Niespokojna po MMR ...??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-11, 13:43   #1
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211

Niespokojna po MMR ...???


Witajcie
mam pytanko do mam , które szczepiły swoje dzieci po 12 miesiącu życia. Moja córcia budzi się w nocy i krzyczy, płacze, chce się tulić, cały czas się przebudza. Dostała katar, ma 37,3...było już tak pięknie-raz się budziła Na dodatek dostała plamki czerwone na plecach jakby ją coś pogryzło, ale dzisiaj już znikły.
Czy to może być po szczepieniu MMR ?
jest taka niespokojna kiedy jest aktywna i kiedy śpi -ciągle nam płacze
__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.

Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 14:15   #2
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez Emilia211 Pokaż wiadomość
Witajcie
mam pytanko do mam , które szczepiły swoje dzieci po 12 miesiącu życia. Moja córcia budzi się w nocy i krzyczy, płacze, chce się tulić, cały czas się przebudza. Dostała katar, ma 37,3...było już tak pięknie-raz się budziła Na dodatek dostała plamki czerwone na plecach jakby ją coś pogryzło, ale dzisiaj już znikły.
Czy to może być po szczepieniu MMR ?
jest taka niespokojna kiedy jest aktywna i kiedy śpi -ciągle nam płacze
my mialysmy tak po ostatnim szczepieniu - kilka tyg temu, w nocy miala ataki paniki, kopala, nie dalo sie jej dlugo uspokoic. Ale to bylo tylko pierwszej nocy po szczepieniu, nastepnej owszem gorzej spala ale juz bez takich akcji ...
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 14:42   #3
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez Emilia211 Pokaż wiadomość
Witajcie
mam pytanko do mam , które szczepiły swoje dzieci po 12 miesiącu życia. Moja córcia budzi się w nocy i krzyczy, płacze, chce się tulić, cały czas się przebudza. Dostała katar, ma 37,3...było już tak pięknie-raz się budziła Na dodatek dostała plamki czerwone na plecach jakby ją coś pogryzło, ale dzisiaj już znikły.
Czy to może być po szczepieniu MMR ?
jest taka niespokojna kiedy jest aktywna i kiedy śpi -ciągle nam płacze
Kiedy było szczepienie?
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 14:51   #4
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

4 września
__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.

Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 19:29   #5
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Możliwe skutki uboczne: Najczęściej występuje krótkotrwałe pieczenie i/lub kłucie w miejscu wstrzyknięcia. Czasami występują objawy ogólne, takie jak gorączka (38,3°C lub wyższa) i objawy skórne (wysypka, z reguły niewielka, choć czasem uogólniona). Gorączka i/lub wysypka występują zwykle pomiędzy 5 a 12 dniem po szczepieniu. Rzadko łagodne reakcje miejscowe, takie jak: rumień, stwardnienie, tkliwość, ból gardła, złe samopoczucie, odra o nietypowym przebiegu, omdlenie, drażliwość. Ponadto po zastosowaniu szczepionki może wystąpić: zapalenie ślinianek, nudności, wymioty, biegunka, miejscowe powiększenie węzłów chłonnych, zmiany obrazu krwi, ból stawów i/lub zapalenie stawów (zwykle krótkotrwałe, rzadko przewlekłe), ból mięśni, zapalenie jąder, zapalenie płuc, kaszel, nieżyt nosa, reakcje alergiczne. Obserwowano również zaburzenia ze strony układu nerwowego oraz narządów zmysłów Stosowanie szczepionki M-M-R II nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.
To jest ze skróconej ulotki.
Tutaj masz pełną:
http://www.stopnop.pl/images/PDF/mmr_ii.pdf

Zgłoś objawy lekarzowi, sfotografuj wysypkę jeśli jeszcze jest, dopilnuj wpisania tego do dokumentacji medycznej dziecka. To jest ważne, żeby pozostał ślad.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 11:10   #6
ivonkaG
Raczkowanie
 
