Mamy styczniowe 2021 [emoji16] - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-22, 09:57   #2221
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-09 o 18:04
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 10:06   #2222
xasiaax
Przyczajenie
 
Avatar xasiaax
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 22
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez oagnieszka9 Pokaż wiadomość
Ciekawe która z nas pierwsza urodzi!

Z tym stresem to już chyba będzie tak do końca życia... Teraz stres, bo ciąża, później stres, bo noworodek... no i dalej całe życie i etapy dorastania. Jednak życzę Ci aby w najbliższym czasie podbrzusze przestało kłuć!





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam jakieś takie niewyjaśnione przeczucia, że urodzę wcześniej, może nawet w grudniu.
Zastanawiam się czy też myślicie się nad datą porodu i intuicja wam coś podpowiada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xasiaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 11:06   #2223
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Od początku tej ciazy w nocy chodzę co 2 h 🥴 ale spodziewalam sie problemow z pecherzem bo mam obniżony po porodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 11:48   #2224
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Też tak mam z tym kiblem.

Chodzę spać około 22, mój mąż około północy i on się śmieje że zanim on idzie do łóżka to ja już zdążę 2x iść siku.
Oczywiście żeby była jasność to przed spaniem też idę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to samo. Zanim on się położy, to ja już że dwie pobudki.
Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Też mam dziś 16+5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest nas trzy będziemy balowac w Sylwestra hah

Młode dziś tak bryka, że czuje przez brzuch kopniaki. Dwa ostatni dni było spokojnie, a dziś dyskoteka.

I jeszcze od wczoraj mam taki apetyt, wszystko bym jadła! Dziś 10 min po śniadaniu zjadłam tosta, a chwilę po toście dopchalam tarta z owocami. A za chwilę znów bym coś jadla. Jak tak dalej pójdzie, to znów będzie 17 kg jak przy pierwszym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 14:00   #2225
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Hej dziewczyny ja jestem po prenatalnych ale jakoś źle samopoczucie które mi się nasiliło od nocy niedaje się cieszyć tym że wszystko w porzadku, z dzieckiem wszystko ok widziałam jak machala rączkami i nozkami tak długo się na nią na patrzałam bo Pani dr mi każdy zakątek pokazywała hehe mimo że ja tam mało z tym ogarnialamma bardzo długie nóżki (każda moja córka miała tak na prenatalnych to jakiś znak ich rozpoznawczy haha) ma 6cm od główki do dupki, brzuszek nosek itd termin mi się zmienił na 31.01 ale ja i tak wiem że urodzę przed terminem. I o dziwo miałam usg przez brzuch bo zawsze dziec niechcial współpracować i musiałam mieć dopoale teraz żeby go pobudzić wypiłam przed wizytą dwa lyki mleczka w tubce żeby rozruszać malenstwo. Co do płci to powiedziała że jest dziewczynka ale wiadomo niemoze tego narazie potwierdzić na 100% że tak zostanie bo dziecko jest malusie. Ja niestety dziś umieram i to dosłownie

Zdjęć nieidzie dodać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 15:09   #2226
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Madziq, cieszę się ze z dzidzia wszystko Ok a to samopoczucie.. wiem co czujesz i bardzo współczuje bo zamiast człowiek się cieszyć to biadoli i jęczy trzymam kciuki żeby jak najszybciej przeszło.

Ja urlopuję i nadrabiam domowe zaległości z ostatnich 2 miesięcy jak ledwo dychalam. Sprzątam, piorę, wybieram wykończenie na piętro.. dzisiaj umyłam okna ale i oczywiście polezalam
Czekam na męża który wraca z Niemiec z nowym autem, musieliśmy kupić większe żeby komfortowo pomieścić nasza czwórkę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 15:15   #2227
mervie
Rozeznanie
 
Avatar mervie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 974
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Madziq cieszę się że u dzidzi wszystko w porządku! I życzę Ci złapania oddechu i dobrego samopoczucia od teraz natychmiast

Agg_s gratulacje zakupu! Na pewno będzie wam wygodniej. My mamy autobus- jak nazywam nasz samochód. Plus taki że nie muszę się martwić o żadne bagaże, na wakacje nawet rowery nam się w środku zmieszczą. Minus taki, że ja się tym boję jeździć skręt ma jak tir

