Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-01, 15:04   #181
kabusia
Raczkowanie
 
Avatar kabusia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 413
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Kosmetologia naturlanie zrobila super robote i nagrala 1,5 godzinny filmik o naturalnych nowosciach ktore weszly do Rossmanna od 1 kwietnia, a pozniej wrzucila liste omawianych kosmetykow z linkami do siebie na bloga - KLIK
Z tego co widze te kosmetyki nie sa jeszcze dostepne online, a wiadomos ze po sklepach teraz nie chodzimy, ale serduszkuje w rosmanowej apce jak szalona te rzeczy zeby miec na przyszlosc liste
Dla mnie - osoby analizujacej bardzo nieudolnie i raczej ufajacej opini innym aby zrobic "wstepny odsiew" i sprawdzac dopiero jak chce cos faktycznie kupic jest to bardzo, bardzo pomocne. Moze komus tez sie przyda
kabusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 17:42   #182
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Hejka weszła też kolorówka z alterry polecacie coś?
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 18:07   #183
KatarzynaZ34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 3
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Dziewczyny, używałyście produkty firmy Onlybio? W Rossmanie wprowadzili dużo nowości tej firmy.
KatarzynaZ34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 18:21   #184
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
My też co miesiąc odkładamy, wręcz żyliśmy dość skromnie w porównaniu do znajomych. Mamy stałą kasę na jedzenie, hobby ( ja kosmetyki i ciuchy, Tz ryby), wyjścia. Prowadzę domowy budżet i generalnie dążę do utrzymywania nas z jednej wypłaty, a oszczędzania drugiej, jestem trochę zafiksowana na tym punkcie. Dużo czytałam blogów finansowych, pod kątem organizacji swoich finansów i nie powiem, że teraz zauważyłam, że dzięki temu mamy ogarnięte sporo w życiu, mimo dużych zobowiązań finansowych.
Więc w sumie na czasy kryzysu jestem przygotowana. Ze względu na moją pracę i tak mało co podróżowaliśmy, więc też nie mamy problemu, że będzie trzeba siedzieć w pl.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie z kolei tż pilnuje kasy i oszczędności; ja nigdy zbyt głęboko w to nie wnikałam, ale oczywiście dopiero teraz doceniam fakt, że dzięki temu mamy możliwość skorzystania z poduszki finansowej, bo pensja będzie tylko jedna (jego); a ja nigdy w życiu nie miałam tak długiego- w dodatku przymusowego- urlopu

No ale zdrowie najważniejsze, tylko że ta bezczynność mnie chyba niedługo zabije
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 18:35   #185
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Hejka weszła też kolorówka z alterry polecacie coś?
Te podkłady, które patrzyłam miały talk w składzie, to dla mnie odpada.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 08:18   #186
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Hejka weszła też kolorówka z alterry polecacie coś?
Miałam kiedyś tusz i był bardzo kiepski, jak wszystkie zresztą tusze z niskiej półki cenowej (w moim przypadku)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 09:58   #187
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś tusz i był bardzo kiepski, jak wszystkie zresztą tusze z niskiej półki cenowej (w moim przypadku)
Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Hejka weszła też kolorówka z alterry polecacie coś?
Ja mam tylko korektor- kamuflaż taki w słoiczku- beznadziejny kolor (wersja 02- zbyt różowy dla mnie) i beznadziejny w kryciu.

