie nie wychodzę, dlatego myślę, że dieta niskokaloryczna będzie obecnie dla mnie najlepsza.
Mam jednak pytanie. Dlaczego nie można stosować przypraw w tej diecie? Rozumiem, że soli nie można, bo zatrzymuje wodę i spowalnia proces odchudzania. Ale przyprawy
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2021-03-25 o 12:36
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-25 13:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.