Metamorfoza Marty - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-08, 17:55   #61
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Gosiu Pokaż wiadomość
Cieszę się, że się podoba
Nie ma co się bać, po prostu ćwicz w domu, brązowy cień będzie OK. Nanieś go na jakiś mały pędzelek lub aplikator i rozetrzyj przy linii górnych rzęs, rozszerzając kreskę w kierunku zewnętrznego kącika, na dolnej powiece możesz tylko machnąć przy owym miejscu lekko, to daje fajny efekt. Może być też miękka kredka rozmazana pędzelkiem lub paluchem Do tego lekki korektor na ewentualne zaczerwienienia (nie ma się☠co bać pytać o radę nawet w Rossmanie, ostatnio się miło zaskoczyłam, bo pani mi doradzała na podstawie wizażu ) i tusz i dla Ciebie to wszystko!
A ja "normalnie" noszę 70 A-B Dlatego uwielbiam brafitterki :P
Próbowałam się umalować jak mi poradziłaś i wyglądałam dość dziwnie chyba ten brązowy cień jest dla mnie po prostu za ciemny. Spróbuje jeszcze kredki
Co do korektora to hmm, bardziej bym wolała jakiś na cienie pod oczami, bo mam z tym problem. Niedawno kupiłam sobie krem BB Garniera do cery wrażliwej (mniej zachodu z dopasowaniem odcienia niż w przypadku podkładu ) i tak sobie myślę czy można korektory pod takim krem?
Ja normalnie też noszę 70A lub B u brafiterki nigdy jeszcze nie byłam, kupuję zazwyczaj Effuniaki przez internet
W którym sklepie stacjonarnym są takie fajne brafiterki?
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 18:16   #62
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Próbowałam się umalować jak mi poradziłaś i wyglądałam dość dziwnie chyba ten brązowy cień jest dla mnie po prostu za ciemny. Spróbuje jeszcze kredki
Co do korektora to hmm, bardziej bym wolała jakiś na cienie pod oczami, bo mam z tym problem. Niedawno kupiłam sobie krem BB Garniera do cery wrażliwej (mniej zachodu z dopasowaniem odcienia niż w przypadku podkładu ) i tak sobie myślę czy można korektory pod takim krem?
Ja normalnie też noszę 70A lub B u brafiterki nigdy jeszcze nie byłam, kupuję zazwyczaj Effuniaki przez internet
W którym sklepie stacjonarnym są takie fajne brafiterki?
Zawsze tak jest, że na początku się wydaje dziwnie

Ja korektor (jeśli już używałam podkładu) kładłam NA podkład, bo logicznie mi się☠wydawało, że podkład wytrze korektor ale ja się nie znam no i używam wyłącznie korektora.

Moja gorseteria Scarlett, ale nie wiem, czy w innych miastach są...

A pokaż się w makijażu
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 20:28   #63
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Gosiu Pokaż wiadomość
Zawsze tak jest, że na początku się wydaje dziwnie

Ja korektor (jeśli już używałam podkładu) kładłam NA podkład, bo logicznie mi się☠wydawało, że podkład wytrze korektor ale ja się nie znam no i używam wyłącznie korektora.

Moja gorseteria Scarlett, ale nie wiem, czy w innych miastach są...

A pokaż się w makijażu
Właśnie, chodziło mi, że NA podkład, tylko się źle wyraziłam :P
okej, challange accepted jak będę miała chwilkę to się umaluję i zrobię zdjęcie
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 11:06   #64
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Wstawiam moje zdjęcia w makijażu. Nie wiem czy w ogóle widać, że jestem umalowana, starałam się bardzo, żeby było to widać na zdjęciach, ale jednak chyba za słabo się pomalowałam.

IMG_1931.jpg

IMG_1984.jpg

IMG_1971.jpg

IMG_1972.jpg
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 14:46   #65
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Wstawiam moje zdjęcia w makijażu. Nie wiem czy w ogóle widać, że jestem umalowana, starałam się bardzo, żeby było to widać na zdjęciach, ale jednak chyba za słabo się pomalowałam.