Avatar ivonkaG
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 35
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Witaj.Nie chcę Cię martwić,ale czy wiesz,że jest to jedna z najgroźniejszych szczepionek,która jest przyczyną i nie tylko ta szczepionka wielu skutków ubocznych czyli NOP (niepożądany odczyn poszczepienny).Takie rzeczy zgłasza się jak najszybciej do lekarza,którego obowiązkiem jest sporządzenie zawiadomienia do Sanepidu,że wystąpiły takie potworne rzeczy po szczepieniu czyli NOP.Oczywiście lekarz nie poinformował Cię pewnie,że ten płacz w nocy to tzw. nieutulony krzyk,płacz ,krzyk mózgowy.Czy Ty w ogóle jesteś świadoma na co wyraziłaś zgodę zapodając córeczce tą szczepionkę??? Wpisz na you tube MMR i skutki uboczne a wszystkiego się dowiesz.Posłuchaj także wywiadu pani profesor Marii Doroty Majewskiej,która 25 lat badała szczepionki i już zaczęła mówić na głos,że to trucie ludzi i sztucznie wywoływanie różnego rodzaju powikłań i chorób u naszych maluszków,żaden rodzic tego nie pokojarzy bo lekarze celowo nie informują o tym co może stać się z dzieckiem po zaszczepieniu.W szczepionkach jest mnóstwo metali ciężkich takich jak RTĘĆ,GLIN (ALUMINIUM),FORMALDEHYD do balsamowania zwłok i dużo,dużo innych świństw np.wirus hodowany na małpich nerkach i zapodawany naszym maluchom.Polecam Ci zagłębić się bo te wszystkie objawy o których tu napisałaś to NOP-y!!!
Zarejestruj się na takim forum : www.szczepienia.org.pl i opisz wszystko co się dzieje z dzieckiem,a inni Ci pomogą i pokierują co masz robić by uchronić dziecko przed dalszymi skutkami tego świństwa jak sztucznie,chemicznie stworzonym koktajlem z tyloma bakteriami i wirusami zapodanymi dziecku.Skutki mogą być naprawdę kończące się np.autyzmem lub nowotworem.Piszę to tylko po to by każdy rodzic był uświadomiony bo uwierz lekarze nas okłamują i nie mówią,że to jest trucizna bo mają taki obowiązek szczepić bo kazda przychodnia za to kasę dostaje i to nie małą! Sami lekarze i ich dzieci są prawie nie szczepieni.
You tube zobacz także :Toksyczne szczepienia Doktor Jaśkowski
drugi film to wpisz: Pediatra Dorota Sienkiewicz .Ta pani doktor mówi także,że na studiach uczyli ją jakie to szczepionki są dobre dla ludzi,ale ona zauważyła coś innego.Teraz już nie siedzi po cichu tylko mówi o tym!I przestrzega tak jak ja żeby rodzice czytali ulotki i wiedzieli co to NOP i że lekarz ich poinformował przed zaszczepieniem dziecka że może dojść do drgawek,wstrząsu anafilaktycznego,włącznie ze śmiercią.Przerażające ale prawdziwe.
http://www.vismaya-maitreya.pl/natur...szczepien.html
Na forum,które Ci podałam są rodzice dzieci szczepionych i np.chorych po danym szczepieniu a także mających jeszcze drugie dziecko nie szczepione na nic i calutkie zdrowe!
http://www.youtube.com/watch?v=d3BUgYXtJ10
http://www.youtube.com/watch?v=b3Wd2_vCOKU
Efekty szczepień to niestety nie tylko te widoczne zaraz po szczepieniu, to równiez te, które ujawnią się w wieku lat kilku, kilkunastu, to cała gama najróżniejszych chorób, których nikt już ze szczepieniami nie powiążę.Sprytnie przez koncerny farmaceutyczne wymyślone.