Cytat:
Napisane przez kabusia Pokaż wiadomość
Kosmetologia naturlanie zrobila super robote i nagrala 1,5 godzinny filmik o naturalnych nowosciach ktore weszly do Rossmanna od 1 kwietnia, a pozniej wrzucila liste omawianych kosmetykow z linkami do siebie na bloga - KLIK
Z tego co widze te kosmetyki nie sa jeszcze dostepne online, a wiadomos ze po sklepach teraz nie chodzimy, ale serduszkuje w rosmanowej apce jak szalona te rzeczy zeby miec na przyszlosc liste
Dla mnie - osoby analizujacej bardzo nieudolnie i raczej ufajacej opini innym aby zrobic "wstepny odsiew" i sprawdzac dopiero jak chce cos faktycznie kupic jest to bardzo, bardzo pomocne. Moze komus tez sie przyda
Ciekawe to co piszecie o nowościach w Rossmanie. Muszę też sprawdzić.
Co do kosmetologia naturalnie- jestem ciekawa czy przy obecnej sytuacji zmieniła zdanie o mydłach do mycia rąk i alkoholu w składach kosmetyków

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
przy ostatnich zakupach w Ecco-Verde wrzuciłam do koszyka nieznaną mi markę. Wybrałam balsam do ust, bo idą mi jak woda. I balsam okazał się strzałem w 10, bardzo fajny
https://www.ecco-verde.pl/gwdihw/mietowy-balsam-do-ust

Kryzys ma być większy niż ten z 2008/2009. Ja i tak oszczędzam miesięcznie sporo, więc nie boję się kryzysu. Choć u znajomych już padły zwolnienia z pracy.
Ja się boję takich słoiczków, zwłaszcza teraz Forma pomadki jest dla mnie też wygodniejsza.

My jesteśmy i tak wypompowani przez budowę, także oszczędzanie ostatnio nie było naszą domeną Także wszelkie planowania budżetów itp i tak się u nas nie sprawdzają póki co.
Ale porównując się z różnymi znajomymi, to codzienne życie nasze wygląda mega skromnie. Od dawna każda złotówka wydana jest oglądana dwa razy. Ja mam wewnętrzny opór przed wydaniem pieniędzy na coś, co nie jest konieczne. Mój mąż podobnie. Jeśli widzimy potrzebę, to kupujemy. A jak nie to nie. Okazało się przy okazji przeprowadzki, że niektóre nasze sprzęty domowe mają nawet po kilkanaście lat. Ale staramy się szanować to co mamy i dzięki temu wiele rzeczy służy nam naprawdę długo.

Jak to będzie wyglądało dalej, nie wiem, bo nasza praca od dawna wiąże się z niepewnością, ale przynajmniej jesteśmy pod swoim dachem



Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dostałam już przesyłkę z ZAO i próbkami pielęgnacji marki Evolve.

Zwróćcie uwagę na odcienie tej kolorówki.
Zamawiałam jasne odcienie, a tak jasne rozumie ZAO.

