Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 00:40   #1
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Arrow

Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników


Istnieją takie? Bo gdzie nie spojrzę tam każdy szampon ma w składzie SLS, parabeny itd.
Proszę o pomoc - które szampony nie zawierają tych składników?

Proponuję robić listę "najzdrowszych" kosmetyków do włosów.

(Jeśli taka już jest to bardzo proszę o linka, w wyszukiwarce wpisywałam szampon i nic takiego nie znalazłam)
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 16:31   #2
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

raczej przejrzyj wizaż pod hasłem "kosmetyki naturalne" "ekokosmetyki" itp
Ja szczególnie żadnego szamponu polecić nie mogę - myje mydłem lub inszymi wynalazkami
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 16:45   #3
Marika27
Raczkowanie
 
Avatar Marika27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 299
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

Tutaj można coś znaleźć http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140497
__________________
"Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los." (Paulo Coelho)
Marika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 18:05   #4
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

ja ostatnio myje babydreamem albo hippem na to niestety odzywka latte bo inaczej bym sie nie rozczesała ale mam włosy popalone blondem
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 21:45   #5
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

Cytat:
Napisane przez Lenka1000 Pokaż wiadomość
ja ostatnio myje babydreamem albo hippem
Tez mi te dwa przychodzą do głowy. Może jeszcze ten szampon dla dzieci BAMBI? Ręki uciąć nie dam.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 21:54   #6
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

ale bambi ma sls...
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 22:34   #7
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

Znalazłam jeden:
Logona, Pflege Shampoo Brennessel (Szampon pokrzywowy)

Nie zawiera SLS! niestety nie wiem, gdzie go kupić.

__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 07:48   #8
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
ale bambi ma sls...
Dlatego napisałam, że za BAMBI nie daje uciąć ręki.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 11:50   #9
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Znalazłam jeden:
Logona, Pflege Shampoo Brennessel (Szampon pokrzywowy)

Nie zawiera SLS! niestety nie wiem, gdzie go kupić.

Wiesz, chyba żartujesz. Tylko to wypluła wyszukiwarka?
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 20:12   #10
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

Z polskich szamponow to nie wiem, ale jeśli masz dostęp do niemieckich drogerii DM ew. allegro to są tam szampony i inne "włosowe" kosmetyki marki Alverde, naturalne, bez parabenów, sls itd. http://www.dm-drogeriemarkt.de/dmDHo...aarpflege.html tu masz link do tych kosmetyków na niemieckiej stronie drogerii dm (alerde jest marką własną tego sklepu). Są na niej linki do spisu produktów wraz ze składami w PDF, możesz poczytać Ja mam odżywkę z hibiskusem i bardzo ją lubię

Edytowane przez pannaporanna
Czas edycji: 2011-01-22 o 20:14
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 18:08   #11
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

Różowy Hipp dla dzieci polecam;bardzo fajny,tani,dostępny (Superpharm, Rossman, część średnich i większych marketów)- u mnie cała rodzina używa,nawet jej atopowa część (w sensie,że atopowa część mojej rodziny
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 15:17   #12
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Różowy Hipp dla dzieci polecam;bardzo fajny,tani,dostępny (Superpharm, Rossman, część średnich i większych marketów)- u mnie cała rodzina używa,nawet jej atopowa część (w sensie,że atopowa część mojej rodziny
Mi Hipp nie posluzyl za bardzo. Strasznie swedziala mnie glowa po nim. Az zdziwilam sie,ze niby taki szampon BIO, a tak dziala na skore. Ogolnie wysuszal wlosy i nie byl zbyt dobry.