Edytowane przez ivonkaG
Czas edycji: 2013-09-12 o 11:45
ivonkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 11:16   #7
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez ivonkaG Pokaż wiadomość
Witaj.Nie chcę Cię martwić,ale czy wiesz,że jest to jedna z najgroźniejszych szczepionek,która jest przyczyną i nie tylko ta szczepionka wielu skutków ubocznych czyli NOP (niepożądany odczyn poszczepienny).Takie rzeczy zgłasza się jak najszybciej do lekarza,którego obowiązkiem jest sporządzenie zawiadomienia do Sanepidu,że wystąpiły takie potworne rzeczy po szczepieniu czyli NOP.Oczywiście lekarz nie poinformował Cię pewnie,że ten płacz w nocy to tzw. nieutulony krzyk,płacz ,krzyk mózgowy.Czy Ty w ogóle jesteś świadoma na co wyraziłaś zgodę zapodając córeczce tą szczepionkę??? Wpisz na you tube MMR i skutki uboczne a wszystkiego się dowiesz.Posłuchaj także wywiadu pani profesor Marii Doroty Majewskiej,która 25 lat badała szczepionki i już zaczęła mówić na głos,że to trucie ludzi i sztucznie wywoływanie różnego rodzaju powikłań i chorób u naszych maluszków,żaden rodzic tego nie pokojarzy bo lekarze celowo nie informują o tym co może stać się z dzieckiem po zaszczepieniu.W szczepionkach jest mnóstwo metali ciężkich takich jak RTĘĆ,GLIN (ALUMINIUM),FORMALDEHYD do balsamowania zwłok i dużo,dużo innych świństw np.wirus hodowany na małpich nerkach i zapodawany naszym maluchom.Polecam Ci zagłębić się bo te wszystkie objawy o których tu napisałaś to NOP-y!!!
Zarejestruj się na takim forum : www.szczepienia.org.pl i opisz wszystko co się dzieje z dzieckiem,a inni Ci pomogą i pokierują co masz robić by uchronić dziecko przed dalszymi skutkami tego świństwa jak sztucznie,chemicznie stworzonym koktajlem z tyloma bakteriami i wirusami zapodanymi dziecku.Skutki mogą być naprawdę kończące się np.autyzmem lub nowotworem.Piszę to tylko po to by każdy rodzic był uświadomiony bo uwierz lekarze nas okłamują i nie mówią,że to jest trucizna bo mają taki obowiązek szczepić bo kazda przychodnia za to kasę dostaje i to nie małą! Sami lekarze i ich dzieci są prawie nie szczepieni.
You tube zobacz także :Toksyczne szczepienia Doktor Jaśkowski
drugi film to wpisz: Pediatra Dorota Sienkiewicz .Ta pani doktor mówi także,że na studiach uczyli ją jakie to szczepionki są dobre dla ludzi,ale ona zauważyła coś innego.Teraz już nie siedzi po cichu tylko mówi o tym!I przestrzega tak jak ja żeby rodzice czytali ulotki i wiedzieli co to NOP i że lekarz ich poinformował przed zaszczepieniem dziecka że może dojść do drgawek,wstrząsu anafilaktycznego,włącznie ze śmiercią.Przerażające ale prawdziwe.
http://www.vismaya-maitreya.pl/natur...szczepien.html
Na forum,które Ci podałam są rodzice dzieci szczepionych i np.chorych po danym szczepieniu a także mających jeszcze drugie dziecko nie szczepione na nic i calutkie zdrowe!
Bez przesady, ja szczepiłam córkę i nie miała żadnej reakcji to już tak nie demonizuj. Dzieci reagują różnie, jedne wcale, inne gorączką, na każdej wizycie lekarz powinien informować o możliwych skutkach i ich przeciwdziałaniu oraz kiedy należy się zgłosić po interwencję.

Ja bym na miejscu autorki podeszła do lekarza pokazać dziecko.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 12:48   #8
ivonkaG
Raczkowanie
 
Avatar ivonkaG
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 35
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

CYTAT : na każdej wizycie lekarz powinien informować o możliwych skutkach i ich przeciwdziałaniu oraz kiedy należy się zgłosić po interwencję.
Oczywiście,że POWINIEN,ale oni tego nie robią no bo która mama wiedząc o skutkach ubocznych zdecydowałaby się zapodać te chemikalia dzidziusiowi?
Tak zgodzę się z tym,że niektórym dzieciom prawie nic nie jest,ale większości tak- jak nie odrazu to potem,nawet kilka kilkanascie miesięcy później a wtedy już żadna mama nie zorientuje się ,że to od tego -szczepionki.
Ja poprostu przestrzegam,a co zrobi mama to jej wola i jej dziecko.Chce to zagłębi się w temat,poczyta,poogląda i zadecyduje.Ja nikogo nie namawiam do nieszczepienia,ja chcę by rodzice mieli ŚWIADOMOŚĆ TAKIEJ DECYZJI.
Dałabym przed zaszczepieniem i poproszeniem mnie jako rodzica o podpis,że wyrażam zgodę na szczepienie taki formularz do podpisania lekarzowi najpierw :