Załącznik 5786439

Załącznik 5786440

Załącznik 5786441

Załącznik 5786442
Bardzo ładnie Ci to wyszło W ogóle bardzo mi przypominasz Izę Miko, może od niej zaczerpniesz jakieś inspiracje?
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 20:39   #66
Twitti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 115
Dot.: Metamorfoza Marty

Marta wygladasz BOSKO!!! Na prawde wiecej nie musisz nic robic!
Twitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 21:30   #67
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Hej! Zdaję sobie sprawę z tego, że nikt już tego wątku nie czyta, ale tam
Muszę się wam pochwalić i też podziękować !
Otóż, zdecydowałam się na aparat ortodontyczny.
Tydzień temu byłam na konsultacji... leczenie będzie długie, kosztowne, nie obejdzie się bez usuwania zębów, ale czego się nie robi dla lepszego samopoczucia i zdrowia.
Dzięki wielkie, że zwróciliście mi uwagę na ten problem, to między innymi właśnie waszym opiniom stwierdziłam, że jest to gra warta świeczki
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-07, 10:08   #68
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Metamorfoza Marty

Fajnie, że zdecydowałaś się na aparat ortodontyczny zęby to 50% wyglądu twarzy

Chciałam jeszcze dodać, że wg mnie masz przepiękną twarz! Bardzo interesującą, wcale niemałe oczy (oh! to co ja bym miała powiedzieć! a wcale nie mam kompleksów na ich punkcie ), ogólnie ah i oh!
Z pewnością delikatny makijaż pomógłby podkreślić taką urodę i ostatnie Twoje zdjęcia mówią same za siebie.
Podpowiem Ci, jak sama się maluję (robię codziennie identyczny makijaż ), bo wydaje mi się, że Tobie też by idealnie taki lekki make-up pasował.
Delikatny podkład, może być lekko rozświetlający, na to odrobina sypkiego pudru dla utrwalenia. Na powieki budyniowy cień do powiek (sama używam matowego, z malutkimi rozświetlającymi drobinkami), do tego brązowa kredka wzdłuż linii rzęs, ale od ok 1/3 odległości od wewnętrznego kącika oka, wytuszowane rzęsy. Lekki róż na policzkach - dodaje świeżości (polecam np. te najbardziej znane róże z Bourjois).
Spróbuj i daj znać, jak wyszło

Uważam również, że Twój kształt twarzy jest bardzo interesujący i sama w żaden sposób bym go nie zakrywała no ale o gustach się nie dyskutuje.
Włosy możesz próbować upinać na różne sposoby. Wydaje mi się, że Twoje włosy będą łatwe do układania, bo są lekko podkręcone. Przejrzyj w internecie fryzury i spróbuj różnych kombinacji

Co do figury, to osobiście jestem za tym, żeby włączać ruch w każdy dzień. Czy to będzie spacer, basen, zajęcia taneczne, czy też trening w domu lub klubie fitness. Internet podsuwa wiele propozycji. To, że jakieś ćwiczenia wymagały od Ciebie wiele wysiłku, to dobrze Trening powinno się czuć, serio Wtedy osiągasz najlepsze efekty. Należy jedynie być cierpliwym i oczywiście nie przekraczać swoich możliwości, żeby nie zrobić sobie krzywdy.

Życzę powodzenia i (piękna) głowa do góry!
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 21:28   #69
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
Fajnie, że zdecydowałaś się na aparat ortodontyczny zęby to 50% wyglądu twarzy

Chciałam jeszcze dodać, że wg mnie masz przepiękną twarz! Bardzo interesującą, wcale niemałe oczy (oh! to co ja bym miała powiedzieć! a wcale nie mam kompleksów na ich punkcie ), ogólnie ah i oh!
Z pewnością delikatny makijaż pomógłby podkreślić taką urodę i ostatnie Twoje zdjęcia mówią same za siebie.
Podpowiem Ci, jak sama się maluję (robię codziennie identyczny makijaż ), bo wydaje mi się, że Tobie też by idealnie taki lekki make-up pasował.
Delikatny podkład, może być lekko rozświetlający, na to odrobina sypkiego pudru dla utrwalenia. Na powieki budyniowy cień do powiek (sama używam matowego, z malutkimi rozświetlającymi drobinkami), do tego brązowa kredka wzdłuż linii rzęs, ale od ok 1/3 odległości od wewnętrznego kącika oka, wytuszowane rzęsy. Lekki róż na policzkach - dodaje świeżości (polecam np. te najbardziej znane róże z Bourjois).
Spróbuj i daj znać, jak wyszło

Uważam również, że Twój kształt twarzy jest bardzo interesujący i sama w żaden sposób bym go nie zakrywała no ale o gustach się nie dyskutuje.
Włosy możesz próbować upinać na różne sposoby. Wydaje mi się, że Twoje włosy będą łatwe do układania, bo są lekko podkręcone. Przejrzyj w internecie fryzury i spróbuj różnych kombinacji

Co do figury, to osobiście jestem za tym, żeby włączać ruch w każdy dzień. Czy to będzie spacer, basen, zajęcia taneczne, czy też trening w domu lub klubie fitness. Internet podsuwa wiele propozycji. To, że jakieś ćwiczenia wymagały od Ciebie wiele wysiłku, to dobrze Trening powinno się czuć, serio Wtedy osiągasz najlepsze efekty. Należy jedynie być cierpliwym i oczywiście nie przekraczać swoich możliwości, żeby nie zrobić sobie krzywdy.