Jak chcesz miec ladne wlosy to polecam mycie wlosow odzywka. Na forum dla zakreconych jest duzo przydatnych informacji w tej materii.
Dla mnie najlepsza i niedroga jest z ISANA wygladzajaca i ISANA intensywnie pielegnujaca, z tego co wiem nie maja zadnych szkodliwych skladnikow. Zreszta widac to po kondycji wlosow, tak wiec moge je polecic.
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 15:24   #13
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

myje włosy szamponem bez silikonów i zero efektów, wyglądam jakbym nie myła przez tydzień wlosów, są obciążone, tluste i oklapnięte.juz nie wiem co robic
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 18:02   #14
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

Na forum włosowym jest lista kosmetyków przeanalizowanych, na forum dla posiadaczek włosów kręconych również.
Zobacz tutaj:
analiza kosmetyków dla kręconowłosych i nie tylko
Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Produkty do włosów bez silikonów

Lista zanalizowanych kosmetyków do włosów
blog Małgosi (tutaj masz listę szamponów i nie tylko)
Pewnie coś jeszcze by się znalazło, ale te wątki przyszły mi do głowy.
Mam nadzieję, że znajdziesz w nich coś, co Cię interesuje
__________________


Edytowane przez *Basia*
Czas edycji: 2011-01-25 o 18:08
*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:48   #15
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

Szampony, maski, odżywki firmy l'biotica biowax ponoć nie posiadają parabenów i sls'ów
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 21:10   #16
marylisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

Ja nabyłam ostatnio szampon Alepia, i muszę powiedzieć że jest całkiem całkiem.
marylisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 15:25   #17
tenTyp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Question Naturalny szampon dla mężczyzn

Witam serdecznie,

Wiem, że to forum dla kobiet, lecz być może będziecie też miały wiedzę na temat męskich kosmetyków.

Jakiś czas temu zauważyłem, że dostałem łupież i zaczynają mi się przerzedzać włosy (co jest prawdopodobnym skutkiem łupieżu).
Kupiłem Nizoral, lecz nim mogę myć włosy tylko dwa razy w tygodniu.
Wcześniej, od kiedy pamiętam, używałem różnych Head&Shoulders - właściwie codziennie.

Zacząłem troszkę czytać o pielęgnacji włosów i dowiedziałem się, że takie szampony jak H&S są za mocne do codziennego mycia włosów.

Chciałbym się Was poradzić, drogie dziewczyny, jakie są dobre naturalne i delikatne szampony, bez zbędnej chemii.
Liczy się też stosunkowo niska cena, gdyż przy codziennym myciu trochę tego schodzi.

Jeśli mogę jeszcze pomarudzić, wolałbym jakiś taki szampon, który nie sprawia, że włosy są "puszyste".

Dzięki i pozdrawiam
tenTyp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 22:50   #18
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Naturalny szampon dla mężczyzn

Ja polecam Tobie zwykły szampon dla dzieci. Choćby Bambino. To na co dzień, a na łupież nie żaden Head&Shoulders a apteczny Selsun Blue. Sprawdzony że tak powiem na własnej skórze Bardzo szynko poradzi sobie z łupieżem.
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 14:24   #19
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Naturalny szampon dla mężczyzn

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 14:31   #20
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Naturalny szampon dla mężczyzn

Cytat:
Napisane przez tenTyp Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,

Wiem, że to forum dla kobiet, lecz być może będziecie też miały wiedzę na temat męskich kosmetyków.

Jakiś czas temu zauważyłem, że dostałem łupież i zaczynają mi się przerzedzać włosy (co jest prawdopodobnym skutkiem łupieżu).
Kupiłem Nizoral, lecz nim mogę myć włosy tylko dwa razy w tygodniu.
Wcześniej, od kiedy pamiętam, używałem różnych Head&Shoulders - właściwie codziennie.

Zacząłem troszkę czytać o pielęgnacji włosów i dowiedziałem się, że takie szampony jak H&S są za mocne do codziennego mycia włosów.

Chciałbym się Was poradzić, drogie dziewczyny, jakie są dobre naturalne i delikatne szampony, bez zbędnej chemii.
Liczy się też stosunkowo niska cena, gdyż przy codziennym myciu trochę tego schodzi.

Jeśli mogę jeszcze pomarudzić, wolałbym jakiś taki szampon, który nie sprawia, że włosy są "puszyste".