Lekarska gwarancja bezpieczeństwa szczepień
Ja, niżej podpisany/a doktor medycyny (imię i nazwisko) …………………………………………………………….. ...…………
Uprawniowy do praktykowania medycyny w …………......………….
Numer prawa do wykonywania zawodu ………………………………
Rodzaj i stopień specjalizacji …………………….....…………………
niniejszym oświadczam, że posiadam dobrą znajomość zarówno wszelkiego ryzyka, jak i korzyści płynących z leków, jakie przepisuję i aplikuję moim pacjentom.
W przypadku (imię i nazwisko pacjenta) …………….................... ............……………., lat …………., którego zbadałem, uważam, że instnieją pewne czynniki ryzyka, uzasadniające szczepienia, które niniejszym zalecam:
Czynnik ryzyka _________________________ _______________
Szczepienie _________________________ __________________
Czynnik ryzyka _________________________ _______________
Szczepienie _________________________ __________________
Czynnik ryzyka _________________________ _______________
Szczepienie _________________________ __________________
Będąc świadomy/a, że szczepionki mogą zawierać następujące substancje chemiczne i biologiczne:
* wodorotlenek glinu
* fosforan glinu
* siarczan amonu
* amforecytyna B
* tkanki zwierzące: mózgu królika, embrionów kurzych, nerek psich i/lub małpich, krew świńska, krew końska,
* białka jaj kurzych i kaczych
* surowicza albumina wołowa
* płodowa surowica cielęca
* hydrolizat kazeiny z trzustki wieprzowej
* pozostałości białek MRC5
* linia komórkowa VERO, z tkanki nabłonkowej nerek małpy
* krwinki czerwone z krwi owczej
* beta-propiolakton
* formaldehyd
* formalina
* żelatyna
* hydrolizowana żelatyna
* glicerol
* ludzkie komórki diploidalne pochodzące z abortowanych płodów
* tiomersal/metriolat
* glutaminian monosodowy (MSG)
* neomycyna
* siarczan neomycyny
* czerwień fenolowa
* 2-Fenoksyetanol
* dwufosforan potasu
* monofosforan potasu
* polimyksyna B
* polisorbat 20
* polisorbat 80
* sorbitol
* fosforan tributylu
niniejszym deklaruję, że wyżej wymienione substancje, po podaniu ich pacjentowi drogą iniekcji, nie stanowią żadnego zagrożenia dla jego zdrowia i życia. Oświadczam też, że zapoznałem/łam się z badaniami przeciwnymi, np. o tym, że tiomersal (związek zawierający rtęć), może wywoływać poważne uszkodzenia neurologiczne oraz immunologiczne, i stwierdzam, że raporty te nie są wiarygodne.
Wiem, że niektóre szczepionki okazały się być zanieczyszczone wirusem SV40, który jest przez niektórych badaczy wiązany przyczynowo z występowaniem chłoniaka nieziarniczego i międzybłoniaków u ludzi jak również u zwierząt doświadczalnych. Niniejszym gwarantuję, że szczepionki, których używam w mojej praktyce, nie zawierają SV40 lub innych żywych wirusów.
Gwarantuję też, że szczepionki, które rekomenduję pacjentowi (imię i nazwisko) ………………………………………………, nie zawierają żadnych tkanek/komórek abortowanych płodów ludzkich.
Celem zabezpieczenia zdrowia mojego pacjenta, podjąłem/podjęłam odpowiednie kroki, aby zagwarantować, że szczepionki, których używam, nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.
Podjęte starania: _________________________ _________________________ _________________________ _________________________ _________________________ _________________________ _________________________ _________________________ _________________________ _________________________ _________________________ _________________________ _________________________ _________________________ __________
Osobiście przestudiowałem/łam raporty zawarte w bazie danych niepożądanych odczynów poszczepiennych VAERS i oświadczam, że zgodnie z moją zawodową opinią, podanie zalecanych przeze mnie szczepionek dzieciom w wieku poniżej 5 roku życia jest bezpieczne.
Miejscowość, data ………...................... ................………………..
Podpis lekarza ………………................... .................……………..

Jak dotąd, 100% lekarzy, którym przedstawiono ten formularz, odmówiło złożenia podpisu.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Proszę także przejrzeć Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie NOP,niepożądanych odczynów poszczepiennych ,tu ono jest : http://www.stopnop.pl/prawo/22-rozpo...-rozpoznawania
ivonkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 13:04   #9
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Żaden poważny człowiek nie będzie bzdetów takich firmował swoim podpisem, wstyd by mi było z takim czymś do lekarza wyskoczyć.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 13:27   #10
ivonkaG
Raczkowanie
 
Avatar ivonkaG
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 35
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

To jest tylko Twoje i tylko Twoje zdanie więc szanuje je ale inni niech wiedzą co jest tak naprawdę w szczepionkach przecież to mówi Pani profesor Majewska,która 25 lat badała szczepionki i widziała co się po nich dzieje,a nie zwykły Kowalski.Ja nieśmiałabym podważać czegoś co jest spod pióra naukowca biochemika!,która widziała co się dzieje i jak firmy farmaceutyczne zarabiają na szczepieniach ludzi i szczepionkach.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Aaai zapomniałam dodać,że tu też są osoby które piszą na wizażu i mają za to płacone,jest to ich praca,a nie faktycznie piszą bo są na forum.
ivonkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 13:34   #11
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez ivonkaG Pokaż wiadomość
CYTAT : na każdej wizycie lekarz powinien informować o możliwych skutkach i ich przeciwdziałaniu oraz kiedy należy się zgłosić po interwencję.
Oczywiście,że POWINIEN,ale oni tego nie robią no bo która mama wiedząc o skutkach ubocznych zdecydowałaby się zapodać te chemikalia dzidziusiowi?
Ja mam dwoje dzieci, co za tym idzie trochę już tych szczepień było, w różnych ośrodkach zdrowia i za każdym razem byłam informowana o skutkach, powikłaniach, za każdym razem dostaję też ulotkę ze szczepionki, którą podano. Co do "zapodawania chemikaliów" jak przeczytasz skutki uboczne APAP-u to okaże się on śmiercionośny, tyle, że tak często jak wygrana w totka, tak samo ze szczepionkami jest. Korzyści przewyższają możliwe i rzadkie powikłania.