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
.kto płacze temu deszcz za oknem
mervie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-22, 15:38   #2228
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Drzemka po obiedzie zaliczona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 17:09   #2229
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Dziewczyny,czy podczas usg prenatalnego lekarz stukał Wam głowicą w brzuch? Dzidziuś nie chciał pokazać tego co lekarz sobie wymyślił, wiec lekarz pastwił się nad moim brzuchem. Nie sprawiało mi to bólu,było raczej po prostu nieprzyjemne,ale kilka godzin po wizycie czuje jakieś kłucie w brzuchu i wyobraźnia zaczyna pracować

Co do sikania ,to też ciągle latam. Czasami czuje parcie na pęcherz, a moczu jest niewielka ilość. W nocy co najmniej dwa razy, jak nie trzy, wstaje do wc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 17:26   #2230
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-09 o 18:05
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 17:53   #2231
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy podczas usg prenatalnego lekarz stukał Wam głowicą w brzuch? Dzidziuś nie chciał pokazać tego co lekarz sobie wymyślił, wiec lekarz pastwił się nad moim brzuchem. Nie sprawiało mi to bólu,było raczej po prostu nieprzyjemne,ale kilka godzin po wizycie czuje jakieś kłucie w brzuchu i wyobraźnia zaczyna pracować

Co do sikania ,to też ciągle latam. Czasami czuje parcie na pęcherz, a moczu jest niewielka ilość. W nocy co najmniej dwa razy, jak nie trzy, wstaje do wc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oj tak. Tak mnie męczył i kilka razy zmieniał dopochwowo,przez brzuch bo dzieć nie chciał się pokazać. Stukał głowicą,ręką naciskał a za każdym razem maluch się obracał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-22, 18:57   #2232
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-09 o 18:05
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 19:17   #2233
xasiaax
Przyczajenie
 
Avatar xasiaax
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 22
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy podczas usg prenatalnego lekarz stukał Wam głowicą w brzuch? Dzidziuś nie chciał pokazać tego co lekarz sobie wymyślił, wiec lekarz pastwił się nad moim brzuchem. Nie sprawiało mi to bólu,było raczej po prostu nieprzyjemne,ale kilka godzin po wizycie czuje jakieś kłucie w brzuchu i wyobraźnia zaczyna pracować

Co do sikania ,to też ciągle latam. Czasami czuje parcie na pęcherz, a moczu jest niewielka ilość. W nocy co najmniej dwa razy, jak nie trzy, wstaje do wc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taak i byłam trochę przerażona, ale lekarka widząc moją minę uspokajała mnie i mówiła, że nie zrobi krzywdy dziecku. Tłumaczyła, że musi trochę postukać, żeby dobrze wszystko zobaczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xasiaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 20:40   #2234
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez mervie Pokaż wiadomość
Madziq cieszę się że u dzidzi wszystko w porządku! I życzę Ci złapania oddechu i dobrego samopoczucia od teraz natychmiast

Agg_s gratulacje zakupu! Na pewno będzie wam wygodniej. My mamy autobus- jak nazywam nasz samochód. Plus taki że nie muszę się martwić o żadne bagaże, na wakacje nawet rowery nam się w środku zmieszczą. Minus taki, że ja się tym boję jeździć skręt ma jak tir

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Wow, to faktycznie spore auto jak rowery wchodzą
Dzięki, przyjechał, podoba mi się

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
A tak w ogóle zobaczyłam się dzisiaj bokiem w witrynie na ulicy i przeżyłam krótkie załamanie nerwowe, że gdzie tam jeszcze do końcówki roku
Spodnie wciągnęłam tylko pod brzuch, jakaś pielucha mi się z tyłu zrobiła i zad pokaźny raaaaany. Wsiadłam do auta i prawie się popłakałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Przepraszam ale rozbawiło mnie to tzn nie to ze tak się czujesz oczywiście ale opis z Pielucha pobudził wyobraźnie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 21:55   #2235
iwannaseearainbow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 39
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Hej
Nie wiem czy mnie tu ktokolwiek jeszcze pamięta
Mamy jakiś taki niedoczas Dni lecą jak szalone.
Młoda dostała się do żłobka od września. Jutro idziemy zanieść papiery Fajnie nam w domu, ale szczerze przyznam, że potrzebuję czasem usłyszeć swoje myśli

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Się zastanawiam jakie to jest uczucie czuć te ruchy dziecka czy to do czegoś można porównać?
Ja pierwsze ruchy z córką wspominam jakby mi rybka fikołka w brzuchu zrobiła
A teraz czasem coś czuję, ale nie jestem pewna . Raczej obstawiam jelita A nie powiem, przydały by mi się te ruchy, bo przed wizytą myśli mam już najczarniejsze Dobrze, że w piątek mam wizytę od razu z rana
iwannaseearainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 22:07   #2236
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez iwannaseearainbow Pokaż wiadomość
Hej

Nie wiem czy mnie tu ktokolwiek jeszcze pamięta

Mamy jakiś taki niedoczas Dni lecą jak szalone.