Dzięki i pozdrawiam
z naturalnych kosmetyków do polecam Laverę, mają też specjalną serię dla mężczyzn.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 21:12   #21
loveletters
Raczkowanie
 
Avatar loveletters
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 182
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

Och, o ile jeszcze szampony bez parabenów łatwo jest kupić, to te bez SLS są naprawdę rzadkością, nigdy takiego nie używałam, ani nawet nigdzie się na taki nie natknęłam Nawert Lush, chociaż wygląda tak eko, ma SLS w składzie... Pozostają nam chyba suche szampony Przykładowo, skład suchego szamponu Klorane z owsem też niestety nie powala
Butane, Propane, Isobutane, Oryza Sativa(Rice), Starch(Oryza Sativa), SD Alcohol 39-C(Alcohol Denat), Aluminium Starch Octenylsuccinate, Avena Sativa(Oat), Kernel Oil(Avena Sativa), CYclodextrin, Cyclomethicone, fragance(Parfum), Isopropyl Myristate Slicia

trochę szperania i mam:
Herbal Choice Shampoo
Aloe Jojoba Shampoo
2nd Chance Shampoo
Silken Mild Family Shampoo
Ultimate Shampoo
szampony Desert Essence, np. kokosowy, cytrynowy
John Masters Organics
Burt's Bees (urocza nazwa)
Shikai (np. Tea Tree Shampoo) - ale te mają jedynie niską zawartość detergentów
__________________
Pomagamy pieskom!!!
http://www.pustamiska.pl/
Twoje kliknięcie może uratować życie zwierzaka!!!
Dziękuję!
Zapraszam do poczytania moich recenzji na KWC!

Edytowane przez loveletters
Czas edycji: 2011-02-10 o 21:32
loveletters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 17:38   #22
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

Cytat:
Napisane przez pannaporanna Pokaż wiadomość
Z polskich szamponow to nie wiem, ale jeśli masz dostęp do niemieckich drogerii DM ew. allegro to są tam szampony i inne "włosowe" kosmetyki marki Alverde, naturalne, bez parabenów, sls itd. http://www.dm-drogeriemarkt.de/dmDHo...aarpflege.html tu masz link do tych kosmetyków na niemieckiej stronie drogerii dm (alerde jest marką własną tego sklepu). Są na niej linki do spisu produktów wraz ze składami w PDF, możesz poczytać Ja mam odżywkę z hibiskusem i bardzo ją lubię
Też ostatnio poszukuję takiego szamponu..
Czy to prawda, że ta firma Alverde ma sie pojawić w w-wskich Rossmanach?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 18:11   #23
avocado2
Przyczajenie
 
Avatar avocado2
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

Ja sobie zamówiłam z Allegro szampon i odżywkę firmy Himalaya. Teraz nie mem dostępu do opakowania, więc nie mogę podać składu, ale SLS-ów tam chyba nie ma.
http://www.himalayahealthcare.com/pr...ayaherbals.htm

Użyłam dopiero 2 razy, więc niewiele jeszcze mogę powiedzieć.
avocado2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:28   #24
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Też ostatnio poszukuję takiego szamponu..
Czy to prawda, że ta firma Alverde ma sie pojawić w w-wskich Rossmanach?
Nie Alverde tylko Alterra. Alverde Ma w składach swoich szamponów "ukryte" SLES pod nazwą Sodium Coco Sulfate. Alterra natomiast jest już w rossmannach w ograniczonym stopniu. Jest np delikatny szampon, którego analizę znajdziecie w wątku dla kręconowłosych. pozdrawiam
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 07:34   #25
avocado2
Przyczajenie
 
Avatar avocado2
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

patrzę na skład szamponu proteinowego Himalaya i nie wiem na ile on jest "naturalny". Widzę składnik Ammonium Lauryl Sulfate i podejrzewam, że to nic dobrego, prawda?

Początek składu:
aqua, decyl glucoside, lauryl glucoside, ammonium lauryl sulfate, glycol diistearate, citric acid, fragrance, polyquatermium 7, phyllanthus emblica fruit extract... kilka innych kstraktów i wreszcie... potassium sorbate, sodium benzoate, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, disodium EDTA.

