Kolagen - ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 09:43   #31
seopol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 17
Send a message via Skype™ to seopol
Dot.: Kolagen-Zbiorczy

nie ma to jak rozmowa na forum ze soba
seopol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 14:59   #32
kichcio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
Dot.: Kolagen-Zbiorczy

hej
mam blizny po oparzeniu od 20 lat czy kolagen pomoże mi się ich pozbyć?
pozdrawiam
kichcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 04:19   #33
kina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: szukam swojego miejsca
Wiadomości: 17
Dot.: Kolagen-Zbiorczy

niestety nie ma cudownego srodka ,ktory usunie blizny,poprostu blizny nie da sie usunac jedynie zmniejszyc,ukryc,lub sprawic zeby byla mniej widoczna. Sama od tygodnia uzywam kolagen na stare blizny,ale zawczesnie zeby cokolwiek napisac o dzialaniu. Natomiast moja mama od dluzszego czasu stosuje kolagen-i powaznie sama sie czasem zastanawialam i zartowalam czy mama nie poddala sie zabiegowi liftingu=efekty naprawde sa widoczne,napieta ,sprezysta skora.Jednakze efekt utrzymuje sie tylko i wylacznie przy regularnym stosowania,poniewaz przez okres 6 miesiacy nie miala mama dostepu do kolagenu i efekt napiecia znikl(ale wciaz skora wygladala rewelacyjnie ).Teraz znowu stosuje regularnie i szczerze mowiac mama ma lepsza cere odemnie i brak zmarszczek nawet tych mimicznych.
kina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 12:20   #34
tonik25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 39
gdzie kupić kalogen

dziewczyny,czy wiecie może gdzie można kupić kalogen/kolagen(?)w czystej postaci?
tonik25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 12:51   #35
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: gdzie kupić kalogen

Zdecydowanie KOLAGEN Przejrzyj sobie sklepy biochemiczne, np.
mazidła.com
zróbsobiekrem
naturaliskosmetyki

W dwóch ostatnich na pewno jest kolagen z elastyną, ale są jeszcze inne sklepy, wejdź na spis sklepów biochemicznych
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 12:54   #36
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: gdzie kupić kalogen

Popatrz też na allegro, bo na pewno jest. Moja ciocia to sprzedaje i kiedyś z ciekawości zajrzałam na allegro, żeby porównać ceny. Sporo tego było.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 12:22   #37
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Kolagen-Zbiorczy

cześć dziewczyny
Powiem szczerze że ostatnio natrafiłam w sklepie na produkt z kolagenem i zaczęłam się zastanawiać nad jego kupnem. Jeśli jednak dobrze rozumiem kolagen działa tylko i wyłacznie jak maska i po jego zmyciu skóra wraca do normy, tak?? To powiem szczerze że jestem rozczarowana, bo od długiego czasu słyszy się "ochy i achy" nad kolagenem, który jak wynika z Waszych opinii nie przeciwdziała starzeniu, tylko je maskuje. Dobrze myślę?? Ja nie przekroczyłam jeszcze trzydziestki, więc nie mam wiele miejsc do maskowania (choć coś by się znalazło). Interesuje mnie natomiast przeciwdziałanie wolnym rodnikom. I powiem szczerze, że chyba znalazłam krem, który mi to zapewni. Co prawda użyłam go na razie tylko raz, ale 1,5 doby po jego aplikacji (mimo że w między czasie stosowałam też inne kremy), moja buzia jest nie do poznania (gładka, bardziej świetlista i na pewno dobrze nawilżona.
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 08:46   #38
kichcio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
Dot.: Kolagen-Zbiorczy

Terha a co to za produkt?
pozdrowionka
kichcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 14:20   #39
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Kolagen-Zbiorczy

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...minami-C-E.htm
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 17:28   #40
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Kolagen-Zbiorczy

Mam pytanie. Skoro kolagen ma za duże cząsteczki aby skutecznie zadziałać na skórze to może lepiej dostarczać go od środka ?? W formie tabletek lub płynu...

Tylko proszę kogoś rzetelnego o odpowiedź bo osób, które tylko chcą coś zareklamować (dla własnej korzyści) nie chce mi się czytać . Piszą ściemy aby sprzedać swój produkt.

Edytowane przez Blondcukiereczek
Czas edycji: 2010-10-21 o 17:30
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 16:10   #41
katarzynkak25
Przyczajenie
 
Avatar katarzynkak25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6
Właściwości kolagenu

A co myślicie o kolagenie do twarzy? Zastanawiam się czy zainwestować w taki kosmetyk... Słyszałam, że aż 10% składników odżywczych wchłania się do głębszych warstw skóry i sprawia, że kolagen jest najskuteczniejszym kremem na rynku. Jednak produkt jest dosyć drogi i zastanawiam się jaki jest stosunek ceny do skuteczności? Może któraś z Was już wypróbowała kolagen na własnej skórze? Co o nim myślicie? Pozdrawiam!

