Przedłużanie paznokci metodą tytanową - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-06, 13:41   #1
Blanka67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1

Przedłużanie paznokci metodą tytanową


Cześć dziewczyny. Zakładam ten wątek ponieważ nigdzie nie moge znaleźć informacji jak przedłużyć paznokcie metodą tytanową. Owszem pisze że można bez lampy UV przedłużać ale nigdzie nie ma opisane jak to zrobić. Nawet na Youtube. Chciałabym zakupić sobie zestaw do tytanów i spróbować zrobić na sobie. Chodzi mi tylko o to aby móc sama sobie wykonywac taki manicure. Szkolenia są drogie a ja nie zamierzam na tym zarabiać. Bardzo Was prosze o rady co muszę kupić tzn jakie preparaty i jak to robić. Pozdrawiam serdecznie
Blanka67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 09:54   #2
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Przedłużanie paznokci metodą tytanową

Cytat:
Napisane przez Blanka67 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Zakładam ten wątek ponieważ nigdzie nie moge znaleźć informacji jak przedłużyć paznokcie metodą tytanową. Owszem pisze że można bez lampy UV przedłużać ale nigdzie nie ma opisane jak to zrobić. Nawet na Youtube. Chciałabym zakupić sobie zestaw do tytanów i spróbować zrobić na sobie. Chodzi mi tylko o to aby móc sama sobie wykonywac taki manicure. Szkolenia są drogie a ja nie zamierzam na tym zarabiać. Bardzo Was prosze o rady co muszę kupić tzn jakie preparaty i jak to robić. Pozdrawiam serdecznie
Z tego, co ja wiem, to nie - nie da przedłużyć bez lampy, no chyba, że przedłużasz tipsem albo akrylem. Tytanowy polega tylko na tym, że malujesz paznokcie specjalną bazą żelową, następnie maczasz w proszku kolorowym i potem pokrywasz warstwą ochronną żelu. Metoda oparta na żelu i właściwie dotyczy tylko nadaniu paznokciom koloru, bo tą metodą nie można przedłużać.
Oczywiście, to tylko co ja tam gdzieś kojarzę, może jestem nie na bieżąco.
Poszukaj na YT SNS nails.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2018-03-09 o 09:57
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 18:28   #3
aga_stokrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie paznokci metodą tytanową

Cześć! Ja również nie słyszałam o przedłużaniu paznokci metodą tytanową. Z doświadczenia wiem, że ma on przedłużyć utrzymanie lakieru na paznokciach, ale niestety jest to mało skuteczne a pieniądze trzeba wydać.
aga_stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-03 18:28:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.