Cytat:
Tak zgodzę się z tym,że niektórym dzieciom prawie nic nie jest,ale większości tak- jak nie odrazu to potem,nawet kilka kilkanascie miesięcy później a wtedy już żadna mama nie zorientuje się ,że to od tego -szczepionki.
A jak to stwierdzić, że kilkanaście miesięcy później coś się stało od szczepionki? Takie informację są niemożliwe do uzyskania a co za tym idzie totalnie niewiarygodne.

A ten formularz jest bez sensu. Nie tylko w kwestii szczepienia ale w każdej innej kwestii lekarz nie jest w stanie przewidzieć jak twoje dziecko zareaguje np. na syrop, który dobrze toleruje 99,9% dzieci, dlatego nikt ci nie da gwarancji, że coś będzie w 100% bezpieczne dla twojego dziecka bo byłby idiotą. Każdy organizm jest inny i inaczej znosi leczenie czy szczepienia.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 13:42   #12
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez ivonkaG Pokaż wiadomość
To jest tylko Twoje i tylko Twoje zdanie więc szanuje je ale inni niech wiedzą co jest tak naprawdę w szczepionkach przecież to mówi Pani profesor Majewska,która 25 lat badała szczepionki i widziała co się po nich dzieje,a nie zwykły Kowalski.Ja nieśmiałabym podważać czegoś co jest spod pióra naukowca biochemika!,która widziała co się dzieje i jak firmy farmaceutyczne zarabiają na szczepieniach ludzi i szczepionkach.


Profesor Majewska, która jest Twoim guru, nie jest żadnym autorytetem w sprawie szczepień, jest neurobiologiem, czyli nawet nie jest lekarzem.


Cytat:
Napisane przez ivonkaG Pokaż wiadomość
Aaai zapomniałam dodać,że tu też są osoby które piszą na wizażu i mają za to płacone,jest to ich praca,a nie faktycznie piszą bo są na forum.
Tak, i pewnie ja jestem jedną z takich osób.

Weź już się kobieto nie ośmieszaj.

I tacy są oto antyszczepionkowcy, cała kwintesencja, normalnie jak sekta smoleńska.

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
A ten formularz jest bez sensu. Nie tylko w kwestii szczepienia ale w każdej innej kwestii lekarz nie jest w stanie przewidzieć jak twoje dziecko zareaguje np. na syrop, który dobrze toleruje 99,9% dzieci, dlatego nikt ci nie da gwarancji, że coś będzie w 100% bezpieczne dla twojego dziecka bo byłby idiotą. Każdy organizm jest inny i inaczej znosi leczenie czy szczepienia.
Dokładnie o to chodzi, lekarz podający witaminę C by żadnego takiego świadczenia nie podpisał, a dla ivonkiG brak chęci podpisu tych bzdetów to kolejny dowód na szkodliwość szczepień
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 14:16   #13
ivonkaG
Raczkowanie
 
Avatar ivonkaG
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 35
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Używaj argumentów takich jak chcesz ale dobrze,że przekazałam i nakreśliłam informację by rodzice mogli wiedzieć także to co ja napisałam.Więcej dopowiecie sobie sami według własnego uznania.Ja nie będę dawała się prowokować właśnie takim osobom

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Profesor Majewska nie jest żadnym moim guru tylko bardzo ŚWIADOMĄ OSOBĄ! I nikomu nie jest podporządkowana by nie móc tego wszystkiego mówić.
ivonkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 14:20   #14
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Ja też uważam, że jestem Świadomą Osobą, przez duże Ś i duże O.
Czy to czegoś dowodzi?
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 14:20   #15
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez ivonkaG Pokaż wiadomość
Używaj argumentów takich jak chcesz ale dobrze,że przekazałam i nakreśliłam informację by rodzice mogli wiedzieć także to co ja napisałam.Więcej dopowiecie sobie sami według własnego uznania.Ja nie będę dawała się prowokować właśnie takim osobom
Dzięki za wniesienie światła oświaty w nasz szczepionkowy ciemnogród.