Mam sypki podkład mineralny o tym samym odcieniu niby co ten kompakt i sorki, ale kompakt jest przy nim mega ciemny. Zużyje to , ale kolory tej marki są dla mnie nieakceptowalne ( brak naprawdę jasnych ).
A dla mnie by się chyba nadały
Szukam obecnie podkładu z wysokim filtrem. Żeby nie musieć się za każdym razem smarować filtrem, a potem nakładać makijażu wymyśliłam sobie, że łatwiej jednym kosmetykiem to ogranąć. Miałam próbkę Madary City CC- baardzo fajny kremik! Jednak ma tylko spf 15.
Eco Cosmetics ma kremy BB czy CC z 30 albo 50, ale boję się czy kolory będą ok i czy nie za ciężkie konsystencje. Miał ktoś może? Mają też w kompakcie podkład, ale niewiele zdjęć i opini w internetach. Kiedyś Jonzac miał podkład w kompakcie też, ale chyba wycofany z oferty, bo nie widzę nawet na ecco verde.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-02, 11:02   #188
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Szukam obecnie podkładu z wysokim filtrem. Żeby nie musieć się za każdym razem smarować filtrem, a potem nakładać makijażu wymyśliłam sobie, że łatwiej jednym kosmetykiem to ogranąć. Miałam próbkę Madary City CC- baardzo fajny kremik! Jednak ma tylko spf 15.
Eco Cosmetics ma kremy BB czy CC z 30 albo 50, ale boję się czy kolory będą ok i czy nie za ciężkie konsystencje. Miał ktoś może? Mają też w kompakcie podkład, ale niewiele zdjęć i opini w internetach. Kiedyś Jonzac miał podkład w kompakcie też, ale chyba wycofany z oferty, bo nie widzę nawet na ecco verde.
To masz podobne podejście jak ja
Filtr jest dla mnie konieczny na codzień przez cały rok, więc szukam albo dobrej pielęgnacji z filtrem albo filtru w makijażu, żeby już nie mnożyć tych warstw na twarzy (pielęgnacja, filtr i makijaż to zdecydowanie za dużo); ja bardzo lubię filtry Madary (mój ulubiony to ten Age Defying Face spf 30 - krem koloryzujący, o fajnych właściwościach pielęgnacyjnych (chociaż jako jedyna pielęgnacja na dzień to dla mnie za malo); nie bardzo kryje, ale dla mnie wystarczajaco, no jak to krem tonujący... tylko ma jedną wadę - występuje tylko w jednym odcieniu, nie będzie kazdemu pasował. Mam szczescie, bo mi akurat pasuje (jestem NC20 w MAC, oliwkowe, nieco ziemiste podtony). Zużywam już chyba piąte opakowanie.
Mam też z tej serii fluid do ciała, podobny w składzie ale jeszcze go nie otworzyłam.
Lubię też inne filtry Madary, np. mój syn miał spf 20 w zeszłe wakacje w sierpniu na Sycylii, gdzie przez miesiąc robił na wykopie 8-15 (Polacy organizowali mu robotę i chociaz sie opalił to sie nie popatrzył na szczescie.... (za niski mu ten filtr dalam, zupelnie nie pomyslalam o tym, ze nie bedzie mial okazji dosmarowywać sie w ciagu dnia)

Mogę też polecić BalanceMe Natural Protection Moisturiser spf25
Zachowuje się jak dość typowy filtr ale skład ma fajny i już nie potrzeba nic pod niego nakładać. Nawet dość się wchłania, chociaż przypudrowanie konieczne.

Natomiast co do filtrów Eco Cosmetisc to miałam kiedyś, kilka lat temu i nie byłam zadowolona. Chociaż oczywiście przez lata to sporo mogło się zmienić... mialam tez inne rzeczy tej marki ale tez nie bardzo i już nawet nie próbuję nic kupować....
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2020-04-02 o 11:04
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 11:18   #189
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś tusz i był bardzo kiepski, jak wszystkie zresztą tusze z niskiej półki cenowej (w moim przypadku)
A jakie jeszcze tańsze miałaś ?

Ja tylko Benecos z naturalnych i do podkreślenia oka jest ok, a do tego jest kolor brązowy.

Z tanich o gorszym składzie ok u mnie jest żółty Golden Rose
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
A dla mnie by się chyba nadały
Szukam obecnie podkładu z wysokim filtrem. Żeby nie musieć się za każdym razem smarować filtrem, a potem nakładać makijażu wymyśliłam sobie, że łatwiej jednym kosmetykiem to ogranąć. Miałam próbkę Madary City CC- baardzo fajny kremik! Jednak ma tylko spf 15.
Eco Cosmetics ma kremy BB czy CC z 30 albo 50, ale boję się czy kolory będą ok i czy nie za ciężkie konsystencje. Miał ktoś może? Mają też w kompakcie podkład, ale niewiele zdjęć i opini w internetach. Kiedyś Jonzac miał podkład w kompakcie też, ale chyba wycofany z oferty, bo nie widzę nawet na ecco verde.
Nie mają te podkłady filtra.