Edytowane przez katarzynkak25
Czas edycji: 2011-04-28 o 11:59
katarzynkak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 09:00   #42
katarzynkak25
Przyczajenie
 
Avatar katarzynkak25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6
Dot.: Właściwości kolagenu

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź Szczerze mówiąc nie pamiętam już gdzie usłyszałam o 10% wchłanianiu

Nawiązując jeszcze do tego wchłaniania, to słyszałam od moich znajomych, którzy studiowali biologię, że białko jest zbyt dużą cząsteczką i w związku ze swoją wielkością nie ma najmniejszych szans żeby przedostać się w głębsze warstwy skóry. Czy mógłbyś się do tego jakoś odnieść?

Wspomniałeś coś o kolagenie colway. Czy ten kolagen jest wiarygodnym produktem? Piszesz, że pobudza organizm do wytwarzania własnego kolagenu - czy jest to w jakiś sposób udowodnione, czy wykonano jakieś badania, czy produkt posiada jakieś atesty, certyfikaty itp. ?

Pomimo młodego wieku, już myślę o swojej skórze w sposób długoterminowy i zależy mi na znalezieniu kremu, który będę mogła stosować przez lata i który pozwoli zachować młody wygląd jak najdłużej. Dlatego będę wdzięczna za wszelkie informacje
__________________
http://kosmetykosfera.pl/
katarzynkak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 19:54   #43
Reniasc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Właściwości kolagenu

Cytat:
Napisane przez katarzynkak25 Pokaż wiadomość
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź Szczerze mówiąc nie pamiętam już gdzie usłyszałam o 10% wchłanianiu

Nawiązując jeszcze do tego wchłaniania, to słyszałam od moich znajomych, którzy studiowali biologię, że białko jest zbyt dużą cząsteczką i w związku ze swoją wielkością nie ma najmniejszych szans żeby przedostać się w głębsze warstwy skóry. Czy mógłbyś się do tego jakoś odnieść?

Wspomniałeś coś o kolagenie colway. Czy ten kolagen jest wiarygodnym produktem? Piszesz, że pobudza organizm do wytwarzania własnego kolagenu - czy jest to w jakiś sposób udowodnione, czy wykonano jakieś badania, czy produkt posiada jakieś atesty, certyfikaty itp. ?

Pomimo młodego wieku, już myślę o swojej skórze w sposób długoterminowy i zależy mi na znalezieniu kremu, który będę mogła stosować przez lata i który pozwoli zachować młody wygląd jak najdłużej. Dlatego będę wdzięczna za wszelkie informacje
To świetnie że juz teraz myslisz o swojej skórze dlugoterminowo,jak bym siebie słyszała,i wiesz co powiem tak ,używaj kremów bogatych w skladniki potrzebne twojej skórze,odpowiednich dla twojej gupy wiekowej,ale przede wszystkim jedz mnóstwo owoców,pij dużo wody,nie pal papierosów i unikaj słońca,o solarium zapomnij.Mówi ci to kobieta która zawsze dbała o siebie,ale pewnych rzeczy nierozumiała,teraz mam 50 lat i kochana ,uwierz wiem co mówię,Kolagen zostaw sobie na po 40-stce.
Reniasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 10:56   #44
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Właściwości kolagenu

Wypowiedzi dystrybutora usuwam. Wizaż to nie raj dla spamerów.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 11:11   #45
Kamillaa W
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 63
GG do Kamillaa W
Dot.: Właściwości kolagenu

Ja nie próbowałam.. ale słyszałam, że nieźle naciąga skórę i że generalnie użytkownicy są zadowoleni... myślałam, żeby zakupić mojej mamie...w sumie sama dowiedziałabym się czegoś więcej
Kamillaa W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 17:58   #46
Marycha77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 744
Dot.: Kolagen-Zbiorczy

Ja kupiłam kolagen rybi z firmy Humavit. Czekam na efekty, bo narazie biore dopiero 2 dzień ale jestem pełna nadziei. Kurcze ale żeby to było skuteczne to naprawde mozna na dluzej zachowac mlodosc
Marycha77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 09:48   #47
katarzynkak25
Przyczajenie
 
Avatar katarzynkak25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6
Dot.: Właściwości kolagenu

Reniasc, dzięki za poradę. Też uważam, że nie powinnam stosować jeszcze kolagenu, ale podobnie jak Kamillaa W, myślałam o tym żeby kupić go mojej mamie
Poza tym, wczoraj dowiedziałam się, że będę musiała usunąć kilka pieprzyków, po których zostaną małe blizny, a słyszałam, że kolagen stosuje się również na blizny i oparzenia. Wiem, że takie blizny nie znikną całkowicie w cudowny sposób dzięki kolagenowi, ale zastanawiam się jaka jest jego skuteczność?
__________________
http://kosmetykosfera.pl/
katarzynkak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:40   #48
naughtygirl30
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 10
Dot.: Kolagen-Zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Marycha77 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam kolagen rybi z firmy Humavit. Czekam na efekty, bo narazie biore dopiero 2 dzień ale jestem pełna nadziei. Kurcze ale żeby to było skuteczne to naprawde mozna na dluzej zachowac mlodosc
Witaj. Czy możesz napisac jak działa ten kolagen Humavitu? Zastanawiam się nad kupnem z Noble Health, ale może równie dobry jest ten ?
naughtygirl30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 17:18   #49
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Kolagen-Zbiorczy