_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 14:48   #16
ivonkaG
Raczkowanie
 
Avatar ivonkaG
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 35
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Ależ dziękuję bardzo , widzę że dotarło- że i w ciemnogrodzie czasami coś styknie
ivonkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 15:31   #17
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Nie bardzo, masz slaba moc przekonywania.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 20:53   #18
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Po MMR do 14 dni mogą wystąpić gorączka, niewielka wysypka wyglądająca jak różyczka. Jest to reakcja organizmu na szczepionkę i nie jest to nic niepokojącego, bo dosyć często się to zdarza. Moje dzieci bardzo dobrze zniosły szczepionki i akurat po MMR nie było im nic. Jeżeli jednak będzie to reakcja silna, bądź nie ustąpi w przeciągu kilka dni należy zgłosić się do lekarza
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 20:57   #19
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Profesor Majewska, która jest Twoim guru, nie jest żadnym autorytetem w sprawie szczepień, jest neurobiologiem, czyli nawet nie jest lekarzem.
Absolutnie nie jestem przeciwnikiem szczepień, ale argument "nie jest lekarzem" jest kompletnie bezsensu. Prace badawcze prowadzone w znacznej mierze przez nie-lekarzy. Po pierwsze większość lekarzy siedzi w szpitalach/poradniach/gabinetach. Po drugie lekarz po studiach nie jest przygotowany do pracy badawczej tylko do leczenia ludzi. Wiem, że to totalny off-top, ale rany vixen zawiodłam się - z reguły w dyskusjach przytaczasz w miarę sensowne argumenty, a tu takie coś!

Co do pytania autorki wątku zgłoś się do lekarza z dzieckiem i faktycznie nalegaj na wpisanie niepokojących Cię objawów w dokumentację medyczną dziecka. To może, ale nie musi (i pewnie nie będzie miało), mieć kiedyś znaczenie.

Edytowane przez MamaKtosia
Czas edycji: 2013-09-12 o 20:59
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 23:11   #20
ivonkaG
Raczkowanie
 
Avatar ivonkaG
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 35
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Absolutnie nie jestem przeciwnikiem szczepień, ale argument "nie jest lekarzem" jest kompletnie bezsensu. Prace badawcze prowadzone w znacznej mierze przez nie-lekarzy. Po pierwsze większość lekarzy siedzi w szpitalach/poradniach/gabinetach. Po drugie lekarz po studiach nie jest przygotowany do pracy badawczej tylko do leczenia ludzi. Wiem, że to totalny off-top, ale rany vixen zawiodłam się - z reguły w dyskusjach przytaczasz w miarę sensowne argumenty, a tu takie coś!

Co do pytania autorki wątku zgłoś się do lekarza z dzieckiem i faktycznie nalegaj na wpisanie niepokojących Cię objawów w dokumentację medyczną dziecka. To może, ale nie musi (i pewnie nie będzie miało), mieć kiedyś znaczenie.
Bardzo dziękuję,że wytłumaczyłaś koleżance (na której zresztą się zawiodłaś co do wpisu) że właśnie biochemik ma większą wiedzę o szczepionkach i nie tylko ponieważ widzi i bada je "na żywo" bo ma je "na talerzu",a lekarz siedzi w przychodni czy szpitalu i niestety ale "na talerzu" ma ale pacjenta,a nie na szkiełku pod mikroskopem i w hodowli.
Naprawdę jesteś obiektywną osobą i bardzo sprawiedliwą.Ja także nie mam na celu aby ktoś nie szczepił tylko to,aby był świadomy wszystkiego bo nie raz ludzie nie potrafią wytłumaczyć co to takiego ta szczepionka.Mi chodzi o wiedzę zdobywaną na ten temat i jeśli już coś złego i niepożądanego zacznie się dziać to rodzic wie jak postępować dalej bo potem może być za późno.Jeszcze raz Ci dziękuję,że rozumiesz kto to biochemik i neurobiolog.To właśnie on to wszystko bada a nie lekarz.
A koleżanka vixen musi się faktycznie poduczyć bo nie rozróżnia terminów,a siłę przekonywania mam wielką!( ku jej niezadowoleniu.)
ivonkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 02:21   #21
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

.

Edytowane przez niut80
Czas edycji: 2018-09-02 o 21:54
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 07:18   #22
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Mamy już co najmniej 2 rozbudowane wątki o szczepieniach - jak chcecie to tam się przenieście, bo tutaj zaraz będzie śmietnik a miało być o mmr.

vixen, a czy ja jestem antyszczepionkowcem?

Edytowane przez Glodomorek
Czas edycji: 2013-09-13 o 17:20
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 16:51   #23
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Ale sajgon się zrobił...
ja tylko chciałam zapytać innych mam, a się znowu naczytałam jakie to straszne,że zaszczepiłam...Zacytuję IvonkaG- Czy Ty w ogóle jesteś świadoma na co wyraziłaś zgodę zapodając córeczce tą szczepionkę???