Młoda dostała się do żłobka od września. Jutro idziemy zanieść papiery Fajnie nam w domu, ale szczerze przyznam, że potrzebuję czasem usłyszeć swoje myśli





Ja pierwsze ruchy z córką wspominam jakby mi rybka fikołka w brzuchu zrobiła

A teraz czasem coś czuję, ale nie jestem pewna . Raczej obstawiam jelita A nie powiem, przydały by mi się te ruchy, bo przed wizytą myśli mam już najczarniejsze Dobrze, że w piątek mam wizytę od razu z rana
Hej ja pamiętam jak zobaczyłam powiadomienie z info, że napisałaś posta to pomyślałam, że dawno nie było njusow od Ciebie fajnie, że udało się córce dostać do żłobka, troszkę będziesz mieć oddechu.
Ja odpadam już po 3 dniach z moim małym szatankiem. Bidusia niewybiegana, bo ciężko się po mieszkaniu wybiegac i nawet usnąć nie może normalnie przez ten nadmiar energii. Nie mam pojęcia jak my przetrzymamy jeszcze tyle czasu w domu.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 08:29   #2237
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Hej,
U mnie samopoczucie wciąż średnie, słabo mi idzie trzymanie diety. W tym tygodniu znowu mam cukier na czczo za wysoki, dziś będę mieć teleporade z diabetologiem.
Dziś przyjedzie do mnie nowa spacerowka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 08:41   #2238
mervie
Rozeznanie
 
Avatar mervie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 974
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Hej,
U mnie samopoczucie wciąż średnie, słabo mi idzie trzymanie diety. W tym tygodniu znowu mam cukier na czczo za wysoki, dziś będę mieć teleporade z diabetologiem.
Dziś przyjedzie do mnie nowa spacerowka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coco ta dieta na pewno jest ciężka jak człowiek praktycznie z dnia na dzień musi się przestawić. Trzymam kciuki żeby było łatwiej z czasem.
Na jaką spacerówkę się zdecydowałaś?
Ja szukam kosza mojżesza, taką mam rozrywkę teraz

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
.kto płacze temu deszcz za oknem
mervie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 08:53   #2239
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-09 o 18:05
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-23, 08:56   #2240
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez mervie Pokaż wiadomość
Coco ta dieta na pewno jest ciężka jak człowiek praktycznie z dnia na dzień musi się przestawić. Trzymam kciuki żeby było łatwiej z czasem.
Na jaką spacerówkę się zdecydowałaś?
Ja szukam kosza mojżesza, taką mam rozrywkę teraz

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Koniec końców mutsy nexo.
Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
Przybijam smutną piąteczkę, mam opóźnienie w dostawie glukometru więc co mi tam wychodzi nie wiem, ale to dietowanie mnie wkurza bardzo, bo nigdy w życiu żadnej konkretnej diety nie trzymałam. Jak się wdrożę to będzie łatwiej, bo póki co to ledwo kończę jeść już się zastanawiam co zjem za te 2-3h żeby miało sens Kompletny brak spontaniczności i przyjemności jedzenia
Dzisiaj muszę przysiąść porządnie nad tematem, bo będę zamawiać zakupy na kolejny tydzień
Moze gdyby nie to że ciągle albo mdłości albo wymioty to byłoby inaczej, a tak co ja poradzę ze głównie bułki/drożdżówki przyswajam pozatym problem mam tylko rano z cukrem, a po jedzeniu jest ok poziom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 09:22   #2241
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-09 o 18:06
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 09:29   #2242
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
Na te cukry na czczo z tego co czytałam pracuje się cały dzień, jak zjesz drożdżówkę z białej mąki to nie masz najwyższego poziomu po godzinie tylko byle kiedy cukier skacze więc nie wyłapujesz tego piku. No ale coś jeść musisz, lepiej to niż nic. Z tego co poczytałam na grupie cc to te na czczo to największy problem, mnóstwo dziewczyn jest na insulinie nocnej i tak ciągle mają przekroczenia Zresztą z biegiem ciąży te cukry będą się pogarszać więc jesteśmy w dupie jak już się skisiło
Mhm brzmi świetnie pewnie dziś już dostanę insuline, ale miałam nadzieję że to chociaż pomoże jak coś. Moze jednak mi to coś da bo mam nieduże przekroczenie, wczoraj robiłam glukoze na badania laboratoryjnych to miałam 95. Pewnie masz rację z ta dieta, bo faktycznie miałam niższy poziom jak mi lepiej szło z dieta, ale szło mi z dieta lepiej jak się lepiej czułam, a ten tydzień to znowu dno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 09:39   #2243
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-09 o 18:07
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 11:52   #2244
Lilou_898
Raczkowanie
 