Życzę powodzenia i (piękna) głowa do góry!
Dzieki!

Hmm, co do kredki, to już z nią trochę kombinowałam, ostatnio kupiłam sobie eyeliner w żelu i całkiem ładne kreski mi wychodzą, ale nie lubię siebie na codzień w takiej kresce.
Co do reszty kosmetyków - czas zacząć to kompletować. Jaki podkład i puder polecasz?
Ostatnio kupiłam sobie krem BB z Garniera, ale nie podpasował mi totalnie, bo mnie wysusza, więc muszę szukać dalej.
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 21:53   #70
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Dzieki!

Hmm, co do kredki, to już z nią trochę kombinowałam, ostatnio kupiłam sobie eyeliner w żelu i całkiem ładne kreski mi wychodzą, ale nie lubię siebie na codzień w takiej kresce.
Co do reszty kosmetyków - czas zacząć to kompletować. Jaki podkład i puder polecasz?
Ostatnio kupiłam sobie krem BB z Garniera, ale nie podpasował mi totalnie, bo mnie wysusza, więc muszę szukać dalej.
z tańszych opcji polecam np. ten podkład: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cy-spf-20.html oraz puder sypki vipery (bardzo sobie chwalę, choć jest mało wydajny): https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html

ze sporo droższych polecam podkłady Rouge Bunny Rouge oraz puder la prairie: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...se-powder.html

nie mam niestety ulubionych kosmetyków z typowo średniej półki cenowej, jak np. Revlon - nic mi specjalnie nie podpasowało...

najlepiej będzie, jak poprosisz o próbki w aptece/drogerii kilku wybranych produktów

aha, świetną opcją są też kosmetyki mineralne, jednak sama mam obecnie zbyt suchą skórę do ich stosowania i moje ulubione (Lumiere) zostały wycofane, więc w tej kwestii również nie będę w stanie doradzić, ale jest masa wątków o kosmetykach mineralnych

róż możesz wypróbować na początek ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...der-blush.html jakość MACa w mniejszym opakowaniu i niższej cenie
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 14:44   #71
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Metamorfoza Marty

Studiujesz na UP w Poznaniu? Chyba dzisiaj się minęłyśmy koło wydziału Nauk o Żywieniu Albo bardzo podobna dziewczyna.
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 22:54   #72
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Tak, studiuję na Przyrodniczym. Więc, to byłam zapewne ja
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 12:08   #73
CHECA1980
Raczkowanie
 
Avatar CHECA1980
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 39
Dot.: Metamorfoza Marty

Witaj!Kochana ja totalnie nie rozumiem twojej samooceny! Widzę piękną ,młodą dziewczynę,o cudnych dużych niebieskich oczach,ślicznych włosach i BOSSSKICH ustach!!!A sylwetka?Ile bym dała by mieć choć odrobinę taką jak twoja!Dziewczyno jesteś ŚLICZNA!!!!w makijażu wyglądasz bardzo naturalnie i tego się trzymaj <3
CHECA1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 12:47   #74
ponetna
Przyczajenie
 
Avatar ponetna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: Metamorfoza Marty

Dziewczyno! Jesteś piękna! Chciałabym wyglądać jak Ty. Masz tak niebanalną urodę, piękne, subtelne rysy twarzy...
ponetna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 13:43   #75
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Metamorfoza Marty

Jeżeli tak wygląda brzydka dziewczyna to nie chcę wiedzieć kim ja w takim razie jestem.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 16:37   #76
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Metamorfoza Marty

Ja chciałam tylko wtrącić, że według mnie jesteś piękna i przypominasz mi modelkę Anię Jagodzińską
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 20:23   #77
renarde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 97
Dot.: Metamorfoza Marty

Zajrzałam przypadkiem i nie mogę się powstrzymać przed napisaniem: jesteś śliczną dziewczyną, nie mogę się napatrzeć na Twoje zdjęcia Uśmiechaj się jak najwięcej bo ślicznie Ci z uśmiechem
__________________
http://zielarka.wordpress.com - mój blog - zielnik fotograficzny
http://zjadlobysie.blogspot.com - blog kulinarny
renarde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 12:56   #78
balbinka95
Raczkowanie
 