Ja lubię filtr Eco Cosmetics, miałam też inne kosmetyki od nich i byłam zadowolona.
Nie miałam bb czy cc od nich.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 12:04   #190
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Wszystko wskazuje na to, że spełni się moje jedno z kosmetycznych marzeń. 5 lat czekania i się doczekałam, że w Polsce dostępna jest francuska marka Phyt's Teraz czekam na podanie mi cen i coś pewnie sobie zamówię
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 13:29   #191
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To masz podobne podejście jak ja
Filtr jest dla mnie konieczny na codzień przez cały rok, więc szukam albo dobrej pielęgnacji z filtrem albo filtru w makijażu, żeby już nie mnożyć tych warstw na twarzy (pielęgnacja, filtr i makijaż to zdecydowanie za dużo); ja bardzo lubię filtry Madary (mój ulubiony to ten Age Defying Face spf 30 - krem koloryzujący, o fajnych właściwościach pielęgnacyjnych (chociaż jako jedyna pielęgnacja na dzień to dla mnie za malo); nie bardzo kryje, ale dla mnie wystarczajaco, no jak to krem tonujący... tylko ma jedną wadę - występuje tylko w jednym odcieniu, nie będzie kazdemu pasował. Mam szczescie, bo mi akurat pasuje (jestem NC20 w MAC, oliwkowe, nieco ziemiste podtony).

Mogę też polecić BalanceMe Natural Protection Moisturiser spf25
Zachowuje się jak dość typowy filtr ale skład ma fajny i już nie potrzeba nic pod niego nakładać. Nawet dość się wchłania, chociaż przypudrowanie konieczne.

Natomiast co do filtrów Eco Cosmetisc to miałam kiedyś, kilka lat temu i nie byłam zadowolona. Chociaż oczywiście przez lata to sporo mogło się zmienić... mialam tez inne rzeczy tej marki ale tez nie bardzo i już nawet nie próbuję nic kupować....
Szkoda, bo te ich wcześniejsze kremy tonujące mi pasowały, ale one chyba nie miały filtra- może co najwyżej spf15.
Też nie lubię kilku warstw na twarzy latem.
Gdzie kupujesz Balance Me

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja lubię filtr Eco Cosmetics, miałam też inne kosmetyki od nich i byłam zadowolona.
Nie miałam bb czy cc od nich.
No właśnie miałam pytać, bo już pisałaś kiedyś o nim i nawet zajrzałam na profil, żeby sprawdzić, jaką masz cerę, bo najbardziej interesuje mnie, czy on bardzo wybłyszcza (czy masz takie tendencje w strefie T?).
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-02, 13:34   #192
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87716037]No właśnie miałam pytać, bo już pisałaś kiedyś o nim i nawet zajrzałam na profil, żeby sprawdzić, jaką masz cerę, bo najbardziej interesuje mnie, czy on bardzo wybłyszcza (czy masz takie tendencje w strefie T?).[/QUOTE]
Cera mieszana, dojrzała z tendencją do świecenia się w strefie T, policzki takie suche.
Filtr jest niby tłusty , ale szybko robi się pół matowy.

Jeśli używałyście kiedyś filtra Vichy, to Vichy świeci się bardziej, ten lepiej radzi sobie z makijażem moim zdaniem.
Dziś mam na twarzy kompakt ZAO ( tłusty jest jak fluid ) i ten filtr i nie potrzebowałam przypudrowania, skóra też nie jest przesuszona .
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 13:43   #193
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Cera mieszana, dojrzała z tendencją do świecenia się w strefie T, policzki takie suche.
Filtr jest niby tłusty , ale szybko robi się pół matowy.

Jeśli używałyście kiedyś filtra Vichy, to Vichy świeci się bardziej, ten lepiej radzi sobie z makijażem moim zdaniem.
Dziś mam na twarzy kompakt ZAO ( tłusty jest jak fluid ) i ten filtr i nie potrzebowałam przypudrowania, skóra też nie jest przesuszona .
Brzmi fajnie
Potrzebujesz aż takiego wysokiego faktora? Ja dumam nad spf30, bo nie mam jakiejś dużej ekspozycji i zastanawiam się, czy ma podobne właściwości. Miałaś może?