Avatar Lilou_898
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 146
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Hej hej dawno się nie odzywałam. Ja we wtorek zaliczyłam wizytę i wszystko ok. W środę byłam u endo. Dawki zostały te same kazał pokazać się za 10 tygodni.
Widzę że temat cukrzycy poruszanie. Ja jestem na insulinie na noc. Obecnie 7 jednostek dziś chyba dołożę jedną. Tydzień miałam spokoju mimo trzymania diety znowu skaczą rano. Wahania mam od 92 do 110 najwięcej. Po posiłku zawsze w normie. Ogólnie jakoś się z tym oswoilam. Insulina też mnie już nie przytłacza martwię się tylko żeby z Mała było wszystko ok🤦☠♀️. Robili mi ostatnio w szpitalu ta glikoze Glikowana czy jakoś i wyszła w normie. Ginekolog teraz na wizycie mnie pocieszył że to dobrze ale żeby diety i insuliny pilnować. Nie mogę obczaić od czego mam te skoki. Generalnie jem jedno i to samo 🤷☠♀️.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilou_898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 12:00   #2245
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Lilou_898 Pokaż wiadomość
Hej hej dawno się nie odzywałam. Ja we wtorek zaliczyłam wizytę i wszystko ok. W środę byłam u endo. Dawki zostały te same kazał pokazać się za 10 tygodni.
Widzę że temat cukrzycy poruszanie. Ja jestem na insulinie na noc. Obecnie 7 jednostek dziś chyba dołożę jedną. Tydzień miałam spokoju mimo trzymania diety znowu skaczą rano. Wahania mam od 92 do 110 najwięcej. Po posiłku zawsze w normie. Ogólnie jakoś się z tym oswoilam. Insulina też mnie już nie przytłacza martwię się tylko żeby z Mała było wszystko ok🤦♀️. Robili mi ostatnio w szpitalu ta glikoze Glikowana czy jakoś i wyszła w normie. Ginekolog teraz na wizycie mnie pocieszył że to dobrze ale żeby diety i insuliny pilnować. Nie mogę obczaić od czego mam te skoki. Generalnie jem jedno i to samo 🤷♀️.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A faktycznie udaje Ci się trzymać dietę po bożemu? Co jesz?
To rzadko masz kontrolę u endo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-23, 12:06   #2246
Lilou_898
Raczkowanie
 
Avatar Lilou_898
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 146
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
A faktycznie udaje Ci się trzymać dietę po bożemu? Co jesz?
To rzadko masz kontrolę u endo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odkąd trafiłam do szpitala czyli od miesiąca nie zjadłam niczego niedozwolonego. Jedyny problem to pilnowanie regilarnosci. Czasem zdarza mi się wydłużyć przerwy między posiłkami. Ogólnie jem prawie ciagle jedno i to samo. Największa karą są ograniczone owoce. Do tej pory miałam często endokrynologa. Teraz dał długa przerwę 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilou_898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 08:38   #2247
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cześć w 18 tygodniu!
Śniło mi się dziś, że urodziłam i karmiłam piersią młode i stwierdziłam, że skoro mam pokarm, to i starsze będę karmić - mój starszak ma 7 lat


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 09:13   #2248
mervie
Rozeznanie
 
Avatar mervie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 974
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Cześć w 18 tygodniu!
Śniło mi się dziś, że urodziłam i karmiłam piersią młode i stwierdziłam, że skoro mam pokarm, to i starsze będę karmić - mój starszak ma 7 lat


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękny sen taki życiowy

Piątka w 18 tygodniu i chwała za aplikację

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
.kto płacze temu deszcz za oknem
mervie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 09:20   #2249
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-09 o 18:07
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-24, 09:20   #2250
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Dzień dobry mi się ciągle śnią jakieś dziwne rzeczy, od tego siedzenia w domu mi się robi gorzej ehh. Muszę się pożalić, że jakiś dziwny twór mi się zrobił. Nie dość, że brzuch urósł to jeszcze tyłek i zdaje się, że biodra szersze. Przy moim 1.6m wzrostu wyglądam jak kulka.
Nosicie już ciążowe ubrania?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-02 12:22:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.