Czy ktoś biochemicznie zorientowany zechciałby podpowiedzieć czy kupiłam szampon-syf, czy może tylko trochę-syf? hehe
avocado2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 19:12   #26
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

Cytat:
Napisane przez avocado2 Pokaż wiadomość
patrzę na skład szamponu proteinowego Himalaya i nie wiem na ile on jest "naturalny". Widzę składnik Ammonium Lauryl Sulfate i podejrzewam, że to nic dobrego, prawda?

Początek składu:
aqua, decyl glucoside, lauryl glucoside, ammonium lauryl sulfate, glycol diistearate, citric acid, fragrance, polyquatermium 7, phyllanthus emblica fruit extract... kilka innych kstraktów i wreszcie... potassium sorbate, sodium benzoate, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, disodium EDTA.

Czy ktoś biochemicznie zorientowany zechciałby podpowiedzieć czy kupiłam szampon-syf, czy może tylko trochę-syf? hehe
Całkiem fajny ale bez zachwytu. W miarę delikatny i z jednym składnikiem kondycjonującym po zapachu czyli w ilościach śladowych. Jeśli chcesz bardzo delikatny szampon to sanosan 2w1 do mycia jest taki choć z parabenami(ale nie taki diabeł straszny...szczególnie w kosmetykach, które nie działają długo na nasza skórę bo są spłukiwane), lub trochę "mocniejszy" oczyszczająco Alterra szampon i żel pod prysznic. Ale jeśli ten
Himalaya Ci pasuje i nie będzie za bardzo wysuszał włosów to składowo jest całkiem ok. Btw a propo konserwantów, kiedyś kosmetolog1 pisała o tym, że lepiej już żeby kosmetyk był konserwowany może nawet kontrowersyjnymi środkami niż pozostawiony bez nich bo produkty metabolizmu różnych drobnoustrojów mogą być zdecydowanie groźniejsze niż publicznie zlinczowane konserwanty, którym jednak niczego nie udowodniono.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 06:29   #27
avocado2
Przyczajenie
 
Avatar avocado2
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Pielęgnacja włosów - szampony, odżywki, maseczki bez szkodliwych składników

Bardzo dziękuję, Lady Madalena
avocado2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 16:53   #28
Patrycha2878
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Naturalny szampon dla mężczyzn

Cytat:
Napisane przez tenTyp Pokaż wiadomość
Chciałbym się Was poradzić, drogie dziewczyny, jakie są dobre naturalne i delikatne szampony, bez zbędnej chemii.
Ja polecam szampon przeciwłupieżowy Logony z jałowcem. Mój tata używa i jest zadowolony, a zawsze miał problem z łupieżem.
Logona ma w ogóle bardzo fajne szampony. I do tego 100% naturalne z certyfikatem.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-12-15 o 21:11 Powód: Usunięcie linku do sklepu
Patrycha2878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 17:11   #29
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Naturalny szampon dla mężczyzn

Dziewczyny polecały Ci już szampony dla dzieci, ekologiczne, moge do tego dodadać jeszcze łagodne apteczne np. z mocznikiem - przykłady to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...cy.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...es-seches.html

Jako osoba bedaca w stanie długoletniej wojny z tym syfem polecam ci pokombinować wodą (może płukanie w przegotowanej?), bo w moim przypadku dobra woda to warunek konieczny (ale niewystarczający) do podtrzymania rezultatów osiagniętych przy pomocy odpowiednich szamponów
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 19:03   #30
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Naturalny szampon dla mężczyzn

Dla męża kupuję szampony i odżywki z Fitomed, a sama mu podkradam, jest świetny i delikatny, dobrze się pieni, jego kolor nie wpływa wcale na kolor włosów https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ja.html&next=1
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.

Edytowane przez trojka
Czas edycji: 2011-02-24 o 19:04
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-23 18:31:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.