A pozostałe odpowiedzi:
MamaKtosia dziękuję
Roksape dziękuję
Klarissa dziękuję
Glodomorek dziękuję
i koniec tematu.
__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.


Edytowane przez Emilia211
Czas edycji: 2013-09-13 o 16:53
Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 17:20   #24
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

To ja jednak temat pociągnę, bo jestem ciekawa. Byłaś u lekarza? Widział wysypkę? Co powiedział?
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 18:00   #25
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
To ja jednak temat pociągnę, bo jestem ciekawa. Byłaś u lekarza? Widział wysypkę? Co powiedział?
Też mnie to ciekawi co lekarz na to
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 23:03   #26
ivonkaG
Raczkowanie
 
Avatar ivonkaG
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 35
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

To niesamowite, jak ludzie bezgranicznie wierzą szczepieniomi i nie dopuszczają do siebie myśli, że mogą szkodzić. Zdaje mi się, że po części wynika to z tego, że w przypadku szczepienia i wystąpienia NOP-u znaczyłoby to przyznanie się do swojej naiwności, ignorancji (zwłaszcza, jeślli wcześniej spotkało się z głosami przeciw szczepieniom, a puściło się je mimo uszu) i wzięcia odpowiedzialności za los, który spotkał nasze dziecko. Niestety większość uczy się na błędach - tylko dlaczego muszą cierpieć na tym dzieci No właśnie, co na to lekarz? czy wogóle to zgłosiła jako podejrzenie NOPu?

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

cytat

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

MMR zawiera komórki abortowanych dzieci a dosłownie : DZIECI Z ABORCJI,A TU DOWÓD -
http://www.piotrskarga.pl/ps,5145,2,...nformacje.html

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

a na dokładkę : http://www.piotrskarga.pl/ps,9864,2,...nformacje.html
ivonkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 23:07   #27
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez ivonkaG Pokaż wiadomość
MMR zawiera komórki abortowanych dzieci a dosłownie : DZIECI Z ABORCJI,A TU DOWÓD -
http://www.piotrskarga.pl/ps,5145,2,...nformacje.html
Szczepionka o której mowa w tym artykule nie jest stosowana w Polsce i większości krajów od 1988 roku, sprawdziłam to przed chwilą, nie jest to trudne...
U nas jest MMR II - ja szczepiłam córkę konkretnie Priorixem.

Tym samym artykuł jest nierzetelny i trudno wierzyć w te rewelacje...

Po drugie nie "zawiera komórki" tylko została opracowana w oparciu o komórki pochodzące od abortowanych płodów, jak podaje twoje źródło w 1964 i 1966 roku. Nie doczytałam się dokładnie na czym to "oparcie" polegało.

I jeszcze:

Cytat:
W Wielkiej Brytanii szczepionka MMR stała się tematem kontrowersji po opublikowaniu w roku 1998 artykułu przez Andrew Wakefielda na temat badań nad dwanaściorgiem dzieci, które miały objawy autyzmu oraz chorób jelit, w większości przypadków z początkiem objawów zaobserwowanym zaraz po podaniu szczepionki MMR. W 1998 roku na konferencji prasowej Wakefield zasugerował, że podanie trzech osobnych dawek szczepionki może być bezpieczniejsze niż podanie jednej dawki. Ta sugestia nie została jednak poparta artykułem, a w kilku kolejnych recenzowanych badaniach nie wykazano jakiegokolwiek związku między szczepionką a autyzmem[7]. Przyjmowanie szczepionki w formie trzech osobnych dawek nie zmniejsza ryzyka wystąpienia działań niepożądanych, a zwiększa szansę na zakażenie się dwoma chorobami przeciwko którym nie zaszczepiono się od razu. Eksperci do spraw zdrowia skrytykowali medialne doniesienia na temat związku MMR z autyzmem za wywołanie spadku liczby szczepień. W roku 2007 Wakefield był przesłuchiwany przez komisję dyscyplinarną General Medical Council, która postawiła mu zarzut tego, że jego badania były finansowane przez przemysł występujący przeciwko szczepionce MMR, oraz że ukrył ten fakt przed redaktorami The Lancet.
W styczniu 2010 The Lancet wycofał oryginalną pracę Wakefielda, w której postulował on istnienie związku między szczepionką MMR a autyzmem. W maju 2010 dr Andrew Wakefield i jego były przełożony prof. John Walker-Smith zostali uznani przez General Medical Council za winnych nieuczciwości, nieetycznego postępowania i poddawania dzieci nieuzasadnionym, inwazyjnym badaniom klinicznym. Obaj zostali za karę usunięci z rejestru lekarz
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki

Edytowane przez Klarissa
Czas edycji: 2013-09-13 o 23:42
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 00:16   #28
ivonkaG
Raczkowanie
 
Avatar ivonkaG
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 35
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Nic dodać nic ująć,jutro będę mniej wyczerpana dniem więc odpowiem rzetelnie,póki co :
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3611196

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

http://www.mederi.malbork.net.pl/sys...files/pri1.pdf i te niepożądane odczyny,NO JAK NIE ZAPODASZ TO ICH NIE BĘDZIE,PROSTE, ale kto chce to droga wolna.Jutro cd.