Widze ze zainteresowanie wątkiem trochę zmalalo. Kupiłam kolagen Nobre Health i jestem juz na drugim opakowaniu. Biore 2 tabletki na czczo i dwie wieczorem ale szczerze to nie zauwazyłam efektów. Może za krotko biore. Możecie napisać jak u Was działa?
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 13:09   #50
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Kolagen-Zbiorczy

Ja brałam przez jakieś 4-5 miesięcy i przestałam. Moja mama też. Nie widziałyśmy w sumie żadnych efektów.
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia

Edytowane przez Ash
Czas edycji: 2012-04-09 o 13:22
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 19:25   #51
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Kolagen-Zbiorczy

Ash bardzo dziekuje za odpowiedz. Ja po prawie 2 miesiącach tez nie widze zadnych efektów wiec koncze opakowanie i nie kupuje następnego...
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 18:13   #52
ankazranka88
Raczkowanie
 
Avatar ankazranka88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 162
Kolagen w tabletkach

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem kolagenu w tabletkach (bo wiem, ze kolagen zawarty w kremach i balsamach nie przenika przez skóre). Chciałabym się dowiedzieć, czy któraś w Was to stosowała i czy pomogło Wam to cos na skóre( poprawiła się elastycznosć, jędrnośc). może terż ,troszke na rozstepy by pomógł.

Myślałam o Kolagenie od Noble Health. Używał ktoś? Jakieś efekty?
ankazranka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 19:16   #53
Grace77
Przyczajenie
 
Avatar Grace77
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 21
Dot.: Kolagen - ZBIORCZY

ja też napaliłam się na te tabletki z kolagenem od Noble Health, muszę tylko odstawić malucha od cyca, a to potrwa jeszcze kilka miesięcy, wówczas planuję kurację. Pytanie tylko czy warto, czy one rzeczywiście działają tak, jak opisują to panie na stronie NH (a może na nie działa bo im płacą za pozytywne opinie hmm
Grace77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 15:35   #54
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Kolagen - ZBIORCZY

ja stosuję kolagen od NobleHealth i mam wrażenie że moja cera jest gorsza a do tego nastapił atak pryszczy których juz wieki nie widziałam na mojej skórze Nie zmieniałam kosmetyków więc wina moge obarczyc tylko kolgaen

mozliwe że to jakieś oczyszczenie po tabletkach?
ktoś tak miał?

zmniejszenia zmarszczek i rozjasnienia przebarwień nie zauwazyłam
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 18:04   #55
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kolagen - ZBIORCZY

Mam takie pytanie, może ktoś będzie znał odpowiedź.
Często widuję, chociażby na allegro, drogie specyfiki z kolagenem, ceny zaczynają się od 150zł w górę. Kolagen też jest dostępny w różnych sklepach z półproduktami, tam jest naprawdę niedrogi. Czy to jest taki sam kolagen Czy może ten drogi jest jakiś magiczny?
Nie ukrywam, że zależy mi głównie na działaniu, ale jeśli przy tym miałabym nie przepłacać, będę bardziej niż szczęśliwa
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 16:29   #56
motylkowa07
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 51
Dot.: Kolagen - ZBIORCZY

No własnie, sama podłącze się pod to pytanie, który Kolagen będzie najlepszy ? Gdzie kupować na allegro, czy w drogeriach internetowych ? Co polecacie ?
motylkowa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 02:19   #57
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kolagen - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez motylkowa07 Pokaż wiadomość
No własnie, sama podłącze się pod to pytanie, który Kolagen będzie najlepszy ? Gdzie kupować na allegro, czy w drogeriach internetowych ? Co polecacie ?
Jamam kolagen z elastyna, dodaje go do serum, kremu, do glinek tez. Jak dla mnie super, ale efekt trwa pare godzin tylko. Kupiłam w everbeauty.

edit: beautyever, sklep z polproduktami

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-06-23 o 02:20
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 14:22   #58
pamelaamela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 33
Dot.: Kolagen - ZBIORCZY

Po jakim okresie od przyjmowania zobaczyliście efekty na skórze samego działania kolagenu ? Czy wygładza zmarszczki ?
pamelaamela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 07:15   #59
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Kolagen - ZBIORCZY

Jak ja kocham takie reklamy, które aż powalają swoim autentyzmem
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2015-12-16 o 16:17 Powód: Usunięcie cytatu reklamy
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 19:59   #60
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Kolagen - ZBIORCZY

Ja od lutego zaczynam przygodę z kolagenem od Colway, gdyż słyszałam, że najlepiej zażywać kapsułki niż jakieś kremy (bo kolagen zostaje tylko na powierzchni skóry) no i niewiele jest tego kolagenu w kremie... W marcu powinny być już jakieś efekty...
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-26 13:39:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.