Ja nigdy nie miałam Vichy, więc nie mogę sobie porównać niestety.
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 13:58   #194
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87716037]Szkoda, bo te ich wcześniejsze kremy tonujące mi pasowały, ale one chyba nie miały filtra- może co najwyżej spf15.
Też nie lubię kilku warstw na twarzy latem.
Gdzie kupujesz Balance Me
[/QUOTE]
kupujesz to za dużo powiedziane, bo tylko raz jeden kupiłam- na zalando.
Te tonujące kremy Madary moon/Sun flower nie maja filtra. Ten moj jest dość podobny, ale bardziej treściwy.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 14:39   #195
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
kupujesz to za dużo powiedziane, bo tylko raz jeden kupiłam- na zalando.
Te tonujące kremy Madary moon/Sun flower nie maja filtra. Ten moj jest dość podobny, ale bardziej treściwy.
Nie ma już na zalando, niestety, na lookfantastik też nie...
Ta marka bywa czasem w tkm, ale filtra akurat nie widziałam.


Znalazłam taki, ale drogi- ciekawe, czy naprawdę matuje https://www.galilu.pl/wybierz-marke/...l-spf-30-50-ml

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2020-04-02 o 15:56
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 15:44   #196
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Wszystko wskazuje na to, że spełni się moje jedno z kosmetycznych marzeń. 5 lat czekania i się doczekałam, że w Polsce dostępna jest francuska marka Phyt's Teraz czekam na podanie mi cen i coś pewnie sobie zamówię

W uk jest dostępna ta marka i nawet sie zastanawiałam czy cos kupić.
Cos polecasz konkretnego?
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 15:52   #197
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87716080]Brzmi fajnie
Potrzebujesz aż takiego wysokiego faktora? Ja dumam nad spf30, bo nie mam jakiejś dużej ekspozycji i zastanawiam się, czy ma podobne właściwości. Miałaś może?

Ja nigdy nie miałam Vichy, więc nie mogę sobie porównać niestety.[/QUOTE]
Kupuję tylko filtry spf 50.
Teraz jestem uziemiona, ale normalnie pracuję dużo na powietrzu, więc 50 to u mnie obowiązkowo cały rok ( zaczęłam stosować razem z pojawieniem się na wizażu ).

Miałam filtry Vichy, Shiseido, LRP, Uriage i jakieś inne z polskich aptek, ale te najczęściej.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 15:59   #198
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Kupuję tylko filtry spf 50.
Teraz jestem uziemiona, ale normalnie pracuję dużo na powietrzu, więc 50 to u mnie obowiązkowo cały rok ( zaczęłam stosować razem z pojawieniem się na wizażu ).

Miałam filtry Vichy, Shiseido, LRP, Uriage i jakieś inne z polskich aptek, ale te najczęściej.
A, to co innego

Edytowałam post, bo znalazłam REN.

Jeszcze Kimberly Sayer jest lekki, ale miałam próbkę kiedyś i z tego, co pamiętam, to mnie wybłyszczył w strefie T
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 17:47   #199
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś tusz i był bardzo kiepski, jak wszystkie zresztą tusze z niskiej półki cenowej (w moim przypadku)
A co Ci w nim nie odpowiadało? Ja jestem mało wymagająca jeśli chodzi o tusze to może dla mnie byłby ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-02, 20:13   #200
kabusia
Raczkowanie
 
Avatar kabusia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 413
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Zrobiłam "rozjaśniające" zakupy w kopalni zdrowia, uśmiałam się sama do siebie, bo myślałam o tej marce Bosphaera i akurat serum wyskoczyło mi dziś w reklamie na instagramie z rabatem -30%. Niesamowite i przerażające są te pliki cookies.