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Oficjalna opinia o szczepionce na świnke (również MMR) autorstwa Zielińskiego i Magdzika Aseptyczne zapalenie opon mózgowo rdzeniowych :http://www.pzh.gov.pl/oldpage/przegl...6-3/563_01.pdf
- to dowód na to ze to sa eksperymenty na dzieciach przecież. robią preparat podają go dzieciom a jak ups cos nie wyjdzie to wycofują, albo i nie
ivonkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 00:35   #29
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez ivonkaG Pokaż wiadomość
Nic dodać nic ująć,jutro będę mniej wyczerpana dniem więc odpowiem rzetelnie,póki co :
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3611196

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

http://www.mederi.malbork.net.pl/sys...files/pri1.pdf i te niepożądane odczyny,NO JAK NIE ZAPODASZ TO ICH NIE BĘDZIE,PROSTE, ale kto chce to droga wolna.Jutro cd.

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Oficjalna opinia o szczepionce na świnke (również MMR) autorstwa Zielińskiego i Magdzika Aseptyczne zapalenie opon mózgowo rdzeniowych :http://www.pzh.gov.pl/oldpage/przegl...6-3/563_01.pdf
- to dowód na to ze to sa eksperymenty na dzieciach przecież. robią preparat podają go dzieciom a jak ups cos nie wyjdzie to wycofują, albo i nie
Na kafeterii skopiowany fragment ulotki - pierwszy link.
Drugi link do ulotki - przeczytałam w całości, czego złego miałam się tam dopatrzeć? Możliwej gorączki u 6% szczepionych czy wysypki?

Ma mniej skutków ubocznych wymienionych w ulotce niż np. leki przeciwko alergii, a coś o tym wiem, bo mam małego alergika. I nie widzę tam żadnych strasznych możliwych powikłań.


Ostatni link opiera się na źródłach do 2001 roku, opisane są tam głównie powikłania po szczepieniu nie używaną już szczepionką z typem wirusa urabe, o której wcześniej już była mowa, że się jej nie stosuje w Europie.

Doczytałam się, że powikłania polegające na zapalniu opon mózgowych w nowym typie szczepionki są jak 1: 1,8 miliona. Wiesz co - to większa jest szansa, ze ci auto dziecko zabije ...
Przykre, ale prawdziwe.

Ty w ogóle analizujesz te teksty, które wrzucasz?
Bo coś mi mówi, że nie bardzo, widzę tu metodę "kopiuj-wklej" bez większego zastanowienia się o co tak na prawdę chodzi...

Co do pogrubionego - zdaje się, że twój "autorytet" z poprzedniego postu i portalu katolickiego właśnie za to został pozbawiony tytułu lekarskiego, czyż nie?
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki

Edytowane przez Klarissa
Czas edycji: 2013-09-14 o 00:37
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 10:23   #30
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Niespokojna po MMR ...???

Cytat:
Napisane przez ivonkaG Pokaż wiadomość

MMR zawiera komórki abortowanych dzieci a dosłownie : DZIECI Z ABORCJI,A TU DOWÓD -
http://www.piotrskarga.pl/ps,5145,2,...nformacje.html
Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Szczepionka o której mowa w tym artykule nie jest stosowana w Polsce i większości krajów od 1988 roku, sprawdziłam to przed chwilą, nie jest to trudne...
U nas jest MMR II - ja szczepiłam córkę konkretnie Priorixem.

Tym samym artykuł jest nierzetelny i trudno wierzyć w te rewelacje...

Po drugie nie "zawiera komórki" tylko została opracowana w oparciu o komórki pochodzące od abortowanych płodów, jak podaje twoje źródło w 1964 i 1966 roku. Nie doczytałam się dokładnie na czym to "oparcie" polegało.
Nie wytrzymam ale żenujący poziom reprezentuje ivonkaG
pewnie większość antyszczepieniowców jest na tym poziomie

Klarissa że tobie chce się te brednie czytać

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Co do pogrubionego - zdaje się, że twój "autorytet" z poprzedniego postu i portalu katolickiego właśnie za to został pozbawiony tytułu lekarskiego, czyż nie?

a to news
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-05 09:26:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.