Avatar balbinka95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
Tak, studiuję na Przyrodniczym. Więc, to byłam zapewne ja
No proszę Jaki ten świat mały
balbinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 23:53   #79
Catovicia
Przyczajenie
 
Avatar Catovicia
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 19
Dot.: Metamorfoza Marty

Jesteś naprawdę bardzo ładna! Moja pierwsza myśl po zobaczeniu zdjęć - mogłabyś być modelką.
A, i nie ma ludzi idealnych, idealny to jest photoshop .
Co do aparatu - dzięki efektom koszty nie bolą AŻ tak bardzo. Odkąd założyłam aparat nie czuję skrępowania podczas uśmiechania się i nie zasłaniam ust rękoma. Zobaczysz, samoocena podskoczy w górę!
__________________
"Historia magistra vitae est"
Dźwigam żelastwo
Ćwiczenia + zdrowe odżywianie od VIII.2013
Catovicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 18:32   #80
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Marty

Dziękuje Wiesz, w piątek stuknie tydzień odkąd się zadrutowałam i muszę Ci powiedzieć, że jak narazie koszty nadal bolą, a samoocena jakby spadła.
Moje górne jedynki dość mocno odstają, jest to tyłozgryz rzekomy, dlatego teraz po założeniu aparatu, gdy się uśmiecham z zamkniętymi ustami wyglądam bardzo brzydko, a jak robię to z otwartymi to też jest nieciekawie, bo aparat, dzięki, któremu wyglądam jeszcze młodziej (jak typowa gimnazjalistka
Ogólnie moja wada jest zgryzu jest dość duża, niestety musiałam mieć wykonaną ekstrakcję. Zobaczymy jak się to dalej wszystko potoczy
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 08:09   #81
Athelas
Raczkowanie
 
Avatar Athelas
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 102
Dot.: Metamorfoza Marty

Ostatnie zdjęcia, które dodałaś są fantastyczne. Piękna
__________________
no chips and no soda drinks
no sugar
Athelas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 18:10   #82
Zosie
Raczkowanie
 
Avatar Zosie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 30
Dot.: Metamorfoza Marty

Masz bardzo niebanalną urodę.
To zdjęcie jest wręcz obłędne!
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1410256929

Bardzo fajnie wyszła Ci ta metamorfoza, gratuluję
__________________

proszę o klik
Zosie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 00:26   #83
98801a4949b6e7be72628005159534798f7205e7_60b418f2c2c00
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 109
Dot.: Metamorfoza Marty

Jak tam samoocena w tym roku?
Wiem, że odkopuję, ale szczerze też uważam, że twarz modelki. I super metamorfoza
98801a4949b6e7be72628005159534798f7205e7_60b418f2c2c00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 14:00   #84
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Metamorfoza Marty

Marta, jesteś bardzo ładną dziewczyną i do tego masz zgrabne ciało.
Myślę że powinnaś podkreślić odrobinę swoją urodę, jakimś delikatnym makijażem, i może zmień trochę styl ubierania, na coś bardziej kobiecego.
nie potrzebujesz żadnych drastycznych zmian.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-09, 17:47   #85
LadyZombie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 4
Dot.: Metamorfoza Marty

Ja jestem ciekawa jak autorka wygląda teraz - w końcu założyła aparat 2 lata temu, a ja się zgadzam z większością opinii, piękna dziewczyna, tylko troszkę zgryz rozpraszał. Może być naprawdę top zdjęcie - jak zadbanie o uśmiech może zmienić człowieka.
LadyZombie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 14:21   #86
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Metamorfoza Marty

koniecznie zaakcentuj brwi i ppobaw się lakkim makijazem oczu
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 16:14   #87
nick11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 30
Dot.: Metamorfoza Marty

uważam że wyglądasz świetnie i nie zmieniałabym nic
nick11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-28, 20:38   #88
Twitti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 115
Dot.: Metamorfoza Marty

Marta, jestes? Jak tam aparat? Jak teraz sie czujesz i prezentujesz?
Twitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 15:03   #89
wmojejtorebce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Metamorfoza Marty

Cytat:
Napisane przez nick11 Pokaż wiadomość
uważam że wyglądasz świetnie i nie zmieniałabym nic
Zgadzam się z tym w 100%
wmojejtorebce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 12:18   #90
mrsarrow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Metamorfoza Marty

Wow!
mrsarrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-25 13:37:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.