Fajny asortyment ma ten sklep, zupełnie inne marki niż pigment, jedynie uciążliwe jest to że nie ukrywają rzeczy których aktualnie nie mają w asortymencie. Gdyby ktoś był zainteresowany to kod rabatowy SPRING20 na -15% z targów nadal działa (miał wygasnąć 31.03)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png bez nazwy.png (141,1 KB, 37 załadowań)
kabusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 21:00   #201
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez kabusia Pokaż wiadomość
Zrobiłam "rozjaśniające" zakupy w kopalni zdrowia, uśmiałam się sama do siebie, bo myślałam o tej marce Bosphaera i akurat serum wyskoczyło mi dziś w reklamie na instagramie z rabatem -30%. Niesamowite i przerażające są te pliki cookies.

Fajny asortyment ma ten sklep, zupełnie inne marki niż pigment, jedynie uciążliwe jest to że nie ukrywają rzeczy których aktualnie nie mają w asortymencie. Gdyby ktoś był zainteresowany to kod rabatowy SPRING20 na -15% z targów nadal działa (miał wygasnąć 31.03)
Ładne zakupy
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 08:49   #202
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87716534]W uk jest dostępna ta marka i nawet sie zastanawiałam czy cos kupić.
Cos polecasz konkretnego?[/QUOTE]

nic nie polecam, bo jeszcze nic nie miałam, ale czaję się na: krem do twarzy, serum. pomadka do ust, mydełko w kostce. Chciałam jeszcze pomadkę do makijażu, ale z makijażu w PL dostępny tylko fluid.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 09:03   #203
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Dziewczyny, obecna sytuacja zmusiła mnie do zastanowienia się nad samodzielnym farbowaniem włosów. Nigdy tego nie robiłam sama, zawsze kładłam farbę u fryzjera. Mam też włosy rozjaśnione. I tu zastanawiam się, czy naturalna farba jest dobrym rozwiązaniem? Mam duży odrost, który jest praktycznie niewidoczny (miałam sombre, więc odrost dość naturalnie przechodzi do rozjaśnionych końcówek) i pojawiają mi się niestety siwulce. Rozjaśnione końcówki zrobiły się też bardzo żółte. Długo się zastanawiałam co robić z tymi moimi włosami,bo nie byłam przekonana do nowego sombre (strasznie długo to trwa a ja nie lubię marnować tyle czasu siedziąc i zwlekałam z wizytą u fryzjera aż nastała kwarantanna.
Porozglądałam się nad naturalnymi farbami i biorę pod uwagę Herbatint, ponieważ mają w ofercie farby w chłodnych odcieniach, a ja mam naturalny kolor włosów chłodny brąz.
Macie jakieś doświadczenia?
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 09:18   #204
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
nic nie polecam, bo jeszcze nic nie miałam, ale czaję się na: krem do twarzy, serum. pomadka do ust, mydełko w kostce. Chciałam jeszcze pomadkę do makijażu, ale z makijażu w PL dostępny tylko fluid.

trochę mnie rozbawiłaś, marzyłaś o tym aby były w Polsce ale nic nie miałas. A firma wcale nie jest jakaś nieosiągalna

To kupuj pierwsza i ocen chociaż ja stawiałam na sera
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 09:24   #205
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, obecna sytuacja zmusiła mnie do zastanowienia się nad samodzielnym farbowaniem włosów. Nigdy tego nie robiłam sama, zawsze kładłam farbę u fryzjera. Mam też włosy rozjaśnione. I tu zastanawiam się, czy naturalna farba jest dobrym rozwiązaniem? Mam duży odrost, który jest praktycznie niewidoczny (miałam sombre, więc odrost dość naturalnie przechodzi do rozjaśnionych końcówek) i pojawiają mi się niestety siwulce. Rozjaśnione końcówki zrobiły się też bardzo żółte. Długo się zastanawiałam co robić z tymi moimi włosami,bo nie byłam przekonana do nowego sombre (strasznie długo to trwa a ja nie lubię marnować tyle czasu siedziąc i zwlekałam z wizytą u fryzjera aż nastała kwarantanna.
Porozglądałam się nad naturalnymi farbami i biorę pod uwagę Herbatint, ponieważ mają w ofercie farby w chłodnych odcieniach, a ja mam naturalny kolor włosów chłodny brąz.
Macie jakieś doświadczenia?

Nie farbuje włosów. Juz.
Ale próbuj to nic trudnego aby zafarbować samemu czy partner Tobie

Jak farbowałam włosy całe na jeden kolor to tylko w domu.

Nie miałam okazji jeszcze używać henny albo naturalnej farby.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 09:28   #206
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87718455] trochę mnie rozbawiłaś, marzyłaś o tym aby były w Polsce ale nic nie miałas. A firma wcale nie jest jakaś nieosiągalna

To kupuj pierwsza i ocen chociaż ja stawiałam na sera [/QUOTE]

cieszę się, że cię rozbawiłam
Jak dla mnie była nieosiągalna, bo nie chciało mi się jej sprowadzać z zagranicy.
Teraz trzeba wspierać polską gospodarkę, więc zamawiam u naszego polskiego dystrybutora.

Zamówiłam też serum więc ocenię, ale cena wysoka - 235 zł za 15 ml. Mam duże oczekiwania
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 09:41   #207
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
cieszę się, że cię rozbawiłam
Jak dla mnie była nieosiągalna, bo nie chciało mi się jej sprowadzać z zagranicy.
Teraz trzeba wspierać polską gospodarkę, więc zamawiam u naszego polskiego dystrybutora.

Zamówiłam też serum więc ocenię, ale cena wysoka - 235 zł za 15 ml. Mam duże oczekiwania

Teraz fajnie jest wspierać ale czekałaś 5 lat

To juz zrobiłaś zamienienie? Co kupiłaś? I skąd?
Są juz ceny? Lecę porównać z tymi u mnie

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2020-04-03 o 09:47
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 09:49   #208
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87718524]Teraz fajnie jest wspierać ale czekałaś 5 lat

To juz zrobiłaś zamienienie? Co kupiłaś?
Są juz ceny? Lecę porównać z tymi u mnie[/QUOTE]

kupiłam:
mydełko w kostce - 45 zł
pomadka do ust - 29 zł
krem do twarzy - 225 zł
serum do twarzy - 235 zł
Jeszcze jest fluid 145 zł, ale mam na razie innej marki, to się wstrzymałam.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 10:08   #209
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87718467]Nie farbuje włosów. Juz.
Ale próbuj to nic trudnego aby zafarbować samemu czy partner Tobie

Jak farbowałam włosy całe na jeden kolor to tylko w domu.

Nie miałam okazji jeszcze używać henny albo naturalnej farby.[/QUOTE]
Ta... już widzę mojego M jak mi włosy farbuje...
Moja mama całe życie sama farbuje, więc pewnie i mnie by się jakoś udało
Z henną nie miałam nigdy styczności oprócz brwi, więc wolę nie ryzykować póki co

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
kupiłam:
mydełko w kostce - 45 zł
pomadka do ust - 29 zł
krem do twarzy - 225 zł
serum do twarzy - 235 zł
Jeszcze jest fluid 145 zł, ale mam na razie innej marki, to się wstrzymałam.
Ktoś tu chyba o oszczędzaniu pisał ostatnio
A gdzie zamawiałaś?
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 10:14   #210
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ta... już widzę mojego M jak mi włosy farbuje...
Moja mama całe życie sama farbuje, więc pewnie i mnie by się jakoś udało
Z henną nie miałam nigdy styczności oprócz brwi, więc wolę nie ryzykować póki co



Ktoś tu chyba o oszczędzaniu pisał ostatnio
A gdzie zamawiałaś?
1000 na rok a tu tyle już pękło

A to mój mąż z chęcią mi robił włosy.
On mi teraz robi trwałą na rzęsy
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-19 12:51:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.